Welstand: meer nieuwbouw denkbaar aan Nassaulaan Capelle is te sterk voor De Ilollandiaan WATERWEG IS Zingende tuindei leert Westlands dialeqt af SPORT REGIOVIDEOTHEEK BALY Generale inventus fcï BALY DSS'26 strandt op Piet Scheffers Van der Hoek toch weg HVO ook in halve finale Daméstop te gast bij PPSC SCHIEDAM Lustrum Orkestrale De Orkestrale, die zaterdag 27 mei haar eerste lu strum voltooit, pakt het dit maal groots aan. Naast de -gebruikelijke aparte optredens van de vijf Schie- damse harmonieorkesten en'even zovele zangko ren, zullen de muzikanten''en zangers in de Mar griethal tevens gezamenlijk op de bühne verschij- nen. Dit optreden valt door de toeschouwers -de organi satie verwacht alle 865 kaarten te slijten- na de pau ze te bewonderen. Dan speelt eerst het mammoetor- kest, opgebouwd uit harmonie Wilton-Fijenoord, Ambrosïus, Harpe Davids, Sint Radboud en het Schiedams Mandolinegezelschap, onder leiding van Cees Kramer een stuk van Jole Haan, 'Free World Fantasy'. Daarna is het de beurt aan de zangvereni gingen Senectute, Kethel, Orpheus, het hervormd kerkkoor van de Grote Kerk en het Toonkunstkoor om een compositie van Saint Saens te vertolken. Het 1 mammoetkoor en mammoetorkest zullen zich dan tezamen uitleven in drie stukken. Voor de pauze krijgen de vier harmonieverenigingen afzonderlijk de gelegenheid om zich gedurende tien minuten in de kijker te spelen. Ook buiten de zaal kunnen de verenigingen zich de kijker te spelen. Inde pauze kunnen de bezoekers hun stands op de muziekmarkt bezoeken. De kaar ten voor Orkestrale '89, die gepresenteerd wordt door Nanda Gelderblom, kosten vijf gulden. Rijnmondband 'droomt' De Rijnmondband heeft een nieuw hoogtepunt be leefd. De Schiedamse showband, die al jaren.grote belangstelling trekt in binnen- en buitenland, gaf zaterdag een galaconcert in het Amsterdamse Con certgebouw. De Schiedamse muzikanten vermaakten in de hoofdstad een 500-koppig gezelschap Amerikanen en Canadezen, die een rondreis door Europa afslo ten met een diner in het Walhalla van de Neder landse concertzalen. „Een droom", een ander woord heeft bestuurslid Coen Magielsen niet voor het ge slaagde optreden. In jtdi is de Rijnmondband een van de topattracties op het Wereld Muziekconcours in Kerkrade. Om de Schiedamse aanhang te laten meegenieten van het concert in Limburg organiseert het bestuur bustoch ten naar het festivalterrein. De Rijnmondband doet op 23 juli mee aan de mars- en showwedstrijd. Stalham exposeert De in Teheran geboren Margaret Statham exposeert vanaf zaterdag toten met 3 juni haar schilderijen in kunsthandel Jongepier aan de Dam. Statham woont sinds 1974 in Schiedam. Op de expositie zijn recente olieverfschilderijen èn aquarellen te zien. Steeds te rugkerende thema's in naar werk zijn landschap pen, zeegezichten en bloemcomposïties. Haar stijl laat zich omschrijven als realistisch-impressionis- txsch. VLAARDINGEN Vlaggetjesdag in museum In de expositiezaal en op de galerij van het Visserij museum zal vanaf komende vrijdag de 'vlaggetjes dag' herdacht worden. Vijfentwintig jaar geleden vond deze traditionele gebeurtenis voor het laatst plaats in Vlaardingen. Toen verdwenen de laatste negen motorloggers. waarmee in de Haringstad de vleetvisserij ten einde kwam. De vlaggetjesdagstaai tot 1 oktober centraal in de speciaal ingerichte ten toonstelling in het museum aan de Westhavenkade. De vereniging Vrienden van het Visserijmuseum heeft de hand weten te leggen op unieke foto's, een havenmaquette, en diverse attributen zoals bijvoor beeld de produktschapsbeker, die ieder jaar aan de vanger van de best verzorgde gezouten haring werd uitgereikt Deze beker werd aan het museum ge schonken door voormalig haringvisser Fer van Schoor, die vrijdagavond de tentoonstelling officieel zal openen, MAASSLUIS Delfland 700 jaar Het hoogheemraadschap van Delfland bestaat 700 jaar. Het jubileum wordt in november gevierd met een expositie in Den Haag, een bijeenkomst in de Oude Kerk in Delft, een open dag, een koor/orgel concert in Maassluis en een rondleiding voor alle 'Haagse' ambassadeurs. Bovendien wordt de jubileumviering aangegrepen om de nieuwbouw aan de Oude Delft officieel in te wijden. Hierin wordt de technische dienst gehuis vest, die nu nog ïsgevestigd aan de Broekmolenweg. Het waterschap is al sinds de middeleeuwen verant woordelijk voor de waterhuishouding in deze con treien. In het gebied van Delfland wonen 1,2 mil joen mensen, die door dijken en duinen tegen de zee worden beschermd. Zij betalen jaarlijks 120 miljoen gulden aan heffingen voor de waterkering, water beheersing en vervuiling van het oppervlaktewa ter. De geschiedenis van het hoogheemraadschap wordt uitvoerig beschreven in het jubileumboek dat in november uitkomt. Maassluis in binnenzak Maassluis De nieuwe plattegrond van Maassluis, die zal worden gemaakt door drukkerij Suurland uit Eindhoven, past in de binnenzak. Burgemeester en wethouders zullen binnen niet al te lange tijd de ge meenteraad voorstellen om 11,000 gulden ter be schikking te stellen voor de vervaardiging van deze gemakkelijk tot zakformaat te vouwen stadskaar- ten. De nieuwe, kleinere kaarten zullen 3,50 gulden kosten, een gulden meer dan de oude kaarten. Maas sluis zoekt nog naar sponsors om de kosten van het maken van de plattegronden enigszins te beperken. Baly biedt u meer dan 14.500 films ca. 800 kinderfilms, 6000 speelfilms en 8000 seksfilms, w.o. 3000 speciale (in een aparte afdeling voor volwassenen). Nu weer vele nieuwe TOPTITELS zoals: RAMB0 3 THE LAST S EMPEROR* SALSA CROCODILE DUNDEE II 1* BATTERIES NOT INCLUDED RED HEAT RAW WALL STREET FATAL ATTRACTION THROW MOMMA FROM THE TRAIN WIJ verhuren niet .'ftsf dag, maar «oor Md bete mekf! Ifilmiroor/S.- TfBmeiKiof/H.- Msnx»fflmazi]nop VHS ayttaem. Geen recorder? Geen nood! Baly verhuurt movieboxen v. ƒ.7.50 p.d. of f 40.- p.week met 100.- borg. Geen Inschrijfgeld, wel uitgebr. legitimatie, be( voor info. BALY - Dam S-11 - Schiedam 010 - 4267126 Geopend: ma-vr 10-21 u. 2fL 10-18 V, 20-14-17 II. ra-mi Reeds 20 jaar: Kijken, Kopen, Hurpn. Nieuwe rooilijn maakt van villa's Warande schuurtjes Rolierdams Nieuwsblad woensdag 17 mei 1989 door KOR KEGEL Schiedam De welstandscom missie houdt er rekening mee, dat bewoners van de Warande in hun riante achtertuinen tot bebouwing willen overgaan. Het gaat dan om de zijde langs de Nassaulaan. Hier grenzen de achtertuinen aan de straatzijde, slechts hiervan gescheiden door een heg. De tuinen achter de sjieke, overi gens al wat oudere villa's zijn zo lang, dat de welstandscommissie niet uitsluit dat de eigenaren een deel ervan zullen willen bebou wen. Ook de eigenaar van het klooster wil dat tenslotte. Lucas Bouw heeft zoals bekend een zeer omstreden bouwplan ingediend. B en W beraden zich er thans over, of een bouwvergunning moet wor den verleend voor de twee geplan de woonblokken, waarvan één als een 'torentje' in de achtertuin. Weerstand Er bestaat bijzonder veel weer stand tegen sloop van het klooster en tegen het torentje- In de eerste plaats omdat het oude broeder klooster een prachtig gebouw is om te zien het zou heel geschikt zijn als bibliotheek en in de tweede 0Ê- plaats omdat het torentje niet past in de groene oase achter de Waran de. Volgens de gemeente is bebouwing in de kloostertuin mogelijk, omdat voor dit hele terrein de bestem ming bijzondere gebouwen geldt. Zouden echter de buren in hun tuin willen bouwen, dan zal dat praktisch op bezwaren stuiten, om dat zij dan de rooilijn aan de ach terzijde van hun woning over schrijden. Bij een gebied met de be stemming bijzondere gebouwen valt deze rooilijnbepaling weg, zo hebben Schiedamse ambtenaren uit een oude brief van toenmalig minister Gruijters begrepen. Het komt de bewoners van de Waran de vreemd voor, dat voor de hele rij villa's een zogenaamde achter- gevelrooilijn geldt, maar niet voor de plek er middenin waar het klooster metsloop wordt bedreigd. Het is overigens niet aan de wel standscommissie om dit soort on gelijke behandeling te beoordelen. De heren van welstand houden al leen rekening met de esthetische aspecten van een bouwplan. Het torentje achten zij op z'n plaats, ge let op eventuele verdere nieuw bouw langs de Nassaulaan. „Ieder een had verwacht dat de wel standscommissie een negatief ad vies zou uitbrengen over het bouwplan", riep wethouder Hans van Kleef dinsdag quasi-wanhopig uit. Maar nu viel weer een argu ment weg om Lucas Bouw af te remmen. Hypothese Met hhar hypothese van verdere bebouwing langs de Nassaulaan (tegenover de polikliniek van het Sehielandzïekenhuis) brengt de welstandscommissie de politiek wel weer op een nieuwe gedachte, namelijk dat de grens tussen de tui nen en de Nassaulaan als een voor- gevelrooilijn kan worden gezien. Aanvankelijk wilde Lucas het to rentje 'dwars' bouwen, dat wil zeg gen haaks op de stedebouwkundi- ge hoofdrichting, die door de Nas saulaan wordt bepaald. De wel standscommissie vond dat niet goed: „De aansluiting van even tuele toekomstige bebouwing in de tuinen grenzend aan de Nassau laan wordt hierdoor bemoeilijkt". Lucas stelde daarom het plan bij en het bezwaar van de welstandscom missie viel weg. Uitgaande van een voorgevelrooi lijn aan de Nassaulaan, door het to rentje bepaald, ontstaat voor de omwonenden aan de Warande de bizarre situatie dat het achterste deel van hun achtertuin ineens voortuin wordt. Achter die voor tuinen, dus middenin de achtertui nen, kan dan bebouwing komen, zodat uiteindelijk de huidige villa's in dr 'achtertuinen van die nieuw bouw komen te staan alsof het schuurtjes waren. Lastig De ambtenaren vinden de huidige situatie al lastig genoeg. Martin Smit, chef openbare werken, legde dat de commissie stadsvernieu wing uit. Normaal heb je een voor gevelrooilijn, aansluitend bebou wing, dan de achtergevelrooilijn en de achtertuin, dan een nieuwe achtertuin, een achtergevelrooi lijn, bebouwing en een voorgevel rooilijn. Maar in de situatie tussen de Warande en de Nassaulaan ont breekt de helft van dit gebruikelij ke beeld. De achtertuinen houden immers op aan de straat. Vroeger kwamen zij uit op een prachtig park, met een vijver waar menigeen de zwanen en de eendjes ging voeren. Dit park moest plaats maken voor de nieuwbouw van het toenmalige gemeentezieken huis (nu Schieiand) en de Nassau laan werd verlengd tot aan de Tho mas a Kempisstraat (de Nieuwe Weg heette dit stukje in de volks mond, zoals wel vaker als ergens een nieuwe weg ligt). Er is bij de aanleg van die nieuwe weg nooit gekeken naar de eventuele conse quenties voor de Warande-bewo- tl» Het klooster Warande dreigt te moeten plaatsmaken voor uxe woningbouw bovendien dreigt de kloostertuin ook vooreen dee te worden bebouwd. De welstands commissie houdtook rekening met bebouwing m de tuinen Maassluis Hij is al jaren de - onbetwiste koning van de Westlandse sohuurf eesten, maar Jaap Stolkestein wil meer. Véél meer. Om dat te be reiken is de Maassluisse tuin de*, die in bet dagelijks leven Jaap Voogd heet, tot vrijwel al les bereid. Alleen van de titel van zijn recente single moeten ze afblijven. Want die blijft 'Klote'. Toch wringt juist daar nu de schoen. Al het voorwerk om een landelijke hit te scoren heeft Stol kestein inmiddels achter de rug. Het leuke liedje is" er, een goede producer, de juiste contacten in Hilversum en ach, over zijn eigen kwaliteiten zit hij eigenlijk ook niet in. Alleen de titel van die plaat, hè, dat is nog even moeilijk. Als het aan Stolkestein ligt, heet die plaat gewoon 'Klote'. Afgelo pen zaterdag bracht hij het in het Naaldwijkse Theatercafé ten geho re. Na a at optreden zegt hij het nummer ook al enkele keren in een Westlandse discotheek te heb ben gehoord. „En vooral dat ene woord werd gescandeerd". Stamcafé „Het klinkt misschien wel grof, maar het is het zeker niet", zegt de tuinder er zelf over. „Het woordje komt er zeven keer in voor. Het hoort er ook in thuis. Er is geen an der woord dat het zo mooi zegt, dat gevoel van een week lang hard te moeten werken, vroeg op, weinig geld, het houdt allemaal niet over. Alleen in het weekeinde in je stamcafé heb je het een beetje naar je zin. Daar gaat dit liedje over". Jaap Stolkestein begon een paar jaar geleden als navolger van Har ry Klorkestein, het geintje van Het Klein Orkest, dat met 'Oh, oh, Den Ha« g' een grote hit scoorde. Stol- kes'ein maakte er 'Oh, oh, .West- land' van en dat nummer wordt nog op ieder schuurfeest gedraaid. Er kwamen daarna ook opvolgers, waarvan 'De Tomatentahgo' één van de bekendste is. Definitief Tuinder Jaap Voogd wil nu echter definitief de zanger Jaap Stolkes tein worden. Hij heeft een platen contract bij Lebel Records waar zijn nieuwe single is geproduceerd door John van de Ven, ook de man achter André Hazes en Corry Ko- nings. „Eind mei zou het moeten Jaap Stolkestein tijdens een op treden: „Je hebt, doorzettingsver mogen nodig". uitkomen. Ik moet nog wat zinne tjes opnieuw inzingen misschien". „En die titel, hè", komt hij weei even op het hete hangijzer terug, „dat zal bij voorbeeld bij de NCRV niet zo goed vallen. Maar mis schien draait Jeroen van Inkel hem juist om die titel weer wel. John van de Ven heeft voorgesteld het woordje uit de tekst te schrap pen en te vervangen door 'balen', en de titel wordt dan 'pakkie brood met pindakaas'. Maar dat 'klote' komt rechter uit het hart", weet Stolkestein. •Knieval Stolkestein bekent zelfs al een lichte knieval naar het Algemeen Beschaafd Nederlands te hebben gemaakt. Via spraaklessen is het rauwe Westlands er op zijn nieuwe liedjes een beetje afgeschaafd. Dat hij daarmee zijn charme zou ver liezen, waagt Stolkestein evenwel te betwijfelen. Via zijn manager zijn inmiddels ook contacten gelegd met de radio mannen Krijn Torringa en Wil Luïkinga. „Verder is het een kwes tie van veel rnond-tot-mond-reda- me, veel optreden" één dezer dagen in de Maaslandse discotheek VUetzieht „en een beetje g hebben". door SIMON VAN ZUILEN Schiedam Ronald Schotel was de eerste speler van DSS'26 die Piet Scheffers felici teerde. Als geen ander besefte de Vlaar- dingse spits dat de doelman van DRZ voor DSS een te grote sta-in-de-weg was geweest om door te dringen tot de laatste vier in de strijd om de Rotterdams Nieuwsblad Cup. Wat Schotel op dat moment nog niet wist, was dat hij en dezelfde Scheffers nog een belangrijke rol in de strafschoppenserie zouden vervullen. Die barrage was noodza kelijk, omdat het in de hoofdklasse van de RVB spelende DRZ de zaterdag-vierde klasser op 2-2 had gehouden. De sensatie was gisteravond in Kethel compleet, toen DRZ zich vanaf de kalkstip naar de volgen de ronde speelde. DRZ nam al in de zevende minuut de lei ding, toen een als voorzet bedoeld schot van Richard Lecker langs de verbaasde Her man Willebrands verdween: 1-0. DSS was vervolgens wel het meest op de helft van DRZ te vinden, maar net als in de competi tie was het scoren een groot probleem. Ed win Hulspas schoot rakelings voorlangs, terwijl Ronald van Rossum op slechts een paar meter van het doel nog miste. Daardoor was het bij de rust nog altijd 1-0, maar vier minuten na de hervatting kwam DSS wèl op gelijke hoogte. Een pass van Hulspas werd door Ronald Schotel snoei hard langs Piet Scheffers geschoten: 1-1. De verwachting dat DSS nu wel door zou gaan, kwam echter niet uit. Afgezien van de pres tatie van de met veel inzet spelende Schie dammers, was dat voor een belangrijk deel de verdienste van Piet Scheffers. Hij pakte alles en ontnam met name Schotel en de al leen voor hem opduikende Hilco Spronkers een goede kans. Zelfs nam DRZ een kwartier voor tijd weer onverwacht de leiding, toen Lecker tegen de hand van de op de doellijn staande Jan Groeneveld schoot. De strafschop was voor Hennie van Dam geen enkel probleem: 2-1. Nog in dezelfde minuut was het weer gelijk, toen Van Rossum met een prachtig doel punt liet zien het wel te kunnen: 2-2. Onderuit Vlak voor tijd leek DRZ toch nog onderuit te gaan, toen Schotel kansrijk voor Schef fers kwam. Via de keeper, de paal en op nieuw de keeper bleef de bal echter vóór de lijn, zodat het op strafschoppen uitdraaide. Cees van Os, Bertus Heijster en Richard Lecker scoorden voor DRZ, terwijl Hilco Spronk, Ron van Wieringen en Arthur van Haren DSS langszij hielden. Vervolgens scoorde Hennie van Dam voor DRZ, maar faalde Ronald van Rossum aan Vlaardïngse zijde. Zijn geplaatste bal- werd door Schef fers gestopt. Toen ook Jos den Brinker langs Willebrands schoot, zat DRZ in de volgende ronde. „DSS wint zo'n wedstrijd niet alleen op tak- tiek en techniek", wist DRZ-trainer Cock de Jong- „Daar komt een stuk motivatie bij en dat was er bij ons wel. Iedereen heeft er keihard voor gewerkt. Dat is nou eenmaal het spel in de RVB, hoogstandjes zijn er daar niet bij. En", zo complimenteerde ook De Jong zijn doelman, „Piet is een doelman die momenten heeft dat hij alles kan, met als sterkste punt een ontzettend goede reac tie. Die momenten had hij vanavond". door RENE DONS- Capelle aan den IJssel Een schitterend af standsschot en een fraaie kopbal waren gister avond voldoende om De Hollandiaan in de kwartfinale van het toernooi om de Nieuws blad Cup door de knieën te krijgen. John Kraan was de enige speler van Capelle die nog enigs zins kon overtuigen. De roodharige middenvel der gaf zijn goede spel nog meer glans door bei de doelpunten voor zijn rekening te nemen (2-0). Capelle en De Hollandiaan maakten zich erop het sportpark 't Slot in Capelle gemakkelijk vanaf. De thuisclub was onvol doende gemotiveerd om het trouwe publiek tegemoet te ko men en De Hollandiaan was, op een ontstuimige beginfase na, in aanvallend opzicht machteloos. De Vlaardïngse dub maakte in derdaad in de eerste twintig mi nuten goed gebruik van de Ca- pelse desinteresse. Dennis Oo- men en John van Spronsen kre gen goede mogelijkheden, maar beide spelers vonden een in vorm verkerende doelman Henk Dirven op hun weg. Nadat Capelle de zaken wat se rieuzer ging aanpakken, werden ook de aanvallende activiteiten van De Hollandiaan minder in getal. Dé wedstrijd was eigenlijk al na een half uur verspeeld. John Kraan maakte, namelijk binnen vijf minuten tijd twee fraaie treffers en daar zijn de hoogtepunten van dit duel mee genoemd. In de tweede helft was er nau welijks meer sprake van een wedstrijd. De beide ploegen maakten de negentig minuten plichtmatig vol. Capelle heeft zich door deze 2-0 overwinning op De Hollandiaan geplaatst voor de halve finale, waarin de ploeg het moet opnemen, tegen de winnaar'van de wedstrijd Spirit—Hermes DVS, die mor genavond om 19.00 uur wordt gespeeld. Treuren De Hollandiaan-trainer Ger Vlaardingen De nieuw bakken fusievereniging Hollandiaan-SateUiet-Com- binatie zit zonder een trai ner-coach voor de zaterdag selectie. Dit seizoen zwaai den Peter van der Hoek en Joop Mosmans de scepter, maar de veranderde werk kring van Van der Hoek heeft toch een einde ge maakt aan de2e constructie. Het interim-bestuur van HSC is nu op zoek naar een nieuwe technische man. Schiedam De uitwedstrijd te gen Binnenland leverde de bas- ketbalsters van Juventuseen 77- 65 overwinning op. Halverwege was het 41-30 in het voordeel van de Schïedamsen, die nu een met ClOOO/BOB 2 gedeelde eer ste plaats in de ranglijst innemen met 38 punten uit 21 wedstrij den. Het was vooral het hoge tempo dat Juventus tegen Binnenland de overwinning bezorgde. Hal verwege de eerste helft sloegen de discipelen van Peter Snel een gaatje (26-15) en nadat de thuis club was teruggekomen (28-33) verstevigden de Schïedamsen de marge andermaal door een goe de man-to-man. Toen de strijd eenmaal was beslist, begon Snel met zijn ploeg te experimente ren. Mieke Ddmeijer scoorde 17 punten, Karin Coenradie 14. Aanstaande zaterdag (aanvang 18.00 uur) valt in Sportzaal-Oost de beslissing. Juventus ontvangt dan ClOOO/BOB 2 voor de derde maai dit seizoen. De eerdere ont moeting werd door de basket- ballbond ongeldig verklaard na een protest van de'Oud-Beijer- landsen. De winnaar is kam pioen van de kern Rotterdam en promoveert naar het rayon. Vlaardingen HVO heeft zich gisteravond als laatste geplaatst voor de halve van hef Vlaardings kampioenschap. De nieuwbakken tweeae i&Laser ontdeed zich niet zonder fortuin van RKWIK: 2-1. Mare Maatsen en Peter Terhoeve doelpuntten voor HVO. Puck Haddeman redde de eer voor de Nïeuwelant- club, die opnieuw grossierde in het missen van kansen. Na afloop van dit duel werd de loting voor de halve finale ver richt HVO speelt dinsdag 23 mei thuis tegen TSB en twee dagen later treedt Satelliet als gastheer op voor De Hollandiaan. De eindstrijd wordt zaterdag 3 juni bij DSS'26 gespeeld en de strijd om de derde en vierde plaats staat voor dinsdag 30 mei bij CION op het programma. Hoogerwerf kon na afloop niet om de uitschakeling treuren. „We hebben dit seizoen op ver schillende fronten gestreden. Nu zitten we alleen nog in de halve finale van het Vlaardings kam pioenschap. Ik ben niet ontevre den over dit seizoen. Het zou wel leuk zijn als we nog een klein prijsje binnen zouden halen. En aan denk ik aan het Vlaardings kampioenschap. Dat is de laatste keer dat we onder de naam van De Hollandiaan- iets kunnen winnen". Ditmaal slaagt een speler van De Hollandiaan er wel in een Ca- pellenaar op afstand te houden. Hoogerwerf verwacht niet dat er spectaculaire wijzigingen in Zijn selectie zullen optreden. „Ik re ken niet op een spits van een groot kaliber. Hij ie natuurlijk van harte welkom, maar voet ballers die per seizoen voor veel treffers goed zijn, komen niet naar De Hollandiaan. Ik hoop al leen dat de hoger spelende clubs in de regio van onze spelers af blijven". Schiedam De Delftse damesvoetbalvereni ging KFC'71 is dinsdag avond 23 mei te gast bij PPSC. De hofleverancier van interna tionals (Sarina Wiegman, In- grid Braun, Irene Kievits, Je- anny AUiot en Wil de Visser) verzorgen vanaf 19.00 uur een korte demonstratie-training van ongeveer twintig minuten, waarna de speelsters van de Schiedamse en Vlaardïngse da mesteams spontaan kunnen in haken. Alle regionale clubs met een damesafdeling zijn door het be stuur van PPSC uitgenodigd. Ook meisjes en dames (zestien jaar en ouder) die nog niet lid Zijn van een voetbalclub, zijn de 23e mei van harte welkom op het sportcomplex Thurlede. Belangstellenden moeten zich om 18.30 uuri,melden in het clubgebouw van PPSC.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1989 | | pagina 2