Waterweg 11 Schiedam zet bouw Spaland-Oost door Furieade brengt feest in Maassluis Jaar cel voor 'recordhouder' Vlaardings protest geeft Midden-Delfland problemen 'Rijksweg 19 wordt verdiept aangelegd' Veroorzaken van explosie beantwoord met TBS 'Vliegveld Zestienhoven mag nieuwe woonwijk niet in de weg staan' Minutenlang applaus voor Animato en solisten Benzinestation overvallen Inbraken in winkels Autodieven opgepakt Inbraakgolf in Schiedam JpTjv/} jjiï-ré Schip oorzaak j stankklachten j Boetes voor drankgebruik a ctenda Rotterdams Dagblad Maandag 4 oktober 1 Schiedam/V]aardlagen - „Als Rijksweg 19 er komt door Md- den-Delfland, gebeurt dat waar schijnlijk in de vorm van een - verdiepte ligging door de pol- der. Bij Rijkswaterstaat wordt nu gewerkt aan zo'n uitvoe ring." Aldus ir> V. Pieters, directeur van de Reconstructieconmrissie Midden-Delfland, over het plan om Rijksweg 19 ofweldeA4 van af de Plaspoelpolder in Rijswijk door te trekken naar Schiedam/ Vlaardingen. Daarmee ontstaat een grote nieuwe snelweg tus sen Rotterdam en Den Haag, 'achter'Delft langs. Rijkswaterstaat tekent overi gens ook andere varianten. De' verdiepte ligging is voortgeko men uit de inspraakrondes (he onlangs over de rijksweg zijn' c gehouden. •.Met een door Europees recht verplicht onderzoek worden nu de milieu-effecten nagegaan van deze snelweg, die dwars door het beschermde groene, Midden-Delfland gebied zouko- men te lopen. Inmiddels zijn de geluidsnormen aangescherpt en wordt op meer auto's op de rijks weg gerekend dan in eerder planstadia. Vandaar de nieuwe inspraakbijeenkomsten, die ook in Vlaardingen en Schiedam zijn gehouden. Pieters verwacht daarom dat het rijk zal moeten overgaan pp een verdiepte ligging van de weg. In eerdere jaren werd zohi uitvoering nog afgewezen; Van wege de kosten en de proble men die worden verwacht met zoute kwel (naar de oppervlakte gedrukt zout water). Pieters denkt dat de milieurap- portage begin volgend jaar af komt De regering zal dan Via de Tracéwet een beslissing némen, vermoedt hy. Rijksweg 19 is niet alleen om streden vanwege mogelijke la- waai overlastTegenstanders vinden dat een halt moet wor den toegeroepen aan de steeds verder oprukkende auto's en pleiten voor een railverbinding tussen Delft en Schiedam. Zij vrezen ook dat de verbreding van de Beneluxtunnel zal leiden tot meer druk om de aanleg van Rijksweg 19 mogelijk te maken. Over de aanleg wordt al jaren lang getwist Tussen Schiplui den en Hoorn wordt al grond werk verricht om de weg aan te kunnen leggen. Het djjkli- chaam is al veel eerder aange legd. Vlaardingen - Een benzinestation aan de Van Beethovensingel is za terdagavond overvallen. Een man die gewapend was met een vuist vuurwapen kwam rond tien voor half negen de verkoopruimte bin nen en eiste geld van de bedien de. De overvaller had haast, want hij gunde de bediende nauwelijks kans zijn bevelen op te volgen. De gewapende man liep zelf naar de kassa en pakte enkele honderden guldens. Hij nam ook een paar sloffen sigaretten mee. De politie beschikt slechts over een vaag signalement, omdat de man een baseballpet en een sjaal droeg en hij de kraag van zijn jas had opge zet. Vlaardingen/Maassluls - Van een slagerij aan de Floris de Vijfde- laan werd in de nacht van vrijdag op zaterdag een etalageruit inge gooid. De dader klom de winkel binnen en doorzocht het pand, maar de eigenaar kon geen ver missingen vaststellen. Van een naburige schoenenzaak werd eveneens een ruit vernield. Hier lukte het de dader niet de winkel binnen te komen. In Maassluis werd zondagavond de ruit van de Rijnmond apotheek aan de Uiver- laan vernield. De dader ging er vandoor met de kassa, Schiedam/Vlaardingen - In Den Haag zijn gisteren drie Schiedam mers van 17 en 18 jaar oud aange houden omdat zij in een auto re den die in Schiedam was gesto len, In Schiedam werden afgelo pen weekeinde weer verschillen de auto's gestolen, Uit de Maekay- straat verdween een Opel Kadett. Een wagen van hetzelfde type werd zaterdagavond gestolen in de Nassaulaan, In Vlaardingen verdween vrijdag een Opel Ka dett uit de Zomerstraat. Vlakbij de plaats waar deze wagen ver dween, werd een andere auto van hetzelfde merk, eerder in Schiedam ontvreemd, terugge vonden, Schiedam - Bij een autobedrijf aan de Jan van Riebeeckweg werd een stapeltje vrijwaringsbe- wijzen gestolen. Uit kelders aan de Alexander Numanstraat ver dwenen gereedschap, hengels en regenkleding. Van een winkel aan de Mgr. Nolenslaan werd een ruit ingegooid. De dief ging er vandoor met een magnetron. Een bedrijf aan de Fortunaweg kreeg bezoek van een dief die probeerde de fax te stelen. Uit een woning aan de Slachthuislaan verdween de afstandsbediening van de tv en de videorecorder. Met een te gel werd een ruit van een restau rant aan het Nieuwlandplein ver nield, waarna dieven geld, siga retten en drank wegnamen. Een inbraak werd ook gemeld in een woonhuis aan de Jan Steenstraat, waar de dief zich ontfermde over een leren jas, enkele schilderijen en een onbekend geldbedrag. Vlaardingen/Rotterdam - De Rot terdamse rechtbank acht bewe zen dat de 36-jarige B. van der W. de veroorzaker is geweest van de ontploffing die op Nieuwjaarsdag de Robert Schumanring in Vlaar dingen deed opschrikken, Aan vankelijk waren er raadsels rond om de indentiteit van de man. Die werden tijdens de laatste zitting, evenals de oorzaak van de enor me explosie, opgehelderd. Waar raadsman P. van Vugt pleitte voor vrijspraak werd Van der W. volle dig ontoerekeningsvatbaar ver klaard. De rechtbank legde hem overeenkomstig de eis TBS met dwangverpleging op. Hoewel de man zonder vaste woon- of verblijfplaats na de ont ploffing met brandwonden in het Holyziekenhuis terecht kwam en bij de rechtercommissaris be kende de boel te hebben laten springen, ontkende hij tijdens de zitting er iets mee van doen te hebben. Dat werd door officier van justitie mr. G. Munnichs sterk in twijfel getrokken. Van der W, had immers een gede tailleerde verklaring afgelegd die hij nooit had kunnen afleggen als hij er niet zelfbij was geweest. Bo vendien droop zijn kleding vol gens de onderzoeksrapporten van de benzine. Door de advocaat werd vrijspraak bepleit omdat zijn cliënt twee verschillende ver klaringen had afgelegd en daaruit niet opgemaakt kon worden of hij de explosie daadwerkelijk op zijn geweten had. Voor de officier was het echter klip en klaar dat de verdachte de explosie opzettelijk teweeg had gebracht door een brandende aansteker in aanra king te brengen met in de kelder box gesprenkelde benzine. Bij de ontploffing werden zes kel- derboxen vernield en liepen tien woningen aanzienlijke schade op. Op de begane grond werd de com plete voorpui weggebL. ?n. De to tale schade bedroeg ruim 3,5 ton. Schiedam - De ontwikkelingen rond vliegveld Zestienhoven mogen de voorgenomen bebouwing van Spaland-Oost niet in de weg staan. Dat vindt het Schiedamse college van b en w. De tegen het bestemmingsplan Spaland-Oost ingediende bezwa ren wil wethouder Chris Zijdeveld daarom van de hand wijzen. Het belangrijkste bezwaar is dateen deel van de tweeduizend te bouwen woningen teveel overlast zou ondervinden van het vliegverkeer. De raadscommissie voor Cultuur en Stadsontwikkeling buigt zich vanavond over de ingediende be zwaren, Het meest zwaarwegende protest tegen de bebouwing is in gediend door het ministerie van Verkeer en Waterstaat. Het twee de bezwaar betreft het gekozen ri oolsysteem in de nieuwe wijk. Het ministerie vindt het onwen selijk dat Schiedam een deel van de woningen wil bouwen binnen de zogenoemde 35 KE-zonerings- contour van luchthaven Zestien hoven. Deze lijn loopt dwars door de te bouwen wijk. In het gebied tussen deze lijn en de luchthaven zouden bewoners volgens het mi nisterie teveel herrie van de da lende en stijgende vliegtuigen on dervinden. Het bezwaar van het ministerie van Verkeer en Waterstaat kan een streep door de ontwikkeling van de nieuwe wijk betekenen. Als Schiedam daadwerkelijk het ingediende bezwaarschrift van de hand wijst, beschikt het ministe rie over andere middelen om het vaststellen van het bestemmings plan te bemoeileken. De Raad van State kan om een uitspraak worden gevraagd. Ver der is de gemeente Schiedam voor de ontwikkeling van de wijk ook op andere wijze van dit minis terie afhankelijk. De bouw is on der meer afhankelijk van het ver strekken van locatiesubsidies doorVROM. Protest Schiedam denkt dat het met de overlast los zal lopen. In afwach ting van een definitieve regeling met vliegveld Zestienhoven (slui ting danwel verplaatsing naar de Schieveensepolder) wordt sinds jaar en dag gewerkt met een tijde lijke geluidscontour, die inder daad dwars door de nieuw te bouwen wijk loopt. Schiedam is er echter van over tuigd dat na oplossing van de kwestie Zestienhoven de defini tieve contourlijn zodanig zal zijn gelegen, dat de geplande wonin gen zonder beperking kunnen worden gebouwd, In theorie kan de uitkomst echter ook nog zijn dat Zestienhoven gewoon blijft bestaan. In de tussenliggende periode heeft de minister de mogelijkheid een ontheffing te verlenen, stelt Schiedam, De provincie Zuid- Holland besliste onlangs reeds dat het huidige Zestienhoven de finitief dicht moet. Het wachten is nu op het oordeel van het kabinet. Schiedam rekent er vast op dat de uitkomst in ieder geval zal zijn dat het huidige vliegveld ver dwijnt. In dat geval verwacht Schiedam in de toekomst gevrij waard te blijven van onaanvaard bare geluidsoverlast. Nu ligt Spa- land precies onder de aanvlieg route voor het vliegveld. Het college van b en w zegt ver baasd te zijn over de protesten van het ministerie tegen het be stemmingsplan Spaland-Oost. Ze brengt in herinnering dat het in de beginjaren zeventig uitgere kend de rijksoverheid was die Schiedam onder druk zette om de stad uit te breiden in Woudhoek en Spaland. Het thans ter discus sie staande gebied Spaland-Oost maakte volgens de gemeente een onlosmakelijk deel uit van het to taalplan. ^5- -.wTüS* L./ f. Marktkramen en schepen vormen nog immer de be langrijkste in grediënten van de Furie ade. Het grootste volksfeest van Maas sluis bracht vrijdag en za terdag tien duizenden mensen op de been. De histori sche, door stoom aange dreven graan elevator trok zaterdag in de buitenhaven de nodige be kijks. Foto's Niels van der Hoeven/ Rotterdams Dagblad Maassluis - Bij veel bewoners rond de haven van Maassluis brandden vrijdag avond kaarsjes. Verklede kinderen lie pen met lampionnen door het centrum en even voor middernacht werd er schit terend vuurwerk afgestoken, Het was het begin van een feestelijk weekend voor de eerste stad aan de Waterweg. De veertiende Furieade bracht weer tienduizenden mensen op de been. De scheepvaart in Maassluis stond volop in de belangstelling. Een moonlight cruise op de Maas, modellen van schepen die bij Smit Internationale varen of hebben gevaren, een motorzeilklipper uit 1915, het enige zeilende vrachtschip van Eu ropa, het zeekadettenschip De Rigel en natuurlijk de Furie, er was te veel om op een zaterdag te kunnen bekijken. Hoewel veel bezoekers hun best deden zoveel mogelijk leerzame aangemeerde vaartuigen te bezichtigen of boottocht jes maakten, koos het gros voor activi teiten op de kade. Daar kon je je volstop pen met poffertjes, patat, Vietnamese loempia's, saté, Griekse broodjes en na tuurlek met overheerlijke haring. Terwijl je een broodje of iets vets weg- hapte kon je op je gemak naar een van de bandjes of dansgroepen kijken. Ook was er straattheater. Zo liepen er tussen het publiek enkele seniele jagers met een 'elektrisch pluche hondje' aan een touw die regelmatig een opgeblazen pa pieren zakje lieten klappen, waarna er uit de lucht een vogel viel. De diepere betekenis ontging iedereen, maar ge noeg mensen moesten er om gniffelen. Het toppunt van entertainment bleek nogmaals de braderie. Honderden me ters kraampjes met de meest uiteenlo pende en voorspelbare onzin - op dit moment zijn de bedrukte zijden stropdassen en blikken speelgoed niet weg te denken, net als de bekende leren jassen en leggings - verzekeren succes bij dit soort evenementen. Er was voor ieder wat wils. De Furieade bood meer dan genoeg op maritiem vlak en zeker zoveel voor de minder geïnteresseer den. Schiedam/Rotterdam - De 21-jari- ge Schiedammer P.V. die twee weken geleden voor de rechtbank moest verschijnen wegens een enorm aantal strafbare feiten, is door de rechtbank veroordeeld tot achttien maanden gevangenis straf, waarvan zes maanden voor waardelijk. De uitspraak is con form de eis. Zowel zijn raadsman als de offi cier van justitie noemden de ver- dachte een recordhouder Zijn dikke dossier telde maar liefst honderdvijfendertig delicten. De Schiedammer, verslaafd aan drugs, kwam tot die hoeveelheid misdrijven in een tijdsbestek van een half jaar. Hij pleegde in Rot terdam, Schiedam, Vlaardingen, Maassluis, Hoek van Holland en Nieuwerkerk aan den IJssel tallo ze auto- en woninginbraken. Ook stal hij een aanzienlijk aantal fiet sen, kraakte hij telefooncellen en pleegde hij meerdere winkeldief stallen. P.V. bewandelde het slechte pad om aan geld te komen voor de financiering van zijn ver slaving. Hij werd regelmatig op gepakt maar sloeg zo gauw hij op vrije voeten was, weer aan het ste len. De verdachte gaf tijdens de zitting te kennen het liefst voor een langere periode opgeborgen te willen worden om zodoende van zijn verslaving af te komen. Zijn raadsman, mr, J. Homrich, zei echter meer heil te zien in een opname in een drugskliniek. Dat werd door officier mr. C. de Kimpe van de hand gewezen omdat P.V. moest inzien dat hij verkeerd had gehandeld. „Boven dien," voegde hij er aan toe, „moet P.V. een plaag zijn geweest voor de bewoners en de politie korpsen van de gemeenten". Door Henk de Rat Vlaardingen/Den Haag - Als er geen stortplaats mag komen in het Lickebaert-gebied in Vlaar dingen, heeft dat grote financiële consequenties voor de aanleg van de geplande (groen)recreatie in Midden-Delfland. Er ontstaat dan een gat van 56 miljoen gulden voor allerlei plannen in dit gebied tussen Rijnmond, Delft en het Westland. Dat heeft ir. V. Pieters, de nieuwe voorzitter van de re constructiecommissie Midden- Delfland, vrijdag betoogd in een informatieve uiteenzetting tegen over Provinciale Staten. Van de 56 miljoen gulden die Midden- Delfland van stortplaats-organi sator Proav (Provinciaal Afvalbe drijf) zou krijgen voor de omstre den stortplaats in Vlaardingen, was tien miljoen bestemd voor de recreatieve inrichting van Abts- woude, het deelgebied tussen Gaardingen/Schiedam, Delft en Schipluiden. Concreet gaat het in Abtswoude onder meer om bos- en wateraanleg bij de Delftse wijk Tanthof, het opknappen van we gen en paden, een fietsbrug over de Schie, en recreatiegebieden bij Vlaardingen en Schiedam. Bij elkaar kost die aanpak in Abts woude tachtig miljoen gulden. Pieters: „Dus tien miljoen op dat bedrag is heel wat." In Vlaardingen, waar de gemeen teraad geschrokken is van deze consequentie, wordt nu overlegd om het vuilstortplaats-plan om te zetten in een stortplaats voor bag gerslib. Pieters, na afloop van de Statenvergadering: „Eerlijk ge zegd snap ik niet waar men met Lickebaert zo moeilijk over doet. Ik vind dat krom, want iets ver derop in Midden-Delfland, in de Noordoost Abtspolder, wordt pas écht rommel gestort. Daar wordt ook chemische troep vanuit Gro ningen en Zeeland (Sloegebied) heengevoerd, en dat gaat zonder slag of stoot." Pieters stelde dat dit volgens hem ook kan, omdat zulke stortplaat sen uiteindelijk keurig worden 'ingepakt', en voor recreatie ge schikt worden gemaakt. Hoe het 'gat van Lickebaert' moet worden opgevuld, is nog de vraag. „Als er een bagger-stortplaats mag komen krijgen we wel wat miljoenen, maar waarschijnlijk lang niet die 56 miljoen die we met een vuilstort zouden ontvan gen. Komt er helemaal geen stort plaats, dan zullen de gemeenten rond Midden-Delfland waar schijnlijk meer moeten betalen voor de Abtswoude-plannen En dan komt de rekening, schat ik, neer op een tientje per inwoner." Wat het rijk betreft (gemeenten en overheid betalen samen aan Midden-Delfland), is volgens Pie ters de financiering van een nieu we inrichting voor het gebied Abtswoude nu wel geheel rond. Er moest worden bezuinigd op de aanvankelijke plannen, maar die waren volgens de directeur eigen lijk zo royaal opgezet, dat het wel wat soberder kon. Zorgen zijn er echter nog wel over de grondver werving, aldus Pieters. Er moet in Abtswoude nog zo'n duizend hec tare worden aangekocht, waarvan vijfhonderd a zeshonderd via ont eigeningsprocedures. „Van het ministerie van VROM heb ik ech ter vernomen dat hiervoor niet voldoende geld is, althans niet voor het tempo dat wij nu willen maken met de uitvoering. Want het duurt inmiddels eigenlijk al lemaal te lang. We zijn al vanaf 397? bezig, het moet nu eens op schieten." Door Anke van Bree Het Kamerkoor Animato uit Vlaardingen heeft zaterdagavond een fraaie uitvoering gegeven van de Petite Messe Solennelle van Giacchino Rossini. Dat gebeurde onder leiding van dirigent Aart Bergwerff in een halfvolle Grote Kerk van Vlaardingen. De aanwezigen genoten mede omdat Animato een heldere koor klank heeft, waarbij de stemmen goed met elkaar in balans zijn, met uitzondering misschien van een wat te zachte altpartij. Maar deze was in het tweede gedeelte van het concert beduidend ster ker. Het koor en de vier solisten wer den aan de vleugel schitterend begeleid door pianist Jan Jansen. Op het harmonium nam Eric Koe- voets de begeleiding voor zijn re kening. Byzonder mooi van het koor wa ren het kyrie, het cum saneto spi- ritu met de mooie sprankelende fuga en aan het slot van de avond het heel verstilde Agnus Dei, waarbij als solisten optraden de sopraan Hanneke Kaasschieter met onder meer de indringende aria O Salutaris hostia. Verder trad solo de tenor Nicolas Mans- field op, evenals de bas Bas Ram- selaar, die de aria Quoniam tu so lus sanctus op wondermooie wijze vertolkte. In de gehele mis is slechts één ge deelte uitsluitend instrumentaal, namelijk het Preludio religiosi, waarbij Rossini de keuze laat tus sen het harmonium en de piano. Deze avond was de keus gevallen op het harmonium. Waarschijn lijk had pianist Jan Jansen er op de piano een muzikaal interes santere interpretatie aan kunnen geven. Op het harmonium kwam dat wat minder uit de verf. Na het Agnus Dei kregen de uit voerenden een minutenlang, wel verdiend applaus. Vlaardingen - De klachten over i luchtverontreiniging die zaterdag binnenkwamen bij de Milieu- dienst Rijnmond DCMR en de po- litie in Vlaardingen werden ver oorzaakt door een schip in de Vlaardingse haven. Het in de Vul- caanhaven afgemeerde schip was bezig de motoren te starten. Dat ging gepaard met een enorme rookontwikkeling. Na overleg met de politie werd de startproce- dure vertraagd, waardoor de rook- ontwikkeling afnam. Maassluis - ïn Maassluis zijn ver schillende automobilisten dit weekeinde bekeurd voor rijden onder invloed. Een 24-jarige Maassluizer moest zijn rijbewijs inleveren. Een 40-jarige inwoner van dezelfde gemeente kreeg een rijverbod van vijf uur opgelegd. Een 24-jarige stadsgenoot kreeg een schikking van 400 gulden aageboden. Maandag 4 oktober SCHIEDAM De Erker. Fotogroep De Branders- stad 92,19.30 uur. KluphuisOost 1 Volksdansen, 20.00 uur. MAASSLUIS Koningshof. Bridge, 19.45 uur. ROTTERDAM St.Laurenskerk. Nazomerconceit, 20.15uur. De Doelen. Gr.z.TheDu- bimers, 20.15 uur. De Tudor. Huis- band 3,21.00 uur. Dinsdag 5 oktober SCHIEDAM i Dienstencentrum De 4Molens. Start weerbaarheidstrainmg vrou wen,09.30-11.30 uur. Grote Kerk. Orgelconcert, 20.15 uur. Teer- stoof. Voorrondes Cameretten '93, 20.30 uur. VLAARDINGEN 1 Stichting Coerke, P.K. Drossaart- straat 65. Cursus zelfverdigmgvoor j vrouwen, 13.30-15.00 uur. MAASSLUIS Koningshof. NWH-bndge, 13.00 j uur. Bingo, 20.00 uur. i ROTTERDAM De Tudor. Huisband 1,21.00 uur. i De Doelen. Gr.z. Alexander O'Neal, 21.30 uur. Dizzy. Sopa Clara, 22.00 uur. Bibliotheektheater. Cerceau, 20.00 uur. Rotterdamse Schouw burg. Andorra/Gegijzeld, 20.15 uur. Lantaren/Venster. Requiem voor I een zwaargewicht, 20.30 uur. Diana en Monstreux, 21.00 uur. Zaal De Unie. De Kwestie, 20.30 uur. Bioscopen ROTTERDAM j Alhambra Riksbioscoop: The last i boyscout' (12) dag. 11.45-14.15- 16,45-19.15-21.45. Alhambra 2: 'Indecent proposal' (al) dag. 6.45- j 9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15*4. Ca- lypso 1: 'De tussentijd' (al) dag. 1.15-4-6,45-9.30. Calypso-2: The piano' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Catypso-3: 'Belle van Zuylen madame de Charnère' (al) dag. 1.15.4.6.45-9.30 Cinerama 1: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30, za.20.ook 10.30. Cine rama 2: The Fugitive' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Cliffhanger' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 4: 'Guilty as sin' (16) dag, 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 5; 'Dave' tal) dag. 6.45*9.30, do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Corso:- The fugitive' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9,30. imax Theater: 'Sharks' I (al) di.t/m vr. 2-8.30, za.zo. 2-4- 8.30. 'Antarctica' (al) za.zo. 12'Het Grote Ba mere Rif (al) di.t/m vr. 3- 7,30, za.zo. 1-3-7.30. Lantaren/ t Venster 1: Trois couleurs: bleu' dag.8-10. Venster 2: 'II Decamer on" do.vr.za.7.30. 'CanterburyTales' zo.ma.wo.7.30. 'Medea' dagjbeh- 1 .di.) 9.30. 'Stalker* di.7.30. Ven ster 3: 'Bad Lieutenant' dag. 8-10, 1 ma.alleen 8. 'Sneak Preview' ma.10. Venster 4: 'Wittgenstein' dag. 8. 'La chasse aux papilions' dag.10. Lumière 1: 'Jurassic Park' 1 (al) dag.1.15-4-6.45-9.30, za- .zo.ook 10.30. Lumière 2: 'Sliver' (16) dag. 6.45.9.30. do.vr.ma.di. j ook 1.15-4. Lumière 3: 'lastacüon hero' (al) dag. 6.45-9.30 do.vr.ma. di. ook 1,15-4. Lumière 4: 'Hot shots'(12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Rex: 'Naked Scents' (18) dag. 12. j dood. voorst. Thalia: 'in the line of fi re (16) dag.1.15-4-6.45-9.30. 1 Nachtvoorstellingen: Cinerama s 1: Jurassic Park (16) za.00.15. Lu mière 1: 'Jurassic Park' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: 'In the line of fire' (16) ï.za. 00.15. Lumière 3: 'Last Action Hero' (16) vr.za. 00.15. Ven ster j. 'CanterburyTales'vr.za.24. Venster 2: 'II Decameron' vr.za. 23.30. Venster 3: The Mozart Bird' vr.za.24. Venster 4: 'Carravaggio' vr.za.24. Kindenmatinees: Alhambra 2: 'Bambi' za.zo.wo. 1.15-4. Cine- rama 5: 'Dennis the Menace' za- zo.wo. 1.15-4. Lumière 2: 'Bambi' 1 za.zo.wo. 1.15.4. i

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1