AGENDA Clubhuizen zetten huiswerkklassen op I De 1 I is nooit 1 I we9 SPORT 15 Pollepol stelt pasje verplicht Avro verwacht 5000 bezoekers Avonden voor 30-plussers en kokende mannen krant Luystenburg stelt eisen t ACHTERGROND Zwak SW maakt geei|.: indruk op Hekelingen^ DWS krijgt te weinig Marathon nu volgende week Feest bij ANBOen Rode Kruis Van Baaren ."1-7 en Buitenweg;; blijven '1 3 Maasland De Maaslandse jeugdsoos Pollepol hoopt eind deze maand een nieu- iwe start te maken. Het ge bouw aan de Lange Taam [werd enkele maanden gele iden gesloten, nadat bezoe kers voor de nodige overlast 'en vernielingen in de direc te omgeving hadden ge zorgd. Met andere activiteiten, diver se maatregelen zoals het ver plicht stellen van pasjes voor 'bezoekers, en een nieuw be stuur hoopt Pollepol binnen enkele weken met een schone üel te beginnen. De feestelijke heropening staat gepland voor ;31 januari. Stichting Jeugd Westland (SJW) helpt Pollepol om weer te kun nen gaan draaien en houdt te- wens minimaal het eerste half jaar een oogje in het zeil. Gehol- >pen wordt onder meer bij het op- jzetten van een programma en er •is besloten elke twee weken om [de tafel te gaan zitten. Dat ge beurt op uitdrukkelijk verzoek •van de burgemeester van Maas band, Mieke Bloemendaal. 'Frans van Antwerpen, de jeugd- consulent van de SJW, is optimis tisch gestemd. „Het nieuwe be stuur is heel enthousiast bezig. «Het moet alleen nog goed besef- - fen, wat zijn verantwoordelijk^ held is. Het programma zal in vergelijking met vroeger ook wat wijzigen. Toen waren er regel matig bandjes die optraden. Nu willen ze vooral met disco-avon den aan de gang". De samenwerking met gemeente en politie verloopt volgens Van Antwerpen uitstekend, Zo wordt momenteel steeds een ruimte in het gemeentehuis beschikbaar gesteld om te kunnen vergade ren. Ook is afgesproken dat; wan neer de sociëteit weer open is en zich onverhoopt problemen voor doen, dan meteen de politie zal worden gebeld Belangrijkste 'wapen' in de strijd tegen overlast is een door te voe ren pagesregeling. Van Antwer pen: „Waterdicht is het natuur lijk nooit, maar je hebt in ieder geval een middel in handen om onbekenden te kunnen weren". Er is het nieuwe bestuur alles aan gelegen goede contacten met de buurt te onderhouden. Zo zijn de omwonenden uitgenodigd om 27 januari bij elkaar te komen, ken nis te maken en eventuele pro blemen uit te praten. Daarnaast is hei de bedoeling de omgeving bij de soos te betrekken. Gedacht wordt hierbij onder meer aan ac tiviteiten voorkinderen. Schipluiden IJsvereniging Vlietland heeft gisteren besloten de schaatsmarathon tussen Schipluiden en café Vlietzïcht in Vlaardingen om het Zuidhol lands kampioenschap volgende week woensdag (28 januari) te houden, als het weer meewerkt en de KNSB toestemt. Houden de geruchten over een elfstedentocht aan, dan gaat de tocht echter weer niet door, om dat .VTieüand-voorzitter M, Ro denburg de wedstrijd dan liever daarna houdt, mét de winnaar in Frieslanderbij. Over de tien-dorpen tocht door het Westland, die in 1956 voor het laatst werd gereden, kon Roden burg nog geen mededelingen doen. Hij wil die tocht graag orga- "niseren; maar meent dat dat moeilijkheden oplevert door veel "lage bruggen met druk verkeer top de route. SCHIEDAM 'vrijdag 23 januari flfm 'A passage to India', filmclub -Schiedam, 21.30 uur. toneelstuk 'De slag om Condor's i End' van de afdeling Hellevoetsluls van de Nederlandse Vereniging voor Hulsvrouwen, dienstencentrum De Woudhoek, 20.00 uur. optreden jazzdansensemble Thea ter Dance'Express, Passagelheater, 20.15 uur. optreden Kabaret Zak As (win naars van de jury- publieksprijs van Het Leids Cabaret festival in 1985) "met het programma 'Hij is Justus, wtj ^zijn Erik', 21.00 uur. -» opening van de expositie van land- [schappen In acryl door Jeanne Suii- ker-B roekmans. De Teerstoof, 20.00 juur. De expositie loopt tot en met 28 februari. WLAAROINGEN ijd onderdag 22 januari mevrouw L. Moerman vertelt voor de Nederlandse vereniging van Huls- -vrouwen over Vlaardingse kleder dracht In zaal Triangel aan de Fran senstraat, 14.00 uur. l» lunconcert Aad Zoutendijk, Grote «"Kerk, 12.45 uur. MAASSLUIS vrijdag 23 januari donateursavond Maasslulsse har monie in De Notenbalk, 20.00 uur. superbingo in Koningshof, 20.30 De Pieterssteeg: die Is tenminste opgeknapt, dus die mocht wél op tv. Alleen de mooie door KOR KEGEL Schiedam Oude wijn in nieuwe zakken: de zware, barokke stem van Joop Seheltens begeleidde gister avond niet alleen nieuw fil misch materiaal over Schie dam, maar ook oudere op namen, van twaalf jaar gele den. Die beelden zijn in 1975 gemaakt, toen de stad zeven eeuwen bestond, maar voor uitzending zijn ze nooit ge bruikt. Zo aanschouwde tv- kijkend Nederland gister avond historie, zonder het te weten. 'Ontdek je plekje' zal zondag wel wat publiek op de been brengen (ook al waren sommi ge plekjes twaalf jaar oud, op het eerste gezicht leken ze nog onveranderd). De Avro kop pelt aan het programma van Joop Seheltens, Cor de Jager en Pim de Lange altijd een of ficiële wandeling, waar gemid deld 5000 mensen op afkomen. Zoveel verwacht de Avro er ook zondag in Schiedam; een hoge schatting, de VYV name lijk is wat voorzichtiger in haar enthousiasme. „Maar het scheelt dat er zoveel gebouwen toegankelijk zijn", zegt VW-directeur Ruud Pillard. Hij noemt panden op, waar ook veel Schiedammers nog nooit geweest 2ijn. Misschien komt uit eigen* stad nog de meeste drukte. Boekelje Een kwartiertje duurde het gis ter, die uitzending, en 't was op een moment dat kinderen al uren op bed liggen en dus geen in spraak hebben als ouders beslis sen zondag naar Schiedam te gaan. De BRT doet dat heel wat beter. 'Een boeketje Vlaanderen' is altijd op de prille avond, 't duurt ook veel langer, en je hebt niet het idee dat je bedot wordt wantje ziet zo véél. Met dat kwartiertje Schiedam was het anders: het ging uitslui tend over de binnenstad, en alle maal zo flitsend, zo mooi, zo idyl lisch, zo toeristisch: dat is hele maal niet het Schiedam tussen de Parkweg en de Hema, want daar slaan kaalslag en verpaupering de wandelaar om de oren. Na tuurlijk is er in elke. stad een fraaie route te vinden en ook in Schiedam hééft de Avro die ge vonden, via slimme steegjes en achterommetjes. Als je de rotzooi links laat liggen, wordt de stad vanzelf mooi. Zondag laten mis schien wel 5000 mensen de rot- 'zooi links liggen. Dan gaan ze weg met het idee, dat Schiedam prachtig Is. Maar wat om te hui len is, dat zullen zij niet zien. Prikkelend, dat Jan Schaper zon dag zijn Zakkendrageishuïsje voor het publiek openstelt. Wie zijn toentertijd omstreden film 'Schiedam kiest voor het water' heeft gezien, en er de kritiek op het stadsbestuur uit destilleerde, kan waarschijnlijk geen opname over Schiedam meer zien zonder evenals Schaper boos te worden - vooral als de stad zó vertekend •wordt tot het ideale domein van Anton Pieck. Het vervelende van dit soort image-building is> dat een stadsbestuur zich geper mitteerd kan voelen de ellende de ellende te laten; iedereen vindt Schiedam immers mooi? Zonnebril Zo zagen we niet de ruïne-, van Zwart Nazareth, voor zover die er nog zijn; we zagen gerestau reerde pandjes en distilleerderij en. We zagen niet de treurige Keetsteeg of Westmolenstraat; we zagen de opgeknapte Pieters steeg. We zagen niet de leegstand aan de Lange Haven; we zagen de musea. Alles door de zonnebril van Joop Seheltens. De wandeling van zondag krijgt hetzelfde karakter. Te beginnen om twaalf uur bij de VW, waar de Avro de wandeling in druk verkoopt, gaat de voettocht via de Lange Haven naar achtereenvol gens de drukkerij van Bruno Cauwe in de Walvisstraat, waar bijzondere machines uit 1946 staan voor ambachtelijke boek drukkunst, naar galerie De Keer zijde, Interbook International, het Zakkendragershuisje, het Na tionaal Cotiperatiemuseum, mo len De Vrijheid, galerie De Es sentie, de Grote Kerk (waar An- dré Verwoerd het orgel bespeelt), het Stedelijk Museum en het Na tionaal Gedistilleerd Museum (het proeflokaal zal open zijn), ga lerie 't Koetshuys, de Havenkerk van Joh an Maasbach en galerie Hachmang Moesman (met die prachtige tentoonstelling van Harry Snook). En sommige restaurants, die an ders op zondag dicht zijn, gaan nu voor de gelegenheid ook die dag bewijzen dat Schiedam, het culi naire hart van de Rijnmond is. Niet dat dat alles niet de moeite waard is en dat het zondag beter kan regenen; dat wil hier niet ge zegd zijn. Maar een massa, die al leen de rijkdom wil zien, maakt zich schuldig aan het voortbe staan van de armoe. Schiedam Baal jij ook zo van je huiswerk? In de vaste overtuiging dat veel Schie- damse scholieren die vraag met een hartgrondig 'ja' zul len beantwoorden, hebben vier clubhuizen besloten huiswerkklassen op te zet ten. Vanaf vandaag kunnen die worden bezocht. De vraag over baalgevoelens siert ook de fol der, die Kluphuis Zuid, Klup- huis Oost, Trefpunt Oost en De Erker samen hebben uitge bracht De Erker kan als enige van de vier clubhuizen bogen op ruim een jaar ervaring met dit werk. Hoewel vorig jaar slechts drie kinderen regelmatig, langskwa men om hun huiswerk te maken, is besloten het probeersel te conti nueren. Het aanwijzen van Schiedam als onderwïjsvoor- rangsgebied heeft ertoe bijgedra gen dat de collega's in andere wij ken het initiatief hebben overge nomen. De ervaringen van De Erker golden als uitgangspunt vopr de anderen. Momenteel hebben vijf, uitsluitend Turkse kinderen, zich daar voor de huis werkklas opgegeven. Die leerlin gen komen vooral om hun neder- lands bij te spijkeren. De vier clubhuizen hebben hun doelgroepen door de stad ge spreid. Hetzelfde is gedaan met de dagen dat scholieren er terecht kunnen. Eén klas in Zuid is uit sluitend bedoeld voor de basis school en komt op dinsdagmid dag van half vier tot vijf uur bij een. Leerlingen van het voortge zet onderwijs kunnen er dinsdag en woensdag van zes tot half acht terecht Beide groepen zijn in het Oost en het Trefpunt welkom op maandag en donderdag tussen vijf en half zeven. De Erker be dient ook de twee gipepen en wel op maandag en donderdag van kwart voor vier tot kwart over vijf. In alle clubhuizen is deskun dige leiding aanwezig. Vlaardingen/Schiedam De markt voor ontmoetmgs- avonden voor speciale doel groepen is nog steeds niet verzadigd. Met name in de' bijeenkomsten voor nieuwe leëftijdscatego riën blijkt nog steeds muziek te zitten. Destijds waren het voor al de 65-plussers voor wie spe ciale ochtenden, middagen ert avonden werden belegd, maar gaandeweg zijn de doelgroe pen jonger gewor den. Soos Holy'87 is inmiddels beland bij de 30-plusrers. Als die dan ook nog alleenstaand zijn. kunnen ze vanaf deze week op vrijdagavond terecht in wijkcentrum De Wei- paal aan de Meerkoetstraat De eerste bijeenkomst begint om acht uur en die wordt gebruikt om eikaars wensen af te tasten. Wie vooraf al wensen kwijt wil, kan tussen elf en één uur bellen met het wijkcentrum, telefoon 4745142, en dan vragen naar Bart Noyon of Winny de Loos. Ook de stichting Raad voor het Bejaarden werk heeft een nieuwe doelgroep ontdekt: mannen van 55 jaar en ouder, die alsnog willen leren koken. Als Bankje Anema van de stichting minimaal 12 kooklustigen bij elkaar heeft, wordt met de cursus begonnen. Vrijdag kan men tussen half één en één uur vast een kijkje in de keuken nemen. In scholenge meenschap Scbieland is momen teel namelijk een vergelijkbare cursus aan de gang. Schiedam De Algemene Ne derlandse Bond voor Ouderen (ANBO) heeft zijn sociëteibruïm- te in de Blauwhuissehool volledig opgeknapt. Dat is voldoende re den voor de bond het onderko men in het ruim honderd jaar oude pand feestelijk te herope nen. Wethouder Aad Wiegman neemt de officiële handeling vrij dagmiddag 30 januari om drie uur voor zijn rekening. Feest is er zaterdag al bij het Rode Kruis in Schiedam. Burgemees ter Scheeres opent dan het nieu we onderkomen aan de Van Be verenstraat. Hij verricht de ope ningshandeling om half elf. glIIllillilllllimilllllillllllllllllillllLE rnni!lliUllMII)]MI!IIIIIM!!llll!III!lilfr= Rotterdams Nieuwsblad woensdag RW 21 januari 1987 Hekelingen SW heeft de pijnlijke herinnering aan de 2- 0 nederlaag tegen Papen- drecht enigszins naar de ach tergrond gedrongen door He kelingen op diens kunstgras veld met 1-4 (ruststand 0-1) te verslaan. Die zege kwam pas erg laat tot stand, wat enerzijds de verdienste was van de ploeg van Joop Molendijk, maar wat anderzijds het gevdg was van het matige optreden van de eerste-divisionist. Duidelijk kwam gisteren aan het licht, dat SVV nog een lange weg heeft te gaan, eer het het gat dat Marcel van Buuren door zijn ver trek (naar Veendam) heeft ach tergelaten, heeft opgevuld; op de linkerflank, met Mulder-Loo- vens-Van de Wildenberg, klopte het bij de Schiedammers van geen kant SVV's trainer Dick Buitelaar was verheugd over het heroptreden, na een absentie van enkele maanden, van Hans Neeskens, maar moest constateren dat zijn ploeg pressievoexbal lang niet tot in de finesses beheerst De Tfl- burger hield zich weliswaar groot met „Door op de helft van de te genstander te storen en te dek ken, hielden we het initiatief". maar offensief slaagde SVV er nauwelijks in om een vuist te ma ken. Een ander detail van SVV's speelwijze was, dat hel in de ach terhoede man-tegen-man speel de; een taktiek die bij uitstek ge schikt is om uit te proberen in wedstrijden tegen amateurs. Maar zélfs tegen Hekelingen, im mers een vierdeklasser, kwam die taktiek niet uit de verf. De twee spitsen van de thuisclub. Peter Wassink en vooral Ruud Wiltschut, slaagden er veel vaker dan SW lief was gevaarlijk te worden. Trainer Molendijk over Wiltschut* „Die Is goed bezig. Be gin dit seizoen viel hij uit de boot. Ruud wilde meevoetballen en dat moet'ie niet doen. Hij moet in de punt van de spits staan en scoren. Alleen daar ligt zijn kracht" Het duurde tot kort voor rust eer Ardie Oosterlee een bepaalde niet indrukwekkend overwicht van SVV in een doelpunt wist uit te drukken. Hekelingen, met vpor de gelegenheid Ame An dersen als laatste man en jange Ralph de Puy als voorstop^ per, voldeed prima. Dat magfaL een waarschuwing gelden vopr Jan van Pelt, die door een con flict met trainer Molendijk (tijde.-: lijk?) buiten de boot is gevaHerr.-"-'* Juist toen Hekelingen na rust ük zijn schulp kroop, maakte John Rietveld {65ste minuut) er 0-2. van. 1-2 kwam niet als een ver-* rassmg' John Hennekes benutt^ een strafschop, toegewezen nadat Kenneth Nelstein was aangetflijt door Harry van Kapel- \~eff moeiöheid speelde Hekelingen in de slotfase parten, waardoor Hans Loovens en Gle n Sonnd- ville de marge voor SW konden vergroten: eindstand 1-4. Opstellingen: Hekelingen: Baardman; Hennekes, Ralph de Puy, Sehelkcre. Feinmk; WassinkAn dersen, Nelstein, Robin de Puy; Wassmk, Wiltschut SW: Oirven; Van Kapel, Satan, Sterling, Mulder; Loovens, Van Duppen (63atp; Van de Wildenberg), Neeskens; Sonhfr= villa, Koevermans (46sle: Rietveld), Oóa; terlee. Leon Luystenburg wil graag bij UVG blijven, maar dan zal er van bestuurszijde de nodige actie moeten worden ondernomen. door PAUL DE BAKKER Schiedam Wie in Leon Luystenburg een beminnelijke Brabander meent te herken nen, die het bij UVG uitste kend naar zijn zin heeft en ver der zijn tijd bij de Schiedamse handbalvereniging wel zal uit dienen, komt bedrogen uit. De oefenmeester staat zeker niet te dringen om zijn heil elders te zoeken, maar dan zal het be stuur van UVG hem wel een behoorlijk eind tegemoet moe ten komen. Luystenburg wil immers zijn opwachtingaan de top van de vaderlandse hand balwereld maken. Als dat bij UVG tot de mogelijkheden be hoort, dan graag, maar als dat niet realiseerbaar mocht blij ken, dan zal men in Schiedam toch op zoek moeten naar een andere oefenmeester. „Als je alles op een rij zet,-kan ik over de prestaties tot op heden al leen maar tevreden zijn", zegt Leon Luystenburg „Zeker als je je daarbij realiseert dat wij toch wel met de nodige blessures te kampen hebben gehad. Angela Venturini, Anja den Hollander en Jolanda Blom zijn toch drie vaste krachten die lange tijd uit de roulatie zijn geweest en dat is voelbaar. Ook al, omdat UVG qua spelerspotentieel niet tot de breedste verenigingen behoort". En daarmee stipt Leon Luysten burg direct al zijn eerste punt van kritiek aan. Hij had er immers alle vertrouwen in dat een goed presterend UVG als een trek pleister voor de hele regio zou fungeren. Maar hij kwam bedro gen uit. „Wij zijn het hoogst spelende da mesteam uit de omtrek en daar had ik meer zuigkracht van ver wacht. Ik had me er echt op inge steld dat er in de loop van de tijd de nodige aanwas zou komen. Ze ker uit Rotterdam had ik het een en ander verwacht, doch niets bleek minder waar. Er wordt van Rotierdammers beweerd dat ze enorm veel lef hebben, maar ik moet tot mijn spijt bekennen dat ik daar niets van heb gemerkt. Het bestuur mag zich dat ook best aantrekken. Per slot van reke ning moetje sommigen een beetje over de streep trekken, maar wat dat betreft is UVG toch altijd een vereniging geweest die enorm op zichzelf staat". „Met het huidige materiaal ko men we niet veel verder meer. Alhoewel de blessureperikelen toch ook een positieve kant heb ben. Per slot van rekening heb ben Esmeralda Vermeulen en Yvonne de Koning de afgelopen tijd volop de gelegenheid gehad zich aan dit niveau aan te passen. En dat heeft voor mij als direct voordeel dat ik nu een speelster kan wisselen als ik de aanleiding daartoe aanwezig acht". Desondanks verbindt Leon Luystenburg toch wel de nodige voorwaarden aan een verlenging van zijn verbintenis. Hij is niet van zins om tot in lengte van da gen in de eerste divisie te blijven bivakkeren en hoopt dat het be stuur van UVG dezelfde mening is toegedaan. „In elk geval", vervolgt hij, „moeten er aanzienlijk meer tra- ningsfaciliteiten komen. Op dit moment trainen wij drie keer in de week, maar dat kan maar een keer in de sporthal. Dat is te wei nig. In een gym- of spelzaal kan je de oefenpatronen nauwelijks uitvoeren. Ik wil daarom mini maal twee, maar het liefst drie maal in de week m de sporthal trainen". Financieel „Verder ben ik van mening dat we ook financieel meer armslag moeten zien te krijgen. Op dit moment is het zo dat de speelsters zelf allerlei zaken bekostigen zo als bijvoorbeeld de medische ver zorging Dat kan op dit niveau niet meer. Zeker met als je je be denkt dat die meiden toch al aan allerlei acties voor UVG hun bij drage leveren. Het moet toch mo gelijk zijn om voor een club als UVG, die in een groot deel van het land bekendheid geniet, een sponsor te vinden". Ook voor de jeugd breekt Luys tenburg een lans. In zijn ogen zou er ook voor hen best iets meer mogen worden gedaan. „Ja, dat vind ik zeker. Er moet ook voor hen geld worden vrijgemaakt voor allerhande zaken. Ik denk bijvoorbeeld aan handbaldagen en grote toernooien. Als ie dat voor elkaar kunt krijgen, heb je er zelf later veel profijt van. Ik ben er immers van overtuigd dat UVG naar de eredivisie kan pro moveren, maar dan zal men wel snel actie moeten ondernemen. Het is toch te gek om los te lopen dat de speelsters in feite moeten betalen om te kunnen presteren. Op die manier loop je het risico dat ze zo weg zijn als ze hun kans schoon zien en dan is alles voor mets geweest Als je zorgt voor een stevig fundament dan -kaïn hier in de toekomst iets mgpjs ontstaan. Het heeft toch geen en kele zin om te promoveren en. èr vervolgens als een speer uitje vliegen?" Schoen „Ik weet", realiseert LuysterT- burg zich waar de schoen wringt, „dat het niet de gewoonte van hel bestuur van UVG is om dergelij ke zaken groots aan te pakkên, ook al omdat de financiële positie niet denderend is Maar ik ben nu eenmaal perfectionistisch inge steld, soms wel eens iets te vëeL Dat is irritant, dat weet ik, maar als je iets wil bereiken dan moet je wel. Sommigen hebben dair moeite mee en het heeft ook-wei eens tot ruzies geleid. Maar "die moet je niet uit de weg gaan.' Op de langere termijn werkt dat al leen maar positief. Ik houjVle speelsters ook voor dat ze zich 'al leen maar moeten veigelijlSeb met clubs die beter zijn. Daar steek je wat van op Het heeft geen zin je te spiegelen aan DWS. Wij spelen handbal op het hoog ste niveau in deze regio en 'dus moeten wij met naar DWS naar Hellas of iets dergelijks kij ken". „De speelsters beginnen daar'2o langzamerhand ook van door drongen te raken. We zijn metde hele groep naar het WK geweest en daar hebben we toch een hoop van kunnen leren. Maar dan blijkt eens te meer dat het hele handbaJwereJdje een beetje'"in slaap is gevallen. Ze hebben véér tien dagen lang volop in de pubH-- citeii gestaan, maar het heeft niets structureels opgeleverd, omdat bij de meeste clubs de fol- low-up ontbrak en dar is ontzet tend jammer". Schiedam De herenhandballers van DWS zorgden in het treffen met Vires bijna voor een stunt. De veel hoger geplaatste tegenstander kwam echter met de schrik vrij, 13-14. Trainer Peter van Haasteren had aanvankelijk weinig vertrouwen in een goede afloop van dit duel. Mede daardoor stelde hij Jaap Tielens op als doelman. Reeds na zes minuten (2-6) herriep hij die beslissing en nam Harry darijs zijn vertrouwde positie onder de lat weer in. DWS begon daarna aan een inhaalrace, die ondanks de rentree van ex-in ternational Nanne Prevo bij Vires, leek te slagen. Een halve minuut voor tijd nam Vires echter een 13-14 voorsprong en die wisten devin balbezit zijnde Schiedammers niet meer ongedaan te maken. Vlaardingen Jan van Baa* ren zal ook in het komende, seizoen de selectie van Forti)-r na Vlaardingen trainen, HeC' bestuur van de "Vlaardmgèr?, had rich voorgenomen om voor de start van de tweede* competitiehelft overeenstem-' ming te bereiken met de hur*» dige oefenmeester. Ook aTojp het risico uit te sluiten dat Van) Baaren zou worden benadem door andere veren igingeH), Jan van Baaren zelf had hêv dermate naar zijn rin bij .3? ambitieuze tweedeklasser „dat hij niet lang heeft geaarzeld', om op het aanbod van "rijrr. club in te gaan. '«"A' Ook Hans Buitenweg (Hooi? van Holland) heeft rijn con* tract bij die club veriengdvHrr gaat daar zijn vijfde seizoen

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1987 | | pagina 2