WATERWEG Gelukkig maar, dat ik fouten maak SPORT 13 Wiebe Pannekoek: 'Honkbal is rammen, rennen en scoren' A wmmm Excelsior bij laatste acht Feest voor 40-jarige echtparen t»5\ Winst Holy Piet Roosen: 'Ik ben niet de zware man' I Bevrij dingseoncert j A B SPORTAGENDA VAKANTIESERVICE ROTTERDAMS NIEUWSBLAD VAKANTIESERVICEBON D Schiedam Praten met Piet Roosen over poli tiek gaat pietje precies: via papier. Stel een vraag en hij duikt in zijn aktetas, haalt er sta pels notulen uit „Ik vind het plezierig dat ik alles van papier doe, want dan kan ik zo na kijken wat ik gezegd heb." Dat neemt niet weg, dat de CDA-fractieleider in Schie dam afdelingsvoorzitter Jan den Brinker verzocht heeft bij het interview aanwezig te zijn. D.en Brinker: „Laten wij voor af afspreken dat ik niets zal zeggen. Ik zit er alleen bij om te luisteren." Inderdaad zal de directeur van schildersbedrijf Den Brinker BV een voorbeeldige waak hondfunctie vervullen. Blaft alleen ais hij onraad bespeurt. Dus blaft niet. Beide heren zetelen xn robuust klassiek: kloeke leunstoelen met binnen handbereik een in sfijl passende theetafel. Den Brinkers werkkamer aan de BV'eedstraat mag er zijn. De uitgelezen plek om een ge sprek te voeren over het ima ge van het CDA-Schiedam en over de suggestie van de mar kante christen-dexpocraat Jan Hagendoorn om dat gezicht op te schilderen. Tevreden Is het CDA tevreden over Haar wijze van oppositie voe ren? Piet Roosen, letterlijk woord voor woord benadrukkend: „Ik ben over hef-, algemeen gged tevreden overf het func tioneren van de fra'etie tot nu ttfe." Hij rakelt een stukje geschie denis op: hoe het CDA door de PvdA en VVD verhinderd werd in een college van B en W deel te nemen. „Sans ran cune," zegt Roosen blijmoedig, „het past in de visie van het CDA niet om rancuneuze ge dachten te hebben." Toch wil hij een ei kwijt: „Ik zou nog tevredener zijn als wij daadwerkelijk in het bestuur konden deelnemen. Construc tief!" De oppositie maakt ook deel uit van het gemeentebestuur. Ervaart het CDA dat niet zo? Ziet Roosen de CDA -bijdrage th'ans niet als constructief? Roosen: „Het is jammer dat je er- niet echt aan mee kunt doen. Als je een vertegenwoor diger in het college hebt, word je-taak gemakkelijker. En hoe wel het mij nog niet is overko men dat ik niet de gevraagde informatie kreeg, is de bron van informatie naar ons toe duidelijk minder dan toen me vrouw Taverne wethouder was. Maar ik wil het coalitie- proces niet verstoren. De coa litiepartners zullen zelf wel merken, hoe zij monddood ge maakt worden en geen kritiek meer mogen spuien. Ik voorzie een groeiend onbehagen bij hen." Toch schrijft Hagendoorn in de periodiek CDA-facetten dat de fractie niet goed oppositie voert. Het mag volgens hem de partij niet echt verweten worden, omdat het CDA ge wend was deel uit te maken van B en W en dus de opposi- tiebanken niet gewend is. Nu is de kritiek van Hagendoorn al langer bekend. In de CDA- vergadering van 15 maart zei hij, dat voorstellen van B en W alleen maar bekeken en be kritiseerd worden, maar dat het CDA niet uit eigen bewe- door Kor Kegel ging met eigen initiatieven komt. Ervaart Roosen dat niet als opbouwende kritiek? Roosen neemt de naam Ha gendoorn niet in zijn mond: „Een lid van het CDA en aan namen noemen heb ik een hekel heeft kritiek geuit op mij, maar hij moet bij de frac tie zijn. Die spreekt het beleid uit. Hij benadert het vanuit zijn optiek. Nog niet zolang ge leden hebben wij een informe le bijeenkomst van het CDA gehad en daar kreeg ik geen kritiek. Wij ondernemen wel degelijk actie. Ons voorstel om een enquête te houden over de CAI is niet overgenomen. Wij hebben een verhaal gehouden over de politie. Over de oude ren. Vorig jaar bij Wilton heb ben wij ver ons nek uitgesto ken. Wij hebben toen een hard gesprek gehad met ons kamer lid Van Iersel, dus wij wacht ten niet op B en W, nee, wij déden. Zo is het reddingsplan een coproduktie geworden," Is dat niet teveel eer voor het CDA? Burgemeester Scheeres kwam hoogst onverwachts met zijn plan om voor veertig miljoen de grond en opstallen van Wilton te icopen. Juist die dag keerde het CDA terug uit Den Haag na een gesprek met Van Iersel. Toen ik Roosen vroeg naar zijn reactie op het reddingsplan, zei hij daar niets over en was zijn mond vol van het onderhoud met zijn Haagse partijgenoot Roosen: „Ik was onkundig van de inhoud van" Scheeres' voor stel. De burgemeester heeft ook een dag later excuus aan geboden voor de snelheid, waarmee hij het deed. Dan ga ik er op zo'n moment ook niet tegenover de pers op in. Ik wacht af tot ik er officieel van hoor." Dat afwachten is nu juist Ha gendoorns kritiek. Zou het CDA het nu niet veel aardiger hebben gevonden, als het zelf met zijn reddingsplan van veertig miljoen gekomen was? Nogmaals, voert het CDA een goede oppositie? Roosen, en hij praat volgens gewoonte met de klemtoon op werkelijk ieder woord: „Nie mand anders dan het CDA be paalt hoe onze oppositie zal zijn. Niemand zal ons kunnen afdwingen een andere strate gie te voeren. En dat gaat ken nelijk goed. Het Vrije Volk schreef zelfs dat ik mijn lieve gezicht kwijt was. Lief? Ik wil eerder zeggen dat een mild heid ten grondslag ligt aan onze opstelling. Het evangelie is het richtsnoer van ons han delen. Velen grijpen naar het conflictmodel. Ik sta verdraag zaamheid voor." „Ik ben ook niet, zoals wel ge zegd wordt, fractieleider ge worden om een hardere lijn Afdelingsvoorzitter Jan den Brinker naast fractieleider Piet Roosen: „ik zit er alleen bij om te luisteren." door te voeren. Dat raakt kant noch wal. Ik ben niet de her vormer, ik ben niet de zware man, dat is uit de lucht gegre pen. Ik was er vorig jaar niet op voorbereid. En ik heb ook niet de pretentie dat ik fout- loir ben. Gelukkig maar dat ik fouten maak. Ik zit niet om complimentjes te springen." Bijgelegd Gehakketak over het conflict Roosen-Zijdeveld, tijdens de begrotingsbehandeling. Roosen kwam er in deCD A-jaarver gadering nog op terug, zei niet dat het inmiddels was bijge legd, waardoor het opnieuw actueel werd: het speelde ken nelijk nog. Roosen is boos, om dat de pers niet begreep dat hij van papier voorlas en zich dus aan 'oude' feiten hield. Vol gens hem heeft de pers er een 'nieuwe zaak' van gemaakt. Omgekeerd is het verwijt dat Roosen meteen tegen de CDA- leden had moeten zeggen, dat het conflict bijgelegd was. Roosen: „Laten wij het maar houden op een communicatie stoornis." i Een andere stoornis: na het RN-interview met de fractie leider van PvdA en VVD, Cé Brouwer en Gerard Verhuis- donk, vorige zomer, reageerde Roosen: „Je probeert mij uit de tent te lokken. Mijn tijd komt nog wel. Let maar op de alge mene beschouwingen.Maar bij de AB kwam er geen reac tie. In plaats daarvan zei Roos en tegen de CDA'ers, dat hij slechts beweerd had dat de AÈ een middel zijn om met even tuele reacties te komen. Dat staat ons anders bij, Piet Roosen: „Misschien heb ik de klemtoon verkeerd gelegd. Het zou van een fout van mij getuigen, gezien, het komkom- mertijdverhaal van beide frac tieleiders, als ik toentertijd ge zegd heb dat ik op zoiets zou reageren, Je hoort het goed: ik vrijwaar mijzelf niet. Ik vond: niet Brouwer en Verhulsdonk moeten met hun uitspraken geconfronteerd worden, maar B en W moeten met hun voor nemens geconfronteerd wor den. Dat is met name in de woonwagenkwestie zo ge weest. Ik heb ook daar mijn nek uitgestoken. Ik ken woon wagenbewoners zoals weini gen ze kennen. Het zijn ook mensen van melk en bloed. Ik heb gezegd: kom eens met je locaties. En: wij hebben als CDA adhesie betuigd aan Her man Nöordegraaf toen bij in verband met het woonwagen- gebeuren een speelbal werd tussen de wethouders Zijde veld en Hafkamp." Hoe ervaart Piet Roosen de oproep van PvdA-leider Gê Brouwer om te blijven streven naar opname in een nieuwe coalitie, onder het motto: „Piet, hou vol!" Roosen: „Ik heb daar een kort antwoord op geformuleerd en dat mag je van mij opschrij ven." De CDA-voorman, in april herbenoemd als fractie leider, haalt diep adem en spreekt op dicteersnelheid; „Die uitspraak heb ik opgeno men als een grapje. Mocht deze kreet meer waarde heb ben, dan merken wij dat tee zet tee wel. Heb je dat?" Ja, Piet. Rotterdams Nieuwsblad dinsdag RW 7 mei 1985 Vlaardingen Excelsior Maassluis schaarde zich gisteravond moeizaam bij de laatste acht in de strijd om de Rotterdams Nieuwsblad Cup 1985 (district 2). De door degradatiezorgen ge kwelde eersteklasser liet de Vlaardingse degra dant TSB met 1-0 achter zich. Capelle gooide, nog in de tussenronde, de deur in het slot voor SFC (6-2). Voor de achtste finale worden morgenavond' gespeeld (aanvang 19 uur): Fortuna VI—CKC, MartlnitVDL (zon), ZwerversPPSC en De HollandiaanFCN'66. Woensdagavond staat SVSSchiedam op het programma. Na afloop van de wedstrijd MartinitVDL verricht SVV'er Leen Warnaar in de kantine van de Schiedamse derdeklasser de loting voor de kwartfinale. TSBExcelsior M 0-1 Excelsior was voor rust beter, maar reikte niet verder dan een schot op de paal van Robert de Reus. Bovendien werd Cor van Hoeven door oefenmeester Fer Groe- neweg gewisseld, nadat deze boos een bal had WÊggegooid. In deel twee tekende de solerende rechtsback Paul Husslage voor de winnende treffer. Rest te vermelden, dat arbiter Joop Wijnholds een blunder van de eerste orde maakte. De fluitist had niet in de gaten, dat de in de rust uitgevallen TSB-doeiman Peter Schaap tien minuten voor tijd als extra spits in het veld terugkeerde. SFCCapelle 2-6 De bezoekers leidden na tien minuten al met 2-0 door doelpunten van Gijs Zwaan en John van Diggele. Edwin Bleiksloot benutte vervolgens een strafschop (Frans Lans bergen was gevloerd), maar Rob de Vries ver grootte het verschil (1-3). Vlak voor rust kopte Kees Bruinsel 2-3 binnen. Tot meer bleek SFC niet in staat. Zwaan, Van Diggele en Van den Dries bepaalden de eindstand op 2-6. Schiedam Je zou het zelfs de eerste de beste 'junk' niet toewensen, in de nachtelijke uurtjes door Wiebe Pannekoek worden opgepikt. Indien de honkbalkenner bij uitstek als vertegenwoordiger van gezag en orde net zo robuust te werk gaat als in zijn managers-rol bij Schiedam, dan kun je met voornoemd maatschappelijk verschijnsel slechts medelijden hebben. Die vergelijking moet vooral aangeven, dat er bij de Schiedamse .tweedeklasser slechts één man is, die het voor het zeggen heeft, juist, Wiebe Pannekoek. Denk echter niet, dat Wiebe Pannekoek dus iemand is voor wie je maar het beste een straatje kunt rondgaan. De op volger van Wout van der Have heeft een duidelijk om lijnde visie over honkbal en de praktische uitvoering daarvan, waarin geen ruimte tot discus sie is. Pannekoek stelt de eisen en degene, die zich daaraan nier. kan of wil conformeren, „die", zegt hij, „gaat maar in het vierde spelen of kan ver trekken." In dat beeld bezien, is het niet vreemd, dat Wiebe Pannekoek drie weken bedenktijd vroeg, toen hij door de zomersport commissie van Schiedam werd benaderd. „Ik heb daarna een beleidsplan neergelegd en dat is door het bestuur geaccep teerd. Ik denk, dat voor hen ook het financiële aspect een rol heeft gespeeld., Ik heb in het verleden altijd gezegd, dat ik zoiets best wilde doen, maar dat ik dan wel 25.000 gulden wilde verdienen. Dat kan geen enkele club betalen, dus doe ik het voor niks." Als eerste pakte hij resoluut de organisatie rond het vlagge- De 40-jarige echtparen staan in de rij voor het koud buffet. Schiedam Nederland veer tig jaar bevrijd, dan nodigen wij de echtparen uit die veer tig jaar getrouwd zijn voor een feestje, dacht de Schiedamse winkeliersvereniging Sint Li- duinastraat. Het bestuur ontving de echt paren om tien uur s morgens in zaal Irene aan de Lange Ha ven. De hele dag werden zij op kosten van de winkeliers ge zellig bezig gehouden en rond het middaguur konden zij aan zitten aan het koud buffet. ^l!lll]||IIIIIIIII!llllimilllllllllllllllIflllllMllllllllilIIIIIIIIIIIIIIIIIinillllllllHII!lllllllll!llll|[||j!l^ S; Vlaardingen De christelijke harmonie vereniging Sur- sum Corda geeft woensdagavond in de Grote Kerk van E' Vlaardingen een bevrijdingsconcert. Het gemengd koor =- Animato, organist Aad Zoutendijk en soliste Cora Verhey g El verlenen medewerking aan het concert. S Er worden bekende vaderlandse liederen gespeeld, zodat g iedereen kan meezingen. Kaartjes kosten vijf gulden en s'zljn te koop bij de VVV, hakkenbar Farber aan de Floris =5 5* de Vijfdelaan en kantoorboekhandel Middendorp aan de H Rozenlaan en 's avonds vanaf half acht bij de kerk. Het 5 concert begint om acht uur. ?raiiiiiiim(iitiiiittiiuitiLiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiirimiHiiiiiiii!iiiiiittiiiiiiitiiitiiiil^ Boekenverkoop In het filiaal van de Vlaardingse bi bliotheek aan de Dirk de Derdelaan worden vanavond van zeven tot acht uur afgeschreven boeken verkocht. Tovervoeten De voorstelling Belinda's Tovervoe ten van poppentheater Tum-Tum is woensdagmiddag in theater De Schuurkerk in Maassluis te zien. Het stuk gaat over Belinda, een ballenna die wel eens wat anders wil dan steeds maar dansen op de notenkra kerssuite van Tsjaikovsky. Om 14.00 uur start de voorstelling. Dol-Fijn Zwembad Dol-Fijn in Maassluis opent woensdag weer de deuren voor de zwemmers. De entree is op de openingsdag extra laag gehouden. Eén gulden voor kinderen en ƒ1,50 voor volwasseren. Het zomerseizoen wordt geopend met het dauwzwem- men van 6.30 uur tot 8.30 uur. Deel nemers moeten minimaal 250 meter dauwzwemmen of zich minstens tien minuten tn het water bevinden. De deelnemers krijgen vervolgens een sticker in de vorm van een dauw druppel. Open Podium Tijdens de open-podiumavond in the ater De Schuurkerk In Maassluis tre den woensdagavond weer diverse ar tiesten op. Cabaret Framboos, Frans Wagenaar, the Sesslemaniaos en de vaste toneelgroep met het alsmaar doorlopende feuilleton zijn te bewon deren. De optredens beginnen om 20.30 uur. ADVERTENTIE ROTTERDAMS NIEUWSBLAD op uw vakantieadres? Natuurlijk kan dat. Dit jaar hebban we deze service aan onze abonnees verder uitgebreid. Indien u van een van onze servicemogelijkheden gebruik wilt ma ken, vult u dan de vakantie-servicebon in. Heeft u nog vragen? U kunt altijd onze lezersservice bellen; 010-14.74.00. Zij helpen u graag. E3 BEZORGING Brengt u de vakantie door op één van de onder staande campings dan kunnen wij het ROTTER DAMS NIEUWSBLAD op uw vakantieverblijf 'in de bus' bezorgen, zonder extra kosten. Uw abonnement loopt gewoon door. 1. Recreatie Centrum Hoek van Holland (Oude en Nieuwe Kamp) - Hoek van Holland 2. De Meeuw - Brielle 3. Ronde Welbos - Rockanje 4. De Groene Weide - Ouddorp 5. Vlugtenburg - 's-Gravenzande 6. De Quack - Heilsvoetsluls 7. Recreatie Park Kruininger Gors - Oostvoorne 1§1 WEEKKAART Op veel campings en volkstuinen in Zuid-Holland, Zeeland en Brabant is het ROTTERDAMS NIEUWS BLAD los te koop. In advertenties die regelmatig in deze krant worden geplaatst kunt u lezen welke cam pings en volkstuinen dat 2ijn. indien u de vakantie op één van deze locaties door brengt. ontvangt u van ons weekkaarten met dag- bonnen. Tegen inlevering van een bon kunt u dage lijks uw krant afhalen bij één van onze losse verkoop punten. De bezorging van uw krant op uw huisadres wordt gedurende uw vakantieperiode tijdelijk onder broken. Deze extra service valt binnen de normale abonnementskosten. 0 KRANT PER POST Nederland, België: Indien op uw vakantieadres het ROTTERDAMS NIEUWSBLAD met verkrijgbaar is, wordt uw krant u per post gratis toegestuurd (zonder extra kosten bui ten uw abonnement). Binnen Europa: P-T.T. tarief ƒ3,- per dag (extra kosten naast uw abonnemenl). Buiten Europa: P-T.T. dagtarief (extra kosten naast uw abonnement), U dient er wel rekening mee te houden dat verzen ding per post, tijdens de vakantieperiode, dikwijls vertraoina ondervindt. 0 ONDERBREKING U gaat op vakantie en u heeft geen mogelijkheid om uw ROTTERDAMS NIEUWSBLAD op uw vakantiea dres te laten bezorgen èn u witt ook geen overvolle brievenbus op uw lhuisadres: dan is er de mogelijk heid om gedurende uw vakantieperiode de bezor ging tijdelijk te onderbreken op uw hulsadres. Gaat u langer dan 2 weken op vakantie, dan wordt het betreffende abonnementsgeld automatisch ver rekend met de eerstvolgende abonnementsperiode. (s.v.p. met blokietters invullen) HUISADRES; WOONPLAATS: tijdens onze vakantie maken wij gebruik van de service: (lees eerst de toelichting, daarna duidelijk aan kruisen) vakantieadres volledig invullen vakantieadres NIET invullen Hotel/Camping: Adres: Land: Adres van hulsje/caravan/teot op de camping: Thuiskomst: Wilt u deze vakantieservicebon uiterlijk 3 we ken vóór uw vakantie opsturen, in een open envelop, naar ROTTERDAMS NIEUWSBLAD, afd. Vakantieadressen, Antwoordnummer 1579, 3000 VB Rotterdam. (Een postzegel Is niet nodig, die betalen wij). De eventuele bescheiden nodig voor uw va kantie kunnen wij u dan tijdig doen toekomen. schip aan. „Dat moet goed, zelfs perfect zijn. Als trainer- coach steek ik zo veel tijd in trainen geven en het 'voorbe reiden daarvan, dat ik geen andere rompslomp aan m'n hoofd wil hebben. Een andere eis was, dat er meer technisch kader bij moest komen. Dus ben ik ook blij, dat Schiedam met Bob van der Gaag en Jan Stijl (geblesseerd) twee vol waardige honkcoaches heeft Dan kan ik in de dug-out nog meer op de concentratie let ten." Revolutionair Die revolutionaire handelwijze van Pannekoek werd door de spelersgroep in eerste instantie met een argwanende blik be keken. Minimaal twee avon den in de week met honkbal bezig zijn, de bereidheid heb ben om minstens twee wed strijden per week te spelen, niet langer mekkeren tegen tegenstanders of even naar het vrouwtje zwaaien als je je naar het slagperk begaf. „Maar", zegt Pannekoek eerlijk, „het verrast me, dat ze die signalen zo snel hebben opgepikt. Ik had verwacht, dat hei ombou wen meer tijd zou vragen." Met de opdracht om vooral at tractiever honkbal te spelen, had de selectie aanmerkelijk minder moeite. „Honkbal", meent Pannekoek, „was voor mij de laatste jaren eigenlijk een vervelende sport gewor- Wiebe Pannekoek heeft twee jaar nodig om van Schiedam een goede tweedeklasser te maken. gaan we eind 1986 kijken hoe ver we staan, qua capaciteiten en qua organisatie. Kan de club het financieel bijvoor beeld opbrengen om naar de eerste klasse te gaan. Maar, als de potentie er is, waarom zou den we het dan niet probe ren?" „Ik zal geen traan laten als we een goeie wedstrijd spelen en toch verliezen. Dat is trouwens het belangrijkste, dat iedereen kan zeggen, dat we een goeie pot hebben gespeeld, zowel spelers als publiek. Wat je doet, rn^et je goed doen. Als je besloten hebt om te gaan honkballen, moet je er een hoop voor opzij zetten. Ten minste, wat zij een hoop vin den. Wat dat betreft, neb ik een groot respect voor onze softbalsters. Die hebben er echt veel voor over..." door Donald Bax den. Daar heeft iedereen schuld aan, de coaches, de spe lers en de scheidsrechters. Ik wil snel honkbal spelen. Honkbal is rammen, rennen en scoren. Risico's nemen, honken stelen, de bal slaan en zo snel mogelijk terugkomen op de plaats waar je bent be gonnen." Rechtsveld „Dat lukt", vervolgt hij vol overgave, „alleen maar na veel en hard trainen. Dat heb ben we deze winter dan ook gedaan. Drie uur slagtraining op een avond. En dan niet de balletjes laten lopen die niet goed zijn, maar gewoon naar alles slaan, dat beweegt" Lang zaam hebben we dat omge bouwd naar slaan in het rechtsveld, want dat is een eerste vereiste bij onze speel wijze. Die slagtraining is wel ten koste gegaan van andere zaken. Zo hebben we nog niet getraind op relay's, cuitt-off's en de stootslag-verdediging. Maar, vraag ik me dan af, moet ik een honkballer van 26 jaar nog leren hoe dat moet, zo'n stootslag-verdediging?" Over de kansen van Schiedam in dit seizoen wil Pannekoek, na een klinkende 12-2 zege op SAT Tigers en een alleszins accepted 6-2 verlies tegen outsider DOS'32, kort zijn. „Ik denk, dat een aantal ploegen verdomd goed rekening met ons zal moeten houden, zowel de slechte als de goeie teams. Want ook de zogenaamd goeie ploegen moeten het onder druk eerst maar eens bewijzen. .Verder moet Schiedam eerst een goede tweedeklasser zien te worden. Daar zal ongeveer „twee jaar voor nodig zijn. Dan Vlaardingen Via een 6-2 overwinning op Zutphen heeft het eerste tennisteam van Holy zich voorlopig op de tweede plaats in de overgangs klasse A genesteld. De Vlaar dingse formatie heeft zelfs nog kansen op de titel, maar weet pas dan waar het aan toe is, als m deze klasse alle achterstalli ge en afgebroken partijen zijn uitgespeeld. Tegen Zutphen werden de zes Holy-punten binnen geslagen door Caroline Vis. Annemarie Smalt, Harold van Strijen (al len in de enkelspelen), het he- rendubbel Van Strijen/Robin Verbeet, het damesdubbel Vis/Smalt en het gemengd- dubbel Vis/Van Strijen. Ver lies was er voor Robin Verbeet in het herenenkel en voor Smalt/ Verbeet in het ge- mengddubel. DVO'32 naar Alphen Vlaardingen DVO'32 en Ze venhoven zijn overeengeko men hun beslissingswedstrijd, met als inzet een plaatsje in de derde danwel vierde klasse van de KNVB, zaterdagmid dag op het terrein van ARC af te werken. In Alphen aan de Rijn wordt om half drie afge trapt- DINSDAG 7 MEI Voetbal: 19.30 HBSS— RVB-selecfla: Achtsla finale Rotterdams Nieuws blad Cup: 19.00 Zwervers—PPSC, 19.00 Martinit—1/DL (zon). 19.00 For tuna VI—CKC, 19.00 De Hollandt- 2SF£^£pN|86; Competitie: 18.45 DSS 26Jodan Boys (restant 9 minu ten. stand 3-0); Vtaardings kampi oenschap: 19.15 DSS'26TSB; Honkbal: 19.00 Holy—Squeeze (ne^ deriaagserie); Dameuioftbai: 19,00 St. Lodewijk—Holy; Wielrennen: Po- pulalres Zuidhollandse wielerbaan Schiedam: 18.30 jeugd en 19.30 ou deren. WOENSDAG 8 MEI Vcwlbal: 19.30 SW-FC Den Haag: fin*'® Rotterdam# Nieuws blad Cup: 19.00 SVS—Schiedam.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1985 | | pagina 2