15 Water thema van Zomermuseum A I 'Opzoomerdag' zet de Hoek op stelten 'Welzijnswerk is politieke zaak' Vlaardingse bijdrage aan de provinciale Kunstestafette Bertus en Toos Kalkhoven al ruim 3536 zondagen bij elkaar Bestuur Hoeks Welzijn zal fractie hinderlijk volgen :;j Ongewenste gemeenten Carnavalsoptocht Klinkerkinderen Per computer catalogus van de bieb inzien Boeken, boeken en nog eens boeken Voorlichting geven over verslavingsproblematiek Ouderenpartij Kïein rechts inventariseert wijkproblemen Van der Knaap duwt CDA-lijst Rotterdams Dagblad Woensdag 9 februari 1994 Ieder huishouden ontvangt jaarlijks 18 kilo 'ongewenst papier', jDaarom gaan de gemeenten Schiedam en Vlaardingen volgende i maand een actie voeren tegen reclamedrukwerk. Huis-aan-huis wordt een folder verspreid met de bekende rood-groene 'Ja Nee'-stic- '•ker. Persoonlijk storen me al die Wibra- en andere folders niet zo, ik vind 1 die fletse kleurtjes op de deurmat eigenlijk wel gezellig, maar het zal goed zijn voor het milieu, Toch gaat me die actie niet ver genoeg. 1 Waarom doet de gemeente bijvoorbeeld niets aan 'ongewenste pos- ters'? Zo vind ik de poster met de vrouw, die acht tepels heeft, ba- j naai, smakeloos en vulgair. Vroeger zou zo'n vrouw als rariteit op de 1 kennis staan, nu hangt ze in iedere abri. {De vrouw is een Schiedam- £se. Ideetje voor een nieuwe jenever: Tepel 8?). Ook de poster met de man die een baby zijn behaarde borst geeft, vind ik getuigen van een |buitengewoon slechte smaak. Weg ermee, sticker erop. j Waarom doet de gemeente ook niet iets aan 'ongewenste gebouwen'? jQg gemeentebibliotheek op het Veerplein te Vlaardingen is een bele- 'f diging voor het oog. Ze lijkt ontworpen door een architect die te lang i met legosteentjes is blijven spelen. En gebouwen, zoals het 4 Schiedamse Stadskantoor, koopje in de Gamma. Weg ermee, sticker /ferop. ij Voorts heb ik een enorme hekel aan hondepoep op straat Om de een j. of andere reden stap ik er te vaak in. Dus stel ik voor om de hond tot 'ongewenst dier' te verklaren. Evenals katten die verharen, pape- gaaien die krijsen, hanen die 's ochtends vroeg de buurt by elkaar i kraaien en vissen die in een lekkend aquarium zwemmen. Weg er- 1 mee, sticker erop, Maar we zijn er nog niet. Schiedam en Vlaardingen wemelen van de 'ongewenste personen'. Barkeepers bijvoorbeeld die de andere kant i opkijken als je, dorstig en vermoeid, een biertje wilt bestellen; obers die het verschil niet weten tussen een rauwe en gekookte sperzie boon; huisvrouwen die voordringen bij bakker Hazenberg; bezor gers van de huis-aan-huisbladen die te besodemieterd zijn om de j krant in mijn brievenbus te doen. Allemaal een sticker. 1ziet: er is nog genoeg werk aan de winkel. Ik ben benieuwd of mijn "suggesties na 2 maart door de nieuwe gemeenteraden worden over genomen. Zo niet, dan verklaar ik Schiedam en Vlaardingen tot 'on gewenste gemeente'. DICK VAN DER LUGT Schiêüafli Het belooft een bonte stoet te worden, vrijdagmid dag 11 februari. De kinderen van de openbare basis school De Klinker uit Schiedam-Noord vieren dan namelijk het jaarlijkse carnaval. Alle kinderen ko men verkleed naar school. De onderbouw viert het feest in het schoolgebouw, de bovenbouw trekt in op tocht naar wijkcentrum de Blauwe Brug. Daar zetten de Klinkerkinderen het feest voort. De optocht ver trekt om 13.15 uur vanaf de Warmoezenierstraat richting Bachplein. Vlaardingen De Gemeentebibliotheek Vlaardingen biedt een nieuwe service aan haar leden. Met Biblitel {Biblio- -theekinformatie per telefoon) is het mogelijk om vanaf iedere PC, mits voorzien van een modem en de juiste communicatie software, de catalogus van de bibliotheek te raadplegen. In deze catalogus zijn alle boeken, CD's en videobanden van de gehele biblio theek opgenomen. Zo kan gezocht worden op au teur. titel en onderwerp. Tevens wordt getoond op welke vestigingen de materialen aanwezig zijn en of ze uitgeleend zijn of in de kast staan. Om te kunnen bellen heeft men een MS-Dos PC nodig, evenals een modem cn een communicatieprogramma dat werkt met het PresteI-/Videotext protocol. Het telefoon nummer van de Biblitellijn is 4604237, gebruikersco de ILOB en wachtwoord Boeken. ïnbellen is alleen tijdens de openingsuren van de bibliotheek moge lijk. Voor meer informatie: de heer Pleysier 4343900, toestel 17. Redactie Waterweg: Jan Booister Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131 BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Te'efoon 2340055 Muziek, film, vrije tijd, strips, school en beroep zijn thema's die jongeren over het algemeen aanspreken. In aansluiting op de Jeugd-F week die tot en met 13 februari plaats vindt in Vlaardingen, heeft de biblio theek op alle afdelingen tentoonstellingen en pre sentaties samengesteld van boeken en brochures rondom de eerder genoemde thema's. Scholieren, ouders, buurtcentra, vrouwengroepen en anderen die geïnteresseerd zijn in de problema tiek rondom verslaving, kunnen zich opgeven voor vrijwilligerswerk voor de Werkgroep Voorlichting Verslaving. Voor belangstellenden wordt woensdag 9 februari om 20.00 uur een informatie-avond gehou den in het Boumanhuis, afdeling preventie, Gashou- derstraat 9 te Rotterdam. De werkgroep wil voorlich ting geven over verslavende middelen en gokken. Voor meer informatie: Jaap van Duijvenboden '4706561 of Ruud Kats, 01899-19111. Na drie jaar niets van zich te hebben laten horen is Hans van Kleef terug bij de PvdA, ditmaal als 'onder steuner' van de verkiezingslijst (Rotterdams Dagblad 2 feb.). De vernederingen van driejaar geleden, die hem uiteindelijk noopten zijn functie als wethouder op te geven, zijn door hem vergeven en vergeten. AI- hoeweler op dePvdA-lijst personen verkiesbaar staan die destijds op zijn ondergang als wethouder uit wa ren, wil hij toch als 'lijstopvulling' fungeren. Een knap staaltje altruïsme. Maar waarom laat hij ach m één adem zo negatief uit over Solidair '90? Volgens bem is deze partij een soort filiaal van de PvdA. Maar er staan maar twee mensen op de lijst van veertien, die PvdA-lid zijn geweest. Volgens Van Heef laadt Solidair '93 verder het odium op zich een soort bejaardenpartij te zijn. Ook die op merking is niet terecht. Er komt ook een aantal jonge ren op de kandidatenlijst voor. Het is juist dat er naar verhouding meer ouderen op staan, maar dat heeft een oorzaak. Dat komt omdat veel van de gevestigde partijen geen enkele oudere op de lijst verkiesbaar hebben staan, Arie van Loenen, Schiedam Vlaardingen - Water is het thema van de derde editie van het Zo mermuseum in Vlaardingen, tussen 16 juli en 27 augustus. Het initiatief van de Vrije Academie en de stichting Hofvan Spekta kel gaattraditiegetrouwvergezeld van een tweede cultureel zo- merevenement: het Hof van Pomona, van 18 tot en met 21 au gustus. De evenementen vormen net als voorgaande jaren de Vlaardingse bijdragen aan de provinciale Kunstestafette. De estafette staat dit jaar in het teken van Kunst in de openbare ruimte. Het Zomer museum besteedt m vier onder delen aandacht aan zowel het pro vinciale als het plaatselijke the ma: met een expositie in het Hol- landiagebouw, werken op lokatie, de uitgave van een catalogus en het verzorgen van lezingen. Tijdens de tentoonstelling 'Tus sen overvloed en onderstroom' worden werken, plannen en idee- en getoond die inzicht geven in de wijze waarop kunstenaars het wa ter zien of hanteren als beeldend materiaal, of als beeldend ele ment in relatie tot de stad Ook wordt kunstenaars gevraagd een plan te leveren voor een tijdelijk kunstwerk dat aansluit op het thema Water of op mogelijke lo- katies. De werkgroep Zomermuseum heeft voorlopig de volgende kun stenaars benaderd voor deelna me: Wilma Kuil en Enk van Straaten (beiden uit Vlaardingen) Vaissier (Maassluis), Diet Wieg man en Marcel van Warm en ho ven (Schiedam), Hieke Pars en Herman Lamers (Rotterdam) en Ans de Bakker (Den Haag) Ver der zijn twee plaatsen gereser veerd voor met name Vlaardingse kunstenaars, die plannen kunnen leveren door middel van een open inzending Tijdens de tentoonstellingsperio- de wordt een aantal lezingen ge geven Dit- zijn gebast en! op hel uitgangspunt van de kunstesta fette 1994 Kunst en openbare ruimte Van het totale project wordt door muidel van foto's en teksten een verslag gemaakt dat in de vorm van een catalogus wordt uitgegeven Hof van Pomona Hof van Pomona is dit jaar de naam van het vierdaags theater-, muziek- en beeldende kunstfesti- val in het Hof'Oianjepark tc Vlaardingen Deze zomer is het precies veertig jaar geleden dat de ooft- en tuingodin Pomona in het hof verscheen, met in haar kielzog kunstwerken en kunste naars Nu. veertig jaar later, is zij verdwenen mam di kui.-n in kunstenaar^ keren terug om haar te eren m Hel Hot van Pomona i Zowel m piogrammei mg. aankle- j ding als horeca wordt getracht i een link te leggen met het thema water en ot tut begrip overvloed/' Pomona Het progiamma bevat naast vele muziek- en theuterop- tredens onk pertoi mances op lo katie cn een muiti-eultureel mu- ziekpiograir.mil Verder staat ge pland de avond Van de overvloe dige opwelhngt n van het hart. met smartlappen en it:\enfiede len De/e avond gaat van start op een boot die door de haven vaart richting Hof cn waarop Tessel.se smartlanpoprnu/iek vei tolkt zal worden Toos en Bertus Kalkhoven halen herinneringen op, samen met twee familieleden. „In verhouding tot vroeger hebben we het goed." Foto Roei Dijkstra Schiedam - Het is een hele tijd geleden, maar de dag waarop Ber tus Kalkhoven en Toos Nijveen elkaar hebben lefen kennen ver geten zij hun leven niet. ..Dat was in 1926 bij Musis Sacrum. Hij werkte bij ijzerwinkel Post Co aan de Korte Hoogstraat, en ik was dienstmeisje bij een Schiedamse familie. Op de bazar bij Musis zagen we elkaar voor het eerst. We maakten een af spraak voor de zondag erop en dat is zo gebleven, hè'', vertelt de 85- jarige Toos Kalkhoven. Deze week vierde zy samen met haar inmiddels 87 jaar oude echt genoot hun 65ste trouwdag. „Toen vierden we dat bij mijn ou ders thuis. Nou. dat was een hele drukte, maar wel een leuk feestje Nu hebben we het bij ons thuis gevierd. Gewoon een soort ver jaardag. Dat is ons best." Bertus Kalkhoven is een geboren en getogen Schiedammer. Hij werkte jaren in de ijzerwinkel, het pand waar nu Hosman Frères is gevestigd. Ook werkte hij nog ruim zestien jaar bij Scheffers Ap paratenbouw m de Breedstraat. ..We verdienden toen met veel. Ik weet het nog, 1,50 per week. Dan werkte je van 's morgens acht tot 's avonds acht en in het weekend van acht tot tien uur 's avonds. En dan hadden wij bij Post nog ge luk. Want wij warm de enige win kel die om tien uur dichtging. De rest pas een uur later." De bruidegom koos als winkelbe diende en magazijnmeester een heel ander beroep dan zijn vader. „Mijn vader werkte in de glasfa briek. Hij was pleger. Dat bete kende dat je allemaal flessen moest opstapelen." De vader van Toos werkte ook in de glasfa briek. ..Hij was glasblazer. Wij woonden eerst in Leerdam, maar toen ik nog jong was kwamen, we naar Schiedam omdat mijn vader daar ging werken." Het echtpaar kreeg vier kinderen, van wie er een is overleden. De fa milie Kalkhoven is uitgebreid met zeven kleinkinderen en twee achterkleinkinderen. Toos en Bertus hebben Schiedam nooit verlaten. Ze woonden in West, de Gorzen en nu alweer achttien jaar in hun bejaarden woning in de Strickiedetlat. Het geheim van een goed huwelijk is volgens het echtpaar geven en nemen. „Want het is heus niet allemaal rozegeur en maneschijn. Er wordt hier ook weieens wat gezegd We hebben veel tegenslagen gehad, maar aan de andere kant mogen we niet klagen. In verhouding tot vroeger hebben we het goed. We kunnen best rondkomen van ons pensioentje." Hoek van Holland - Het idee is een paar jaar geleden begonnen in de Opzoomerstraat in Rotter dam. De bewoners daar vonden dat ze ook best eens zelf de han den uit de mouwen konden ste ken om hun straat te verfraaien en beter leefbaar te maken. Er ging een voorstel richting ge meentebestuur Rotterdam, er kwam subsidie en de Opzoomer straat staat sindsdien model voor andere groepen die ook een dergelijk plan hebben. Dit jaar wordt voor de eerste - en waarschijnlijk tegelijkertijd laatste - keer 'Opzoomerdag' ge vierd. Een dag die in het teken staat van opzoomeren. Van be woners die zelf de handen uit de mouwen steken om hun straat een stukje mooier en leefbaar der te maken. Honderden stra ten hebben al hun medewerking toegezegd en op zo'n dertig plei nen wordt die dag feest gevierd. 'Opzoomerdag' markeert ook het einde van de sociale ver nieuwing door de gemeente Rotterdam. Vanaf die dag moe ten de deelgemeenten en de be woners de fakkel van de sociale vernieuwing overnemen. Ook Hoek van Hofland doet mee aan Opzoomerdag. Een van de onderdelen is een geweldige op knapbeurt voor de speeltuin achter de Prins Hendrikstraat. De tekeningen liggen gereed, het geld is beschikbaar en op za terdag 28 mei zullen tientallen vrijwilligers op één dag de hele speeltuin vernieuwen. Dat is niet het enige. Ook inwo ners van Hoek van Holland kun nen inhaken op de Opzoomer dag, maar daarbij dient men wel zelf initiatieven te ontplooien. Rond half februari wordt er een brochure uitgegeven met aan- btedingpn van de dunst ge meentewerken, gevolgd door een pubheksfolder. Rond 1 maart moet duidelijk zijn hoe veel straten in de deelgemeente Hoek van Holland willen mee doen met de Opzoomerdag. Per straat zal een contract wor den opgesteld waarbij de ge meente het materiaal levert en de bewoners zelf voor het groot ste deel het werk uitvoeren. Per straat kan gekozen worden uit een aantal kant en klare aanbie dingen zoals het aanbrengen van een afwijkende bestrating voor kinderen om daar spelle tjes te doen. Het aanleggen van geveltuinen in smalle straten is bespreekbaar en de gemeente- kwekerij levert perkplanten, bloembakken en nestkastjes voor de liefhebbers. Voorts komt er een grote veeg- actie die de aanleiding moet vormen voor schonere straten. Ook het maken van alternatieve naambordjes is bespreekbaar, evenals het plaatsen van iiet- senrekjes. het maken van wild- roosters om honden uit speelter- reintjes te houden en nog een heleboel andere mogelijkheden. Voorwaarde om deel te nemen is dat minimaal drie bewoners per straat het initiatief nemen. Zij dienen ervoor te zorgen dat ook andere bewoners op 28 mei mee werken aan de Opzoomerdag. wanneer per straat zichtbaar ge le kleding gedragen moet wor den. De straten zullen dan ook worden versierd met gele bal lonnen en Stadsradio die de he le dag uitzendt, moet in de straat hoorbaar zijn. Vlaardingen - Meer politieke verantwoordelijkheid voor het welzijnswerk in Vlaardingen. Dat is de kern van een voorstel dat Remi Poppe (SP) aan burge meester en wethouders heeft voorgelegd. Poppe is buitengewoon ontevre den over de aanpak van de pro blemen bij de voormalige stich ting Welzijn '90, sinds kort om gedoopt tot stichting Welzijn. Volgens de SP-voorman moet de gemeenteraad het welzijns werk, waarin jaarlijks 2,5 mil joen gulden omgaat, met 'op af stand' besturen maar zich daar actief mee bemoeien. Het werk overlaten aan een min of meer geprivatiseerde instelling leidt er alleen maar toe dat als er iets mis gaat, de volksvertegenwoor digers hun handen in onschuld wassen, aldus Poppe. Poppe heeft uitgerekend dat het oplossen van de problemen bij de stichting tot nu ongeveer zes ton heeft gekost. Het onder zoeksbureau ODRP kreeg 97.Ö0Ö gulden voor het rapport waarin de problemen bij Welzijn '90 werden opgesomd, en 187.000 gulden was nodig voor het 'uitkopen' van de twee me dewerkers die volgens ODRP al le problemen hadden veroor zaakt. Het gros van het geld gaat naar de interim-manager die sinds enkele maanden de stich ting leidt. Deze manager werkt voor een uurtarief van 260 gul den. Poppe vindt overigens dat dit geld niet voor rekening van de welzijnsbegroting mag komen, Hij wil dat de kosten recht streeks uit de gemeentekas wor den betaald, Vlaardingen - De bewonersver- emging Oostwijk en de politiek partijen SGP. RPF. GPV wallen de komende tijd onder alle bewo ners. winkeliers en bedrijven m de Oostwijk inventariseren welke problemen spelen in de wijk. Volgens de initiatiefnemers is de Oostwijk mm of meer uit de poli tieke belangstelling verdwenen, nadat op diverse plaatsen nieuwe woningen zijn gebouwd en ande re zijn gerenoveerd Mensen van de projectgroep Oostwijk. waarin leden van de Wijkbewonersorga nisatie Oostwijk en enkele ambte naren zitting hebben, en de SGP. RPF en GPV willen meer aan dacht schenken aan de wijk In de enquête kunnen wijkbewo ners aangeven welke problemen naar hun idee aangepakt moeten worden De initiatiefnemers ge ven als voorbeeld veiligheid van fietsers en voetgangers, beper king van te hoge snelheid in de Maassluis - Kort geleden meld den we dat het CDA in Maassluis de kandidatenlijst voor de raads verkiezingen nog niet bekend had gemaakt Dat was een vergis sing onzerzijds, wduivuot ex cuses We kunnen dus melden dat wet houder Timmermans de lijst aan voert, met als nummer twee Woudstra, de fractieleider Ver volgens meldt de lijst de namen van Van der Knijtf. Kei/< rswaard, En/eunk en Dtussen-\an der Linden, alk zittende raadsleden Het raadslid Van Dijk v inden we niet meer lenig up de lijst Nieuwe runnen bi] de ters te tien zijn Bouwman geb De Lange. Koen. Wol sen Brouwer Oud-w ethnudei Van der Knaap sluit d'* nj als 27ste Hij duwt en dat is by hem in vertrouwde han den Hoek van Holland - De fractie van Hoeks Welzijn in de deelgemecn- teraad zal hinderlijk werden ge volgd door het afdelingsbestuur. „De invloed van het bestuur zal m de komende periode veel groter worden. De fractie zal veel vaker verantwoording moeten afleggen. De mensen die in de deeigemeen- teraad zitten, zullen er mee moe ten teren leven dat er een sterker bestuur achter hen staat." Peter Blok. de nieuwe voorzitter van Hoeks Welzij n. laat er geen twijfel over bestaan dat de lokale groepe ring een nieuwe koers zal gaan varen. „Een voorzitter dient een vereniging te sturen en wij zijn meer een vereniging dan een poh- tiekp partij," vind* Rink Ik wil best weten dat ik als voorzitter van plan ben een persoonlijk stempel op het beleid van Hoeks Welzijn te drukken Ik hou niet van kletspraatjes en loze belof ten De lokale groepering, met vier zetels de grootste in de deel raad, richt zich met alleen op Mt- stawlighmd In het verkiezings programma staat ook de bestrij ding van alcohol- en drugsproble men. Men wil dat pragmatisch en doelgericht doen door het aanpas sen van de horeca-sluitingstijden aan die van de omringende Wost- landse gemeenten. Ook terug dringen van geluidsovei List van varken -taat hnmj in M vaandel Het beleid op het ge biet L vun woningbouw is met veran derd Dal Hoeks Welzijn als groot ste party Lijst 17 zal meekrijgen /iet hii met als een probleem ..De mensen kennen ons toch wel dat is vorige keer gebleken wijk. meer parkeerplaatsen op richting van een steunpunt voor wijk- en buurtbeheer, meer i groenvoorzieningen en speel- ruimte en een actiet gemeentelijk j beleid bij vei betering van wonin gen Het enquête tui muller is reeds in j de wijk verspreid De uitkomst I wordt in de luup van februari be- I kend gemaakt en aan de gemeen teraad aangeboden Woensdag 9 februari SCHIEDAM Dienstencentrum de 4 Molens, Dansavond. 19.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. The Kid (film met live-orkest). 14.00u De Meerpaal. Thema-middag Indonesië, 14.15u Dienstencentrum West. Dans avond, 19 30u. MAASSLUIS Koningshof. Ledenvergadering PvdA, 20 OOu. Politiek Forum voor vrouwen, 20.00u. Clownsvoorstel ling met clown Slimpie 14.00u. R01TERDAM De Evenaar. Taiwanees poppen spel. 20.15u. Luxor Theater. Her man Finkers, 20 15u. Rotterdam se Schouwburg Gr z. De Vuurproef. 20.15u. Kl.z. De Olifantsdracht, 20 30u Theater Zuidplein Kl.z Niet uit het raam 20 30u. Gr z. Flairck, 20.15u. De Doelen Gr.z. Rott.Philh.Orkest. 20-15u, Doelen café. Sophisticated Ladies. 22.00u. Popular. Tussen vleugel hand.20,15u. Donderdag 10 februari Luxor Theater. Herman Ftnkers. 20.15u. Popular. Brittam's Best, 20.30u. Rotterdamse Schouw burg Kl.z. De Olifantsdracht. 20.30u. Theater Zuidplein Gr.z. Joop Visser zingt Joop Visser. 20 15u. Kl.z. Niet uit het raam, 20.30u. De Doelen Gr.z. Rott.Philh- Orkest. 20.15u. Plan C. Hips Unli mited. 22 OOu. Zaal De Unie. AquariusEnsemble,20.30u. Biblio theektheater. Achter de kinderboe ken, lezingencyclus. 20.00u De Evenaar. Wijzen, heksen en heili gen, film-lezing, 20.15u. Donderdag 10 februari SCHIEDAM Podium. Jamsessie olv Richard, 21.00U VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. BZN. 20.15U. Richting Engeland (film), 14 00 en 20.30u Grote Kerk. Lunchen >t door: Aad Zoutendijk, 12.45u MAASSLUIS Koninsghof. Bndge. 19.45u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Last Ac tion Hero' (16) dag. 11.45-2.45- 5.45-8.45. Alhambra 2: 'Heaven Earth" (12) do.t/m zo. 5-8.30, do- .vr.ook 1.15. 'A perfect world' (12) ma, tril wo. 4-6.45-9.30. ma.di.ook 1.15. Calypso 1: 'Germinal De Mijn' (12) dag. 1.15-5-8.30. Calypso-2: 'Aladdin' tal) dag. 1.15-4-6.45. 'The age of Innocence' (al) dag. 9. Calyp- so-3: Farewell to my concubine'(al) dag. 1.15-5-8.30, Cinerama 1: Demolition man' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Underc over Blues' (12) dag 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 3' 'TheAddams Fa mily 2' (12)dag. 1.15-4-6 45-9 30. Cinerama 4: 'Sleepless in Seattle' (al) dag. 1.15-4 6.45-9.30. Cine rama 5; 'l/ttle Suddha' (al) dag. 8. do.vr.ma cfi. ook 1.15-4.30. Corso: 'The Three Musketeers' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. zo. 6.45-9.30 Imax Theater: 'Sharks' (al)do.vr.di- -wo 2-7.30. zazo. 2.4.8.30. Mountain Gorilla' (al) do.vr.di.wo. 3- 7 30 za zo. 1.3 7 30. 'Het grote Barrière Rif' (al) za zo. 11 'Speed Picture Holland' (al) zazo. 12. Bodyguard' (al) vr za.9.30. Lanta ren/Venster 1: t/m za 23e Filmfes tival Rotterdam 09.00-02.00. 'Na ked zo t/m wo. 7.30-10. LTV 2: 'The Piano' ma.9 wo.8. 'The Fearless vampire killers' di.10. LTV 3: 'Trois couleurs: Blue' zo. 10. di-8. 'II ladro ai bambmi' zo.8 ma 8. 'C'est arrive pre de chez vous' di.10. Trahir' wo.8-10. 'Sneak Preview ma. 10. U V 4: 'The crying game zo. 10. di.8 'The cement garden wo.8-10. 'Les nuits fauves' ma 10. 'Reservoir Dogs zo 8. ai. 10. Simple Men' ma.8 Lumière 1 t/m 4: t/m zo 23e Filmfestival rotterdam 09.00- 02 00. Lumière 1: 'Jurassic Park' tal) ma.6 45-9.30, di.wo. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 2: 'The Firm' (16) ma 8.15. dt.wo. 1.15-4.30- 8.15 Lumière?: 'Robin Hood men m tights' (al) ma 6.45-9.30, di.wo. 115 4-6 45-9.30. Lumière4:'The house of the spirits' (16) ma.8.15, di.wo 1.15-4 30-8.15. Rex:'Co-ed teasers' (18) dag.vanaf 12 doori- .voorstelhng. Thalia: t/m zo. 23e Filmfestival Rotterdam 09.00- 02 00. "Heaven Earth' (12) ma 8.15 üi.v/o. 1.15-4.30-8 15. Nachtvoorstellingen: Calypso 1: Manhattan murder mystery (16) vr.za 00.15. Calypso 2: 'Aladdin' (16) vr za. 00.15. Calypso 3: 'Mr- Wonderful' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Alhambra 2: Aladdinza.zo.wo. 1.15. Cinerama 5: 'Beethovens 2e' (al) za.zo.wo. 115 4, (max: "Ninja Turtles 3' (al) wo. 4. Thalia: 'Aladdin'wo. 1.15-4.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1