Frans Wentholt staat voor nieuwe uitdaging is DEKRANT BRENGT DE WERELD BUU THUIS. Schiedammers centraal in Katholiek Onderwijs? SPORT Leda Bitanc komt er aan SPORTAGENDA I'maassluis' l Gezinnen vrijdag in tv-programma van de KRO Kunstlicht voor CKC Maassluis 'Landelijk basketbal, dat is een mooi streven' Rotterdams Nieuwsblad woensdag 21 maart 1990 SCHIEDAM Oostenrijkse avond Biertapperij 't Koetsiertje houdt zondag een Oosten rijkse bieravond. Dan treedt een jodelzangeres op en geeft uitbater Henk de Bruin van café Klein Thalia zijn Oostenrijkse act ten beste. Uiteraard is er ook een optreden van het stamduo De Martino's. De ini tiatiefnemers hopen dat de bezoekers in gepaste kle ding naar de biertapperij aan de Hoogstraat komen. Chem-Chem Met de actie die dit jaar in de wijk Noord wordt ge houden, maakt de werkgroep Oecumenische Vas- tenaktïe Schiedam-Noord het eerste lustrum vol. Kerken en basischolen zetten zich in de weken voor Pasen i n voor een goed doel inopnieuwZaïre. Ditmaal gaat het om de farm 'Chem-Chem' (wat bron betekent) in Ru ash i, dat een centrum is voor het plaatselijke jeugdwerk. Daarbij gaat het om de opvang van de jeugd uit de straat van Ruashi en het verderop liggende plaatsje Lubumbashi. In Chem- Chem wonen zo'n negentig weeskinderen die soms door hun familie zijn verstoten, omdat de ouders doodeenvoudiggeen kans zien nog een mond te voe- -den. De keuze is op deze Zairese farm gevallen, onrfdat in 1988 een groep Nederlandse jongeren, waaronder twee uit Schiedam-Noord, op de boerderij hebben gewerkt. Op verschillende wijzen wordt de vasten actie onder de aandacht gebracht. Aanstaande zon dag zal pater Harry Renters, die reeds een aantal malen in Zaïre ïs geweest, in de St. Martinuskerk (aa nvang elf u ur) over het project vertellen. En i n de bibliotheek in de Blauwe Brug is tot 15 april een foto-expositie te zien over dit Afrikaanse land. Het is de bedoeling dat van het geld van de vastenac tie (gironummer 5625052) het liefst twee woningen bij Chem-Chem kunnen worden gebouwd. Daar voor is minimaal 30.000 gulden nodig. Manifestatie Wijkcentrum De Erker houdt zondag voor de vierde maal een groot opgezette culturele manifestatie. Zo wel in de grote zaal als de gymzaal wordt 's middags vanaf 13.00 uur een programma vol shows, demon straties, optredens, exposities en informatiestands verzorgd. Opmerkelijke activiteiten zijn optredens van een muziekband en een volksdansgroep, die beiden bestaan uit verstandelijk gehandicapten. Verder geven Turkse vrouwen een modeshow en zijn er demonstraties Grieks dansen, beatbailet rock roll en gymnastiek. Magisch vierkant Het vierkant fascineert danseres, choreografe en beeldend kunstenares Petra Rhijnsburger. En dan meer speciaal het magisch of Vedisch vierkant, dat zijn oorsprong vindt in India. Petra Rhijnsburger baseerde liefst 511 mozaïeken op dat magisch vier kant. Het inspireerde haar bovendien tot het maken van een video, die zaterdagavond wordt vertoond in de School der Bewegende Kunsten aan de Westmo lenstraat. De voorstelling begint om acht uur. IVL AARDINGEN 'Duizendmaal' "Duizendmaal mooier', zo heet de compact disc die het Vlaardingse duo Arjan Efi onlangs heeft uit gebracht. Het is een CD met Nederlandstalige mu ziek, waarvan de teksten zijn bewerkt door het vroeger bekende gospelduo Elly en Rikkert (Zui- derveld). Na enkele jaren geleden een vier maanden durende trip door Australië te hebben gemaakt, toert het tweetal, dat vroeger deel uitmaakte van de groep de Lightbéarers, momenteel vooral door Ne derland. Kies techniek Vier Vlaardingse metaal- en elektrobedrijven doen zaterdag mee aan de landelijke open dag met het motto 'Kies techniek'. Jonge, goed opgeleide mensen zijn hard nodig in deze sector, die jaarlijks behoefte heeft aan 12.000 nieuwe medewerkers. De open dag is bedoeld voor leerlingen van de basisschool, het vervolgonderwijs, hun ouders, onderwijzers en schooldecanen. Ze kunnen zich ter plaatse op de hoogte stellen van de vele soorten beroepen in deze branche en de ver schillende opleidingsmogelijkheden. De Vlaardingse deelnemers zijn Fontïjne Holland aan de Industrieweg, Houdijk machinefabriek aan de Trawlerweg, Madern Gereedschapsfabriek aan de James Wattweg en Sperry Marine, eveneens aan de James Wattweg. De open dag duurt van 11.00 tot 16.00 uur. Dagverzorging De raad voor het ouderenwerk zoekt vrijwilligers die willen meet jjden met de bus, die vierdagen in de week ouderen die verzorging behoeven thuis op haalt en naar verzorgingstehuis Vaartland brengt Van de vrijwilligers wordt verwacht dat zij de oude ren helpen met in- en uitstappen en een gezellig babbeltje met hen maken. De bus vertrekt maandag, dinsdag, woensdag en donderdag om kwart over acht bij Vaartland, zodat de ouderen een uur later achter een kopje koffie zitten. MAASSLUIS Shanty zingen Drie jaar geleden werd het koor Die Maeze Sang- hers opgericht en in die betrekkelijk korte periode hebben de Maassluizers bewezen dat het zogenaam de shanty-zingen in een grote behoefte voorziet. In deze betrekkelijk korte periode is het ledental van het koor aanzienlijk uitgebreid. Het shanty-zingen is een vrolijke stijl, waarvoor de basis eeuwen geleden werd gelegd op zeilschepen. Matrozen, die in deze tijd meestal maanden van huis waren, ontwikkelden werkliederen en melaeholie- ke nummers, waaruit een gemoedstoestand van heimwee en verlangen doorklinkt Wie kennis wil maken met deze zangstijl, waarvoor in vroeger eeuwen de basis werd gelegd op zeilsche pen, kan op vrijdag 23 maart terecht in de Konings hoek. Naast die Maeze Sanghers treden muziekver eniging Kunst na Arbeid en dixielandorkest Dixie Snails voor het voetlicht. Het optreden begint om 20 uur. SCHIEDAM vrijdag 23 maart film Mystery Train, Film huis! eerstoof, 21.30 uur. VLAARDiNGÉN] donderdag 22 maart film Rituelen in zaal Har monie, 20.30 uur. vrijdag 23 maart film Rituelen in zaai Har monie, 21.30 uur. donderdag 22 maart film Lethal weapon, Schuurkerkiheater, 14.00 en 20.30 uur. vrijdag 23 maart concert Shanty-koor en Kunst na Arbeid, Konings hof, 20.00 uur. doorSANDËRSONNEMANS Schiedam „We zijn in Schiedam terecht geko men, omdat de Sint Willi- brordusstichting haar hon derdjarigjubileum viert en het overkoepelend orgaan is van de acht Sehiedamse katholieke basisscholen". Programmamaker Trans Tervoort heeft een simpele verklaring voor het feit dat een aantal Schiedam mers hun opwachting maken bij de KRO-tv. Dejeneverstad is niets ka- tholieker of juist onkerkelijker dan een andere gemeente; het geeft juist een prima doorsnee van de kijk op het bijzonder onderwijs in deze tijd. „Gezien het gegeven dat het voor menig katholiek ouderpaar niet meer vanzelfsprekend is de kinde ren op een katholieke school te doen, lopen de meningsverschillen als een rode draad door het pro gramma. Er zijn nogal wat mensen die hun vraagtekens hebben bij de katholieke aard van het onder wijs". Weken de meningen van de deel nemers op diverse punten af, wat betreft de laafste opnamen tijdens de discussie in de Sint Jansschool, zaten zij op dezelfde golflengte. „De hele entourage viel mij een beetje tegen", reageert de teleurgestelde 38-jarige Jacqueline Zoetmulder. „Ik vond het zelfs tegen het ama teuristische aan. Van enige discus sie was nauwelijks sprake. De heer Langebent kwam met wat stellin gen, waarop wij beurtelings dien den te reageren, maar hij lokte geen discussie uit, Nee, het was een geza pige vertoning". Katholiek onderwijs? Zo luidt de titel van het aan staande vrijdag door de KRO uit te zenden tv-pro- gramma dat in z'n geheel is opgenomen in Schiedam. De documentaire heeft als onderwerp 'de ouders en de schoolkeuze van hun kinderen'. Meerdere malen trok de Hil versumse filmploeg van de Katholieke Radio Omroep naar de jeneverstad om er een zestal katholieke gezinnen te volgen. Tevens werd er met de, na enkele oriëntatiegesprekken, geselecteer degezinshoofden gepraat over de voor- en nadelen van het katholieke onderwijs. Onder leiding van regisseur Frans Tervoort werden de Schiedammers geïnterviewd tijdens alledaagse bezig heden. Afsluitend verzamelden de gefilmde families zich in de Sint Jansschool aan de Van Swindensingel, waar Ad Langebent de evaluerende discussie leidde. In de school kregen de deelnemers in panelvorm vragen van de grijze KRO-eminentie voorgeschoield, terwijl de overige gezinsleden vanaf de trap, die dienst deed als tribune, de sessie belangstellend bijwoonden. Frans Tervoort, de opnameleider, was tevreden over het resultaat dat vrijdagmiddag om 18.15 uur op Neder land I wordt uitgezonden. op een loze zondagmiddag en op weg naar school of werk. Ook de basisscholen De Regenboog, de St Willïbrordus en De Klinker, evenals de Sint Jan de Doperkerk, sen want ik ben al twee keer eerder kregen de KRO tijdens lesuren en op de beeldbuis geweest", blikt Ton eucharistievieringen op bezoek. „Ik Heuchemer terug op zijn 'televisie- had weinig last van de cameramen- optreden'. Parochie „Zo'n vijftien jaar geleden heb ik eens aan een quiz meegedaan en niet zo lang geleden was ik nog in het programma van Tineke. Maar dit was wel even iets anders, omdat het nu eert serieuze aangelegenheid betrof. Ik ben van huis uit katho liek en mijn kinderen volgen het onderwijs op een katholieke school. Wij komen echter incidenteel in de kerk. In die zin is er wel ruimte voor verbetering", biecht hij op. „Maar dat hangt ook af van de pa rochie. Toen wij in Dordrecht woonden, kregen we nooit een con tactblad van de kerk in de buurt in de brievenbus. In die tijd zijn onze opvattingen over kerkbezoek wel wat verwaterd". Dat soort 2aken vormden juist de oorsprong van de gedachten achter het televisie-programma. Daar naast zorgde het feit dat twee ka tholieke echtparen hun kinderen op een openbare basisschool heb ben zitten, ook voor een hot item. Uit de gesprekken die programma maker Frans Tervoort met de be trokken gezinnen voerde, is op te Vertraging „Daarbij kwam nog", vult geboren en getogen Schiedammer Gerard van der Mey haar aan, „dat de op namen van afgelopen zaterdag an derhalf uur werden uitgesteld. Het Is misschien een futiliteit, maar verschillende mensen waren toch zenuwachtig. En als die mensen moeten wachten, loopt de spanning gauw op. Al met al is het wel eens aardig om te zien wat er allemaal bij de totstandkoming van een televi sieprogramma komt kijken. Als je ziet hoeveel tijd erin gaat zitten om een een drie kwartier-durend pro gramma in elkaar te zetten. Kan ie nagaan wat dat kost", aldus de 43- jarige Van der Mey. De gezinnen die enkele weken ge leden thuis door de snorrende ca mera's werden achtervolgd, voel den zich toch enigszins opgelaten. Het gewone leven ging wel door, g maar in afwachting van de crew steeg de spanning toch. En alles g werd vastgelegd: het gezin gefilmd g tijdens het ontbijt, het avondmaal, a De tv-camera volgt discussieleider J Ad Langebent en zijn Sehiedamse gasten. Vrijdag maken de gezinnen hun opwachting op de buis. o maken dat niet elke famil ie met een katholieke achtergrond de kinde ren naar een dergelijke school, brengt. Veel vaker wordt er voor 'kwaliteitsonderwijs1 gekozen. Onspannend „Ik kom zelf uit Brabant en daar was alles verschrikkelijk katho liek", geeft Jacqueline Zoetmulder, moeder van drie kinderen, haar mening „Toen ik eenmaal op een openbare school terecht was geko men, vond ik het daar veel fijner dan op een katholieke school. De sfeer was heel anders, veel ontspan- nender". Ze had het idee dat zij als leerlinge toen over bepaalde dingen mocht meepraten. „Ondanks dat wij een katholiek gezin vormen, en ik volop aktief ben in onze kerk, hebben we onze kinderen bewust op een openbare school gedaan. De katholieke opvoeding is mijn ver antwoording en niet die van de school". Gerard van der Mey, stammend uit een gezin van elf leden, houdt er ook een dergelijke mening op na. Hij: „Ik heb met het idee dat bepaal de scholen specifiek het predikaat 'katholiek' nastreven. De Sint Jo zef-mavo in Vlaardingen is daar een aardig voorbeeld van. Laatst ging ik mijn zoon Mark op die school aanmelden en had een ger sprek met een godsdienstleraar. Op mijn vraag aan de onderwijskracht, in hoeverre die school het katholi cisme uitstraalde, kon de man mij eigenlijk geen goed antwoord ge ven. De sfeer en het beleid op zijn school, dat is wat hij het belangrijk ste vond". Gevarieerd Programmaleider Tervoort: „Het voordeel van de zes gezinnen die we voor dit programma hebben ge vraagd, was dat ze gevarieerde op vattingen hadden. Er was een veel heid van meningen en dat paste precies in het plaatje dat we voor ogen hadden. Ik heb begrepen dat niet iedereen tevreden is over het eindgesprek. Het is wel degelijk de bedoeling geweest een discussie ontketenen, maar ik moet toegeve dat het wat stroef ging". „Ik had verwacht dat Langebent wat feller zou zijn in de vraagstel ling", blikt Gerard van der Mey te rug op de eind discussie. „En we dachten allemaal de eerdere opna men voor het vraaggesprek te mo gen bekijken. Dan hadden we de visie van de andere echtparen kun nen horen. Nu begonnen we eigen lijk onvoorbereid' Jacqueline Zoetmulder heeft na het zien van de beelden geen commen taar op de inhoud van het program ma. Al vindt zij zichzelf niet al te florissant voor de dag komen. „Ik schrok me dood, toen ik mezelf zag. Goh, wat zag ik eruit, zeg. Ik kan me voorstellen", lacht ze, „dat de mensen bij opnamen in een studio eerst moeten worden ge schminkt..." Drachten Ook tijdens het afsluitende week einde van de nationale winterkampioenschap pen verbeterde Leda Bitanc weer persoonlijke en clubrecords. Op de 100m vlinderslag zat het 13-jarige Vlaardingse zwemstertje zelfs heel dicht bij het eremetaal. Op deze door haar niet zo geliefde afstand werd Leda Bitanc als reserve bijgeschreven. Dat be lette haar niet om als vijfde te finishen in een nieuwe persoonlijke besttijd van 1.10.0. Zij be gint met die tijd het al uit 1974 daterende club record van Diane Edelijn te benaderen. Ook op de 200m wisselslag verbeterde zij ook haar persoonlijke record, Leda Bitanc eindigde in 2.30.7 als zevende in de finale, met welke tijd zij het elubreeord van Sonja Stexn (2.31.4) ruim verbeterde. Leda Bitanc zat op de ICOm rugslag met een vijfde plaats eveneens dicht bij de top. Zij bracht haar persoonlijke record terug tot 1.10,4. Ook op dit onderdeel staat het clubrecord sinds 1974 op naam van Diane Edelijn (1.07.2). Bij de heren ging Martijn van den Maagden berg op de 100m schoolslag in 1.05.8 als achtste de finale in. Daarin bereikte hij in 1.05.7 de zes de plaats. MaassluisDe christelijke korfbalvereniging Maassluis heeft gisteraVonbd een splinternieu we lichtinstallatie in gebruik genomen. De of ficiële handeling werd klokslag acht uur ver richt door Piet de Groot, de vice-voorzitter van de Maassluise Sportraad. Met de aanschaf van deze installatie was een bedrag van 16.500 gulden gemoeid, waaraan ook de gemeentelijke 'overheid haar steentje heeft bijgedragen. Het is de bedoeling dat CKC Maassluis het kunstlicht niet alleen voor de trainingen zal benutten, maar ook voor het spe len van wedstrijden. Mui de plaatsing van deze masten heeft de ac commodatie in het Wipperspark, waar CKC Maassluis en de handbalvereniging Unitas ge zamenlijk het complex bespelen, nog een ver andering ondergaan. Het handbalveld is dus danig gedraaid, dat er thans twee korfbalvel- den kunnen worden uitgelegd. „De groeiende populariteit van het korfbal in Maassluis zal door beide verbeteringen onge twijfeld nog vertier gestimuleerd worden", meent het bestuur. Tip» voor dezo rubriek kunt u doorgeven aan de apnrlrsdaktia van deze krant, postbus 4008, 3130 KC Vlaardingen. De spotiredektle is overdag telefo nisch bereikbaar onder nummer 010-4345209 en in de avonduren onder nummer 010-4056509. WOENSDAG21 MAART Zaalvoetbal: Westwljkhal Vlaardingen: 21.40 HVO SRA. DONDERDAG 22 MAART Volleybal: 21.15 Shell—Petrecon/TOP 4 <d); Zaal voetbal: 19.45 HOV2VFC(d); Margriethal Schiedam veld 1:19.00 HBSSRijnmond Hoogvliet Sport 2 (d). VRIJDAG 23 MAART Volleybal: 19.45 Holy—RoWlDO 2 (h), 21,00 HOty— Hou Stand 4(d). door PAUL VAN DEN BOSCH Schiedam Alvorens Frans Wentholt uitgebreid aan het woord te laten over de basketbal-ploeg van Juventus, die aan de vooravond van een nieuw kampioenschap staat, gaan we terug in de tijd. Naar 21 oktober 1987, toen Wentholt in deze krant de huidige opmars van Juventus met achteraf gezien redelijke precisie voorspelde. Een citaat: ik vind dat Ju ventus de hoofdklasse kern uit moet zien te komen. Ik mik toch op het rayon. Twee jaar per klas se, dus <n er vier jaar ae eerste klasse van het rayon, dat moet te doen zijn". Anno 1990, bijna drie seizoenen later, staat Juventus met een half been in de eerste rayonklasse, Winst in de thuis wedstrijd tegen Hurricanes, over anderhalve week, betekent het tweede kampioenschap in suc cessie. Toen Wentholt drie jaar geleden aantrad, kon het vlagge- schip van Juventus, doelloos ronddolend In het afdellngsbas- ketbal, slechts teren op een roemrucht verleden, nu is zelfs de landelijke eerste divisie weer binnen handbereik. Binnen driejaar terug in de eer ste rayonklasse. Het is een jaar sneller dan Wentholt destijds verwachte- Maar de coach kon in 1987 niet bevroeden dat de op gaande prestatiecurve grote aan trekkingskracht zou uitoefenen op spelers van andere clubs, die Juventus daarop nog nadrukke lijker in de vaart der volkeren zouden stuwen. Van de spelers groep, waarmee hij indertijd op het absolute nulpunt begon, zijn alleen Willem Doornik, John van den Bosch en Ronald Jonk man overgebleven. „Ik kon toen toch ook niet weten dat Peter van der Waal terug zou keren", hangt Wentholt een groot deel van de huidige succes sen op aan de geroutineerde for ward, die een decennium gele den al met Juventus in de eerste divisie speelde, daarna met Ele- mentum/Green Eagles in de promotiedivisie belandde en twee seizoenen geleden in Schie dam terugkeerde. Van der Waal is ook een van de spelers, van wie Wentholt zeker weet dat ze op een hoger niveau kunnen meedraaien. „Peter heeft dat vroeger bewezen en die kan dat nog steeds, daarvan ben ik heilig overtuigd", aldus ,de Rotterdammer, die dat ook claimt voor Vladan Jankovic ('Die heeft door zijn jeugdige leeftijd op basketbalgebied nog niets meegemaakt, maar hij heeft er gewoon het talent voor') en center Ronald Jonkman. Vraagtekens Bij de overige spelers betreft zet Wentholt nog de nodige vraagte kens. Hij verkeert nog in het on gewisse of zij Juventus in de eer ste klasse rayon een rol van bete kenis kunnen laten spelen. Want, hoe vreemd het ook moge klinken, na bijna seizoenen weet Wentholt nauwelijks hoe zijn ploeg zich onder hevige druk zal gedragen. Om de doodeenvoudi ge reden dat Juventus in die pe riode nauwelijks onder druk heeft gestaan. „Het spelen onder druk is na tuurlijk een van de moeilijkste dingen om te leren. Dat kan na melijk alleen in de praktijk, daar kun je niet op trainen Je kan tij dens de onderlinge partijtjes op de training moeilijk druk creër en. Dat betekent in de praktijk wel dat als de tegenstander wel in staat is ons flink onder druk te zetten, dat we dan vnj snel ons hoofd kwijtraken. Dat is de laat ste twee jaar in competitiever band pas twee keer echt gebeurd en prompt verloren we die wed strijden. Dat was tegen Rotter dam-Zuid 2 en Hurricanes. Zelfs in de cruciale wedstrijd tegen BC Verkerk, toch onze naaste con current om de titel, raakten we niet in de problemen. Zelfs niet toen zij de achterstand op een be paald ogenblik binnen drie mi nuten van twintig naar zeven punten terugbrachten". De tussenbalans na 42 wedstrij den, na bijna twee seizoenen: veertig overwinningen en twee nederlagen. Juventus, kortom, is het verhezen verleerd. Boven dien werd de ploeg onlangs pas na twee enerverende wedstrij den in de halve finale van het nationale bekertoernooi uitge schakeld door promotie-divisio nist Gunco/Rotterdam. Levert dat op een hoger niveau, waar de Sehiedamse ploeg deze opmer kelijke verhouding tussen over winningen en nederlagen onmo gelijk zal kunnen volhouden, geen problemen op? Wentholt: „Het is duidelijk dat we niet eeuwig kunnen blijven winnen Er zal een tijd komen dat we 'ns twee, drie keer achter een zullen verliezen, vooral in uitwedstrijden. Belangrijk is dan de manier waarop we verliezen Dit seizoen hebben we vaak het gevoel gehad dat we niet lekker gespeeld hadden ondanks een dikke overwinning. Verlies je, maar heb je het gevoel dat het een lekkere wedstrijd is geweest, dan kan je een neaeriaag mak kelijker verwerken. Dan kan deze ploeg wel wat verdragen, hoor". Doelstelling Nu de drie jaar geleden gefor muleerde doelstelling is verwe zenlijkt, is het zaak een nieuw streven voor de toekomst te for muleren. Wentholt laveert tus sen idealisme en realisme. „Ach", zegt-ie. „landelijk bas ketbal, dat is een mooi streven. Je kan het altijd proberen. Of het met deze spelers realistisch is om volgend seizoen gelijk een greep te doen naar een nieuw kampioenschap, is een tweede. Met deze spelersgroep zou Ju ventus een plaatsje bovenin de subtop kunnen veroveren". Waarbij de voormahg eredivi siespeler (bij het befaamde Haar lemse Levi's Flamingo's) niet uitsluit dat bij de komst van en kele aanwinsten een nieuwe sprong voorwaarts kan worden gemaakt. Hy wil versterking van de guardlijn, waar point- guard Willem Doornik momen teel het monopolie heeft, en van de centerlijn. De namen van de boomlange bordenveger Jan Stolk (ex-Juventus) en de gerou tineerde spelverdeler Robert Wever, beiden momenteel spe lend bij Green Eagles, worden genoemd als mogelijke aanwin sten voor volgend seizoen. Wen tholt kent die geruchten, weet ook dat zij qua positie het team enorm zouden versterken, maar wacht het transferproces, in het basketbalwereldje nooit zo tur bulent als in bijvoorbeeld het Frans Wentholt op de spelers- bank in conclaaf met Peter van der Waal (rechts). „Peter is heei belangrijk voor ons", meent Wen tholt. amateurvoetbal, rustig af. Ambitie Tot slot een ander citaat uit het reeds gememoreerde interview: „Driejaar lijkt me mooi om mee te beginnen. Na drie jaar moetje gaan evaluren of de spelers en ae coach met elkaar verder willen. Het lijkt me leuk om na die tijd ook eens een ander, wellicht ho ger team te coachen". Die ambitie heeft Wentholt nog steeds, maar voor volgend sei zoen gaat hij een nieuw contract met Juventus aan. „De goede prestaties zijn een reden om door te gaan. Toch denk ik dat de spe lersgroep altijd bepaalt of een trainer door kan gaan. De spe lers moeten hel wel in een coach zien zitten ener is geen reden om daar in dit geval aan te twijfe len", aldus Wentholt, die tevens als speler de kampioenschappen aaneen rijgt. Hij is namelijk on derdeel van het tweede team van Juventus, dat binnenkort ook voor de tweede maal achter een kampioen wordt.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1990 | | pagina 2