1 Hans Visser beschermt formule kiprestaurant Nijssen heeft nog geen spijt SPORT WATERWEE! Papier, porcelein én potloodtekeningen Hollandiaan bereid tot gesprek met JanMadern Michael Numan; leeft zich uit Jarige AUart Huisdieren keuren Open dag Coerke 59 activiteiten Open dag Heipaal Tegemoetkoming aan heimwee vakantiegangers Museum op tv Exposities in de regio Zilver voor De Jager Klootwijk vertrekt Schumacher terug bij Zwaluwen M Biljarters strijden om Voets-bokaal Huldiging pas in mei 'Ik heb nog steeds angst dat er opnieuw iets met die knie gebeurt' SPORTAGENDA De scoutinggroep AUart van Heemstede viert zater dag het 15-jarig bestaan. Dat gebeurt met een reeks spelactiviteiten .voor kinderen, een optocht van de RAVO-band, het gezamenlijk nuttigen van een feestmaal in het onderkomen aan de Lemsterland- hoeve 70 en een feestavond met alle leden. De All art van Heemstedegrocp ontstond toen er ook in Holy behoefte groeide aan die activiteit Aanvan kelijk was het de bedoeling dat de kinderen uit Holy naar het scoutcentrum aan de Broekpolderweg zou- den gaan, maar vanwege allerlei verkeersobstakels viel snel het besluit om een zelfstandige groep in het leven te roepen. Daarin werden een kaboutergroep, een vendel padvindsters en een jongensgroep sa mengebracht. De All ard van Heemstedegroep was daarmee de eerste gemengde groep in Vlaardingen. Met in totaal 175 leden, waarvan 95 procent afkom stig uit Holy, gaat het de groep voor de wind. Het gaat zelfs zo goed, vertelt voorzitter A.M.Thurmer, dat het met mogelijk is om alle liefhebbers als lid in te schrijven. Een flink aantal aanmeldingen kan pas worden gehonoreerd als er 2ich meer begeleiders aandienen. Een ander probleem is dat de scouting groep nu eigenlijk al te krap gehuisvest is. In het kader van dierendag is het zaterdag rond de volière op het Liesveldviaduct mogelijk huisdieren te laten keuren. Er wordt tevens een vogeltjesmarkt gehouden. De bedoeling is een sfeer te creeren die die van de Antwerpse vogeltjesmarkt moet benade ren. Vanaf half elf kart men met poezen, honden, konij nen en andere huisgenoten terecht om een vakkun dig oordeel te krijgen over de gezondheidstoestand van het dier. Voor de dieren die in de beste conditie verkeren, worden prijzen beschikbaar gesteld. Naastde {lierenkeuring presenteren verschillende verenigingen zich met diverse soorten tropische vo gels, sïerkippen, cavia's en allerlei konijnsoorten. Een groot aantal dieren wordt die dag te koop aange boden. Als het initiatief aanslaat, wordt volgend jaar een nog grotere dierenmarkt gehouden. Bij slecht ver kassen mens en dier naar dansschool Sitton tegen over de vogelvolière. De stichting Coerke, waarin elf vrouwenorganisaties zijn verenigd, houdt donderdag haar jaarlijkse open dag. In hun pand aan de P-K-Drossaartstraat wordt vanaf elf uur een activlteitenmarkt gehouden waar bij alle organisaties hun programma's voor komend seizoen presenteren. Van één activiteit, de cursus zelfontplooiing via dans, wordt om half elf een proef- Iesgegeven. Een nieuw project bij Coerke is 'Opvang en ontmoe ting'. Dat is een breed opgezette cursus voor vrouwen tussen 16 en 65 jaar. Er wordt aandacht besteed aan bewustwording, oriëntatie, opstapactiviteiten naar alternatieve bezigheden en naar verdere scholings mogelijkheden. Met maar liefst 59 activiteiten wordt 3 oktober be gonnen aan het twaalfde wmterprogramma, dat door de Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie is opgezet. De activiteiten, die zijn ondergebracht in de gratis sportgids 'Sportief Vlaardingen', worden in negen verschillende sportzalen en op één buitenloca tie gehouden. Nieuwe onderdelen in het programma zijn een cur sus toerschaatsen, een sportinstuif met skf-gymnas- tiek, volleybalcursussen voor dames en gemengd en een badminton competitie voor recreanten. De sportgids kan op het stadskantoor worden afge haald. Wijkcentrum De Heipaal in de Meerkoetstraat houdt zaterdag een open dag. Uiteraard worden dan de ver schillende activiteiten voor het nieuwe seizoen ge presenteerd en toegelicht Daarnaast zijn er tekenin gen te zien van de nieuwbouwplannen voor het on derkomen dat over twee jaar in winkelcentrum De Loper moet verrijzen. De open dag begint om tien uur en duurt tot vier uur. Rotterdams Nieuwsblad woensdag 28 september 1988 Schiedam De Stuurhut ver dwijnt. De naam althans, én de poffertjes. Want In het etablis sement op de Maasboulevard, bekend bij toeristen, zakenlui en recreanten, vindt deze week een verbouwing plaats. Hans en Evelyn Visser hebben beslo ten er een kiprestaurant van te maken. Uniek in het Rijn mondgebied. Maar vakantie gangers, die in Zuid-Europa een beetje thuis zijn, weten wat ervan te verwachten is. Schar- relkippen, echte Franse maïs- kippen, kip van 't zwaard ze staan op de menukaart. De Chicken Baat gaat hetheten, en op de laatste dag van de Branders- feesten werden er al zo'n tiendui zend folders onder het publiek verspreid. In de nieuwe naam zit nog wel een associatie met de Stuurhut, want ook de 'kippeboot' refereert aan hetscheepsbouwach- tige uiterlijk van het restaurant Hans Visser heeft de formule van zijn vemieuwe restaurant meteen laten beschermen- Zaterdag gaat de Chicken Boat al open. „Wij hadden niet te klagen over de belangstelling", zegt Evelyn Vis ser, „al bleek toch dat de combina tie van poffertjes en zeetong niet de meest gelukkige was. Ik denk dat veel zakenlieden hun zeetong dan toch liever ergens anders gin gen eten". Mede om die reden pro beerden de Vissers enkele malen hun accommodatie aan de Maas boulevard te verkopen. Er waren contacten met de inmiddels over leden Rotterdamse zakenman Hjalmar Hansen, later ook met de eigenaar van het Kasteel van Rhoon. Graag wilden Harts en Evelyn zich concentreren op hun andere horecapaleis, het uiterst ri ante pannekoekhuis De Vijver in h et Prinses Beatrixpark. Maar van een transactie kwam het niet, en ze wilden niet langer dra len. „In een flits kwam het idee om er een kiprestaurant van te maken, zoals je die in Spanje en Portugal wel vindt. Dat is hier nergens", zegt Evelyn. En ze besloten hun vakantie door te brengen op Ma deira om zich te oriënteren in wat er allemaal voor komt kijken. Ook in de Pyreneeën bezochten ze een restaurant met een dergelijke op zet. Piri piri „Uitsluitend vers geslachte pro- dukten gaan we verkopen", zegt Hans Visser. „Zelfs zondag zai er vers worden aangeleverd, daartoe hebben we een relatie aange knoopt met de Koolmees in Rotter dameen zeer bekende poelier. Via de Portugese ambassade importe ren we Marokkaanse kruiden, zo dat we volgens het piri-piri-recept de kip kunnen grillen. Die smaak is vakantiegangers vertrouwd, bo vendien verwachten we dat we zo ook de Turkse en Marokkaanse in woners van Schiedam in onze doelgroep kunnen betrekken". Wie kip van de Chicken Boat wü eten, hoeft niet per se het restau rant in. Afhalen kan ook. Aan de achterzijde van het pand kom t een wachtruimte; neonreclame zal dat duidelijk maken. Een halve kip gaat/4.75 kosten. En de gerechten binnen doen uiterst betaalbaar aan, voor wie op de hoogte is van de prijzen in de horeca. „Eerlijk ge2egd verwacht ik wel wat van de Gorzen", zegt Hans Visser over de aangrenzende wiik. Hij benadrukt dat een belangrijke reden voor de veranderingen ook is geweest het feit, dat veel mensen voorzichtig moeten zijn met hun portemonnee. „Het mag wel eens lijken alsof ie dereen geld heeft, maar de grote massa zit erg krap. Het komt gere geld voor; dan heb ik hier een ge zelschap, een familie bijvoorbeeld, en die zit hier voor 700 tot 800 gul den te eten, reuze gezellig. Maar dan gaan ze weg, en dan zeggen ze: nou, bedankt hoor, meneer Visser, cot volgend jaar. Later, zit ik on deruit, pak een pilsje, en denk: tot volgend jaar? Zolang nog? Maar iL dat komt omdat de mensen zo'n J| uitje niet elke maand kunnen doen...". 8 Kopje koffie 1 Wie gewoon een kopje koffie wil komen drinken, blijft welkom in het fraai gelegen onderkomen aan de Maasboulevard, met uitzicht op de Nieuwe Maas en de Nieuwe Waterweg. En ook de snelle zaken- lunches wijven tot de mogelijkhe den behoren, zoals 's zomers de ter rassen buiten uiteraard gehand haafd blijven. Voor poffertjes kan men voortaan beter in het etablis sement bij de Schiedamse ruïne te recht. want de Chicken Boat speci aliseert rich in kip en ei. „Ook in eiersalades en andere eiergerech- ten krijgen we een uitgebreid as sortiment", zeggen Hans en Eve lyn. „Wij hebben ons nog afgevraagd, waarom, terwijl dit toch een suc cesformule lijkt, er niet eerder ie mand op dit idee is gekomen", zegt Hans. „Dat komt omdat moeilijk te voorspellen is, hoeveel kippen je per dag nodig hebt. En zou je het overschot opnieuw in de frituur gooien, de andere dag, dan ga je dat onvermijdelijk proeven. Dan wordt het er niet bepaald lekker der op. Maar wat doen wij? Ons overschot verwerken we in sala des, waarnaar wij een grote vraag verwachten, zodat we steeds elke dag opnieuw verse kippen kunnen serveren. Zo is het nog economisch aanvulling op het bestaande. Bin- nen zal de Chicken Boat wat knus- Al met al zal de Chicken Boat dus ser Worden dan de "Stuurhut was: een nieuwe verrijking zijn van de sr komen meer planten en meer horeca in Schiedam, welke stad nissen, zodat de klanten in een ta- toch al de naam beeft het culinaire maLijk beschutte sfeer kunnen di- hart van de Rijnmond te zijn. Vori- neren. Ook komt er een comforta- ge week kwam er een Japans res- bele zithoek, en een imposante ge- taurant bij. ook een belangrijke baksvitrine. De gril komt midden in de zaak te staan: de kippen draaien voor ieder zichtbaar aan het spit, op een ouderwetse gas vlam, dus niet elektrisch. En een maal in de maand zal er een extra attractie rijn: met bijvoorbeeld speenvarken op het menu, en le vende muziek door troubadours op de luit fluit of mandoline „Een d in Schiedam, vestlgingspuht, "Hansen jndajige Stuurhut, die nu Chicken Boat §éet. De Maasboulevard Een aantrekkelijk ook voor hel restaurant van Hans- Evelyn Visser in de voorniajjge tikje bourgondisch, dat mag af ên toe best", vindt Hans Visser. \v- Schïedam/Vlaardingen/Maassluis Komende weken is in de regio een groot aantal exposities te zien waarbij uiteenlopende kunstvor men aan bod komen. In Vlaardingen opent burgemees ter Fred van Lier zaterdag in de Vrije Academie het tentoonstel lingsproject "Papier'. De tentoon stelling bestaat uit een 'reizend deel', dat is samengesteld door de Culturele Raad 2uïd-HolIand waarvan Van Lier voorzitter is, en uit werk dat door de Academie wordt geleverd. Liesbeth Bitter, Anneke Klein en Gerda Ploeg la ten zien hoe papier als zelfstandig beeldend middel kan worden ge bruikt In oktober worden In het pand van de Vrije Academie ook twee workshops rond het thema papier gehouden. De tentoonstel ling loopt tot 3Q oktober. In het Zonnehuis toont Bert de Vette vanaf 4 oktober landschaps foto's. In zijn werk, dat eveneens tot 30 oktober wordt geëxposeerd, nemen vogels een prominente plaats in. In het sieradenatelïer van Eric Hulsman aan de Rijkestraat han gen komende maand olieverfschil derijen. van de Maassluizer Bas Verkade. Hij plaats in zijn schilde rijen bij voorkeur realistische voorwerpen in een vervreemdend, surrealistisch landschap. De Vlaardingse kunstenares An nette Braad laat in het theehuis van de Zeeman aan de Hoogstraat 2ien hoe Sicilië haar heeft geïnspi reerd tot het maken van tekenin gen, De expositie wordt vrijdag ge opend door voormalig geschied schrijver Han van der Horst. Bij muziek- en informatiecentrum Ton Stolk aan de Westhavenkade zijn nog tot en met dit weekend de potloodtekeningen van Liduin van Noord en foto's van Ton Hessing te zien. Hun werk is samengebracht onder de noemer 'Muziek isj.de- ven'. V» In de foyer van. de Sch;edadt|e Teerstoof is van 30 septembér*to't en met 5 november werk te*zien van Marleen van Wijngaardeh. Haar werk bestaat voornamelijk uit gemengde technieken. Het Maassluisse gemeentemuseum toont vanaf zaterdag 8 oktober por- celeinen objecten van de Brabant se kunstenaar Henk Wolvers. Te gelijk worden olieverfschilderijen van de Maassluizer Henk Valstar geëxposeerd. Hun werk is tot 14 november in het gemeentemu seum te zien. - Het Nationaal Coöperatie Museum aan de Lange Ha ven is woensdagmorgen 5 oktober tussen vijf voor elf en tien over elf het decor voor een televisieuitzen ding. Daar wordt dan het EO-verzoekplatenpro- gramma De Fruitmand uitgezonden. Het winkeltje en kamertje van het museum komen dan prominent in beeld. Organist Gerrit Jan de Jager van de Nederlandse Gereformeerde Kerk is gisteravond onderscheiden met de eremedaille in zilver verbonden aan de orde van Oranje- Nassau. Burgemeester Hans van Es speldde hem de versierselen tijdens een bijeenkomst jn zaal De Ark, De 72-jarige De Jager kreeg zijn me- dailleomdat hij vijftig jaar als organist actief is, waar van 31 jaar bij de Nederlands Gereformeerde Kerk in Maassluis. Dat jubileum werd gisteravond gevierd. Directeur Jaap Klootwijk van de Maaslandse basis school 't Spreeuwenest maakt gebruik van de vut-re- geling. Hij heeft er dan veertig jaar in het onderwijs waarvan 37 in Maaslandop zitten. Ter gelegenheid van zijn afscheid is er vrijdagmid dag een receptie en 's avonds een reünie. De opvolger van Klootwijk bij 't Spreeuwenest zal ook op de re ceptie aanwezig zijn. Het is G.R. Leijsen, die maan dag al als directeur in functie treedt. Leijsen is hiervoor als directeur werkzaam geweest op een basisschool in het Groningse Zoutkamp. donderdag 29 september try-out van cboreografién van Oen la Louwerse uitge voerd door de Rotterdamse Dansgroep. Passageibeater, 20,15 uur. vrijdag 30 september Magnolia speelt ik wil ook wel eens gelukkig zijn, Teer- jf, 20.30 uur. Ook rater- donderdag 29 september open dag stichting Coerke. P.K. Drossaartstraat, 10.00 uur. vrijdag 30 september klucht Een fijn span met Joop Doderer in bet kader van Theater Overdag, Stads gehoorzaal, 14.00 uur, OoX om 20.15 uur. de Nieuwe Oanserije danst Feestlokaal. Harmonie, 20-30 uur. koopavond film Blow out van Brian de Pal ma. Filmzaal Harmonie, 21.30 uur. donderdag 29 september film Mannequin. Sohuurke- rklheater, 14.00 en 20.30 uur. vrijdag 30 september lampionnenoptochten van uit verschillende wijken naar de Haven (19.00 uur), prome- nadeconcert vanaf ponion (20,00 uur) en verlichte sche pen. Allemaal Ir» het kader van de Furie-ade. Vlaardingen Joop Schuma cher keert terug in het bestuur van de voetbalvereniging Zwa luwen VI. Tijdens de algemene ledenvergadering zal worden voorgesteld om Arie Dijkshoorn de plaats in te laten nemen van de niet herkiesbare algemeen se cretaris Jan Velthoven. Schu macher neemt dan het wed strijd-secretariaat van Dijk shoorn over. Wel herkiesbaar is J. J. Vermeer, wat niet geldt voor W. van Haaften. De ledenverga dering wordt maandag 24 okto ber gehouden in het clubgebouw aan de Zwaluwenlaan en begint om 20.00 uur. Vlaardingen In café Rotter dam te Vlaardingen strijden de driebanders (klein biljart) vrij dag, zaterdag en zondag om de Hans Voets-bokaal. Via de voor rondes hebben zich geplaatst: F. Vuyk, W. Brinkman {beiden Wilskracht), R, Harte, J. Mel- laart (beiden De Haven), K. van der Bijl, F. Kauwenberg (beiden Molenwiek), G. Waardenburg (DVK'73) en J. Speyer (Apollo). Reserves zijn W. Wagenaar (Wilskracht) en S. Ketting (WVA). Vrijdagavond beginnen de wedstrijder) om 19.30 uur, za terdag en zondagom 11.00 uur. Vlaardingen De verschillen de sekties van de Vlaardingse Raad voor Sport en Recreatie (VRSR) zijn toch voorstander van een jaarlijkse kampioenen huldiging. Hun mening stond in feite in schril contrast met die van het bestuur van de VRSR. In een schrijven aan de leden van de sportraad adviseerde het da gelijks bestuur de jaarlijkse ont vangst af te schaffen, omdat de ervaringen uit het prille verle den niet positief waren. Op verzoek van de sekties zal een voorbereidende werkgroep worden geformeerd onder lei ding van Peter Spek van AV Fortuna. Het is de bedoeling dat de eerstvolgende ontvangst van de kampioenen in mei volgend Vriiirt Tlsn l.nmpn ook ae —ij—*j— in oktober in het zonnelje zou den worden gezet aan bod. Men sprak zich unaniem uit tegen de kantine van het stadskantoor als lokatie voor deze bijeenkomst. WMm door SIMON VAN ZUILEN Maasland „Of het al kriebelt? Momenteel nog niet. Misschien bin nenkort, als het duiven- seizoen is afgelopen, dat ik dan het voetballen ga missen". Voorlopig geniet gewezen MW'27-splts Addy Nijssen vol op van zijn duiven. Nijssen (26) is één van de drie spelers, die voor het eerste elftal van de Maas- landse zaterdag-vierdeklasser hebben bedankt Jan Poot en Hans van Trigt zijn lager gaan spelen. Addy Nijssen heeft zijn voetbalschoenen echter hele maal opgeborge. De blonde spits heeft het voet ballen ingeruild voor de duiven sport. „Ik had er toch al niet zo veel zin meer in", legt hij uit, „maar de belangrijkste reden is dat beide sporten niet rijn te combineren. Zowel in het voet ballen als in de duiven gaat erg veel tijd ritten". Waarbij nog kwam, dat zijn knieblessure van vorig seizoen van zijn knieën, die prompt 'in het slot* viel Nijssen werd ver volgens geopereerd, keerde later wel" in de basis terug, maar het bleef toch sukkelen. „Ik zat toch al te dubben tussen de duiven en het voetbal. De knieblessure maakte de beslis sing wat eenvoudiger". Bestuur, trainer en spelers vonden het jammer dat Nijssen ermee stop te, maar hadden die beslissing maar te respecteren. Agressief Addy Nijssen kwam vier jaar te rug in Maasland wonen, werken en bij MVV'27 voetballen, nadat hij vanaf zijn jeugd bij het Vlaar dingse DVO'32 had gespeeld. In het veld was hij nooit de gemak kelijkste, speelde altijd agressief en wist ook rijn mondje wel te roeren. Hij stond dan ook als een 'gifkikkertje' bekend. „Alleen in het veld was ik zo, daar builen niet Na afloop dronk ik gewoon weer een bier tje met mijn tegenstanders en dat deed ik diverse malen ook met de scheidsrechter roet wie ik het aan de stok had gehad". Nijssen glimlacht een beetje als hij in dat verband over rijn dui ven vertelt Een heel wat vrede- Ite' ender sport immers. Nijssen is ook lid van de Maaslandse ver eniging met De Vredesduif aJs heel toepasselijke naam. Ongeveer' vier jaar geleden kwam hij in het bezit van zijn eerste duiven. Ook van MW- trainer Teun Groeneveld, die met zijn zoon ook 'in de duiven' zit, kreeg hij eens een paar kop peltjes. „Waarvan er twee steeds in de prijzen ritten", prijst Nijs sen de kwaliteit van dat stel. Vorderingen Aanvankelijk eindigde Addy Nijssen met rijn duiven nooit in de prijzen. Altijd zat hij achter in de zeventig. De laatste tijd echter maakt hij snel vorderingen. „Ik rit nu steeds bij de eerste twintig. Onlangs was ik zelfs al nummer drie". Hij voorspelt dat het niet lang meer duurt, dat ook een duif van hem als eerste zal worden afgeklokt ,,Ik doe er nu meer voor. Heb er, nu ik met voetballen ben gestopt, ook veel meer tijd voor". Hij wijst in dat verband op korfbal ler Henk Goedendorp van ODO, eveneens een postduivenmelker en ook lid van de Vredesduif. „Ook hij kon het niet goed com bineren. Henk is voorlopig ge stopt met de duiven en heeft ge kozen voor zijn korfbalsport". Addy Nijssen heeft momenteel ongeveer vijftig duiven, waar van hij echt geniet. „Ik vind het gewoon mooi. Het is toch prach tig dat ze ergens worden gedropt en allemaal zo snel mogelijk te rugkomen". Zijn duiven heeft Addy Nijssen geniet van zijn duiven. „Het is", zegt de oud- voetbaüer van MW'27, „toch prachtig dat ze ergens worden gedropt en zo snel mogelijk te rugkomen". hij altijd snel weer in het hok, fluiten en met een bakje zaad rammelen is bij hem niet nodig. Angst Addy Nijssen, van beroep glas zetter, had weinig trek om in een lager elftal te gaan voetballen. Al zou hij dan wel minder be hoeven te trainen en meer tijd voor zijn duiven hebben. „Nee hoor, ik voel die knie nog steeds. De angst dat er opnieuw wat mee gebeurt blijft"- Wel wil hij MVV van dichtbij blijven volgen en bij vrijwel alle wedstrijden tot dus ver, was hij steeds als supporter van de partij. De kans dat hij ooit weer gaat spelen, acht hij echter klein. „Ik mis het nog niet zo, al kan dat straks, als het duiven seizoen voorbij is, wel zo zijn. Misschien ga ik dan toch wel weer naar MVV". Voorlopig stapt hij liever 'znn hok in dan de groene wei. „verleden jaar ging het voetbal len voor, tegenwoordig rijn het mijn duiven". Vlaardingen De Hollandiaan blijft zich verzetten tegen verhuizing naar het com plex van Satelliet Voorzitter Herman, Berkhout verlangt per se dat de gemeente Vlaardingen een financiële bijdrage levert" aan de bouw van een tribune. Komt de ge-' meente niet over de brug, dan zal De Hol-'* landiaan niet bij Satelliet intrekken. 1 Of de soep zo heet wordt gegeten, als ze' wordt opgediend, moet worden betwijfeld. De Vlaardingse Raad voor Sport en Reere-j atie (VRSR) zal er bij de gemeente op aan-' dringen om de eis van De Hollandiaan. nogmaals te bekijken. Tevens werd aange drongen op een gresprek tussen Berkhout en sportwethouder Jan Madern om een op-£ lossingte vinden. jf In een schrijven aan het college van burger meester en wethouders heeft De Hollandi aan zich hiertoe al min of meer bereid ver-" klaard. Door dit gesprek, zo hoopt dé" VRSR, kan welicht de door De Hollandi- aangespannen Arob-procedure' worden stopgezet. Men speculeert er op dat,- beide partijern als grote mensen met el kaar aan tafel gaan zitten. Den Haag De afvaardiging van VZC die'in Den Hag aan de provinciale zwemkampioen- schappen deelnam, heeft goede tijden op" de klokken gezet. Bij de jongens geboren in JLS72 leverde Michael Numan de beste prestatie.'Hij vlinderde naar goud in 1,01.3 minuut en werd op de 100 meter vrijeslag tweede in 0.55.7rlpp beide nummers verbeterde hij tevens z'n per soonlijke record. - .'A Haryati van Lankeren (meisjes onder tien jaér) legde de 100 meter schoolslag winnend af-in 1.33,2. Op de 100 meter vlinderslag eindigdéjrij eveneens op het erepodium. Haar tijd .van 1.34.2 was goed voorde bronzen medaille. Mar tij n van de Maagdenberg veroverde op dé-100 meter schoolslag goud in 109.0. Tip* «oor d«ze rubriek kunt u doors*von aan d» «portr*- dakli» van dar» krant, pc*tbu» 110,3130 AC VI**-tfinaon. Do tporlradnkrt* ovordag lalelon'iAch bereikbaar onder nummer 0KW3452Q9 en in de avonduren onder nummer WOENSDAG 28 SEPTEMBER - Zaalvoetbal: t/arartelhal Schiedam veld 1; 19-00 Demp^— SDV. 19.45 SVDPWAciivilas; Westwijhhal VlaardJngèn: 21.00 8KBSPSV, 21.40 DVO'32—Schiedamse Boys, 22^0 HVO—Olympus Schledan. DONDERDAG» SEPTEMBER - VeB*ybaC 21-15 ShellYum3(d). VRUDAG30SEPTEMBER Volleybal: 19.4 5 Hoiy—Xuyzer/Valeas 2 (h), 21 PO Hofy-4jol- lemare (d).

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1988 | | pagina 2