Meer aangiften in ontuchtzaak Niet meer parkeren op Appelmarkt DE KLIP 30% Keuken en Tegelhal "MATHENESSE" Auteurs signeren boeken Paardenmarkt zonder vogeltjes Peters uitgezwaaid bij Schieland Vlaardings homopaar kan 'trouwen' in Deventer Nutsbedrijven ondertekene bedrijfs CAO Oude ruzie leidt tot steekpartij Duo gepakt voor fraude Houtenbos vast eerste 'loco' Maassiuizer blijft voorlopig in hechtenis Zorgen over afsluiting fietspad TIENTALLEN BOMEN DE GROND IN maaNnmM Man gemolesteerd Geld kwijt na 'babbeltruc' Hoge kortingen tot VERBOUWINGSUITVERKOOP Ook voor al uw keuken Inbouwapparatuur hoge kortingen! Honda Prelude 05 GEH WHTERWEG DONDERDAG 21 MAART 1991f PAGINA 17j - Regionale redactie: Brede Havenstraat 5t 3131 BC Vlaardmgen. Postbus 4008, 3130 KA Vlaardingen. Telefoon: 010-4343229.4352066,4350557-sportredactie: 4345209. Telefax: 010-4349754. Vlaardingen - Twee vaste mede werkers van dagblad Trouw sig neren zaterdagmiddag hun werkbij boekhandel Den Draak. Aanleiding is de verschijning van een bundel van Bert Klei, die columns schrijft op de kerk- paginavan het dagblad De bun del getiteld De meeste mensen zijn aardig, werd geïllustreerd door de Vlaardingse tekenaar Len Munmk, die ook cartoons maakt voor Trouw. De auteurs zijn vanaf twee uur present bij Den Draak. De stukjes in De meeste mensen znn schetsen van een beeld van een aparte wereld - de wereld van Bert Klei. Hij is een man die opzijn fiets naar de krant njdt en de stad op een zeer eigen manier ondergaat. Klei hotfdt van har- moniummuziek, cantates van Bach en 'ballen dcsgehaktes'. Schiedam - De Openbare Nuts bedrijven Schiedam zetten vol gende week woensdag de laatste stap naar de verzelfstandiging. Op die dag ondertekenen vak bonden. werkgevers en ONS tn aanwezigheid van alle mede- werkers de bedrijfs-CAO. Met een paar pennestreken maakt het bedrijf dan tevens een einde aan het bestaan als gemeentelij ke dienst. De verzelfstandiging tot NV, die op 1 april officieel ingaat, is een gevolg van het landelijk beleid, dat grotere energiebedrijven na streeft. Veel nutsbedrijven moesten door deze overheids maatregel fuseren. De ONS wil den niet samengaan, met de fuse rende nutsbedrijven van Vlaar dingen en Maassluis en hadden voldoende aansluitingen (34.000) om zelfstandig te kunnen gaan opereren. De privatisering betekent niet dat de gemeente Schiedam zijn greep verliest op de leverantie van gas, licht, water, cai-signa- len, de havendienst, de reini ging*- en ontsmettingsdienst en het martkwezen. De gemeente wordt voor honderd procent aandeelhouder van de nieuwe onderneming. De mad van com missarissen gaat voor een groot rtieel uit gemeente raadsleden be staan. Vlaardingen - Een oude ruzie heeft gisteravond in Vlaardin gen geleid tot een steekpartij, waarbij een 23-iarige vrouw dus danig ernstig door haar man is verwond dat zij in het Holyzie- kenhuts moest worden opgeno men. Rond half acht was het echtpaar op bezoek In een woning aan de van Hogendorplaan in Vlaar dingen. Daar laaide de oude ru zie weer op, waarbij de 28-jarige man enkele malen met het mes stak, onder meer in de arm van de vrouw. De man is aangehou den en ingesloten. De recherche stelt een onderzoek tn. Vlaardingen - Tegen een 22-jari- ge en een 23-jarige inwoner van vlaardingen is proces-verbaal opgemaakt omdat ze steunfrau- de hadden gepleegd. Beiden ver- p zwegen voor de Sociale Dienst dat ze inkomsten uit arbeid had- den naast hun uitkering. Het duo heeft met deze handel wijze de Sociale Dienst voor 20.000 gulden benadeeld. Het geld zal worden teruggevorderd Maasland Wethouder P. Hou- - tenbos is niet langer tijdelijk loco-burgemeester. Bijna een jaar na de installatie van de hui dige gemeenteraad, heeft de CDA-fractie zijn claim op de functie van eerste loco ingetrok ken. Houtenbos trad na de verkiezin gen van vorig jaar en het vertrek van burgemeester Bloemendaal sl diverse malen als loco op, maar in de coalitie tussen CDA en Open Groepering verricht hij die functie nu definitief. Meteen na de installatie van de raad, was het loco-burgemees terschap een twistpunt tussen CDA en Open Groepering. Ten opzichte van De Vos had Hou- tenbos al vier jaar ervaring als wethouder, maar aan de andere kant heeft het CDA met zeven van de dertien te verdelen zetels de absolute meerderheid. Het .werd zodoende een principe- za ak. ^Uiteindelijk werd gewacht op Jtetbekend worden van de nieu we burgemeester en niet in het laatst op diens politieke kleur. De portefeuilleverdeling speelde daarbij ook nog een rol. Nu Maasland in Mary Kokxhoom- „ppenhove een CDA-burge- meester heeft, was er voor de christen-democraten geen be zwaar meer het loco-burgemees- tjiterschap aan Houtenbos te gun- Maasland De gemeenteraad van Maasland is uitermate be zorgd over de veiligheid van de fietsers op het traject naar Schip luiden. Dat het fietspad over ae voormalige trambaan tijdelijk zou worden afgesloten was het gemeentebestuur echter niet be kend. verklaarde wethouder P. Houtenbos tijdens een discussie in de Maaslandse gemeenteraad. „Onaanvaardbaar en levensge vaarlijk", was de reactie van W. Gouma (PvdA) op de afsluiting, die al een feit is. Op de zeer druk bereden Oostgaag wordt het au toverkeer met bordjes gewezen op de aanwezigheid op de rijbaan en het oversteken van fietsers. De afsluiting van het fietspad, zeer druk gebruikt door scholie ren tussen Maasland en Maas sluis en Delft, is het gevolg van de aanleg van een pijpleiding door de Westlandsche Drinkwa terleiding Maatschappij (WDM). Die buis wordt momenteel aan gelegd in hetdjjklïchaam van de oude trambaan, waarover in de jaren zeventig een fietspad werd gerealiseerd. Zowel Gouma als J. van der Kooij (CDA) en D. Hanemaaijer (Open Groepering) wezen het gemeentebestur op de situatie. Gouma drong aan om de provin cie te manen tot tijdelijke vorzie- ningen, hetgeen Van der Kooij en Hanemaaijer ondersteunden. „Als men met een kleine drag line werkt, kan worden voorko men dat het fietspad wordt afge sloten", veronderstelde Hane maaijer. Houtenbos beloofde de veront ruste raadsleden bij de provincie en WDM navraag te zullen doen, en erop aan te zullen dringen dat het fietspad open blijft Helemaal volleerd ging het nog niet, maar dat mag ook ei genlijk niet ver wacht worden als scholieren voor het eerst een boom plan ten, Ze staan er na tuurlijk wel, de 38 populieren en 17 ie pen nabij de Broek polderweg, geplant door zo'n honderd leerlingen van vier Vlaardingse basis scholen. Neergezet in het kader van de Nationale Boom- plantdag. In Maassluis trok ken scholieren er ook op uit. Leerlin gen van de Paulus- school waren aan het werk in de omge ving van den nieuw bouw aan het Kas tanjedal, leerlingen van de Minister de Visserschool plant ten bomen bij het ge bouw van de wrqk- vereniging 't Hoofd, tg scholieren van twee basisscholen deden in hun stad hetzelf de. Die van Het Startblok plantten bomen in de omge ving van hun schooi, en die van Albertus Magnus gingen naar de Henry Polak straat om daar on der meer sterkersen, berken en iepen in de grond te zetten. Foto Fotobureau Roel Dijkstra. Schiedam Liefhebbers van vogeltjes zullen komend week einde hun heil toch in Antwer pen moeten zoeken. Vorig'jaar K.ondigde Ronald Prince, de on langs opgestapte voorzitter van winkeliersvereniging De Hoog straat, aan bij de vierde editie van de Schiedamse paarden markt een heuse vogeltjesmarkt te introduceren. Maar de huidige weersomstandigheden staan niet toe dat de diertjes zaterdag op straat kunnen worden verkocht „We hebben wel geprobeerd de pluimveeshow uit te breiden met vogels", geeft interim-voor zitter Maarten Lugtenburg toe, „maar de handelaren vinden het nog te koud om hun beestjes de hele dag op straat te zetten Vanaf negen uur zal zaterdag op de Grote Markt weer het ouder wetse bandje-klap' te horen zijn als de eigenaren van paarden en pony's trachten zaken te doen. met elkaar of met bezoekers van de markt. Vanuit verschillende provincies worden er rond de honderddertig viervoeters aan gevoerd die bestemd zijn voor de handel Tevens bestaat de móge lijkheid kleinvee aan te schaf fen. Nieuw bij de paardenmarkt, waarvan de organisatie weer in handen is van Piet Hoepel, is de verkoop van antieke rijtuigen. De paardenmarkt is echter niet het enige onderdeel dat ifet hart van Schiedam zaterdag een an dere aanblik zal geven. Rond twaalf uur wordt de Grote Markt vrijgemaakt voor activi teiten als hoefijzerwerpen en ro- deostierrjjden, waaraan liefheb bers gratis kunnen deelnemen. Ook op de Hoogstraat, Lange Kerkstraat, het Hema» en mu seumplein zijn gedurende de hele dag tal van activiteiten. Was het museumplein vorig jaar voor een pluimvee- en geitenshow ge reserveerd, dit keer gaan er een scharensliep en een echte kap per aan de slag. Voor het symbo lische bedrag van slechts een dubbeltje kunnen mannelijke voorbijgangers zich er op am bachtelijke wijze laten scheren. Het winkelende publiek kaif zich ook vermaken met diverse muzikale groepen, ponyrijden op de Appelmarkt en rondritten iri een huifkar en de paarden tram. De vele kraampjes van winkeliers en organisaties vor men in het centrum een grote braderie. Ook de Teers toof en het Film huis hebben gedurende deze dag een speciale attractie in huis. Op de rommelmarkt in de Teers toof kan men gratis terecht voor de aanschaf van kleding, boeken, huishoudelijke artikelen en sier voorwerpen. Enkele deuren verder in het pand aan de Nieuwstraat houdt de computer club Schiedam een computer- markt waar niet alleen allerhan de onderdelen in de verkoop ■worden gegooid maar tevens de fecte apparatuur ter reparatie kan worden aangeboden. Schiedam - Tussen haar drukke werkzaamheden door had onco- logie-verpleegkundige M. Boel houwer even tijd vrijgemaakt om afscheid te nemen van ir. K.G.W. Peters als algemeen di recteur van het Schielandzie- kenhuis. Ze wilde hem toch nog even de hand schudden De zeven jaar geleden naar het Schiedamse fusieziekenhuis ge komen Peters en zijn partner schudden in de aula van het voormalige Noletziekenhuis gis- tem idag nog vele andere han den hoorden tal van loftuitin gen aan. 'Een vaandeldrager met tomelo ze energie' noemde mevrouw A. van Bakel hem namens de me dezeggenschapscommissie. De uit 't Gooi afkomstige röntgeno loog B, Mellema, die het afgelo pen jaar met Peters het directie team vormde, roemde de ver trekker eveneens. Peters, die dertig jaar in verschillende di rectiefuncties heeft bekleed, staat volgens Mellema bekend om zijn sportieve opvatting: „Hij kan ook weieens zijn verlies er kennen". Mellema zal tot 1 mei, behalve de' functie van directeur patiënten zorg, ook Peters baan als alge meen directeur waarnemen al vorens hij zich weer geheel aan zijn eigenlijke taak wijdt. In mei neemt een nieuw duo de leiding over. L.A. van Eijk wordt alge meen directeur en M.J.C. Stof fels treedt aan als directeur pa tiëntenzorg van het daarna in één (grondig verbouwd) pand aan de Burgemeester Knappert- laan ondergebrachte ziekenhuis, dat 330 bedden en 900 perso neelsleden zal tellen. Deze benoemingen maken een einde aan de geruchten dat voor malig wethouder Luub Haf kamp in de directie van het zie kenhuis zou worden opgeno men. Ondanks een gemeentelij- Oncologie-verpleegkundige M. Boelhouwer was een van de ve len, die afscheid kwamen nemen van directeur ir. K.G.W. Pe ters. Foto Gerrit de Heus. uiteindelijk niet in aanmerking gekomen. Peters werd directeur van het ziekenhuis in 1983. Hij aan vaardde zijn functie kort na de fusie tussen het Nolet- en het Gemeenteziekenhuis. De sa menvoeging was niet zo soepel gegaan. Daarbij speelde ook een rol dat er bijna tweehonderd bedden en vierhonderd perso neelsleden waren 'wegbezui- nigd'. Van rivaliteit tussen beide groe pen is inmiddels g^en sprake meer volgens de vertrekkende directeur. Peters, die na het be reiken van de pensioengerech tigde leeftijd een jaar bleef door werken, kreeg van alle kanten dank voor zijn bijdragen aan dit fusieproces. Schiedam - Kort nadat een Schiedammer gisteren aangifte deed van auto-diefstal vond het slachtoffer zijn voertuig terug. De autc, die het afgelopen weekeinde was gestolen op de Broersvsst, stond gepar keerd aan de Dr, Zamenhoffstraat. De Schiedammer vertelde de politie gisteren dat de diefstal een ge welddadig karakter had. Toen de man in de nacht van zaterdag op zondag over de Broersvest liep, werd hij door een onbekende in el kaar geslagen. De dief ging er vandoor met het geld en de autosleutels van de Schie dammer. Het slachtoffer werd gewond aangetroffen door een voor bijganger, waarop hij met een ambulance werd afgevoerd naar het Schieland-ziekenhuis. Doktoren constateerden een hersenschud ding. Doordat de politie in het weekeinde niet is ingelicht over de vecht partij, is men op het bureau pas sinds gisteren op de hoogte van het zich te melden. Schiedam Voor zover dat mo gelijk is, wordt de Appelmarkt nog verkeersluwer dan hij al is. In het straatje tussen de Lange Haven en de Hoogstraat, waar auto's alleen maar gebruik van maken als ze er hun wagen wil len parkeren, wordt straks afge sloten voor alle verkeer. Alleen voor het parkeren door invali den wordt een uitzondering ge maakt. De gemeente gaat dit voorstel, afkomstig van gewezen interim directeur van het Stedelijk Mu seum Arie Metaal, aankaarten bij de winkeliers van de Hoog straat. De gemeente is het met Vlaardingen - Met een 'babbel- truc' hebben twee vrouwen de bewoonster van een pand aan de Dijklaan in Vlaardingen geld af handig gemaakt. Ze schoten de vrouw gisteren rond half een aan met de smoes dat ze ook aan de Dijklaan wilden komen wo nen en er weieens een woning wilden zien. Ze werden binnen gelaten waarna de ene vrouw meteen doorliep naar de tuin, ge volgd door de bewoonster, en de andere vrouw uit de woonkamer een bedrag van 145 gulden weg haalde. Metaal inmiddels uit Schie dam vertrokken om het Utrechtste brandweerkorps te leiden eens dat geparkeerde auto's op de Appelmarkt het uit zicht op het Stedelijk Museum bederven. Hoewel er nauwelijks auto's mo gen komen, is de Appelmarkt in de ogen van Metaal een echt knelpunt, Dat komt omdat vol gens Metaal leveranciers van de middenstand het verbod nege ren om vanuit de Appelmarkt de Hoogstraat op te rijden. Kort voor zijn vertrek moest de brandweercommandant annex museumdirecteur nog vaststel len dat een vrachtauto de 3ier- vei lichting kapot had gereden. Gemeentewerken heeft burge meester en wethouders geadvi seerd Metaals aanbeveling om er een voetgangersgebied van te maken op te volgen. Gemeente werken stelt als voorwaarde dat de f ietsklem men in het straatje gehandhaafd blijven. Rijwielen werpen geen smet op het archi tectonisch schoon van het mu seum. Vorgi jaar werd al een parkeer verbod op de Appelmarkt inge steld. Die maatregel werd ge troffen toen het Stedelijk Mu seum tijdelijk dienst deed als trouwzaal omdat het stadhuis werd verbouwd. Geparkeerde auto's zouden een sta-in-de-weg zijn voor trouwstoeten. Vlaardingen Trouwen kan het Vlaarding se homopaar Frans Stello en Gerard Kuipers 'nog steeds niet, maar wel kunnen zij nu in de trouwzaal van het stadhuis te Deventer hun relatie feestelijk bevestigen. De Overijsselse stad is de eerste gemeente in Nederland die niet-heterosexuele paren de mogelijkheid biedt zich in een openbaar register te laten in schrijven. Stello en Kuipers zijn 'heel eg blij' met het be sluit van burgemeester en wethouders van Deventer, dat ondersteund wordt door de plaatselijke ambtenaren van de burgerlijke stand. Het Vlaardingse paar voert al enkele jaren, in samenwerking met de Gay Krant, campagne voor gelijke rechten voor homose- xuele paren. Deventer is de eerste gemeente die 'ja zegt Tot nu toe leverden de brieven die de Vlaardingers aan alle Nederlandse ge meenten verstuurden, naast vele negatieve reacties op z'n best sympathiebetuigingen op. Ook in eigen stad stuitten Stello en Kuipers met hun verzoek te mogen trouwen op tegen stand. Burgemeester Fred van Lier en wet houder John Ranshuijsen (emancipatieza ken), beiden PvdA, lieten vorig jaar weten geen mogelijkheden te zien voor echtverbin tenissen tussen personen van gelijk geslacht. De wet staat dat niet toe. De vorige PvdA- wethouder emancipatiezaken Arij Maarle- veld had Stello en Kuipers wel hoop gegeven met zijn belofte, de mogelijkheden te onder zoeken. Het Vlaardingse college heeft on langs besloten zijn ambtenaren van de Burge- lijke Stand niet in verlegenheid te brengen door het mogelijk maken van een plechtig heid, waarop homosexuelen elkaar trouw be loven. Vlaardingen maakt echter geen deel uit van de club van dertien Nederlandse gemeenten die zich willen inzetten voor huwelijkse ge lijkberechtiging van homosexuelen. Buurge meente Schiedam heeft zich daar wel bij aan gesloten. Maar ook uit Schiedam ontvingen Stello en Kuipers vorig jaar een negatieve be schikking op hun verzoek te mogen trouwen. Deventer is, zo constateert hoofdredacteur Henk Krol in het jongste nummer van de Gay Krant, de eerste stad die zich niet heeft laten ontmoedigen door de negatieve adviezen van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten (VNG) en de NEVABS, de vereniging van ambtenaren van de burgerlijke stand. Deze organisaties blijven zich krachtig verzetten tegen een trouwregister voor homosèxuelen. Het Deventerse college van B en W, bestaan de uit een PvdA-burgemeester, drie wethou ders van de PvdA, één CDA'er en één VVD'er, wil echter de schijn van een echt hu welijk vermijden. Paren paren die hun sa menlevingscontract in het stadhuis willen be vestigen worden erop gewezen dat daar for meel geen juridische consequenties aan zijn verbonden. Voor Stello en Kuipers is dat punt van minder belang. „We zijn nu zo ver dat we tegenover derden kunnen aantonen dat we een duurza me relatie hebben. Dat is een hele stap voor uit". De Vlaardingers overwegen dan ook binnenkort naar Deventer af te reizen voor de bevestiging van hun relatie. Frans Stello: „Ik vind dat wijde eersten moe ten zijn die van de mogelijkheid in Deventer gebruik maken. Wij hebben met onze actie het voortouw genomen. Het is niet meer dan logisch dat we de gemeente die ons als eerste deze mogelijkheid biedt, met een bevestiging van onze relatie bedanken. Tenminste, als Deventer dat recht aan ons voorbehoudt' Maassluis - De rechtbank te Roti terdam heeft besloten dat de 47 jarige medewerker van d< drum- en twirlgroep Melody ui' Maassluis, die wordt verdach van ontuchtige handelingen me kinderen, voorlopig dertig da gen opgesloten blijft. Een ver zoek van de advocaat van di verdachte tot vrijlating is afge wezen. Bijeenkomst Dit hebben de ouders van dr kinderen gisteravond te horer. gekregen tijdens een bijeen' komst met het Bureau Slachtof ferhulp in het Maassluise politie bureau. Bij die bijeenkomst war; ook de Rotterdamse officier var* jg Justitie, die met de zaak is belast aanwezig. De ouders is verteld welke huil geboden kan worden voor zoweï de kinderen als de vaders ei> moeders zelf. Er is ook aangege ven wat ouders zelf kunner-t-j doen en waar zij op moeten let4 ten. 1 Gestegen Volgens de Rotterdamse persofi ficier van justitie Bouman is he aantal aangiften intussen geste gen. Aanvankelijk waren ach ouders naar de politie gestapt^ Bouman spreekt van 'een groo aantal klachten, ten minst*, acht'. Het juiste aantal wil hil niet geven. De zaak kwam vorige week aar, het rollen toen een kind thuiij ir vertelde wat er in het clubgej bouw van de vereniging was ge] beurd. Al snel bleek dat dc maijp daar vaker kinderen, in leeftijc, variërend van vier tot twaali jaar, alleen naar toe,had genoj. men. Hen werd gevraagd zich ir. een Zwarte Pieten-pak te ste* ken, waarna de man de kindej, ren betastte. De drum- en twirl-j, groep heeft allerlei maatregeler! genomen die herhaling van he, gebeurde binnen het vereni? gïngsgebouw' onmogelijk maf" ken. Lv.ni. op alle plavuizen wandtegels keukens sanitair inbouwapparatuur Nw. Mathenesserstraat 32 - Schiedam - 010-4731170 t/o Formido donderdags koopavond AUTOBEDRIJF Boterstraat 14, Schiedam, tel. 010-4733271 Boterstraat 4, Schiedam, tel. 010-4270664 fax: 010-4732520 VOOR RE BETERE OCCASIONS-MET STIP! All* auto'* zijn APK gekeurd *n krijgen 'n 10.000 km. beurt BMW 520I Airco veel acc. 8-86 14.950,- Fiat Uno 45 3-drs. '86 6.950,- Ford Fiesta 1.1 L Bravo '84 7.950,- Ford Sierra 1.6 Laser '85 8.950,- Ford Sierra 1.6 Laser 5-'86 10.950,- Ford Scorpio 2.4i '88 19.950,- FSO Polonez 15 SLX '89 8.950,- Honda Accord aerodeck. EX '88 21.950,- Lada 2105 20.000 km '89 6.950,- Mazda 626 LPG 5-drs. '88 11.950,- Mercedes 280 S div.acc. 84 22.950,- Mitsubishi Colt Turbo '84 7.950»- Mitsubishi Galant Turbo Diesel '87 11.950,- Nissan Bluebird 1.6 LX 5-drs. '88 14.950,- Opel Ascona 1.81 GT aut. '85 10.950,- Opel Ascona 1.6 LPG 4-drs. '87 10.950,- Opel Ascona 1.6 Dieset 4-drs. 5-84 6.950,- Opel Corsa 1.2 S 3-drs. '84 6.950,- Opel Corsa 1.2 S 3-drs. '86 9.950.- Opel Corsa 1.2 S 3-drs. 5-87 - 11.950,- Opel Kadett 1.2 S 4-drs '80 2.950,- Opel Kadett 1.3 Sedan LPG '86 10.950,- Opel Kadett 1.2 S 3-drs. '86 10.950,- Opel Kadett 1.3 S Sedan '87 11,950,- Opel Kadett 1.2 S '84 6.950,- Opel Kadett 1.6 S GT div. acc. 2-87 16.950,- Opel Kadett 1.3 S '86 10.950,- Opel Kadett 1.6 autom. '90 21.950,- Opel Kadett 1.3 S Station LPG '86 10.950,- Opel Omega 2.0I LPG '87 18.950,- Opel Omega LPG 5-89 20.950,- Opel Omega 2.4i LPG 8-89 25.950,- Opel Omega 3000 Sport '88 26.950,- Auto van de week 2.0i Ex'88 rood Nieuw model ■■VlVlJVl A**#a. „ah —4 -a. E Auto van de week Opel Ascona 1-6 S 4-drs. Suzuki Swift 1.3 GL Renault 21 TS LPG isvn Toyota Tercel autom. VW Golf 1.3 CL 3-drs. Volvo 240 GL sportw. Volvo 340 GL Dfess! '83 87 87 '84 '87 '83 '88 5.950,- 8.950,- 10.950,- 6.950.- 12.950,- 8.950,- 10.950,- Inruil, 100% financiering mogetijk Donderdagavond koopavond. Alle keuringen toegestaan Auto Klip kunt u vindon 300 m van de Rijktweg Hoek van Hoiland-Schladam alelag Sehiadam-centrum, achter de Hema.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1991 | | pagina 1