13 Woningbedrijf krijgt grote vrijheid Steeds minder reigers op wintertrek 'Dit is de zoveelste bui voor Maassluis' 8ll^L, 29.90 Oude foto's in vernieuwend centrum Statuten na privatisering bieden directie veel mogelijkheden WmmË New Bassy's laat de prijzen smelten!! 198. 98.- genda De Stijgende Zanevelder Kerkweg even dicht Magnalia Deïkerk viert zesde lustrum Loterij voor boerderij Taxicentrale sponsort Extra subsidie voor Kunst na Arbeid B en W de wijk in Havenbrug dicht gg gS W~' '<^r:tMÊgMÊÊÊt - i z '...o,,- Pü JACKS „DOUBLE DUTY" SWEATERS POLO'S 113 nu 59.90 SHIRTS JEANS HERENJAS KOLBERTS Rotterdams Dagblad Donderdag 25 november 1993 Anton Wustrow moet het omdraaien. Hij behoort niet te zeggen dat de bevolking van Maassluis niet goed past bij de beschikbare wonin gen. Hij moet zeggen dat de woningen niet goed passen bij de be schikbare inwoners. Daar moet Wustrow wat aan doen, want hij is wethouder voor Volkshuisvesting. Hij moet zijn volk goed huisves ten. De PvdA-wethouder heeft een plan. Wustrow denkt aan 'upgrading' van goedkope huurwoningen in de Burgemeesterswijk, de Bloemen- buurt en de Componistenwijk. Upgrading betekent dat ze duurder worden. Dat moet gebeuren na een vergroting van de flatwoningen. Na een renovatie zullen ze luxer zijn. De 'arme kant' van Rotterdam kan ze dan niet meer betalen, dus u kunt nu zelf vaststellen of Maas sluis bereid is om mee te werken aan een regionaal spreidingsbeleid van allochtonen. Niet dus. Maar nu. Als de minima uit Rotterdam de Zakkende Zanevelder niet meer kunnen betalen omdat het qua woonlasten een Stijgende Zanevelder wordt, dan kunnen de minima uit Maassluis zelf een flatje aan de Burgemeester Zaneveldstraat óók niet meer betalen. Hier zien we de vernieuwing die de PvdA voorstaat Uit angst dat de welgestelde Maassluizers naar een andere plaats vertrekken, mikt het gemeentebestuur van het toch al bovenmodale Maassluis op duurdere woningen. Maar de pechvogel die arm is, moet blijven waar hij zit, of kan naar Rotterdam verhuizen. Maassluis wil een stad van rijke stinkerds zijn. De Partij van de Arbeid is er niet voor werklozen. En wie het terecht vindt dat de sociale woningbouw geen prioriteit krijgt, moet even aan zijn portemonnee denken. Als er eenmaal een regionaal vereveningsfonds is, moet Maassluis mee betalen aan de oplossing van Rotterdamse problemen. Hoe groter die problemen, des te hoger de tarieven in Maassluis. KOR KEGEL Verkeer in de richting van en komende uit Delft kan in de nacht van zaterdag 27 op zondag 28 november en zaterdag 4 op zondag 5 december geen gebruik maken van de Kerkweg. In de komenden twee week einden worden daarwerkzaarnheden uitgevoerd aan de spoorwegovergang Kerkweg/Kandelaarweg. Dat houdt in dat de overweg tussen 23.00 en 8.00 uur vooralle verkeer is afgesloten en dus een andere rou te gekozen dient te worden. Met een feestdag vol activiteiten viert de Magnalia Deïkerk aan de Albardastraat zaterdag het 30-jarig bestaan. Voor jong en oud is er van alles te beleven. Het feest begint om tien uur en duurt tot ongeveer vier uur. Er zijn cabaretvoorstellingen, muziekuit voeringen en een fototentoonstelling die herinnerin gen aan de Ooster-, Plantage-, Juliana- en Goede Ha- venkerk doet oproepen. Voor de allerkleinste jeugd is opvang geregeld, de ouderen krijgen een speciaal programma voorge schoteld. Tussen de middag bestaat de mogelijkheid een lunch te nuttigen. Vlaardingen Talloze mensen, scholen en instanties hebben al het nodige geld bijeengebracht om de verbouwing van boerderij Nooit Gedacht te kunnen realiseren. Het onderkomen ligt verscholen in het landelijk gebied tussen de Maassluise Trekvaart, de Vlaardingse Vaart en Het Scheur en doet dienst als dagverblijf voor verstandelijk gehandicapten. In de nabije toe komst wil men er twaal f van hen permanent huisves ten. Om woongelegenheid te creëren is veel geld no dig en daarom hebben de twee stichtingen die de boerderij beheren, een loterij georganiseerd. De loterij, de afsluitende actie voor Nooit Gedacht, duurt tien maanden en gaat eind november van start. Elke maand wordt een trekking verricht en met één lot a honderd gulden speelt men alle trek kingen mee. Er worden in Schiedam, Vlaardingen, Maasland cn Maassluis in totaal vierduizend loten uitgegeven. Daartegenover staan meer dan acht honderd prijzen waaronder twee auto's. Wanneer al le loten worden verkocht, gaat er ook nog een reis naar de zon uit. Het G-team (gehandicaptenteam) van VFC is vanaf 1 november 'geadopteerd' door de Vlaardingse Taxi Centrale (VTC). Dat betekent dat ze het vervoer van de voetballers in de regio verzorgen. De gemeente Vlaardingen legt wat bij voor de overige wedstrijden, zoals toernooien en gelegenheidswedstrijden. Bij VFC is al een aantal jaren een G-team actief. Dat doet mee in een regionale competitie voor gehandi capten. De muziekvereniging Kunst na Arbeid krijgt een ex tra subsidie uit het 'fonds waardering culturele- en jeugdactiviteiten. Het gaat om een bedrag van ƒ1050. De financiële ondersteuning is door het college toe gezegd voor het optreden van het jeugdorkest met het muziekduo Circus Custers. Dat optreden vindt plaats in het kader van het 75-jarig bestaan van de vereniging. Burgemeester en wethouders zitten morgen niet op het stadhuis maar gaan aan de wandel. Ze maken, vergezeld door raadsleden en ambtenaren, een wijk- wandeling waarbij dit keer ook bedrijven met een bezoek worden vereerd. Om 11.00 uur gaat hel gezelschap vanaf dansschool Sitton aan de Govert vanWijnkade op pad. In molen de Hoop wordt om 12.30 uur een lunch gebruikt. Tij dens de wandeling en de bedrijfsbezoeken kunnen door belangstellenden vragen worden gesteld aan de college- en raadsleden. Rond vier uur wordt de groep bij de dansschool verwacht. Ook daar kunnen Maas sluise burgers met hun vragen en opmerkingen te recht. De inloopbijeenkomst duurt tot 17.00 uur. Redactie Waterweg: Jan Booister Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Care! van der Velden Westhaven plaats 22 3131 BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 Verkeer kan zaterdag geen gebruik maken van de Havenbrug. Die staat in verband met baggerwerk- zaamheden in de Binnenhaven van 7.00 tot 17.00 open. Met behulp van borden wordt het verkeer om geleid via de Westlandseweg. Vlaardingen - Hoe het gebied in de hoek tussen Hoogstraat en Maassluissedijk eruit zag vóór het Liesveld werd gebouwd, is volgende maand te zien op foto's in winkeletalages in het centrum. De Historische Vereniging Vlaar dingen droeg het materiaal aan voor een wedstrijd van winke liersvereniging Koopcentrum het Winkelh art Vlaardingen Aan de twintig tentoongestelde foto's van de oude Bierslootste- gen en de Afrikaanderbuurt zijn een letterspel en een toets van historische kennis gekoppeld. De winkeliers hebben er een prijzen- pakket ter waarde van 900 gulden voor beschikbaar gesteld. Het in de jaren '60 gebouwde win kelcentrum zal. verwacht secreta ris Bert Roodhorst van de winke liersvereniging, begin volgend jaar vernieuwd worden. „Eigen lijk hebben we de plannen voor deze wedstrijd gemaakt in de ver onderstelling dat een deel van het trottoir al open zou liggen. De eta lagewedstrijd zou een rondwan deling gestimuleerd hebben. Nu begrijpen we. dat op z'n vroegst in januari met bouwrijp maken wordt begonnen, wat na twee jaar wachten door de winkeliers wordt toegejuicht. De provincie heeft beloofd na afhandeling van het laatste bezwaarschrift snel mede werking te geven." Veranderingen Wout den Breems, voorzitter van de HW. ziet in deze wedstrijd een mogelijkheid de Vlaardingers in contact te brengen met de ge schiedenis van hun stad en zijn vereniging. ..In de bebouwing van de stad hebben gedurende de gehele geschiedenis veranderin gen plaatsgevonden. Maar met name na de Tweede Wereldoorlog werd rigoureus afgerekend met het oude. Een groot deel van het oude stadsgebied werd gesloopt om plaats te maken voor de door braken van Korte Hoogstraat, Liesveld en Liesveldviaduct. Na zo'n 35 jaar is men weer aan ver nieuwen toe. Misschien dat wat destijds begonnen is nu pas goed wordt afgemaakt. Veel Vlaardin gers zullen oude straatbeelden op de foto's herkennen." Foto's van de doorbraak van de Korte Hoogstraat, die vanaf zater dag in de etalages van het info centrum op het Liesveld liggen, trekken al voel belangstelling. De foto's die deel uitmaken van de wedstrijd zijn pas vanaf 1 decem ber te zien. Ze zijn beschikbaar gesteld door de Vereniging Vrien den van het Visserij museum, het Stadsarchief en verzamelaar Jan Borsboom. Deelnemen aan de wedstrijd kan tot 31 december; pry suitrei king half januari. Door Jan Booister Vlaardingen - Dedirectievanhet Gemeentelijk Woningbedrijf, lees directeur Ans Theissen, gaat heerlijke tijden tegemoet. De statuten voor het te verzelfstandigen bedrijf, al goedgekeurd door de gemeenteraad, bieden de mogelijkheid een werkkli maat te creëren waar menig werknemer jaloers op kan zijn. De gemeenteraad handelt de pri vatisering donderdag af. Dan wordt besloten het bezit in de nieuwe stichting onder te bren gen, een ingewikkeld karwei. De verzelfstandiging van het wo ningbedrijf is door het rijk opge legd. Vlaardingen is er snel mee aan de slag gegaan, zo snel zelfs dat op 1 januari komend jaar de invloed van de gemeente al tot bijna nul kan zijn teruggebracht. En daarmee de invloed van dui zenden huurders in Vlaardingen. via de politiek, op wat er bij de verhuurder gebeurt. Mevrouw drs. Anna Maria Wilhel- mina Theissen, zoals zij voluit in de statuten wordt genoemd, treedt bij de start van de nieuwe stichting, de Stichting Woningbe drijf Vlaardingen, als enig lid van de raad van bestuur op (art.18). Nou zou de grootte van die raad van bestuur moeten worden be paald door de raad van toezicht (art. 4.1). maar die doet dat slechts op voordracht van diezelfde raad van bestuur, lees mevrouw Theis sen. Als die geen voordracht doet, 'gebeurt er niets. Ze mag dus zelf bepalen of ze meer mensen naast zich wil of niet. Welke werknemer kent die rechten? De raad van bestuur, zo regelen de statuten, vertegenwoordigt de stichting. Die bevoegdheid is het zij voor de voorzitter hetzij voor twee bestuursleden. Maar als die twee er niet zyn, kan, onder be paalde omstandigheden, de voor zitter, lees de directeur, ongebrei delde macht ontwikkelen. Voor de goede orde: daar wordt Ans Theissen niet van verdacht. Vervelend Zou de raad van toezicht verve lend kunnen doen? Mogelijk, maar onwaarschijnlijk. Zeker, dc eerste keer worden de leden be noemd door de gemeenteraad, maar daarna is het over en sluiten voor de invloed van de volksver tegenwoordigers. Deleden van de raad van toezicht benoemen hun eigen opvolgers, zelfs als de raad niet compleet is. Een sublieme kans voor gelegaliseerde manipu latie? Immers, die raad zou vijf perso nen moeten tellen, maar (art. 7.1) minder is ook niet erg ('een niet voltallige raad van toezicht be houdt zijn bevoegdheden'). The oretisch kan het er, in bepaalde omstandigheden, zelfs één zijn. De leden van de raad van toezicht worden benoemd, maar ook ge schorst en ontslagen, door... de raad van toezicht zelf. Dat kan leuk worden. Een kleine congsic en hup, weer iemand gewipt. Er moet weliswaar één lid worden voorgedragen door een vertegen woordiging van huurders, maar twee weer door de raad van be stuur. En als het onwelgevallige kandidaten betreft is er nog niets aan de hand, want de voordrach ten zijn niet bindend (art. 7.3). De raad van toezicht is 'vrij de voor gedragen personen al dan niet te benoemen'. Zeker weten dat eer der moeilijk wordt gedaan over een kandidaat uit de huurders- hoek dan een die wordt voorge dragen door de raad van bestuur, lees de directeur. Die daarmee haar/zijn invloed in de raad van toezicht vergroot. Dezelfde raad van toezicht die haar moet contro leren. Zou op dit punt bijvoor beeld niet de gemeenteraad wat bevoegdheden moeten hebben? De besluiten van de raad van toe zicht worden bij meerderheid van stemmen genomen. Dat is lo gisch, maar er wordt aan toege voegd 'tenzij statuten anders be palen' (art. 7.13). En die statuten bepalen in art. 7.1 dat een niet vol tallige raad van toezicht zijn be voegdheden behoudt. Het is, laten we wel zijn, erg aar dig om lid van de raad van toe zicht te zijn. Want die bepaalt haar eigen vergoedingen (art. 7.7). Is dit niet dc kat op het spek bin den? Juristen menen dat dit een zeer aanvechtbaar artikel is, dat weieens door de rechter zou kun nen worden verworpen. Leden van de raad van toezicht zijn ook niet zomaar weg. Ze moe ten weliswaar na vier jaar aftre den, maar zijn terstond herbe noembaar voor nog eens vier jaar. De nieuwe Stichting Woningbe drijf Vlaardingen mag zich bezig houden met de koop en verkoop van woningen. Het mag (art. 2.3) haar diensten aanbieden 'op alle marktsegmenten van de woning markt'. Het voert te ver om aan te nemen dat de stichting zo een concurrent kan worden van de makelaars, maar zij kan wel hele complexen woningen verkopen. De gemeente is er dan niet meer om naar belangen van huurders te kijken. Wat er dan kan gebeu ren laat zich raden. Geld nodig? De woningstichting verkoopt een complex en de huurders zijn aan de goden overgeleverd. Er gaan geluiden op dat de huur ders zich ook zorgen moeten ma ken als ze bij de woningstichting blijven. Bijvoorbeeld over de ont wikkeling van de huren. Het uit gangspunt hoeft namelijk niet meer te zijn dat zaken kostendek kend zijn. Er kan gewoon winst gemaakt worden. En mochten daarover klachten komen van de statutair voorge schreven klachtencommissie? Geen nood. Die commissie mag over de werkwijze meepraten, niet over uitkomst. De klachten commissie adviseert alleen, niet eens bindend. Een luchtballon, heet zoiets, volgens velen. Ook in dit weiland tussen Vlaardingen en Maassluis klitten ze bij elkaar deze koude dagen. Maar van het barre weer op zich heb ben ze geen last. Hooguit hebben ze wat honger, de blauwe rei gers. Vroeger, enkele decennia terug, gingen ze er allemaal nog vandoor als het koud werdwant de reiger is van nature een trek vogel. In die dagen legde negentig procent van de achterblijvers het loodje. Nu is dat anders. Steeds vaker blijven de dieren hier omdat het steeds makkelijker voor ze is voedsel te vinden. Ook 'szomers is dat het geval, met als gevolgdat er de laatste decen nia vele blauwe reigers bij zijn gekomen. Vandaar dat je ze soms in kolonies terugvindt in het grasland. Klittend bij elkaar. Foto Roel Dijkstra Maassluis - De ondernemings raad van het Maassluise bedrijf Elektron heeft een adviesbureau ingeschakeld om haar bij te staan bij de overname van het bedrijf door Visser en Hartman. Bij de overname verliezen 81 van de 120 werknemers hun baan. De vakbonden praten maandag met de directie. Districtsbestuur der Ruiger Meijer van de Indus triebond FNV wil weten welke af vloeiingsregeling het bedrijf voor het overtollige personeel in petto, heeft. Hij vindt dat moederbedrijf Elektron Beheer ontslagen perso neel een goede financiële rege ling moet bieden. Elektron, vroeger onderdeel van het RSV- concem. wil van het Maassluise bedrijf af omdat er onvoldoende werk is. Het in elektronische in stallaties gespecialiseerde bedrijf was afhankelijk van defensie-or ders. Door bezuinigingen zijn die opdrachten sterk teruggelopen. Voorzitter Verheij van dc onder- parka model <4 CÉfl 229.- nu i£Xjam div, Meuren kort model 198.-nu Ö8b"" dhr. Meuren o.a. Double Duty Chevy o.a. „Stadium" OC 98.-nu fcOi** dhr. kleuren normaal 149.- p. stuk AO nu 2 voor 30." Dit kan alleen bij New Bassy's „Chevy" 198.- nu Zie ook onze etalage op nr. 211! fashion 1e Midde!iandstraat7a, Rotterdam. Tel. 010-4134668. nemingsraad zegt aat de klap hard is aangekomen. Er is grote onzekerheid op de werkvloer. De directie heeft nog niet bekendge maakt welke werknemers bij de overstap naar het nieuwe bedrijf overboord vallen. ..Het personeel wist natuurlijk dat er maatrege len in dc lucht hingen. Ik kan je verzekeren dat er deze dagen wei nig gelachen wordt.'' Overname is vooralsnog slechts een plan. een intentie. Visser en Hartman wil de structuur van het bedrijf ingrijpend veranderen en zich in Maassluis bezighouden met de produktic van mechani sche installaties. Maassluis' wethouder Ruud Timmermans (Economische Za ken) beschouwt het als een 'licht puntje' dat Elektron in ieder ge val in afgeslankte vorm kan wor den voortgezet. „Misschien kun nen zij het verlies aan arbeids plaatsen in de komende jaren te rugbuigen." Het verlies van een groot aantal arbeidsplaatsen stemt hem echter droef. „Dit is doodzonde voor een geplaagde plaats waar dc afgelopen jaren meer industrie is weggevallen." meent de wethouder, doelend op het vertrek of faillissement van bedrijven als Verto. de Ploeg. Ele- mentum en Key Kramer. „Dit is de zoveelste regenbui. Het zit ons in Maassluis niet mee. Maar we zullen dit tandenknarsend moeten accepteren." 5JÏ58 Donderdag 25 november SCHIEDAM Natuurcentrum De Boshoek. Na- tuurlijk tuinieren, 20.00 uur. NPB- gebouw (Westvest 90). Lezing 'Op zoek naar nieuwe symbolen', 20.00 uur. Podium Jamsessie. 21.00 uur. VLAARDINGEN Trefcentrum De Bijenkorf. Verha len bij kaartslicht. 20.15-21.30 uur. Dienstencentrum Emma. Bingo. 19.30uur. Stadsgehoorzaal. A few good men (film), 20.30uur. Non-ac tief (blijspel met Jos Brink), 20.15 uur. ROTTERDAM De Doelen Kl.z. Claudia Bach, piano en het Rotterdams Trombonekwar tet, 20.15u. Gr.z. Rotterdams Phil- harmonisch Orkest, 20.15u. Night- town. Grote Prijs van Nederland, 21.00u. Luxor Theater. CamereK ten 1993. 2Q.15u. Theater Zuid plein. Gr.z. Noodweer. 20.15u. Lantaren/Venster. Faust? Moet kunnen, 20.30u. Exiles, 21.00u. Rotterdamse Schouwburg KI.Z.,, Flossen. 20.30u. Gr.z. Conny Jans sen danst..., 20.15u, Erasmus Uni versiteit. Studium Generale: Het gat in de markt, 16.30u. Vrijdag 26 november SCHIEDAM Magnalia Deïkerk. Jaarconcert mandolineorkest ONI, 20.00 uur. Filmhuis. Glengarry Glen Ross, 21.30 uur. Passagetheater. Rot terdams Opera- en Qperettegeze!-. schap. 20.15 uur. Bibliotheek Bachplein. Schrijversavond metle- niSaris, 20.15 uur. Teerstoof. Dou ble flute, double fun (theatercon cert). 20.30 uur. VLAARDINGEN Grote Kerk. Orgelconcert, 20.00, uur. Trefcentrum De Bijenkorf.To neelmiddag, 14.00 uur. Stadsge hoorzaal. Orgelconcert, 20.00 uur. A few good men (film), 20.30 uur. Coerke. Expositie Marja Wijnhorst (schilderijen), 19.30 uur. Wijnboer-, derrj Zuid. Wijnproeverij met con cert, 19.00 uur. MAASSLUIS Koningshof. Bingo, 20.00 uur, ROTTERDAM De Doelen Gr.z. Szeged Symfonie Orkest, 19.30u. Ahoy'. Whitney Houston. 20.00u. Theater Zuid plein Gr.z. Mrs.Einstein, 20.30u. Kl.z. Kommil Foo, 20.30u. L^xor Theater. Cameretten 1993, 20.15u. Rotterdamse Schouw burg Gr.z. Romeo and Juliet, 20.15u. Kl.z. Op en neer, 20.30u._ Lantaren/Venster. Faust? Moet kunnen, 20.30u. Exiles, 21.00u. Bioscopen ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Draeula' (12) dag. 11.45-14.15-16.45- 19.15-21,45. Alhambra 2: The' house of the spirits' (16) dag. 4-8, do.vr.ma.di.ook 1.15, Calypso 1: The Firm* (16) dag. 1.15-5-8.30. Calypso-2: 'Aladdin' (al) dag. 1.15-1 4-6.45-9.30. Calypso-3: 'The pia no'(12) dag. 1.15.4.6.45-9.30 Ci- nerama 1: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2; 'Tina' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: The real McCoy' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30, Cinerama 4: 'Sliver' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 5:7n the line of fire' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Corso: 'Aladdin' (al) dag. 1.15-4-6.45-, 9.30. I max Theater: "Sharks' (al) dag.beh.ma. 2-8.30, za.zo. ook 4. 'Antarctica' (al) za.zo. 12. 'Het grote Barrière Rif (al) dag.beh.ma. 3- 7.30, za.zo. ook 1. Lantaren/Ven ster 1; 'Romance de Valentia' dag.8. zo.2.30. Troiscouleurs: bleu' (16) dag.10. Venster 2: do.7.30: 'Passagiers' vr.za 7.30: 'Muno No Hito' zo 7.30: 'No down payment' do. 10: 'Warnung vor einer heiligen Nutte, vr.10: Liebe 1st kalter als der Tod', za.9.30: 'Gotter der Pest'. zo.9.30: 'Satansbraten'. wo.9.30: 'Warum iauft Herr R. Amok'. ma.9.30: Sex. lies and videotapes'. di.8: Wintergasten met om 10: 'Le salaire de la peur'. Venster 3: 'Tranir' dag. 8-10, ma.alleen 8. Sneak Preview ma. 10. Venster 4: 'Het is een schonedaggeweest'dag. 8. "The women from the Lake of Scented Souls' dag. 10, wo.óók 8. Lumière 1: 'Rising Sun' (12) dag.1.15-4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Jurassic Park' (aI) dag. 1.15-4- 6.45.9.30. Lumière 3: The fugitive* (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lu mière 4: The house of the spirits' (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Rex: "Candy Stripes II' (18) dag. 12. doorl- .voorst. Thalia: 'Hard Target' (16) dag.1.15-4-6.45-9.30. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: "Hard Target' (16) vr.za. 00.15. Lu mière 2: 'Jurassic Park" (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'The fugitive' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Storia d'amore' vr.24. 'Le petit criminei'" za .24Venster 2: 'Absolutely positi ve'vr.24. "The livingend'za. 24. Ven ster 3: 'Blue Movie' vr.za.24. Ven ster 4: 'Mensonge' vr.24. 'Amazing Grace' za.24. Kindermatinees: Alhambra 2: De ongelooflijke reis' za.zo.wo.1.15. Venster 1: 'Asterix contra Caesar' zo.vvo.2.30. Venster 2: 'De Disney Show'zo.wo.2.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1993 | | pagina 1