WATERWEE Aad Wiegman: 'Weegschaal, dat verklaart een hoop' LOKAAL Autoveer Maassluis- Rozenburg leeft op SPORT Damesteam geef t fleur aan HBSS 4 mm Maasland gaat bedrijven helpen John Jonkers heet 'Bartje' f MW'27 bijna 60 jaar 1 Behoedzame start, 12 Nieuwe fontein Hakken in volksbos Thurlede Record Noorduin Tien Engelse Mijlen in Broekpolder Receptie SFC Marrevee naar DSVP Sectie I vergadert Delfland weer actief DOOR JOOP BREEDVELD Schiedam „Hoor mij: de zaak. Ik moet er nog even - aan wennen. Ik bedoel na- tuurlijk het kantoor". En even later, -gebogen over 'a een bestelbon, tegen de bode: „Twee broodjes kaas en een koffie. Wat? O ja, de koffie hoef ik niet in het restaurant te bestellen". Het is rond het middaguur. Aad Wiegman kan zijn verstrooidheid niet aan het tijdstip toeschrijven. Probeert dat ook niet. Hij moet er nog aan wennen dat hij door zijn socialistische makkers geroepen is tot het ambt van wethouder. De plotselinge ommezwaai van .het bedrijfsleven naar de be stuurderszetel, nu een week gele den, heeft hij nog onvoldoende op zich laten inwerken. De rolwijzigïng voltrekt zich vanuiteen geleidelijk proces. Zijn' werkkamer is kaal, de vertel trant traag en omslachtig en her haalde malen wordt een zin afge sloten met het nadrukkelijk ver zoek betreffende opmerkingen niet te publiceren. Aad Wiegman weet een ding zeker: hij wü voor- lopig uiterst behoedzaam ma noeuvreren. „Mensen die zich direct manifes teren zo van hier zit de wet houder v daar geloof ik niet in. 'Dat is een facade, theater. Boven dien heb ik niet naar de functie kunnen toeleven. Voor mij was v het pats-boem de knoop door- 1 .hakken en aan de slag. Een be slissing die ik overigens bepaald niet luchthartig heb genomen. Ik was wel tevreden met de drie- hoek die ik omspande: raads- 4 werk, voorlichtingschef bij ■'Warmtemeter en voorzitter van de ondernemingsraad. Die wis- jsel werking heb ik altijd bijzonder '■'interessant gevonden. Dat gaat nu verloren, ik zal het zicht op het bedrijfsleven verliezen, hoe- wel ik ze niet helemaal uit het oog hoop kwijt te raken". Boerenpartij Aan de andere kant komt ook de 44-jarige Wiegman er niet onder- 1 uit het wethouderschap obligaat j als 'uitdaging* te typeren. „Als de Ipartij een beroep op je doei ben je '-moreel verplicht ja te 2eggen. In feite is ieder raadslid een poten- t tiële kandidaat-wethouder. Je mag dan simpelweg geen nee zeggen". Voordat de fractie hem opwierp als de man die de gemeentelijke r financiën moet gaan beheren, heeft de telg uit het Schiedamse kunstenaarsgeslacht Wiegman een kleurrijke politieke loopbaan ■achter zich gelaten. Die begon overigens niet, zoals een hard nekkige geruchtenstroom wil, bij 1de Boerenpartij. „Dat verhaal gaat al jarenlang rond, maar ik ben nooit lid van die club ge weest Ik snap de mythevorming wel. Het zal zo'n twintig jaar gele den zijn geweest dat een groep kunstenaars in de raad wilde. Ik hoorde daar ook bij. Via welke partij dat moest gebeuren wisten we eigenlijk zelf niet. De'Boeren partij was een mogelijkheid. Ach, het ging allemaal zo onbeholpen. Achteraf was het niks meer dan een oprisping van een groep kunstenaars. Er waren wel meer van dergelijke acties in de Ka- boutertijd". De onbezonnen politieke aspira ties van de alternatieve, langhari ge Aad kregen handen en voeten toen hij in 1970 tot het vernieu wende, maar desondanks degelij ke D'66 (toen nog mét kommaat- iej toetrad. Een jaar later mocht hij als invaller aan de bak. Een cruciaal moment wordt geschre ven in 1973. „Dat was het jaar dat het idee van een Progressieve Volkspartij werd geboren. Men sen van PvdA, PPR en D'66 wer den lid van eikaars partijen. Toen die overkoepelende partij niet haalbaar bleek en het dubbellid- maatschap werd opgeheven, koos ik voor de PvdA. Waarom? Om dat met name het opkomen voor de lagere inkomensgroepen me aansprak. Achteraf ben ik er niet rouwig om dat de Progressieve Volkspartij er niet is gekomen. De PvdA vervult nu die rol". Hervormen Feitelijkheden. Daarover praat Wiegman met het grootste ge mak. Anders ligt het wanneer er naar zijn ideëen wordt geïnfor meerd. Vervolgens gaat de mond helemaal op slot zodra er kriti sche beschouwingen worden ver langd. „Je moet als beginnend wethouder niet gelijk de wereld willen hervormen," verduidelijkt hij zijn terughoudendheid. „Ik geef het toe, ik ben nu uiterst voorzichtig, bang om in mijn en thousiasme ondoordachte uit spraken te doen. Dat wil niet zeg gen dat ik geen uitgesproken kri tische denkbeelden over bepaal de zaken heb. Ik durf ze alleen nog niet te uiten. Daarbij komt dat het niet met m'n karakter strookt met veel kabaal de publi citeit te zoeken. Sterrebeeld weegschaal, dat verklaart een hoop". Desondanks, een poging duide lijkheid te verschaffen in een de licate zaak. Hoe zit het intern bij de PvdA? Wat is er waar van de theorie dat de nieuwkomers Wiegman en Van Kleef als waakhonden naast Chris Zijde veld zijn geplaatst? En dat fractie voorzitter Gé Brouwer zich tij dens de rit op de stoel van Zijde veld zal nestelen? ',,Ik heb in de krant over die waakhond-theorie gelezen, maar er klopt niets van. We zijn als wethouders allemaal voor vier jaar ingeboekt. Dus ook Chris blijft zitten. En Gé? Ja, die houdt het volgend jaar als fraetievoor- zitter/voor gezien. Dat moetje als partij respecteren, maar het bete kent niet dat hij dan wethouder wórdt. Pertinent niet". Over de continuering van de rood-liberale coalitie: „Dat lag voor de hand. De afgelopen vier jaar heeft de PvdA met de WD als partner toch een herkenbaar socialistisch beleid kunnen voe ren. We hebben heel weinig inge leverd en dat terwijl er toch heel wat vrije kwesties speelden. Op het eerste gezicht zien de komen de vier jaar er politiek gezien rus tiger uit. Alleen Zestienhoven is nog als vrije kwestie over. Maar ik weet inmiddels dat schijn kan bedriegen". Hij schetst vervolgens het goede politieke klimaat in de Jenever- stad: redelijke mensen, kritisch, maar met respect voor eikaars mening. Nee, hij is niet bepaald jaloers op de soms grimmige sfeer die de onderlinge verhoudingen in buurgemeente Vlaardingen verstoort. Plezierig Dat twee partijen, die elkaar lan delijk verbaal voortdurend de mantel uitvegen, op plaatselijk niveau zo'n eensgezindheid uit dragen, ervaart Wiegman als ple zierig. De vruchtbare samenwer king heeft volgens hem te maken met de 'poppetfes'. „De WD in Schiedam onderscheidt zich in positieve zin van de landelijke club. Cor van Tilborg was daar een duidelijk voorbeeld van. Ge rard Verhtiïsdonk is dat ook. Ge rard kreeg destijds als bonbon maker in een Var a-televisie pro gramma een rechts imago opge plakt. Dat was allemaal theater. In zijn hart is hij een erg sociaal bewogen man", prijst hij de libe rale voorman. Dat linkse denken bij de Schiedamse WD, als je dat zo mag noemen, klinkt door in haar daden. Hier wordt heel wat genuanceerder over het afstoten van overheidstaken gedacht dan bij hun landelijke broeders. Pri vatisering staat bij mii helemaal achterin het woordenboek. On langs hoorde ik van Theo Bak kers dat ook hij niet staat te trap pelen. Als voorbeeld noemde hij het ophalen van huisvuil. De WD heeft zich aan de hand van een concrete rekensom ervan Aad Wiegman:,,We zijn als wethouders allemaal voor vier jaar ingeboekt." overtuigd dat dat een overheid staak moet blijven. Heel prettig om te horen". Als wethouder financiën ziet Wiegman geen enkele reden het beleid van zijn liberale voorgan ger Van Tilborg drastisch bij te stellen. „Cor heeft terughoudend heid betracht met de stijging van tarieven, zorgde voor goede meerjarenramingen en wist te voorkomen dat er in het perso neelsbestand moest worden ge snoeid. Dat beleid wil ik voortzet ten. Uiteraard betekent dat niet dat ik rustig achterover kan leu nen. Den Haag blijft ons afknij pen. Dat betekent dat ook de ko mendejaren er een herschikking van financiële middelen moet plaatsvinden en dat we alert moeten blijven op de doelmatig heid van bestedingen". Aad Zoutendijk geeft morgen een lunchconcert in de Grote Kerk in Vlaardingen. Tussen kwart voor en kwart over één speelt hij werken van Buxtehu- de, Bach en Travers. De Wereldwinkel in Vlaardin gen houdt zaterdag op het Lies veld een verkoopactie van bana nen, koffie en suiker uit Nicara gua. Daarmee beoogt zij de export van dit land te stimuleren. Die export is een harde klap toege bracht toen Amerika vorig jaar een handelsembargo afkondigde. Tevens worden vanaf twaald uur oud gereedschap, dekens, olie lampen en kaarsen voor Nicara gua ingezameld. Die spullen kun nen ook bii de Wereldwinkel worden ingeleverd. De Vlaardingse politie houdt vrijdag weer een kijkdag. Men sen die de laatste maanden hun fiets zijn kwijtgeraakt, kunnen dan tussen één en drie uur bij het politiebureau kijken of hun kar retje is gevonden. Het CDA-afdeling Schiedam houdt vrijdag een ledenvergade ring in zaal De Wilgenburg aan de Singel. Er zal onder andere een nieuw bestuur gekozen wor den. De vergadering begint om 20 uur. Corns Geleed is Twee medewerkers van het gra fisch bedrijf Corns Geleedts in Schiedam zijn gisteren voor hun veertigjarig bedrijfejubileum on derscheiden met de eremedaille in brons, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. I>e heren A. Jongeneef (boekbinder/afwer- ker) en L.E. Bouaesteijn (vlak drukmonteur) kregen de versier selen op het bedrijf door burge meester Reinier Scheeres opge speld. Maassluis Het autoveer Maas sluis-Rozenburg is weer op de goede weg. Dat is de conclusie van de veerdienst in een evalua tierapport over de periode 1980- 1985. Het rapport meldt dat de jaarlijks stijgende lijn van exploitatiever liezen is omgebogen en dat deze vanaf 1982 zijn afgenomen, In 1981 bedroeg het verlies nog ruim drieëneenhalf miljoen gulden te gen ruim tweeëneenhalf miljoen vorig jaar. Volgens de veerdienst is de gun stige ontwikkeling te danken aan de reorganisatie van het bedrijf- in 1982. Hierbij werd het perso neelsbestand ingekrompen met 19 man. Ook werd het botenbe- stand teruggebracht van drie naar twee, waardoor het dien strooster is aangepast. Thans vaart er één veerpont om de twintig minuten tussen beide oevergemeenten in plaats van om de tien minuten of om het kwartier. Eén boot wordt in re serve gehouden en de derde ver kocht Of de tariefsverhogingen ook positief hebben gewerkt weet men niet maar zeker is wèl dat de tarieven voor 1 januari 1987 niet omhoog zullen gaan. Het veerbedrijf vindt dat deze of fers noodzakelijk waren om de groei van de jaarlijkse exploita tieverliezen te beëindigen. Deze werden voor een groot deel ver oorzaakt door het tolvrij worden van de Beneluxtunnel en de ope ning van de Botlektunnel. De da ling van de behoefte aan het veer is nu tot stilstand gekomen en lijkt zeker wat betreft autover keer, sinds '83 weer toe te nemen, aldus het rapport, dat als mogelij ke reden de opleving van de eco nomie noemt Wel vindt de veerdienst dat de exploitatietekorten nog steeds omvangrijk zijn en een zware be lasting voor provincie en rijk vormen. Maasland De economische be drijvigheid in Maasland wordt bevorderd door gunstige voor waarden te scheppen voor de land- en tuinbouw. Dit onder schrijven het CDA en Open Groepering in hun beleidspro gramma voor de komende vier jaar. Gewezen wordt op het reali seren van een goede gietwater- voorzienlng, het bevorderen van een Westlands nutsbedrijf en het verbeteren van. de wegverbin dingen. „Er dienen geen onnodige beper kingen aan de agrarische bedrij ven opgelegd te worden", zijn beide in het college vertegen woordigde partijen het in de soci aal-economische paragraaf eens geworden. Ook de ontwikkeling van het re- gionale bedrijfsterrein Maasland- Noord dient verder te worden ge- steund. Bij alle ontwikkelingen moet het college in goed overleg met het bedrijfsleven blijven, vinden de partijen. Als grootste partijen in de ge meenteraad van Maasland heb ben CDA (zes zetels) en Open Groepering {vier zetels) beide een wethouder geleverd. Chris Keij- zer zit namens het CDA in het college en Piet Houtenbos na mens de Open Groepering. „We hebben beiden wat water in de wijn moeten doen", schetst Keij- zer de ingrediënten in het beleid sprogramma. Volgens de partijprogramma's la gen de verschillen bij de hoofd punten niet zo ver uit elkaar. Al kondigt Houtenbos wel aan, dat de groenvoorziening in het dorp zijn speciale aandacht zal krijger. In nieuwbouw zal meer gelet worden op de kleine huishou dens. Het eigen woningbezit en de doorstroming dient te worden gestimuleerd. Maasland hoeft in principe slechts te bouwen voor de eigen bevolking. Het enige echte verkeerspro bleem in Maasland is de Maas- sluisseweg en het daarmee ver band houdende kruispunt bij de Kerkweg en de Oude Veiling. De drukte op de Maassluisseweg en het kruispunt wordt voor een be langrijk deel veroorzaakt door verkeer uit Maassluis, dat deze route van en naar rijksweg 20 kiest De dienst gemeentewerken ontwikkelt nu plannen voor een reconstructie. In de onderwijsparagraaf is een stokpaardje van de Open Groe pering, het schoolzwemmen, geen hoge prioriteit toegekend. Op dit punt heeft de Open Groe pering een flinke concessie moe ten doen. Slechts wanneer de omstandigheden zich bijzonder wijzigen, wordt het schoolzwem men weer bespreekbaar ge maakt De vijver aan de Stadshou- derslaan in Schiedam is sinds kort voorzien van een nieuwe fontein. De gemeente plaatst fonteinen in vijvers om de kwa liteit van hel water goed te houden. 2e bevorderen de toe voer van zuurstof tot het water, zodat de zelfreinigende werking behouden blijft. Naast dit nutti ge aspect blijft zo'n fontein na tuurlijk gewoon een leuk ge zicht, vooral als de zon schijnt. Zowel in Schiedam als in Vlaar dingen zijn ze momenteel weer volop in bedrijf. Genieten dus, zowel voor mensen als dieren. Schiedam De bomen worden te hoog, het bleek vorig jaar al toen de volkstuincommissie een bezoek bracht aan het complex Thurlede. Vooral ten oosten van de Pui:weg lijken sommige stuk-' ken meer op een volksbos dan op volkstuintjes, zodat de gelukkige bezitters Vein een tuintje Gink in de schaduw kwamen te zitten en de bloemetjes minder goed bloei den. Het stond dus vast dat de snoeimachine erin zou gaan. Se cretaris J. Zevenbergen van volkstuinvereniging Thurlede heeft nu bericht gekregen, dat B en W zijn bestuur een kapver- gunning hebben verleend voor het rooien van drie elzen op tuin 116, gehuurd door W. Ooms. Rotterdams Nieuwsblad 21 mei Vlaardingen Het is in de van buiten- zinnige zaken doorspekte Amerikaanse sportwereld een ingeworteld gebruik om iedere speler een bijnaam te gevenAl naar gelang de kwaliteiten die aan een speler worden toegedicht, worden daar aan automatisch ae nodige 'nicknames' vastgekoppeld. Bij de honkballers van Holy is het sinds kort een uitzondering ais cên van de spelers bij z'n gewone voornaam wordt aangesproken. Aangewakkerd door de op Amerikaanse ieest geschoeide aanpak van coach Jan de Vos komt men nu de meest vreemdsoortige aanduidingen tegen. Werper John de Vos bijvoorbeeld gaat als 'Bubba door het leven, omdat dat in de Verenigde Staten de bijnaam is voor iedere kleine en gedrongen speler. Ronald Tarmond wordt 'Donald' genoemdomdat hij dezelfde manier van lopen heeft als de stripfi guur Donald Duck. - Achtervanger Kees Schriek, in het dagelijks lev'pn verpleger, heet dus heel logisch 'Doe'. D& bijnaam JR.voor John Reinders heelt niets te makemmet de tv-serie Dallas, maar stamt simpelweg vanl£'n initialen af. /T De mooiste benaming is voor oude rot John Jon kers, die aan de Zwaluwensingel ais 'Bartje'"ddor het leven gaat In een grijs verleden, toen Jan^de Vos en John Jonkers nog samen bij Sparta speel den. sloegen de Rotierdammers in Drente hurt'tdpi- ten op. De Vos zag aldaar het bekende beeldje- van Bartfe en vond dat Jonkers sprekend op hem leeJcl Schiedam HBSS tim mert met het damesvoet bal stevig aan de weg. Met twee dames- en een meis jeselftal begint deze In 1980 gestarte loot naar een volwaardige afdeling bin nen de vereniging uit te groeien. Sportief gezien wordt die groei goed ge volgd, want een dikke week geleden promoveer de het eerste damesteam naar de eerste klasse. „We stonden er aanvankelijk wat sceptisch tegenover", her innert HBSS-voorzitter Rien Klink zich de introductie van het damesvoetbal in zijn vere niging. „Het klapte immers bij veel verenigingen na verloop van tijd weer in elkaar. Maar bij HBSS is daar nog geen sprake van", aldus Klink, die de streekderby tegen Zwalu wen liet schieten om 'zijn' da mes in hun beslissingswed strijd tegen Steeds Volharden te kunnen volgen. De voorzitter kreeg daar geen spijt van, want dank zij een 5- 1 zege werd met vlag en wim pel beslag gelegd op het kam pioenschap en de promotie naar de eerste klasse. De da mes. trainer Henk Brokling, de leiders Rik Mastenbroek en Jan Ceukens en de nodige supporters genoten van die triomf. Voor de voorzitter was het een aangename ervarin, om nu eens een karnpioenselftal niet alleen met koel handenschud den te feliciteren. „Die dames brengen toch een brokje char me en gezelligheid in de vere- niging", genoot ook Rien Klink. „Het is goed om naast mannen ook vrouwen in de club te hebben", meent hij. HBSS heeft overigens al een da mes-trim ploeg, maar van hen voetbalt er niet één. Het eerste dameselftal kwam de voorgaande jaren steeds iets tekort voor de promotie, maar dit seizoen was het toch raak. Slechts Steeds Volharden be zorgde de Schiedamse dames de enige nederlaag, maar in de onderlinge beslissingswedstrijd De damesselectie van HBSS die onlangs promotie naar de eer ste klasse veilig stelde. „Die dames brengen een brokje charme en gezelligheid in de vereniging", aldus voorzitter Rien Klink. Hulst Willem Noorduin blijft in records grossieren. De voor de Schiedamse invaliden sportvere niging De Ooievaars uitkomende atleet verbeterde ditmaal in Hulst het Nederlands record dis cuswerpen voor senioren in de handicapklasse CP5. Noorduin wierp de discus 25.64 meter ver en dat was een verbetering van het oude record met zestig centi meter. Vlaardingen De Vlaardingse atletiekvereniging Fortuna te kent woensdag 28 mei voor de or ganisatie van de jaarlijkse Tien Engelse Mijlenloop in de Broek polder, Ditmaal ondervindt For tuna stevige concurrentie van de recreatieve triathlon, die dezelfde avond in de omgeving van het Kolpabad wordt gehouden. De datum voor deze wedstrijdloop stond echter al meer dan een jaar in hot programma en was niet meer ie wijzigen. De start van de Tien Engelse Mij len (16,09 km) heeft plaats op de Watersportweg, nabij jachthaven Callenburgh. Om 19 uur is er een jeugdloop (tot en met 12 jaar) over 2 km (2 gulden inschrijfeld). De deelnemers aan het hoofdnum mer worden om 19.15 uur wegge schoten. Zowel voor deze afstand tüs voor de lopen over 6,3 en 11,2 km bedraagt het inschrijfgeld 3,50 gulden. Er kan vanaf 18.15 uur worden ingeschreven. Maasland MVV'27 is begonnen met de voorbereidingen op de vie ring van het diamanten jubileum. Op 1 mei 1987 is het zestig jaar gele den dat de Maaslandse voetbalvereniging werd opgericht. MVv wil dat feit niet ongemerkt laten passeren. Er is een voorlopige jubileum commissie in het leven geroepen, waarin de oud-bestuursleden Henk Huiskesen Jos Mosterd zitting hebben. In grote lijnen hebben zij het feestprogramma al rond. Het jubileum programma wordt volgend jaar over de hele meimaand uitgesmeerd. Op I mei is de officiële jubileumreceptie en op 2 mei een reünie voor oud-leden. Op 9,16 en 23 mei worden er toernooien voor junioren, da mes en pupillen gehouden. Op 30 roei wordt het jubileum afgesloten met een toernooi voor de senioren en een feestavond voor de leden in het clubgebouw. werd er orde op zaken gesteld. „Op die ene wedstrijd na had den we alles met grote uitsla- gen gewonnen", aldus Bep de Bus (17), die er vanaf het,be gin al bij is. „De kloof is te groot. Voor deze klasse waren wii gewoon te sterk."'/De Schiedamse dames rolden tus sentijds ook nog even Berïtel op en dat speelt zelfs in de're gionale afdeling. Sfeer Ook de sfeer binnen het elftal droeg in belangrijke ma te/bij in het behalen van de'titel. „Die is onderling hartstikke leuk", vult andere 'oudge diende' Saskia Hofman (17) enthousiast aan. „Iedereen kan goed met elkaar opschieten/' Saskia heeft er zelf veel voor over om bij HBSS te blijven spelen, want door verhuizing naar Kralingen reist zijper bus op en neer, zij het dat- zij wat minder frequent mag "ko men trainen. Ofschoon Bep en Saskia al zes en vijf jaar mee lopen, was het voor beiden pas het eerste kampioenschap. Het damesvoetbal van HBSS komt nu op een hoger peil en volgens trainer Henk Brokling is dat een goede zaak. „We „wa ren er echt aan toe", méént hij. „Volgend jaar in de eerste klasse kunnen we weer kam pioen worden", schat hij zijn dames op voorhand al hdögjn. Drie van de HBSS-damea Brigit Ceukens, Milca Ruperti en Natasja van Mullem— be horen inmiddels tot de Rotter damse selectie. Louise ^erjvol behoorde daar aanvankelijk ook bij, maar door studie-sïaat het voetbal bij haar tijdelijk;op een lager pitje. Schiedam SFC wil het feestge druis opnieuw laten kJmken. De splinternieuwe derdeklasser uit Schiedam geeft zaterdagmiddag het kampioenschap opnieuw glans met een receptie in het clubgebouw. Tussen vier en zes uur is een ieder van harte wel kom in sportpark Thurlede om bestuur en spelers van SFC met de tweede titel op rij te felicite ren. Schiedam Het naar de derde klasse gepromoveerde SFC kan volgend seizoen niet meer over John Marrevee beschikken. .De dit seizoen vrijwel wekelijks-uit blinkende doelman, die ooit in het Nederlands UEFA-jeugdelf- tal speelde, heeft overschrijving aangevraagd naar DSVP iaHijn- acker, dal uitkomt in de eerste klasse van het zaterdagvoétbal. Voorts verruilt Edwin Berveting Fortuna Vlaardingen voor plaatsgenoot H VO. Schiedam De Schiedamse voetbalverenigingen komen maandag in het clubgebouw van Demos om 20 uur bij elkaar voor de gebruikelijke vergadering van de sectie T van de Schiedamse Raad voor Sport en Recreatie. Het belangrijkste agendapunt; is een bespreking van het rapport kwaliteitsljeoordeling grassport velden door J.P. Krijgsman. -■ Maassluis Dé plankzeilvere- niging Delfland uil Maassltiis heeft voor zondag twee wed strijden op het programma staan. In het plassengebiedrin de Oranjepolder ten westen van Maassluis wordt vanaf 12 uur een clubwedstrijd gehou den. Niet-leden betalen --2,b0 gulden inschrijfgeld. Vrijwel tegelijkertijd (aanvang 11 uur) houdt Delfland irv'-sa- menwerking met Windsurfing "Hoek van Holland in de omge ving van de Rechtestraat in de badplaats een 2ee wedstrijd. Voor niet-leden bedraagt het inschrijfgeld 10 gulden.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1986 | | pagina 2