15 Sneïle uitvoering plan Nieuwland noodzakelijk alia A Schiedamse geschiedenis op A4-formaat Schuilbunkers uit koude oorlog worden gesloopt Subsidies in gevaar als plannen na 1 oktober worden ingediend De mooiste zomermode nü voor de laags te prij zen. Afgekickte inbreker krijgt tweede kans genda Hakke-hakke-puf-puf Wilde Westen herleeft op basisschool Het Windas Stedelijk Museum toont nieuw verworven werk Avondvierdaagse in zicht Haiku schrijven in Vrije Academie Reconstructie centrum deze week van start Jungleparty in Ylietzicht Wacht niet te lang, de keuze is nü nog het grootst! MODEHUIS IEHUIS - Rotterdams Dagblad Woensdag 8 juni 1994 '--J* hA WW W^rfer- fS^i Op Rotterdam CS kwam ze tegenover me zitten; een vrouw van on bestemde leeftijd, tenger postuur, jongensachtig en wat ingevallen gezicht, gave huid, geprononceerde jukbeenderen, bruine ogen. lichtgroen gekreukt jack, ruim vallende gebreide legging, schichtige bewegingen... kortom every inch a junk. Op het tafelblad tussen ons in legde ze twee propjes papier. Ze pakte uit haar tas een pakje shag, begon wat beverig een shaggie te draaien en stak het aan. Daarna scheurde ze een stukje papier uit de Rails, pulkte een van de propjes open en strooide de inhoud erop uit. Zonder zich iets van mij of de andere treinreizigers aan te trekken, sneed ze met een aardappelmesje de witte korrels fijn tot poeder, pakte een pijpje en legde een mespuntje poeder op de pijpekop, die met een mij onbekende inhoud was gevuld. Vervolgens nam ze een mespuntje as uit de asbak en iegde die daar weer bovenop. Met haar hoofd zijwaarts naar beneden gebogen, stak ze haar pijpje aan en nam een trekje. Dat tafereeltje herhaalde zich enkele keren. Telkens keek ze uit het raam en boog zich naar het gangpad om te zien of er een conducteur aankwam. Aan mij vroeg ze beleefd: „Heeft u er last van?" Ik ant- woorde ontkennend en waarschuwde dat de trein over twee minuten zou vertrekken. Meestal wordt de trein naar Hoek van Holland al leen gebruikt om even te 'scoren', maar ze moest wel degelijk met de trein mee. ,,Ik ga dadelijk videospelletjes doen op de televisie," zei ze. Daarna stokte het gesprek. Op station Schiedam-Rotterdam West kwamen twee schooljongens naast ons zitten. Ze leek zich niet op haar gemak te voelen, in ieder geval kwam de pijp niet meer tevoorschijn en even voordat de trein station Schiedam-Nieuwland inreed, stond ze op. Ik vroeg me af: gaat ze nu naar de wc om ongestoord verder te kunnen roker er- stopt ze zich voor de conducteur of moet ze eruit? Ik speurde h er- ron af, maar zag haar niet uitstappen. Even later kwam de conduc teur langs. Op station Vteaidingen-Centrum zag ik haar terug. Ze haalde me m en leek me niet te herkennen. Met nogal stijve benen liep ze gehaast richting Vettenoordsepclder. Ik volgde met mijn blik het tengere fi guurtje totdat ze uit het zicht verdwenen was in een van de zijstraten van de Parallelweg. DICK VAN DER LÜGT Schiedam De tijden van het Wilde Westen herleven als de om geving van openbare basisschool Het Windas zater dag 11 juni wordt omgebouwd tot cowboy-dorp. De leerlingen kunnen zich. tijdens de jaarlijkse school- manifestatie, uitleven in onder andere lassowerpen. boogschieten en hoefijzergooien. Aan het eind van de manifestatie kunnen de Windassers meedoen aan een sponsorloop. Met de opbrengst schaft de school nieuw sport- en spelmateriaal aan Het feest op de school aan de Nachtegaalïaan begint om 11.00 uur. De sponsorloop vindt plaats om 13.30 uur. Het Stedelijk Museum Schiedam toont vanaf zater dag 11 juni zijn nieuw verworven werk. De nieuwe aankopen en schenkingen geven de richting aan van enkele verzamelgebieden, zoals schilderkunst, foto grafie en grafiek. Tijdens de Zomeropstelling, die gehouden wordt in juli en augustus, worden nog meer nieuwe aanwinsten getoond. Op de tentoon stelling zijn werken van onder anderen Jef Diede ren, Jaap van den Er.de en Lotti van der Gaag te zien. Het Stedelijk Museum Schiedam aan de Hoogstraat 112 is geopend op maandag tot en met zaterdag van 11 R0-17.0Q uur en op 2on- en feestdagen van 12.30 tot 17.00 uur. Vlaardingen De Vlaardingse avondvierdaagse wordt dit jaar ge houden van 13 tot en met 16 juni. Net ais vorig jaar vertrekt de stoet vanaf de voetbalvereniging Hollan- diaan Satelliet Kombinatie in het Nieuwlandpark. Donderdag 16 juni komen de wandelaars langs het stadhuis war. zoals gewoonlijk, een défilé wordt af genomen. De organisatie is in handen van de ont spanningsvereniging van het politiedistrict Water weg (voorheen de V P.S.O.) De comman dobunker langs de Ho- lysingel was bedoeld voor het gemeen tebestuur en een kleine crisisstaf. Foto Roe! Dijkstra Schiedam - Het door het Projectteam Stadsvernieuwing Nieuwland ontwikkelde uitvoeringsplan voorde'herbouw'van de Van Hogendorpstraat in Schiedam moet met de grootst mo- geljjke snelheid worden behandeld. Omdat na ditjaar geen sub sidies meer worden gegeven voor de sociale woningbouw, kan volgens wethouder Adrie Reijnhoutnietwordengewachttotdat het plan in decommissie voor stadsvernieuwing, volkshuisves ting en communicatie ter sprake komt. Om in aanmerking te komen voor de toegewezen linanciele over- heidssteun moet het plan voor de ingrijpende opknapbeurt van de Van Hogendorpstraat en omge ving voor 1 oktober van dit jaar zijn ingediend. „Maar," schrijft Reijnhout aan de commissie, „de belangrijkste reden voor een snel le beslissing op het advies van het projectteam is dat bewoners graag willen weten waar ze aan toe zijn. Ook moet op korte ter mijn worden aangevangen met de herhuisvesting van bewoners uit de te slopen flats." Reijnhout ziet zich daarom ge noodzaakt om vooruitlopend op de serie reguliere vergaderingen en het uiteindelijke besluit, een spoedvergadering voor de raads commissie te beleggen. Die is vanavond en zal worden bijge woond door de werkgroep plan- ontwikkeling uit Nieuwland. Het uitvoeringsplan voor de Van Hogendorpstraat en omgeving behelst de sloop van 108 wonin gen, waar er 112 voor in de plaats komen. De te handhaven 120 wo ningen worden gerenoveerd en om de wijk uit haar isolement te halen, wordt een dam aangelegd zodat doorgaand autoverkeer, net als vroeger, weer mogelijk is. In de buurt is sinds 1991 een bewo- nersgroep actief die heeft inge stemd met de sloop en nieuw bouw op voorwaarde dat de be trokken bewoners zich er in kun nen vinden. Uit een vorig jaar ge houden woonwensenonderzoek is gebleken dat ruim 85 procent van de ondervraagde bewoners geen bezwaar heeft tegen de sloop. Voor de gedaanteverwisseling van de Van Hogendorpstraat zijn dooreen extern bureau zes stede- DoorMenno Haddeman Schiedam - De 17-jange in Schiedam geboren en getogen Leon Colhgnon is terug met een nieuwe tentoonstelling Als ver volg op zijn vijfjaar geleden ge houden prehistorische dierenex- positie stelt hy dit keer een iets minder boeiend onderwerp ten toon: 'De geschiedenis van de stad Schiedam'. De 17-jange in Gouda woonachti ge student gaat met zyn expositie alle filialen van de Schiedamse bibliotheek af. Vanaf zaterdag 4 juni is zijn werk ie zien in de jeugdbibliotheek aan de Korte Haven. Colhgnon heeft zijn expo sitie afgestemd op kinderen van af acht jaar. Maar met alleen kin deren kunnen wat leren van de wat magere tentoonstelling. „Zelfs volwassen Schiedammers staan soms lange tijd te staren naar het tentoongestelde." zegt bibhotheckmedewerkster W. Lems die bijzonder verrukt is van het werk van Colhgnon. „Het is eigenlijk een beetje uit de hand gelopen hobby." zegt Colhg non. „Ik verdien er mets mee, ik doe het voor de lol. Als ik iets lees waarvan ik denk dat het niet klopt, word ik altijd geprikkeld om uit te zoeken hoe hei wel zit. Dan duik ik het archief in. of sla er andere boeken op na. Ik wil al les weten, vooral over Schiedam. Dat blijft toch mijn geboorte stad." De Goudse student is ruim een maand bezig geweest met de voorbereiding van zijn expositie. Het geheel bestaat uit acht A4- velletjes tekst over de geschiede nis van Schiedam. Alle aspecten komen aan bod. Van Korenmolen tot de Ruïne van Oud Mathenesse op het Stadserf Het illustratieve gedeelte beslaat een aantal foto's en tekeningen. „Ik heb alles zelf gemaakt, ook de foto's en de teke ningen." zegt Coliignon een beet je trots. Kinderen die de bibliotheek be zoeken en de moeite nemen Col- lignons werk te bekijken, kunnen iets leren over hun stad en ook nog een prijs winnen. In de tekst zitten namelijk vragen verwerkt. De bezoekertjes kunnen de vra gen beantwoorden en het inge vulde formulier in een grote bak deponeren. Op deze manier doen ze mee aan de 'Schiedam-kwis' en maken ze kans op een aantal prij zen. De student MDGO sector ago gisch werk (opvoedkunde) heeft naast zijn studie genoeg tijd over voor zyn hobby. „Ik studeer nu aan de MDGO. Hierna wil ik naar de PABO. Ik hoop over ongeveer zes jaar leraar op een basisschool te zijn. Het is leuk om met kinde ren om te gaan en hun iets te ver tellen." Coliignon zou ook dol- Leon Coliignon legt de laatste hand aan reizende expositie over de geschiedenis van Schiedam. Foto Dennes van der Wel/Roe! Dijkstra graag stadswandelingen in Schiedam geven. „Ik hoop dat de gemeente Schiedam, na mijn ex positie. serieus op mijn verzoek zal ingaan." Naast zijn drukke bestaan als stu dent/exposant ziet hij ook nog kans vrijwilligerswerk in zijn woonplaats Gouda te doen. De expositie in de jeugdbiblio theek aan de Korte Haven in Schiedam is nog tot eind juni te bewonderen. Daarna zal Coliig non zijn A4-tjes verplaatsen en m filiaal Nieuwland ophangen, waar ze tot eind juli te zien zijn. In au gustus wordt filiaal Noord opge luisterd met de expositie. De Vrije Academie houdt zaterdag 11 jum. onder lei ding van docente literaire vorming Franciska Stam. een workshop Haiku schrp,,pn. Haiku is een Japanse versvorm waarin de mens. als onderdeel van de na tuur. een centrale rol speelt In de ochtend krijgen de cursisten een inleiding op de Haiku 's Middags gaan de deelnemers op pad om inspiratie op te doen. De cursus wordt gegeven m het gebouw van de Vrije Academie aan de Oosthavenkade 42 en duurt van 10.00 tot 16.00 uur. De kosten zijn 25 gulden Maassluis De werkzaamheden voor de reconstructie van de Korte- en Lange Boonestraat en de P. C. Hooftlaan zijn afgelopen maandag gestart De Ondernemers vereniging Binnenstad en Vervoersmaatsr nappy West-Nederland hebben met de plannen ingestemd De gemeenteraad zette in maart hel licht al op groen De belangrijkste oost/west-route door de binnenstad krijgt vnjliggende fietspaden. Ook voor voetgangers wordt met name de P. C. Hooftlaan een stuk veiliger om over te steken De reconstructie komt voort uit het onderzoek naar de positie van de zwakke ver keersdeelnemer. dat de gemeente enkele jaren gele den heeft uitgevoerd. De werkzaamheden zijn ge start op het plein voor de Immanuelkerk. Gedurende de uitvoering ervan worden omleidingsroutes aan gelegd. Het karwei is naar verwachting begin no vember geklaard. Maasland Discotheek Vhetzicbt verandert vrijdag löjuli in een heuse jungle. Tijdens de 'Vhetzicht Jungieparty' zorgt Son of Tarzan voor een 'krankzinnige en idiote' show. De uit Azie afkomstige showman, ondermeer bekend door het nummer 'Tarzan Boy', trekt in Ne derland volle zalen. Hij was te zien in het programma van Sonja Barend. De deuren van discotheek Vliét- zicht aan de Oude Veiling 1 gaan om 21.00 uur open Ara, Basler, Brax, Duo, Fink, Frankenwaider, Hammer, Hammerle, Hepfer. Lucia, Michelle, Separa, Yarell. Broers vest 109 113, 3111 EE SCHIEDAM. Tel: 010 426 03 99 '.dagm:ddag tr. donderdagavond geopend Ook op maa Vlaardingen - De drie uit de kou de oorlog daterende schuilbun kers in Vlaardingen worden bin nenkort gesloopt. Ook de later ge bouwde gemeentelijke comman dobunker bij het Holy Zieken huis wordt afgebroken. Burge meester en wethouders hebben hiertoe besloten omdat sloop goedkoper is dan onderhoud. Bo vendien wordt de sloop betaald door het Rijk. De schuilbunkers bevinden zich in de Wagnerstraat. in de Fran senstraat en langs de Westlandse- weg bij de molen Aeolos. Ze wer den gebouwd omstreeks 1959 en waren bedoeld voor mensen die zich op straat bevonden op het moment van een luchtalarm. Van de rest van de bevolking werd in die jaren verwacht dat zij thuis een goed heenkomen zou zoeken, in de kelder of in de kast onder de trap. Dat verklaart ook de geringe capaciteit van de bunkers. Te za- men boden ze plaats aan zo'n ze ventig tot negentig personen. Levend Of degenen die een plaatsje in een bunker hadden weten te be machtigen daar ook weer levend uit waren gekomen na afloop van een luchtaanval valt achteraf te betwijfelen. Geen van de drie schuilplaatsen bood voldoende bescherming tegen een atoom- aanval, en juist dat was de drei ging die West-Europa in de jaren vijftig en zestig boven het hoofd hing. Een aanval met conventio nele wapens - waartegen de bun kers mogelijk wel bestand waren - werd indertijd veel minder waarschijnlijk geacht. De commandobunker langs de Holysingel bij het ziekenhi us was wel op een atoomaanval bere kend. Deze schuilplaats was be doeld voor het gemeentebestuur en een kleine crisisstaf van onge veer tien mensen, die van hieruit de hulpverlening bij een ramp kon coördineren. Dat hoefde niet per se een oorlogssituatie te zyn; ook bij een industriële calamiteit kon de bunker worden bemand. Anders dan in de schuilbunkers in de woonwijken waren hier ook bedden geplaatst. De bunker werd verder uitgerust met een ei gen telefooncentrale, een douche, een ontsmettingsruimte en een keukentje. Ook dit commandocentrum heeft volgens b en w zyn functie verlo ren. Het is qua onderhoud trou wens verreweg de duurste bunker van Vlaardingen. Om te voorko men dat vocht de gevoelige appa ratuur en uitrusting aantast zou er regelmatig moeten worden ge stookt. Dat kost op jaarbasis rond de achtduizend gulden. Het ge meentebestuur vindt dit zonde van het geld. Zes jaar geleden werd er ook ai gesproken over sloop van de bun kers. Aanleiding was de opheffing van de organisatie Bescherming Bevolking, die tot dan toe het be heer over de schuilplaatsen had gevoerd. Volgens de Vlaardingse brandweer heeft het Rijk destijds een sloopkrediet van rond de 600.000 gulden overgemaakt naar de gemeente Rotterdam, die het verder zou verdelen onder de re giogemeenten. Vlaardingen heeft tot dusverre echter nooit éen cent van dit geld ontvangen, aldus een medewerker van de brandweer. Onlangs heeft Vlaardingen het gemeentebestuur van de Maas stad verzocht het geld alsnog over te maken. Vlaardingen wil snel overgaan tot de sloop van de bun kers, waarbij die in de Fransen straat bovenaan het lijstje staat in verband met de werkzaamheden in de binnenstad. Op de bunker in de Fransenstraat groeien drie bomen. Die moeten worden ge rooid, omdat hun wortels zich vol gens plantsoenendienst zo heb ben ontwikkeld dat ze niet kun nen worden herplant. Door Sander Sonnemans Rotterdam/Maassluis - De behan deling van de zaak tegen de 29-ja- nge Maassluizer C.B. is gisteroch tend voor de tweede maal door de rechtbank aangehouden. De man. die inmiddels een interne behan deling ondergaat bij de Therapeu tische Gemeenschap in Schiedam, mag daar voorlopig blijven om te trachten zijn leven een andere wending te geven. De verdachte verscheen eerder dit jaar al voor de rechtbank om zich te verantwoorden voor meer dan zeventig inbraken en dief stallen. hoofdzakelijk gepleegd in zyn woonplaats. De Maassluizer zat daarvoor een eerder opgeleg de straf uit, maar werd wegens cellentekort op vrije voeten ge steld. Hij verviel niet. zoals dat vaak bij drugsverslaafden ge beurt. m zyn oude gewoonte maar greep zyn vrijheid aan om af te kicken. Uit eigen beweging meld de hy zich bij een Rotterdams af kickcentrum om later te 'verhui zen' naar de Therapeutische Ge meenschap. Vervolgens verzocht de reclassering de rechtbank de zaak aan te houden om hem te kunnen steunen in zijn voorne men van de drugs af te komen. „Ik wil meer doorzettingsvermo gen krijgen om myn problemen de baas te kunnen. Als de zaak wordt aangehouden, kan ik laten zien dat tk weer gezond op mijn benen kan staan." vertelde de verdachte toen. Aanvankelijk voelde de officier van justitie daar weinig voor omdat de man een flinke reeks in braken op zijn naam had staan en dat beantwoord diende te worden met een flinke straf. „Daar kan," reageerde advocaat mr. A. Roelofs gisterochtend, „drie jaar cel voor worden gevraagd." Nadat Roelofs dc officier destijds beloofde hem direct te zuller bellen als zyn di ent toch weer op het verkeerde pad zou belanden, ging de officier toch overstag en werd de zaak aangehouden. Gisteren zat de verdachte er stuk ken beter bij dan in februari. Hij verklaarde helemaal clean te zijn en bij de Therapeutische Ge meenschap gaat het goed met hem. „Ik heb nog wel faalangst en ben vrij onzeker. Daar werk ik nu aan. Het is best wel moeilijk, want ik heb het daar heel zwaar." „Die instelling," reageerde presi dent mr. B. C. W. M. Dekkers, „is er ook niet om het u gemakkelijk temaken." Direct daarna bracht ze het re- classeringsrapport onder de aan dacht. Daarin werd geadviseerd de behandeling van de rechtszaak van de Maassluizer voorlopig een halfjaar op te schorten. Zowel de officier als de rechtbank konden zich daar m vinden. „Dan," hield mr. Dekkers de verdachte voor, „komt de behandeling van de zaak in een later stadium. En ge zien het aantal delicten valt er een hoge strafte verwachten." Gisteren werd de Maassluizer overigens ook nog een aantal nieuwe feiten ten laste gelegd. Een ervan, een inbraak gepleegd in de nacht van 23 op 24 septem ber van het vorig jaar in een pand aan de Maassluise Noordvliet waarbij drie radio-cassetterecor ders en een kassa buit werden ge maakt, ontkende hij. „Ik neb de spullen alleen aangepakt," Op de drie andere delicten - een in braak, eveneens in Maassluis, waarbij zo'n vierhonderd gulden werd gestolen en verboden penbezit - had hij geen verweer, bouwkundige modellen ontwik keld. De variant waarin vijf te slo pen woonblokken worden ver vangen door 48 woningen voor ouderen, 15 eengezinswoningen en 50 appartementen worden ge bouwd, heeft de voorkeur. Voor de woningen voor ouderen, waar van er drie worden aangepast voor mindervahden, en de eenge zinswoningen is het voorstel doze te bouwen in de sociale huursec tor. De appartementen gaan in de verkoop. iTcnrsir Woensdag 8 juni SCHIEDAM Stedelijk Museum. Barokensem- bleThe Rotterdam Consort, 12.30u. Stadhuis. Extra 'open' raadsverga dering over meuwbouwplannen Van Hogendorpstraat, 20.00u. Oude Monopool. Informatie-avond over opknapplan winkels Hoogs traat, 20.00u. VLAARDINGEN Nachtegaal laan. Nationale straat speeldag, 14.00u. ROTTERDAM SKVR-Muziekschoo! Centrum- West. Presentatie leerlingen en bands, 20.00u. Café DeTwijfelaar. DesgarGaga, 23.00u. Bibliotheek theater. Eenakterfestival. 20.00 en 21.30u. Rotterdamse Schouw burg Gr.z. Het verhaal van de sol daat, 20.15u. Wijkgebouw De Fo cus. De verdwenen stem. 15.00u Plaswijckpark. Het Tovervisje, 15.00u. Leuvehaven. A2art 't Nar renschip. Theater De Evenaar. Festival aan de Maas. 20.15u. Donderdag 9 juni SCHIEDAM Podium. Jamsessie olv Richard. 21-OOu. VLAARDINGEN Grote Kerk. Lunchconcert door Aad Zoutendijk, 12.45u. ROTTERDAM Conservatorium- Zangmaster- class, 10.30 en I4.30u. St.Lau- renskerk. Middagpauze-concert, 12.45u. Rotown. Vers uit de Maas, 21.30u. Plan C. Hips Unlimited. 22.0Qu. Café De Twijfelaar. Skunk Funk. 23.00u. Rotterdams Cen trum voor Theater. Oom Wanja-De Kale Zangeres - De Drte Zusters, 19.30u. Bibliotheektheater. Een akterfestival, 20.00 en 21.30u. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. Het verhaal van de soldaat. 20.15u. Leuvehaven. Azart 't Narrenschip. Theater De Evenaar. Festival aan de Maas. 20.15u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Dragon' (12) dag. 11.45-2.15-4.45-7.15- 9.45. Alhambra 2: 'Look who's tafking now' (ai) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Calypso 1: The Hudsucker Proxy' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30 Calypso-2: 'Lifetimes' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-3: 'Shadowlands' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 1: 'Ace Ven tura' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: The Fear Inside' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Cinerama 3: The Pelican Bnef (12) dag. 1.15-5-8.30. Cine rama 4: 'Philadelphia' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'On Deadly Ground' (16) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Corso: 'Schmdler's List' (12) dag. 2-8. Imax Theater: 'Blue Planet' (al) do.vr.di.wo. 2-8. za.zo. 2-4-8. 'Sharks' (al) za.zo. 12. 'Mountain Gorilla' (al) do.vr di.wo.3- 7, za.zo. 1-3-7. 'Speed Picture Holland' (al) vr.za. 9. 'Ciiffhanger' (16) za.lO. Lantaren/Venster t Temptation of a Monk' (16) dag.8- 10.15, Lantaren/Venster 2: 'De Stoomwals en de Viool' én De Jeugd van Iwan' do.8. 'Andrej Roebljov' vr.8. 'Solaris' za.8. 'Stalker zo.8. 'De Spiegel' ma.8. 'Nostalghia'di.8- 10. 'Het Offer' wo.8. Sneak Preview ma.10. Lantaren/Venster 3: 'Me- tisse' (16) dag. 8. 'Fearless' dag. 10. Lantaren/Venster 4: 'Fnends' 116) dag. 8-10.15. Lumière 1: 'Inte^ec tion' (12) dag. 1.15-4-6.45-9 30 lumière 2: 'Blink' (12) dag. 115-4 6.45-9.30. Lumière 3: The Look out' (12) dag. 6.45-9.30. do.vr.mfr .dl. ook 1.15-4. Lumière 4: 'Cooi runnings' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Rex: 'Pleasure Island' (181 dag.vanaf 12 doorl.voorstellmg. Thalia: 'Naked gun 331/3 The final insult' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Nachtvoorstellingen: Lumière fc True Romance' (16) vr.za. 00.15- Lumière 2: 'Blink' (16) vr.za. 00.15- Lumière 3: 'Naked Gun 331/3 the final insult' (16) vr.za. 00.15. Ven ster 1: 'Blood Simple' (16) vr.za 00.30. Venster 2:'She's gotta ha« it* (16) vr.za. 23.30. Venster 3: fe arless' (16) vr.za. 00.30. Venster4: 'Trois couleus: Blanc' (16) vr.za. 00.30. Kindermatinees: Cinerama 2: Tree Willy' za.zo.wo. 1.15-4. lu mière 3: 'Aladdin'za.zo.wo. 1.15-4.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1