Waterweg 15 'Junks vrij: meer autodiefstallen' Ook een penthouse op verzorgingsflat Schiedam Ansichtkaarten geven beeid van propaganda rond oorlogstijd 'Als ze niet meer kunnen zwartrijden, zoeken ze andere vervoermiddelen' Schiedam-Oost moet 'halve opbouwwerker' inleveren Sherrydief Steun bij rouw Vrijwilligerskrant Vastenactie voor Eritrea Vierdubbel feest Het verhaal van de peer WSM luidt nieuwe bedrijfspand in AMP computer- serviceburo COMPUTERS AANSCHAFFEN? Rotterdams Dagklad Dinsdag 22 maart 1994 Schiedam Door het taboe op de dood staan veel mensen met hun verdriet alleen en ontberen zij de broodnodige steun. Humamtas \vil voor deze mensen de werk groep Steun bij rouwverwerking oprichten. Deze vrijwilligers zullen de nabestaanden terzijde staan en steun geven bij het venverken van hun verdriet zodat zij na enige tijd weer zelf verder kunnen. Rouwenden die psychisch zijn vastgelopen worden begeleid naar professionele hulpverlening. Belangstellenden voor deze werkgroep kunnen vooraf een cursus volgen. Tijdens een informatiebij eenkomst op 30 maart om 20.00 uur wordt een en an der nader toegelicht. Deze bijeenkomst vindt plaats in "Woon- en Zorgcentrum Thurlede aan de Nieuwe Damlaan 759 te Schiedam. Voor inlichtingen: C. Eb- binge-Wubben 0104701033 of A. Schoenmaker 070- 3646100. Wie in de vakantie vrijwilligerswerk wil verrichten, kan voor adressen terecht bij de speciale vrijwilli gerskrant die door het Nederlands Centrum Vrijwil ligerswerk is uitgegeven. Zowel in binnen- als bui tenland zijn vakantiekampen voor kinderen en jon geren, begeleiding tijdens vakanties voor ouderen en gehandicapten, sport en spel op de camping, wer ken in natuurgebieden en internationale vakantie werkkampen. De Vrijwilligerskrant 1994 is voor ƒ1,75 af te halen bij de Infoteekvan de Sociale Dienst en Steunpunt Vrijwilligerswerk Schiedam. Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 In de bibliotheek in de Blauwe Brug is tot en met 31 maart een tentoonstelling ingericht over Eritrea, het land waarvoor dit jaar actie wordt gevoerd tijdens de Oecumenische Vastenactie Schiedam-Noord. Te zien zijn enkele voorwerpen en materialen uit dat land en werkstukken van leerlingen van de deelne mende basisscholen uit Schiedam-Noord. In het kader van dezelfde actie is een Vesperavond in de Dorpskerk Kethel van 19.00 tot 19.30 uur met medewerking van het Valeriuskoor. Zaterdag 26 maart is er een grote fancy fair en een rommelmarkt in en rond de Sint Martinuskerk aan de Willem An- driessenlaan van 10.30 tot 16.00 uur. De opbrengst komt ten goede aan Eritrea. Vlaardingen 1994 Is een gedenkwaardig jaar voor de Vereniging Ouders, en-Verwanten van Geestelijk Gehandicap ten. Maar liefst vier jubilea staan op de agenda. Aller eerst bestaat de vereniging zelf veertig jaar; de Wan- delvereniging Helpt Elkander (onderdeel van het VOGG) bestaat dertig jaar; de voorzitter en zijn echt- .ge/ioteTeun en jWiliSloot zetten zich al 25 jaar in voor •de^gehandicapten en -hun verwanten en in clubge- bouw de Voggel vinden nu al weer tien jaar alle acti viteiten plaats. Ter ere van deze jubilea heeft de vereniging diverse festiviteiten georganiseerd, te beginnen met een oe cumenische kerkdienst in de Ichtuskerk van 15.00 tot 16.00 uur. Verder wordt het dansen geblazen op 9 april tijdens het gemaskerd bal met onder meer het Duo Levante en Rita Young. Ook staan naast een speurtocht op het programma een familiedag, fancy fair, scouting-weekend, receptie en reünie. Het geheel wordt afgesloten op 19 november tijdens de grote slotavond met live muziek van de Dukdalf band, clowns en oud-leden. .Een serie aquarellen met als titel 'Het verhaal van de peer' en een serie bloemen en aquarellen die zijn ge- ischilderd aan de Binnenmaas zijn te zien in het bloeddonorcentrum aan de Galgkade 1 te Vlaardin gen. Het werk is van Anrue Jansen uit Maasdam, die haar opleiding kreeg aan _Je Academie voor Beelden de Kunsten te Rotterdam. Ook gaf ze les aan de volksuniversiteiten in Zuid-Beijerland en Ridder kerk. De expositie is voor iedereen vrij toegankelijk op maandag tot en met donderdag van 14.00 tot 20.00 uur, vrydag van 11.30 tot 18.00 uur. Maassluis Dc woningcorporatie Woning Stichting Maassluis wijdt volgende week met een drietal activiteiten het nieuwe bedrijfspand aan de P. J. Troeistraweg 6 in. Burgemeester Sterkenburg verricht donderdag 24 maart de officiële opening m het bijzijn van perso neelsleden en andere genodigdheden. Hierdoor is het bedrijf uitsluitend in de ochtenduren geopend, van 8.30 tot 12.30 uur. Een dag later, vrijdag 25 maart, vieren de medewer kers van de WSM het feest in eigen huis. De finale van de Week van de WSM is zaterdag 26 maart met een Open Huis voor Thuis. Familieleden van d" me dewerkers evenals oud-medewerkers zijn uitgeno digd om gedurende de ochtenduren een kijkje te ko men nemen in het nieuwe pand. Bewoners van hui zen van de WSM en andere relaties van de woning corporatie zijn 's middags welkom. Maandag 28 maart SCHIEDAM Omgaan met spanningsklachten. Stichting Maat schappelijk Werk, 19.00-21.00 uur. (acht bijeenkom sten, 35,-). Woensdag 6 april SCHIEDAM Handig in Huis. Kiubhuis Zuid, 19.30-22.30 uur. (twee bijeenkomsten, 17,50). Donderdag 7 april SCHIEDAM Disk-jockey voor jongeren. Buurthuis Nieuwland, 19.00-20.30 uur. (zes bijeenkomsten, 25,-). Woensdag 13 april vlaardingen Positief denken. Stichting Coerke, PK Drossaart- straat 65,19.30-21.00 uur (vyf lessen). Door Ben van Haren Vlaardingen - Zijn het tegenwoordig de wenskaarten die voor elke gelegenheid beschikbaar zijn, een hal ve eeuw terug hadden ansichtkaarten een belangrij ke functie in het overbrengen van boodschappen. Meer nog dan in deze tijd. waarin de telefoon onder ieders handbereik staat. „Stuur wel een kaartje," was het „Laat 'ns wat van je horen" van de tijd rond de Tweede Wereldoorlog. Van die wetenschap maakten, behalve slimme uitge vers, ook officiële propagandamachines gebruik. In het Streekmuseum Jan Anderson is een en ander te zien op een expositie, die op zaterdag 26 maart door voorzitter Krijn Bouman van de vereniging De Ver zamelaar zal worden geopend. Het museum besteedt jaarlijks rond de maand mei aandacht aan de Tweede Wereldoorlog. Eens in de vijf jaar met een grote tentoonstelling en in de niet op vijf of nul eindigende jaren met deelexposities. Uit zijn enorme verzameling heeft Anderson deze keer prentbriefkaarten gelicht uit de tjjd van de mo bilisatie, de bezetting en de bevrijding. 'Rats, kuch en bonen' Voor de inval van de Duitsers hadden de aan de Peel- linie en oostgrens van ons land gelegerde, voorna melijk dienstplichtige, soldaten in ruime mate keuze uit kaarten met afbeeldingen van glimmende pant serauto's van DAF met het opschrift 'Onze Tankwa gens', van lachende en smullende soldalen bij de teksten 'Nederiandsche Weermacht' en 'Lekkere Rats'. Zij versterkten het beeld, dat een krachtig en gemotiveerd leger paraat stond. Ook waren er kleuri ge mvulkaartjes, bijvoorbeeld van Clinge Doren bosch, waarop een boodschap aangekruist kon wor den, of met treinen en bussen erop met de mogelijk heid om het verwachte tijdstip van thuiskomst in te vullen. Verder kaarten met tekeningen gebaseerd op populaire liedjes als 'Rats, kuch en bonen' en 'Wie heeft de suiker in de erwtensoep gedaan?' Vernielingen Een volgende serie bestaat uit beelden van aange richte vernielingen in Rotterdam en Zeeland. Ter verspreiding van de Duitse boodschap hoe slecht het zich verzettende groepen kan vergaan. Uit die oor logsjaren dateren ook de propagandakaarten van NSB en andere nationaal-socialistische instellingen. Ook poststempels werden toen gebruikt om acties als 'Winterhulp' en 'Frontzorg' te ondersteunen. Uiteraard kwamen, zo lang het niet verboden werd, in die tijd ook kaarten in roulatie met de hekeling van de bezettingsellende, zoals de nodige tekorten en het distributieleed, naast pesterijtjes van Duitse soldaten als onderwerp. Personeel werkzaam op een terras is bijvoorbeeld getekend met de tekst: „We krijgen Duitsers op bezoek. Gauw punaises op de stoelen."' Ook ligt er een serie, die de Bezige Bij gaal uitgaf, naast een van door een Duitse soldaat ge tekende typisch Hollandse situaties. De kwaliteit van het kaartmateriaal, dat na de bevrij- ding verscheen, is matig. De afbeeldingen tonen veel vlaggetjes en geven de oranjegezindheid weer en de dankbaarheid jegens de bevrijders. Het geheel heeft Anderson omlijst met herder.kings- en verzetsvoorwerpen van aardewerk en hout. De ex positie is van 26 maart tot en met 2 juli op iedere za- terdag en op elke eerste zondag van de maand te be zichtigen van 14,00 tot 16.00 uur. Het Streekmuseum Jan Anderson is gevestigd Kethelweg 50 in Vlaaxdin- gen. Schiedam - In Schiedam wer den vorig jaar in totaal vier honderd auto's gestolen of po gingen daartoe gedaan. Het gemiddelde van ruim dertig auto's per maand werd in de maand september ruim schoots overtroffen: 56 dief stallen. Om het aantal autodiefstallen te rug te dringen werd toen het zo genoemde Autodiefstal Coördina tie Team (ACT) in het ieven geroe pen. Dat werd geformeerd door twee personeelsleden van het Schiedamse politiekorps en het district Rotterdam-West. Ze hiel den zich een aantal maanden be zig met het verzamelen van infor matie, het maken van analyses, het registreren van de diefstallen en de coördinatie van het anti-au- todiefstal-project. Dat heeft geleid tot een afname van het aantal autodiefstallen. Nadat het ACT operationeel werd, zakte het aantal diefstallen tot on der de twintig per maand: negen tien in november en achttien in december. Dit jaar is echter weer een stijging waarneembaar. In januari werden in Schiedam nog. twintig auto's ■ontvreemd, maar vorige maand liep het al weer op tot 31 en in de eerste twee weken van maart wa ren het er negentien. „Van dat laatste aantal zijn er wel iswaar zes teruggevonden, maai toch. En dan zitten we nog maar op de helft van de maand," zegt Paul de Kruij f van de Schiedamse politie. „Er zijn natuurlijk allerlei oorzaken voor te bedenken. Mis schien dat het tramproject er ook iets mee te maken heeft. Als junks niet meer kunnen zwartrij den, gaan ze mogelijk op zoek naar andere vervoermiddelen. Wat ons betreft is het vrijwel ze- Paul de Kruijf: Alsjunksvas tzitten, kun nen ze met stelen, maar zogauwzevrij zijn, moeten ze scoren. Archieffoto Roel Dijkstra f* r t ker dat de groep lieden die vorig jaar wegens een groot aantal kel- derboxkraken werd opgepakt en nu weer op straat loopt, verant woordelijk is voor de stijging van de autodiefstallen. Als ze vast zit ten kunnen ze niet stelen. Maar eenmaal weer vrij, moeten ze sco ren en hebben dus geld nodig. Ze gaan op dezelfde voet verder. Soms is dat frustrerend, maar aan de andere kant vormt dat voor ons een nieuwe uitdaging door ze op een andere wijze te bestrij den." Gepoogd wordt dus meer per soonsgericht op te treden. Uit hun gevangenschap ontslagen kleine criminelen worden zoveel moge lijk in de gaten gehouden. Voorts zal extra gesurveilleerd gaan wor den in wijken waar de meeste au todiefstallen worden gepleegd en wordt overwogen een preventie actie op touw te zetten. De Kruijf: „Om de burgers maar weer eens wakker te schudden. Het komt nog veel te vaak voor dat buurtbewoners in hun straat vreemde mensen ziet rondhan gen en er geen melding van ma ken. Als later bfijkt dat de auto van de buren is gestolen, dringt het pas tot de mensen door dat ze de dieven hebben gezien en de politie in hadden moeten schake len. De burgers moeten hun oren en ogen open houden en niet bang zijn de politie voor niks te bellen. Het is een maatschappe lijk probleem dat de politie niet alles alleen kan oplossen." In Vlaardingen en Maassluis zijn autodieven minder actief. Daar werden vorig jaar respectievelijk 160 en 53 auto's gestolen. In ja nuari van dit jaar verdwenen er m Vlaardingen vijftien en in Maas sluis vijf. Afgelopen maand wer den er in Vlaardingen twaalf ont vreemd, waarvan er negen weer werden teruggevonden. In Maas sluis verdwenen in februari ne gen auto's. Om gestolen auto's op te kunnen sporen wordt door alle politie korpsen in de regio gewerkt met een lijst van gestolen auto's. Vier honderd staan erop en dagelijks worden de meest recente diefstal len toegevoegd. „Zodoende," zegt de Kruijf, „kunnen sommige au to's snel weer worden terugge vonden." Schiedam - Het 28 jaar geleden gebouwde verzorgingshuis Spa- land wordt gesloopt Wanneer alles volgens de planning ver loopt staat er binnen drie jaar een nieuw verzorgingshuis, 47 service-appartementen in de so ciale sector en nog eens 51 ap partementen in de vrije sector. De totale kosten van deze nieuwbouw bedragen ruim acht miljoen gulden. De 142 kamers die het verzor gingshuis nu kan bieden aan be woners zijn te klein. Bovendien moet het aantal bedden van overheidshand drastisch wor den teruggebracht In de nieu we opzet van Spaland zullen er nog maar tachtig plaatsen 2ijn. Dat betekent wel dat de kamers rianter zijn. De kamereworden met ongeveer dertig vierkante meter twee keer zo groot als nu en zijn allemaal rolstoelvriende- lijk. Verder heeft elke woning een apart slaapgedeelte en be halve een toilet ook een douche. Rondom het verzorgingshuis worden zogenoemde aanleun woningen voor 65-plussers ge bouwd, De 47 sociale en 51 vrije sector woningen worden alle maal aangesloten op een com municatie- en alarmeringsnet Het verzorgingshuis biedt de zelfstandige bewoners van die appartementen in samenwer king met de Thuiszorg Nieuwe Waterweg Noord zorg en de faci liteiten die het nieuwe verzor gingshuis kent, namelijk een to ko, bank, praktijkruimte van een fysiotherapeut en arts én werkruimte van een pedicure en kapper. Ook is er voor de bewo ners van de appartementen rond het huis de mogelijkheid tegen gereduceerde prijzen ge bruik te maken van de maaltij den die vers in Spaland worden klaargemaakt. De service zal zelfs nog verder gaan, want ook andere 65-plussers uit Schiedam kunnen in het restau rant komen eten en deelnemen aan recreatie:avonden en -mid dagen. Verhuizen De nieuwbouw zal worden ge realiseerd op het terrein waar nu ook verzorgingshuis Spaland staat. De indeling wordt echter heel anders. De huidige entree is gelegen aan de Churehillweg. Het nieuwe verzorgingshuis zal direct aan de Willem Andries- senlaan een ingang krijgen. Dat wil zeggen dat het zorghuis van de oost- naar de westzijde van het terrein wordt verplaatst. Het voordeel is dat op deze manier de bouw van het nieuwe Spa land kan worden voltooid zon der verder al iets te slopen. De bewoners kunnen op die manier van het te slopen pand direct naar hun nieuwe woning ver huizen. Met het aantal plaatsen in het nieuwe gebouw wordt al jaren rekening gehouden. Al lange tijd worden er geen nieu we mensen meer 'aangenomen' in het huis zodat er nu nog maar negentig bejaarden wonen. In het nieuwe huis zal bovendien een kamer worden opgenomen voor mensen die gedurende een korte periode moeten worden opgenomen. „Dat is nodig voor bijvoorbeeld mensen die een ou der of echtgenoot in huis heb ben die constant moet worden verzorgd en daardoor gebonden zijn. In de toekomst kan degene die zorg nodig heeft voor een paar dagen of weken hier in huis terecht, zodat de verzorgers ei ook eens tussenuit kunnen," al dus Servaas Louis, voorzitter van het bestuur van het verzor gingshuis. Toekomst De bouw van het nieuwe huis en vooral ook van de aanleuning- woningen houdt rekening met de toekomst. Steeds minder ou deren hebben kans om in een verzorgingshuis te worden ge plaatst. „De gemiddelde leeftijd van de bewoners is nu 87,4 jaar. Vroeger ging je met 65 al naar een bejaardentehuis," zegt di recteur Dick Nels. In de toe komst zullen de mensen nog langer, zo niet hun hele leven zelfstandig blijven wonen. De aanleunwoningen zijn daarop ingericht. Het appartementen- blok van vier verdiepingen hoog dat 47 sociale woningen van 65 vierkante meter telt, heeft even als de 51 woningen in de vrije sector ruime kamers, overdekte parkeerplaatsen, bergingen en een extra slaap- of werkruimte en is uiteraard rolstoeltoeganke lijk. Het verschil tussen de sociale en vrye sector woningen is dat de 51 vrije sector appartementen groter zijn, namelijk tachtig vierkante meter en luxer. Bo vendien zijn deze appartemen ten ondergebracht in een woon toren (gesitueerd op de hoek Churchillweg/Laan van Bol'Es) van negen verdiepingen. Voor oudere Schiedammers die van veel luxe houden is er straks zelfs de mogelijkheid een pen thouse te huren. Schiedam - De Bewonersvereni- ging Schiedam-Oost (BVSO) moet ruim de helft van het aantal uren van de opbouwwerker inle veren. En daarmee komt volgens voorzitter Aad de Wolf heel veel van het opgebouwde werk in de wijk in gevaar. „Het is van de gek ke, dat dit eruit is gerold. Ze heb ben gewoon niet naar ons geluis terd," protesteert De Wolf. Het Instituut Ondersteuning Be woners in de Stadsvernieuwings- wijken IOBS heeft een nieuwe verdeling gemaakt van de inzet van de betaalde opbouwwerkers in de diverse wijken. Een aantal wijken (Noord en Centrum met name) profiteren daarvan, omdat ze - al dan niet tijdelijk - meer be taalde uren krijgen. Maar daar van is Oost de dupe geworden. Tot het einde van het jaar worden tien uren nog opgevangen door een andere opbouwwerker, maar daarna moet de wijk het met zes tien uur doen. In een brief aan het gemeentebe stuur zet de BVSO uiteen dat het IOBS met de nieuwe verdeling helemaal op de verkeerde weg is: „De verkiezingsuitslag toont aan dat de kloof tussen politiek en be woners groter is dan ooit. Juist in de oude wijken zoals Schiedam- Oost, met veel problemen zoals werkloosheid, slechte woningen en ontbrekende voorzieningen, is het belangrijk om de omstandig heden aan te pakken en het ver trouwen van de bewoners terug te winnen. Daarom is het afgelopen jaar met de opbouwwerker afge sproken dat nieuwe projecten moeten, worden opgezet." En dat is ook gebeurd, stelt De Wolf. Vaak in samenwerking met andere organisaties. „Projecten," aldus De Wolf. „die werden ge trokken door de opbouwwerker omdat die andere diensten vaak andere prioriteiten hebben. Dus als de opbouwwerker nog maar zestien uur overhoudt in onze wijk, dan kan dat allemaal niet meer. Oost is volgens cijfers van de gemeente de armste wijk in Schiedam. Nou, met een halve op bouwwerker zul je dat nooit op kunnen krikken." Volgens De Wolf heeft het IOBS bij het uitrekenen van de nieuwe werkverdeling niets anders ge daan dan de meetlat langs het meerjarenplan stadsvernieuwing gelegd. Met andere woorden: hoe meer stadsvernieuwing in een wijk, des te meer uren voor een opbouwwerker. „Dat is kortzich tig, dom en naïef," vindt De Wolf. „Behalve dat alle relevante infor matie aan de kant is geschoven, komt er van de stadsvernieuwing met al die bezuinigingen van staatssecretaris Heerma natuur lijk ook niks terecht." De bewonersvereniging wenst zich niet neer te leggen bij de nieuwe verdeling en bekijkt wel ke stappen ze kan ondernemen om er een stokje voor te steken. IOBS-voorzitter Dennis van den Berg betreurt de hele gang van zaken. Maar volgens hem móet er wei worden gesneden om de door de gemeente opgelegde bezuini gingen door te kunnen voeren. „Bovendien," zegt Van den Berg, „hebben wij de ervaring van Frans Hijzen (de opbouwwerker, red.) nodig in Noord om daar het buurtbeheer op te zetten. En in Centrum omdat daar enorme ver nieuwingen plaatsvinden." Van den Berg hoopt dat de bewo nersvereniging toch de zaak draaiend kan houden. Al geeft hij toe dat dat moeilijk zal worden. Verder is het IOBS bereid om sa men met alle bewonersverenigin- gen bij de gemeente de bezuini gingen aan te vechten. „We moe ten ons naar de politiek toe sterk maken om meer geld boven tafel te halen. Dan kunnen we meer uren indelen voor het opbouw werk. Maar nu kunnen we echt niet anders," aldus Van den Berg. Dinsdag 22 maart SCHIEDAM Podium. Jamsessie olv Donald. 21-OOu. DC de 4Molens. Ruilbeurs. 13.3Qu, VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Brood uithetvua- ter, door: Viaardmgs Musical Gezel schap, 20.00u. Wijkcentrum Bab- berspolder. Thema-avond over borstvoeding, 20.00u. ROTTERDAM Luxor Theater. Karin Bloemen, 20.15u. Rotterdamse Schouw burg De Drumleraar, 20.30u. Thea ter Zuidpleïn The Winter's Tale, 20.15u. Lantaren/Venster. Har bour Connection, 20.30u. Luisteren naarde haan, 21.00u. Dizzy. Houdj- m's, 22-OOu. De Doelen Linda Hop kins Band, 20.15u. SKVR Mu ziekschool Dalweg. Muziekweek 19.00 en 20.30u. Zaal De Unie, Dossier Orpheus: Lucebert op zoek naar de taal, 20,30u. Woensdag 23 maart VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Billy Turf, dikste j studentje ter wereld (film), 14.00u ROTTERDAM De Doelen Rotterdams Phtlharmo msch Orkest, 12.45u. Wijkgebouw De Focus. Tom Jerry, 14.00u. Jeugdtheater Hofplein. KleineFre- denk, 14.00u. Wijkgebouw Musi- ca. Lawine Jeugdtheater, 14.00u. SKVR Muziekschool Centrum- West. Open podium voor kinderen, 16.30u^ ROTTERDAM Aihambra Riksbioscoop: 'Cliffhan- ger' (al) dag. 11.45-2.15-4.45- 7.15-9.45. Aihambra 2: The Firm' (16) dag. 81.15-4.30. Calypso 1' 'Philadelphia' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9,30. Calypso-2: 'Inthename of the father' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. CaIypso-3: The remains of the day' (al) dag. 1.15-5- 8.30. Cinerama 1: 'Mrs.Doubtfire' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 2: 'Demolition Man' (16) dag 4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Carii- to'S Way' (16) dag. 1.15-5-8.30. Ci nerama 4: 'Aladdin' (al) dag. 1.15- 4-6.45. 'TheJoy LuckClub' (12) dag 9.30. Cinerama 5: 'Jurassic Part' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Corsé: 'Schindler'süst' (12) dag. 2-8.lmax Theater: 'Sharks' (al) wo. 2-8.30 'Mountain Gonlla' (al) di.wo. 3-7.30 Lantaren/Venster 1: Trois cou- leurs: Blanc' (16) dag.8-10 wo.2. Lantaren/Venster 2: 'Muriel' wo. 7.30. T'Annee demière a Manen- bad' dag.beh.di. 9.30. 'Zazie dans Ie métro' di.10. Lantaren/Venster 3: 'Naked' dag.7.30. The Blue Kite dag. 10. Lantaren/Venster 4: The Snapper' dag (beh.ma) 8-10, üi- mière 1: 'Free Willy' (al) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Wayne's world 2' (al) dag. 1.15-4-6.45 9.30. Lumière 3: 'Mrs.Doubtfire (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 4: The house of the spirits' (16) dag, 8.15. Rex: 'Jack&Jill' (18)dag.van- af 12 doori.voorstellmg. Thalia: "The three musketeers' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Maassluis - De politie van k sluis heeft gistermiddag een 59- jarige inwoner aangehouden we gens een winkeldiefstal. De man had rond vijf uur in winkelcen trum De Koningshoek een sherry gestolen en werd door win kelpersoneel betrapt. Aangezien het niet de eerste keer was dat de sherrydief actief was geweest kreeg de man dit maal een proces verbaal. Bel: 010-4271571 tot 22.00 uur. Wij bieden een totaal oplossing voor het Midden- en Kleinbedrijf!

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1