Waterweg 15 'Mens en paard lijken sprekend op elkaar' Buit voor Stadserf is nu bijna binnen 'Wonderdokter' Piet Vlielander: Ik ben maar een gewoon mens genda STAATSLOTEN H. A. Koedam Woningstichting Maassluis heeft bestuur Een culinair orgasme Even binnenlopen om over metrolijn te praten Woutershof start oud papieractie Mening van burgers over gemeente onderzocht Brinkman gastspreker in De Harmonie Sjoelstrijd om Vlaardingse titel VERKOOPADRESSEN Hoek tran Holland P. Vervenne Tabaksspeciaalzaak Rusthoflaan 34c 3034 XL Rotterdam Telefoon 010-413 68 86 Alleen 's zondags gesloten. Vanaf eind november verkrijgbaar oudejaarsioten met een hoofdprijs van 4.000.000,= Rotterdams Dagblad Woensdag 10 november 1993 Eigenlijk schrijf ik liever niet over eten. Wantje stopt iets in je mond, je kauwt en - slok - het verdwijnt in de maag. Soms smaakt het, soms eet je met lange tanden, soms laat je je eten staan. Wat valt er eigenlijk meer over te vertellen? Eten smaakt niet op papier, eten smaakt op de tong. Maar ik maak deze maal een uitzondering, want er zijn van die maal tijden, die een vermelding verdienen in het Guinness Book of Re cords. Over zo'n maaltijd wil ik iets vertellen. We gaan daarvoor naar het Vlaardings Theatercafé aan de Schiedamseweg, naar die aan de Stadsgehoorzaal vastgeplakte glazen steenpuist Daar regeert in de keuken niet Bocuse, de kokkin heet ook niet Ge nevieve, Viviene of Esmeralda, ze heet gewoon Saskia, maar koken dat ze kam -Ze bereidt gerechten waarvan ik het bestaan nooit heb bevroed. Er staan soms vruchten of groenten op het menu, die ik in - de plaatjes-encyclopedie moet opzoeken. Het begint al met de bediening. Die serveersters moeten een cursus glimlachen gevolgd hebben bij de Mona Lisa. Ze zetten het bord op tafel mor een air van: wacht maar jongetje, je weet nog niet half wat voor avontuur je gaat beleven. Er staat geen bordje voor je, maar een schilderijtje met een stilleven. - De gerechten zijn niet opgeschept, maar neergevlijd. Het ziet eruit als nouvelle cuisine, maar het zijn geen 'kleren van de keizer'. Ha af- loop zitje vol en de Smaak is Meer dan Raak. Ik at er laatst een visschotel met kabeljauw, mosseltjes, garnaaltjes - en saus. Tegen de serveerster had ik willen zeggen: zet u dit gerecht maar in een vitrine, want dit ziet er zo mooi uit, zonde om het aan te raken. En dan die eerste hap: alsof een engeltje weet-u-wel? En na de laatste hap had ik het bordje willen aflikken, zodat geen kruimeltje verloren zou gaan. Er zat een schaaltje gefrituurde aardappels in schil bij. Venetiaanse aardappels schijnen ze te heten. En zo smaakten ze ook. Altijd heb ik gedacht dat het enige doel van de aardappel is om de maag te vullen, zoals een spouwmuur met PUR-schuim wordt gevuld, maar het lelij ke eendje blijkt ineens een gracieuze zwaan te zijn geworden. De aardappel heeft kraak en smaak. Als ik na zo'n vrijage naar buis ga, de donkere avond in, dan loop ik niet. dan zweef ik. Want ik heb een culinair orgasme gehad. Eigen lijk zou ik de kokkin ten huwelijk moeten vragen. Maar ja, ze heeft zo'n gewone naam. DICK VAN DER LUGT Schiedam Nu de Schiedammers de onlangs verschenen Metro krant in de bus hebben gekregen, worden zij nog tweemaal in de gelegenheid gesteld hun stem te la ten horen. Er zyn al zes informatiebijeenkomsten achter de rug. er volgen er nog twee. Op vrijdag 12 november is in het stadskantoor van 14.00 tot 19.30 uur een inloopdag waar gemeente ambtenaren tekst en uitleg zullen geven over het ge plande metrotracé. Daar is dinsdag 16 november ook nog een hoorzitting van 20.00 tot 22.30 uur. Mensen die er hun mening willen verkondigen, dienen zich voor 11 november als spreker aan te melden (tele foon 4275614 of 4275552) Woutershof, het dagcentrum voor verstandelijk ge handicapten, start in samenwerking met het Open baar Nutsbedrijf Schiedam een milieuproject. De ko mende vier maanden trekt een groepje gehandicap ten onder begeleiding een aantal malen de wijk Nïeuwland in om oud papier op te halen. De wijkbewoners zijn daarvan in een folder op de hoogte gesteld. Het papier wordt opgehaald op de dinsdagen 16 november, 14 december, 11 januari en 15 februari. De opbrengst van de actie wordt besteed aan een goed doel. Als blijkt dat het project voldoen de rendement oplevert, gaan de gehandicapten er mee verder om hun eigen kas te spekken. Vlaardingen In opdracht van de gemeente Vlaardïngen houdt het Centrum voor Onderzoek en Statistiek (COS) de ko mende weken een onderzoek onder de burgerij. Naar 760 adressen wordt een vragenformulier ge stuurd. Het doel is vooral te weten te komen hoe de contacten met de plaatselijke overheid worden erva ren en wat het oordeel is over de gemeentelijke dienstverlening. De resultaten zijn naar verwachting m januari/februari bekend. Over twee jaar zal er weei een dergelijke enquête worden gehouden. Redactie Waterweg: Jan Booister Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Carel van der Velden Westhaven- piaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Elco Brinkman. CDA-fractievoorzitter in de Tweede Kamer, is vanavond te gast bij de CDA-Kamerkring Dordrecht die in zaai De Harmonie een bijeenkomst organiseert. Thema van de avond is 'campagne voe ren'. Brinkman zal spreken over actuele politieke onderwerpen en treedt in discussie met belangstel lenden die daar behoefte aan hebben. De bijeen komst begint om 20.00 uur en de toegang is gratis. Meestal is het klaverjassen wat de klok slaat bij kaart vereniging De Pit van wijkcentrum De Telder, maar zaterdag staat er iets anders op het program ma. Dan wordt in het onderkomen aan de Professor Teldersstraat het tweede Vlaardings sjoelkampioen schap georganiseerd. Naar schatting wordt aan het spel met de houten bak en dito schijven deelgeno men door 150 spelers. De inschrijving voor de strijd om de Vlaardingse sjoeltitel is nog open en voor ƒ6.50 kan men meedoen. Ook niet ervaren sjoelers maken kans op oen prijs want er wordt in verschil lende klassen gespeeld. De kampioenschappen, on der auspiciën van het Sjoelgewest Zuid-Holland ge organiseerd, beginnen zaterdag om 19.30 uur. Dinsdag 16 november SCHIEDAM Positief denken (vijf lessen, deelname gratis). SVO- gebouw. Broesveld 142 (19.30-20.30 uur). Woensdag 24 november VLAARDINGEN Klusseneursiis voor vrouwen (9.30-11.30 uur. 12,50). Stichting Coerke, P. K. Drossaartstraat 65. Door Peter de Lange Vlaardingen - Eigenlijk is het ver schil tussen man en paard te ver waarlozen. Beide soorten hebben benen en een hoofd en nadrukke lijk géén poten en een kop, en hoewel er anatomische afwijkin gen zijn, zijn er ook veel overeen komsten. Piet Vlielander mas seert al jaren mensen en paarden en het enige verschil dat hij heeft kunnen vaststellen is dat mensen een sleutelbeen hebben en paar den niet. „Voor de rest lijken ze sprekend op elkaar." Piet Vlielander. door velen ge makshalve 'Ome Piet' genoemd, is van zijn vak fysiotherapeut. Of liever, dat was hij, tot hij enkele jaren geleden met pensioen ging. Voor het ziekenfonds mag hy sindsdien niets meer doen, maar actief is de 74-jarige Vlaardinger nog steeds. Hij begeleidt het voet balteam van het Hoïy Ziekenhuis en stapt regelmatig in zijn oude Visa om een rondje langs zyn pa tiënten te maken. Dat zijn tegen woordig vooral paarden; mensen behandelt hij bijna niet meer. „Voor je het weet heb je het weer druk." En drukte kan hij missen. Hij moet om zijn 'tikkertje' den ken. Daar is het al een keer mis mee gegaan. Desondanks wil 'Ome Piet' nog een tijdje in de running blijven. „In de korte tijd dat ik nog hier ben, wil ik probe ren zoveel mogelijk goed te doen," zegt hij. met een licht sen timentele toets in zijn stem. Het is ook om die reden dat hij een pijn lijdende WAO'er minder in rekening brengt - soms alleen de benzine - dan een rijke tuinder Piet Vlielander behandelt een ontsteking aan een paardebeen. 'Je moet praten tegen het dier, dan weet-ie watje doet.' Foto Dennes van der Wet/Roel Dijkstra in het W'estland met een paar Daar leerde Piet hoe je een paard paarden. „Bij hen moet ik dat van een koliek moet verlossen en vrouwtje dat een uitkering trekt er weer uit halen. En dan is die tuinder nog niet duur uit, want een andere masseur rekent al gauw zestig piek. Ik maar dertig." Met paarden is hij al sinds zijn vroegste jeugd vertrouwd. Vader Vlielander had een boerenbedrijf. Prins Hendrikstraat 265. Te!. 01747-82515 Maassluis Jan Booster Lederwaren Koningshoek 923-14. Tel. 01899-13243 Schiedam Oe Blokshop Groenelaan 103. Tel. 010-4730525 Schiedam Sigarenmagazijn Het Hoekje Boerhaavelaan 80. Tel. 010-4265513 Schiedam Tabakspeciaalzaak Ton Jaarsma Borodinlaan 58 Tel. 010-4703768 Schiedam Tabakshop Jacqueline St. Uduinastraat 55. Tel. 010-4267613 Schiedam B. P. H. Janse Broersvest 8a. Tel. 010-4268804 Schiedam Tabakspeciaalzaak Hico Smitshoek p. J. Troelstralaan 31. Tel. 010-4703037 Vlaardinoen Tabakswinkel 'Op de Hoek' Diepenbrockstraat 133. Tel. 010-4344892 Vlaardingen Tabakspeciaalzaak Hico Smiishoek De Loper 82. Tel. 010-4742997 Schiedam Primera Joop van Schijndel P.K.O.laan 144, 3112 VL Schiedam Tel. 010-4155016 andere ingrepen. De bedoeling was dat zoonlief het bedrijf later zou voortzetten. Maar daar had Vlielander jr. geen oren naar. Hij wilde dierenarts worden. Hij was dan ook dolgelukkig dat hy niet in militaire dienst hoefde, maar tot buitengewoon dienstplichtig werd verklaard. Zo kwam er tijd vrij om te studeren. Maar de mo bilisatie in 1939 gooide roet in het eten. Toen kwam de oorlog en toen die was afgelopen was Piet Vlielander een jaar of 26. „Te oud om nog vijfjaar te gaan bullen," vond hij. Toch wilde hij op de een of andere manier de gezondheidszorg in. In recht, begeleidde teams en atle ten. „Ik heb alles gemasseerd, van voetballers tot schaatsenrij ders," zegt hij trots. Thuis was hij bijna nooit en dat kostte hem zijn huwelijk. .Achterafheb ik er spijt van," meent hy nu. „Ik hield meer van mijn werk dan van mijn vrouw" In de jaren '60 begon hij naam te maken als paardemasseur. Hij had zelf twee dravertjes die op Duindigt en Nootdorp prijzen in de wacht sleepten en al gauw rie pen andere paardenbezitters zijn diensten in. Op die manier be landde hij in de hoogste kringen, want daar hebben ze veel paar den Ga je af op zijn verhalen, dan was hij kind aan huis bij bierbrou- dienst was hy hospitaalsoldaat werHeineken en andere grote in- geweest en hij wilde verder in die dustriëlen. richting. Met avondcursussen werkte hij zich op tot fysiothera peut. „Een hard leven," zegt hij, terugblikkend. Maar hij had die inspanningen er wel voor over. Hij kwam in de sportwereld te-. „Maar tussendoor bleef ik ook ge woon mensen behandelen, hoor," vertelt 'Ome Piet'. „Ik heb thuis bedankbriefjes liggen waarin mensen schrijven dat ik een stoel in de hemel verdien. Anderen noemen mij een wonderdokter. Nou, dat ben ik niet. Ik ben een gewoon mens, ik kan dit werk al leen doen dankzij de kracht van de Schepper. Ik ben maar een mens van de minuut. Verganke lijk." Viona Bij een tuindersbedrijf aan de Maasdijk stapt 'Ome Piet' uit zijn Visa en hult zich in een witte jas waarop de naam van het Holy Zie kenhuis staat. Uit een van de zij zakken puilt een stethoscoop. Zijn patiënt is een rank bruin paardje dat luistert naar de naam Viona. Het dier iaat de 'dokter' zonder veel tegenstribbelen een al goeddeels genezen ontsteking aan het rechterachterbeen in specteren. Vlielander behandelt het been met een apparaat dat met infra-rood de spieren ver warmt, verbindt de wond en legt er een rekverband omheen. „Het gaat de goede kant op," verzekert hij Mar iel, een meisje uit Maas sluis dat de eigenaresse is van Viona. Ook in het genezen van de wond aan het linkerachterbeen van Saskia, een drachtige merrie van achttien jaar oud, zit verbetering, stelt 'Ome Piet' tevreden vast. Op de vraag of hij nu niet bezig is met het werk van een dierenarts in plaats van dat van een fysiothera peut, antwoordt Piet Vlielander ontkennend. „Ik doe niks inwen- dings, ik hou me alleen bezig met spieren, pezen en botten. Ik mag alles doen, behalve spuiten. Dat doe ik dan ook niet." Uit het kalme gedrag van Viona en Saskia blijkt dat Piet Vlielan der een paard feilloos aanvoelt. „Je moet er inderdaad feeling voor hebben," verklaart hy. „Er zijn mensen die al veertig jaar paarden hebben, maar die nog de spieren niet voelen liggen. Kijk, paarden kunnen niet praten. Die kunnen niet aangeven waar ze pijn hebben. Dat moet jij aanvoe len. En als je het goed aanvoelt, merk je dat het dier je dankbaar is. Je moet tijdens de behandeling ook altijd tegen 'n paard praten. Dan weet-ie wat je doet. Kijk maar, als ik met 'm bezig ben staat-ie gewoon achterom te kij ken. Dier en mens, dat is een kwestie van samenspel." Schiedam - Wethouder Zijde veld kan morgen vermoedelijk een extra cheque in ontvangst nemen van 1,8 miljoen gulden voor de bebouwing van het Stadserf in Schiedam. Op Groenlinks na uitte de gemeen teraad gisteravond tijdens de eerste ronde van de begrotings behandeling voor 1994 geen zwaarwegende bezwaren tegen de voorgestelde financiering van het nieuwe bestuurlijke centrum aan de voet van het stadskan toor. Voor de bouw van een theater, bibliotheek, archief en bestuurs centrum staat al enkele jaren veertig miljoen gulden op de be groting. Tegen het huidige prijs peil is er ongeveer 46 miljoen gulden voor het project nodig. Nadat de bouw verschillende ke ren is uitgesteld, is de bouwstart nu gepland voor het najaar van 1993. De uit het project voortvloeiende jaarlijkse lasten kunnen echter flink hoger uitpakken dan aan vankelijk was gepland. Op ver zoek van de gemeenteraad pre senteerde wethouder Aad Wieg man (Financiën) afgelopen zo mer een lijst van mogelijke te genvallers. Volgens dit stuk zouden de ex ploitatiekosten in het zwartste scenario jaarlijks 1,8 miljoen gulden hoger uit kunnen gaan pakken dan gepland. Wethouder Zijdeveld, de eerstverantwoor delijke voor het Stadserf-project, zei er gisteren op te rekenen dat de kosten aanmerkelijk gunsti ger zullen uitpakken dan in dit sombere scenario. Maar wethouder Wiegman gaf gisteren toe dat de raad donder dag het initiatief feitelijk uit handen geeft als er wordt inge stemd met de meerjarenbegro ting 1994-'97, Dit financiële ka der voorziet in extra bezuinigin gen op andere uitgaven ais net zwartste scenario toch werkelijk heid mocht worden. Onverteerbaar GroenLinks keerde zich gisteren als enige tegen de mogelyk enor me kostenstijgingen op het Stadserf. In het licht van andere noden in de stad vindt deze col legepartij het onverteerbaar dat de gemeente dikke cheques voor zichzelf uitschrijft. Volgens deze partij kunnen de kosten van het project flink omlaag als de nieuw geplande raadszaal wordt ge schrapt. Fractievoorzitter Oomens meent dat de histori sche Korenbeurs geschikt is te maken als raadszaal. Wethouder Zijdeveld betwijfel de gisteren of dit daadwerkelijk tot een bezuiniging zou leiden. Het ombouwen van de Koren beurs zou volgens hem veel geld kosten. En door de raadszaal te scheiden van het bestuurlijk centrum, worden enkele geplan de efficiencyvoordelen volgens de wethouder zelfs teniet ge daan. Tijdens de laatste begrotingsbe handeling van het rood/groene college werd gisteren eveneens een voorschot genomen op de ta- rievendiscussie, die overigens pas in december tot besluitvor ming zal leiden. Uitgangspunt is dat de Onroerende Zaakbelas ting met drie procent wordt ver hoogd. De voorstellen voor de tarieven voor gas, water en elektriciteit worden pas binnenkort bekend. Datzelfde geldt voor de afvalstof fenheffing. De laatste, voor ieder huishouden gelijke heffing, werd verleden jaar bewust ver laagd. Het veroorzaakte finan ciële gat werd opgevangen in de Onroerende Zaakbelasting, die hoger is naarmate een huishou den een duurder huis bewoont. Teneinde de lagere inkomens te sparen wil GroenLinks de afval stoffenheffing geheel in de OZB verwerken. D66 toonde zich gis teren opnieuw falikant tegen. Haar voorstel om de afvalstof fenheffing direct en kostendek kend aan de klant door te bere kenen, schuift de party echter door tot na de verkiezingen. Het CDA wil ook af van het door berekenen van de afvalstoffenh effing in de OZB, Dit betekent volgens de christen-democraten echter niet dat deze belasting la ger mag worden. De opbrengst wordt in haar scenario als extra investering in de stadsvernieu wing gepompt. Maassluis - De Woning Stichting Maassluis (WSM) heeft sinds deze week haar eerste officiële be stuur. De zeven bestuursleden zijn ge kozen uit de ruim veertig belang stellenden die zich hadden ge meld. Daarbij viel de keu2e uit sluitend op mannen. Vrouwen zijn in het bestuur van de nieuwe stichting, die de circa 7000 sociale huurwoningen in Maassluis beheert, niet vertegen woordigd. Het nieuwe bestuur be staat volgens directeur Ploeg uit mannen met ervaring op het ge bied van de volkshuisvesting en specialisten op het gebied van economie, bestuurskunde, finan ciën en justitie. Voorzitter van het WSM-bestuur is N. Moerman, de voormalig se cretaris van de Algemene Wo ningstichting Maassluis, de voor loper van de huidige stichting. De overige bestuursleden zijn L.H.M. Buckers, ir. J.M. van der Donk, FA. van Dugteren, J.J.M. van der Horst, J. Mateovies en J. Visser. Op de terugweg verklaart 'Ome Piet' nogmaals met nadruk dat hij geen wonderdokter is, maar dat hij zijn vermogens dankt aan de Schepper. Mensen die zijn hulp inroepen mogen er niet vanuit gaan dat ze stante pede zullen ge nezen. Tijdens deze mededelin gen sjort hij nerveus aan de ver snellingspook. „Ik heb ook m'n beperkingen. Een hernia maak ik natuurlijk niet beter. Ik kan hoogstens de pijn wat verlich ten." Na nog een ruk aan de ver snelling zegt hy: „Oudere men sen vragen mij weieens: 'Ome Piet, want vind jij nou van de dood?' Tja. Ik heb daar geen ant woord op. Misschien kun je beter vragen wat je van het leven vindt." Woensdag 10 november SCHIEDAM De Wissel (Broersveld 30). Dia-le- zing over protestantse kloosterge meenschap van Taizé (Frankrijk), 20.00 uur. Klubhuls Zuid. Herha- lingsavond cursus reanimatie, 20.00 uur. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Magna Carta. 20.15 uur. MAASSLUIS Zaal de Sluis, informatie-avond voor aanstaande ouders, 20.00 uur. ROTTERDAM De Doelen. Rotterdam Educatief Project, 19.30 uur. Reizend Muziek gezelschap. 20.15 uur, Ahoy'. Len ny Kravttz, 20.00 uur. De Evenaar. Chris Hmze, 20.15 uur. Theater Zuidplein. Deep River Quartet, 20,15 uur. Theo Maassen, 20.30 uur. Doelencafé. Sophisticated La- dies, 22.15 uur. Luxor Theater. Bubbling Brown Sugar. 20.15 uur. Rotterdamse Schouwburg. Me ningen van een clown, 20.30uur. Ar tifact, 20.15 uur. Lantaren/Ven ster. Zondvloed, 21.00 uur. Zaal De Unie. Het land van Huizmga. 20.30 uur. Donderdag 11 november SCHIEDAM NPB-gebouw (Westvest 92). Con cert Gewestelijk Senioren Orkest. 14.00 uur. VLAARDINGEN Grote kerk. Lunchconcert, 12.45- 13.15 uur. Stadsgehoorzaal. Les nuits fauves (film). 14.00 en 20.30 uur. La noche des flamenco (Spaan de zang, muziek en dans), 20.15 uur. MAASSLUIS Koningshof. Bridge, 19.45 uur. ROTTERDAM St.Laurenskerk. Lunchconcert. 12.45 uur. Ahoy'. Lenny Kravitz. 20.00 uur. De Doelen. Amsterdam se Bachsolisten, 20.15 uur, Schie- landshuis. Ensemble Rotterdams Philharmomsch Orkest, 20,30 uur. Zaal De Unie. Het Pianokabmet, 20.30 uur. Nighttown. Lois Lane, 21.00 uur. Plan C. Fruit Crackers, 21.30 uur, Thelonious. Jamsessie, 22.00 uur. Rotterdamse Schouw burg. King Lear. 19.30 uur. Menin gen van een clown, 20.30 uur. Luxor Theater. Bubbling Brown Sugar, 20.15 uur. Theate r Zuidplein. Theo Maassen, 20.30 uur. Yuca, 20.15 uur. Lantaren/Venster. De Reis 3, 20.30 uur. Bioscopen ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'I ard' (al) dag. 11.45-14.15-16.45- 19.15-21.45. Alhambra 2: 'Inde cent proposal' (al) dag. 6.45-9.30. do.ook 1.15-4. Catypso 1; The Firm' (16) dag. 1.15-5-8.30 .Caiyp- so-2: The piano' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-3: 'Fionle' (16) dag. 1.15,4.6.45-9-30 Cinerama 1: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Bom Yes terday' (a!) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Sliver* (16) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Cliff- hanger' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 5: The Vanishing' (16) dag, 6.45-9.30. do.ook 1.15- 4. Corso: The House of the Spirits' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Imax Theater: Imax Filmfestival dag. elf verschillende maxi formaat films, 11-11.45-12.30-1.15-2-2.45- 3.30-4.15-7.15-8-8.45. Lanta ren/Venster 1: The woman from the Lake of the Scented Souls' dag.8-10. Venster 2: 'Mamma Ro ma1 dag.9.30. 'Teorema' do,7.30. Venster 3: Trois couleurs: bleu' dag. 8-10. Venster 4: 'Het scha duwrijk' dag. 8, 'Bad Lieutenant' dag.10. Lumière 1: 'Jurassic Park' (al) dag.l.15-4-6,45-9.30. Lumiè re 2: The fugitive' (12) dag. 1.15-4- 6.45.9.30. Lumière 3: 'In the line of fire' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 4: 'Last Action Hero' (al) dag. 6.45-9.30, do.ook 1.15-4. Rex: 'Matinee Idol' {18} dag. 12. doorl.voorst. Thalia: Tina' (12) 1.15-4-6.45-9.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1