nu in Schiedam AGENDA SPORT Z1 Fer Groeneweg omzeilt emoties HANDWERK VOORVOET! Rugklachten? Furie-ade blijft vernieuwen Zondagsmarkt viert eerste lustrum John kroes Popovies rekent op Hans Loovens Hoogstraat: weer feest verlichting Parel van de Waterweg staat open Rosemoiuit gedupeerd 'Zonder extra geld gaat rek eruit' Café voor cafébazen t? Hans Verlinde wil wat anders hülsta-totaal Prijs voor Vlaardingse ondernemers Goby de la Rie in D66-fraetie Feest voor leerlingen Van der Velden en Berveling kunnen spelen Kostense: geen wijzigingen van Dalen schoenen Geloof PPSC steeds groter Zwaluwen VI valt niet aan door KOR KEGEL Schiedam Begin 1985 stonden er 28 winkels leeg op de Hoogstraat. „Nu zijn dat er nog maar twee", zegt Willy Voigt. Ziehier het nut van een feestje op z'n tijd. „Door de zondagsmarkt, en al die activiteiten eromheen, is de hele sfeer in Schiedam veran derd", zegt John van Buuren. Toen we in 1979 de eerste brade rie opzette, had ie nog de sfeer van: dat kan toch niet in Schie dam. Toen we in 1983 voor het eerst een zondagsmarkt organi seerden, zei iedereen: dat mag toch niet Maar die tijd is voor- bij". Willy Voigt: „Nu zeggen ze: dat kan allemaal in Schiedam", Chris Coppens: „De zondags markt kan nu niet zoveel meer groeien, want dan is Schiedam er te klein voor. Want wat denk je? 200.000 mensen verwachten we aanstaande zondag". Kolossaal John van Buuren, Chris Cop pens en Willy Voigt vormen de spil waarom de zondagsmarkt draait, en voor een groot publiek is dé zondagsmarkt het Wang- rijkste onderdeel van de Bran dersfeesten. „Toen. we er in 1983 mee begon nen, stonden er alleen nog kra men op de Hoogstraat Het was toen te overzien. Het enige vraagstuk was of de winkels die dag wel open mochten, wat later inderdaad werd toegestaan. Geen moment hebben wij be vroed dat wat ooit als een Lange Haven-feestje was opgezet zou leiden tot een festijn met kraampjes op de Broersvest, Lange Kerkstraat Grote Markt, Hoogstraat Koemarkt; we heb ben ons niet gerealiseerd dat er een hele cultuur zou ontstaan met Brandersfeesten, branders broodjes, een branderskrant branderskussen, noem maar op". "Het is kolossaal geworden. Mensen komen van heinde en verre, er is een landelijke be langstelling voor gekomen. De laatste weken zijn wij er dage lijks uren mee bezig, het is bijna een tweede baan geworden. Je moet het gewoon <So»*n rriést je winkel". Loempia's "Willy Volgt komt aanstaande zondag niet eens toe aan haar ei gen winkeltje op de Hoogstraat. Het selecteren van de kraampjes alleen al. „Als je wilt kun je de hele binnenstad volzetten met eten en drinken. Alleen al uit stalletjes met Vietnamese loem pia's kun je er zo veertig kiezen. Maar dat is de bedoeling niet: er moet ook ruimte zijn voor mu ziek en ander amusement, voor bezienswaardigheden". De organisatie is gaan werken met portofoons, een infocentrum op de kop van de Hoogstraat (met een directe lijn naar hetpo- litiebureau), een derde EHBO- post, en er volgt een heel draai boek, waarna John van Buuren zuchtend uitroept „Het moet ge loof ik een aangeboren afwijking zijn, dat je je met zoiets bezig houdt!" Zaterdag op de jazznight mogen de Schiedamse cafés een uurtje langer open rijn. „Geweldig dat dat kan, maar wij hebben er niets aan", zegt Chris Coppens. „Wij moeten er om zes uur al weer uit voor de zondagsmarkt Dan staan we al in de startblok ken". Regen Achteraf bekeken kwam het in 1983 góed uit, dat het op de eerste pijpestelen regen de. „Desondanks kwamen er na melijk toch nog 60.000 mensen. John van Buuren, Willy Volgt en J Chris Coppens: 'Het is een natio- naai festijn geworden'. g; Dat heeft ons gesterkt. De ge meente zag er toen ook brood in en verplaatste defeestweek naar eind september. Zo kon het uit groeien tot de Brandersfeesten. Nu, met het eerste lustrum van de zondagsmarkt, kunnen we daarover dik tevreden zijn". Schiedam De nieuwe feestverlichting van de Hoogstraat in Schiedam is gisteren, tijdens de koop avond, in gebruik genomen. „Wij beginnen dit jaar wat vroeger met Sinterklaas", verklaarde de winkeliers vereniging bij het ontsteken van de lichtjes. „De zomer tijd is binnenkort weer voorbij en dan is het 's avonds eerder donker, dan komen die lampjes mooi uit". Het ontwerp van de Hoog straat-overkoepelende ver lichting is van Els en Ri chard Schreuder. De lich tinstallatie is vervaardigd door de bedrijfsschool van Wilton-Fijenoord. Vlaardingen Roel Rol, direc teur van het Deltahotel, houdt niet van bescheidenheid. Als hij praat over zijn hotel aan de Maasboulevard, heeft hij hei over 'een sociaal middelpunt in Vlaardingen' en zelfs 'de parel van de Waterweg'. Die termen gebruikt hij om zijn blijdschap te onderstrepen over de renovatie van het hotel. Afge lopen zomer is er voor 1,5 mil joen gulden aan verbouwd, waarbij alle kamers opnieuw zijn ingericht. Het hotel wil dat vieren en houdt daarom zaterdag van elf tot vier open huis. Schiedam Een brand in de computerruimte heeft het werk bij Rosemount bv, meet- en re «rgu. t uuiucucujn wit»- verhïtting ontstond brand in de computerruimte van het bedrijf aan de 's Gravelandseweg. Die brand ging met een enorme rookontwikkeling gepaard. Met poederblussers had de brandweer het vuur binnen vijf tien minuten onder controle. Het isolatiemateriaal bleef echter nog een tijd smeulen en daarbij kwamen giftige gassen vrij. Vlaardingen Vlaardingse ho reca-ondernemers kunnen voortaan elke maandagavond, zeg maar gerust elke maandag nacht, zelf naar het café. Theo Putters van dancing My Way aan de Oostbavenkade heeft daartoe het initiatief genomen. Hij nodigt al zijn collega's uit voortaan op maandagavond vanaf tien uur en tot vier uur 's nachts in zijn zaak verpozing te zoeken. 'Uit is goed voor u' is een slogan, waarop Putters niets wil afdin gen. Maar, laat hij er retorisch ..T Vaa rrïViM n 11 üitjpntiïk mei. ons: eigenaar is de maandagavond prima geschikt om zich na een druk weekend onder gelijkge stemden te ontspannen. Hij wil zijn cafébazen café, waar- mee hij aanstaande maandag be gint, laten uitgroeien tot een tra ditie. Hij belooft zijn coJlega-ne- tingdoenden een hapje, drank jes, relaxte oude muziek en tel kens een speciale attractie. Voor de eerste vijf maandagavonden is de Rotterdamse zanger Wïm Koopmans ingehuurd. Maassluis Het bestuur van de stichting Mari tiem Maassluis, organi sator van de Furie-ade, blijft alert. Ieder jaar weer wordt het uiterste van voorzitter Piet Huis man en zijn mede-be stuursleden gevraagd om tot een aantrekkelijk programma te komen. „Je mag niet blijven stilstaan, dat is heel slecht voor een gebeu ren als de Furie-ade. Daarom ook is er ontzettend veel geld no dig om het evenement te kun nen blijven vernieuwen. Is er geen geld, dan is op een gegeven moment de rek eruit Moetje ie der jaar het publiek hetzelfde programma bieden en dat is nu net niet onze bedoeling". Vandaar dat de achtste Furie- ade op zaterdag 3 oktober weer wat meer te bieden heeft dan voorgaande jaren. En de rek is er nog niet uit. „Dit jaar", zegt Huis man niet zonder trots, „liggen er 27 schepen in de havenTvorig jaar waren dat er maar zestien. Het zeiljacht De Brabander komt, het kadettenopleidings schip Eurania en de Geesie van TJrk, Boten die aantrekkings kracht uitoefenen op het pu- bliek". Het bestuur is tevreden over de toename van het aantal schepen. Toch ligt het in de bedoeling ook eens buitenlandse schepen naar Maassluis te halen. Daar is veel geld mee gemoeid en daarom ook moet het bedrijfsleven meer bij het gebeuren worden betrok ken. Stevige billen Het bestuur werkt hard aan de vorming van een comité van aanbeveling. „Mensen, om het zo maar eens op z'n Hollands te zeg gen, die stevige billen in de broek hebben. Die entree heb ben bij multinationals als Shell en de ICI. Wij komen vaalt niet verder dan de telefoniste of de secretaresse". Het is toekomstmuziek. Eerst wacht volgende week zaterdag het achtste maritieme spektakel in en rond het havenkom van Maassluis. Het parcours is uitge breid en voor het eerst ook zijn er evenementen op dezelfde tijd stippen. „Daar is bewust voor ge kozen", aldus Jaap de Nie, advi seur van het bestuur van Mari tiem Maassluis. „We willen de loop erin houden op het par cours. Vorig jaar was het vooral in de middag nogal eens dringen en dat willen we voorkomen. Door de Keucheniusstraat erbij te betrekken krijg je al een bete re verdeling. Er is zoveel te bele ven, dat de loop er wel in moet komen". Een belangrijk aandeel levert ook dit jaar de Koninklijke Ma rine. De mijnenveger Maassluis mag dan op weg zijn naar de Per zische Golf, de Urk, ook een schip uit de Alkmaar-klasse, komt als vervanger naar de Fu rie-ade. Ook de marinierskapel is aanwezig evenals de reddings helikopter, die in de havenkom enkele stunts zal uithalen. Ook de luchtshow staat weer op het programma. Rondvluchten, parachutisten die landen op het ponton in de binnenhaven, een vliegtuig dat vanaf het grasland achter de Govert van Wijnkade sleepreclaxne oppikt en een spec taculaire afsluiting met vier Slinsby's (vliegtuigen die door de Koninklijke Luchtmacht worden gebruikt bij de opleiding van piloten) geven extra cachet aan het gebeuren. „Het is zo druk in de lucht, dat we op last van de rijkslucht vaartdienst een mobiele ver keerstoren moeten inrichten", maakt Jaap de Nie duidelijk. „Een verkeersleider zal alles in goede banen gaan leiden". Ëen evenement als de Furie-ade draai volledig op de inzet van vrijwilligers. „Zonder al die mensen bad een Furie-ade nooit bestaan", aldus Jaap de Nie. „Laat je zoiets aan dé midden stand over, dan wordt het gega randeerd een puinhoop. Het be stuur zet zich volledig in. Een hoop mensen hebben het nog drukker met de Furie-ade, dan vroeger met de eigen baan en dat zegt toch genoeg". Schiedam De PvdA-afdeling Schiedam zal moeten uitkijken naar een andere voorzitter, want Hans Verlinde stopt ermee. Toen een 'geschrokken' lid gis teravond in zaal Beatrix infor meerde wat toch zo plotseling de reden is van zijn vertrek, ant woordde Verlinde dat het voor namelijk om prïvéredenen is: hij is toe aan iets anders. Ook Maartje 't Hart en Astrid Brouwer stappen uit het bestuur. Willem Sloots legt zijn werk als gewestelijk bestuurder neer. Géén entourage, (die koopt u later weD wèl het béste en meest komfortabele slaap- systeem dal u zich denken kunt: 2 lattenroosters, elk op eigen poten 2 x 70 br - 2 x 80 br - 2 x 90 br - 2 x 100 br, hoofd- en voeteinden verstelbaar, èlk-apart instelbaar op gewenste hardheid 12 jaar hülsta garantie Al SO Jaar voorlichting over wonen en miepen alle slaapkamers, alle woonkamers Met 12 jaar garantie De zaak waar u niets vooruit hoeft te betalen .gingel 51 iacute-' Bw--.;"-?Sc^cta-V010 - 4267920 Vlaardingen Een onderne mer die een opmerkelijke pres tatie heeft geleverd waarbij de stad Vlaardingen in economisch opzicht in het nieuws is geweest, kan in aanmerking komen voor de Vlaardingse Ondernemers prijs. Burgemeester van Lier van Vlaardingen zal bij de ope ning van de tweede vestiging van Klaasse Klaasse in Vlaar dingen op 29 september de prijs nader introduceren. In het nieu we onderkomen aan de Schie- damseweg zal de afdeling Klaas se Co. Belastingadviseurs worden ondergebracht. Aan de Vlaardingse Ondernemersprijs is een oorkonde en een bedrag van 5000 gulden verbonden. Het geld moet door de winnende on dernemer worden besteed aan een goed doel. Schiedam Harry van Doom verlaat de tweemansfractie van D66 in de gemeenteraad van Schiedam. De militair heeft een andere functie aanvaard en zal daardoor zo vaak in het buiten land komen te verkeren, dat hij onvermijdelijk vergaderingen in Schiedam zal moeten missen. Van Doom en D66 achten dat niet wenselijk. Per 1 oktober stopt Harry van Doom. Hij wordt opgevolgd door nummer drie op de D66-lijst, Coby de la Rie. Zij woont evenals haar voorganger in Groenoord, Fractieleider Adri Reijnhout noemt het een gelukkige om standigheid, dat mevrouw De la Rie een portefeuille gaat behe ren die zij vanuit haar werk goed kent; in Leiden is zij directeur van de Vrouw- en Werkwinkel. Reijnhout hoopt dat haar instal latie kan plaatsvinden op de eer ste avond van de algemene be schouwingen, zodat hij geduren de de begrotingsmarathon kan terugvallen op een fractiegeno te. Schiedam Feest voor de leer lingen van de Prins Maurits- school in Schiedam. In de afgelo pen maanden is er heel wat werk verzet om het gebouw aan de Westfrankelandsestraat weer een fraai aanzien te geven. Dat is uiteindelijk gelukt, reden voor het schoolteam om een feestje te organiseren. Vooral voor de kinderen was het een leuke dag. Het feest begon al in de ochtenduren. De leerlin gen kwamen in vrolijke kledij naar school. Een goochelaar hield de kinderen op een aange name wijze bezig. Vanmiddag konden de leerlin- ;en zich uitleven op een spring- :ussen. Een draaiorgel zorgde voor muziek; ook staat er aan het eind van de middag een ijg'e op het programma. Vanavond is het de beurt aan de ouders en buurtbewoners van de voormalige Dr.J.Th. de Visser- school. Zij kunnen een kijkje ne men in het verbouwde schoolge bouw. SCHIEDAM vrijdag 25 september ram Trols hommes et un couffln, Filmclub, 21,30 uur. zaterdag 26 september Open podium, Passage theater, 20.00 uur. schrijversavond waarbij de Schie damse schrijver Hans van der Sloot en de schrijver/acteur Dolf de Vries voor lezen uit eigen werk. De Filmclub, 20,30 uur. zondag 27 september kroeg- en straatliederen van De Brio's, café Podium, 14.30 uur. concert van het jazztrio De Commo tie, café Podium, 22.00 uur. VLAARDINGEN vrijdag 25 september Figures In movement van de Nieuwe Dansgroep, Harmonie, 20.30 uur. film Round mfgnlgbt. Filmhuis, 20.30 _ur. zaterdag 26 asp tsmber de organist os Lies van Avermaet en AnjaHendrickx verzorgen het wandel- concert in de Grote Kerk, 15.00 uur. concert van The Hot Bluezz Band, theatercafé, 22.30 uur. film Heartburn met Nicholson en Streep, Filmhuis, 20.30 uur. zondag 27 sepUmber cross-country loop in he ückebaert- bos, georganiseerd door atletiekvere niging Fortuna en het bureau sportie ve recreatie, restaurant 't Oeverbos, 13.00 uur. The Rita Young Show met onder an dere zanger Clarence Milton, country westernzangeres Carol McKenzie en een Hawaaiaanse dansgroep, zaal MIddelhuyse, 14.00 uur. concert van de Zuldkoreaanse pia nist Hae-Won Uh, muziekkamer van het Visserijmuseum, 15.00 uur. maandag 28 iep tembar try-out van het toneelstuk Candida naar het boek van George Bernard Shaw, Stadsgehoorzaal, 20.15 uur. Ook dinsdagavond. dinsdag 29 september opening van een expositie van aqua rellen van Dick Kats en keramiek van Tineke van de Broek, Zonnehuis, 15.15. De expositie loopt tot 24 okto ber. MAASSLUIS vrijdag 25 september taptoe in Koningshoek, 19.00 uur. beiaardconcert Gerard de Waardt, Grote Kerk, 11.00 uur zaterdag 26 se pt om ber Koos Bons speelt bekende werken op het orgel van de Immanuelkerk, 20.15 uur. Rotterdams Nieuwsblad vrijdag 'RW/ 25 september 1937 Schiedam Alleen al de aanwezigheid van Hans Loovens moet SVV weer op het rechte pad zetten. De onverzettelijke aanvoerder van de Schiedamse eerste divisieclub heeft gisteravond, zij hetllcht, de training hervat Trainer Sandor Popovies rekent er op dat hij de boomlange verdediger in de uit wedstrijd tegen Telstar in z'n basis kan opnemen. Voorts zijn de hechtingen uit de knie van Jan Lec- ker verwijderd en is ook hij inzetbaar. „Ik heb nu dus de ideale selectie tot m'n beschik king", aldus Popovies, die traditiegetrouw de op stelling voor zich houdt, maar wel laat doorsche meren dat een of twee mutaties zijn te verwachten. „Dinsdag hebben Peter van Geene, Glenn Sonne- ville en Edwin Wildenberg in het tweede elft-al meegedaan. Het deed me goed datSonneviüe twee fantastische doelpunten scoorde". Popovies weet dat Telstar, dat de roemruchte Bra ziliaan Reinaldo (48-voudig international) voor het eerst aan het eigen publiek presenteert, een tech nisch begaafde ploeg heeft die geen centimeter ruimte mag krijgen. Popovies: „Ik moet in deze pe riode de nadruk op de bijscholing van m'n spelers leggen. Het is zaak dat zij zo snel mogelijk de facet ten van het moderne voetbal onder de knie heb ben". ErïcGudde. FerGrceneweg. door DONALD BAX Maassluis Voor wie Fer Groeneweg een klein beetje kent, mag het geen verrassing he ten dat het eenmalige Vlaardingen Jan van Baaren rekent er op zondag voor igen publiek tegen LMO weer een beroep te kunnen doen op Ron Berveling en Casper van der Velden. Beiden zijn hersteld van hun blessures, al ondergaat Ber veling morgenochtend voor alle zekerheid nog een laatste test. Robert van Boxem daarentegen speelt niet. Hij wordt op de rechtsbackplaats waarschijnlijk vervangen door de blonde An dre de Haas. „We hebben ons vorige week door Oud-Beijerland in de ma ling laten nemen", baalt de trai ner van Fortuna VI nog altijd stevig van die onnodige neder laag. „Bovendien was lang niet iedereen fit sri dat heeft ons ook opgebroken. Die off-day gaan we zondag rechtzetten. In het begin moesten nog veel jongens aan elkaar wennen met die nieu we ploeg, maar die periode heb ben we nu achter de rug". Schiedam Hans Kostense brengt geen wijzigingen aan in de formatie die vorige week met 1-1 de punten deelde bij ADO. And ré Ritman speelt in de thuis wedstrijd tegen SVW (Gorin- chem) dus linksback, terwijl Grimmius voorin de jonge Hans Dröge aflost „We moeten er nu maar voor eens voor altijd van uitgaan dat we ons bij niemand aanpassen", klinkt de trainer van Hermes DVS zelfverzekerd. „We gaan van onze eigen krachten uit en niet andersom. Er zijn geen bles sures, dus moet het zondag ge beuren". Do opstelling van Hermes DVS: Ray mond Biesheuvel, Oscar Biesheuvel, Bijl, Lansbergen, Ritman, Vlasveld, Lang horst, Bakker, Grim mus. Kloppen en De Roos. bezoekje aan Excelsior Maassluis door hem doodgewoon als één van de zesentwintig compe titiewedstrijden wordt gezien. „Bij mij", zegt de huidige technische be windvoerder van debu tant Rozenburg, dat morgen z'n opwachting maakt aan de Lavendel straat, „leeft het niet zo als bij men. Het enige verschil is dat ik tegen m'n oude club speel, meer niet". Groeneweg meent ook dat dit duel binnen zijn selectie uitslui tend wordt gezien als weer een zwaar karwei. „We hebben tot nu toe IJsselmeervogels, ACV en Noordwijk gehad. Inderdaad, drie toppers, en morgen wacht ons de vierde", waarmee hij wil aangeven Excelsior hoger aan te slaan dan Rozenburg. „Excelsior heeft het vorig seizoen natuur lijk uitstekend gedaan. Het heeft in de bovenste helft meege draaid en daar mag je niets aan afdoen". „Tegen Rozenburg", is evenwel de mening van Peter van Duyl, Excelsiors betrouwbare man dekker die morgenmiddag door een wreefblessure niet van de partij kan zijn, „is het toch iets anders. Van mensen die zater dag bij Rozenburg zijn wezen kij ken, hoorde ik dat ze toen al meer met Excelsior bezig waren dan met de tegenstander van dat moment. Ik weet zeker dat er morgen ontzettend veel publiek op afkomt". Van Duyl zal zelf overigens schitteren door afwezigheid. De gedreven verdediger stapt mor genmiddag in de auto om voor z'n trainer Eric Gudde wat aan tekeningen te maken van de bol lenstreek-topper Quick Boys Rijnsburgse Boys. „Want", zegt Van Duyl, „stel dat ik zaterdag in Maassluis langs de lijn sta, dan word ik echt gek. Ik kan er niet tegen om zo maar te kijken zon der zelf een bijdrage te hebben. Zeker als het tegen Rozenburg is". Blessures Groeneweg, op zijn beurt, zal be slist van een goede nachtrust nieten. De soigné slordige hoofd onderwijzer verschuilt zich niet achter een flinke reeks blessu res. „Tot nu toe ben 'ik iedere keer met elf spelers begonnen, want ik vertik het om er negen of tien op te stellen". Mede door die blessures heeft Henk Kui pers (ex-Excelsior) voorlopig een vaste plaats veroverd. Doel man Robert van de Broecke, die Kuipers deze zomer völgde, ver toeft echter ook in Rozenburg in de schaduw. Naast-het ontbreken van Van Duyl is aan Maassluise kant het meespelen van Henk Hop du bieus. Beide spelers trainen van- avond nog een half uurtje met_ Gudde, maar Van Duyl acht de - kans dat hij meedoet op minder dan vijf procent Voorts is Wim Put tegen z'n schorsing in beroep - gegaan. Hij heeft om opschorting - van z'n straf gevraagd tot aan de - mondelinge behandeling van deze zaak. Het is echter niet aan 1 te nemen dat hij er morgen als nog bij is. Siouxschoenen worden metde handgemaakt van de fijnste soorten kwaüteitsleer. Ze hebben eer uit stekende pasvorm, zijn soepel en geven door hun anatomisch gevormde leest uw voeten volledige steun, Vraag dus bij ons naar Sioux. Wie er een past, trekt hem aan. Nog jaren en jaren. Mode Ir dames-, heren- en kinderschoenen SCHIEDAM, Broersvest 33c. ld. 010 - 269029 SchiedamToon Brakus meent dat PPSC rijp is voor een positie in de top van de tweede klasse. De trainer baseert zijn oordeel op de 2-0 zege die bij Excelsior I Pernis werd weggesleept PPSC voldeed toen precies aan het- geen Brakus vooraf had uitge-' dokterd. „We hebben in twee wedstrijden goed gecounterd en in een wed strijd met vier spitsen aangeval len licht Brakus toe. „Dat moeten we nu in fases gaan inde len en op elkaar afstemmen, zo dat we beide speelstijlen in elke wedstrijd kunnen hanteren". Brakus verwacht dat het bezoe kende DUNO (een punt uit drie duels) morgen met een behou dende instelling van start gaat „Excelsiorspeelde net zo en toen ging het ons goed af. Met Eshuis en IJltee hebben we nu twee hele lastige spitsen. Daar reken ik ook nu een beetje op". Daopatalllng van PPSC: Brand!, Weater- veld, Ouwghand, De NiJ», Sonneveld, Wolvers, Van Harmelen, Da Bruin, Ultee. ten Lelieveld. Vlaardingen Degene die van plan is zaterdag de wedstrijd tus sen gastheer Oranje Wit en Zwa luwen VI te bezoeken, loopt een grote kans van een koude ker mis terug te keren. „Ik ben", zegt Zwaluwen-trai- ner Jan van der Hoek, „absoluut niet van plan te gaan aanvallen, dus kunnen we het net zo goed schriftelijk afdoen". Van der Hoek, die weer op Nico Konijnenburg en Peter van Veelen kan rekenen, weet dat Oranje Wit een counterploeg van de eerste orde is en met name in uitwedstrijden is dat een speelstijl die ook Zwaluwen erg goed past „Wij pakken altijd wel een zeperd mee. En als we zaterdag scoren, winnen we ook dit pot", aldus Van der Hoek. Deapatelllrtg van Zwaluwen VI: Eiktfen- boom, Vlaaar, Sigmond, Da Brüin, Op schoof, Van Dijk, Van der Vliat, Konij nenburg, Van Veelen, Boekholt en Mo lendijk.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1987 | | pagina 2