15 o Wethouders zijn gekozen om de klappen op te vangen Gemeente voorzichtiger met kappen bomen Bewoners oogsten succes met actie i A Igenda Politieke discussie leidt tot nieuwe opzet Spectrumfestival Dapper Exposanten gevraagd Muziektekstverwerking Op zoek naar geluk NieuwVAC-lid Parkeren in Schiedam cirmm* OPRUIMING Rotterdams Dagblad Dinsdag 16 januari 1996 Is wethouder Luub Hafkamp een dapper man? Dapper is hij zeker, want vorige week verspreidde hij het bericht dat hy zich niks aan trekt van de regels van de grote buurgemeente. Rotterdam had alle belanghebbenden tot gisteren de tijd gegeven om een reactie te ge ven op het zoveelste toekomstplan voor Rotterdam Airport. Die ter mijn was echter veel te kort, meende Hafkamp. Een inhoudelijke re actie op het aangepaste plan denkt Hafkamp pas eind van de maand op te sturen naar Rotterdam. In Rotterdam zijn ze zich vast een hoedje geschrokken. Wil Rotter dam na dertig jaar praten ineens haast maken met het nemen van een beslissing over de toekomst van Zestienhoven, strooien die Schiedammers zand in de vliegmachine. Want sabotage is het na tuurlijk. Sen goed geïnformeerde ambtenaar zou aan een verloren vrijdagmiddag voldoende hebben om een doorwrocht bezwaarschrift op te stellen. Schiedam vindt 25 dagen na het verschijnen van het eerste krantebericht teisort, hoewel er in Schiedam een paar ambte naren zijn die het vïiegtuigdossier bij wijze van spreken van buiten kennen. Vanwaar die sabotage? De vermaledijde lijoesjins zijn al lang niet meer welkom op Zestienhoven en de bewoners van Spaland, de Vo gelwijk en Tuindorp mogen in de toekomst de rustige periode in de lucht van elf uur 's avonds tot zes uur 's ochtends benutten om een paar uur te slapen. Nachtvluchten zijn in de nieuwe opzet taboe. Verder krijgen de kinderen van Spaland-Oost een mooie attractie. Vanaf het stoepje van hun nieuwe huis kunnen ze straks zwaaien naar de laag overscherende piloten. Brommende vliegtuigmotoren bieden verder een beetje leven in de doodstille wijk, want auto's zijn er in de gekozen opzet nauwelijks welkom. Stoutmoedig trekt Hafkamp zich van deze propagandataal niks aan. Maar de dapperen overspelen ook weïeons hun hand, Rotterdam is nauw betrokken bij het metroproject en op de Coolsingel weten ze ook dat Halkamp de bezwaren van de bewonersvereniging Schiedam-West en appartementbezitters aan de 's-Gravenlandseweg botweg in de prullenbak gooide omdat ze de inlevertermijn mogelij kerwijs één dag hebben overschreden. Let op: mogelijkerwijs. Haf kamp kende geen pardon, uit vrees voor precedentwerking. Rotterdam is inmiddels bekomen van de eerste schrik. Geïnspireerd door Hafkamp laat hun reactie zich raden. Want nu de strenge Sehiedamse wethouder zelf eens op de barricades klimt, is hij niet mogelijkerwijséén, maar vasten zeker wel tien dagen te laat met het indienen van zijn bezwaren. Met een sierlijke boog verdwijnen ze straks in de Rotierdammse prullenbak. Het zijn dure blaadjes, want Schiedam steekt jaarlijks 141.000 gulden in de anti-vliegveldlobby. CAREL VAN DER VELDEN Wijkcentrum De Erker nodigt kunstbeoefenaars en hobbyisten uit deel te nemen aan de kunstmarkt, die zondag 25 februari plaats vindt. Tijdens deze jaarlijks terugkerende activiteit kunnen amateur kunstenaars en hobbyisten hun werk aan een groot publiek tonen. Ook personen en groepen mogen die dag een optreden verzorgen. Dit jaar gebeurt dit ai- les onder het thema 'multicultureel'. Aanmelden kan tot uiterlijk 11 februari bij De Erker, tel. 4267767. Redactie Waterweg: Jplle Gunneweg Ben van Haren Danielle Hermans Peter de Lange Jan Rozendaal Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sport- -n jredactie: Bezorgers nodig Sander Son- De Stichting Ouderenwerk Schiedam zoekt drin- nemans gend vrijwilligers, liefst met eigen auto, voor het rij- den en bezorgen van warme maaltijden bij thuiswo- nende ouderen in Schiedam. De maaltijden worden 4004310 maandag tot en met zaterdag bezorgd rond het mid daguur. De vrijwilligers krijgen een vergoeding van ƒ12,50 per dag. Be langstellenden kunnen zich telefonisch aanmelden: 4271992. Vlaardingen De Streekmuziekschoo) Nieuwe Waterweg Noord start 30 janauri een nieuwe cursus muziektekstver werking op de computer. In tien lessen leren de cur sisten hoe ze op de computer noten kunnen invoe ren, printen en transporteren. Tijdens de cursus wordt gebruik gemaakt van het programma 'Finale' dat zowel voor MS-DOS als voor Apple Maeintosch- computers geschikt is. De lessen worden wekelijks op dinsdag gegeven, tussen 19.30 en 20.30 uur aan de Lange Nieuwstraat 183. De kosten bedragen ƒ230. 'Op zoek naar geluk' is de titel van een avondvullend programma dat ca baretgroep Spelen d'r Wijs speelt in dienstencentrum West. Tijdens de voorstelling gaat verslaggeefster Janny van Uunen op zoek naar geluk in de li .'de en belandt daarbij op allerlei ondenkbare plekken. De voor stelling wordt donderdag 18 januari gespeeld in het dienstencentrum aan de Frangois van Borselenstraat 95a. Mevrouw F. Addou is door burgemeester en wethouders benoemd tot lid van de Vrouwen Advies Commissie. De VAC bewaakt de kwaliteit van het wonen vanuit de visie van de vrouw en volgt allerlei ontwikkelingen in de bouwwereld. De vrouwen beoordelen de kwaliteit van woningen en bewaken de kwaliteit van de huizen op de directe omgeving. Wat fijn dat voor het kerstreces van de gemeenteraad het parkeerplan doorgedrukt is. De vier tegenstemmers hebben onze belangen niet be hartigd noch begrepen. Tijdens de commissievergadering, die vooraf ging aan dit raadsbesluit, is door onder andere het AOVnog eens bena drukt. datje nooit een plan kan effectueren als je het financiële plaatje erbij niet publiekelijk verdedigt. Helaas, de wethouder en de commis sieleden zijn teveel met hun eigen prestige bezig en dat betekent dat zij zich geen 2orgen hoeven te maken over hun parkeerplaatsje. Op de eer ste aanmelddag voor de parkeervergunningen waren er zowaar al 270 aanmeldingen. Deze mensen stonden echter niet te springen om zich aan te melden, maar zijn genoodzaakt zich aan de handelingen van de gemeente teondem erpen. De boete die de gemeente in gedachten heeft voor onbevoegd par tierenden zal in ieder geval voor deze mensen een doorslaggevende factor zijn geweest. Op de dag dat ze in de rij stonden, hield de gemeente vrolijk haar nieuwjaarsreceptie in de Korenbeurs, wat een tegenstelling! Het doet ons zeer dat er zo slordig met betrokke nen wordt omgegaan. De mensen hebben dit nieuwe jaar al te kampen met een verhoging van diverse lasten en dan doet de gemeente Schiedam er een schepje bovenop in de vorm van een parkeerbelasting, voor elke burger die in het centrumgebied zijn auto bij de deur wil hou den. Andere Schiedammers me" en alleen net buiten het bedoelde ge bied iets van de nieuwe parkeerproblemen, maar de wijken met een be ter draagvlak blijven builen schot Wat een willekeur en een onrecht vaardigheid. Het is een schande dat.de gemeente het nieuwe jaar inge gaan is zonder 'de zaken van 1995' af te handelen Hoe zit het met al die bewoners die bezwaar hebben aangetekend tegen het parkeerplan? Hoe lang moeten zij op een antwoord van de gemeente Schiedam wachten? De gemeente kent de geldende termijnen voor beantwoording niet en doet bezwaarschriften af als 'correspondentie'. De weg naar de Raad van State is inmiddels voor allen geopend! C. Raaphorst-De Groot, AOV-Sehiedam Door Jan Rozendaal VlaardingenPeter Roovers heeft zich met zijn hardop uitgespro ken ergernissen over de ambtena ren van de Dienst Stadswerk in Vlaardingen niet erg geliefd ge maakt. Collega-raadsleden spra ken hem de afgelopen week m de wandelgangen stuk voor stuk in dringend aan om hem erop te wij zen dat dit in Gaardingen 'not do ne' is De SP pakt het wat luid ruchtiger aan en probeert er een politiek slaatje uit te slaan. Want PvdA'tje-pesten blijft een favorie te bezigheid van deze partij. Maar goed. daar gaat het nu even niet om. Roovers heeft zich nogal onbarmhartig uitgelaten over de ambtenaren. De PvdA'er neemt in zijn kritiek alle vooroordelen die er bestaan over ambtenaren over: ze zijn lui en niet inventief. Het ging om de nota Duurzaam bouwen, waarin allerlei milieu vriendelijke en energiebesparen de maatregelen staan waaraan aannemers zich moeten gaan hou den als zij in Vlaardingen willen bouwen. „Daarmee is een werkgroep een jaar bezig geweest en het resul taat is gewoon jatwerk. Alle tek sten zijn letterlijk overgeschre ven uit stukken die al lang in het land circuleren. De door de Ver eniging van Nederlandse Ge meenten verspreide methode 's- Hertogenbosch wordt door ons als een Vlaardings stuk voorgehou den.'' aldus Roovers vorige week in het Rotterdams Dagblad. En: „Er staat niks Vlaardings in. Behalve de toevoeging dat er een extra functieplaats voor moet bij komen. Ik verdom het daaraan mee te werken." Met die laatste opmerking kreeg hij de hij de gehele commissie achter zich. Terecht, want - zoals Roovers ook zei - duurzaam bouwen is iets waar alle ambtena ren van Stadswerk achter moeten staan. Iedereen op zijn terrein moet ervoor zorgen dat die afspra ken worden nageleefd. Zo werkt dat met milieubeleid: iedereen moet daaraan zijn steentje bijdra gen. Dat het een jaar heeft geduurd dat zo'n nota af is, zegt iets over het belang dat er in Vlaardingen aan het milieubeleid wordt gehecht. Niet zo zeer bij de ambtenaren, die overigens in dat jaar dat ze met de nota bezig zijn geweest ook nog wel wat anders hebben gedaan. Maar wel bij burgemees ter en wethouders. Of meer speci fiek, bij wethouder Van der Windt. Nota bene niet alleen wet houder voor stadsontwikkeling, maar verder onder meer ook nog voor milieu. Hij is de man die zijn ambtenaren moet sturen. Hij moet - als hij dat belangrijk genoeg vindt - op een bepaald moment tegen z'n ambte naren zeggen: volgende maand wil ik die nota Duurzaam bouwen op mijn bureau hebben liggen. En dat moment had dus best een half jaartje geleden kunnen zijn. Maar blijkbaar had die nota niet zo'n haast. Of -en dat zou na tuurlijk zeker zo kwalijk zijn- Van der Windt heeft het wel ge zegd maar 'zijn' ambtenaren heb ben niet geluisterd. In elk geval was Roovers met zijn kritiek aan het verkeerde adres. Hij had zijn partijgenoot-de-wethouder tot de orde moeten roepen. Net ais met zijn kritiek op de voortgang van de plannen voor de Westwijk. Van der Windt en zijn collega's worden ervoor betaald om het ambtelijk apparaat te sturen. Om aan te geven waar de prioriteiten liggen en welke richting het uit moet gaan. En wethouders zijn er voor gekozen om de klappen op te vangen. Dat is hun risico. Wethou ders mogen pronken met het werk van de ambtenaren, maar kunnen om het werk van diezelf de ambtenaren ook worden weg gestuurd. Zo zijn de spelregels. Vettenoordsepolder In november 1993 stond in de spe ciale Achterban -een uitgave van de Vlaardingse PvdA-afde- ling waarin de kandidaten op de groslijst voor de raadsverkiezin gen van 1994 werden voorge steld- dat Roovers 'bereid is om voor de PvdA belangrijke punten hard en duidelijk naar voren te brengen'. De afgelopen maanden hebben de socialisten dat ervaren toen hij het opnam voor de bewo ners van de Vettenoordsepolder bij hun acties tegen de verhoogde tarieven voor de parkeervergun ningen. Maar toen puntje bij paal tje kwam, moest Roovers terug in het hok van de coalitie en stemde in met de verhoogde belasting. In november startte hij zijn strijd tegen de komst van een partycen trum m de Broekpolder. Ook daarmee lijkt hij het onderspit te moeten delven. Twee zaken waar voor het waard was om te vechten, dat zeker. Maar langzamerhand wordt hij door de coalitiegenoten als een buitenbeentje gezien. Een raadslid van één van de partners van de PvdA nam vorige week zeifs de woorden 'Peter is politiek onbetrouwbaar' in de mond. Roovers krijgt langzamerhand een verliezersimago. Zo'n stem pel van: oh, daar heb je hem weer. Dat is zonde, want zeker op het terrein van stadsontwikkeling is hij een uitermate deskundig raadslid. Daar doet zijn oneerlijke aanval op de ambtenaren van Stadswerk, die officieel immers niet kunnen reageren, niet veel aan af. De PvdA'er moet alleen wat gerichter schieten. - "f 1- tss BaBSSjBagf Schiedam De bewoners van de Van Heuven Goedhaitstraat in Schiedam hebben hun strijd gewonnen. Aanvankelijk lag het in de bedoeling van de Dienst Gemeentewerken om gisteren te starten met het rooien van vijf popu lieren in de straat in Nieuwland, maar verschillende boze brieven aan het col lege van b en w hebben deze aanslag op de natuur voorkomen. Er wordt nu slechts één boom gerooid, maar dat gebeurt omdat 'ie ziek is. De gemeente Schiedam kondigde het rooien van de bomen op 3 ja nuari aan in een brief die onder al le omwonenden werd verspreid. Volgens de Dienst Gemeentewer ken veroorzaken de bewuste bomen overlast. Verder werd be weerd dat de bomen elkaar in de groei zouden belemmeren. In het stukje natuur tussen de Van Heu ven Goedhartstraat en de Minis ter Donkerstraat staan achttien bomen. De aankondiging de bomen te rooien riep een golf van protesten op. Bewoners startten een handte keningenactie en individuele be woners benaderden het college van b en w eveneens met brieven. De bewering dat de bomen over last veroorzaken, werd ais 'onzin' betiteld. „Voor ons is het volstrekt onbegrijpelijk hoe bomen in een dergelijke omgeving overlast kunnen veroorzaken," aldus de bewoners Groeneweg en Zwaai in hun brief. „Persoonlijk ervaren wij de bomen als een groot genot in deze grauwe massa. Bomen zijn in ons land een schaars goed. We zouden zuinig moeten zijn op wat we hebben. Met name grote bomen verhogen het welzijn van de bewoners. Op het argument dat de bomen elkaar in de groei Het plan om vijf populieren te rooien in de Van Heuven Goedhartstraat in Nieuwland leverde veel verzet van omwonenden op. Ze vinden de bomen'een groot genot in deze grauwe massa'. Daarom wordt nu maar één boom gerooid, omdat 'Ie ziek is. Foto Roel Dijkstra zouden belemmeren, kunnen wij verheugd reageren, ze zijn nu heel mooi." Met het schrappen van de rooiae- tie erkent de gemeente dat haar aanvankelijke rooiplan wel erg ri goureus was. Maar die erkenning is geen schande, meent de ge meente. De Dienst Gemeentewer ken toetst de eigen inzichten graag aan die van de bewoners. Het is een van de redenen dat er nieuwsbrieven over aanstaande boomkapacties worden verspreid. „Wanneer bewoners nieuwe in zichten hebben, waaruit blijkt dat het kappen van een boom niet wenselijk is, kunnen ze contact opnemen met de hoofdafdeling groenvoorziening en natuur," meldt de gemeente. „Zij beoorde len de nieuwe feiten en bekijken of de werkzaamheden veranderd kunnen worden. Het is dus niet zo dat de bomenploeg direct met mo- torzaag en bijl klaar staat om de boom neer te halen." Haar beleid met betrekking tot het groenonderhoud verwoordt de gemeente in de nieuwe folder Kieskeurig Kappen. In het kort wordt gemeld op welke wijze de gemeente de 30.000 bomen bin nen de gemeentegrenzen ver zorgt. De achtergronden van het verzorgen van wonden, het be handelen van ziektes en het snoeien worden in de folder be handeld. Bij het kappen van bomen zegt de gemeente zeer kieskeurig te werk te gaan. Door Jelle Gunneweg SchiedamHet Spectrumfestival in Schiedam vindt dit jaar ver spreid over vier maanden plaats. In de aanloop naar het multicultu rele festijn zelf, dat 16 juni wordt gehouden in het Beatrixpark. kunnen scholen al vanaf maart meedoen aan het project Spec- trum-in-de-kias. In april start de stichting Medelanders van Overal en Nergens met Spectrum-in-de- buurt, een soort mini-multicultu reel festival met muziek, dans en theater verspreid over vijf buur ten in Nieuwland. De nieuwe opzet is het resultaat van de politieke discussie over de noodzaak van het Spectrumfesti- val zoals die afgelopen najaar is gevoerd. De gemeenteraad dreig de vorig jaar de subsidie aan het jaarlijkse evenement te schrap pen, omdat werd getwijfeld aan het nut van het evenement. „De vraag is of het festival een effec tief middel is in bet integratiebe vorderend beleid. Hel festival preekt voor eigen parochie," sprak PvdA-fractievoorzitter P. Groeneweg. WD en D66 vonden de gewaagde subsidie (75.000 gul den) veel te hoog, vooral als het bedrag werd afgezet tegen de ge meentelijke bijdragen aan andere stadsfeesten. Het voornemen om het festival niet langer te subsidiëren, stuitte op grote weerstand in Schiedam. Onder druk van (handtekenin genacties ging de politiek over stag en kreeg de stichting Mede landers van Overal en Nergens alsnog 75.000 gulden voor de orga nisatie van de editie 1996. Maar vooi 1997 moet de stichting reke nen op een gemeentelijke bijdra ge van 50.000 gulden. „Los van de vraag of we het eens zijn met het resultaat van de dis cussie zijn er door sommige raadsleden best zinnige opmer kingen gemaakt. En daar hebben we geprobeerd rekening mee te houden in de volgende editie," al dus E. Dijkhuizen van de stich ting Medelanders van Overal en Nergens. Zo was er de roep om het festival dichter naar de plaats te halen, waar de problemen met buitenlanders het grootst zijn. Daarnaast werd er gepleit om ook iets met jongeren te doen. bijvoor beeld via sportactiviteiten. Jeugdculturen In de nieuwe opzet keren deze wensen duidelijk terug. De jonge ren worden onder meer aange sproken via het project Spectrum- in-de-klas. In de kerstvakantie hebben alle middelbare scholen in Schiedam een uitnodiging ge kregen om mee te doen aan dit project, dat als centraal thema heeft wereldmuziek en jeugdcul turen. Hieraan wordt aandacht besteed in drie onderdelen: les brieven, workshops en/of gastles sen. De lesbrieven zijn er in twee typen, voor vbo/mavo en havo/ vwo. Voor de workshops en gast lessen kunnen de docenten kie zen uit onderwerpen als Afrikaan se dans, Afrocaribe, hiphop en rap. Ook tijdens het Spectrumfestival zelf is er meer aandacht voor de jeugdige Schiedammers. Een apart podium met een op jonge ren gerichte programmering moet de jeugd naar het Beatrix park lokken. De populaire Am sterdamse hiphop-act Osdorp Posse staat onder meer op het wensenlijstje van Dijkhuizen, naast enkele beginnende bandjes en een wereldmuziekact. Daar naast komt er een aparte tent, waarin dj's de scepter zwaaien. „Dans spreekt heel veel jongeren aan; tegenwoordig zijn dj's haast populairder aan muziekgroepen." Het tweede nieuwe onderdeel is het project Spectrum-in-de-buurt, dat de stichting Medelanders van Overal en Nergens in samenwer king met het wijk- en buurtbe heer organiseert. Naast allerlei opzoomer-achtige ac* teiten, zijn er plannen voor ptredens van straattheater-acL, straatte kenwedstrijden en een voetbal toernooi. De eerste aflevering van Spec trum-in-de-buurt vindt 30 april plaats op het Willem Dreesplein. Daarna volgen vier afleveringen in meer bescheiden vorm in en kele buurten in Nieuwland. Nieuw is verder de verspreiding van de festivalkrant, met alle we tenswaardigheden over de pro grammering van het Spectrum- festival in het Beatrixpark. Deze krant wordt in een oplage van 105.000 exemplaren verspreid in Schiedam, Vlaardingen en Rotter dam. Ook komen er televisiespot jes op de kabelkrant. Dijkhuizen: „Bij deze program mering zijn we er min of meer van uitgegaan dat ome aanvraag voor een Europese subsidie voor een deel wordt goedgekeurd. De on derhandelingen daarover lopen voorspoedig. Gelukkig wel. want vorig jaar hadden we een tekort van 15.000 gulden dat dit jaar hoe dan ook weggewerkt moet wor den met het oog op 1997. Dan krij gen we immers nog maar 50.000 gulden subsidie van de gemeente. „Voor ons is het onmogelijk om zo'n grootschalig festival voor minder dan een halve ton te orga niseren. Natuurlijk, je kan een po dium met wat kramen eromheen zetten, maar daarmee trek je nau welijks sponsors en artiesten en wordt je weggedrukt door andere evenementen. Nu hebben we een naam, waar het publiek en de artiesten op afko men, ook al betalen we niet veel. Die naam wil ik hoe dan ook be houden." Dinsdag 16januari SCHIEDAM Podium. Jamsessie, 2l.30u. ROTTERDAM SKVRMuzickschool Dalweg.Pro- duktdemo Drums, 19.00u, Luxor Theater. La Cage aux Folies, 20.15u. De Doelen Gr.z. Neder lands Studenten Orkest, 20.15u. KU. Strijkkwartetten i.s.m.de Ka- mermuziekvereeniging. 20.15u. Theater Zuidplein Gr.z. Eva Bcn.- heur, 20.15u. Bonheur. House Head, 2G.3öu. Lantaren/Venster. Dona Rosita 2Q.30u./Maten pro gramma, 22.00u. Zaal De Unie. Mind the Gap, 2Q.3Qu. Woensdag 17 januari VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Walters Hemel door Ingeborg Elzevier, Huib Broos e.a.,20.15u.Grotekc- "ar- rillonconcert door Addie dt ->ng. 16.00-17.00u. ROTTERDAM Open Hof. Marktconcert, U.QOu. De Doelen. Hal Gr.z. Lunchcon cert, 12.45u. Jeugdtheater Hof plein. Het Drake-Ei, 14.00u. Ro- meynshof. De verdwenen Prinses van Sarkis, 14.00u, ROTTERDAM Calypso 1: 'Seven' (16) dag. 6.45- 9.30 do.vr.ma.di.ook 1.15-4. Calyp so 2 Kiksbioscoop: 'Judge Dread' (16)dag. 12.45-3.30. Calypso 2: cahontas' (ai) dag. 6.45-9.30. Calyp so 3: 'The Bridges of Madison County' (al) dag. U5-4-6.45-9.30. Cinerama 1: 'Filmpje' (12) dag. 1.154-6.45-9.30.Cineraina2: 'Gol- deneye' (12) dag. 1-3.45-6.30-9.30. Cinerama 3: 'Zusje' (12) 1.15-4- 6.45-9.30. Cmerama4:'Go!deneye' (12) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Cine rama 5: 'The Santa Clause' (al) dag. 1.154-6.30. 'Apollo 13' (al) dag. 9. Corso: 'Dolores Claiborne' (16) dag. 3.30-6.15-9.15 do.vr.ma.di.ook 12.45. Imax Theater: 'The Living Sea' (al) dag. (beh.ma.) 2-4-6.30 ma. alleen 6.30. 'Africa: The Serengeti' (al) dag. (beh.ma.) 3. 'Goldeneye' (12) dag. 7.30-10. 'Pocahontas' (N) (al)dag,(beh.ma.)5,za.ook 12. Ven ster 1: 'Sister my Sister' (16) dag. 7.30, do.vr.zo.wo. ook 2.30. 'Un derground' (16) dag. 9.30. Venster 2: 'On the Waterfront' (16) dag. (beh.zo.) 7.30, wo.9.30, do- .vT.wo.ook 2.30. 'Delits Flagrants' dag. (beh.zo.wo.) 9.30. 'Pantserkruiser Potemkïn' wo. 8. 'Schaduwlopers'zo. 2. 'Achilles en het zebrapad' zo.4. 'Tralievader' zo.7.30. 'Mvkoseh' zo. 10. Venster 3: "Smoke" (16) dag. 8 do.vr.ook 2.30. 'Le Buttane' (15) dag.(beh- .rna.) 10.15. Sneak Preview, ma.10.15 Venster 4:'Das Verspre- chen' (161 do.vr.zo.wo. 2.30. 'Post man'(16) dag. 8.'LaHaine'(16)dag. 10.15. Lumière 1: 'Dangerous Minds' (al) dag. 1.154-6.45-9.30. Lumière 2: 'Filmpje'(12) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Lumière 3: 'Babe' (al) dag,6.45-9.3ö, Lumière 4: 'The Net' (12) dag. 6.45-9.30 do.vr.ma.di. ook 1.154. Thalia: 'Goldeneye' (12) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Kindermatinees: Calypso 1' 'Pocahontas' (N) za.zo.wo.1.154. Corso: 'Pocahontas' (N) za- .zo.wo.1.15. Lumière 3: 'Babe'dag. 1.154. Lumière 4: 'De Indiaan in deKast* za.zo.wo.1.154, Venster 3: 'Het Wilde Paard' zo.wo.2. 'Gxciüsiévè maatkleding én confèctie!' -^fbiim-WÓ^af-kleefmakérsl In onze etalacjes steeds speciale.aanbiedingen! Ook voor confectie naar de XC1 PPDMAI^CD Rotterdamse dijk 409a t\L.CC riIVIAIVCn Tot-42681 6*. Schiedam

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3