13- Ombudsman is er voor de meeste mensen i Nooit meer wachten op warm water. Sjors woont al twee jaar in zijn auto Onverwacht een dossier lichten onthult veel' De reünie van 't Groen Boerderij open voor publiek Van Ardenne te gast bij CDA Maasland Bloedafname-avond =ücialderop Loodgietersbedrijf SAMA B.V. Krant] niet bezorgd? fHIrdam» Dagblad Rotterdams Dagblad w Donderdag 8 september 1994 Twee jaar geleden verhuisde ik van Schiedam naar Maassluis. Ik sloeg natuurlijk Vlaardingen over, want daar kwam ik door allerlei geinige mensen al genoeg (eigenwijzen zoeken elkaar op). Toch dacht ik na wie ik in Vlaardingen allemaal een verhuiskaartje zou sturen - en in een opwelling bedacht ik mijn oude school: het toen 73-jarige Groen vanPrinsterlyceum, pardon, scholengemeenschap. Ik dacht: ze zullen in 1994 wel uitpakken met een jubileum en dan hebben ze mij alvast Het is namelijk altijd moeizaam zoeken als je een reünie wilt houden: waar zijn al die vogels gebleven, hoe krijg je de bende bij elkaar? Kort nadat ik mijn kaartj e naar 't Groen had gestuurd, belden ze naar mijn nieuwe huis in de Steendijkpolder. Men zei: „Kor Kegel staat niet in ons bestand." Kennelijk hielden ze geen register bij van oud leerlingen. Een nalatigheid, die veel mensen momenteel met een fors tijdverlies opzadelt - ÜMjjn ouders in Schiedam kregen onlangs een telefoontje: „Bentude Kegel die in de Veenlantstraat heeft gewoond?" Ja, dat klopte. Maar ^tijdens mijn periode op 't Groen verhuisden we al van de Veenlant- straat in 't Westen naar Groenoord, dus hoe kon het dat 't Groen wel Jyan de Veenlantstraat wist maar niet van de Obrechtstraat? Dat jduidt op een halve boekhouding: van startmomenten, maar niet van Toen deed de reüniecommissie iets slims. Men vroeg mijn ouders niet of ik nog steeds in de Obrechtstraat woonde of dat ik soms ver huisd was (ik had daarna in de Den Bommelsestraat en de Lekstraat gewoond, beide in de Gorzen) - maar nee, men stuurde de uitnodi ging voor de reünie op 19 november aanstaande doodleuk aan mijn ouders, gericht aan mij. Op de sticker op de enveloppe stond Veen- lantstraat25b'doorgestreept Och, ik snap best dat de administratie van 't Groen met wel twintig banenpoolers moet worden uitgebreid om de wereldreizen van de honderden globetrottende oud-leerlingen bij te houden. Er zal bij ge brek aan zulke banenpoolers best een adresje de mist ingaan op het ogenblik. Zouden ze weten dat Maarten 't Hart in Leidenwoont? Dat lesje van Wijk tegenwoordig als Levi Weemoedt in Assen verblijft? Dat Chris Noordam thans nog te Zwijndrecht vertoeft? fpiet Onderdelinden is gewoon inVlaardingen gebleven, net als Kees .fComelis) Pons; dat moet het voor't Groen toch een stuk eenvoudiger ynaken. VT'V: 'tik geloof dat ik er nog wel een paar vreet te traceren. En laat ik 't ;G?oen ook verder behulpzaam blijven (het was tenslotte een fijne ..school). Aan mijn verhuizing begin 1995 terug naar Schiedam-West .'■hebben ze natuurlijk niets, maar als ik in 2019 Deo volente nog er- 0ens leef, zal ik zeeven modernen waar ze me kunnen vinden voor tiet honderdjarig bestaan. Verhuiskaartjes gooien ze tenslotte weg. KOR KEGEL Tijdens de landelijke Open Monumentendag, zater dag 12 september, is de boerderij van het Recreatie schap Midden-Delfland opengesteld. De boerderij ligt in het landelijk gebied tussen Vlaardingen en Maasland, Zuidbuurt 85. Rond de boerderij zijn on der meer een hooiberg, melkhuisje en karnmolen te bezichtigen. In de karnmolen is eenkleine tentoon stelling ingericht over het boerenerf van vroeger, met z'n bebouwing- In de boerderij zelf is een model te zien van een Middendelflandse boerderij uit de 17de eeuw. Ook zijn er eik heel uur korte lezingen met dia's over de ontwikkeling van de Middendelf landse boerderij. De deuren van de boerderij zijn open tussen 11.00 en 10.00 uur. De ledenvergadering van de CD A-afdeling Maasland wordt 22 september opgeluisterd met de aanwezig heid van twee regionaal bekende politici. Dat zijn mevrouw L. van Ruyven-Van Leeuwen en mevrouw A van Ardenne-van der Hoeven. Van Ruyven is lid van provinciale staten voor het CDA en maakte tot voor enkele jaren terug deel uit van de gemeenteraad van Maasland. Van Ardenne is jarenlang wethouder in Vlaardingen geweest. Sinds de kamerverkiezingen in mei van dit jaar maakt rij deel uit van de tot oppositie gedwongen CDA-fraetie. Van Ardenne, die zich in de Tweede Kamer bezig houdt met defensie, landbouw en ontwikkelingssa menwerking, is de oudere zus van het Maaslandse CDA-raadsiid H. M. Hoefman-van der Hoeven. Beide politici bespreken de actuele politieke situatie. De le denvergadering van het CDA vindt plaats in zaal De •Magneet en begint om 20.00 uur. Hoek van Holland De afdeling Maassluis-Maasland-Hoek van Holland van het Rode Kruis houdt op dinsdag 13 september weer de halfjaarlijkse bloedafname-avond. Alle ge zónde inwoners van 18 tot 70 jaar worden daarvoor Redactie Waterweg: Jelle Gunneweg Ben van Haren Peter de Lange Jan Rozendaal Sander Sonnemans Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Tussen 18.30 en 21.30 uur wordt bloed afgenomen in de Van Rijckevorselschool aan de Mercatorweg 155 in Hoek van Holland. Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Donald Bax Telefoon 2340055 De gemeenteraad van Vlaardingen heeft gisteren mr. M. H. J. M. van Kinderen voor de komende drie jaar benoemd tot ombudsman. Van Kinderen Is sinds au gustus 1992 gemeentelijk ombudsman In Rotterdam. Behalve het bemiddelen bij en oplossen van klachten van Inwoners over de loka le overheid, ziet hij zich ook als pr-functlonarls voor de gemeente. De ombudsman moet helpen om de over heid dichter bij de burger te krijgen. Een streven dat het vorig jaar aangetreden college van burgemeester en wethouders van Vlaar dingen zich ook heeft ge steld, maar zoiets kan je niet aan politici alleen over laten. Door Jan Rozendaal Vlaardingen De ombudsman is er voor de meeste mensen. Voor degenen die, nadat ze duizelig zijn geworden omdat ze voor de zoveelste keer van het kastje- naar-de-muur rijn gestuurd door de gemeente, het hoofd maar in de schoot werpen. Of onvoldoen de weerwoord hebben als rij door de gemeente in hun ogen ten on rechte worden gemaand iets te doen of te laten. De meeste men sen nemen geen gerechtelijke stappen, schakelen geen advocaat in. Omdat ze de weg niet weten of het geld niet hebben. Met na meerdere frustraties als resultaat dat ze niet meer stemmen of pro teststemmen uitbrengen. De gemeentelijke ombudsman moet met ingang van vandaag dat gat in Vlaardingen opvullen. Mr. M. H. J. M. van Kinderen, die de ze taak gaat vervullen, heeft rijn werk treffend uitgebeeld op het eerste jaarverslag dat hij als om budsman in Rotterdam schreef: een oliespuit, een bahcosleutel en een vuisthamer sieren onder elkaar de voorkant „We hebben," zegt hij met een glimlach, „bij het ontwerpen nog even gedacht om er ook een bom op te zetten. Zo'n Zware Jongens-bom met een groot lont eraan. Voor als de zaak echt muurvast zou ritten. Maar dat werd toch te gek." Het bleef dus bij de oliespuit, bah- co en vuisthamer, die het werk van de ombudsman typeren. Eerst oliespuit. Een mevrouw klaagt bij de ombudsman omdat rij al voor de derde keer een aan slag voor hondenbelasting in de bus krijgt, terwijl haar viervoeter al drie jaar dood is. Ze had dat des tijds opgegeven en steeds de aan slag teruggestuurd, maar blijk baar kwam dat niet door. Omdat de vrouw erg aan haar huisdier was gehecht, brengt zo'n aanslag elke keer weer nare herinnerin gen boven. Van Kinderen nam het op met Je betreffende gemeente lijke dienst. Eén telefoontje. Mevrouw kon toen opeens wel uit de computer worden gehaald en kreeg keurig een bosje bloemen thuis gestuurd. Als excuus. De ombudsman die de boel een beet je smeert. De bahcosleutel komt eraan te pas als er - op verstelbare bandbreed te- iets moet worden bijge draaid. Een wijziging in het ver voer van leerlingen voor speciaal onderwijs bracht een heleboel vragen bij de ouders te weeg. Ze konden bellen met de gemeente, maar kwamen er niet doorheen: ze werden steeds maar doorge schakeld zonder dat ze een inge- Direct warmwater in de keuken met de Close-in* van Daalderop Verkrijgbaar in 10 en 15 Itr. Compacte afmetingen. Lage inscallatie- en onderhoudskosten. Zéér lange levensduur. Verlig, geruisloos en schoon. Royaal met wamt water, zuinig met energie. WARM WATER WARMTE Uw Installateur voor alle Daalderop boilers; Willem Beukelszoonstraat 29 Vlaardingen Tel: OIO - 4355556 Mr. M. H.J. M, van Kinderen, gisteravond benoemd als ombudsman van Vlaardin gen, met de bahcosleutel bij de hand: 'Ais de ambte naren zich on behoorlijk hebbenge dragen, dan kunnende mensen m»j inschakelen.' Foto Jaap Rozema/ Rotterdams Dagblad sprek-toon kregen, terwijl de zes ambtenaren van de afdeling con stant aan de telefoon zaten. Dat wekte veel irritatie en frustratie. Een simpel antwoordbandje, dat de mensen vertelde hoeveel wachtenden ze voor zich hadden, loste het probleem op. De om budsman als bedenker van logi sche oplossingen van het pro bleem. De vuisthamer. Het grove ge schut. Als ambtenaren of college niet willen luiste ren. 1 Van de honderden klachten die Van Kinderen de afgelopen jaren heeft behan deld, heeft hij slechts in een hand- voL zaken, een aanbeveling aan - zijn-rapport moeten verbinden. Deze aanbeveling, waarin de ge meente krijgt aangegeven hoe met de klacht moet worden omge gaan, dient in de regel uitgevoerd te worden. Zo werd een in eerste instantie onwillig gemeentelijk theater aanbevolen om ter hand having van een rookverbod een apart rookvrije ruimt te creëren. Hetgeen ook is gebeurd. Gelijk In de regel volgt de gemeente ad viezen van de ombudsman op. Waarbij overigens moet worden opgemerkt dat niet elke klacht door de ombudsman wordt geho noreerd; een-derde is ongegrond. „Ik moet mezelf er eerst wel van overtuigen dat er door de gemeen te onbehoorlijk is gehandeld. Ie mand die geen bouwvergunning krijgt en keurig is uitgelegd waar om hij die niet krijgt, daar kan ik ook niks mee. Daarvoor zijn ande re rechtsinstanties. Maar als de ambtenaren zich onbehoorlijk hebben gedragen, dan kunnen ze mij inschakelen," aldus Van Kin deren. -i Enkele voorbeelden: éett jjbe- zwaarschrift of Hriëf wordt met tij dig behandeld, ambtenaren staan burgers onbehoorlijk te woord, gemeente weigert informatiete geven, het GEB gaat onverhoeds afsluiten, onbegrijpelijke nota's en ga zo maar door. Dat gebeurt in Rotterdam enkele honderden ke ren per jaar. In driekwart van de zaken doet de ombudsman uit spraak. Van Kinderen, met zijn 44 jaar de jongste van de tien ge meentelijke ombudsmannen in Nederland, is nogal direct in zijn optreden. Hij heeft na vijftien jaar actief te zijn geweest in de sociale advocatuur een broertje dood aan ingewikkelde, administratieve procedures. „Ik nodig beide partijen uit voor een gesprek hier aan tafel. Of ik pak de telefoon. Bel die ambte naar of zijn directeur op en pro beer zo de communicatie tussen overheid en burger te herstellen. Of ik sta opeens voor het bureau van zo'n ambtenaar en vraag het dossier van de klager op. Dan zie je bijvoor beeld papier tjes met losse opmerkingen als 'querulant' of blijkt er in formatie bij de politie te rijn opge vraagd terwijl dat helemaal niet van belang is. Dat soort dingen zie jé met ais jéeëïï djtësiëf via'dë.'gé- bruikelijke wég" opvraagt. 'Zo'n dossier wordt dan eerste gezui verd. Onverwacht een dossier lichten onthult veel;"' Niet prettig Het zijn niet de bezoekjes die ambtenaren prettig vinden - las tig en lullig tegenover collega's. Steeds vaker blijkt dat dreigen met de ombudsman al wonderen doet in Rotterdam. Mensen die (snel) antwoord willen hebben zet ten onderaan hun brief aan de be treffende gemeentelijke dienst dat ze een kopie naar de ombuds man hebben gestuurd. Gevolg: de brief wordt correct en snel behan deld, Want anders komt lastige ombudsman weerom de hoek kij ken. Van Kinderen: „In eerste instan tie probeer ik natuurlijk de indivi duele klacht op te lossen. Maar natuurlijk hoop je dat er een structurele oplossing uit voort vloeit. Op die manier streef je er naar dat de mensen weer vertrou wen krijgen in de gemeente. Het gevoel hebben dat er naar je wordt geluisterd, ook al krijg je niet altijd gelijk." Dat streven staat ook in Vlaardin gen voorop. „Uit een vorig jaar ge houden onderzoek blijkt dat 74 procent van de Vlaardingers rede lijk tot goed tevreden is over de gemeente. Dat klinkt niet gek en zou mooi zijn als het zo is. Maar dat betekent dat een kwart dus niet tevreden is. Een kwart van de Vlaardingers, dan spreek je altijd nog over 18.500 mensen. Wat ik hoop is dat er van mij een positief effect uitgaat dat de verhouding tussen gemeente en inwoners ver betert." Onafhankelijkheid, dat staat bij Van Kinderen voorop. Zijn kan toor aan het einde van de Coolsln- gel, met uitzicht op het Hofplein, zit in een gebouw met andere ge meentelijke diensten. Maar hal verwege de gang rit een deur met een slot en een bel, de enige In het gebouw, om de scheiding aan te geven. „In Vlaardingen wil ik dan ook zeker geen kantoor in het ge meentehuis. Ik ben onafhankelijk en dat wil ik ook uitstralen." Voorlopig is de gemeentelijk om budsman van Vlaardingen bereik baar in Rotterdam, Coolsingel 6 (telefoon: 010-4111600). Door Mariëtte Olsthoom Vlaardingen Het liefst staat hij met zijn grijze BMW langs de Wa terweg. Turend over het water naar de schepen die komen en gaan. Sjors Bakker zoekt altijd plekjes uit waar het rustig is, om alleen te zijn en om niet gezien te worden. De 44-jarige Vlaardinger heeft alleen het dak van zijn auto boven het hoofd en daar is hij niet bepaald trots op, Waar hij slaapt? Overaten nergens. Douchen doet hij elke dag bij zijn moeder thuis in Vlaardingen. Elke dag een schone onderbroek, om de twee dagen schone sokken en elke week een andere broek. Om zijn moeder te ontlasten bij het wassen. Eten, doet hij bij z'n vriendin, die bij haar ouders woont in Kwintsheul, en dan weer bij zijn moeder. Het wordt ook weieens een patatje. Hij is het zat. Alles. Waarom ande re mensen wel en hij niet? Trouw vult hij elke twee weken de bon netjes uit de woonkrant in. Al ze ven maanden lang. „Voor Jan Lui. Ik snap dat ze niet van vandaag op morgen een woning voor me heb ben, maar ik heb het idee dat ze me gewoon niet willen helpen. Ik denk dat ze mijn WAO-uitkering te iaag vinden." Natuurlijk heeft de Vlaardinger al regelmatig bij de gemeente op de stoep gestaan. Hij heeft zelfs een persoonlijk onderhoud gehad met wethouder Kool, die er verant woordelijk voor is dat de Vlaardin gers een behoorlijk dak boven het hoofd hebben, Maar alle gesprek ken en brieven resulteerden in niets. En een urgentieverklaring? Die kan hij niet krijgen omdat hij niet urgent genoeg zou zijn. Zwerversbestaan Zijn zwerversbestaan begon zo'n twee jaar geleden toen de disco theek waar zijn vriendin werkte werd opgedoekt en rij de woning erboven moesten verlaten. Waar konden ze heen? Ze stonden immers nergens ingeschreven. Ze besloten erop uit te trekken met De stoel naar achteren en zelf schuin naar voren met opgetrokken benen, zo slaapt Sjors Bakker al twee jaar in zijn griize BMW. Foto Roet Dijkstra Sjors' grijze BMW. Naar de Arden nen. Ze sliepen in de auto, met twee honden op de achterbank, een cavia in de kofferbak en een kat op schoot. Dan heeft hij het niet eens over hun vier groene le guanen. Op een gegeven moment hokten ze zelfs met 32 beesten in nog steeds dezelfde grijze BMW. In het begin was dat leuk; de vrij heid, een nieuwe omgeving, één zijn met de natuur. Maar na een paar maanden werden ze het zat; ze hadden nauwelijks geld meer, aten elke dag patat en begonnen zich te vervelen. Twee jaar verstreek en een maand of zeven geleden besloot het stel terug te keren naar Vlaar dingen om ccn woning te zoeken. Bakker: „Ik wil mijn leven weer terug op de rails zetten. Ik wil een eigen plek, waar ik samen met mijn vriendin kan leven. De nach ten worden kouder, zoals het nu is kan het niet blijven." Twee jaar achtereen, nacht in-nacht uit. sla pen in een BMW is geen pretje. kan Sjors Bakker verzekeren. Hoe hij dan ligt? Zijn stoel naar achteren en zelf schuin naar vo ren met opgetrokken benen. Het duurt een paar uur voor hij zijn ogen sluit en dan heeft 'ie geluk als hij aan één stuk door kan sla pen. Regelmatig wordt hij wakker van herrie op straat. Of van de kou. dan pakt hij snel een deken uit de kofferbak. Van de week met die regen 's nachts sliep hij hele maal niet. Wat een lawaai gaf dat! 's Morgens als hij wakker wordt heeft hij zonder uitzondering zere schouders en een stijve rug. Bezorgd Voorbijgangers kijken vreemd op als ze Bakker in zijn 'thuis' op wielen aantreffen. Zeker dronken geweest, zie je ze vaak denken. Soms tikken ze even bezorgd op het raam om te kijken of aües in orde is. .Ms het raampje half open staat, schudden ze hem wakker. „Dan schrik je je het lazerus." Als het meezit, wordt hij wakker met een kopje koffie van een meele vende buurtbewoner. Laatst stond er 's morgens vroeg ineens een oude bekende voor zijn neus. Een kennis van jaren geleden die ging vissen in Maas sluis. Daar heeft hij toen een paar uur mee zitten praten. Het ge beurt ook dat hij halve nachten de problemen aanhoort van beschon ken mensen die hun roes uit ko men slapen op de parkeerplaats waar hij dan toevallig staat. Dat zijn de leuke kanten van zijn zwerversbestaan, maar die wegen bij lange na niet op tegen de nega tieve, De dagen zyn eentonig. „Wat moet ik anders? Ik heb geen werk, geen geld en verder niks om handen. Je wordt dat op een gegeven moment ook zat." Zo lang zijn geduld het toelaat, wacht hij rustig af. Blijft braaf de bonnen uit de woonkrant invul len. Blijft hopen op dat betaalbare flatje achter de Van Hogendor- plaan. „Een eigen plekje." Donderdag 8 september SCHIEDAM Podium .Jamsessie, 21.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal.The Piano (film), 14.00 en 20.3Qu. Grote Kerk. Or gelconcert, 12.45u. Emmastraat 38. Info-avond Rode Kruis, 18.45u (jeugd) en 20.00u (16+). ROTTERDAM St.Laurenskerk. Middagpauze concert, 12.45u. De Doelen Gr.z. Rotterdams Philharmonisch Orkest, 20.15u. Tuïnzaal Boymans-van Beuningen. Strijkkwartetten IVm 5 van Willem Pijper, 21.00u. Plan C. Carlo de Wijs Trio, 22.00u. Luxor Theater. Karin Bloemen, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. De Presidentes, 20,30u. Popular. Co medy Explosion, 21.00u. Vrijdag 9 september SCHIEDAM Podium. 20-jarig jubileum met 5 bands, 21.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. The piano (film), 20.30u. Theater Antigone, 20.15u. Beierlandsestraat 57. Inleveren pakketten Polen, 18.00u. VrïjeAca- demie. Open informatie-avond, 19.30u. ROTTERDAM Luxor Theater. Karin 8!oemen, 20.15u. Rotterdamse Schouw burg. K!.z. De Presidentes, 20.30u. Gr.z. Kirov Opera, 19,30u. Spinoza- park. Tensio *94,21.00u, Baroeg. Planet of Sound, 21.00uDe Doelen Gr.z. Rotterdams Philharmonisch Or kest, 20.15u. Nighttown. The Perv erts &TheTreble Spankers, 21.00u. Plan C. Mr.Boogie Woogie The Fi- resweep Bluesband, 22.30u. Popu lar. A NightoftheBlueNote, 21.00u. Rotown. Van Dik Hout, 22.00u. De Scheg. Poppentheater, 16.00u. Galerie De Brieder. VerguldTumutt, 20.30u. Havengebieden rotter- dam. Wereldhaven Dagen. Night town. Ricky Devito/A Girl Called John ny, 21.00u. Academiegalerie De Sterrenwacht. Stenenwachtlezing, 17.00u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: The Age of Iririöcërice'fët) dag. 11.45-2.45- 5.45-8.45Alhambra2: Sirens' (ai) dag. 4-6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15,; Calypso 1; Wolf (12) dag, 1.15-4-6.45-9.30. CaIypso-2: 'Four weddings and a Juneral' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso-3: 'Schindler's list' (12) dag. 8, do .vr.ma.di. ook 2. Cinerama 1: 'I fove trouble' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 2: 'Four weddings and a funeral* (ai) dag. 1.15-4-6.45- 9,30. Cinerama 3: "Beverly Hills Cop III' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Ci nerama 4: 'Speed' (12) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'Naked Gun 331/3' (at) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Corso: The Client' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Blue Planet' (al)do.di.wo. 2. 'Moun tain Gorilla' (al) do.di.wo. 3. Wereld havendagen programma (al) vr.za- .zo.ll-12-13-14-15-16. 'Free Wil ly' (al) dag. (beh.ma.) 7. 'Jurassic Park'(12) dag. (beh.ma.) 9.15. Ven ster 1: Theo van Gogh's 06' (16) dag. 8-10. Venster2: 'IIGattopardo' (16) dag. 8.30. Venster3: 'EI Pajaro de la Felicidad' (16) dag. 8. 'Abge- schminkt!' (16) dag. (beh.ma.) 10. Sneak Preview ma. 10. Venster 4: 'Moge u gelukkig worden" (16) dag. 8. 'Un'anima dtvisa in due' (16) dag. 10. Lumière 1: 'The Flintstones' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. lumière 2: The Cowboy Way' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Lumière 3: The Geta way' (16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di.ookl.15-4. Lumière4: "Striking Distance' (12) dag. 6.45- 9.30, do.vr.ma.di.ookl.15-4. Rex: 'Roommates' (18) dag.vanaf 12 door!.voorstelling, Thalia: 'Speed' (12) dag. 1.15-4-6,45-9.30. Nachtvoorstellingen: Cinerama 1: 'Forest Gump' (16) en 'Clearand pre sent danger (16) za. 00.15. Lumière 1: 'Speed'(16) vr.za. 00.15. Lumiè re 2: The cowboy way' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: The Getaway' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: Theo van Gogh's 06' (16) vr.za. 24. Ven ster 2: 'Pink Floyd in Pompei' (16) vr.za. 00.15. Venster 3: 'Abge- schminkt' (16) vr.za. 24. Venster 4: 'More'(16)vr.za.00.15. Kindermatinees: Alhambra 2: 'De Aristokatten'za.zo.wo. 1.15. Calyp so 3: TheAristocats'za.zo.wo. 1.15- 4. Lumière 3: 'De Aristokatten' za .zo.wo. 1.15-4. Lumière 4: 'Duime- lijntje'za.zo.wo. 1.15-4. Bel Q10 - 4004.444 en 't komt in de bus! U Kunt belten: maandag t/m vrijdag van 18.00 19.00 uur en zaterdag van 14.00 16.00 uur.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1