WATERWEG De Erker mooier aan Blauwe Brug □BRIEVEN SPORT SHELL IN DE RODE CIJFERS Hans Konings op lijst van PSP en PPR Nog hoorzitting over kerncentrale Vlaardingen uitgeschakeld Arnold Lobman wil Piet Erkelens terug Schiedam zakt af Schiedam-West blij met wijkcentrum Hele raad wil nieuwe bibliotheek Appe paratuur van popgroep door brand verwoest Woonwagens Jamsessions Logger in onzekerheid VZC matig Promotie WIK SPORTAGENDA Schiedam De gemeente moet maar meer overlaten aan Hans Huis in 't Veld, de Schiedamse stadsarchitect. Hij is de ontwerper van het nieuwe wijkcentrum van Schiedam-West, dat, zoals geluidswagens vanavond in de wijk bekend zullen ma ken, aanstaande maandag officieel opengaat. Daarna volgt een feestweek. De wijkbewoners hebben daar alle reden toe. Niet alleen is hun nieu we wijkgebouw veel'mooier en praktischer dan de Blauwe Brug, dat nooit zo goed uit de verf is ge komen. Maar ook kan Schiedam - West bekrachtigen, dat twee on verzoenlijke partijen uiteindelijk onderdruk van VVD-wethouder Luub Hafkamp toch tot samen werking zijn gekomen. Als over een tijdje Schiedamse voetbalver enigingen moeten fuseren, kun nen zij een lesje leren van het 'fu sieproces' in Schiedam-WesL Sinds de eonfiieten in 1980, toen Kees van Mil opbouwwerker was, hebben centrum De Kreek en de bewonersvereniging tegen over elkaar gestaan. De vereni ging begon in een noodeentrum aan de Van Beverenstraat, dat de toepasselijke naam De Bever kreeg. En vervolgens liet men De Kreek een beetje links liggen. Niet verwonderlijk: De Kreek, hoewel ooit bedoeld als centrum voor het Westen, lag feitelijk in de binnenstad, van West geschei den door de Nieuwe Haven en de Lange Haven. „Niet leuk als je met je peuters die bruggen over moet," vindt Adrienne Harte van peuterspeel zaal 't Krekeltje. „Het was veel te riskant voor die erwten." Ook persoonlijk lagen bestuursle den van De Kreek en De Bever elkaar niet. Van Mils opvolger als opbouwwerker, René de Jongh, herinnert zich een avond waarop men elkaar flink de 'waarheid' heeft verteld. Allemaal verschil lende waarheden, gevoed door emoties. Waarom deed men dat? 't Moest er toch een keer van ko men, toen Hafkamp had besloten de subsidie terug te schroeven, waardoor De Kreek zou moeten sluiten. (Het pand staat nu te koop.) Het was duidelijk dat men in het nieuwe wijkgebouw elkaar moest dulden en dan kan je beter proberen de beletselen weg te nemen door het verstand beter te gebruiken. „Dat is goed gelukt," vindt René de Jongh, die als vrijwilliger dit proces heeft begeleid. De ge meente zou het aanvankelijk doen, maar De Jongh had als 'wegbezuinigd' opbouwwerker meer ervaring. De vertegen- door Kor Kegel woordigers van De Kreek en De Bever lieten enkele dagen met hun gezamenlijke presentatie overduidelijk merken, hoe groot de wederzijdse bereidheid is een team te vormen Bewonersdes- kundige Bert van Kan, een ver trouwd gezicht in Schiedam- West, is voorzitter geworden van stichting De Erker. 'Zo heet het centrum; het had evengoed De Beker of De Kever kunnen he ten, want die hebben evenveel letters gemeen met de twee oor spronkelijke centra, maar die werden nu eenmaal niet inge diend bij de prijsvraag voor de nieuwe naam; bovendien is De Erker toepasselijk, want stede bouwkundig lijst het wijkcen trum wel een uitbouwde van het Hofje van Belois. De bejaarde be woners zijn blij, dat Hans Coster van de bewonersvereniging Schiedam-West vanuit zijn nieu we kantoortje uitzicht heeft op een toegangspoort naar het Hofje. Underground Stichting De Erker, inderdaad is het voor de eerste keer, dat een wijkcentrum in Schiedam in par ticulier beheer komt De Blauwe Brug er» wijkcentrum Nieuwiand zijn van de gemeente, Trefpunt Oost en andere clubhuizen zijn (nog) van de KSCA die van bis schop Bar mag worden opgehe ven. De zelfstandige organisatie vorm is een hele vooruitgang in het gemeentelijk denken. In het stichtingsbestuur van De Erker hebben de verschillende gebruikers van het wijkcentrum zitting. Anneke Baun vertegen woordigt de jongerenraad, die in de kelder haar ruimte- heeft: de Underground hebben ze 't ge noemd. Anita Riekwel is als jon gerenwerkster voorlopig tevre den, want De Kreek was veel te ver voor jongeren uit bijvoor beeld de Slachthuisbuurt. Under ground ligt meer centraal in de wijk. Hetzelfde voordeel noemt Romy van der Weijden, die 2ich over het kinderwerk ontfermt. Ook op peuterspeelzaal 't Krekel tje is nu meer toeloop te verwach ten; die naam blijft overigens, het wordt niet 't Erkertje. Theo Kemna is vervangend coördinator. Kreekbeheerder Bertus Blokland is in de WAO te rechtgekomen, mogelijk wordt Kemna nu de vaste beheerder. Hij is het type, dat in een wijk centrum niet weg te denken valt: een openhartig, sociaal man met contactuele eigenschappen. Tafelvoetbal in de hal van De Erker. Van binnenuit heeft men een riant uitzicht op de Aleida- straat. Op de foto onder ande ren secretaris Hans Eldert (links), jongerenwerkster Anita Riekwe! en bewonersdeskundi- ge Bert van Kan (tweede van rechts). De Raad van het Bejaardenwerk heeft van deelname afgezien, omdat de gemeente geen extra beroepskracht aanstelde. Ook het Maatschappelijk Werk Schiedam zag geen kans. Het heeft niet werkelijk invloed op de wijk- functie van het gebouw, want er gebeurt van alles. Het activitei tenprogramma laat zien dat De Erker als volwaardig club- en buurthuis kan gaan draaien; te kenen, klaverjassen, biljarten, jazzballet. huiswerkbegeleiding, een kooksoos, voor alle leeftijden wat wils. Een boekje hierover is verkrijgbaar in het centrum aan de Jan van A vennesstraat In dat boekje staat ook het pro gramma voor de feestweek. Van maandag 18 tot zondag 24 no vember kunnen de wijkbewo ners komen zien, wat er de rest van het jaar allemaal te doen is. Alles is gratis. De extra attracties zijn een open podium op woens dagavond, het stuk 'Liefdesver driet' van De Zwarte Hand op donderdag, een modeshow van Noname op vrijdag en een fan clubdag over Simple Minds op zondag. De echte opening is za terdag 23 november 's middags om half twee door wethouder Hafkamp en de Amazing Stroop wafels. Schiedam Unaniem heeft de gemeenteraad van Schiedam gis teravond ingestemd met het uit trekken van 4,24 ton, waarmee de nieuwbouw van de biblio theek voorbereid moet worden. D'Sfl, CDA en VVD hadden er moeite mee dat de precieze plek j nog niet bekend is (meest voor de hand liggend is het Gat van Bol- f raers), maar zij zagen er geen echt I beletsel in. Reijnhout (D'66): „De plaats heeft gevolgen voor het schetsontwerp." Prins (VVD): „Neem een wichelroedeloper in dienst om de juiste locatie te zoe ten Van Lambalgen (CDA): „Wij springen in het diepe." Wethouder Posthoorn; ,3 en W springen met u mee. De plaats is nog niet te noemen. 1 Heinenoord—Een. amateur-pop- groep uit Oud-Beijerland moet op naar nieuwe apparatuur, Boor een brand in hun oefen- ruimte, het oude ketelhuis van de familie De Bruin aan de Molen weg in Heinenoord, is vanmor gen het volledig bezit van de band verloren gegaan. De brand werd omstreeks half acht ont dekt Schiedam Met het huidige raadslid Bare de Leede als lijsttrekker en de opvolger van Herman Noordegraaf, Gé .van der Ploeg, op nummer twee gaan de PSP en de PPR 'in Schiedam opnieuw gezamenlijk de verkiezingen in. Noordegraaf is wegens drukke werkzaamheden niet meer verkiesbaar en staat als laatste op de rij, op nummer twin- gg rü3- Een heel opvallende naam op de PSP/PPR-lijst is die van Hans Konings, voormalig gemeenteraadslid voor de PvdA. Hij staat op nummer negen, onverkiesbaar, al zal Konings zitting nemen in de steunfractie. En de PvdA herinnert zich nog hoe actief Konings er tegenaan kon gaan. In de PvdA leverde hem dat veel conflicten op en in 1982 leidde het zelfs tot de uitschakeling van de hele iin- kervleugel van de PvdA. Een partijgenoot traceert Ko- nings op de lijn-Fred van der Spek: orthodox-pacifistisch. Nummer drie op de PSP/PPR-lijst is Dick Pranger, de nieuwe correspondent van De Havenloods in Schiedam, ox De combinatie heet nu PSP/PPR, omdat lijsttrekker De Leede van de eerste groepering afkomstig is. Onder Noor- degraai i'. het vier jaar lang PPR/PSP geweest Dc Leede zegt te willen streven naar progressieve machtsvorming in de Schiedamse gemeenteraad. In het Rotterdams Nieuwsblad van 6 november jongstleden staat een stukje onder de kop 'Woonwagenbewoners kondi gen harde acties aan'. Het handelt hier om een groep woonwagenbewoners, die zijn gaan staan op de parkeer plaats van 't Hoofd in Maas sluis. In dit stukje laat u een woonwagenbewoner aan het woord, de heer Deenen, die zegt over mogelijke overlast die zij veroorzaken: „Ik heb de voorzitter van de wïjkvereni- ging op de koffie uitgenodigd, maar bij moet nog komen". Ik vind het jammer, dat u dit soort opmerkingen niet na trekt. Voornamelijk omdat het mij in een wat vreemd daglicht zet. Ik ben namelijk die voor zitter en heb de heer Deenen nog nooit gezien, iaat staan gesproken! Wel heeft er —op het moment, dat de woonwagenbewoners aankwameneen gesprekje plaats gevonden tussen onze vice-voorzitter en een woonwa genbewoner. Dit op initiatief van onze vice-voorzitter. Ver der zijn er geen contacten ge weest. Nogmaals, het is jammer, dat u zulke eenzijdige informatie ver strekt en niet eens komt horen hoe bij voorbeeld de wijkbe woners over deze zaak den ken. Want natuurlijk is het zo, dat het gemeentebestuur niet uitblinkt in besluitvaardigheid en de zaken iiever op hun be loop laat. Er is echter een terrein inge ruimd voor de woonwagenbe woners nabij zwembad Dolfijn, met sanitaire voorzieningen. De woonwagenbewoners zijn hiervan vertrokken omdat het hen niet aanstond. Natuurlijk is het zo, dat de po litie niet reageert op klachten betreffende de woonwagenbe woners. Dat zijn wij in Maas sluis wel gewend. In dit ver band is het misschien aardig te vermeiden, dat op de vraag van sen wijkbewoner 'wat te doen met de woonwagenbewo ners' de politie reageerde met 'ramen en deuren goed op slot houden'. Het zal best zo 2ijn, dat de woonwagenbewoners dreigen met acties. Maar bovenstaan de maakt misschien duidelijk hoe onterecht dit zou zijn. Ech ter ,00k de wijkbewoners heb ben de gemeente reeds acties aangekondigd. Er is meer aan de hand dan onvrede tussen woonwagenbe woners en gemeente of woon wagenbewoners en wijkbewo ners. We hebben allemaal te maken met een beleid van de gemeente of misschien juist het ontbreken daarvan. Harry van Zevenbergen Maassluis Maassluis In jongeren centrum Dug Out in Maas sluis kunnen musici, die enige ervaring hebben in het samenspel op improvi satie-basis, voortaan terecht om hun hobby uit le oefe nen. Het popoverieg Maas luis heeft het initiatief tot de jamsessions genomem om zo muzikanten van ver schillende pluimage met el kaar in contact te laten ko men. Aan de hand van de inschrijvingen wordt een ïndelig gemaakt van de ses sie-avonden. Wie mee wil spelen tijdens de avonden, kan terecht bij medewerkers van Dug Out, tel. 01899-17774. Rotterdams Nieuwsblad dinsdag RW 12 november 1985 Vlaardingen Eredivisionist Vierhout/ Valbo- vol ontzegde de volleyballers van Vlaardingen gisteravond volgens verwachting de toegang tot de volgende bekerronde. Na een bijna twee uur durende wedstrijd moest de formatie van play- ing-coach Joop Tinkhof met 3-1 een kniebui ging maken. Vlaardingen, dat Leen van Bree miste en Mark Korsloot als spelverdeler een prima wedstrijd zag spelen, startte overdonderend en won de eerste set met 15-9. Dat was kennelijk iets te veel van het goede voor de Woerdense gast heer, die in deel twee sterk terugkwam: 15-5. In de derde en vierde set kon het balletje ei genlijk alle kanten oprollen. Valbovol eigende zich de2e sets weliswaar toe (15-13 en 16-14), maar de krachtsverschillen waren en bleven minimaal. Tinkhof: „Eigenlijk had Valbovol ons doodgewoon van de vloer moeten vegen." De geroutineerde coach was uiteraard redelijk te spreken over zijn eigen ploeg. „Ik ben niet helemaal tevreden, maar als we de vierde set hadden gepakt, had ik het nog wel willen zien", sprak hij. „Aanvallend zijn we deels tekort ge schoten. Met een goeie aanvaller er bij, hadden we het vanavond zeker gered." Schiedam Er wordt toch nog een hoorzitting gehouden over de eventuele vestiging van een kerncentrale op de Maasvlakte. Die regionale bijeenkomst is uitgeschreven door de raad van advies voor ruimtelijke ordening (RAEO) en wordt op vrijdagavond 22 november gehouden in het Schiedamse Novotel. De zitting bestaat uit twee delen. Voorde pauze komen de algeme ne insprekers. Na de pauze mo gen degenen, die een uitgebreide reactie op de vestiging van de kerncentrale hebben geschreven, over hun bezwaren praten. Ie dereen die heeft meegedaan aan de inspraak krijgt een uitnodi- ging- De hooreommissie bestaat uit een delegatie van de commissie ener gievraagstukken van de RARO waarin voor- en tegenstanders van kernenergie zitting hebben. Afgelopen vrijdag liet een meer derheid van de Westiandraad weten geen bezwaar tegen een eventuele vestiging op de Maas vlakte te hebben. Het meerder heidsstandpunt van de Westiand raad is opmerkelijk, omdat alle andere bestuursorganen in de omgeving van de Maasvlakte zich wè! tegen de vestiging heb ben verklaard. Het W es tl and neemt nu als dichtstbevolkte gebied binnen een straal van twintig kilometer rond de mogelijke vestigings plaats als enige een uitzonde ringspositie in. Maassluis De bewoners van de Logger in Maassluis verkeren nog altijd in onzekerheid over de ernst van de verontreiniging van de grond in hun wijkje. Pas over enkele weken komt Rijnmond met een eindrapportage. De be woners moeien dus nog even ge duld hebben. Rob Brokke: „We vernemen niets van de officiële instanties, maar in de wijk gaat wel het ge rucht dat het meevalt. Dat zou natuurlijk fijn zijn, maar we wachten eerst de reactie van Rijnmond af," Ook de gemeente Maasluis kan nog geen uitsluitsel geven. Mi lieu-ambtenaar Van der Barg: „Wij hebben nog niets van Rijn mond vernomen. Ik weet niet waar de bewoners de informatie vandaan hebben, want ook wti verkeren nog in onzekerheid.' Inmiddels zijn alle woningen in de wijk verkocht. WIK-doelvrouwe Karin Stigter stopt een aanval van Merwede af. Meta Bot (2) was met drie doel punten de beste schutter in de Vlaardingse ploeg. Vlaardingen De water- polo'ers van Viking'60 deelden de punten met PCG (4-4). Shell zag geen kans langs Linge te ko men: 11-9. Winst was er voor WIK, dat te sterk was voor Rijnmond: 14-3. VZC speelde Lansingh naar een 8-4 nederlaag. Vier damesteams behaal den de volle winst. Alleen. VZC moest de meerdere erkennen in Spartaan: 1-6. WIK versloeg moeuzaam het laag geklasseerde Merwede 3: 9-6. Shell won nipt van Zeehond: 4-3. Met ruime cijfers pakte SZC de winst ten koste van Devel: 9-1. Viking'60 deed hetzelfde tegen RWV 2: 7-3. Viking'60 (h) had genoeg kansen tegen het goed spelende PCG. Deze werden echter niet vol doende benut. Martin Hoek opende de score. Pas in het twee de kwart kwam PCG langszij. In het laatste kwart bouwde de ploeg uit Leerdam een 4-2 voor sprong op. Viking'60 ging pressen en dit resulteerde in twee doel punten: 4-4. In de eerste en tweede periode wisten de WIK-heren niet zo goed hoe zij Rijnmond moesten aanpakken (4-2). WIK ging over ■typ een man-to-man verdediging. Rijnmond kon hierdoor de bal niet kwijt en WIK nam het Initia tief over. 14-3, Topscorer was Frenklin Vintges, terwijl Dick Prook tweemaal scoorde vanaf de middenlijn. Wederom verloren de heren van Shell. Pas in de laatste periode werd de wedstrijd aan Linge ge geven. Shell maakte enkele ver- dedigingsfouten en de opponent profiteerde: 11-9. Rob den Haren speelde sterk en scoorde vijfmaal. De heren van V2C en Lansingh waren qua hardheid aan elkaar gewaagd. Dit resulteerde in ne gentien persoonlijke fouten en ruw spel. Kwalitatief was de Vlaardingse ploeg echter beter. Vanaf de derde periode werd de voorsprong uitgebouwd en Lan singh naar een 8-4 nederlaag ge speeld. De WlK-dames kwamen uit te gen hekkesluitster Merwede 3. Ondanks het gemis van drie speelsters zagen de Vlaardingse dames kans een 7-3 voorsprong te noteren. Hierna kwam de laad erin. De verdediging vertoonde gaten en de aanval kwam niet goed meer door. De punten wer den binnengehaald (9-6), maar er heerste ontevredenheid over het vertoonde spel. Meta Bot was topscoorster met drie doelpunten. Na twee perioden stonden de da mes van Shell al op een 4-1 voor sprong. De concentratie nam af en Zeehond kreeg kansen. Het naderde tot 4-3. In het laatste kwart herstelde Shell. Ondanks herhaalde doelpogingen aan bei de kanten, werd er door goed keepsterswerk niet meer ge scoord. De dames van Spartaan waren te sterk voor het zwakke VZC. In de eerste periode tastten beide ploegen elkaar af (0-0). Spartaan nam hèt initiatief in handen en gaf het rommelige VZC geen kans: 1-6. Het Vlaardingse doel punt werd gemaakt door Moni que van der Lee. De dames van SZC en Devel speelden om de bovenste plek. In het eerste kwart kwam SZC moeilijk op gang (1-0). Zij hadden echter wel grip op de ploeg uit Dordrecht. Pas in het laatste kwart scoorden zij een tegendoel punt: 9-1. SZC steekt met kop en schouders uit boven de rest van de teams en staat riant op kop. De overwinning op RWV 2 be zorgde het goed spelende Vi king'60 een plaats bij de subtop. Geriinde van Dorp bracht de stand binnen een minuut op 2-0. RWV kon echter door Vlaar dingse verdedigingsfouten terug komen: 2-2. De Vlaardingse da mes lieten zich niet van de wijs brengen en bleven aanvallen. De Rotterdamse ploeg kon het tem po niet meer bijhouden en een verlies was onafwendbaar: 7-3. Vlaardingen Nog altijd moet Zwaluwen-oefenmeester Arnold Lobman het zonder elftalleider stellen. Na een conflict met toenmalig voorzitter Roel Schippers, stelde Erkelens zijn functie als rechterhand van de trainer beschikbaar. Nu Schippers inmiddels geen voorzitter meer is, lijkt de tijd voor de terugkeer van Plet Erkelens nabij. Nieuwe voorzitter Arïe Kegel, wienst zoon Ernest enkele wedstrijden als interim-elftal leider fungeerde, wil niet op de zaken vooruit lopen. Hij beves tigt slechts dat de aanstelling van een elftalleider hoge prioriteit heeft en op korte termijn is te verwachten. Arnold Lobman laat er onderwijl geen enkele twijfel over be staan, dat hij Erkelens terug wil. Hij zegt: „De samenwerking tussen ons is uitstekend. Piet is een man die z'n vak verstaat. Ik hoop dat het bestuur er ook zo over de denkt." In de streekderby tegen HBSS was Erkelens in ieder geval nog als toeschouwer aanwezig. Schiedam Het eerste tiental van de damclub Schiedam is na de smadelijke 12-8 nederlaag le gen Excelsior uit Den Bosch afge zakt naar de onderste regionen van de eerste klasse A. Schiedam en Eureka behaalden drie punten uit vier partijen en hebben drie punten voorsprong op Scbaes- berg en DEZ die met nul uit vier de laatste plaats delen. De ont moeting met Constant op zater dag 23 november is plots erg be langrijk geworden. Na vijf partijen keek Schiedam al tegen een rampzalige 8-2 achter stand aan en hadden Dirk van Schaik en Sjaak Prins voor de Schiedamse punten getekend, Gert van Willigen en Piet Basti- aanso deelden eveneens (10-4), Hoewel Rob va Eijk voor de eni ge Schiedamse winst zorgde (10- 6), waardoor de spanning even leek terug te komen, stelde Ex celsior vervolgens gedecideerd de zege veilig. De gedetailleerde uitalag Schie damExcelsior Tiny MouasM. van Dijk 1-1, Wlm VrijlandF. Teer 0-2, Sjaak PrineN. Koeken 1-1, Plet BeatlaanaeM. van Batlegootjen 1- 1, Gert van WilligenKarin van Lflh 1-1, Rob van EijkP. Lauwen 2-0, Leo MoutG. voor de Poort* 0-2, Dirk van Schalk—T. Sluiter 1-1, Pa ter LansbergenQ. van der Linde 0- 2 en ftuurd Wueatman—J. de Jong 1-1. De aland In de eerate klasse A luidt: 1. IJmulden 4-3 (52-28), 2. HO AD 4-7 (45-35), 3. Ons Genoegen 4-8 (45- 35). 4. Excelsior 4-5 (42-38), 5. Phi lips 4-4 (45-35). 6. Constant 4-4 (43- 37), 7. Eureka 4-3 (38-42), 8. Schie dam 4-3 (35-45), 9. Schaeiberg 4-0 (30-50) en 10. DEZ 4-0 (25-55). Dordrecht In de strijd om de Nautilus-bokaal was voor VZC geen rol van betekenis wegge legd. De Vlaardingse zwemmers, die in de A-^afdeling van de ZRO- competitie op de derde plaats staan (achter Kempvis en Nauti lus), moesten op een totaal van zestien clubs genoegen nemen met plaats dertien. Alleen de es tafetteploegen van de jongens en de meisjes acteerden redelijk in het vernieuwde Dordtse Combi- bad, Bij de jongens verbeterde A/jan van der Merwe zijn per soonlijke record op de 500 meter vrïjeslag. Hij liet de klokken nu stilstaan op 26.7 (was 27.8). Rozenburg—- De zwemploeg van het Vlaardingse WIK is gepro moveerd naar de C-afeling van de ZRO-competitie. WIK had na vier wedstrijden een ruime pun- tenvoorsprong opgebouwd, die in de laatste confrontatie in Rozen burg moeiteloos werd geconsoli deerd. Carola Richters zwom op de 100 meter vrijeslag meisjes onder 14 jaar een lijd van 1,13.3 minuten, goed voor de eerste plaats en een nieuw persoonlijk record. Voor liefst twee eerste plaatsen en een persoonlijke besttïjd tekende Hel len Muis op de 100 meter vlinder en rugslag. Stadgenoot Viking'60 was ook in Rozenburg aanwezig en noteerde drie eerste en drie tweede plaat sen. Voorts werden elf persoonlij ke records verbeterd en een club record. Dat laatste werd gedaan door Geraldine Peters die de 50 - meter vlinderslag voor meisjes onder 10 jaar aflegde 41.8. DINSDAG 12 NOVEMBER Voetbal: 19.30 Feygnoord 2—SW 2; Biljarten: 19.30 Voorwedstrijden der de klasse libra In café Van der Valk te Schiedam (poule 2); 19.30 Voorwed strljden derde klasse llbre In café De Gouden Leeuw te Vlaardingen (poule 3): 19.30 Voorwedstrijden tweede 1 klasse übre In Oe Griffioen ia Vlaar- dingen (poule 1); Zaalkorfbal; 20.00 SperwersOranje Nassau (Energie- - hal Rolterdam, vr). WOENSDAG 13 NOVEMBER Voetbal: 19.30 SW—Vitesse; BlIJar- ten; 19.30 Voorwedstrijden derde klasse llbre In calé Corry en Dlck 1e Schiedam (poule 4); 19.3D Voorwed strljden derde klasse llbre In café De Oude Markt te Vlaardingen (poulo 5); 19.30 Voorwedstrljden tweede klasse llbre In De Griffioen te Vlaardingen (poule 2); Zaalvoetbal: Weslwijkhal Vlaardingen: 21.00 VSVDHS, 21.45 DVO'32—SVDPW; Margriethal Schie dam veld 1: 19.00 HBSS—DOS^ (d); Zaalkorfbal: 20.30 Oefenwed- Irijd Harga. DONDERDAG 14 NOVEMBER Volleybal: 21.15 Shell—MVC 5 (dL 21.30 Tenaco—Holy (h). 21.30 Surv-- llght—Pandrecht 2 (h); Blljarlen: 19.30 Voorwedstrijden derde klasse libra In café De Kroon te Vlaardingen (poule 6); 19.30, Voorwedstrijden tweede klasse llbre in calé De Kroon 1 te Vlaardingen (poule 3); Zaalkorfbal: 20.30 Harga—RWR (vr).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1985 | | pagina 2