liERWEG SPURT 'Jullie hadden Pim, dat scheelt alles' Prins Ton I levert Lee Towers een hit CJV viert feest in Lijnbaanhal Gemeente schenkt WIK 75.000 gulden SPORTAGENDA Stadsomroep leidt journalisten op st Ook Amnesty in Maassluis viert feest Van Loenen wil negatief beeld kamp te lijf Piepschuim beschermt Hogenbanweg Sehiedamseweg krijgt zebra Dubbelslag Van Driel Brouwer en Verhoeven treden terug Schaken in Zaal Irene Veld-fietslocht door Broekpolder Rotterdams Nieuwsblad dinsdag RW II november 1936 Prins Ton I: fervente jogger in de autohandel... fiii0ii[iij]iiiiiiiiiii«ri!fliniMii!iiiimmiiiiiiiimtiiiii[iiiiiiiiniiiiiiiiti!iiiiiiHiiiiiiiiiiiiimiiramimiiiiiiiinim(iiiiiiiiiiuiiiiiiui •tiititiiiiiiiHiiiiiiiiiiiitiiiniiiiiiiiniiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniinimiiuiiiuiiiiiiiiiiHiHiiiiiiinnmiiiitiimuiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniHhiiiiDi SchiedamHij wist niks van carnaval, al dook hij vroeger jaren lang de bruisende feesten te Heusden en Herpt in. Ja, wist dus datje er vrolijk van kon worden. Maar niet dat er achter het car naval het sociaal streven schuilging om voor bejaarden, gehandi capten en maatschappelijke insteUingengeld bijeen te brengen. Toen hij dat hoorde: „Toen ging 'ik door de knieën". Toen heeft Ton Groeneveld ingestemd met zijn benoeming tot stadsprins van Brandersgat Schiedam. „Als je die doelstellingen kunt verpak ken in zo'n fantastisch feest, heb ik daar een groot alaaf voor over". Moet een gezellige baas zijn, die Ton den Eerste. Hij is geliefd in Ahoy', bij Feyenoord, in café Rijnmond, en dat komt niet al leen omdat de 48-jarige Schie dammer een erkend moppentap per is („mijn buurman zei altijd u tegen me, hij kon de l niet zeg gen"). Ton Groeneveld zit in de autobranche en injecteert aldus de hal en Rotterdams grootste voetbalclub, gaat ook geregeld stappen met Mario Been en Ben- Maassluis Het 25-jarig bestaan van Amnesty International gaat ook aan de afdeling Maassluis niet zomaar voorbij. Om het jubi leum te vieren en geld in te za melen voor de organisatie wor den een kunstexpositie en -vei ling en een theateravond gehou den. De expositie in theater De Schuurkerk wordt zaterdag 15 november door burgemeester Hans van Es geopend. Tijdens de expositie is werk te koop van Henk Fortuin, Manon Lith, Ju dith Mokoginta, Jan Ouwen- oroek, Gerda Ploeg, Joyce Scri- ■vanek, Eric van Straaien, Joop Vaissier, Maija "Wildschut, Otto ïeegers, Cor Schouten, Hans van Ier Ham, Rien van der Kraan, Vlartine de Hey, Henk Valstar, ?rits Thiele, Joop van Dorp en naatsehap De Kim. Jp 10 december wordt in de ichuurkerk een slotavond ge- touden. nie Wijnstekers, maar heeft zelf gevoetbald bij Sparta, „Ik heb het nog steeds moeilijk als Sparta te gen'Feyenoord speelt, dat mag je gerust weten". Door die activiteiten mag Ton Groeneveld zich in Rotterdam bekender weten dan in Schie dam. Toch zit de tegenwoordige Woudhoeker ook in de Jenever- stad niet stil. Hij werd voorzitter van de oudercommissie van de Woudhoekschool, en nu is dat geen functie om meteen lokale gevierdheid mee te verwerven, maar hij organiseert ook de Len teloop, die straks al voor de der tiende keer gaat plaatsvinden. „Dat is uitgegroeid tot een evene ment, waar hardlopers uit het hele land inmiddels aan mee doen". Inderdaad: Been en Wijn stekers lopen zich het vuur uit de sloffen. Zelf is Ton Groeneveld ook een fervente jogger. Auto-RAI En nu dus stadsprins van de Riet zeilers: „Vroeger kozen ze daar voor de dorpsgek, nu hebben ze mij". Hij was al drie keer ge vraagd, maar omdat.de adverti sing-manager van Opel steeds de organisatie van de auto-RAI zag samenvallen met carnaval, moest hij voor de eer bedanken. Overi gens moet hij heden, de elfde van de elfde, zijn contributie nog be talen. Hebben de Rietzeilers nu voor ie mand uit de autobranche geko zen. omdat de kans dan groter wordt dat de carnavalsoptocht op 28 februari langer wordt? „Daar gooien we natuurlijk tien Ome gaatjes tegenaan!" zegt Ton I. De Rietzeilers hebben welk een samenloop van omstandigheden een nieuwe prinsenwagen no dig... Het is voor Ton Groeneveld niet te hopen dat Lee Towers in de buurt optreedt, als hij zelf de prins moet uithangen in zaal Ire ne. Dat zou zijn hart pijn doen, want hij is één der fanatiekste Lee Towers-fans in Nederland. Hij heeft een oud nummer van Frank Sinatra op de kop weten te tikken, 'Say helio, Detroit', en dat zal als 'Say helio, Ahoy" worden opgenomen op de nieuwe lang speelplaat van Lee Towers. „Dat wordt een hit" Ton gaat ook naar al Lee's concerten in de regio Rotterdam, „Mijn vrouw ver klaart mij voor idioot". Het is niet uitgesloten dat Lee Towers als te genprestatie de Lenteloop in Schiedam komt opluisteren. Schiedam Het in Schiedam al lang slepende probleem om een nieuwe locatie te vinden voor de woonwagenbewoners wordt onnodig gefrustreerd, omdat er weinig wordt onder nomen tegen de negatieve beeldvorming. Daaraan kan wat worden gedaan door voor lichtingsactiviteiten en kennis makingsbijeenkomsten te hou den. Tot die conclusie komt Pvd A-ge- meenteraadslïd Arie van Loenen in het novembernummer van het blad Voorwaarts van zijn partij. Elk idee voor een nieuwe locatie stuit on middellijk op enorme weerstanden bij buurtbewoners. Van Loenen betreurt dat. „Voor een groot deel berusten die be zwaren op onnodige angst en vooroordelen", meent hij. Ervaringen in het land leren dat bedenkingen achteraf enorm meevallen. Vooral als het om verschillende, kleinere woonwa gencentra gaat. Hij is samen met provincie en rijk voorstander van dergelijke kleinschalige woon wagenkampen. Schiedam Hoe vergaar en bewerk je nieuws? Al een week of •vijf komen de toekomstige reporters van de Stadsomroep Schie dam wekelijks bijeen, om zich te bekwamen in journalistieke praktijken. Geen geringe opgave. De meeste vrijwilligers hebben geen enkele ervaring in nieuwsgaren en cursusmateriaal is er niet. De gebruikte recorders worden van huis meegebracht, want de SOMS is voor de technische uitrusting volledig afhanke lijk van de Ziekenomroep. En de apparatuur van de radiopartner staat veilig achter slot en grendel in de ZOS-studio. Enige steun en toeverlaat is de docente Jeannet van de Hoek, freelance journaliste uit Leiden. Als lesboekje gebruikt zij de handleiding van de Oion (Orga nisatie van lokale omroepen in Nederland). Jeannet traint het dozijn medewerkers in inter viewtechnieken. Ook dat is geen gemakkelijke taak. Want in het kale schoollokaal, waar de stem men uit de recorders hol klinken, verslapt de aandacht snel. Zeker als de pauze door tijdgebrek komt te vervallen, willen de leerlingen wel eens een onderonsje aangaan. De voorzitter van de program maraad, Jurrie Rook, verzoekt herhaaldelijk om stilte. Kleenex Onder het afdraaien van haar huiswerk, een reportage van een bazar, schieten Petra de tranen in de ogen. Ze lacht zo nerveus dat er Kleenex aan te pas moet ko men. „Kom kom, een beetje kri tisch blijven", maant Jeannet de leerlingen die Petra moed inspre ken, „Dat we elkaar aardig vin den weten we wel. Je kreeg "m lekker aan het praten", troost ze Petra na nog een oefengesprekje met Pim, Pim („Ik sloopte op m'n zevende jaar m'n eerste radiootje") is een van de weinigen die het vak al kent Hij werkt bii de Omroep Vlaardingen. Na beluistering van de proefreportage zegt Gerard ja loers: „Petra en Wim hadden Pim en zijn professionele recor der, dat scheelt". Wat doe je als iemand meteen van wal steekt zonder je vragen af te wachten? „Die wordt eruit geknipt", beslist Jeannet Jitty: „En ik hoorde teveel witjes. Vol gens mij kan dat absoluut niet". Jeannet vindt daarentegen dat stiltes in een gesprek best mogen. „Mag een interviewer het ergens mee oneens'zijn?" vraagt Niek. Oude discussie: moet je objectief blijven, of mag je een eigen me ning.hebben? „Tenslotte hebben kranten ook een duidelijke opi nie. Journalisten van Het Vrije Volk schrijven anders dan die van de NRC". Coert, die al de hele avond zwijgt, zegt ook nu niets. Hij leest hardnekkig het Stadserf. Perskaartje Gerard beschouwt de cursus als niet veel meer dan een aanloopje. „Pas in de praktijk ga je het vak echt leren". Jitty merkt op dat het zo vervelend is om zomaar met microfoon en recorder er gens binnen te vallen. „Je voelt je dan zo'n indringer, je moet tel kens uitleggen wie je bent. Kun nen we niet een perskaartje krij gen of zoiets?" Jurrie Rook geeft na afloop toe dat de medewerkers nog veel moeten Ieren. En twaalf teehniei- redacteuren is inderdaad niet veel voor een Stadsomroep die twintig uur per week gaat uitzen den, Maar meer vrijwilligers wa ren er na het jarenlang touwtrek ken met de gemeente om de broodnodige subsidies niet over gebleven, Toelatingseisen stelt de omroep niet: iedereen kan de les sen volgen. Dat een enkeling iets van public-relations weet, of wel eens voor een ziekenomroep beeft gewerkt, is mooi meegeno men. De Stadsomroep hoopt begin ja nuari de eerste uitzending op de kabel te zetten. „Kwantitatief zal het de eerste tijd allemaal heel magertjes zijn", voorziet Rook. „Er is zo weinig geld dat we ter nauwernood de Buma-rechten kunnen betalen". Als enthousiast radiomaker betreurt hij het dat het SQMS-bestuur zich nooit op de cursusavonden laat 2ien. Rook wijt dat aan 'ernstige onderbezet ting'. „Het algemeen bestuur, waarvoor het toch al moeilijk was mensen te vinden, is eigen lijk een slapende club. Die wordt pas wakker als we een poosje in de lucht zijn". Vlaardingen Het 100-jarig bestaan van CJV Liefde en Vrede in Vlaardingen wordt op grootse wijze gevierd. De ju bileumcommissie heeft voor zaterdag 15 en zondag 16 no vember een uitgebreid pro gramma in elkaar gezet. Hoogtepunt moet de reünie wor den van oud-leden, zaterdag in het complex van De Oude Lijn baanhallen. Een weekeinde feest, de meeste leden van Liefde en Vrede ver heugen-zich er al maanden op. Ook veel oud-leden zien uit naar het weerzien met oude beken den. Uit heel het land kreeg de jubileumcommissie van de vere niging aanmeldingen voor de reünie. Het programma voor zaterdag 15 november ztet e. als volgt uit. 14.00 our. opening over zichtstentoonstelling 100 jaar CJV Liefde en Vrede in streekmuseum Jan Anderson aan de "Kethefweg, 1530 uur eerste opvoering van musical 'Koe bestaat hel' ln de spelhai. Lijnbaancomplex aan de Baanstraat. 1630 uun reünie in de mamfestatiehal van het Oude üinbaancomplex met showoptreden van de Oude Pijpers. 1930 uur: tweede op voering musical en begin («stavend met me dewerking van de 3 Jacquets en de Burger band. 21.15 uur: derde opvoering van de mu sical. En voorzondag i6novemben 14.00 uur: overzichtstentoonstelling 100 jaar CJV Liefde en Vrede fn streekmuseum Jan Anderson, Kethel 50.17.00 uur: herdenkings dienst (n de Grote Kerk van Vlaardingen aan de Markt met medewerking van CJV-ba- zuingroep, Posaunenchor, Tha Chanotts en ds. I. Kandel. Na afloop van de dienst kan koffie gedronken worden fn Jeugdcentrum Triangel- SCHIEDAM dinsdag 11 november orgelconcert door Ekkehard Schnecx ln de GroteKerk,20,15uur. woensdag 12 novambaf down Bot» In De Erker, 13.00 uur. optreden The Ditch Trio in The Dilch, 21.00 uur. VLAARDINGEN dinsdag 11 november optreden van trio Jimmy the Weazei, café d'Oude Stoep, 21,30 uur. toneelstuk 'Largo Desolate' van Vaclav Havel uitgevoerd doar The Bristol OW Vte tn De Har monie, 20 30 uur. woensdag 12 novam bar theatergroep Carrousel speelt Villa vuilnis bak' in bet Harmonie Jeugdtheater, 14,30 uur. lezing plus dia's over Oud Vlaardingen bij de Ned. Christenvrouwenbond h de tchtuskark, 20,00 uur. MAASSLUIS woensdag 12 november bladmuziekbeure In de Koningshof, 13.00 uur. voorspeelavond van de streekmuziekschool m theater De Schuurkerk. 19.30 uur, vogeltentooosteiling "Vogeüusf in garage WIJ- nands, 20 00 uur. Vervolg op donderdag, vrij dag en zaterdag. Schiedam Bij de ophoging van de Hogenbanweg gaat de ge meente gebruikmaken van een wat ongewoon materiaal: polys tyreen, oftewel piepschuim. Om de verzakte weg weer op peil te brengen wordt een laag schuim- platen van in totaal 1.65 meter dik op de afgegraven ondergrond gebracht. Voor die ongebruikelijke en bo vendien dure methode isgekozen omdat zand te zwaar is. Het ge wicht daarvan zorgt voor een zij waartse druk die de funderingen van de flats aan de Hogenbanweg kan beschadigen. De dienst ge meentewerken, die het karwei laat uitvoeren, heeft zelf ook gro te belangstelling voor het experi ment. Vlaardingen De scholen in de Oostwijk krijgen hun zin; er komt een extra zebrapad over de Sehiedamseweg in de buurt van het Verploegh Chasséplein. Maandenlang hebben scholen en ouders, en in hun kielzog SP'er Remi Poppe, gepleit voor een veiliger oversteek voor de kinde ren. De gemeente geeft nu aan die verzoeken gehoor. De verkeerskundigen van de ge meente dachten het probleem aanvankelijk te ondervangen door aan beide zijden van het plein verkeersheuvels in de Sehiedamseweg te leggen. Maar bij nader inzien zijn zij tot de slot som gekomen, dat een voetgan gersoversteekplaats toch veiliger is. „Op deze manier wordt de schoolgaande kinderen de nodige bescherming geboden", aldus de gemeente. Leiden Annemiek van Driel leverde in de tweede wedstrijd van de eerste divisie een uitste kende prestatie. De zwemster van het Vlaardingse VZC raffel de de 200 meter rugslag af in 2.37.4 minuten en dat was goed voor zowel een gouden plak als een nieuw persoontijk record. Op de 400 meier vrijeslag jongens ontwikkelde 2ïeh een felle strijd tussen de VZC'ers Arno Dirks en Michael Numan. Dirks finishte in 4.49.3 minuten en dat beteken- de een zilveren medaille en een nieuwe persoonlijke best tijd. Nu man greep het brons m 4.49.9 mi nuten. Martijn van de Maagdenberg pakte goud op de 200 meter wis selslag (nu 2 23.4. was 2.30.2) en zilver op de 200 meter vnjeslag (2.09.2). Sonja Stein zwom een nieuw persoonlijk record op de 20Q« meter schoolslag en 'dook' van 2.53.7 naar 2.52.9. VZC verschijnt zaterdag weer in Leiden. De Vlaardingse club neemt dan deel aan de nationale wedstrijd winterclubkampioen- schappen jeugd met alleen esta fettes in de leeftijdsgroepen meis jes onder 14 en jongens onder 12 jaar. die in 1984 Nederlands kam pioen werden. Wethouder IJsbrand van der Velden overhandigt Lien Olsthoorn twee brie'jes van vijftig gulden en ontvangt in ruil een strookje, dat de waarde van een barkruk vertegenwoordigt, De wethouder gaf gistermiddag het officiële startsein van een viertal akties, dat een stevig steentje moet bijdragen aan de bouw van een nieuwe kantine voor WIK door DONALD BAX VlaardingenAls WIK in derdaad staat voor de afkor ting die het uitbeeldt (Wil len Is Kunnen), maakt wet houder IJsbrand van der Velden een goede kans ko mende zomer één van de eregasten te zijn in het splin ternieuwe clubgebouw. De Vlaardingse handbalvereni ging gaf gistermiddag in de trouwzaal van het gemeen tehuis het officiële startsein van vier akties, die een ste vig steentje moeten bijdra gen aan de verwezenlijking van dat nieuwe onderko men. Met de nieuwbouwplannen is een totaal bedrag gemoeid van 176.000 gulden. De verwach ting is, dat de gemeente een eenmalige subsidie van 75.000 gulden zal uitkeren. Die gel den zijn opgenomen in het in vesteringsplan 1986, zodat de gemeenteraad alieen nog ac- coord moet gaan met een pan klaar voorstel in die richting. Zowel Van der Velden als sportambtenaar Gerard van Schiedam Hot bestuur van Toerclub Rijnmond heeft voor donderdag 20 november de jaar lijkse leden raadsvergadering uil- geschreven. Deze bijeenkomst heeft plaats in de kantine van de wielerbaan (sportpark Harga) en begint om 20 00 uur. Secretaris Jan Brouwer en alge meen bestuurslid Jacques Ver hoeven hebben besloten zich niet herkiesbaar te stellen. Voorts moet worden voorzien in de va cature die is ontstaan door het tussentijdse vertrek van Dick Ubas Vooralsnog heeft het bestuur van TC Rijnmond alleen in Bert Roc- ling een kandidaat gevonden om deze drie open plaatsen in te ne men. De kans is niet uitgesloten, dat ook Koos Broek tot het be stuur toetreedt. Leeuwen vermoedt, dat dit punt begin januari op de agen da van de raadsvergadering zal staan en op weinig weerstand zal stuiten. Het toekennen van de eerder ge noemde subsidie is overigens een unieke zaak. omdat sportclubs in het verleden uitsluitend voor re novatie dan wel nieuwbouw van was- en kleedgelegenheid door de plaatselijke overheid van een financieel ruggesteuntje werden voorzien. In gezelschap van het dagelijks bestuur van de sport raad maakte Van der Velden on langs een rondgang over het WIK-eomplex aan de Hugo de Vriüfcstraat Ook hij bemerkte, dat het clubgebouw z'n langste tijd heeft gehad en in feite door de tand des tijds is achterhaald. „Het is daar inderdaad rot", aldus Van der Velden. Plannen WIK zelf moet in dat geval nog een gat van ongeveer een ton zien te dichten. Het heeft om die reden een zogeheten commissie 'Actie Bouwfonds Nieuwe Kanti ne' (ABNK) En het leven geroe pen, waarin zitting hebben An- dré Lagendijk, Hans Lindhoui, Lea Mijnsbergen. Lien Olst hoorn. Tineke van Velzen en Maurice Mooij Zij hebben vier plannen ontwikkeld om een goe de financiële basis te leggen Naast mm of meer traditionele akties als de verkoop van wens kaarten. stickers en een eigen lot to vormt de verkoop van !J. Ine stukjes kantine (vierkante me ters, naar gelang de ruimte in prijs vanörend van tien tot hon derd gulden) eeri wezenlijk be standdeel. Aan Van der Velden was de eer om maandagmiddag het eerste stukje te kopen. De wethouder liet zijn keuze vallen op een bar kruk, die hem honderd gulden kostte. De ABNK spreekt de hoop uit. dal deze kleine beetjes eind december zo'n 10.000 gulden hebben opgeleverd Woordvoer der Hans Lindhout: „Zodra we die hele maquette hebben ver kocht, kunnen we bijvoorbeeld met de verkoop van de inventaris beginnen". De commissie heefter goede hoop op, dat ook de bevol king. de middenstand en het bedrijfsleven zich als begunsti gers zullen aandienen, Zq heeft de Bondsspaarbank ai een bedrag van 2.000 gulden in deze speciale pot gestort Renteloze lening Al naar gelang de opbrengst van deze akties ontstaat een defini tief verschil tussen lasten en ba ten. wat zeer waarschijnlijk door de gemeente via een renteloze le ning wordt aangevuld. Van der Velden (sport en financiën) drukte de delegatie van WIK echter op het hart om zelE zo veel mogelijk geld binnen te halen, omdat iedere renteloze lening een zwaardere last zal leggen de toch al met te florissante positie van zijn departemr nt Zodra alle lichten op groen /.jn gezet, en de verwachting isdat dit eind maart het geval is. hoopt de ABNK in zes weken tijd het nieuwe 'paleis je' uit de grond te hebben ge stampt. In zijn inleidende praatje haalde Lindhout vooral de belangrijke recreatieve funklie van WIK binnen de Vlaardingse sportwe reld aan. Met ongeveer 320 leden is WIK de grootste handbalvere niging m de Rotterdamse agglo meratie en beschikt het landelijk gezien zelfs over het grootste aan tal spelende leden. „We zijn", al dus Lmdhoul. ,.een gezonde ver eniging en dat willen we zo hou den. We willen ook perse baas in eigen huis blijven Alles ziet er nu positief uit. We moeten alleen nog ccn oplossing vinden voor het probleem hoe we onze goed draaiende kantine kunnen open houden tijdens de bouw, maar daar zullen wc ook we) uitko men Schiedam De onlangs gefu seerde schaakvereniging HZP Schiedam tekent zaterdag voor de organisatie van het jaarlijkse Irene-schaaktoernooi. Deelnem- mng aan dit evenement staat open voor sterke clubschakers, huissehakers en de jeugd. De deelnemers zullen naar sterkte worden i ngedeeld, zodat iedereen een gelijke kans heeft om een, van de mooie prijzen in natura te winnen. Belangstellenden kunnen zich inschrijven door 10 (senioren) of 7.50 gulden (jeugd) over te maken op girorekening 1777138, ten name van Th. van Zessen, Ke- thelweg 99 te Vlaardingen. Men dient wel de speelsterkte te ver melden. De jeugd en de huisseha kers kunnen zich ook aan de zaal laten registreren. De wedstrijden worden gespeeld in Zaal Irene aan de Nieuwe Ha ven 155 tc Schiedam. Het toer nooi begint om 9.45 uur en de deelnemers worden uiterlijk een kwartier eerder verwacht De prijsuitreiking zal rond 16.30 uur vrterden verricht. Schiedam De Fielstoerciub Rijnmond tekent zondag 23 no vember voor de organisatie van een zogeheten veld-fietstocht. Deze rit over dertig kilometer voort de deelnemers door het fraaie gebied van de Broekpolder en Midden-Delfland Deze tocht is speciaal uitgeschre ven voor degenen die de kans willen benutten om over gebaan de en ongebaande wegen te fiet sen. voor de échte doordouwer dus. Er wordt die zondag om 10.00 uur gestart vanaf de kanti ne op de wielei baan in Harga en de kosten bedragen 2,50 gulden. Tips voor daze rubriek kunt u door gaven aan de sportredaktle van deze krant (Postbus 110, 3130 AC Vlaardingen). De sportredaklie is te lefonisch beraikbaar onder nummer 010-4345209. DINSDAG 11 NOVEMBER Voetbal: 20,00 FC Den Haag 2—SVV 2; Biljarten: 19.00 Voorwedstrijder» derde klasse libre in caté Rotterdam te Vlaardingen (poule 1). 19.00 Voor- wedstrijden tweede klasse libre In De GriUioen te Vlaardingen (poule ij; 7aolkorfbal: 18.00 Vlaardingen Oranje Nassau (vr). WOENSDAG 12 NOVEMBER Biljarten: 19.00 Voor-wedstrijden der de klasse libre m caté De Bierelier ta Maassluis (poule 2), 19.00 Voorwed- st rijden tweede klasse ifbre ln De Kleine Conftance le Schiedam (poule 2): Zaalvoetbal: Schlebroek Rotter dam: 21.15 DOS'32DHS; WestwIJk- hal Vlaardingen: 21.00 VSV—SV Rijn mond. 21.50 RKWIKHVO. DONDERDAG 13 NOVEMBER Volleybal: 21.15 Shell— Keijzer/V 3 (d). 19.30 Sunlighi—Varei/cw 4 (d), 19.30 Sunlight—HPV 2 (h); Biljarten: 19.00 Voorwedstrijden derde klasse libre In café De Kroon te Vlaardingen (poule 3). 19.00 Voorwedstrijden tweede klasse tibre in café 't Spinne wiel te Vlaardingen (poule 3).ct

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1986 | | pagina 2