24 Aad Andriessen op z'n wenken bediend m Van der Nol doet geenconeessies - Kortleven bezorgt DVO'32 overwinning in burenruzie Excelsior Maassluis krijgt de koppositie in schoot geworpen Dutina nieuwe trainer DRGS Zwaluwen doet zichzelf das om Deltasport mist de koppositie Bloot wijst HBSS de weg Kloppers zegt 'Rijnsburg' af Dubbele winst voor Rijnmond WK kan weer lachen Hennie Idema 'superset»' Hoekers eindigen met negen man Frommelgoal nekt VDL Hattrick Van der Hurk KV Vlaardingen veilig -na stunt tegen koploper Rotterdams Dagblad Maandag 4 maart 1996 Schiedam Slobodan Dutina keert komend seizoen terug op Rarga als trainer van de zondag- tak van DRGS. De oefennteester was in het verleden m het sport park actief als voetballer van SW. Dutina volgt bij de fusieclub de tussentijds opgestapte Ben van den Bosch op. Momenteel is de meuwe oefenmeester nog werk zaam bij Voorburg. Hem werd eer der dit seizoen te kennen gegeven dat zijn contract by die vereni ging niet verlengd zou worden. Toon Brakus wordt zijn opvolger. Han van Leeuwen plakt er bij de Maassluise RVB-club MSV71 nog een jaartje aan vast. De trainer is bij de jubilerende vereniging be zig aan 2yn zesde seizoen. Zevenhoven „Te laks en te hau tain begonnen," was trainer Dan ny Molendijk duidelijk voor wat betreft de oorzaak van de neder laag die Zwaluwen Vlaardingen in en tegen Zevenhoven leed. Door defensiefouten keken de Vlaar- dingers zaterdag na een kwartier al tegen een 2-0 achterstand aan en ze wisten daar geen verande ring in te brengen. Zwaluwen miste door de voetbal- lóze periode ook ritme en de juiste vorm om het Zevenhoven nog las tig te maken. Bovendien moest Martin Schepen in een vroeg sta- fjum geblesseerd naar de kant. ijn vervanger Robert Veldhoven was dicht bij een treffer, maar schoot oog in oog met de doelman voorlangs. Ook Aijan Sloots faalde in de af werking en Martin van Ballegooij- en, meegestuurd naar voren voor meer stootkracht, kopte op de paal. Jeffry Noordzij werd getrac- teerd op een gele kaart. Vlaardingen Deltaspot r he^ft za terdag de kans ten koste van op ponent WOR de koppositie te pakken, laten liggen. Tegen de aanvoerder van de ranglijst werd met 3-0 verloren. Dejtederlaag jras vooralterug te voeren öp een gebrek'aan agressi viteit bij de Vlaardingers. Van meet af aan werden ze op alle fronten afgetroefd door de Rotter- damers, zo beaamde Deltasport- trainer Ton Pattinama. „We hadden wel veel balbezit, maar deden daar niet veel mee. We creeerden te weinig kansen, In verdedigend opzicht waren we ook niet bij de les, WOR profi teerde optimaal van de individu ele fouten die wij achterin maak ten," meende de balende Pattina ma, die de achterstand op de kop groep door het verlies groter zag worden. Ste? Kluiters en Edwin Hulspas kregen een gele kaart. J&jnshe^-snland Met een over- faigenue 3-0 zege heeft HBSS ttich na de verliesbeurten tegen "Stellendam en Rijsoord stevig in de middenmoot van de derde klasse B genesteld Opvallende man in het Schiedamse kamp was Raymond Bloot met twee treffers. In de eerste helft opende Jim van Oudheusden de score voor de ploeg van trainer Jos Houweling. HBSS had het' danig te stellen met het in degradatienood verke rende GOZ. GOZ kreeg ook kan sen, maar de Mijnsheerenlanders faalden in de afwerking, Hoe het wel moet bewees Raymond Bloot in de tweede helft, waarin hij met twee rake inzetten zijn team in een zetel plaatste. Schiedam Dit voetbalseizoen is voor John Kloppers niet alleen het laatste als trainer bij PPSC, maar voorlopig ook in de2e regio. De Schiedammer, die zijn ploeg za terdag met 1-0 zag winnen van het stugge Den Bommel,kon bij tweedeklasser Rijnsburgse Boys aan de slag, maar moest bedan- kenvoordeeer. Eind vorig jaar was Kloppers rond met 'Rijnsburg' waar hij met Arie Kurver de leiding zou krijgen over het eerste elftal. Door veran derde werkomstandigheden de Schiedammer moet in verband •„iflnee verhuizen naar Zutphen heeft Kloppers de club uit de bollenstreek af moeten zeggen. Overigens moest PPSC tegen Den Bommel lang wachten op de zege. Hoewel de gastheren voortdurend een veMoverwieht hadden, viel het enige doelpunt pas zés minu ten voor het einde. Een fraai af standschotvan Erik Kolmeijer le verde 'PP' voor het scheiden van de markt alsnog drie punten op. Door Sander Sonnemans Maassluis „Niet verkeerd," reageerde Excelsior Maassluis trainer Aad Andriessen na de simpele 4-0 thuiszege op Vitesse Delft toen hem ter ore kwam dat NSWde nummer twee op de ranglijst tegen hekkesluiter Spirit een verrassende ne derlaag had geleden. Maar de oefenmeester was nog niet in het clubhuis of zijn ploeg had zelfs de koppositie ingenomen. Met dank aan Rijnsburgse Boys, dat voor de tweede verras sing van de dag zorgde door koploper RWH te verslaan (2-1) t. te onttronen. Niet wetende dat Excelsior de koppositie in de schoot geworpen zou krijgen, had Andriessen nog maar eens zijn doelstelling aange stipt. „Zoveel mogelijk punten pakken om zo hoog mogelijk mee te draaien." Met Nieuwenhoorn, zijn volgende dub die nog maar moet zien te overleven in de eer ste klasse, houdt de Rotterdam mer zich nog niet bezig. „Nee, ik ga er wel kijken, maar eerst heb ik hier een karwei af te maken." Voor allezekerheid werd ook door 'Maassluis' nog wel even geverifi eerd of de uitslag van Spirit-N S- W (4-2) klopte. Spirit-woordvoer der Van Kooten vanuit de be stuurskamer: „Die 4-2 is inder daad juist. Kennelijk is dat nogal verrassend, want we hebben er al meerdere telefoontje over gekre gen, Ik hoop dat niemand meer belt want het NSW-bestuur wordt er een beetje ziek van." Dat Excelsior, bekeken door toe komstig trainer Mak Nijssen, zon der al te veel problemen Vitesse Delft met een nederlaag naar huis zou sturen, stond wél al in een vroeg stadium vast. De bezoekers schrokken van het Maassluise be- ginoffensief en toonden direkt hun kwetsbaarheid in de defen sie. Desondanks duurde het een stief kwartiertje voordat de thuis ploeg daar van profiteerde, Daar voor had Robert Visser met een kopbal al een waarschuwing uit gedeeld en had Vitesse-doelman André Heine zyn handen dicht mogen knijpen dat Ruud den En gelsman zich met zijn zwakke 'rechter' geen raad wist en een op gelegde kans verprutste. Nadat Gert-Jan Bunt een 'kijker' over de lat had getild zorgde Harold Loe- ve dan toch voor de openingstref fer. De zwoeger knalde d-> voorzet van Visser, die door Cor van Hoe ven finaal werd gemist, loeihard tegen het garen. Op rozen Geheel tegen de verwachtingen in zakte Excelsior na die treffer te rug tot het niveau van het arme tierige Vitesse, totdat Bunt de re bound na een op de benen van de sluitpost afketst schot van Visser benutte. Excelsior kwam vervol gens helemaal op rozen te zitten doordat Den Engelsman kort na rust met zijn sterke linkerbeen voormalig ODC-doelman Heine met een schitterende krul in de winkelhaak verschalkte. „Een heerlijke goal," vond ook Den Engelsman. „En dat terwijl ik helemaal met had verwacht te spelen. Ik heb de afgelopen twee weken niet kunnen trainen omdat ik voor mijn werk in Frankrijk zat. Tot mijn grote verbazing was ik toch opgesteld. We hebben im mers spitsen genoeg. Ach, dat zal wel gekomen zijn omdat ik me in middels wel heb bewezen," „Mikos Gouka en Edwin Marijs hebben in de afgelopen oefendu- Ruud den Engelsman, de maker van Excelsiors mooiste treffer, wordt opde huid gezeten dooreen Vitesse Delft-ver dediger. De doelpuntenmaker had er niet op gerekend te 'mogen' spelen. Foto peter Molkenboer els te weinig laten zien," legde Andriessen zijn keus uit, „Van Ruud gaat altijd dreiging uit, hy pikt regelmatig rijn doelpuntje mee en toont altijd werklust. An dere jongens zouden moeten be seffen dat je het niet alleen ver baal in het eerste Tedt, maar datje dat met je voeten moet doen." Excelsior Maassluis-Vitesse Delft 4-0 (2-0). 19 Loeve 1-0,38 Bunt 2-0,48 Den Engels- man 3-0, 84 Marys 4-0 Bijzonderheden: Remco Jansen (Exc Mhep tegen geel op Excelsior M.: Van de Broecke, Jansen, II- Udge, Rasens, Tom Visser, Loeve. Robert Visser, Bunt, Van Hoeven (88 Bakker), Vij verberg (72 Manjs), den Engelsman (75 Sologruer) Vitesse Delft: Heine, De Bruin, Den Os, Molles, Langstraat. Rosiense, Methofer (70 Kelder), Van de Helm, Van de Woude, Mul der (70 Verhoef), Garnaal Excelsior Maassluis' toekomstige trainer Mak Nijssen (mid den) was za terdag aand achtig toö- schouweraan de Lavendels traat. „Mor gen met Nieu wenhoorn te ken ik er voor,"fluis terde hij p.r.- man Gerard Wiegmann toe bij de 3-0 van de 'tricolores'. Foto Peter Molkenboer Door Erwin van der Leu -"-?on<s Vlaardingen Het was een rare gewaarwording om Ad de Jong, volgens de jury van "het Vlaar- dings Voetbalgala de beste voet baller van Vlaardingen van vorig seizoen, op zijn slippers en in zijn trainingspak het veld op te zien komen. Trainer Jaap van der Nol liet de aanvoerder van HVO ne gentig minuten op de bank zitten 'vanwege geringe trainingsar- beid'. „Ik heb een recht door zee gaande visie op het spelletje," al dus de interim-coach die zijn ploeg tegen Geinoord een puntje (0-0) zag pakken.Aai i gevestigde namen heb ik lak. Oa&rr: i was Ngjim Nasri laatste roan. Hii was wel al die weken aanwezig." De HVO-defensie was nog meer gewijzigd, want Antoine Strijbns pakte zijn biezen toen hy hoorde dat Mark van der Kroon tegen Ge inoord onder de lat stond en wei gerde in het tweede te spelen. De jeugdige Van der Kroon had ove rigens een belangrijk aandeel in het bloedeloze duel. Het rommelt dus weer bij HVO. Het enige commentaar dat Ad de Jong gaf was 'dat de trainer mij blijkbaar niet goed genoeg vindt'. Van der Nol lijkt het pad dat de ontslagen Ton Wickel was inge slagen ook te bewandelen. Gezien de historie van zyn voorgangers is het te hopen dat de spelersgroep zyn aanpak wél aanvaardt. Ton van der Leije nam als eerste de handschoen op om discipline in de als lastig bekend staande spe lersgroep te brengen. Na zijn ont slag trachtte Daan van der Meer rust in de tent te brengen maar moest ook voortijdig vertrekken. Diens opvolger Wim Sehwiliens hield het al na een jaar voor ge- z-en. Wickel was anderhalf jaar lang meer psycholoog dan trainer. Van der Nol heeft vooralsnog het gelijk aan zijn zijde. Onder zyn leiding pakte HVO al acht punten en werd slechts één wedstnjd ver loren (tegen Excelsior Maassluis). Ook tegen Geinoord beurde HVO een puntje. Het lange wachten op een wedstrijd op een vorst- en sneeuwvrij veld werd niet be loond met een mooie pot voetbal. De keuze van Jaap van der Nol voor Nasri bleek daarbij discipli nair wel verklaarbaar maar tech nisch schortte er veel aan. Nasri haalde de raarste capriolen uit en hanteerde de lange 'blinde' bal, gokkend op de snelheid en tech niek van Marc Maatsen en Glenn Brown. Vijf minuten voor tijd be zorgde hij de ijsberende Jaap van der Nol de schrik van de dag door in de gevarenzone om te halen wat geheel mislukte. Het benut ten van de gepresenteerde kans zou voor Geinoord teveel van het goede zyn geweest. Op basis van de eerste helft verdiende HVO im mers minstens een punt. Rollertje Patrick Hartog had daarin alleen voor doelman Harold van Oort r-aast geschoten en Glenn Brown zag zijn rollertje net voor de doel lijn weggehaald. De mooiste kans was voor John Sam-Sin. HVO's nummer tien, gezegend met een HVO er Pa trick Hartog trekt een gri mas als hij zich aan de greep van een Gemoord speler pro beert te ont worstelen. Hartog was dicht bij een treffer maar schoot naast. Foto Peter Molkenboer fabelachtige techniek, kwam na een steekpass van Maatsen alleen voor de sluitpost maar kon hem niet verschalken. Geinoord stelde daar bitter weinig tegenover. Het enige foutje van Mark van der Kroon leverde de enige kans in deel een op. De eerste keus liet de bal, met Ramon Bongers in de buurt, los maar zag tot zijn geluk de lob van JeroenLubbers net naast zeilen. Pas in de tweede rondgang ontwaakten de gasten uit hun winterslaap. Maar Mark van der Kroon stond by de kansen van Ramon Bongers en Jeroen Lubbers op de goede plaats. HY O-Geinoord 8-8 (0-0). Bijzonderheden: Scheidsrechter De Haan gaf geel aan HVO- er Peter Simons en Gemoord-speler Ra mon Bongers HVO: Van der Kroon, Buytendyk, Nasri, Sala (Manuhutu), Simons. Hartog, West- dijk, Latuperissa, Maatsen, Sam-Srn, Brown. Geinoord: Van Oort, Roestenburg, Kara- mati Ali, Spelt, Fülekers, Hogendorp, Lub bers, Hazendonk, Hendnks, Bongers, Van der Stoep (Zinger). Schiedam—Na twee weken pau ze werd de volleybalcompetitie afgelopen weekende weer voort gezet en daarin waren zowel het mannen- als vrouwenteam van Rijnmond succesvol De heren versloegen in Sporthal Groen- oord het Brabantse Peel Push, de nummer laatst van de eerste divisie, binnen drie kwartier met 3-0. Het enige opmerkelijke aan het eenzijdige duel was de servicebeurt van libero Jörgen Nielsen, die inde eerste set met zijn verwoestende sprongser- vice de stand van 2-2 op 12-2 bracht. Met de setstanden 15-5, 15-6 en 15-3 en de 3-0 winst handhaaft Rijnmond zich op de derde plaats. De vrouwenploeg deed uitstekende zaken door het uitduel tegen Switch'8? win nend af te sluiten. Doordat de voorlopig belangrijkste concur rent voor de tiende plaats So- mas/Aetivia slechts één puntibe- haalde, klom de ploeg van trai ner-coach Hans van Setten naar de negende plaats. Komende za terdag kunnende vrouwen inde thuiswedstrijd tegen Activia de overlevingskansen in de eerste divisie aanzienlijk vergroten. Het begin van het duel tegen Switch'87 was niet best De Schiedamse ploeg verloor de eerste set kansloos met 15-7 vulde bank ineens zyn waaide. Het lukte Van Setten met een aantal wissels zyn team wem* op het goéde spoor te zetten en na dat de tweede set vrij makkelijk met 8-15 was gewonnen, werd het alleen in de derde iwg even spannend* 12-15. Daarna was het Gelder--' t verzet gebroken: via 7- 15 werd het 1-3. Door Marcel Slootweg Vlaardingen Ook al duurde de winterstop nog zo lang, de voet ballers van DVO'32 hebben een ij- zersterk geheugen, zo bleek afge lopen zaterdag in de Vlaardingse derby tegen CION. De met degra- datiezorgen kampende ploeg van trainer Hans Buitendijk nam met. een klinkende 2-Ö overwinning revanche op de smadelijke 5-1 ne derlaag die eerder dit seizoen even verderop aan de Marathon- weg werd geleden. Grote man by DVO'32, zowel in letterlijk ais fi guurlijk opzicht, was Robert Kort leven met twee doelpunten. Op de zege van de thuisploeg viel niets af te dingen, zo spraken bei de oefenmeesters na afloop in koor. CION's Cees Goudswaard was kort maar krachtig met zijn analyse: „DVO'32 was van begin af aan agressiever. Zij lieten ons komen, wat ik, gezien hun stand op de ranglijst, heel logisch vind. V/ij hadden voorin te weinig stoot kracht," aldus Goudswaard. Zijn collega van DVO'32 had eindelijk weer eens reden tot lachen. De 49- jange Hans Buitendijk, die waar schijnlijk na dit seizoen een punt zet achter zijn lange carrière als trainer, hoopt dat de zege op CION de broodnodige opsteker vormt voor een goede tweede sei zoenshelft waarin het degrada tiespook verjaagd dient te wor den. „Ons doel voor vandaag was sim pel: revanche nemen voor die 5-1 nederlaag. Datis aardig gelukt, al leen zijn we vergeten CION in de tweede helft af te slachten. Want we kregen wat kansen hoor," mokte Buitendijk, die eindelijk weer de beschikking had over de van hun blessures herstelde mid denvelders Wim Vuyk en Wim Mulders. CION wist zich aanvankelijk geen raad met het viermans-midden- veld van DVO'32. De vingerwij zing van Walter van Pemis (schot op de paal) was niet aan de gasten besteed, maar twaalf minuten la ter lag de bal wei in het CfON- doel. Een vloeiende combinatie tussen John Naujoks en Van Per nis, gevolgd door een nanklare voorzet van Naujoks, werd door Robert Kortleven op de juiste waarde geschat: 1-0. Na de snelle voorsprong werd DVO'32 welis waar teruggedrongen door CION, echter zonder dat de gasten grote kansen kregen. Pieter Broere speelde de bal te ver voor zich uit en Johan van Toom liet zich te ge makkelijk van de bal af zetten na een aardige solo. De beste moge lijkheden waren voor de thuis ploeg. John Naujoks had de wed strijd reeds voor de rust op slot kunnen doen door alleen voor Jan Buis zelf te schieten, in plaats van de de bal af te spelen naar Robert Kortleven. Ook na de pauze faalden Walter van Pemis {kopbal naast), Wim Mulders en Wim Vuyk in de af werking. De missers waren bijna fataal voor DVO'32, dat CION in het laatste kwartier nog twee keer gevaarlijk zag worden. Pas in de laatste minuut maakte Robert Kortleven aan alle onzekerheid een einde door de bal ineens in de korte hoek achter Buis te koge len: 2-0. DVtö&CION 24) (1-0). 16. en 90. Robert Kortleven 1-0 en 2-0.B ijzonderheden: Scheidsrechter AA. Smid (Nieuwkoop) gaf geel aan Walter van Perms (DVO'32) en An- gelo Schenkel (CION). DVO'32:Stmis, Van den Berg(90. Verboon) Poot, Wim Vuyk, Ducaneaux. Van Rossen, Van Pemis, Hofland. Kortleven, Naujoks (90 Buyenhtic) CION: Buis, Den Brabander (88 Lieuw-On) Schrijvershof, Verschoor, Ruud Vuyk, Meijennk (48. Schenkel), Spruyt, Van Zelm, Broere, Van Rooy, Van Toorn. KNVB vierde klasse zaterdag SSS-WK1-3 (1-0). Do overwinning van WK vormde een aardige opsteker voor de Kethelse équipe, die voor bn» eerst aantrad zonder de vertrokken trainer Jan Klein geld Robin Smallegangc bracht de gasten na de rust van elf meter op gelijke hoogte Overigens miste Smallegan- ge daarna nog een strafschop Twee treffers van Marco Klein zorgden ervoor dat er eindelijk weer eens gelachen kon worden in Kethel Sc Botlek-MV\n27 1-3 (0-3). Een gemakkelijke zege voor de Maanlanders Adam Chobin vervulde een hoofdrol bij de gasten door twee doelpunten voor zyn rekening te ne- men Maasdijk-Hoekse Boys 3-0 (1-0). Hoekse Boys had de ne derlaag deels aan zichzelf te wijten De strandbewoners lieten behoorlijk wat kansen liggen Met name Marcel van Wieren, Dirk Hollander, Marco van den Bosch en Coen Sommeling konden het boetekleed aantrekken RVB zaterdag DRGS-HSC3-1 (1-1). Al inde eerste minuut was het al 0-1 door een doelpunt van 'good old' Marcel Zeebregts, maar DRGS stelde daarna orde op zaken Rob Sebel bezorgde de thuisploeg de gelijkmaker waarne Hennie Idema zich ontpopte tot 'supersub' De invaller scoorde twee maal zo dat de ploeg van trainer Hans Schoffelmeer drie punten aan het regio-treffen overhield TSB-GGKO-2(Ö-0). TSB kende gedurende de eerste helft een groot veldoverwicht maar wist zich geen raad met de kansen. Het geloof in een goed resultaat ebte weg toen GGK in de 60e minuut naar de 0-1 counterde Tweemaal lat en eenmaal de paal stond de gelykmaker m de weg Een kwartier voor tyd bepaalde GGK de eindstand op 0-2 GTB-Rockanje 0-0 (0-0). In een gezapige pot voetbal kwa men beide ploegen met tot scoren Trainer Hans Hoogen- doorn zag zyn ploeg wel kansen eraeren maar de topper eindigde m een terechte deling Nelson/LSV-VDL 3-1 (0-0). Het eerste kwartier van de tweede helft mocht er zijn Nadat de thuisploeg in de 10 en 13 minuut op 2-0 was gekomen, verkleinde Marco Bui de achterstand m de 15e minuut lot 2-1 Nelson besliste het duel na een half uur, 3 1 Geel was er voor de VDL-ers Benno de Groot en Marco Bijl KNVB derde klasse zondag Hoek van HoIIand-GDS I-I «MM. Arthur van'Wieren I-ï De Hoekers kwamen na een overtreding van Barry de Man door een strafschop op achterstand, maar binnen tien minuten trok Van Wieren de stand gelijk Hel laatste half uur hield doelman Marcel Janse zijn ploeg overeind, nadat Arthur Sterrenherg en Ruud Rentes beiden met een rode kaart (twee maal geel) van het toneel waren ver dwenen KNVB vierde klasse Zondag VFC-Groen Wlt'58 0-3 (0-1). VFC moest het doen zonder trainer Henri van Leeuwen, die momenteel van een win tersportvakantie geniet Doelman Mike de Vette leverde voor rust de bal ongelukkig in by een tegenstander, die deze misstap direct afstrafte Versr* -or (Groen Wit'58) moest met een rode kaart van het Excelsior'20-Germiöal 2-0 (1-0), Luu - i Troost 1-0, Ri chard van der Meer 2-0. De Schiedammers hadden geen enkele moeite met de hekkesluiter Germinal werd zelfs nog gespaard, want de mannen van Hans de Rover kre gen ontzettend veel kansen Robert 'Mac' van 't Zelfde, Van der Meer en Enk Ruts kwamen alleen voor de Ger- tmnal-doelman, maar rondden onzorgvuldig af RKWïK-RFC 3-1 (24)}. Otto Veldt 1-0, Ramon de Rond 2-0, Raymond Kolsteren 3-0 Beide ploegen kenden een mati ge start, maar een kwartier voor rust ging het toch draai en bij 'WIK' Door goede combinaties Kwam de thuis ploeg verdiend op voorsprong Direct na de pauze werd de wedstrijd definitief beslist door een treffer van Raymond Kolsteren. Abbenbroek-ODC 5-1 (2-1). Gosé Rojjrtgues 2-1 ODC ging te lauw van stait en keek al na tien minuten tegen een 2-0 achterstand aan Rodngues had vlak voor rust succes met een enigszins verdwaalde voorzet In het tweede deel drong de fusieelub sterk aan, maar de ver- volgtreffer bleef uit VDL-FIOS 0-1 (0-0). VDL miste maarliefst zes basisspe lers en speelde evenals FIOS een matig duel René Ver hagen kreeg vlak voor het rustsignaal een goede kans, maar zijn inzet werd gekeerd door de FlOS-doelman Na rust leek Jeroen Roest de wedstrijd open te breken, doch zyn schot ketste via onderkantje lat het veld vveerin. Een heuse frommelgoal bezorgde de Maassluizers tien minu ten voor tijd de nederlaag MSVrtl-Jai Hind 0-1 (0-0). Trainer Han van Leeuwen-was na afloop duidelijk in zyn commentaar We speekten vandaag onze slechtste wedstrijd van het seizoen en heb ben practisch geen kansen gecreeerd." Ook Jai Hind kon zich met aan de matige vertoning onttrekken Marq^cje Jong kreeg een gele kaart. Noorderkwartier-KSC 0-7 (0-4). Sjaak van der Have 0-1, André Vink 0-2, Sjaak van der Have 0-3, André Vink 0-4, Sjaak van der Have 0-5, André Vink 0-6 en 0-7 Beide top schutters kenden geen genade met de middenmoter Koploper HSC kan zich zondag tegen het als tweede ge klasseerde Bïydorp nog steviger aan kop nestelen RET-Schiedamse Boys 0-3 (0-1). Said Zouali 0-1 en 0-2, Hircain Khayale 0-3. De 'Boys' mochten in de beginfase van geluk spreken dat de lat de thuisploeg tot drie keer toe weerhield van een treffer. De Schiedammers kwamen hierdoor tegen de verhouding in op voorsprong. In het tweede deel werd de winst met meer uit handen gegeven Demos-VND 3-0 (2-0). Dave van der Hurk 1-0,2-0 en 3-0 VND ging goed van start, maar onder leiding van Dave van der Hurk kreeg de party een duidelijke rood-zwarte stempel. Hy ontpopte zich met dne treffers als uitblin ker. Remco van der Steen miste bij een stand van 2-0 een strafschop. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredaktïe van deze krant, postbus 4008,3130 KC Vlaardingen. De sportre- daktie is telefonisch bereikbaar onder 010-23401)55 en 010- 4004420. MAANDAG 4 MAART Zaalvoetbal: 20 30 HBSS-Groene Olifant (Margriethal), 2130ODC- Jai Hmd (Margnethal), 20 30 MVV27-Neptunus (Weth Smitha!) Vlaardingen De korfballers van KV Vlaardingen hebben afgelopen weekeinde voor een stunt gezorgd door koploper SDO te verslaan. Het werd een nipte 15-14 zege voor de ploeg van de toch nog vertrekken de trainer René Zwets. „Het duel was zeer beladen," meldde Zwets, „want SDO kon bij winst kampioen worden en wij hadden een punt nodig om veilig te zijn. Een heerlijke pot waarin ons degelijke spelletje de winst opleverde." Tegen de eerdere berichten in vertrekt René Zwets toch bij KV Vlaardingen. Ondanks dat hy en het be stuur een nieuwe verbintenis overeen waren geko men, werd afgelopen week toch een opvolger aange trokken. Jan de Jager, de trainer die vorig seizoen verkaste naar hoofdklasser PKC uit Papendrecht, te kende een contract voor een jaar met een optie voor nog een seizoen. Voorzitter Rik Brouwer benadrukt dat het terugha len van De Jager na goed overleg met René Zwets is gedaan. Zwets had namelijk eerderal verklaard geen bezwaar te hebben als KV Vlaardingen een trainer van het kaliber De Jager in huis zou halen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 6