13 Kandel vindt college niet sterk Vertrekkend raadslid juicht komst van OOR toe Bewoners Groenoord-Zuid tegen bouw van torenflats All you need is New Bassy's fashion '4*t, Moetu mmmM GROOTSS 8RADERIE genda 198. Houd Felix uit Schiedam! Bodes in het blauw Overlaadstation dicht Stam leest voor uit werk Annie M.G. Schmidt Tropisch hardhout centraal bij Milieu ZOEKT U 'N MOOIE MANTEL OF 'N LEUKE 3/4 JAS? a* EENS BIJ ALJA KIJKEN! Kinderboekenschrijfsters te gast in bibliotheek Kolberts 25,- 59.90 49.80 222225 OOK JIJ BENT VERKOCHT, ALS JE BIJ BASSY'S HEBT GEKOCHT. New f Rotterdams Dagblad Donderdag 7 oktober 1993 ft "T... - Br rijn van die idealisten, wier aanhoudende bevlogenheid slechts respect kan afdwingen. En wij hebben se in ons midden! Een Henk Tetteroo, die zich al meer dan zijn halve leven inzet om rijksweg 19 door Midden-Delfland tegen te houden. Een Ernst Swarte, die al meer dan een kwart eeuw het comité Artü-Bulderbaan bestuurt om woonwijken als Holy, Groenoord en Woudhoek van vliegtuiglawaai te verlossen. Mensen als John de Kevitb, Albert Bons en Aad de Wolf, die de bewonersverenigingen in Schiedam al vanaf de prille ja ren zeventig draaiende helpen houden. Een Piet Smit van Orpheus, de alternatieve hopman GuusKlepke, Vrije Ligger Goof Hendriks, het zijn Schiedammers met een roeping en zonder hun aanstekelijke vasthoudendheid zag de stad er minder aardig uit Stel je voor dat Feik Rottenberg over Schiedam ging! Dan hadden ai die mensen wat anders moeien gaan doen. We waren onze vertrouw de gezichten kwijtgeraakt, de vaste bakens van onze toch al grillige samenleving! Dus gelukkig gaat Rottenberg alleen over de PvdA. Overal in die partij sneuvelen de gemeentebestuurders bfj bosjes en de Tweede-Kamerfractie staat op het spel. Hoe zit dat in Schiedam? In 1973 begon ik ais journalist, In die tijd waren Jan Simons, Joop de Jong, Gé Brouwer, Yvonne Sfljee, Aad Wiegman, Chris Zijdeveld, Beinier Scheeres en Arie van Loenen al grote namen en snel kwamen daar Hans van Heef en Hans Bakker bij. Twintig jaar later wordt de Schiedamse PvdA nóg gedomineerd door dezelfde persormages. In de gemeenteraad haakt slechts een enkelingaf om plaats te maken voor familie, maar in deafdeiingblij- ven ze allemaal actief. Laat Bottenberg zich er nu alsjeblieft niet mee gaan bemoeien. Het heeft iets bestendigs ais het gekrakeel in die partij altijd over dezelf de figuren gaat. Dan hebben ze het lekker druk met elkaar en dat "geeft wel zo'n veilig gevoel. KOR KEGEL Schiedam De vijf bodes van de gemeente Schiedam krijgen een nieuw pak aangemeten. De heren die niet alleen het stadskantoor beheren en gasten ontvangen maar ook huwelijken begeleiden in het stadhuis op de Grote Markt, verruilen het sombere bruine, driedeli ge kostuum binnenkort voor stemmige blauwe werkkleding. Hoofdbode Leo Menke zegt in het per soneelsblad van de gemeente niet trots te zijn op het uniform dat hij en zijn coliega's moeten dragen. „Ik doe mijn werk en dat moet in uniform. Het hoort er bijEn soms hebben we er wel gemak van. Het straalt toch autoriteit uit. Bij het opvangen van lastige klan ten kan dat wel eens handig zijn," aldus Menke. Met ingang van maandag 18 oktober verloopt de ver werking van het Schiedamse afval langs andere we gen, Het overlaadstation van VAM aan de Parallel weg gaat die datum dicht. Het station werd sinds 1969 door het ONS gebruikt. Het Schiedamse huis vuil wordt in het vervolg afgevoerd via het over slagstation aan de Keiiehaven naar de verbrandings installatie van de Roteb aan de Brielselaan in Rotter dam. De bedrijven die hun vuil zelfbij het VAM-sta- tion afleverden, kunnen dat voortaan gescheiden aanbieden op het milieustation van het ONS, Het straat- en veegvuil wordt opgeslagen bij het ONS, apart afgevoerd en elders verwerkt. Vlaardingen Turkse, Palestijnse en Surinaamse muziek, allerlei vreemde hapjes, een Nederlandse verhaal voorgele zen in uiteenlopende talen en nog veel meer. Dat zijn de ingrediënten van de Europese Theater Voorlees dag die zondag in de Stadsgehoorzaal wordt gehou den. Het moet een evenement worden waar niet al leen kinderen maar ook hun ouders en grootouders van kunnen genieten. Van 12.00 tot 20,00 uur wordt het verhaaltje Vreem de juffrouw Bok' van Annie M.G. Schmidt voorgele zen in het Nederlands, Turks, Palestijns, Marok kaans, Somalië, Surinaams en Antilliaans. Burge meester Stam leest de Nederlandse versie voor. Het verhaal wordt ook nog eens in honderden theaters in Europa voorgedragen en is daarom in vijfentwintig talen vertaald. Tussen 15.00 en 16.00 uur is er een kinderquiz over het verhaal voor de kinderen. De dag wordt afgeslo ten in de Harmonie met een dans- en muziekfestijn dat van 21.00 tot 24.00 uur duurt. Kinderen tot veertien jaar kunnen die dag gratis met het stads- of streekvervoer naar de Stadsgehoorzaal reizen. Ze moeten dan wel op de dag voor het evene ment een speciale strippenkaart ophalen bij hun school of de Stadsgehoorzaal. Redactie Waterweg: Jan Booïster Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Ca rel van der Velden Westhaven plaats 22 3131 BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Vlaardingen - PvdA-fractieleider Bert Kandel keert niet terug na de komende verkiezingen voor de gemeenteraad. Hij geeft prioriteit aan zijn gezin en werk. Die komen in de knel door het raadswerk. Kandel heeft er dan acht jaar raadswerk opzitten. Hoe kijkt hij terug op de laatstejaren? Vindt hij dater een daad krachtig college zit na alle politieke gekrakeel van enkele jaren terug? iüP" „Niet echt, eerlijk gezegd," is zijn reactie. „Het is een beetje een Vlaardings college gebleven. We hadden verwacht dat er na alle ge rommel een hele nieuwe start ge maakt zou worden, da' er een an dere manier van besturen kwam. Maar er zijn veel zaken blijven liggen. Nee, ik had hogere ver wachtingen." Wat niet wil zeggen dat Bert Kan del ontevreden terugblikt. „We zijn er in geslaagd niet al te grote brokstukken op bestuuurhjk ge bied te maken, want het was be kend: in Vlaardingen vliegen ze elkaar in de haren. Het is toch De fractieleider noemt als voor beeld het in aanleg zijnde kanto ren- en bedrijventerrein Hoogs tad, tegenover het Kolpabad. „Dat wordt ook wel de Gouden Drie hoek genoemd. Ik zou dat nooit doen, maar goed. Het heeft wel ja ren en jaren geduurd voordat het hele project van de grond kwam. Ik wil niet alleen het college hier van de schuld geven, het Ugt aan de hele toestand. Maar er was niet iets van: nu even geen gezeur, maar samen aan de slag. Nee. er is vaak eindeloos gedelibereerd. Dat is traditie hier. De schwung zat er niet echt in." Bert Kandel constateert wel dat er mede met de reorganisatie van het ambtelijk apparaat nu een omslag is gemaakt. „Vlaardingen was lang een traditioneel bestuur de plaats. Het ambtelijk apparaat en de bestuurlijke cultuur erbij moesten om. De fundamenten daarvoor zijn nu wel gelegd. De 'politiek moet zich nu meer met de politiek gaan bezighouden. Het is nu nog wel een beetje Vlaardings, veel gekeutel. Daarom is het goed dat nu meer zaken in OOR-vcr- band worden opgepakt." De PvdA'er kijkt niet alleen met zorg naar het tijdverlies bij Hoogstad. „Als we niet oppassen gebeurt hetzelfde met het Bui zengat. Dat kunnen we ook moei lijk zelf van de grond tillen. Het is beter als dat wordt toevertrouwd aan het OOR. Voor zo'n project is een bepaald soort aanpak nodig, daar moet anders tegenaan wor den gekeken dan hier gebeurt," Hier wordt teveel naar de poppet jes gekeken? „Teveel naar het eigen territoir. Dat was jarenlang de cultuur, zowel ambtelijk als bestuurlijk. Ook daarom was die omslag no dig. Wantje moet ook je beperkin gen zien." Maar Hoogstad loopt nu toch? Je moet ook naai je beperkingen kij ken in deze economische omstan digheden. „Maar toch heeft het veel te lang geduurd, Dat kost ook geld aan rente. Toen Hoogstad werd opge start werd gedacht: oh, in Rotter dam gaat het ook goed, Brainpark en zo. Maar dan loopje hier al ach ter. Je kon toen al zien dat de hausse voorbij was. Geprobeerd had toen kunnen worden met ad viseurs van buiten zaken te be ginnen. Ik weet niet waarom dat niet is gebeurd. Dat heeft waarschijnlijk ook met gewoonten te maken. Maar jc moet er samen voor gaan. zo'n project samen trekken. Hier wordt geredeneerd: jij gaat daar over en jij daar over, het college 20u meer als team moeten optre den." Bert Kandel denkt dat er ook een andere verhouding tussen college en raad nodig is. Hij vindt het goed als de raad wat vrijer kan discussiëren. „Hier gaan we met die dingen vaak anders om. Van wege het college wringt er wei eens wat. Je houdt je soms in. Neem de merkwaardige behande ling bij dat convenant van wet houder Kool over de volkshuis vesting. Als college zou je dat be ter moeten doen. Als coalitiepartij hou je je in.1* De dienst Milieu heeft de maand oktober in het te ken geplaatst van het tropisch hardhout. De campag ne is eind vorige week van start gegaan met de ope ning van de tentoonstelling 'Tropisch nwoud' die in het natuur- en milieucentrum aan de Hofsingel te zien is. Naast de expositie is er ook een doorlopende dia- voorstelling.Tevens worden deze maand lezingen en lessen natuur-educatie voor basisscholen gegeven en staat een bezoek van een delegatie van indianen- organisaties op het programma. De gemeente heeft kort geleden met de woning bouwverenigingen een convenant afgesloten over het gebruik van tropisich hardhout. De gemeente, die het hardhout niet meer gebruikt, wil ermee be reiken dat ook zij de houtsoort niet meer gebruiken. front iiaar;weïk type mantel uw idee ook uit gaat, u zult verrast zijn over de grote keuze mogelijkheid bij Alja. Modieus, extravagant, elegant klassiek of juist jong sportief? allemaal In een Tgrote verscheiden heid. Ook als u 'n korte of lange maat hebt, kunt u perfect slagen bij Modehuis Alja. Ook op maandag middag en donderdagavond geopend Broersvest 109 -113 3111 EE SCHIEDAM Tel.: 010-426 03 99 Ruime parkeer gelegenheid L.o, ons modehuis Voor jeugdige leden van de bibliotheek valt er woensdag 13 oktober van alles te beleven in de hoofdvestiging aan de Waalstraat. Daar is die dag een kinderboekenmarkt en geven een drietal kin derboekenschrijfsters acte de presence om te vertel len hoe een verhaal wordt geschreven, De drie gasten. Jetty Krever, Thea Dubbelaar en An- nemarie van Haeringen, lezen ook voor uit eigen werk en signeren hun boeken die op de kinderboe kenmarkt worden verkocht, 's Middags kunnen de kinderen zich laten schminken of komen knutselen. Ze maken ook nog eens kans in de prijzen met de verschillende wedstrijdjes die in het kader van de Kinderboekenweek worden gehouden. De kinderboekenmarkt is woensdag geopend van 10.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 17.30 uur. ZATERDAG 9 OKTOBER A.S. jVAJY gi T.g.v. de opening van de vernieuwde Algeraweg en de A. v. Rijckevorselweg. BEDRIJVENPARK RlVIUM CAPELLE AAN DEN IJSSEL VAN 10 TOT 17 UUR MET MEER DAN 100 KRAMEN EN TAL VAN ATTRAKTIE5 o.a. 1 het motcstuntteam Les Aranis met adembenemende luchtacrobatiek op 40 m. hoogte, De Kindei truck,4 Skelterbaan (Mmi-Tnkes), de 19 mans svumnpndi» Pfter Srarshine Big Band. etc, GRATIS PENDELDIENST METROSTATION CAPELSEBRUG FEEST MEE WANT DE WEG IS VRIJ Bert Kandel:, ,De politiek moetzich nu meermetdepolitiekgaan bezighouden." Foto Archief Rotterdams Dagblad Die 2aak is slecht voorbereid in de raad gekomen en daar weer slecht verdedigd, maar daar zitten eigen wethouders bij? „Ja precies. Neem ook de Holiër- hoekse polder. Het is duidelijk wat de raad vindt, niet aantasten. Maar dan gaat er een briefde deur uit van het college die tot wat an ders kan leiden. De raad vond dat een heel slechte brief. Maar dan is het college toch zo bezig. De raad krijgt dan natuurlijk de neiging extra te wijzen op het eigen stand punt." Zou, je met dit college de volgende vier jaar meer bereiken? „Ja, dat zou kunnen. Maar ik zou dan graag zien dat we het wat scherper konden attaqueren. Die vrijheid heb ik nu niet. Er zijn af spraken dat we de rit samen uit zitten. Je houdt je dan op de vlakte. Je hebt collegiaal bestuur, je ver deelt taken. Als een wethouder zaken laat liggen, zou je dat met andere afspraken wat makkelij ker naar voren kunnen brengen. Dat vind ik ook het onbevredi gende van deze raad. Je ziet dan dat er een motie van de oppositie komt, soms met flauwekul erin en dan wordt er gereageerd alsof dat een frontale aanval op het be stuur is. Beide is niet goed. Die motie met die flauwekul niet en ook niet de reactie daarop. Dat schiet niet op. Dan heb je vaak schorsingen en debatten die over niks gaan." Dat begmt vaafc bij de SP? ,.De SP wil per definitie niet in het college. Dat is voor hen de dood in de pot. Als zij in het be stuur gaan zitten dan kalft die partij meteen af, dan moeten ze net als ieder ander vuile handen maken. Dan moeten ze verant woordelijkheid nemen en dat wil len ze niet. Stel dat er een slïbstort komt in het Lickebaertgebied in plaats van een puinslort. Dan is het qua actie tegen dat puin een succes geweest. Maar nu wordt er met een nee geroepen tegen slib zón der dat men zich afvraagt wat het betekent. Over zo'n stort wil ik meer weten. Ik zit er niet op te wachten maar ik wil wel eerst be kijken wat het is. Hoeveel zou er komen en hoe lang en waar van daan? Niet meteen zeggen: weg wezen. We zitten niet in de positie om eisen te kunnen stellen. Ik be grijp dan ook D66 niet dat roept van Lickebaert: collaboratie. Dat is irritant, het slaat nergens op." Komt de behoefte tot profileren ook niet omdat het de PvdA electo raal slecht gaat? „Nou ja, we hebben veel ideeen die we willen uitdragen. De PvdA is altijd een bestuurderspartij ge weest, maar raadsleden van de PvdA wilden ook altijd wat zeg gen. Wij hebben bij elkaar nu een goede fractie, dat wil ik er wel bij zeggen. Maar ik zie ook dat de VVD een constructieve partij is en hele capabele lieden heeft voor het bestuur van de stad." Komt de PvdA in het nieuwe colle ge? „Ik denk dat de kans daarop meer dan vijftig procent is. Ja, zeker wel. Maar ook met twee zetels? Dat weet ik nog niet." Zaken overlaten aan liet OOR. ho pen dat het dan beter gaat, is dat ook niet een beetje onmacht, dat eigen boontjes niet gedopt kunnen worden? „In sommige opzichten wel, ja. Maar sommige zaken moéten we gewoon naar een hoger niveau til len. Dat is overigens niet zo erg. Het gaat erom dat zaken van de grond komen. Neem bijvoorbeeld de motie om open plekken in de stad te gaan bebouwen. Daar is lang niets mee gedaan. Dat is mijn frustratie. Die motie is door de raad bij volle bewustzijn aan genomen, in tegenstelling tot sommige andere moties. Maar ik zag in de praktijk dat die gedach te een tijd lang om zeep is gehol pen, lang in de ijskast heeft gele gen. Pas na aandringen is er wat losgekomen. De wethouder heeft zich de kaas van het brood laten eten. Ik vond dat dat niet zo kon. Het tij is nu gelukkig wat ge keerd." Kandel* „Het bleek ook moeilijk om politiek gewenste zaken, zoals buurtbeheer, van de grond te krij gen. Neem de nota van ons raads lid Anny Attema, onze rijzende ster die ik nog weieens wethouder zie worden, daarover. Ik zie dan dat de discussie over haar nota voornamelijk gaat over zoiets als waar de coördinator moet komen, een heel stroperig gebeuren. Dan wordt zo'n zaak niet goed aange pakt en opgelost. Ik zeg niet dat het alleen de schuld is van het col lege, de raad vraagt ook allerlei dingen en ambtenaren wisten soms ook met waar ze aan toe wa ren." Bert Kandet ziet ook veranderin gen ten goede, zoals het gevel tot gevel-project. „Dat slaat toch aan bij de burgers. Daar krijgen we goede reacties op. Zo zou je meer moeten doen." Schiedam - Het merendeel van de bewoners in de wijk Groenoord-Zuid is tegen de bouwplannen van de Woningbouwvereniging Schiedam (WBS) bij de laan van Bol'Es. Dat is gebleken uit een enquête die onlangs door het actiecomité 'Torenflats Nee' in de buurt is gehouden. Het actiecomité draagt niet alleen weinig goedkeu ring weg voor de wijze waarop de WBS haar plan nen heeft gepresenteerd maar ziet ook geen heil in de gedaantewisseling die de wijk zou moeten on dergaan. De WBS wil de winkels aan de Laan van Bol'es en de ouderenwoningen er achterslopen om ruimte te scheppen voor drie torenQaljes en een be ter geconcentreerd winkelgebied. In een brief aan de bewoners wordt gesuggereerd dat de wijk als on veilig wordt ervaren, verpaupert en vergrijst. „Die argumenten," zegt. John Calkboven. van het actiecomité, „worden gebruikt om de realisering van de torenflats te promoten. We zijn daarom maar eens met een enquête langs de deuren ge gaan om de WBS duidelijk te maken wat er echt on der de wijkbewoners leeft. In die enquête is onder meer gevraagd of de bewoners vinden dat de buurt verpaupert, zij zich veilig voelen en of ze het eens zijn met de nieuwbouwplannen. Dat laatste is ei genlijkwaar het om is begonnen. De betrokken be woners hebben niet of nauwelijks inspraak gehad." Het actiecomité dat om de krachten te bundelen in middels is opgegaan in het buurtcomité, heeft 310 huishoudens geënquêteerd. Van de ondervraagden geeft 98 procent te kennen naar volle tevredenheid in Groenoord-Zuid te wonen en 90,4 procent is het niet eens met de plannen. 88,3 Procent voelt zich veilig in de woonomgeving, 70,4 procent is niet van mening dat de wijk verpaupert en 85,8 procent van de geënquêteerden zegt geen genoegen te nemen met minder groenvoorzieningen. Wel zijn sugges ties gedaan cm het groen in de wijk beter te onder houden, de winkels op te knappen en het straat- vuil, veelal veroorzaakt door de winkels, tegen te gaan. De resultaten van het buurtonderzoek zijn opge stuurd naar de WBS. Directie-lid Pieter van der Hulle heeft de enquête nog niet onder ogen gehad. Wel geeft hij te kennen dat de WBS binnenkort ge sprekken gaat voeren met de afdeling Stadsont wikkeling van de gemeente. „Om te bekijken wel ke mogelijkheden er zyn betreffende nieuwbouw," zegt hij. „We hebben ons plan alleen maar gepre senteerd. Er stond nog niets vast. Het hele planpro- ces wordt nu opnieuw gestart." Donderdag 7 oktober SCHIEDAM De Teerstoof. Voorrondes Came- retten '93.20.30 uur. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Mini Maxi, 20.15 uur. Harmonie. Brekend Vaatwerk (theater)20.30 uur. Film zaal Stadsgehoorzaal. Utz en 20.30 uur. MAASSLUIS Koningshof. Bridge, 19.45 uur. ROTTERDAM Luxor Theater. All Star Superband. 20.00 uur. Zaal De Unie. Orkest De Volharding. 20.30uur. CorrectStu- dio Café. Paui Stark Kwartet. 20.30 uur. Plan C. De Goudrenetten, 21.30 uur. De Vlerk. Hakkenbar, 22.00 uur. Slingerick. Roek-Blues Sessie. 23.00 uur. Bibliotheek theater. Cerceau, 20.00 uur. Rot terdamse Schouwburg. Andorra/ Gegijzeld, 20.15 uur. Theater Zuid plein. Arno van der Heyden, 20.30 uur. Lantaren/Venster. Sally can't dance, 20,30 uur. Monoloog. 22.00 uur. Contre-Coeur, 20.30 uur. Eras mus Universiteit. Zappen zonder gêne, 16.30 uur. Vrijdag 8 oktober SCHIEDAM Passagetheater. Harne Jekkers. 20.15 uur. VLAARDINGEN Trefcentrum De Bijenkorf. Bingo, 14.00 uur. kerkcentrum Holy. Concert Annchen van den Bos Koor. 20.00 uur. Stadsgehoorzaal. Mini en Maxi. 20.15 uur. Utz (film). 20.30 uur. Cultureel centrum Hollandia Expositie Heemsteedse kunste naars, ti'm 30 oktober. ROTTERDAM De Doelen. Rotterdams Philharmo- msch Orkest. 20.15 uur. Night- town. Supertrio, 21.00 uur. The- ionious. Jimmy Knepper/Leiv Ta- backm Cees Slinger Tno, 22.00 uur. De Vlerk. Jimmy Roy's Five Star Hillbillies. 22.00 uur. Bierlokaal v/h Schoonewil, Henk Lux Dirty Work. 22.30 uur. Plan C. Look out Men. She's Crazy, 22.30 uur. Biblio theektheater. Cerceau.20.00 uur. Rotte rdamse Schouwbu rg. Andor ra/Gegijzeld. 20.15 uur. De Scheg. Basterd, 20.15 uur. Luxor Theater. Bert Visscher. 20.15 uur. Theater Zuidplein. Man van La Mancha. 20.15 uur. Tom Oosterhuis, 20.30 uur. Lantaren/Venster. Sally can't dance, 21.00 uur. Monoloog. 22.00 uur. Contre-Coeur, 20.30 uur. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Final Analysis' (16) dag. 11.45-14.15- 16.45-19.15-21.45, Alhambra 2: 'Indecent proposal' (al) dag. 6.45- 9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Ca lypso 1: 'The Piano' (12) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Calypso-2: 'De kleine blonde dood' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Caiypso-3: 'Belle van Zuylen madame de Charrière' (al) dag 1.15,4.6.45-9.30 Cinerama 1: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. zo.ook 10.30. Cine rama 2: 'The Fugitive' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Cliffhanger' (16) dag, 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 4: 'Guilty as sin' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 5: 'Dave' (al) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Corso: 'The fugitive' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Imax Theater: 'Sharks' (al) di.t/m vr. 2-8.30, za.zo. 2-4- 8.30. 'Antarctica' (al) za.zo. 12'Het Grote Barrière Rif (al) di.t/m vr. 3- 7.30, za.zo. 1 3 7.30. Lantaren,' Venster 1*. Trois couleurs: bleu' dag.8-10. Venster 2: 'Medea'dag. (beh.di.) 7.30. 'II fiore delle mille e unanotte' do.vr.za. 9.30. 'Salo' zo- .ma.wo. 9.30. 'The Graduate' di. 9.30. Venster 3: 'Autumn Moon' dag. 8-10. ma.alleen 8. 'Sneak Pre view'ma. 10. Venster 4: 'Nord'dag. 8. "Bad Lieutenant' dag. 10. Lumiè- re 1: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30, zo.ook 10.30. Lumière 2: 'Sliver' (16) dag. 6.45.9.30. do- .vr.ma.di. ook 1.15-4. Lumière 3: 'Last action hero' (al) dag. 6.45- 9.30 do.vr.ma. dr. ook 1.15-4. Ais enige in Rotterdam!! De „Short stories ot London" kollektle" met of zonder kraag, knopen en/of ritsen 'f00 Als je echt eens wat „anders" w(l, moet je d It beslist een s komen bekijken! Een perfekt passende met ritsen 139.- twaant je ouwt kompleet CoKnueo Pom's mctrflsttf knoop Vlsraise shirts >19 Qft dlv.prittefl 48.111 ffBüXBP' met knoop- of rttoalultiog, 98.. alteortbljWöw Bassy's Dhf. kleuren en printen Prsctttise kESeltrui dlv. kleuren «ra iwtrnuw fötn» üftgeMrtrtjack met afmseate capuchon lOfl Wmkendfni}tftiri4 you" R CmM» o.a. Pepe - Donavan, Wrangler - Cars-Rtcby enz. enz. Br,p. jeens - dlv. modellen blsck-blue-rits- fenoop 2 voor Zie ook onze etalage op nr. 21!! rasnion 1e Middellandstraat 7a, Rotterdam. Tel. 010-4134668

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 2