15 Vertraging dreigt voor Stadserf Brood en ijs bij Van Oudheusden itai W®* 'Met Chris Zijdeveld is het welletjes geweest' Raad wil ruim de tijd voor voor zorgvuldige behandeling kredietaanvraag Jaarcelvoor incestpleger genda skm Woningbeheer speelt voor Sinterklaas Installateur krijgt waarborgcertifïcaat 300 Darters bij Vijfsluizen Info-avond over ondernemer sprij s Klaverjastoernooi voor wakkere kaarters Scholieren lopen geld bijeen voor boerderij Havenbrug afgesloten De armste Schiedammers wonen in Oost Winkeliers helpen De Krentenmik Rotterdams Dagblad Dinsdag 16 november 1993 1 j#% '&M1 Wie jarig is tracteert. Zo denkt ook het Gemeentelijk Woningbeheer er over. Ter gelegenheid van het 75- jarige bestaan startte Woningbeheer een actie waar bij de bewoners suggesties konden leveren om de woonomgeving in de eigen wijk met een aardig ge schenk te verbeteren. Voor elke wijk was een prijs in het vooruitzicht gesteld. De winnende cadeausuggesties zijn eind vorige week door de wijkteams van Woningbeheer symbo lisch overhandigd aan de inzenders van de meest ori ginele ideeen. De echte geschenken worden later in de maand geplaatst. In vier van de acht gebieden (Spaland, Groenoord. Nieuwland-West en Schiedam-Oost) komen speel toestellen te staan. Nieuwland Midden-Zuid krijgt voor elke flat een houten bankje voor ouderen, Nieuwland Midden-Noord picknickvoorzieningen aan de Burgemeester van Haarenlaan en Nieuwland- Oost wordt voorzien van bloembakken. In Schiedam West-Zuid worden naast een zogenoemde wipkip ook knikkerputtegels aangebracht. Het technisch installatiebedrijf van C. Molenaar mag zich sinds kort 'waarborgmstailateuri noemen. Di recteur H. Eikenbroek van het ONS heeft daartoe een waarborgcertifïcaat uitgereikt aan de eigenaar van het Schiedam.se bedrijf. Het is het eerste certifi caat dat door het ONS is uitgegeven. Molenaar is nu bevoegd om zelfstandig installaties op te leveren, zonder keuring van het nutsbedrijf. Het elektrotechnisch installatiebedrijf is het eerste in Schiedam dat voldoet aan de zogenoemde waar- borgcriteria. Het gaat daarbij om normen voor invoe ring en beheersing van kwaliteitszorgsystemen in bedrijven, De kwaliteit wordt jaarlijks door de KEMA gecontroleerd. Vlaardingen Aan welke eisen moet een bedrijf voldoen om in aan merking te komen voor de Rotterdamse regionale Ondernemersprijs. Op die vraag wordt woensdag avond 17 november in theater De Schuurkerk ant woord gegeven. Dan houdt het Ontwikkelingsbedrijf Rotterdam, de organisator van de ondernemersprijs, vanaf 20.30 uur een informatieavond voor belang stellende bedrijven. Ook Maassluise ondernemers kunnen deelnemen. De ondernemersprijs is onderverdeeld m twee cate gorieën; kleine bedrijven met minder dan tien werk nemers en middelgrote en grote ondernemingen met meer dan tien personeelsleden. Voor elke cate gorie wordt een prijs beschikbaar gesteld. De prijs bestaat uit een trofee en een geldbedrag van 10.000 gulden. De inschrijvingstermijn voor de prijs sluit op 9 ja nuari. De uitreking vindt plaats in april. Klaverjashefhebbers die mee willen doen aan het toernooi van de Nederlandse Klaverjas Unie, dat ko mend weekeinde wordt gehouden, moeten een nachtje slapen overslaan. Het toernooi voor koppels wordt afgewerkt in partycentrum De Moriaan aan het Zandpad 24 cn vindt plaats in de nacht van vrij dag 19 op zaterdag 20 november. Het kost dertig gulden per paar om deel te nemen aan het klavejjasevenement maar dan krijgt men wel koffie, soep en broodjes en maakt men kans op één van de vele prijzen. Deelnemers kunnen zich tot en met 17 november aanmelden door na 20.00 uur 01892-17004 of 01899- 13583 te bellen. Redactie Waterweg: Jan Booister Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Zo'n driehonderd deelnemers(sters) worden ver wacht op het grote dartstoernooi dat zondag 21 no vember wordt gehouden op het Shell-complex Vijf sluizen. De organisator, Rijnmond Darts, heeft voor 1500 gulden aan prijzen beschikbaar. In darts kringen wordt de wedstrijd door een aantal mensen gezien als een soort open kampioenschap voor Rot terdam en omgeving. De wedstrijden beginnen elf uur 's morgens. Leerlingen van de openbare basisschool De Zuid- buurt hebben vorige week met een sponsorloop 1500 gulden bij elkaar gerend voor boerderij Nooit Ge dacht. De boerderij wordt omgebouwd tot een dag verblijf voor verstandelijk gehandicapten. In de toe komst moet daar ook een aantal mensen worden ge huisvest. Voor de ingrijpende renovatie van de boer derij is naast de subsidie veel geld nodig om een en ander te verwezenlijken. Daarom worden diverse ac ties gehouden om geld in te zamelen. Maassluis De Havenbrug en de Spoorbrug zijn in verband met baggerwerkzaamheden in de haven gesloten tot 17 november en wel van zeven uur 's morgens tot vijf uur 's middags. Het verkeer wordt omgeleid. Dinsdag 16 november SCHIEDAM Positief denken (rijf lessen, deelname gratis). SVO-gebouw, Broesveld 142 (19.30-20.30 uur). Woensdag 24 november vlaardingen n L Klussencursus voor vrouwen (9.30-11-30 uur. 12,50). Stichting Coer- ke, P.K. Drossaart straat 65. Schiedam - Wethouder Zijdeveld slaagt er waarschijnlijk niet in de kredietaanvraag voor de bebouwing van het Stadserf vol gens planning te agenderen voor de raadsvergadering van de cember. D66 en GroenLinks hebben in een motie geëist dat de raadscommissies en de gemeenteraad ruim de tijd krijgen om het voorstel te bestuderen. Met de bebouwing van het ge meentelijk deel van het Stadserf is een investering van ongeveer 46 miljoen gulden gemoeid. Naast een nieuw bestuurlijk centrum wil Zijdeveld verder een biblio theek, archief en raadszaal laten bouwen. De enorme investering rechtvaardigt volgens D66 en GroenLinks een zeer secure be handeling van het bouwplan. De motie is raadsbreed ondersteund en ook wethouder Zijdeveld zegt er geen moeke mee ie hebben. „Met die motie wordt eigenlijk een open deur ingetrapt. Een goe de behandeling spreekt voor ons voor zich." In strijd De kredietaanvraag wordt van daag behandeld in het college van B en W. Daarna worden de stuk ken opgestuurd aan de leden van de raadscommissies. De gemeen teraad zou het plan volgens het scenario op 6 december in de ge meenteraad moeten goedkeuren. De kans is echter groot dat de raadsleden een dergelijk vlotte behandeling in strijd met de mo tie vinden. Wethouder Zijdeveld heeft be loofd dat bij het bouwplan over bet Stadserf ook een notitie ver schijnt over een door GroenLinks aangedragen alternatief voor de nieuwe raadszaal. GroenLinks wil de volksvertegenwoordiging on derbrengen in de Korenbeurs. Dit plan wordt op z'n financiële meri tes beoordeeld, a3 geeft Zijdeveld aan dat hij weinig heil ziet in dit plan. Bij de behandeling van het bouw- krediet moet duidelijk worden, hoeveel extra geld het college no dig denkt te hebben voor de ex ploitatie van het Stadserf. In plaats van negen ton is er in een somber scenario jaarlijks 2,7 mil joen gulden nodig om de tekorten te dekken. Met het aannemen van de meeijarenbegroting heeft de raad dit mogelijke tekort voor zien, al distantieert GroenLinks zich van de stelling dat wethou der Zijdeveld de cheques nu op zak heeft. Kinderen uit Schiedam -West poseren in 1945 voor het '3e IJswonder' inde Mariastraat, waar ze een broodmaaltijd kregen aangebo den. Repro Niels van der HoeverVRotterdams Dagblad Door Ben van Haren Schiedam - Vijftien ijswinkels telde Schiedam kort voor de Tweede Wereldoorlog. Daarbui ten reden in de zomer vele ijskar ren door de stad. Dit valt te ont dekken in het nieuwste prenten boekje van Henk Kiela, dat Schiedam-West en het Nassaukwartier tot onderwerp heeft. Voorts is er de ontwikke ling van het in de loop van deze eeuw volgebouwde gebied tussen Nieuwe Haven, Vlaaidingerdijk en de Vij fsluizen uit af te lezen. Op zoek naar straatbeelden uit dit stadsdeel van Schiedam met. naast het deftige Nassaukwartier en het Sterrebos, zijn schilders-, schrijvers- en heiligenbuurt vond de schrijver/samensteller/uitge ver onder meer plaatjes van twee ijsventers. De sierlijke ijskar van De IJsberg van het Broersveld komt in beeld aan de Vtaardinger- dijk en de eenarmige Rinus Bijl staat met zijn kar vol verpakt Ermi-ijs op het brede trottoir langs de Admiraal de Ruijter- straat, waar wandelaars uit het Volkspark, het Sterrebos en Julia- napark elkaar ontmoeten. De kinderen uit het West van om streeks de oorlog (die nu dus vijf tigplusser zijn) zullen zich van al le ijszaken in Schiedam het '3e IJswonder' met zijn glimmende tegelpui, op de hoek van de Ma riastraat en Fabristraat, het best herinneren. In de sombere hon gerwinter en de rest van het laat ste oorlogsjaar konden zij daar eer.s in de maand smullen van een broodmaaltijd. Ze kregen die gratis aangeboden van het echt paar Van Oudheusden, dat een voor de oorlog ingeslagen grote party sokken en kousen in dc be zettingsjaren gebruikte als ruil middel voor meel en andere voe dingsmiddelen. De verkoop van surrogaat-slagroom was een an dere belangrijke inkomstenbron in die tijd voor hen. Adriaan van Oudheusden was zijn zaak in de Mariastraat in 1940 begonnen, het was de derde vestiging van de ijs- dynastie Van Oudheusden en kreeg daarom de naam '3e IJs wonder'. Staatsloterij Vader Martinus van Oudheusden begon in de vooroorlogse crisisja ren, na het winnen van de hoofd prijs in de Staatsloterij, zijn eer ste IJswonder aan de Hoogstraat in Vlaardingen, waar na de oorlog (tegenover de Visbank) nog een tweede zaak is geopend die Vano- ijs verkocht. In Gouda kwam het tweede IJswonder en aan de Ga- Wetstraat in Schiedam was slechts kort het vierde 'wonder' gevestigd. De Maaskant, de wa terpaaltjes, de jachtopziener, de sportvelden van Boshoek, de ter rassen van de Volksbond en Van Houwelingen in het Sterrebos ko men ook aan bod in het zesde boekje, dat Kiela over Schiedam maakte. Evenals het Sportfond- senbad met geopend dak, het ou de Wilton Fijenoord, vele scholen, de nonnen van de Dr. Noletstich- ting, het St. Lidumagesticht en het later als voetbalterrein van Martinit en Excelsior'20 gebruik te feestterrein aan de Willem de Zwijgerlaan. Het boekje met 113 uitgebreid toegelichte foto's geeft een aardig beeld van de grote ver andering, die Schiedam-West in de eerste zeventig jaar van deze eeuw heeft ondergaan. Het kost 35 gulden en is uitsluitend na 18.00 uur telefonisch te bestellen bij uitgeverij De Drie Glazen, 010— 4746510. Door Carel van der Velden Schiedam - Een eensluidende vi sie op Chris Zijdeveld bestaat niet. Bel in de stad tien mensen op en je krijgt tien verschillende meningen over de PvdA'er, die volgend jaar na twintig jaar op stapt als wethouder. Voor- en te genstanders van zijn aanpak zijn het slechts over één ding eens: Zijdeveld doet er goed aan te ver trekken als wethouder. Wie Hans Bakker spreekt, krijgt in één klap beide partijen aan het woord. Want de vroegere fractie voorzitter van de PvdA is tegen woordig naast opposant ook fan van de wethouder. Zelf spreekt hij van een 'haat-liefdeverhou ding'. Puur bestuurlijk gezien be hoort Zijdeveld volgens Bakkei tot het beste wat Schiedam te bie den heeft. Landelijk en zelfs in ternationaal bestaat er erkenning voor zijn inspanningen voor het milieu. ,.Met name in de laatste twee pe riodes heeft hij veel bereikt, ook bovenlokaal. Hij heeft een be langrijke rol gespeeld in de komst van de metro en dc oppositie te gen Zestienhoven en Rijksweg 19 En met dewjk Spaland wnrrft furore gemaakt. Ik ben ook onder de indruk van de snelheid, waar mee wordt gebouwd Aanmerkelijk meer moeite heeft Bakker met de wijze waarop Zij develd met de raad en de bevol king omgaat. Volgens hem kan het democratischer. „Chris houdt Zijdeveld; weg. Archieffoto Cees Kuiper/Rotterdams Dagblad een inloopbij eenkomst en zegt dan al gauw dat de bevolking toch zijn zegje heeft kunnen doen. Als hij weet dat de buit bmnen is, hecht hy met meer zo'n belang aan inspraak. Met die aanpak ben ik het niet eens." Bittere herinneringen MincH plastisch drukt Jan Ha gendoorn zich uit. Deze oer- Schiedammer. actievoerder en lieihebber van stedelijk schoon maakt Zijdeveld al twee decennia mee m het inspraakcircuit. Hij heeft er slechts bittere herinne ringen aan. „Zijdeveld is zo'n omhoogge- klommen jongen uit een arbei dersmilieu die zijn eigen afkomst vergeten is," meent Hagendoorn. „Hij heeft absoluut maling aan de bevolking. Hij weet 't en de rest is dom. Hij ontkent dat anderen ook wel eens iets zinnigs te meiden hebben." Met name in de oude binnenstad heeft deze arrogantie tot rampen geleid, meent Hagendoorn. Een typisch Oudhollands straatje als de Lange Kerkstraat is volgens de Lange Havenbewoner getransfor meerd tot een 'betonnen blokken doos'. „De tranen schieten je in de ogen," zegt Hagendoorn. „Het ABC-winkelcentrum was in strijd met het bestemmingsplan, maar daar hebben ze schijt aan. Erg is ook dat Zijdeveld een aan tal oude bewoners uit hun straatje heeft gejaagd. Nee, een demo craat is het zeker niet. Laat staan een sociaal-demoeraat. Hij is een arrogante egoïst." In een grijs verleden zat Hagen doorn in het bestuur van de Be wonersvereniging Schiedam- Centrum met Hans van Kleef. De ze Van Kleef werd later raadslid, wethouder en fan van Chris Zijde veld. „Die ontwikkeling van het centrum is veel tc langzaam ge gaan," zegt Van Kleef die zich na twee jaar absentie onlangs terug trok als wethouder. „Chris heeft er soms moeite mee knopen door te hakken. Maar de vraag is of dat altijd erg is. Vroeger werd hem wel eens voor de voeten geworpen dat in Vlaar dingen alles sneller gaat. Ik ben eens gaan kijken en toen zag ik die afgrijselijke V&D en dat af schuwelijke Liesveldviaduct. Dan ben ik het met Chris eens dat je het beter rustig en goed kunt doen." Redding Tot slot Tiny Krikke-Hein. Poli tiek actief is deze 80-jarige al lang niet meer, maar Zijdeveld heeft het min of meer aan haar per soonlijk ingrijpen te danken dat hij nu afscheid neemt met gebak in plaats van twaalf jaar geleden met een schop onder zijn kont. In 1982 redde Krikke-Hein Zijde veld voor een roemloze onder gang. Het PvdA-bestuur, onder leiding van Hans Bakker, had de wethouder voor de raadsverkie zingen op een onverkiesbare 23e plaats gezet. Zijdeveld had al vergevorderde plannen om te emigreren toen Krikke ingreep. Op de beslissen de ledenvergadering trommelde ze een groot aantal oudere partij genoten op en stuurde ze Zijde veld in haar woorden 'terug naar de top'. Spijt heeft ze nooit gekregen van die actie. „Kei is» een hele aardige man met een jongensachtig opti misme. Later heeft hij me nog goed geholpen bij mijn actie voor het crematorium in Schiedam. Het is te respecteren dat hij op een hoogtepunt stopt. Het slaan van veel palen bat hij over aan zijn opvolger." Schiedam - Schiedammers beho ren door de bank genomen niet tot de rijkste Nederlanders. Uit recente cijfers van het CBS blijkt dat Schiedam wat betreft het be steedbaar inkomen van zyn inwo ners op de 445e plaats staat van in totaal 672 gemeenten. Het be steedbaar inkomen van de Schiedammer lag in 1989 twee procent onder het landelijk ge middelde. Het gemiddelde was 23,800 gulden voor Nederland, maar bedroeg in Schiedam 23.350 gulden. De spreiding van het in komen over de stad laat forse ver schillen zien, De hoge inkomens wonen vooral in "Woudhoek (Spa- land was in het jaar van het CBS- onderzoek pas in aanbouw), de binnenstad en bepaalde delen van Schiedam-West. De lagere in komens concentreren zich in de wijken Oost en Nieuwland.Het verschil in besteedbaar inkomen tussen de wijk met het hoogste (Woudhoek) gemiddelde en het laagste (Oost) is behoorlijk groot. Het gaat om een bedrag van 4500 gulden. Een nog gedetailleerdere uitsplitsing van de gegevens laat zien dat de rijkste Schiedammers wonen in de buurt rond het Schie- land Ziekenhuis en de armste in Schiedam-Oost, Andere buurten met hoge inkomens zijn. Kethel- Oost, de Plantage en Woudhoek- Noord. Lage inkomens zijn vooral te vinden in het westelijk deel van Nieuwland, het zuid-weste lijk deel van de Gorzen en in vrij wel alle buurten van Schiedam- Oost. Rotterdam/Schiedam - De Schiedammer N. van de V. die de ze zomer incest pleegde met zijn achtjarige dochtertje is geheel conform de eis door de rechtbank veroordeeld tot twaalf maanden gevangenisstraf, waarvan zes maanden voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar. Als bijzondere voorwaarde is gesteld dat hij zich moet houden aan de richtlijnen van de reclassering. De 35-jarige die is gescheiden en zijn twee dochtertjes volgens een omgangsregeling zo nu en u«m te logeren had. bekende tijdens de zitting van twee weken geleden op 25 juli zijn seksuele lusten te hebben botgevierd op de oudste van zijn twee kinderen. Volgens de verklaringen van het slachtof fertje zou hij bij haar naar binnen zijn gedrongen, haar hebben be tast en zich hebben laten, mastur beren. Het eerste en laatste ont kende Van de V. De zaak kwam aan het licht toen de moeder een afwijkend gedrag bij haar dochtertje constateerde nadat ze een weekeinde bij haar vader had gebivakkeerd. De ge volgen van het vergrijp zijn voor de dader niet te overzien. Aan de omgangsregeling met zijn ex- vrouwbetreffende de kinderen is een einde gekomen, zijn baas heeft hem geschorst en zijn fami lie heeft per brief laten weten niets meer met hem te maken te willen hebben. „Daarom denk ik," sprak raads man P.E. Vos tijdens de zitting, „dat mijn cliënt eigenlijk al vol doende is gestraft. „Bovendien heeft hij in de gevangenis geen le ven omdat incest- en ontuehtple- gers worden gediscrimineerd door de mede-gedetineerden. Uit angst te worden aangepakt zegt hij niet waarvoor hij zit." Officier van justitie mevrouw mr. G. Munnichs noemde het zeden delict 'ernstig'. Ze eiste een jaar cel, waarvan de helft voorwaarde lijk, en vond dat Van de V. zou moeten deelnemen aan het trai ningsprogramma voor zedende- lictplegers. De verdachte zelf zei dat niet nodig te vinden („Het is één keer gebeurd en zal nooit meer gebeuren") maar toonde zich wel bereid aan die eis te vol doen. Vlaardingen - Winkeliers in win kelcentrum De Loper in Holy zyn een inzamelingsactie begonnen voor kinderdagverblijf De Kren tenmik. De middenstanders trachten onder elkaar en onder hun klanten zoveel mogelijk geld bijeen te brengen als bijdrage voor het dagverblijf aan de Hofsingel, dat enige tijd geleden grondig werd vernield door en kele jongeren. De collecte van de middenstanders, onder leiding van boekhandelaar Pontier, is niet de eerste hulpactie voor het getroffen kinderdagverblijf. Ou ders uit de wijk boden direct na het ontdekken van de ravage spontaan hulp aan. Een bedrijf schonk De Krentenmik een alarminstallatie en de organisato ren van het Haring- en Bierfeest gaven het dagverblijf een geldbe drag om nieuw speelgoed te ko pen. Dinsdag 16 november SCHIEDAM Kluphuis Oost. Bingo, 20.00 uur. Podium, jamsessie, 21.00 uur. VLAARDINGEN Groen van Prinstererschool. Info- avond over biokcontainers omgeving Goudbloemstraat. 20.00 uur Trian gel. Postzegelveiling, 20.15 uur. MAASSLUIS Stadhuis. Gemeenteraad, 20.00 uur. Koningshof. Bingo. 20.00 uur. MAASLAND Gemeentehuis. Gemeenteraad, 19.30 uur. ROTTERDAM De Doelen The Power Concert, 20.15 uur. Theater Zuidplein Wally Tax, 20.30 uur. Gr.z. Youpvan 'tHek, 20.15 uur. Dizzy. Maarten van der Gnnten/Ben Herman Kwartet, 22.00 uur. LuxorTheater. BubbimgBrown Sugar, 20.15 uur. Rotterdamse Schouwburg De dood en het meis je, 20.15uur. Sregfreud, 20.30 uur. Bibliotheektheater. Het huis van Labdakos, 20.30 uur. Jeugdthea ter Hofplein. Eenakter Festival voor Scholieren, 20.15 uur. Aula Eras mus Universiteit. Rotterdams Phil- harmonisch Orkest, 16.30 uur, Lus- trumprogramma: lezing, 19.30 uur, film 20.15 uur. Woensdag 17 november SCHIEDAM Passage Theater. Theater 42 (jeugdtoneel), 14.00 uur. De Stuur hut. Spreekuur CNV, 14.00-15.00 uur. VLAARDINGEN Harmonie. Schateiland (kinder- voortselling). 14.00 uur. MAASSLUIS Koningshof. Ouderenmiddag, 14.00 uur. De Schuurkerk. Kleine Frederik (kindertheater). 14.00 uur. ROTTERDAM Open Hof. Marktconcert, 11.00 uur. De Doelen Lunchconcert, 12.45 uur. Mannierskapel, 19.00 uur. Reizend Muziekgezelschap, 20.15 uur. Conservatorium. In strumentaal ensemble, 12.45 uur. Luxor Theater. Bubbling Brown Sugar, 20.15 uur. Theater Zuid plein Youp van 't Hek, 20.15 uur. Jaap Mulder, 20.30 uur. Biblio theektheater. Het huis van Lab dakos, 20.30 uur. Lantaren/Ven ster. Mirandolma, 20.30 uur. Eight kings for a mad song 1.21.00 uur. Rotterdamse Schouwburg Siegf- reud, 20.30 uur. Jeugdtheater Hofplein. Emmers. 14.00 en 15.15 uur. SKVR-Muziekschool Cen trum-West. Open podium voor kin deren, 16.00-17.00 uur. Zaai De Unie. Het land van Huizmga, 20.30 uur. Bioscopen ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Single White Female' (16) dag. 11.45- 14.15-16.45-19.15-21.45. Al hambra 2: The Fugitive' (12) dag. 1.15-6.45-9.30. Calypso 1: 'The Firm' (16) dag. 1.15-5-8.30. Calyp- 50-2: 'Hartverscheurend' (16) dag 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-3: The piano' (12} dag. 1.15.4.6.45- 9.30 Cinerama 1: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 2: 'Three of Hearts' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Sliver1 (16) dag. 1.15-4-6.45- 9,30. Cinerama 4: 'Cliffhanger' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 5: 'Bom Yesterday' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Corso: The House of the Spirits' (16) dag. 1.15- 4.30-8.15. Imax Theater: 'Sharks' (al) dag. 2-8.30. Lantaren/Venster 1: The woman from the Lake of the Scented Souls' dag.8-10. Venster 3: Trois couleurs: bleu' dag. 8-10, ma.alleen 8. Sneak Preview ma. 10. Venster 4: 'Romance de Valentia" dag. 8-10. Lumière 1: 'Jurassic Park' (al) dag.1.15-4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Rising Sun' (12) dag. 1.15-4-6.45.9.30. Lumière 3: 'in the line of fire' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. lumière 4: The Fugiti ve' (12) dag. 4-6.45-9.30. do- .vr.ma.di.ook 1.15. Rex: 'Viva Va nessa' (18) dag, 12. doorl.voorst. Thalia: 'Una' (12) dag.1.15-4- 6.45-9.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1