15 En de Broekpolder, die blijft dus groen GO WHERE IE „SPRIfiOGTION IS!! I 'Langs de Waterweg, daar zie je de hele wereld' Louis Looijschelder speelt optisch spel met de kijker 49.90 98. Speciale effecten y^genda Eerste toertocht nieuwe seizoen Nieuw kantoor voor Schiedamse Theaters Acrylschilderijen en papierobjecten Thema-avond over nieuwe catechismus Surrealistische airbrushdoeken Vlaardingen 1939 in beeld Van Vlaardingse haringkoppen, Schiedamse jeneverneuzen en Maassluise slakken in het nieuws .Beroemd aan de Waterweg jeans Önote collectie jacks ko«iepts!l88 Krant m-' niet bezorgd? Rotterdams Dagblad Vrijdag 4 maart 1994 De plek waar je de punt van de keu tegen de bal plaatst, bepaalt het effect. Zo vertelden ze me op de kajotterszolder, waar ik kennis maakte met de bijzondere wentelingen van een biljartbal. Pas later werd me duidelijk, dat op die punt eigenlijk een stevige pomerans behoort te zitten, dat een officieel biljart aanzienlijk groter is en dat de randen van de tafel verende banden behoren te hebben, die net als het speelveld bekleed z«n met juist niet-glimmend groen laken. Mijn eerste indruk op die jeugdgelegenheid tussen de hanebalken was anders. Toen ik vervolgens in cafés als van Stadhouders of Van der Most, en als me vervelend dienstplichtige in militaire tehuizen en mess wat meer professioneler materiaal tegenkwam, begreep ik dat pomerans en banden, naast ballenkwaliteit, de belangrijkste rol spelen bij hot effect. Met het boekje van M. A. F. Soliën, erkend instructeur KNBB, in de serie 'Ken uw sport' heb ik me zelfs even verdiept in trekbal, door- schietstoot, zij-effect, snystoot, de klots, de amorti, losse band, pk keren en masseren. Het heeft overigens nauwelijks mogen baten, want in het eggie bereik ik zelden het effect, dat ik beoog. Toch vind ik het effect het mooiste van het spelletje. Ook bij een par tijtje ping-pong op een camping kan ik dat gemanipuleer van het balletje, tot ergernis van mijn speelgenoot, zelfs niet laten. Van een kromme bal op het voetbalveld kan ik genieten, zoals ik ook vaak de neiging heb om een bal met tegenefïect weg te gooien waardoor hij, als het goed gaat, naar me terug rolt. Ik heb iets met dat effect. Meer dan met de soort effecten, waar ande ren rijk of krankzinnig van kunnen worden. De afgelopen dagen heb ik gehoord over weer hele andere effecten. Speciale effecten werden gesignaleerd in politieke kringen na het bekend worden van de verkiezingsuitslagen. De uitleg was niet altijd gelijk. Zo waren er in Vlaarcungen het Broekpoldereffect, met verlies voor de een en winst voor de ander. In CDA-hoek het De Snaijereffect, zo genoemd naar het door zijn passeren gefrustreerde oud-raadslid, naast het Brinkmaneffect. SGP-er Rien Lensvelt en zijn politieke vrienden misten nu een Ambachteffect, terwijl de PvdA garen zou hebben gesponnen bij het Ten Have-effect. In Schiedam noteerde dezelfde partij een positief Klepke-effeet en in Maassluis werd het Wustrow-effect negatief uitgelegd, hoewel de ex-wethouder zelf zich 4ton verheugen in het hoogste aantal voorkeurstemmen (met 544 'liefst 34 meer dan zijn taekelaar Leni van Duijn-Camfferman, van D66). Ik ben zeer benieuwd welk effect een vertreknaar de Tweede Kamer yan Remi Poppe, deze week de meest geközen Vlaardinger, heeft op He Vlaardingse politiek. BEN VAN HAREN De fietstoerclub Rijnmond begint het nieuwe toer- seizoen zondag 6 maart met een vijftig kilometer lan ge openingstocht. De route gaat over rustige wegen naar Delft, Pijnacker en Berkel. Na een pauze bij de Rottemeren wordt de tocht vervolgd via Bergschen- hoek en Overschie terug naar Schiedam. Deelname is vrij. De gemiddelde snelheid zal de 22,5 kilometer per uur niet overschrijden. Start 10,00 uur bij de kantine van de Wielerbaan Schiedam aan de Olympiaweg in Sportpark Harga. De deelnemers worden om circa 12.30 uur terugverwacht. Inschrij ven is mogelijk van 9.00 uur tot 9.50 uur op het start- adres. Het kantoor van de Stichting Schiedamse Theaters is verhuisd naar de Brede Marktsteeg 3. Dit is een zij straatje van de Hoogstraat, tussen de Grote Markt en de Korte Dam. Ter gelegenheid van de opening van de Schiedamse Theaterkassa is een actie opgezet. Vrijdag 4 en zaterdag 5 maart wordt elk tiende toe gangsbewijs gratis verstrekt. Deze actie geldt voor alle voorstelllingen in de maand maart. Uitgezon derd zijn de cabaret-voorstellingen van 4 en 5 maart in theater De Teerstoof. Acrylschilderijen op doek van Candida Lemos en pa pierobjecten van Sjef Henderickx sieren deze maand de wanden van drank- en spijssalon 't Paard. De Bra ziliaanse Candida Lemos toont twee grote portret ten. Zij laat zich in haar schilderijen inspireren door de moderne Afrikaanse kunst. De Schiedammer Sjef Henderickx exposeert met enkele oudere papierob jecten en een recente tekening/collage. De expositie loopt tot en met 26 maart, 't Paard aan de Hoogstraat 162 is dagelijks open vanaf 16.00 uur, zaterdag vanaf 12.00 uur en 's maandags gesloten. Dit voorjaar wordt door het parochiebestuur van de Singelkerk een serie thema-avonden met een bezin nend karakter georganiseerd. De eerstvolgende avond wordt gehouden op maandag 7 maart in ge bouw De Wilgenburg achter de kerk. Inleider is pro fessor J. Ambau, die in 1986 door de Paus is benoemd tot lid van de Internationale Theologische Commis sie in Rome. Hij praat over de nieuwe catechismus. Be'-avond begint om 19.30 uur. Vlaardingen Gerard de Reus schildert met acryl en maakt daarbij gebruik van airbrush. Hij streeft ernaar om zo weinig mogelijk gebruik te maken van afdekking of sjablo nen en zo veei mogelijk uit de vrije hand te werken. Wat betreft de onderwerpkeuze is zijn motto: 'Ik schilder wat mij afstoot'. Thema's zijn onder andere milieuvervuiling, genetische manipulatie, oorlog en de Tsjemobylramp. Zijn stijl omschrijft hij als sur realisme. Het werk is de hele maand maart te zien in de wandelgangen van de Stadsgehoorzaal. Een Vlaardingse zeekapitein van voor de oorlog beeft ooit eens in 1939 met zijn filmcamera zijn wan deltocht van Station Vlaardingen Oost naar huis ver filmd. De film wordt vertoond in Streekmuseum Jan Anderson, zaterdag en zondag tussen 14.00 en 16.00 uur. NaamWim van der Gevel WoonplaatsVlaardingen BeroepKraanmachinist Andere functies Kandidaat raadslid HobbySporten en belangen van Vlaardingers behartigen Leeftijd46 jaar Politieke partij: Solidair '93 Wim van der Gevel was woensdag één van de kandidaten die in aan merking kwamen voor de nieuwe gemeenteraad van Vlaardingen. Op de achtste plaats van de lijst van Solidair '93 haalde hij compu ter-geteld één stem. „En die was nog niet eens van mezelf." Voor die stille aanbidder. Jt- 1). In tuelk huis in uw stad zou u het liefst willen wonen? „Waar ik nu woon, in de Adenauerlaan. Ik zou zo geen bete re plek weten." 2). Wie is voor u de bekendste/populairste stadgenoot? „Piet Hameetman, onze lijsttrekker. Omdat die man. zo lang hij in de Babberspolder woont, zich inzet voor rechts gelijkheid en rechtvaardigheid. En voor alle andere men sen die in de zeik worden gezet." 3). Wat moet erop milieugebied in uw stad anders? „Iedereen moet milieubewuster worden. Maar daarbij moet de gemeente het goede voorbeeld geven. Door de zaak schoon te houden, maar ook door bijvoorbeeld in de zomer, als het gras hard groeit, op tijd te maai en. Zodat het niet meters hoog komt. Voor al die belasting die wij moeten betalen, doet de gemeente op dat gebied eigenlijk maar verrek te weinig." 4). Wat vindt u Vlaardingen vooreen plaats? „Een aardige stad om te wonen, maar niet den derend. Waarom? Omdat je aan de verkeerde kant van de Waterweg zit. Het stinkt hier al tijd. En qua politiek valt Vlaardingen me zwaar tegen. Komt er eindelijk een politieke partij, Solidair '93 ja. die altijd voor de bevol king klaar wil staan, dan komen we niet in de raad. Dat is toch ongelooflijk." 51. Blijft u altijd hier wonen? „Ik denk van wel. In ieder geval in de buurt. Mijn werk ligt bij de Maasvlakte. Maar of dat nou per se in Vlaardingen moet zijn. dat weet ik niet. Ach, ik heb het hier eigenlijk best naar mijn zin. Ik woonde hiervoor in Hoogvliet en ben blij dat we daar weg zijn." 6). Wie vindt u de mooiste man/vrouw in uto stad? „Mijn eigen vrouw. Natuurlijk. De mooiste man, dat weet ik niet hoor. Daar heb ik nooit zo op gelet." 7i. Aan u?at of wie ergert u zich in uw woonplaats? „De politiek. Er zijn de afgelopen weken weer zo veel belof tes gedaan, maar ik weet nu al dat er niks van terecht komt. En dan dat volbouwen van de stad met dure woningen. Dat is toch razend imbeciel. Je denkt toch niet dat mensen met een beetje geld hier willen wonen. In die stank. Maar ze pesten wel de gewo ne bevolking de stad uit." 8). Wat is het dier baarste plekje in uu> stad? ..In ieder geval niet de Broekpolder. Nee, dan kom ik toch langs de Waterweg uit. Het is niet het schoonste plekje, maar daar zie je wel heel de wereld aan je voorbij gaan." 9). Wat is het lelijkste plekje in uu> stad? „Dat gebouw naast het stadhuis, waar je je paspoort moet halen. Zoiets afschuwelijks heb ik nog nooit gezien. En dan nog pal naast zo'n prachtig oud stadhuis. In het week einde zijn alle luiken dicht. Echt, een verschrikkelijk Lrri- tant-lelijk gebouw." 10). U moet een miljoen gulden in uw stad besteden. Waar aan gaat dat op? „Gelijk aan de PLN-woningen geven. Het is natuurlijk nooit genoeg om al dat achterstallig onderhoud op te knap pen, maar als ik dan voor een miljoen gulden tochtstrippen koop, dan is dat probleem in ieder geval voor die mensen daar uit de wereld." Door Jelle Gunneweg Vlaardingen/Rotterdam - Louis Looijschelder noemt zichzelf 'een ironiserende romanticus die met melancholieke heelden een deso late leegte probeert vast te leg gen'. Door veelvuldig gebruik te maken van verschillende beteke nislagen zet hij de kijker voortdu rend op het verkeerde been. De kijker ziet wat hij ziet, maar bete kent het ook wat hij denkt dat het betekent? Recente schilderijen en litho's van deze Rotterdamse beeldend kunstenaar (1945) zijn de hele maand maart te bezichtigen in de Galerie/Artoteek van Cultureel Centrum Hollandia. Voorafgaand aan de expositie toont de maker het werk in zijn atelier. Een voor malig schoolgebouw in een wei land vlakbij de Van Brienenoord- brug. Doek na doek wordt ge toond. „Daar loopje toch niet zo maar aan voorbij," zegt hij. De kunstenaar maakt veelvuldig ge bruik van zeepbellen, maskers, heiligenbeelden, raamwerken en spiegels. Realistisch geschilderd, uitgevoerd in harde kleuren. Ver twijfeling en eenzaamheid als thema's, verwerkt in diverse bete kenislagen. „Het werk lokt, maar stoot tegelij kertijd ook af. Wat ik aan gege vens in mijn werk stop, de asso ciatie die ik eraan geef, wordt vrij wel nooit identiek door de kijker ontvangen. Moeilijk werk? Mis schien wel. Het zou best wat los ser mogen, zonder die verschil lende lagen. Maar ik ben nog niet zover. Geef mijzelf niet zo makke lijk bloot. Daarvoor moet het rus tig in je hoofd wezen en dat is het dus waarschijnlijk niet." Het werk lokt, maar stoot tegelij kertijd ook af.' Z.t, 1993. Acryl op linnen. Foto Jaap Rozema/ Rotterdams Dagblad Looijschelder studeerde in 1968 af aan de Academie voor Beelden de Kunsten in Rotterdam. Twee jaar lang was hij vervolgens assis tent bij Woody van Amen, die op dat moment furore maakte als pop-art kunstenaar. Tussen 1970 en 1978 werkte de Rotterdammer samen met zijn vrouw, Anne Boer. Het duo Louis-Anne kende enkele successen, maar klapte uiteindelijk toch uit elkaar. Nu zegt hij daarover: „Onze schou ders konden de luxe niet dragen." Vanaf dat moment ontstaat een periode van vertwijfeling, een geestelijke zoektocht die nog steeds niet ten einde is. „Ik ploe ter maar door. Het beste schilderij moet nog komen. Dat is maar goed ook, anders kan ik maar be ter stoppen. Een goed kunstwerk zet aan tot nadenken, is geen sta tement van een politicus. Schilde ren is kijken, corrigeren, opnieuw kijken en weer corrigeren. Je moet steeds een stapje verder durven wagen." „Ik hou van zoeken, maar het moet wel ergens toe dienen. Ik verzand nogal eens in mijn werk. Ga net zo lang door tot het de juis te intensiteit heeft. Niet alles is gelijkmatig intensief. Ik zet som mige dingen extra aan, andere elementen wat minder. Soms geef ik onbelangrijke facetten een extra accent, een andere keer juist het tegenovergestelde. Het is maar net watje nodig hebt." De intensiteit krijgt hij voor zijn gevoel niet door schetsmatig, ex pressionistisch te werken. „Ik kan zeer gefascineerd naar een voudige lijnen kijken, maar dat is niet mijn handschrift. Of mis schien ben ik nog niet zo simpel." Hij noemt het schilderen 'een geestelijke zoektocht naar de con frontatie van verschillende ro mantische beelden die een ge laagdheid krijgen door hun asso ciatieve waardes.' Hij put daarbij uit gegevens als de kosmos, ver bazing en spiegeling, zonder zich te verliezen in new-age sferen. Looijschelder schildert liever iro niserend, met een knipoog. Op het platte vlak speelt hij een op tisch spel met de kijker. Alles is il lusie. Niets is wal het lijkt. De mede-oprichter, program meur en organisator van Galerie de Studio aan de Schilderstraat in Rotterdam voelt zich wat dat be treft een kind van deze tijd. „Als je bij mij nog van een kind zou kunnen spreken. Nee, niets is ze ker in deze wereld, dat is mis schien ook wel het aardige. Datje kan en mag zoeken." Toch wil de Rotterdamse kunste naar zo veel mogelijk kijkers aan trekken, zonder dat dat ten koste gaat van de inhoud. „Ik ben opge groeid met het idee dat het beter is te geven dan te nemen. Ik laat graag iets moois achter, de kijker mag er van mij best genoegen, plezier en een schoonheidserva ring aan beleven. Noem me een idealistisch pessimist, of anders om. Want zoeken is leven en stil staan is dood. Verbazing en ver rassing is toch het mooiste van het leven." Galerie Artoteek Vlaardingen, Oosthavenkade 42,4 tot en met 26 maart schilderijen en kleurenli tho's van Louis Looijschelder. De expositie wordt vrijdag 4 maart om 20.00 uur geopend door burge meester Stam van Vlaardingen. Openingstijden dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur en uan 13.00 tot 17.00 uur. Vrijdag tot 18.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Zaterdag 12.00 tot 17.00 uur. Door Jan Rozendaal Vlaardingen - De Broekpolder moet dus groen blijven. Dat heb ben de Vlaardingers woensdag bij de gemeenteraadsverkiezingen nu toch wel duidelijk gemaakt aan de politiek. Hoe zat het ook weer voor de ver kiezingen? D66 wilde een refe rendum - én heeft dat dus gekre gen. Ten koste van één zetel. D66- lijsttrekker Kon Molenaar vond dat zuur. Maar de conclusie kan niet anders luiden dan dat de de mocraten zijn gestraft voor het niet duidelijk innemen van een standpunt over de Broekpolder. Referendum, dat zegt de kiezer zo weinig. Een heldere boodschap, vóór of tégen, daar heb je wat aan als je voor de stemcomputer staat. Daar kies je mensen voor in de ge meenteraad. Maar ja, daar is een partij met lef voor nodig. Molenaar had de Broekpolder lie ver buiten de verkiezingsstrijd gehouden. Ook zoiets. Waar moe ten verkiezingen dan over gaan? „Wij willen het Holy-Ziekenhuts voor Vlaardingen behouden. Maar daar is het in de campagne helemaal niet over gegaan." klaagde Molenaar woensdag avond in Het Schcele Hoekje, het café waar de tranen moesten wor den weggespoeld. Tja. daar ging het niet over... Dat bepaal je als politieke groepcring- in-de-winning-mood toch lekker zelf. Duidelijkheid Het CDA gaf duidelijkheid: vol bouwen die Broekpolder. Voor de doorstroming en voor de groei. Vlaardingen moet mee in de vaart der volkeren en de wat beter be deelde Vlaardingers moeten hun goedkope huisje binnen de ge meentegrenzen kunnen verrui len voor een keurige woning (op het gif). Néé, heeft de kiezer ge roepen. Want anders is het grote verschil tussen het verlies van CDA (min drie) en dan van de PvdA (min één) toch niet te ver klaren. De PvdA is voor een groene Broekpolder. De Socialistische Jouw zaak barst uit zijn voegen. De nieuwe collectie betere, exclusievere, spannende, kortom te gekke „items '94" is binnen.... o.a. Pépe, Donavan, Big John, Wrangler, Richy, Stadium enz. 'n perfecte jeans top's va 49.90 Scotch Soda, Salty Dog, News Pépé enz. Vrijdagavond koopavond T-shirts, polo's, zomer- „Total new" zijn onze exclusieve Bijpassende j met en zonder rits. div. materialen 88.- fashion 1e Middellandstraat 7a, Rotterdam. Tel 010-4134668 Partij (plus twee) en Groenlinks (plus één) ook. De WD (plus twee) ziet voor de eerste tien jaar het nut niet in van bouwen. De SGP/GPV/RPF - tegen bebou wing en toch een zetel verloren - past niet in het rijtje. Dat klopt, maar dit verlies valt vooral terug te voeren op de actie vier jaar ge leden in Ambacht, waardoor de klein-rechtse combinatie boven zichzelf uitsteeg. Dat is nu - zij het nipt - weer rechtgezet. De coalitiepartners zullen zich dus - willen ze echt een afspiege lingscollege formeren - ;n hun programma moeten uitspreken tegen het bouwen van woningen in de Broekpolder. Voor Partij van de Arbeid en WD is dal een voudig: die willen (zeker niet de eerste vier jaar) dat ook niet. Maar vooral het CDA zal moeite hebben om zich daarin te kunnen schikken. Zij willen bouwen. De christen-democraten rest dus niets anders - willen zij tenminste weer in het college komen; en dat willen ze - dan een ommezwaai te maken. Of dat kan? In de politiek kan heel veel. Draaikonten is daar een aangeboren eigenschap. Het gaat vooral op de manier waarop je het uitlegt. „Ja," zal huidig en beoogd wethouder Aart Kool zeggen als de PvdA/WD/CDA/D66-coalitie een feit is, „wij hebben naar de kiezers geluisterd en ons stand punt inzake de Broekpolder her zien." Dat is ook politiek. Politiek waar de meerderheid van de Vlaardin gers niet al te veel moeite mee zal hebben, want de Broekpolder blijft dan lekker groen. Vrijdag 4 maart SCHIEDAM Teerstoof. Uitverkorenen, door: Niet uit het Raam (cabaret), 20.30u. Fifmhuis. Passion Fish, 21.30u. Magnalia Dei Kerk. Voorjaarscon cert Schiedams Christelijk Mannen koor. 20.00u. Filmhuis. Passion Fish, 21.30 uur. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. 10 jaar Djazzex: door Djazzex, 20.15u. The city of joy (film), 20.30u. Harmonie. Volgde pijlen, door: Reinder van der Naait. 20.30u. MAASSLUIS Koningshof. Slotavond muziek- week, 20.00u. Zaterdag 5 maart SCHIEDAM Teerstoof. Poppentheater Heksen ketel, 14.00u. Niet uit het Raam (ca baret), 20.30u. St. Janskerk. In loopconcert, 15.00u. Podium. Black Blues, 22.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Dagelet-Celine deel I, door: Hans Dagelet, 20.15u. The city of joy (film), 20.30u. Har monie. Beets Brothers, 23.00u. Sportpark de Vijfsluizen. Postze- gelruilbeurs, ll.OOu. Buurthuis de Telder, Rommelmarkt, lO.OOu. MAASSLUIS De Schuurkerk. Varkens wassen, door: Bert KI under en Mylou Frenck- en. 20.00u, Koningshof. Dans avond, 20.00u. Zondag 6 maart SCHIEDAM Beatrixpark. Heemtum-excursie, 14.00u. Nieuwe Palmboom. De monstratie en toelichting modelmo len, 15.00u. Wielerbaan Schiedam. Fietstoertocht. lO.OOu. De 4Molens. Concert Ensemble Musica. 14.00u, Podium. Peter de Vries. 21.30u. VLAARDINGEN Zaal Buytelant. Rita Young Show, 13.30u. Bioscopen ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Made in America' (al) dag. li.45-2.15- 4.45-7.15-9.45. Alhambra 2: The Firm' (16) dag. 8, ma.di.ook 1.15- 4.30. Calypso 1: The remains of the day' (ai) dag. 1.15-5-8.30. Calyp- so-2: 'Aladdin' (al) dag. 1.15-4- 6.45. The age of Innocence' (al) dag. 8.45. Calypso-3: The Joy Luck Club' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 1: 'Mrs.Doubtfire' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Demolition Man' (16) dag. 4- 6.45-9.30, ma.di.ook 1.15. Cine rama 3: 'Carlito's Way" (16) dag. 1.15-4.30-8.15. Cinerama 4: 'Ka- lifornia' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 5: 'Sleepless in Seattle' (al) dag. 4-6.45-9.30, ma .di.ook 1.15. Corso: 'Schindier's List' (12) dag. 2-8. Imax Theater 'Sharks' (al) dag. 2.4.8.30. 'Moun tain Gorilla' (al) dag. 1-3-7.30. 'Het grote Barriere Rif' (al) dag. 11. 'Speed Picture Holland' (al) dag. 12. 'UnderSiege'(16) za.9.30. Lan taren/Venster 1: 'Naked'dag.(beh- -zo.) 7.30-10. 'Zapp Jazz Part Two' zo.4 tot 01.00. Lantaren/Venster 2: 'Life according to Agfa' dag.(beb- .zo.di.) 7.30. 'Le Jeune Werther' dag.(beh.zo.dL) 10. 'Sempre piu dif ficile' en 'De omdraai' zc. 1.30. 'Zapp Jazz Part Two' zo. 4 tot 01.00. Tampopo' di.10. Lantaren/Ven ster 3: 'The Snapper' dag.(beh.zo.) 8-10. ma. alleen 8. Sneak Preview, ma. 10. 'Zapp Jazz Part Two* zo. 4 tot 01.00. Lantaren/Venster 4: 'El Mariachi' dag. 8-10. 'Silverlake life: the view from here' zo.2. 'Zapp Jazz PartTwo'zo.4tot01.00. Lumièrel: 'Free Wiliy' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumïère 2: 'Mrs.Doubtfire' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumiè- re3: 'Jurassic Park' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 4: The house of the spirits' (16) dag. 8.15, ma.di. ook 1.15-4.30. Rex: 'Babyion Blue' (18) dag.vanaf 12 doorl.voorstel- Img, Thalia: 'The three musketeers' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Mrs.Doubtfire' (16) vr.za. 00.15. Lumière 2: Tombstone' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'ExtremeJustice' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Man hattan Murder Mystery' vr.za.00.30. Venster 2: 'The baby of Macon' vr.za. 24. Venster 3: 'The Angelic Conversation' vr.za. 24. Venster 4: 'El Mariachi' vr.za.24. Kindermatinees: Alhambra 2: 'Aladdm' do.t/m zo. en wo. 1.15-4. Cinerama 2: 'Beethovens 2e' do.t/ m zo. en wo.1.15. Cinerama 5: 'Hanekam the Rocker' do.t/m zo. en wo.1.15. Lumière 4: 'Aladdin' do.t/ m zo. en wo. 1.15-4. Venster l:'Pip- pi in Taka Tuka Land' do.vr.2.30. 'Pippi zet de boel op stelten' zo. wo. 2.30. Venster 3: 'Astenx con tra Ceasar' do.vr.zo.wo.2.30. Bel OIO - 4004.444 en 't komt in de bust fÜürdams Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1