f mweg 15,si Preventiedag politie geprolongeerd -ah PvdA zegt 'ja'. Maar tegen wat? Eeuwfeest 'Driemaster' wellicht in nieuwbouw Een nieuw sprookje Meer kans, meer geld, bij Publiek ligt in de rij om gestolen fiets te kopen Sprookjesexpositie in Stedelijk Museum Vrijwilligers gevraagd Inspiraties op de spookexpress 'Bar en boos' in Sleepvaart Museum Hongaars koor in GroteTCerk Hoek van Holland P. Vervenne Vlaardingen in de Staatsloterij a Rotterdams Dagblad Vrijdag 7 oktober 1994 Gelooft u nog in sprookjes? Nou, ik wel. Zeker deze week, waarin mij een nieuw sprookje is verteld. Net als de verzamelingen, die Charles Perrault en de gebroeders Grimm respectievelijk drie en twee eeu wen geleden samenstelden, was dit ni^ywe sprookje gebaseerd op een oude vertelling, x Het ging over een nieuwe Sneeuwwitje en de vertelling kwam van mijn kleindochter van bijna driejaar. Zij is nog te klein om aan te ne men, dat ze ons kleinkind is. Want zij voelt zich en is ook nu nog groot in vergelijking met 'haar 21 maanden jongere broer. Met het vorderen van de leeftijd, de lengte en het gewicht van beiden zal dat verschil een nuance worden. Tegen die tijd zal zij de term kleinkind ook be grijpen*. Ze leert dagelijks en zo wordt het haar langzaam aan duidelijk dat er een verband bestaat tussen de dikke buiken van kennissen en vrien den van haar ouders en de komst van nieuwe kindertjes in die kring. Bij een van hen heeft ze zelfs twee bedjes klaar zien staan. De komst van een nieuw kindje is altijd een feest, zeker omdat er al tijd veel spanning aan vooraf gaat. Van die spanning merkt zo'n kleu ter weinig of niets. Wel van de ontlading en die was de inspiratiebron voor haar nieuwe sprookje De oude Sneeuwwitje is op papier gezet door een Grimm,* maar haar - nieuwe Sneeuwwitje - zo vertelde zij - heet Kim. Zij trok de vergelijking na een bezoek aan het ziekenhuis waar, -vroeger dan gedacht, motder Margret een dochter het leven schonk. Deze Kim zag ze in de couveuse. Net zo'n glimmend glazen kastje als waarin Sneeuwwitje ligt in het sprookjesboek bij ons thuis, vond ze. Zij kwam dus enthousiast bij ons met dat nieuwe sprookje, waarin ik 'zelf mee fantaseerde en vader Bertus de rol heb gegeven van de sprookjesprins, die door zijn kus de kleine oogjes van Kim Iaat twin kelen terwijl op enige afstand de dwergen en alle lieve, meelevende dieren van het sprookjesbos hoopvol toekijken. Die omstanders mompelen zachtjes: Klein Is Mooi. Weer een andere Sneeuwwitje is voor een breed publiek de komende weken te bewonderen in het Stedelijk Museum in Schiedam. Ook aehter glas staat op een papierschilderij de Sneeuwwitje, die vorig jaar de Russische kunstenaar Semtschenko Pavel maakte. Het is een heel fijn werkje, dat deel uitmaakt van een morgen te openen ten toonstelling met de titel 'Er was eens een sprookje'. Ze is samenge steld door het Reizend Museum Boekieboekie en de Rotterdamse or ganisatie Autoped met als doel de fantasie van kinderen te prikkelen. De moeite waard en een garantie, dat we ook in het tijdperk van tele- kid, video en computerspelletje nog nieuwe sprookjes kunnen horen. BEN VAN HAREN In het Stedelijk Museum is van 8 oktober tot 20 no vember de tentoonstelling 'Er was eens een sprookje' te zien. Tijdens een wandeling door het museum worden op verschillende manieren sprookjes verteld en verbeeld in kijkkasten. Beeldend kunstenaars, schrijvers, illustratoren en componisten werkten mee aan deze kijkkastenshow. 'Er was eens een sprookje' is bedoeld voor leerlingen van de lagere school maar ook leuk voor volwassenen. Wijkcentrum ,De Blauwe Brug is op zoek naar vrijwil- r ""iigers voor assistentie-bij de volgende activiteiten: disco/instuifavonden, tafeltennissen (8 tot 12 jaar), kookclub (10 tot 12 jaar), de videomiddag voor kinde- 7- ren in alle leeftijden, sporten voor jongeren, zwart-wit fotografie en dokawerkzaamheden en video- en cameratechnieken. Belangsiel- lenden kunnen contact opnemen met Harry van den Hurck, 4701049 (na 16.00 uur). Hoek van Holland Het 100-jarig bestaan van de Vereniging voor protestants christelijk onderwijs in Hoek van Holland, dat op 12 mei 1995 wordt gevierd, zal waar schijnlijk parallel lopen met deof- ficiële ingebruikname van de nieuwbouw aan de Lichttoren straat. De uitbreiding van dat ge bouw is noodzakelijk geworden omdat de kleuterschool 'Het Woe lige Hoekje' aan de Cordesstraat moet wijken voor woningbouw. Directeur Hans Berlijn betreurt dat overigens niet. want de houten 'noodschool' is inmiddels vijfentwintig jaar oud en de on- derhoudslasten zijn hoog. Wat dat betreft komt de woningbouw zelfs niet ongelegen omdat nu met de bouwer onderhandeld kon wor den over de nieuwbouw. De nieu we lokalen worden haaks op het bestaande gebouw van de oude Lichttorenschool gebouwd. Op 1 augustus 1993 werd de fusie van de twee plaatselijke christelij ke scholen een feit. De Hoekse Hillschool en de Lichttorenschool •gingen, samen met het 'Woelige Hoekje' op in de scholencombina tie 'De Driemaster'. Nu, ruim een jaar later, kan Berlijn constateren dat de fusie 'tamelijk probleem loos' is verlopen. „Natuurlijk kom je altijd dingen. tegen die niet vooraf waren be sproken. Maar in het algemeen kan ik zeggen dat zowel bij de leerkrachten, als bij het bestuur en de ouders de fusie als heel po sitief ervaren is." De directeur geeft overigens di rect toe dat de school ook het tij wel een beetje mee heeft. Voor de fusie zaten beide scholen ruim on der de eis die wordt gesteld aan zelfstandig voortbestaan. Met een totaal van 370 leerlingen, gelijk verdeeld over beide gebouwen, zou men nu per school zelfs weer aan die eis kunnen voldoen. Een tussentijdse telling leerde dat door de groei er zelfs 24 extra for matie-uren ingevuld kunnen wor den en dat dat aantal uren nog be langrijk zal groeien na de oktober- telling. Inmiddels zijn de meeste onder- wijs-methoden en werkwijzen van de twee scholen gelijk getrok ken. Het team en de leerkrachten houden zich bezig met allerlei on derwijskundige aanvullende cur sussen met als doel het protes tants/christelijk onderwijs hele maal bij de tijd te hbudea Ook wordt gewerkt aan een nieuwe in deling van de klassen, waardoor gecombineerde groepen in het zelfde lokaal en met dezelfde Ie raar worden vermeden. Vrijdag 14 oktober, net voor de herfstvakan tie, zal de eerste paal voor bet nieuwe sehoolgedeelte de grond ingaan. Hoewel de nieuwbouw waarschijnlijk al eerder in het voorjaar gereed zal zijn, wil men de officiële ingebruikname gelijk laten vallen met het eeuwfeest. Officieel is dat op donderdag 11 mei, maar de viering ervan is op 12 mei. Dan wil men onder meer een reünie organiseren van zoveel mogelijk (oud)ieerlingen. Er komt verder een jubileumboekje en de feestcommissie heeft tal van an dere leuke dingen in gedachten die in de komende tijd verder uit gewerkt zullen worden. Vlaardingen Onder de titel 'Het Talens Paletlokaal' to nen deelnemers uit Vlaardingen en omge- - ving hun visie op een fragment over een 'spookexpress' uit het boek 'De Tweeling' van de schrijfster Tessa de Loo. Het Talens Palet is een landelijke prijs die eens in de twee jaar beschikbaar wordt gesteld om kwa liteit en talent te stimuleren en om ervoor te zorgen dat de amateurschilderkunst de waar dering krijgt die zij verdient. Aan de tentoon stelling, nemen cursisten deel uit groepen van de Vrije Academie, Galerie de Duig, Ate lier Jan van Dorp en leden van de Amateur teken- en schilderclub Centaur. De expositie is tot en met 29 oktober te bezichtigen in cul tureel centrum Hollandia, maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, vrijdag avond van 19.00 tot 21.00 uur en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur. 'Bar en boos' heet de tentoonstelling die op 15 oktober in het Nationaal Sleepvaart Mu seum van start gaat. De expositie richt zich op het slepen en bergen van schepen in slecht weer. Bemanningen spraken in die omstandigheden vaak over 'bar en boos'. Het museum laat de onheilspellende situaties die zich bij slecht weer voordoen, door middel van foto's en tekeningen zien. Tekenaar J. F. Malschaert uit Gormchem heeft speciaal voor de expositie zes tekeningen gemaakt van sleepboten die in ruwe zee opereren. Be halve 'Bar en boos' is er ook nog een deelten- toonstellmg te zien over de deelname van sleepboten aan D-Day. de geallieerde invasie van juni 1944. Het museum is geopend op woensdag (14.00-17.00 uur), zaterdag (11.00- 17.00 uur) en zondag (13.00-17.00 uur). 81 Woensdag 19 oktober is een koor uit het Hongaarse Hatvan te gast in de Grote Kerk. Het verzorgt vanaf 20.00 uur een concert met medewerking van het kamerkoor Cantabile. Op het programma staan werken van Rossi ni, Dvorak. Mozart en Bartok De Hongaarse en Maassluise zanggezelschappen zijn geen onbekenden van elkaar. Vorig jaar bracht Cantabile een bezoek aan Hatvan en gaf daar verschillende concerten. De Hongaren bren gen nu een tegenbezoek en arriveren 16 okto ber in Maassluis waar ze tot en met 22 okto ber blijven. Prins Hendrikstraat 265 01747-82516 Schiedam Groenelaan 103 tel. 010-2730720 De Blokshop Schiedam Tabaksshop De Bot winkelcentrum Hof van Spaland 6 tel. 010-4714083 Schiedam Sigarenmagazijn Het Hoekje Boerhaavelaan 80 tel. 010-4265513 Schiedam Tabaksspeciaalzaak Ton Jaorsma Borodinlaan 58 tel. 010-4703768 Schiedam Tabaksspeciaalzaak B. P. H. Janse Broersvest 8a tel. 010-4268804 Schiedam St, Uduinasfraat 55 tel 010-4267613 Tabaksshop Jacqueline Schiedam P.K.O.Iaan 144 tel. 010-4155016 Primera Joop van Schijndel Schiedam Tabaksspeciaalzaak Nico Smitshoek P. J. Troelstralaart 31 tel. 010-4703037 Liesveld 161 tel. 010-4349911 Sigaren handel Berco Vlaardingen De Loper 82 tel. 010-4742997 Tabaksspeciaalzaak Nico Smitshoek fiets aangehouden. 'Geleend', zei hij. De postcode werd nagetrok ken en wat bleek? Hij had de fiets gejat bij een keiderinbraak in Gaardingen." vaklieden op het gebied van fiet sendiefstallen. Ze hebben de slo ten zó open. We kunnen daarom niet genoeg benadrukken dat de burgers hun fiets moeten laten graveren. Met een postcode erop is het voor de heler een stuk on aantrekkelijker om de gestolen waar te verkopen." Met de verkoop van de gestolen fietsen wil Van der Velden tege-4 moet komen aan de gedupeerden. Alleen als zij aangifte hebben ge daan van de diefstal kunnen ze op BrigadïerHelmervanderVeldenïndeuitpuilendefietsenstallingvanhetpoIitiebureau. Morgen doethijdegestolenfietsenlnde aan bieding. Foto Roel Dijkstra Door Sander Sonnemans Schiedam „Mijn collega's verklaarden mij voor gek toen ik met het idee op de proppen kwam gestolen fietsen hier aan het bureau te gaan verkopen. Nu verkoop ik dus fietsen. En het is een succes, want op de speciale verkoopdagen liggen de mensen hier 's ochtends om vier uur al in de rij." Brigadier Helmer van der Velden van de Schiedamse politie lacht erom, maar beseft wel degelijk dat het een betreurenswaardige zaak is. Per dag worden in Schiedam vijf azes fietsen gesto len. Dat zijn er ruim 150 per maand. Een groot deel daarvan wordt opgeslagen door de politie en valt niet terug te bezorgen bij de rechtmatige eigenaren omdat de tweewielers niet zijn voorzien van een postcode. De fietsenstal ling aan het bureau komt ruimte te kort. Als de fietsen zijn gemerkt, hoeft het niet zo uit de hand te lopen," zegt Van der Velden. „Met een postcode erop kan een gestolen fiets in een mum van tijd bij de ei genaar worden terugbezorgd. Bo vendien wordt dan in vele geval len ook gelijk de inbraak opgelost waarbij de fiets buit is gemaakt. Laatst hadden we nog zo'n geval aan de hand. Op de Vlaardinger- dijk werd een junk op een dames- Junks. Ze bezorgen de Schiedam se politie handenvol werk. Steeds vaker komen ze vanuit Rotterdam om in Schiedam hun slag te slaan. Het is hen vooral te doen om mountain- en citybikes. Die zijn zeer gewild bij de helers en wor den veelal op bestelling geleverd. Maar ook voor het eigen vervoer worden tweewielers gegapt. Even frunniken met een schroevedraai- ertje en elk doorsnee slot ligt op straat. Van der Velden: „Junks zijn echte een speciale dag voor een prikkie een andere uitzoeken. De op brengst gaat naar een goed doel. Morgen tijdens de preventiedag, die na het succes van een halfjaar geleden bij het bureau aan het Bijdorpplein wordt herhaald, kunnen de slachtoffers van een fietsendiefstal kijken of hun ei gendom boven water is gekomen. Maar de speciale dag heeft een breder karakter. Schiedammers kunnen er terecht om hun auto's, waardevolle spullen en zelfs paar- dezadeis te laten graveren en re gistreren. Tevens worden tal van preventie-adviezen gegeven en worden door de politie de vier fietssloten, die als beste uit een recente test van de Consumenten bond zijn gekomen, gepresen teerd. „Eigenlijk zou je het niet mogen opschrijven, maar zelfs de beste sloten worden binnen zes minu ten gekraakt. Daarom is het zo be langrijk dat men een postcode in het frame laat graveren. Nog al tijd zijn er veel te veel mensen die dat niet nodig vinden. Hier," kijkt Van der Velden in de fietsenstal ling om zich heen, „heb je het re sultaat. Tientallen fietsen waar van de eigenaren niet zijn te ach terhalen. Van afgetrapte opoe- fietsen tot splinternieuwe moun- tain-bikes ter waarde van zo'n vijftienhonderd gulden." Volgens Van der Velden zijn er bo vendien nog altijd veel te veel slachtoffers die geen aangifte doen. „De aangiftebereidheid ligt op zo'n 52 procent Dat is veel te laag. Zelfs als de dader bekent, hebben we zonder aangifte geen bewijs van een strafbaar feit en loopt de dief zó weer op straat. Het vervolg is bekend: hij gaat weer net zo makkelijk verder met ste len." Door Peter de Lange Schiedam Overtuigd klonk het 'ja* met, dat de Schiedamse PvdA woensdagavond uitsprak tegen het vernieuwingsplan van partij voorzitter Felix Rottenberg. Slechts een handjevol partijgeno ten gaf tijdens de ledenvergade ring in De Erker zijn mening over het idee om met een onorthodoxe aanpak de Schiedamse afdeling een nieuwe start te laten maken. En niet al die sprekers liepen warm voor het plan. Dat de afdeling toch akkoord ging. had vooral te maken met het feit dat er geen alternatieven zijn. De Schiedamse PvdA zit in een diep dal, en kennelijk beseft de af deling dat zij niet in staat is op ei gen kracht overeind te krabbelen. Daarom was het grote debat over de toekomst ongehoord vroeg af gelopen. Heeds om kwart over tien schuifelden de aanwezigen naar de garderobe. Van degenen die achterbleven om nog wat na te praten, vroegen ve len zich af tegen wat nu eigenlijk ja was gezegd. Veel nieuwe ele menten zitten er niet in Rotten- bergs vernieuwingsplan, zeggen verschillende PvdA'ers die al een dagje langer meelopen in Schiedam. Rottenberg wil dat de partij de straat weer opzoekt, con tacten legt met de wijken, de ei gen achterban mobiliseert en meer voeling houdt met andere afdelingen en de fractie m de Tweede Kamer. Dergelijke initiatieven zijn er in het verleden al vaker geweest, ook in Schiedam. „Oubollig, niks nieuws, oude wijn in nieuwe zak ken," luidden enkele kwalifica ties. Opgemerkt werd dan ook dat het beter was geweest als de nog zittende bestuursleden (drie heb ben er in het jongste conflict het bijltje bij neergegooid) de verga dering een mm of meer concreet, en op de Schiedamse situatie af gestemd actieprogramma hadden voorgelegd. Omdat zo'n program- maschets ontbrak, moest de afde ling akkoord gaan met een voor stel waarvan niemand precies de inhoud kent Begeleiden Ook de bevoegdheden van de drie PvdA-kopstukken van buitenaf die het vernieuwingsproces gaan begeleiden kwamen niet helder boven water. Vanachter de be stuurstafel werd benadrukt dat de afdeling niet bang hoeft te zijn dat ze door de partijtop in Amsterdam onder curatele wordt gesteld. Maar welke volmachten het pro jectteam, bestaande uit het trio Baas, Commijs en Sloot, dan wel van Rottenberg heeft meegekre gen, bleef in het vage. In de zaal klonken woensdag avond van verschillende zijden waarschuwingen dat alleen een partij die het verleden heeft ver werkt, kan bouwen aan zijn toe komst. Maar juist bij dat verleden - en met name bij de conflicten van de afgelopen weken, die leid den tot het vertrek van drie be stuursleden en vier raadsleden - wilde Chris Zijdeveld, die de avond voorzat, liever niet te lang stil staan. Hij pleitte ervoor 'het gezellig te houden' en liever de blik op de toekomst te richten. Het ontbrak de afdeling aan de moed, of het doorzettingsvermo gen, een analyse te eisen in de zin van 'hoe kon dit gebeuren, en hoe kunnen we herhalingen voorko men'. Daarin schuilt, menen ver schillende PvdA'ers, een groot ge vaar. Ruzies die niet worden uit gesproken, kunnen net als won den die niet zijn geheeld, nog lang blijven dooretteren. Op de achterste rij werd woedend vastgesteld dat de partijgenoten achter de tafel alies in het werk stelden om de zaak 'met een de ken af te dekken'. Het partijlid dat deze mening huldigde, was niet de enige in de zaal die het bij een binnensmonds gemompel hield. Velen deden er het zwijgen toe, anderen spraken zich aüeen uit in vertrouwelijke kring. Een treffend bewijs dat de openheid die de afdeling nieuwe stijl moet kenmerken, nog ver te zoeken is. Vrijdag 7 oktober SCHIEDAM Podium. Chicks Tricks, 22.00u. Teerstoof. MarjolemTouw, 20.3Qu, Filmhuis. Fearless, 21.30u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. The woman from the lake of scented souls (film) 20.3Qu, John Lantings'sTheatervan de lach, 20.15u. Harmonie. Pigter de Rijk en Ajuinen en Look (cabaret) 20.30u. ROTTERDAM Bibliotheektheater. One eenak ters, 20.30u. Lantaren/Venster. Cutup-Uppercut, 20.30u. DeLareii- kamp, Bedkwartet, 20.15u. Rotter damse Schouwburg Gr.z. Heart break House, 20,15u. Kl.z. Oefenin gen op de moeder en de zoon, 20.30u. Theater Zuidplein. Gr,z Trio de Janeiro, 2D.15u. Kl.z. Arno van der Heyden, 20.30u. Luxor Theater. Momix Modern Dance Company (USA), 20.30u. The Act KRR Plunk, 22.00uAhoy'. The Bold &The Beautiful in Concert, 20.00u, De Doelen Gr.z. RotterdamsPhilhai- momsch Orkest, 20.15u. The Little Cave. New Friend Poubelle Side- burn, 22.00u. Overwerk. Topkapi, 22.00u. Plan C. Racing Cars! 22,30u.Slingerick. Hard Rock Ses sie, 21.00u. De Scheg, Stipen Beer, 16.00u. Witte de Withstraat. Inter nationale Fotobiennale. Zaterdag 8 oktober SCHIEDAM Podium. Dirty old men at the age of 16, 22.00u. Sporthal Margriet. Vlooienmarkt, lO.OOu, Theater de Teerstoof. Rik Rikken (poppenvoor- stellmg),14.00u.AndermansEiland, 20.30u. Grote Kerk. Orgelconcert, 15.00u. Koor-ensamenzangavond, 19.45u. Politiebureau Bijdorp, plein. Preventie- en fietskijkdag, lO.OOu. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. The womanfrom the lake of scented souls (film), 20.30u. Grote Kerk. Gitaar- en or gelconcert, 15.00u. Triangel, Free Willy (jeugdfilm), 13.30 en 19.30u met disco na afloop. Buurthuis de Telder. Rommelmarkt, lO.OOu. Saybolten Unilever. Opendagche- mie, lO.OOu. MAASSLUIS Koningshof. Postzegelruilbeurs, 13.00u. Miss Westland-verkiezing, 20.00u. Jeugdbibliotheek. Schnj- versmarkt ikv kinderboekenweek, 10.30u. Zondag 9 oktober SCHIEDAM DC 4Molens. Ruilbeurs, 13.00u. Sporthal Margriet. Vlooienmarkt, lO.OOu. Zorgcentrum Thurlede. Pianoconcert, 14.00u. DC de Woudhoek. Dansmiddagvoor55-r- ers, 14.00u. Klubhuis Zuid. Rom melmarkt, 12.00u. Filmhuis. Zon dagsschrijvers, 14.00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Europese thea ter voorleesdag, AFGELAST. DC Soenda.Thé-dansant, 14.00u.Ho- lyweg. Rondvaart over de Vaart en Vlieten, 14.00u. Visserijmuseum. Rondleiding, 14.00u, MAASSLUIS Schuurkerk.Louisvan Dijk, 13.00u. ROTTERDAM Alhambra Riksbioscoop: 'Philadel phia' (al) dag. 11.45-2.15-4.45- 7.15-9.45. Alhambra2: 'TheGeta way* (16) dag. 4-6.45-9.30. Calyp so 1: 'ForrestGump' (12) dag. 1.15- 5-8.30. Calypso-2: 'FourWeddmgs and a Funeral' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso-3: 'Schmdler's List' (12) dag. 2-8. Cinerama 1: 'Na tural Born Killers' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'When a man loves a woman' (a!) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'I love trouble' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 4: 'Beverly Hills Cop III' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Ci nerama 5: 'The Flintstones' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Corso: 'Clear and Present Danger' (16) dag. 1- 3.45-6.30-9.30. I max Theater: 'Blue Planet* (al) vr. 2-7, za.zo. 2-4- 7. 'Mountain Gorilla' (a)) vr. 3, za.zo. 1-3. 'Dances with wolves' (al)dag.8. Venster 1: 'Fresa y Chocolate' (16) dag. 8. 'Ladybird, Ladybird' (16) dag 10.15. Venster 2: Muestra deCme Cubanodag. 7.30: 'Retratode Tere sa' vr, 'La muerte de un burocrata' za.t/m ma. Cubaanse muziekfilms dag. 9.30. 'Theovan Gogh's06' (16) dag. 10.45. Venster 3: 'Rock& roï junkie'(16) dag. 7.30-11. '1000Ro sen' (16) dag. 9.15. Venster 4: 'la dybird, Ladybird' (16) dag. 8.Fresa y chocolate' (16) dag. 10.15. Lumie* re 1: 'Wolf' (12) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 2: 'Color of Night' (16) dag. 6.45-9.30, vr. ookl.15-4. Lumière 3: 'Wyatt Earp' (12) dag. 2- 8. lumière 4: The Client' (16) dag 1.15-4-6.45-9.30. Rex: 'Wet dreams' (18) dag,vanaf 12 doori- .voorstelling. Thalia: 'Speed' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'True lies' (16)vr.za. 00.15. Lumière 2: 'Color of Night' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'The Getaway' (16) vr.za. 00.15. Venster 1: 'Ladybird, Ladybi rd(16) vr.za. 00.30. Venster 2:'06' (16) dag. 22.45.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1994 | | pagina 1