WATERWEG 'Een reuzestap vooruit' SPORT 21 oBALDADIGo 'Isolatie is geld meer dan waard' HBSS plukt vruchten van jeugdopleiding Plaatje voor N amibië-actie Kruisvereniging Vlaardingen verhuist Boekenweek in het Stedelijk Programma Harmonie Griezelen in filmhuis Puntsgewijs De Woudhoek jubileert Lentefeest blijft met taxi rijden Beter fietsen in Beatrixpark Padden mogern rustig over Nog eens anderhalve ton voor Weverskade HBSS betreurt afketsen j van fusie met PPSC Leerling over bezuinigingen Gouka en Schewe nog één jaar Visser moet improviseren SPORTAGENDA Vlaardingen Kruisver eniging Vlaardingen is voorlopig van eén zorg bevrijd: de gebrekkige huisvesting van het hoofdkantoor. Een dag eerder dan gepland kwam de verhuizer naar het noodgebouw tje aan de Floreslaan en bracht de inderhaast bij elkaar gepakte spullen over naar de nieuwe vestiging aan de Gedempte Biers- loot. Veel meubilair hoefde niet mee; de Vlaardingse kruis vereniging is bijna helemaal in het nieuw gestoken. „In dit gebouw hoef je niet meer het gevoel te hebben Rotterdams Nieuwsblad vrijdag RW 30 maart 1984 Jaap Schumacher van Zwaluwen zal door Stance Nieuwenhuizen waarschijn lijk nooit zo worden verwend, als korte lings het geval was met een verslagge ver Een kwestie van smaak, denkt Baldadig De witte wijn ging er in het 'spelershome' van SVV opnieuw goed in Jan Könemann ziet er tegenwoordig nog vermoeider uit Bij Excelsior Maassluis doen ze er zaterdag goed aan van NSW te winnen Ursus heeft dus geen zin om tijdens het kampioensfeest droog te staan Maar waarom ze dan zonodig water willen hebben? De ac tieplaat van Pino van der Hoeven geno men tijdens de wedstrijd tegen Martinït is een serieuze kanshebber voor de World Press Photo Cor Budde, maakte vorige week even informeel kennis met een deel van de GSS-selectie De toe komstig technisch directeur sportief: 'ik houd van spelers die de beuk erin gooi en' De spelers: 'Wij houden van trai ners die tikken' Vandaar dat Jaap Klepke weg moet Bij Martinït gaan noodgedwongen steeds meer afge schreven vedetten in training Een tip: vraag eens bij FCN, hoe die dal eerder dit seizoen oplosten GTB is al langs geweest Geen wonder dat Gerard Wiegman bijna zijn nek breekt over de drempel van de Excelsior M kantine Hij slaapt de Iaat3te tijd slecht Jan de Regt (SVDPW) mag ook na zijn schor sing als grensrechter blijven fungeren Je moei tenslotte doen waar je het bes te in bent Hans Schop en Robert Ko rengevel worden overigens steeds va ker bij het eerste van de zaterdag ge signaleerd Om maar niet te spreken van Joop en Rinus van Gulik De roep om Ferry Meerhof wordt met de dag lui der bij SVV Het tweede team van de UVG-dames (ook wel het kleef-team ge naamd) is na een bijzonder spannende competitie verloop uiteindelijk kam pioen in de zaal geworden Voorwaar een prestatie van formaat Ron van Straten is de grote vergeler in Maas sluis Toch benieuwd welke kapper zijn haar geblondeerd heeft Ger de Ligt, de kantinebaas van Excelsior M, is alweer gesignaleerd in het clubhuis Cor van Hoeven en Paul Husslage zijn in het huwelijksbootje gestapt Baldadig blijft altijd vrijgezel door Mari Timmermans Enthousiasme over de nieuwe boxenkamer In het Stedelijk Museum aan de Hoogstraat in Schiedam leest de schrij ver Maarten Biesheuvel vanavond, vrijdag 30 maart, voor uit eigen werk. Pieter van Tilburg geeft vanavond een uiteenzet ting over het leven van de schrijver Piet Paaltjens of Francois Haverschmïdt. Deze literaire bijeenkomst begint om acht uur. In de aula van het Stedelijk Mu seum is tot en met zondag 1 april een tentoonstelling te zien met foto's van Schiedam uit de periode dat Haverschmidt in de gemeente woonde. In de Vlaardingse Harmo nie worden dit weekeinde twee voorstellingen gege ven. Vanavond brengt de Lyrische Komedie drie fragmenten van Neder landse opera's op de plan ken. Voor de pauze wor den fragmenten op ge voerd van de Ondergang van de Kookkunst en Ko mische Elegién. Er wordt afgesloten met een gedeel te uit Blauwe appel. Om half elf begint een op treden van het Loek Dik ker Octet. Dikker neemt sinds 1975 een vooraan- stande plaats in in de jazz- wereld. Morgen. zaterdag 31 'maart, treden And ré van den Heuvel en Kittv Jan sen op met Een moment is maar van mij geweest. Het is een stuk van de Oost- duiise schrijfster Anna Habeck-Adameck en gaat over de tijdelijke scheiding tussen de schrijver Tje- chov en 2ijn vrouw Olga Knipper. Het stuk is gere gisseerd door Jules Croi- set. De voorstelling begint om half negen. Het filmhuis van de Har monie draait dit weekein de griezelfilms. Gister avond werd Nosferatu vertoond en vanavond is Dr. JekylI and mr. Hyde te zien. De film is al in 1920 gemaakt en de hoofdrol wordt gespeeld door John Barrymore. Morgenavond wordt Andy Warhole's Dracula op het scherm gebracht. De film is losjes gebaseerd op de originele roman van Bram Stoker. De hoofdrollen worden gespeeld door Joe Dallesandro en Vittorio de Sica. De voorstellingen be ginnen om half negen. Woensdagmiddag draait voor kinderen van 8 tot 12 jaar De Dikke en ik, een Oostduitse jeugdfilm. Deze voorstelling, begint om hifif drie. De filmclub Schiedam ver toont vrijdag 30 maart de film Taxidriver. De hoofdrollen worden gespeeld door Robert deNiro, Peter Boyle en Jodie Foster, De rolprent is geregis seerd door Martin Scorsese. De voorstelling begint om half tien. De Fico vertoont zaterdag 31 oktober de tekenfilm Asterix en Cleopatra in de Vredes- kerk aan de Olmendreef. De voorstelling begint om half elf en om half twee Voor de le den van de Fica draait om ze ven uur de komische 'Wie het laatst lacht* van de regisseur Gerard Oury. Het poppentheater Parcifal is zaterdag 31 maart te zien in zoldertheater De Teerswof in de Nieuwstraat in Schiedam. Willem Parcifal, verkleed als hofnar, speelt twee vrolijke sprookjes die bestemd zijn voor kinderen in de leeftijd van vier tot tien jaar. De voor stelling begint om half drie. Burgemeester Fred van Lier opent zaterdag 31 maart om drie uur in het Hollandiage- bouw een tentoonstelling van de kunstenaars Alex Garcia en Karin Campfens De expo sitie wordt gehouden in sa menwerking met Unicef. On der het motto 'Water is leven' zijn er monotypes en beelden te zien. De tentoonstelling duurt tot 21 april. De architect en graficus Ben Moritz opent zaterdag 31 maart om vier uur in galerie de Duig de tentoonstelling van Giovanna ten Raa en Dick Duburg. Giovanna heeft in Italië schilderlessen gehad, la ter ook in Londen, evenals in Nederland, Zij exposeert re gelmatig in Nederland en op Sardinië. Duburg is chemicus en poas op latere leeftijd gaan tekenen, de etsen en tekenin gen van de twee zijn tot 26 april te zien in De Duig. De toneel- en letterlievende vereniging Varia brengt zater dag 31 maart het toneelstuk 'Mary, Mary' op de planken van de Vlaardingse Stadsge hoorzaal. Het door Jean Kerr geschreven stuk is geregis seerd door Hans Abma. Na af loop wordt er in de wandel gangen gedanst. De voorstel ling begint om kwart over acht. In het Schiedamse café De Quibus is 2ondag 1 april de folkgroep Trefoil te gast. De groep brengt Engelse folkmu ziek met af en toe wat Ameri kaanse nummers. Trefoil be staat uit Sharon Counts, Mi chel Collins en Jan Vader. Hun optreden begint om half tien. s Middags treedt de groep om half drie op vooi; de kinderen. VIaardingen/Schiedam Leslie Wijnberg uit Vlaardingen en het Martienerkoor uit Schiedam hebben een grammofoonplaatje opgenomen. De opbrengst van de verkochte zwarte schijven komt ten goede aan de Namibische vluchtelingen in de frontlijn- staten. De groepen acht deze actie zijn Vlaardingen Tegen Apartheid (VTA), de Dekenale Vastenactie en de Werkgroep Kerk en Samenleving. Op de plaat staan drie bevrijdingsliederen uit Zuid-Afrika en een nederlandstalig nummer. Dat laatste is geschreven door Lies Nefkens uit Vlaardingen. Er zijn 3000 singletjes geperst. Veel er van zijn verkocht tijdens de actie voor de vluchtelingen, die in de kerken in Vlaardingen is gehouden. Zaterdag 31 maart wordt op de maandelijkse 'andere markt* op het Liesveld de plaat verkocht. De 'andere markt' begint om elf uur en duurt tot vier uur. Schiedam Voor de Schiedamse ouderen heeft dien stencentrum de Woudhoek een drietal activiteiten ge organiseerd. Op woensdag 4 april treedt het ouderen- zangkoor AOSE op ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van het centrum. Het begint om 14 uur. Na het optreden van het zangkoor is er een receptie tot 19 uur. Op 8 april komt de Haagse volksdansgroep Nitsanim in het centrum met dansen uit Israel en Roemenië. Dit optreden begint om 13.30 uur. Dienstencentrum De Woudhoek is te vinden aan het Heyermansplein. Schiedam Ondanks pogin gen van Eurotax-topman Mar tin Huizer om tot overeen stemming te komen mei de stichting Lentefeest, waarbij het taxibedrijf tegen aangepas te tarieven invaliden zou wil len vervoeren, heeft de club van Rietje Konings van B en W een nieuwe rol stoel vergun ning gekregen. Deze loopt tot 6 juni 1988. Dat houdt in, dat Lentefeest ongehinderd zieke mensen en invaliden kan transporteren, als tenminste maar een 'busje gebruikt wordt met een liftje voor rolstoelen. En dat ge beurt. De 'taxi' van Lentefeest rijdt tegen een zeer laag tarief. Schiedam De fiets- en voet paden in het Prinses Beatrix park worden nog voor de zo mer opgeknapt. Er zitten hier en daar wat oneffenheden in de paden, bovendien scheren soms de boomtakken langs de hoofden van de fietsers. Vlaardingen Om de padden in hun paringstijd rustig te la ten oversteken is de Holyweg tussen de Abelendreef en de Albert Schweitzersingel tussen half vijf 's middags en acht uur 's morgens afgesloten, vpor alle verkeer. Rond die tijd,ple gen de beestjes de weg ov^r te steken. dat de kruisvereniging als een kruidenierswinkel werkt", zegt zuster E.van Zellem. „Het was eigenlijk heel vanzelfsprekend dat de wijkverplegers hun spullen thuis hadden of dat hier alles in kasten gepropt zat. Nou. dat wordt nu gelukkig an ders. We gaan een reuzestap vooruit" De oude 'Finse bungalow' aan de Floreslaan was in enkel opzicht toereikend voor het toene mende beroep dat op het kruiswerk wordt gedaan. Optimaal Rolstoelers konden bijvoor beeld niet naar binnen, cur susavonden en vergaderin gen moesten in dezelfde ruimte gehouden worden waarin overdag het kinder- consuitatiebureau zat. De wijkverplegers hadden geen eigen ruimte, niet voor cliën ten en niet voor zichzelf. Het duurde zeven jaar voor het eerste initiatief voor een nieuw pand resulteerde in de uiteindelijke bouw. Het nieuwe gebouw is opti maal aangepast aan gehandi capten, directie en admini stratie hebben hun eigen ruimten, vergaderzalen, dok terkamers en wachtkamers. „We zouden eigenlijk nog wel wat meer nieuwbouw moeten hebben", meent zus ter Van Zellem, „Aan de Goudsesingel zou een nieuwe dependance moeten komen en in Holy moeten we nog steeds gebruik maken van het kerkcentrum aan de Rei- gerlaan. Maar dit is al een goed begin." Kruisvereniging Vlaardin gen is voortaan gevestigd aan de Gedempte Biersloot en daarmee zijn de vestigingen aan de Floreslaan, de Mark graaflaan en de Binnensingel voorgoed gesloten. Op 12 mei wordt de nieuwbouw offi cieel geopend. In de ochtend uren met een receptie voor genodigden en in de middag met een 'open huis'. Maassluis De huizen aan de Weverskade zijn al lang en breed gerenoveerd, er staan zelfs regelmatig advertenties »n de krant met foto's van tevreden bewoners van de kade om reclame te maken voor isolatie. De Maassluisse gemeenteraad echter moet volgende week in haar vergadering nog een krediet van ruim anderhalve ton beschikbaar stellen, want het karwei was veel duurder dan begroot. Toch was het het geld meer dan waard, vindt J.R.K. Ploeg van het gemeentelijk woning bedrijf. De extra kosten waren vooral te wijten aan de ver schrikkelijke vervuiling van de gevels. Voor het schoonma ken van de spouwmuren was weliswaar een bedrag op de begroting opgenomen, maar dat was bij lange na niet ge noeg- Ploeg wijst de „tand des tijds" aan als de hoofdschuldi ge van de extra kosten. „F.r waren ook resten van de afgebroken schoorstenen in de spouw blijven zitten", zegt Ploeg. Tijdens de isolatie werkzaamheden is daarom be sloten delen van de gevel eruit te halen en later opnieuw te plaatsen. Ploeg: „Hadden we dat niet gedaan, dan- hadden we het werk moeten stilleggen met alle gevolgen van dien. We hebben tijdens de werk zaamheden bijgestuurd en het resultaat is bekend: de bewo-i ners zijn enthousiast." Zelfs met die anderhalve ton extra is de isolatie nog niet erg duur geweest, beweert Ploeg. „De isolatie van huizen in de Kapelpolder waar we nu mee bezig zijn is duurder." Schiedam Na enkele sei zoenen van mindere allure, timmert HBSS dit seizoen nadrukkelijk aan de weg. Vooral na de winterstop boekten trainer Ger Hooger- werf en zijn mannen een reeks positieve resultaten, met als beloning een plaats in de top van het klasse ment. Door afgelopen zater dag op eigen veld van koplo per Zevenhoven te verliezen, is de greep naar de macht echter voorlopigmis lukt. Met drie punten achterstand maar een wedstrijd minder ge speeld, ligt HBSS na die koude douche echter nog niet uit de race. Er zijn immers nog zeven wedstrijden te spelen. Maar ook al zou HBSS de rit toch niet halen, trainer Ger Hoog- erwerf is de laatste die daar over zal treuren. „Je probeert natuurlijk zo hoog mogelijk te eindigen", schuift hij de vooral bij het be stuur levende ambities voor het kampioenschap behoudend ter zijde. De teleurstelling over de nederlaag tegen Zevenho ven was bijvoorzitter Rien Klink en zijn mede-bestuursle den dan ook groter dan bij Hoogerwerf. „We doen het dit seizoen toch al goed", oordeelt Hoogerwerf (35) over de tot dusver gele verde prestaties. „In deze af deling is het louter topvoetbal en daar hebben we eigenlijk de ploeg niet voor. HBSS heeft allemaal technische spelers in buis. Die krijgen op hoger ni veau toch iets meer ruimte dan in de vierde klasse", ziet Hoogerwerf als belangrijkste voordeel van een eventuele promotie. Ger Hoogerwerf kent echter ook zijn beperkingen, want hij Ger Hoogerwerf past lang zaam maar zeker de jeugd in in zijn elftal. moet het doen met een naar zijn idee te kleine selectie. „In de hele selectie hebben we ei genlijk maar vier spitsen", verklaart hij het tot dusver ge predikte 4-4-2-systeem. „Ik ben heus wel een voorstander van drie spitsen, maar je moet ze wel hebben. En omdat het tot nu toe met vier middenvel ders en twee spitsen goed loopt, blijf je daaraan toch vasthouden". Ongeacht het huidige preste ren, is Ger Hoogerwerf al aan het nieuwe en voor hém twee de seizoen be2ig. „Daarvoor ben ik met deze jonge selectie aan het bouwen. Ik wil straks een selectiegroep hebben van 26 man, en dan wel spelers die gewoon goed met voetbal bezig zijn". Dat verlangen van Hooger werf is bepaald geen vrome wens, want als geen ander weet hij wat hij heeft en wat er aan jeugd nog aankomt. Voor zijn boofdtramerschap was hij immers vijf jaar jeugd trainer bij HBSS, een functie die momenteel overigens juist vacant is. „Ik pluk nu de vruchten vj(n die vijf jaar jeugdtrainer schap", wijst Hoogerwerf naar zijn selectie, waarin inmiddels al zestien van die spelers zijn opgenomen. Met Robert de Jong (17), Kees de Koning (17), Wout Griep (18). Rob van der Meer (18) cn Faust van der Meer (18) als nieuwste lich ting. „Maar in iedere linie zit toch ook de routine", wijst Hooger werf op spelers als Cees Ver dam (doel), Thijs Rademaker en Henk Scharloo (achter), Leen Rademaker (midden) en Roel den Hartog (voor). „Van hun aanwijzingen en inzicht kan de jeugd alleen maar lé ren". Om nog meer aansluiting tussen junioren en selectie te krijgen, laat Hoogerwerf nu al vier a vijf A-junioren één keer per week met de A-selectie meetrainen. „Er zit dit seizoen al veel meer voethal in dan vorig seizoen'!, geniet Hoogerwerf van zijn elftal. „Als het draait kunnen ze alles". Dat was tegen Ze venhoven helaas niet het ge val, zodat de derdeklasser. Rien Klink en zijn medebe stuursleden ten spijt, weer even uit beeld is verdwenen. ^iiHiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiitiiimiiiiiiiiiiiHiiiiiiiiiiiiiimin^ Schiedam HBSS betreurt het afketsen van de fusie M met PPSC ten zeerste. Niet alleen het niet doorgaan van de fusie, maar ook de manier waarop PPSC het s hesluit aan HBSS kenbaar maakte en de motivatie van de Thurlede-vereniging, is het bestuur van HBSS 5 in het verkeerde keelgat geschoten: „Zij hebben ons indertijd immers benaderd of wij iets voor een fusie =f voelden. De fusie zou volgens PPSC voor het Schie- damse voetbal een goede zaak zijn. Oké, hebben we j= toen gezegd, om het Schiedamse voetbal van dienst te s zijn, zijn wij bereid over een fusie te praten. Wij za- ten cn zitten helemaal niet op een fusiepartner te s= wachten". j| Het afketsen van het samengaan van de verenigin- gen kwam voor Kien Klink en zijn medebestuursle- den zeker niet als een verrassing: „Sinds de leden |j van PPSC vorig jaar niet accoord gingen, hebben wij niets meer van die club vernomen. We zagen de bui 5 eerlijk gezegd al hangen". PPSC heeft HBSS inmiddels per brief op de hoogte gesteld van de negatieve beslssing: „Met geen woord s wordt gerept over het belang van het Schiedamse voetbal, wat toch voor PPSC de belangrijkste reden was om de besprekingen te openen. Alleen maar dat het meer toekomst ziet in het zelfstandig verder gaan", heeft Rien Klink nogmaals geen goed woord over voor de handelswijze van PPSC. lïniEIIHJllllllllU!!llll|l|lll(niUIllllirilFIIIIIIKIIIVIIIIIIlllltfll[IIIIIIIIIIIIIflllltllll]UJIIIIIIIIIIllIllllllf7. Vlaardingen Meindert Leerling, Tweede-Kamer lid voor de RPF, spreekt vanavond in zaal Triangel in Vlaardingen over het onderwerp, 'bezuinigen, recht of onrecht'. Hij doet dat op uitnodiging van de Vlaardingse kieskring van zijn partij. De spreekbeurt begint om acht uur. Schiedam Op uitdrukkelijk verzoek van cricketvoorziiter Cees van Lingen en de vorige week gearriveerde speler- coach Rupert Gomes, gaan captain Koos Gouka en Wim Schewe nog één jaar door met cricket op hoofdklasse-niveau bij hun club Excelsior. Beide spelers hadden eerder bekend gemaakt ermee te wil len stoppen, maar na hevig aandringen konden de routi niers hun verantwoordelijk heid ten aanzien van het top- cricket in Schiedam niet meer uit dt weg gaan. Jeugdtrainer en speler van het eerste elftal Garfield Charles (eveneens uit West-Indië af komstig) zal eind april voor het tweede seizoen zijn op wachting bij Excelsior maken. Over het spelen van Rob Koe vermans en Edwin van der Hoeven bestaat nog enige on zekerheid, maar het is Gouka c.s. er alles aan gelegen om beide "youngsters' opnieuw voor het topcricket te interes seren. Inmiddels zijn de indoortrai- ningen onder leiding van Go mes weer van start gegaan. Op 5 mei is de officiële opening van het cricketseizoen via de wedstrijd om de Amstel-bo- kaal tussen Excelsior en Her mes DVS. De ontmoeting zal dit jaar op het terrein van de honderdjarige plaatsvinden. Zoals bekend werkt Excelsior haar thuiswedstrijden bij As- vion af. Dat neemt niet weg dat de toegang en het In de zo mer broodnodige 'natje en^ idroogje" volledig door Excel-*' sior worden verzorgd. Schiedam Jeffrey Oost en Mark Wotte zijn door de tuchi- commissie van de KNVB voor drie wedstrijden geschorst. Beide spelers kegen ook nog een boete van 75 gulden. Bei den liepen in de wedstrijd te gen SC Combuur tegen hun derde gele kaart op. Het wordt voor inierim-trai ner Pim Visser dus improvise ren zaterdagavond, als SVV in Venlo speelt tegen FC VVV. Niet alleen Oost en Wotte zijn niet beschikbaar, ook Richard Dercks en Henk Salan ontbre ken zeker in de basisopstel ling. „Ik heb nog steeds last van mijn knie." laat een wei nig opgewekte Henk Salari weten. „Als ik een dag werk is mijn knie dik. Met voetballen heb ik er geen last van, maar, ik kan het natuurlijk niet ma ken om niet te werken en wel te voetballen. De bedrijfsvere niging is natuurlijk met gek. Ik moet gewoon ander werk hebben, eerder kan ik niet spelen". Hoe de opstelling van SVV er nu uit gaat zien is een vraagte ken. Het is vrijwel zeker dat Pim Visser enkele spelers uit het C-team meeneemt naar Venlo. Vrijdag 3D maart: Volleybal: Haren: 20.15 uur Holy-Rovok: Zaterdag 31 maart: KNVB-voetbal: 19.30 uur FC VVV-SW, 15.00 uur Excelsior M- NSVV, 14.30 uur PPSC-De Zwerver, 14.30 uur Zwaluwen-Be Fair, 14.30 uur Hoekse Boys-JAC. 14.30 uur Meerkerk-TSB. 14.30 uur Jodan Boys-HBSS, 14.30 uur ZBVH-Satel- liet, RVB-voetbal: 13.45 uur 6TB- Flakkee, 13.00 uur GSS-Rtioon. 14.30 uur VDL-Pawan "81. 1B.15 uur SVDPW-NRC/Qmmoord; Vriend schappelijk: 14.30 uur HVO-FC Malu ku, Volleybal: Heren: 17.00 uur Ze- venhuizen-VCS, 17.00 uur Udenhout- Broleco Vlaardingen, Dames: 16.00 uur Van Santen Haag-2-Broleco Vlaardingen, 13.30 uur Knmpen-VCS, 18.30 uur VCS-Martens/L, Basketbal: 19.00 uur Green Eagles-BOB, Damea: 16.00 uur Green Eagles-Sromngen; Zondag 1 april: 14.00 uur Hermes DVS-DCV. 14.00 uur DHS-Fortuna Vlaardingen. 14.00 uur Martmit-VDL, 14.30 uur Transvalia-Excelsior '20. RVB-voatbah 14.30 uur Real Parbo- DRZ, 14.30 uur AVS-Olympus Schie dam, 14.30 uur DESV-RKWIK, 14.30 uur SFC-MSV '71, 14,30 uur Ursus- SVDPW, 14.30 uur Schiedamse Boys- WICO; Handbal: Hellas-DWS, 13.45 uur WIK-Aktlet, 13.45 De Hoiandiaan- Vires et Celeritas. Ancora-HVK. HEC- UVG, Heren: Ancora-DWS, 12.30 uur De Hollandiaan-Vires, 15.00 uur W1K- DES, Hockey: Heren: 14.45 uur Aeö- lus-Poiiux, 14.45 uur Waddinxvee/t- Evergreen, 14.45 uur Asvion-Voorne, 14.45 uur Ring Pass-Spirit. Dame#: 13.00 uur Waranda-Spirit, 13.00 uur Dordrecht-Asvion. 13.00 uur Wad- dinxveen-Evergreen. 12.30 uur Te Werve Pollux:

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1984 | | pagina 4