B en W beticht van schaamteloos gedrag 'Mijn broer Niek is de spits waar SVV naar zoekt' het waaigat WATERWEG 13 SPORT GAAT U ZITTEN!! Bruning leidt topper Goud voor gas en water fib Problem open Computers Brons voor OR-lid Beweging en muziek INSTITUUT 'VOLSTREKT OP VERKEERDE BEEN GEZET' Toch sloop in Van Leeuwenhoekstraat Nog meer weiland komt onder water Triathlon in Schiedam wonen Ard Oosterlee wil hogerop in betaalde voetbal SVV doet Stokmans aanbieding SPORTAGENDA Rotterdams Nieuwsblad vrijdag 19 augustus Msrtinus Adrian us van den Heuvel is onderscheiden met de eremedaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. De vroegere chef van de hoofd afdeling gas en water van de Openbare Nutsbedrij ven Schiedam (ONS) kreeg de onderscheiding uit handen van wethouder Aad Wiegman, tijdens een receptie die woensdagmiddag werd gehouden in de kantine van de ONS. Hij werkte ruim 36 jaar bij de dienst Het leer/werkproject No Problem aan de Havendijk is vanaf maandag weer open. Het project richt zich op werkloze meisjes van 16 tot en 23 jaar. In het nieu we seizoen wordt aandacht besteed aan zelf kleding maken, etaleren, het organiseren en uitvoeren van een modeshow en een weet-wat-je-wilt-cursus. Voor meer informatie over de activiteiten van No Pro blem kan men bellen (4260887), of langsgaan op maandag of woensdag tussen één en vier uur of dins- dagof donderdag tussen, negen uur en half vijf. Wijkcentrum De Heipaal gaat komend seizoen een serie cursussen geven voor omgang met de personal computer. Dat gebeurt net als vorig jaar in samen werking met het Educatief Informatica Centrum in Schiedam. Om vooraf kennis te kunnen maken roet de verschillende cursussen wordt maandag een. in formatieavond gehouden, die begint om 19.30 uur. Ook in het Schiedamse wijkcentrum De Erker worden samen met het EIC computercursussen ge houden. In het pand aan de Jan van Avennesstraat worden twee informatieavonden gehouden: dinsdag en woensdag. Ook die beginnen om 19.30 uur. Burgemeester Fred van Lier heeft Johannes West- dijk gistermiddag een bronzen eremedaille opge- Sield, welke plaK verbonden is aan de orde van ranje-Nassau. Westdijk kreeg de koninklijke on derscheiding na 40 jaar trouwe dienst brj Vlaardin gen Oost Bedrijven. Hij was drie jaar lid van de on dernemingsraad. Zwangere vrouwen en ouders met baby's kunnen een speciale behandeling tegemoet zien van de stich ting Beweging Muziek. Deze in Groningen geves tigde stichting gaat dit seizoen cursussen geven in het Instituut voor Muzïekheükunde en Bewegingsleer aan de Hofsingel 76. De speciale behandeling heeft te maken met het be lang, dat de stichting eraan hecht om zo vroeg moge lijk met muziek en beweging te worden geconfron teerd. Daarom werd in 1985 in opdracht van de stich ting een wetenschappelijk onderzoek gestart naar het effect van beweging en muziek bij kinderen van af twee jaar. De stichting hoopt dat onderzoek bin nenkort uit te breiden naar baby's en ongeboren kin deren. Tijdens ec-n open dag op woensdag 24 augustus wordt de potentiéle cursisten een voorproefje gegeven van wat hen komend seizoen te wachten staat Tussen drie en negen uur leggen docenten uit, waarom veel aandacht wordt besteed aan bewegingscorrecties, ontspanningsoefeningen en improvisatie. De stichting pretendeert dat haar activiteiten een zalvende werking hebben voor mensen met leer- en opvoedingsproblemen, en angst en agressie kunnen helpen overwinnen. uierdag ZO augustus stadsbeiaardier Addie de jong bespeelt carillon Grote Kerk, 16.00 uur, lufsterplaats o.a. bij Zakkendragershuisje; toren te bezichtigen na 16.36 maandag 22 augustus ontmoetingsruimte wijkpost Zuid van stichting Gecoördi neerd Ouderenwerk, Oude Maasstraat 22, Is na vakantie weer open. dinsdag 23 augustus instituut Sociaal Raadslie den ts terug van vakantie: spreekuren op dinsdag-, donderdag- en vrijdagoch tend en op donderdagavond. vrijdag 19 augustus ioopgoochelaar in Konings hoek. zaterdag 20 augustus kindermarkt in winkelcen trum SteendijkpOlder. 10.00 optocht oldtimers, 19.30 uur. kinderdrcusschool Bomba rie uit Assen, gratis demon stratie, 19.30 uur. schultconcerf vanaf een pratte schuit in éèn van de vlieten. beiaardbespefïng Jan van de Zwart. Grote Kerk, 16.00 uur. orgelconcert Koos Bons, immanuelkerk, 20.15 uur, dinsdag 23 augustus klaverjasavond in De Kern, 20.00 uur. SchiedamEen foute be sluitenlijst van burge meester en wethouders brengt een jonge Schie damse organisatie in zwa re problemen. Woedend is het instituut Ondersteu ning Bewoners in de Stadsvernieuwingsgebie den (IOBS). „In Schiedam is kennelijk alles moge lijk", aldus een briesende voorzitter Jan Vleesen beek gistermiddag. Sinds maart was het IOBS ervan uitgegaan, dat subsidie uit 1987 mocht worden overgeboekt naar het begrotingsjaar 1988. Dat had zo in een besluitenlijst van B en W ge staan. Maar het bleek dat er van die besluitenlijst twee versies in omloop waren. En toen het IOBS eens ging polsen welke van de twee er nu klopte, bleek dat de be sluitenlijst te zijn, waarop staat dat het geld van vorig jaar juist niet mag worden overgeboekt naar '88. „Dat moesten we lezen via een achteloos erratum op een volgend besluitenlijstje", zegt secretaris Bert van Kan. Het IOBS vroeg om nieuwe be sluitvorming, want Vleesenbeek, die in Rotterdam een goede staat van dienst heeft als ambtenaar, kent aan besluitenlijsten een be langrijke formele waarde toe. „Een besluit is een besluit en dat maak je, via een erratum achteraf niet even ongedaan", zegt hij. Maar hij kreeg gisteren een briefje terug van gemeentesecretaris Arno Go- rissen, en de inhoud las hij meteen voor in de IOBS-vergadering. Go- rissen betoogt dat er onder de be sluitenlijsten van B en W geen handtekening staat en dat deze dus ook geen formeel karakter heb ben. Vleesenbeek kan ei niet over uit: ,,Ik ben blij dat ik in Schiedam geen gemeenteraadslid ben, want dan krijg je elke week een beslui tenlijstje van B en W, waar je geen peil op kunt trekken. Klopt 't? Klopt t niet? Wat moet je met zul ke bestuurlijk-juridische mon strums? Als ik gemeentesecretaris was, had ik zo'n brief niet durven ondertekenen. Het is werkelijk Schiedam Eind van de maand vindt een informatieavond plaats, waarop bewoners en andere ge bruikers van panden in de Van Leeuwenhoeckstraat meer te ho ren krijgen over de stadsvernieu wing in dit deel van Sehiedam- Oost. Het moet allerminst uitgeslo ten worden geacht, dat er in de straat toch op behoorlijke schaal gesloopt gaat worden. De funde ringonder de panden is hier allang een uiterst kritische zaak, en de vraag is dan ook of renovatie wel de meest voordehandliggende aan pak is. Dat onder meer het kantoortje van de opbouwwerkers en bewoners deskundigen op het spel staat, kwam gistermiddag naar voren tij dens een vergadering van het in stituut Ondersteuning Bewoners in de Stadsvernieuwingsgebieden (IOBS). Sloop van het zwaar ver pauperde pand is niet ondenkbaar, maar als er één pand verdwijnt, gaan er meer, want sommige leu nen als het ware tegen elkaar aan. Het IOBS hield tot dusver reke ning met renovatie, op grond van een besluit van burgemeester en wethouders van Schiedam. De op- bouwwerkers en beroepskrachten zouden tijdens de renovatie ge huisvest worden in wooncontai- ners op de Parkweg, nabij de A3- bertus MagnusschooI,_ Maar deze semi-permanente huisvesting is dubieus geworden. Als er aan de Van Leeuwenhoeckstraat wordt gesloopt, zal naar permanente huisvesting moeten worden ge- zocht. Daarover is het IOBS niet optimis tisch. Secretaris Bert van Kan: „Er zijn meer instellingen in Schie dam, die al jarenlang om goede huisvesting zitten te springen. Dus ik denk echt niet, dat wij dan in eenseen-twee-drie een plekje aan geboden krijgen". „Was er maar een verenigingsver zamelgebouw", mompelde Van Kan. De bewonersverenigingen in de oude wijken weten er wei een. Zij hebben het IOBS al eens de school aan de Warande onder de aandacht gebracht, die eerder dit jaar door het tamboer-, trompet ters- en majorettenkorps Gusto werd gekraakt. De school is te groot voor Gusto alleen. Maar bij de gemeente leek men andere ideeën te hebben. Zodat het IOBS de situatiesomber inziet. Bert van Kan en Jan Vleesenbeek: „Even gedacht dat het klimaat in Schiedam verbeterd was". schaamteloos. Dit gaat alle perken te buiten". Vertrouwen De woede is het IOBS ingegeven, omdat er met het 'foutje' nogal wat geld gemoeid is. Het instituut is an derhalf jaar op gang gekomen, na dat het in de oude wijken van Schiedam drie jaar aan opbouw werk had ontbroken. Vól vertrou wen ging de jonge organisatie van start, en na enkele gewennings- problemen raakten de bewoners verenigingen in de oude wijken vertrouwd met de voor een deel nieuwe beroepskrachten: twee opbouwwerkers en een aantal be wonersdeskundigen, die de wijk bewoners helpen met de stadsver nieuwing. Maar al van meet af aan was er on duidelijkheid over de bevoegd heid, die het instituut officieel een adviescommissie van de ge meente had om zelfstandig geld te mogen uittrekken. Daarom werd reeds in mei vorig jaar aange drongen op een gesprek met de be trokken wethouders Hans van Kleef (stadsvernieuwing) en Luub Hafkamp (welzijn). Pas in januari 1988 kon dat plaatsvinden. Maar al die tijd had het IOBS niet volledig over het subsidiebedrag van '87 kunnen beschikken. Men hoopte dus op een gewillig oor en in het gesprek leek daar sprake van te zijn. De toegezonden besluitenlijst van 8 maart bevestigde die indruk. „Maar we zijn kennelijk volstrekt op het verkeerde been gezet", foe tert Vleesenbeek, Hij wil de be trokken raadscommissies inscha kelen, want nu nog eens praten met B en W („en dan weer een half jaar wachten") ziet hij als een heil loze weg. De commissieleden van het IOBS waren dat van harte met hem eens. „Gooi het maar in de pu bliciteit", adviseerde CDA-raads- lïd Els Hellwig, die met PvdA- raadslid Herman Posthoorn na mens de gemeenteraad in de com missie zit. Posthoorn was overi gens niet aanwezig bij de bespre king van dit punt; hij kwam later. De toestand zit Vleesenbeek en Van Kan zeer hoog. „Ze denken zeker dat wij hier een beetje aan vrijetijdsbesteding zitten te doen en dat het allemaal niet zo nauw luistert? Ik vind het werkelijk god geklaagd. Ik heb even een lijd ge had dat ik dacht: hê, het klimaat in Schiedam is zeker verbeterd, er kunnen immers weer opbouwwer kers en bewonersdeskundigen aan de slag. Maar ik begin daar nu toch weer sterk aan te twijfelen". V/at de druppel doet overlopen, is dat het IOBS niet zeker is van zijn toekomstige huisvesting. „Ons is een aanbod gedaan: twee woon- containers op de Parkweg als tijde lijke voorziening. Hebben we ja te gen gezegd. Vervolgens moet je dan maanden gaan zitten wachten, totdat B en W dat aanbod eens ge stand doen". Maasland Niet alleen delen van de Foppenpolder, de Holierhoek- sepolder en de Zuidbuurt komen onder water te staan, maar ook de omgeving van boerderij Het Kraaiennest, in het hartje van Midden-Delfland. Deze zoveelste waterplas zal voor al bedoeld zijn voor recreanten uit Maasland, Schipluiden en De Lier, Er is plek voor 1100 watersporters, die er kunnen surfen, zwemmen of varen in kleine rubberboten. „Voor raceboten is de plas beslist niet geschikt", waarschuwt Ton Verhagen, voorzitter van het Bu reau van Uitvoering van de recon structiecommissie Midden-Delf land. Deze commissie maakte woensdag het deelplan Gaag bekend. Dat plan heeft betrekking op de wei landen ten westen en noorden van Maasland. Vooral de watersporters uit De Lier en Schipluiden moeten voor lopig hun heil nog elders zoeken. De plas bij Het Kraaiennest komt er niet voor 1990. Eerst zijn de wei- Janden ten noorden van Vlaardin- gen-Holy, in Vlaardingen-West en langs de Boonervliet aan de beurt om te worden geïnundeerd, zoals dat officieel heet. Hoewel dus een deel van de Kra- lingerpolder onder water komt te staanzo heet de polder waar Het Kraaiennest staat en hoewel er van de 2470 hectare grond 1990 hectare overblijft voor landbouw, wordt met het deelplan Gaag toch beoogd de werkgelegenheid in de agrarische sector een impuls te ge ven. Vooral de tuinbouwfunctie zal worden versterkt Dat gaat ten koste van enkele veeteeltbedrij ven rond de Coldenhovelaan (bij de afslag Maassluis-West van rijks weg 20). „Op een veeteeltbedrijf werken in het algemeen minder mensen per hectare dan op een tuinderij. Een tuin van een hectare is al gauw goed voor twee mensen", zegt de vice-voorzitter van de reconstruc- tiecommissse, G.J. Koop, die te vens voorzitter is van de subcom missie landbouw. Volgens het plan moeten acht boerderijen worden verplaatst, wat de bedrijfsvoering van de agrariërs ten goede zou komen. Er komt een betere verkaveling, en ook de ontsluiting gaat erop voor uit. Koop: „Op dit moment ligt het merendeel van de tuinderijen ge middeld 1,5 kilometer van een hoofdweg. Daarom wordt bij voor rang al een aantal wegen verbe terd en verhard". Eind deze maand wordt een aantal inspraakrondes gehouden voor de inwoners van de betrokken ge meenten. Daarna wordt het deel plan Gaag officieel vastgesteld. Voor een meer persoonlijke bena dering houdt Verhagen iedere dinsdagmorgen spreekuur, waar op in principe iedereen welkom is. „Om wachttijden te voorkomen is het wel handig als van te voren even wordt gebeld", aldus Verha gen. Schiedam De sportbond Schiedam houdt morgen voor de vierde maal een mini-triathlon. De deelnemers beginnen om 8.30 uur 'in zwembad Groenoord, waar de sporters de afstanden 950 of 500 meter kunnen afleg gen. De fietsroute gaat via het Beatrixpark richting Schiplui den. De deelnemers kunnen bij dit onderdeel kiezen uit de af standen 45 of 22V4 kilometer. Het loopparcours is uitgezet in het sportpark Harga, waar men HM of 5 kilometer kan hardlopen. Deelnemers kunnen zich bij de start aanmelden. (ADVERTENTIE) G0 Btjü BB5BB nmnnocj! parfekt zitkomfort leverbaar als fauteuil, 2- en 3-zitsbank verkrijgbaar in een natuurlijk nappaleer, die bestand is tegen dranken zoals o.a. alkohol, cola, koffie e.d. Waai eens aan en voel de luxe van dit uitstekende zitkomfort markt 57 vlaardingen 010-4343685 GoudaJan van der Velden dubt nog over het elftal, dat hij morgen avond op Harga om 19.30 uur tegen FC Wageningen laat spelen. Eric Tanis en Edwin Wildenberg vor men vraagtekens. Beiden hebben last van een spierblessure en kwa men gisteravond in de oefenwed strijd tegen GSV niet in actie. SVV zegevierde met 8-0 over de Goudse zondag vierdeklasser. Van der Velden was met name over de tweede helft zeer te spreken. doorRENEDONS Schiedam Het gaat goed met Ard Oosterlee. De aanvaller van SVV is een dag voor de competitie start tegen FC Wageningen greti ger dan ooit en zeer in zijn nopjes met de door de sponsor beschik baar gestelde auto, waardoor hij niet meer elke dag met de trein van Alphen aan den Rijn naar het Harga-complex hoeft. SVV is van armlastig, ambitieus geworden en daar plukt de 21-jarige Ard Ooster lee de vruchten van mee. Als hij er aan terugdenkt, lopen de rillingen over zijn rug. De aanval ler reisde twee jaar lang per trein van Alphen aan den Rijn naar Schiedam en terug. Iedere dag was hij zeker drie uuraan reistijd kwijt De wintermaanden bestempelt nij als rampzalig. De treinen hadden vaak vertraging en de kou ging door merg en been, maar deze tijd is voor de tweedejaars rechtenstu dent door tussenkomst van auto dealer John van Dijk definitief voorbij, „Dat was pure ellende", blikt Ard Oosterlee terug. „Van de tijdsche ma's klopt helemaal niets bij de Nederlandse spoorwegen. Ik was vaak 's avonds pas om tien uur thuis. Mijn fiets stond op het sta tion in Alphen aan den Rijn. Ik moest eerst nog tien minuten flink doortrappen, voordat ik aan het avondmaal kon beginnen. Nu stu deer ik, dus ik heb toch meer vrije tijd dan iemand met een baan van veertig uur. Nep, de auto is een uit komst. Ik heb pas mijn rijbewijs en nu een schitterende wagen onder mijn kont, waardoor ik binnen veertig minuten op Harga ben". De schijnwerpers staan de komen de weken op SVV gericht, omdat de Schiedamse club in de laatste maanden meer in de publiciteit heeft gestaan dan ooit Eerst waren er de problemen rond de licentie en daarna vroeg het Alewijn de Grootfonds het faillissement aan. Nu, door tussenkomst van John van Dijk, is ineens alles mogelijk bij SVV en doen vele namen van nieuwe spelers de ronde. Ard Oosterlee: „Toen de faillisse mentsaanvraag was ingediend, was ik alleen op vakantie naar London. Ik heb toen enkele malen telefonisch contact gehad met mijn vader, zodat ik goed op de hoogte was van alle gaande ontwikkelin gen. Ik keerde terug uit London en hoorde dat de club was gered door John kan Dijk. Er viel toch wel een enorme last van mij af. Volendam en DS'79 hadden weliswaar be-, langstelling voor mij getoond, maar ik zit ook met mijn studie, die ik in ieder geval wil voltooien. Ik wil dus een beetje in de buurt van Aiphen aan den Rijn blijven voet ballen, want met de voetbalsport kan ik mooi mijn studie financie ren". Goede resultaten „SVV is nu de gezondste club van de eerste divisie", vervolgt Ard Oosterlee. „Alles is perfect gere geld. We moeten alleen nog goede resulaten halen, want aan de orga nisatie ligt het dit seizoen niet. De clubleiding is ook nog steeds op zoek naar een spits. Jammer, dat het zo lang duurt. Ik weet wel een spits voor SVV. Miin broer Niek speelt in het eerste elftal van ARC, waar ik ook heb gevoetbald. Hij schopt er elk seizoen zo'n 25 in en heeft ook al eens deel uitgemaakt van het Nederlands amateurelftal. Ik heb hem al enkele malen aanbe volen, maar ze willen niet luiste ren. Als ik dan zie welke spitsen er hier hebben rondgelopen, begrijp ik dat niet. Als je er elk seizoen in de eerste klasse van het zaterdag voetbal 25 stuks inschopt, heb je kwaliteiten. Mijn tweelingbroer Riny speelt ook in de hoofdmacht van ARC, maar dan op de links buiten-positie. Hij heeft een zware blessure achter de rug, waarvan hij net is hersteld. Mijn beide broers zijn iets agressiever in het veld, dan ik". Interesse Ard Oosterlee heelt het de laatste twee jaar bij SVV niet slecht ge daan, maar hij heeft zich ook niet in de kijker kunnen spelen. Volen dam en DS'79 toonden in de afge lopen maand interesse voor de rechterspits, maar tot een daad- ■werkelijk vertrek van het Schie- damse nest kwam het niet. De stu- dent heelt daarentegen wel dege- S lijk de ambitie om in de voetballe- rij hogerop te komen. „Dit seizoen zijn Glenn Bonneville en Frenk van der Kley vertrok- f ken. Beiden hadden niet eens een basisplaats bij SVV. Je hoeft dus niet eens elke wedstrijd te spelen om weg te kunnen komen. Het is allemaal zo betrekkelijk. Als er eens iemand van een andere club op de tribune zit, die het in je ziet zitten, dan ben je weg. Ik val als aanvaller niet zo snel op, omdat ik weinig scoor. He ben een aangever en kwam in het afgelopen seizoen tot zeven doelpunten. Glenn Bon neville behaalde hetzelfde aantal en dat is natuurlijk veel te weinig voor een spits. Als hij er twintig had ingeschopt, was ik misschien ook wel opgevallen bij de scouts van andere clubs". SVV treft FC Wageningen mor- Ard Schiedam - De Koninklijke Nederlandse Cric ket Bond (KNCB) heeft de Schiedammer Wim Bruning belast met de arbitrage van de over het landskampioenschap beslissende ontmoeting KampongKoninklijke UD. Voor Bruning, die vorige week tijdens de wed strijd VRAHermes DvS volslagen ten onrechte de zwarte piet kreeg toegespeeld, vormt deze aan stelling de beloning voor een sterk seizoen als um pire. de eerste competitie wedstrijd op het pas gerenoveerde veld. De Schiedammers hebben niet zo'n gunstig programma. Na de eerste thuiswedstrijd moet SVV achtereenvolgens naar NEC en naar De Graafschap. Een meeval ler is de bekerloting. SVV ont vangt in het eerste weekeinde van oktober Ajax op Harga voor de be ker. Ard Oosterlee: „Ik ben niet bang voor Ajax. De club was tijdens het Amsterdam-toernooi niet in zo'n goede vorm. Het is natuurlijk af hankelijk van de competitiestart, maar als het bij Ajax rommelt, heb ben wij misschien wel een kansje om een ronde verder te komen. Ach, over het competitieprogram ma maak ik mij ook niet zo veel zorgen. Ik kan mij weliswaar niet heugen dat SW heeft gewonnen bij NEC. Ik heb daar nog nooit een overwinning behaald, maar kwali tatief 2ijn wij er vooruit opgegaan. Alles is nu goed geregeld, maar goede resultaten zullen wij toch zelf moeten behalen". Wel debuteerde Jan Lobman en Huub Stokmans. Lohman werd aan het begin van deze week ge contracteerd op advies van Wim Jansen. Stokmans is ook transfer vrij en afkomstig van Helmond Sport. De 23-jarige verdediger maakte gisteravond een hele goede indruk op trainer Jan van der Vel den, die voorzitter John van Dijk direct adviseerde hem te contrac teren. Als Stokmans de overeen komst vandaag voor 12.00 uur heeft ondertekend, is hij morgen tegen FC Wageningen speelge rechtigd. Regi Blinker komt defi nitief niet naar SVV. De linker spits geeft er de voorkeur aan om bij Feyenoord te blijven. Jan Lohman viel nauwelijks op. De van het Belgische Germinal Eekeren afkomstige middenvel der kampt nog met een behoorlijke conditie-achterstand. Hij werd gis teravond een half uur voor tijd door Jan van der Velden gewis seld. De 29-jarige Lohman maakte duidelijk over een goed inzicht te beschikken, maar had nog niet de lucht om van voren naar achteren te kunnen rennen. Van der Velden zal hem waarschijnlijk wel in de basis opstellen. Jan van der Velden: „Ik ben er nog niet helemaal uit. Rietbroek, Loo- vens en Dumee spelen zeker ach terin, Ik twijfel nog over Paul Osc- bner en Henk Salari. Op het mid denveld spelen Jan Lohman, Eddy Ridderhof en Dino Gorré. Voorin staan Virgil Breetveïd, Ard Oos terlee en waarschijnlijk Edwin Wildenberg, maar die heeft nog last van een spierblessure evenals Eric Tanis, die ook misschien niet speelt". Doelpuntenmakers SVV: Virgil Breetveïd (2x), Dino Gorré (2x), Robin van der Laan (2x), Patrick Dumee en Huub Stokmans. Tip» voor deze rubriek kunt u doorge ven aan da sportradaktie van deze krant, postbus 110, 3130 AC Vlaardfn- gan. De sportradaktie is overdag tele fonisch bereikbaar ondar nummer 010-4345208 en in de avonduren onder nummer 010-4056509. ZATERDAG 20 AUGUSTUS Damsi softbal: 17.00 De Wlt/DSC'74— CCS/Schiedam (double-header); Voetbal; 19.30 SW—FC Wageningen. 14.30 Excelsior MOud internationals. HBSS neemt deel aan toer noot Alexandria'66,14.30 Satelliet—GSS. 13,00 SDV—Ursus, Schiedam neemt deel aan toernooi Venture Sport fn Strijen, 14.30 SVDPW (zat)—W IA, 14.30 Camping Klein Pa radijs—ORZ, 14.30 DSS"26TSB. 14.30 DVO"32Naaldwijk, 14.30 SV Rijnmond— WK. 14.30 HVO—Smilshoek. 14.30 Groen Wit RGTB, 14.30 SHO—MW'27; Tennis: TV Holy Vlaardingen (B1. B2, C2, Dl, D2). ZONDAG21AUGUSTUS Honkbal; 14.30 Hoty—Storks; DtmnioK- bab 15.00 Gophers—Feyenoord (double-hea der); Cricket: 11.00 Rood en Wit—Hennes DVS. 11.00 Excelsior'20Bloemeodaal, 11.00 AsvionWanderers; Voetbal; 14.00 RKWIK neemt deel aan NKS-toefnool, 14.00 De Hoïandlaan neemt deel aan toernooi EDS. 14.00 Wh Rood Wit—SFC, 14.00 Voorburg— Excetelor'20.1450 MSV71—RDM, 14.30 Ur- 'sufr—SVS. 14.30 Hellevoetsluis—VFC, 14130 VDLSteeds Volharden. 14.00 Tonegido Hermot DVS, 14.30 DHS—Ab ben broek, 14.00 Scfitedamse BoysSpert aar'20; Ten nis: TV Holy Vlaardingen B1B2. C2, D1, D2).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1988 | | pagina 2