WATERWEG 'GROTE STEDEN KRIJGEN VOORKEURSBEHANDELING1 SPORT 13 "SERVICE" CENTRAAL STAAT ilaiib Leen, al had ik 1.600kilometer voor je moeten rijden... AZC pakt VZC Haringtrofee af smederij' Reklame maken iseen vak Spelers sturen Groeneweg naar Gran Canaria Door de wat? De Likkebaard Gouden fles voor Schiedam Schiedam op bres voor middelgrote gemeenten Kinderkamp Bouwspeelplaats Bach en Handel FOLKERS DIERENSHOP y (yc Schoorsteen vegen, gaskachel, geiser, c.v. schoonmaken W. KLEIN stolKwestdijK eigenwijze readme W. de Nië L. Voogd 598.- KEBJZER SW neemt 1 Mulder over Noorduin grossiert in records SPORTAGENDA Bus 126: de groene lijn Vlaardingen/Maassluis Ome Leen, malü ze hem in Vlaardingen noemen, fietst nog elke dag naar restau rant 't Oeverbos. Hij heeft in zijn lange leven de cafés wel leren kennen, maar zit het liefst op een vast plekje aan de bar bij Kinus Veldheer. Het is een gezonde plek, vindt hij, weelderig in het groen gelegen, halverwege Vlaardingen en Maassluis. j Afgezien van af en toe een i 'ddpr auto's platgereden haas lévert de dagelijkse fietstocht j inter de Maassluïssedijk hem nooit veel stof voor verhalen J bp) tot gisteren. „Verrek," i zegt ome .Leen, „eert bus? Hier?" Verbaasd doet hij in het paviljoen kond van zijn bevindingen: „En hij zat nog vol passagiers ook!" Wethouders Madern en Duimelaar inspecteren de buiten' dienstbus van lijn 126. genkomen, zwaaien zij. Ge meen tevoorlichter Jan Maneij zit vooraan, achter hem wet houder Jan Madern en diens Maassluisse collega Mees Dui melaar. En verder zitten er be jaarde bewoners van de Mar- nixflat in. Zij hebben zojuist de allereer ste busrit Viaardingen-Maas- sluis vice versa meegemaakt De bus, die ome Leen heeft gezien, is geen touringcar met dagjesmensen. Dan was er ten slotte niets aan de hand ge- weest. Zijn verwondering is ingegeven door de gele kleur: „Het was een bus van West- Nederland," zegt hij nog onge- lovig. De bus, die ome Leen zag, is op dat .moment al weer op weg naar Vlaardingen, maar de t clfauffeur rijdt alle haltes voorbij. Voorop staat: 'Buiten dienst'. Als de inzittenden een wél dienstdoende bus 126 te- door Kor Kegel en hebben halverwege, in Maassluis, een kopje koffie aangeboden gekregen. West- Nederland en de twee ge meenten hadden namelijk wat te vieren: met het nieuwe tra ject van lijn 126 kan eindelijk, voor het eerst, het recreatiege bied langs de Nieuwe Water weg beter worden bereikt, en ook de Marnixflat. Dat is niet alleen een belangrijke verbete ring van het openbaar ver voer: het levert West-Neder land ook meteen een veel fraaiere, groenere route op dan rijksweg 20. Die blijft ove rigens bereden worden door lijn 125. Gebladerte „Gaat u door de Lickebaert?" De chauffeur, die passagiers inlaadt op het Liesveidviaduet, moet even slikken bij die vraag. „Ja, als dat de nieuwe route is, dan zal het wel. Ik ben er zelf nooit geweest. Ik rij 'm nu ock voor het eerst" West-Nederland moet zelf nog wennen. Op de borden is ner gens aan te zien, dat de route gewijzigd is. Zeker vergeten aan te geven. Maar de chauf feur doet het meteen goed. Slaat op de Burgemeester Pruissingel linksaf. Iaat het Kolpabad rechts liggen. Rijdt naar boven, duikt via de Maas sluïssedijk de Mamixlaan ïn, en al gauw blijkt, tijdens de route langs de beemtuin, dat bus 126 een overwegend groen traject heeft. Een rit door het. gebladerte. De winkels aan de Dr. Wiardi Beckmansingel nemen we in deze groene;zone even voor lief, maar de rest is een vera deming. De fietsroute richting Zuidbuurt wordt gekruist en op het Geuzenplein bij station Vlaardingen-West ('Eet friet van Piet') keert de. bus terug naar de Maassluïssedijk om van Windmill af naar Maas sluis te rijden. Vanaf het station Maassluis- Centrum keert bus 126 terug naar zijn. oude route vla Maas dijk, Westerlee, Naaldwijk, Honselersdijk en Poeldijk richting Den Haag, Ook lijn 125 komt bij station Maassluis en gaat door naar de Steen- dijkpolder. Lijn 132 geeft een soepele overstap richting Maasland, Schipluiden, Den Hoorn, Delft om, later dan 126, bij het Centraal Station van Den Haag te arriveren. Bij het station Maassluis neem ik opnieuw de proef op de som. Verschillende chauffeurs, ook die van 132, krijgen de vraag voorgelegd: „Komt u straks door de Lickebaert?" Een enkeling; weet het. „Nee, ik ga naar Schiedam,zegt er één, die bij likkebaarden zeker aan jenever denkt. Een ander roept verbijsterd uit: „Door de wèt? De Likkebaard?" Hij roept zijn collega's aan: „Hé, gaan wij door de Likkebaard?" Hij maakt een smakkend ge luid en benadrukt: „Likkeb aard!" Alsof het iets stouts is. Onderweg vraag ik de chauf feur, waar de zonegrens is. Hij dubt: „Dat weet ik eigenlijk niet precies- Ik denk de voor laatste halte voor de spoor baan." Hij doet er verder niet moeilijk over. Bij restaurant 't Oeverbos heeft ome Leen inmiddels ge hoord, dat de busroute is ver anderd. Voortaan kan hij bij slecht weer zijn fiets thuis Ia- ten. Directeur Rinus Veldheer: „Ik vind het een goed idee, die niéuwe bus." Hij heeft van het openbaar lichaam Rijnmond, de RET en Westnederland en van de Vlaardingse Shipmate Vlag J. Thurmer foldertjes ge kregen om uit te delen en ook ome Leen krijgt een se^e. Terug in Vlaardingen maakt de bus weer die vreemde om weg via Arij Koplaan, Wiardi Beckmansingel en Mamixlaan om pas dan in een ouder stads deel te komen. Een jonge vrouw herkent de plek. Blij roept zij uit tegen de dame naast haar: „Ha, de dijk. Nou gaan we Vlaardingen in, ma!" Schiedam De Vereenigde Glasfabrieken NV hééft de ge- meen te Schiedam de gouden i fles in het yooruitzicht gesteld. Het kleinood wordt volgende i week maandag aan wethouder Zijdeveld overhandigd. Het bedrijf aan de Buiten haven - wég wil met deze symbolische handeling de positieve inzet onderstrepen van de Schie damse burgers, die zich beij- veren voor het apart houden van hef glas van ander huisaf val. Ook h et hergebruik-af val stoffen beleid van de gemeente Schiedam wordt op deze ma - nier in het zonnetje gezet. Dat beleid heeft er in twaalf jaar toe geleid dat dat vijf mil joen kilo glas in de glasbak is gedeponeerd. Hei plechtige ge beuren rond de gouden ïles maakt onderdeel uit van een grotere campagne. Zo zal wet houder Zijdeveld maandag te vens een attentie uitreiken aan een willekeurige Schie dammer die van de glasbak ken gebruik maakt Tevens zal 'de vuilnisman' in Schiedam huis-aan-huis een brief bezor gen. waarin het nut van het apart houden en inzamelen van glas en papier wordt bena drukt Het aantal glascontai ners in Schiedam is de laatste jaren enorm uitgebreid. Zo'n zes jaar geleden stonden er elf in de stad, tegenwoordig al dertig. Momenteel wordt op die manier per jaar ongeveer 800 ton opgeh aald. Schiedam heeft al verklaard in te zullen spelen op de rtieu-, we glas ba kken campagne, die door minister Winsémius (mi lieubeheer) wordt begonnen. Schiedam Aan de feesten, waarmee Rotterdam en Den Haag de eerste rèsültaten van de stadsvernieuwing hebben gevierd, kan Schiedam toch niet tippen. Dan maar geen feestje, vond wethouder Cor van Tilborg en hij bedacht dat een themadag over de nieuwe ontwikkelingen in de stads vernieuwing weliswaar niet zo leuk, maar minstens zo nuttig was. „De steden die goed in de run ning waren, worden door de rijksoverheid gedwongen om op de rem te gaan staan", klaagt Van Tilborg. „Gemeen ten die nog nooit iets aan stadsvernieuwing hebben ge daan, moeten nu snel met plannen komen. De slapte in de bouw wordt op die manier alleen maar erger." Morgen hebben hij en collega- wethouders een hele dag de tijd om staatssecretaris mr. G. Brokx duidelijk te maken dat dat rampzalig is. „Dat wordt een dagje schoppen tegen Brokx", voorspelt Van Tilborg. In het Passagetheater bezin nen 22 middelgrote steden en 97 gemeenten met een. stads vernieuwingsfonds zich mor gen op de stand van zaken. Schiedam heeft weinig opwek - kends te melden. In voorgaan de jaren kon die stad elk jaar voor zo'n tien miljoen gulden vertimmeren. De overheidsbij drage is nu" gedaald tot zeven miljoen. „Terwijl dit kabinet bij haar aantreden zei te stre ven naar een verdubbeling van de gelden voor stadsver nieuwing", weet Van Tilborg. Hij zal bij de staatssecretaris en kamerleden van PvdA en VVD pleiten voor ëen extra bijdrage, om de luwte in de bouwactiviteiten op te vangen. „Het aantal inwoners van Schiedam is in drie jaar tijd gedaald van tachtig- naar ze ventigduizend. Het zou cata strofaal zijn als die trend door zet." Verdomlioekj e Van Tilborg vindt het heel be langrijk dat de middelgrote en kleinere gemeenten samen op trekken. „De grote vier Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht krijgen vaak een voorkeursbehande ling. Die komen naar buiten met de mededeling: 'Wij en de minister hebben besloten...' Andere steden raken op die manier in het verdomhoekje", vindt de Schiedamse wethou der. „Op eeniets kleiner ni veau zitten wij met dezelfde problemen. De huizen in Schiedam zijn net zo oud als in Rotterdam en; ze moeten net zo hard worden; opgeknapt. Wij hebben dezelfde problemen, maar we worden wel anders behandeld." Van Tilborg .voelt er weinig voor om de nèle dag te lamen teren over geldgebrek. „Wij zullen proberen Brokx en de kamerleden duidelijk te ma ken dat eengulden voor de stadsvernieuwing een goed be stede gulden is. Een nieuwe wijk inrichten is veel duurder: dan moet je 'wegen aanleggen en winkelcentra. Allemaal voorzieningen die in de stad al aanwezig zijn." Onrust Het is echter maar de vraag of de forumleden ën het publiek aan verhalen over geldgebrek voorbij kunnen. Van Tilborg lukt het in ieder geval niet. „Je investeert als gemeente in een bouwlocatie en dan zit je opeens met de vraag of er wel geld is om te bouwen. Als de bouw te lang op zich laat wachten, raken je plannen ook nog eens achterhaald. Dan kun je helemaal opnieuw be ginnen." Maar er zitten meer kwalijke kanten aan de ver tragingen. Van Tilborg: „Als je plannen maakt voor nieuw bouw of renovatie, creëer je onrust in. een wijk. Die wordt alleen maar groter als je die plannen niet snel uitvoert." De discussiedag over.stadsver nieuwing in het Schiedamse Passagetheater begint morgen om half tien. Directeur J. G. van der Top van de Vereni ging van Nederlandse Ge meenten leidt de gesprekken. In de foyer van het theater is een tentoonstelling te zien over de resultaten van de stadsvernieuwing in Schie dam. ADVERTENTIE RoiterdamsNieuwsblad dinsdag 4 juni 1985 RW Maassluis Ferry Groeneweg zal nog'vaak met weemoed terug te denken aan z'n afscheid van Excelsior 'aassluis. Hoewel de naar de an dere kant van de Nieuwe Waterweg (Rozen burg) vertrekkende oefen meester in de regel nooit op z'n mondje is gevallen, werd zelfs Groeneweg stil van de stortvloed aan cadeau's en alle andere blijken van waardering die hem na vijf Maassluïse seizoenen ten deel vielen. Van huis opgehaald, werd hij in een open koets naar het statige restaurant De Ridderhof ver voerd, waar hem en zijn echtgenote Hanneke een diner werden aangeboden. Vervolgens werd hij in een feestzaal nog uitgebreider in het zonnetje gezet. Dus moest Groeneweg, te gen wil en dank, gezien 2ijn op dat gebied inge togen karakter, met de billen bloot en alle lof tuitingen over zich heen laten gaan. Diverse oorkondes, toespraken en zelfs een liedje van Aad Moerman lardeerden het geheel tot een onvergetelijk gebeuren. Het mooiste ge schenk vielen Groeneweg en zijn ega ten deel in de vorm van een achtdaagse trip naar Gran Canaria komende winter. De spelersgroep had dit met behulp van sponsors gerealiseerd. Voorts droeg het bestuur.bij met een reischeoue van vijfhonderd gulden. „Schitterend", aldus een duidelijk ontroerde Groeneweg. „Dit kwam echt uit het binnenste van al die mensen. Alleen dat gebaar al, de in zet waarmee men dit afscheid heeft georgani seerd,^ veel en veel belangrijker dan de mate riele waarden... Van 6 tot 13 juli kunnen 45 kinderen uit de Vettenoord- sepolder met de wijk vereni ging op kinderkamp. In de bossen bij Dongen wordt een indianenkamp neergezet. De vakantie is bedoeld voor kin deren van 6 tot 14 jaar. In schrijven is elke dag moge lijk in het buurthuis. De opgeknapte bouwspeel plaats in Holy-Noord wordt zaterdag om elf uur feestelijk heropend. Vanaf tien uur trekt het muziekkorps Jong A valance door de wijk. Van elf tot vier uur is er open dag op het terrein. Daar is van aUes te doen (kleien, buttons maken, emailleren), maar het bouwen van hutten is na tuurlijk het belangrijkst. Met de Tsjechische violist Vaclav-Novak verzorgt orga nist Koos Bons zaterdaga vond in de Immanuelkerk in Maassluis een herdenkings concert voor de componisten Gëorg Friedrich Handel en Johann Sebastian Bach. Het concert begint om kwart over acht. De toegangsprijs bedraagt zes gulden en voor 65-plussers en CJP'ers drie gulden. Tropische vissen, planten, aquaria EmmaStraat 63 B en kleine huisdieren. Vogels en i ni: vogelzaad. Honden- en kattenvoer. Div. diepvriesvoeders. 010-341389 Voodaiütjaat 6 Telefoon 010341933 VERWARMING - SANITAIR - LASSEN Wm. Beukels2Donstr. 45, 3414 LW Callenburgstraat 80, 3134 GG Vlaardingen. Tel. 010-343096 SiolkWestdijk is eigenwijs genoeg om te zeggen, dat zi} dat vak beheerst Daarin zijn Kim huidige relaties het roerend met hen eens. Zandeveltweg 65 - Postbus 154 2690 AD 's-Gravenzande - TeL0l748-746Q advertentie-campagnes - Eoldeis - brochures - direct mail reclameborden slickers etc. HUSQVARNA SPECIAALZAAK Uw vakman voor HUSQVARNA NAAIMACHINES OOKVOOR KLEINVAKARTIKELEN ENZ. Van's-Gravendijkplein 37a Vlaardingen-0111-341633 REPARATIE VAN ALLE MERKEN NAAIMACHINES IN EIGEN WERKPLAATS C02- Mig lasapparaat Draad 0,6 en 0,8 mm. Geschikt voor staal-r.v.s. en aluminium. Compl. geleverd met staaldraad en gas Let op! Dit is het goede systeem, technisch gereedschap- en machinehandeJ Landstraat 5, Vlaardingen, tel. 343553-355893 Afmeer dan 40 jaar tot uw dienst Schiedam De woorden van Sandor Popovics, wel licht Neerlands meest smaakmakende oefen- meester, moeten op Leen Warnaar gisteravond laat beslist een onuitwisbare indruk hebben achterge laten. „Leen", sprak de oud-trainer van SVV en tot en met de nacompeti- tie nog in dienst van De Graafschap, „het is van Doetinchem naar Schie dam 160 kilometer, maar al had- ik 1.600 kilometer moeten rijden, dan nog was ik in m'n auto gestapt om bij jouw afscheid aan wezig te zijn." Het afscheid van Leen War naar, de meest sympathieke onder de vaderlandse aanvoer ders, vervormde pas tijdens, het ongedwongen samenzijn in het clubgebouw van SVV tot een happening van jewelste. Dropen degenen die hadden gedacht nog aardig aan hun trekken te kunnen komen bij het wedstrijdje tussen SVV 'bouwjaar' 1969 en Eindhoven jaargang 1975 wellicht een iet- siepietsie teleurgesteld af; zij die écht afscheid wilden ne men van het Schiedamse 'fe nomeen' kregen daar nog vol op de gelegenheid toe. De circa vijftienhonderd toe schouwers die Leen's laatste optreden bijwoonden, zagen Eindhoven tussen neus en lip pen door met 4-1 winnen 'Schiedamse doelpunt van wie Niet Leen Warnaar is op deze foto het stralende middel punt, maar de zesjarige draver Val De Pomme, die de na twintig jaar stoppende SVV'er door sportwethouder Luub Hafkamp als afscheidscadeau werd aangeboden. anders dan Kortrïjk-trainer Aad Koudijzer) en zagen voorts vijf minuten voor tijd de 'benefiet' dëfiriitief worden afgeblazen door arbiter Cees de Bruin, toen de hekken wer- den opengezet en de stijlvolle draver Val De Pomme onder een werkelijk daverend ap plaus door sportwethouder Luub Hafkamp als afscheids cadeau werd overgedragen. Heerlijk Het paardje was al voor de helft in het bezit van Warnaar en werd nu geheel zijn eigen dom als geschenk van spelers, bestuur en sponsors. „Een heerlijk paardje", aldus 'feest- ^diiiiiiifiiiiiiiriniiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiDitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiriitiiiiiiiiiiiMiiiiiiiUiiiiiiiiiiiiiyi (Sparta) en het blijven van g Henk Dirven, die door g Sparta weer wordt uige- g leend, staat het aantal con- g tractspelers nu op zes. Schiedam Jan Mul der keert volgend seir zoen terug op de loon- lijst van SW. De bloji- s de vleugelverdediger, die bij de start van deze j§ competitie op huurbasis van Telstar werd over genomen, werd gister- middag bovendien. voorgoed eigendom van de Schiedamse eerste divisieclub. g Mulder achtte het beter nog een jaartje te rijpen in de eerste divisie, bereikte snel overeenstemming met SVV, §f waarna SVV Telstar liet weten gebruik te zullen ma- ken van de optie tot koop en hem tegen de onderling vastgestelde vergoeding van 15.000 gulden aantrok. Gisteravond laat ging g voorts Hans Neeskens ac- g coord met het hem door g SVV aangeboden contract. 2 Met de doorlopende con- traeten van Chris Treling en René van Delft, de aan- kopen Glenn Sonneville H (DSO) en René Coufreur Niet g Henk Salari'is overigens bij j| lange na niet van plan z'n g handtekening onder een g nieuwe verbintenis te plaat- g sen. De voorstopper, die i§ zondag samen met Dirven g door Donald Bax Willem II uit de strijd om J de vierde periodetitel mik- '5 te, kan zich op geen enkele g manier vinden ïn de nieuwe aanbieding. „Zoals.het er nu voorstaat", 2 aldus Salari, „speel ik vol- 2 gend seizoen niet bij SVV. 2 Als je alles op een rijtje zet, g zijn Harry van Kapel en ik dadelijk de enige échte 2 SVV'ers. Ik vind, dat we het dit seizoen goed hebben 2 gedaan "en daar mag dan best iets tegenover staan. Als we geen overeenstem- 2 ming kunnen bereiken, 2 speel ik toch gewoon een jaartje niet Daar ben ik een rare in." 2 nllllllllllllllDlllllilllllllilllllllFIUIUIIIIIIIlIIlllllllllllllllimilllllllilKlllllllllllIlilllllllllllllllltlIIfi Vlaardingen Op de valreep slaage VZC er niet in voor de derde maal op rij de Haring trofee in de wacht te slepen. Iri het Kolpabad had de Vlaar dingse zemploeg bijna de hele wedstrijd de leiding, maar op het allerlaatste onderdeel (es tafette jongens) moest de Vlaardingse ploeg toestaan, dat het Alphense AZC Microlife hen voorbij streefde. Derde werd Poseidon'56, verde De Kempvis, vijfde De Hoogwerf, zesde Raket en zevende ZPB Unico. In het gezellige en vooral druk bezochte Kolpabad leverde VZC andermaal prestatie van formaat, waaraan met name Wilma van Hofwegen, Anita Koetsenruyter, Annemiek van Driel, Anja van Hofwegen, Caby van Leenen, Pauline Warmerdam, Marco van Driel, Danny van Hees, Dennis van IJzerloo, Martijn van de Maag denberg en René de Jong hun steentje bijdroegen. De VZC- afvaardiging vergaarde in to taal 22 medaiies, Ook bij de provinciale kampi oenschappen in Den Haag weerde VZC zich voortreffe lijk. De'vier medaillewinnaars daar waren Caby van Leenen, Anja van Hofwegen, Esther Brouwer en Anita Koetsen ruyter, Bij de kringkampioen schappen eindigde Gertine van den Berg op de 800 meter vrijeslag als tweede in 11.10.5. De kringkampioenschappen worden 8, 9, 10, 14, 15 en 16 juni voortgezet in het Rotter damse zwembad West. varken' Warnaar. „Hij is on langs al een keertje tweede en eerste geworden. Bovendien dook hij een tijdje terug met een tijd van 1.18.5 bijna een volle seconde onder zijn re cord op de kilometer. Ik ga hem af en toe 2elf een beetje rijden, zeker nu ik voor die cursus amateurrijder ben op gegeven." Later werden In de kantine, waar. de mensenmenigte ei genlijk nauwelijks te bergen was, de verhalen uit de oude doos nog eens, opgediept. Spre kers in overvloed en idem voor de cadeau's. Cees de Bruin en zijn secundanten Van Bezooyën en Van Beveren ga ven Warnaar een ingelijst exemplaar van de eerste en laatste rode kaart, die War naar gisteren werd voorgehou den, Voorts overhandigde sportverslaggever Donald Bax van het Rotterdams Nieuws blad hem een 'gouden' afdruk van het pagina grote interview met Leen Warnaar, dat maan dag in deze krant stond. Breda De gehandicapte at leet Willem Noorduin grossier de tijdens de Nederlandse kampioenschappen weer in re cords, De Vlaardinger, die lid is van het Schiedamse De Ooievaars, heeft de laatste tijd in zijn handicapklasse (CP5) weinig concurrentie te duch ten en heeft zich daardoor ge richt op het verbeteren van nationale records. Op het onderdeel kogelstoten (4 kg) verbeterde hij het Ne derlandse junioren- en senio renrecord met 25 centimeter. Hij stootte de kogel 8.64 meter weg. Met de discus (1 kg) bleef Noorduin met 24.06 meter on geveer een meter onder het sinds 1984 op zijn naam staan de record. Het speerwerpen, in de loop der jaren zijn zwakste onder deel, ging hem nu ook uitsté kend af. De 600 gram zware speer werd na een worp van 20,30. meter in de grond ge plant, waarme Noorduin voor het eerst de twintig meter .grens passeerde. Deze prestatie was goed voor een nieuw Ne derlands juniorenrecord. DINSDAG 4 JUNI Tennis: Toernooi Yellow Smasn Vlaardingen (C1. C2, D, vet); Honk bal: 19.00 HolyGopners (nederlaag- serie); Wielrennen: Populates ZuW- hollandse wielerbaan Schiedam: 18.30 jeugd en 19.30 ouderen; Kon bal: 16.00 24e SchoierenKoemooi CKC Maassluis op sportcomplex Wip perspark. WOENSDAG 5 JUNI Voetbal: Finale Rotterdam» Mieuw»- blad Cup district 2x 19.00 Schfe- damCa pel Ie (terrein HBSS. sport park Harga, Schiedam); Tennis: Toer nooi Yellow Smash Vlaardingen (Ct. C2, D. vet); Hengelsport; Schiedams kampioenschap in het Beatrixparx; Korfbal: 16.00 24e Scboiierentoer- nool CKC Maassluis op sportcomplex Wipperspark. DONDERDAG 6 JUNI Tenni»: Toernooi Yellow Smash Vlaardingen (Cl, C2, O. vet); O*™»*" softbal: 19.00 Eurochemia/The Hawks—Holy; Korfbal; 16.00 -J24e Scholierentoernooi CKC Maassluis op sportcomplex Wipperspa/k.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1985 | | pagina 2