24 Danny Molendijk ziet de keerzijde van de medaille HBSS kansloos onderuit tegen Jodan Boys 'We zullen nu zelfs moeten spelen voor lijfsbehoud' Rammelend*1 ring: Juventus gestaakt Knuppel in hoenderhok werkt niet bij Rijnmond PPSC verliest met Van Vliet De Bruin volgt Kloppers op Daniël Wijk vloert HVO Deitasport in slot onderuit Maas pakt weer tafeltennistitei Remco Otten tweede bij WK raceboard in Israël Winst WK dankzij dwarrelbat Zevenklappers in de RVB Kwartet treffers Wulferdinge Van Buuren geschorst en weg Rood in kleedkamer voor Jansen Rotterdams Dagblad Maandag 12 maart 2996 Schiedam Ron de Bruin wordt volgend seizoen bij PPSC de op volgervan trainer John Kloppers. Voor De Bruin (34), in het bezit van oefenmeester III en bezig voor het diploma trainer-coach II, is door het bestuur bij de KNVB dispensatie aangevraagd en ver kregen. De Brum speelde dertien jaar in de hoofdmacht van de Thurlede- c!ï»b en moest afgelopen seizoen als gevolg van chronische blessu releed een pynt achter zijn actie ve carrière zetien. Wie zijn assis tent wordt, is nog niet bekend De huidige tweede trainer Rob van Vliet verlaat 'PP' na dit seizoen. Hij heeft het bestuur meegedeeld ook volgend seizoen bij SVDFW actief te bljjven. Van Vliet volgde daar dit seizoen de opgestapte Joop Droog op. Roy Wasmus treedt komend seizoen bij Excelsior Maassluis in dienst als tweede trainer. De vong seizoen bij Deitasport ontslagen oefenmeester volgt daar Richard Grootschoitenop, Ridderkerk—„Het verschil tussen RWH en HVO,"' betreurde Jaap van der Nol zaterdagmiddag, „was Daniël Wijk. Deintenm-trai- ner van de Vlaardingse hekke- sluiter kon ook niet om de RV- VH's topschutter heen want hij schoot maar liefst vier maal raak en had met 2ijn kwartet treffers een belangrijk aandeel in de 7-1 zege op HVO. Al bij de rust was het 4-0 waarna HVO in de vorm van een doelpunt van Glenn Brown iets terugdeed. „We waren niet alert genoeg en bovendien miste ik om uiteenlo pende redenen Peter Simons, Pa trick Hartog en Maurice Wilkes," voerde Van der Nol als oorzaak aan. Ad de Jong opereerde weer in de basis, Van der Nol: „Hij heeft getraind, dus staat hij er weer in." De overige RWH-treffers werden gescoord door Jeroen Struis (2x) en Jaco Muilwijk). Bij HVO wer den invaller Richard Buitendijk en Etienne Westdijk op de bomn geslingerd. De oefenmeester blijft overigens in lijfsbehoud geloven. „We spe len nog acht wedstrijden waarvan drie tegen de andere onderste ploegen. Alles is nog mogelijk." Dordrecht Deitasport is zater dag in de uitwedstrijd tegen Oran je Wit op pijnlijke wijze onderuit gegaan. De Vlaardingers leken hersteld van de nederlaag van vo rige week en domineerden de he le wedstrijd. Toch kregen ze een 2-1 nederlaag te verwerken. Geheel tegen de verhoudingen in kwam de thuisploeg na een half uur spelen op voorsprong. De 'peptalk' van trainer Ton Pattina- ma had na een kwartier in deel twee al resultaat. Hamid Bouchnt schoot een voorzet van Bartho Westerdijk stijf in de kruising: 1- 1. Waar beide clubs dachten ge noegen te moeten nemen met een puntje, ging Deitasport in de al lerlaatste minuut alsnog de bie- tenberg op in. Doelman Arwin Pit verkeek zich op een voorzet die achter hem in het net plofte. Schiedam—Regerend Schiedams kampioen Danny Maas heeft af gelopen weekeinde vrij eenvou dig de tafeltennistitei kunnen prolongeren. Een echte krachtsin spanning bleef uit voor de titel verdediger omdat zijn teamgeno ten van De Korenbeurs, Nermin Smajic en Ron van der Wijk, met meededen. Het pleit derhalve voor Kees de Koning van het in de vierde divi sie spelende NOAD 2, dat het toer nooi toch een spannende finale kreeg. De Koning bereikte de eindstrijd door oudgediende John Buijk te verslaan. Maas rekende in de halve finale in drie games af met Arjan Karbaat (De Koren beurs 2), een strijd die vong jaar de finale betekende. In het volgepakte clubgebouw van de organiserende vereniging De Reling schreef De Konmg met 16-21 zeer verrassend de eerste game op zijn naam. Geheel vol gens de verwachtingen trok Dan ny Maas de volgende drie games naar zich toe (21-17, 21-16 en 22- 20), waarmee De Konmg zich ze ker met had laten wegspelen. Voor Maas, die destijds by De Re ling met tafeltennissen was be gonnen, betekende het zijn twee de titel op rij. Daarvoor heerste Ron van der Wijk vier jaar achter een. De Reling, die het kampioen schap al voor de twaalfde keer or ganiseerde, kan terugzien op een geslaagde editie. Door Erwin van der Lee Vlaardingen De woorden van Danny Molendijk na afloop van de onverwachte en teleurstellende 2-1 nederlaag op eigen terrein tegen Spirit lieten niets aan duidelijkheid te wensen over. De Zwaluwen-trainer wist eigenlijk van nijd niet waar hij moest beginnen met het opsommen van de fouten. „Dramatisch," was zijn eerste reactie om vervolgens na zijn analyse van de wedstrijd en de instelling van een aantal van zijn spelers te hebben bekritiseerd, te eindigen met een waar schuwing. „We zullen nu zelfs moeten spelen voor lijfsbehoud in plaats van de strijd om de bovenste plaatsen." Gezien het vertoonde spel sloeg men. Vonge week kreeg hij een Deleegge- speeide Nico Konijnenburg is gewisseld doorzijn trai nerDanny Molendijk bu wie er on danks de 1-0 voorsprong geen lachje af kan. De spel verdeler zat nog niet op de bank of Spirit kwam op gelij ke hoogte. Foto Peter Molkenboer de naar Kozakken Boys verkas sende oefenmeester de spijker op de kop. Geen moment maakte Zwaluwen Vlaardingen de indruk een ambitieuze ploeg te zijn die lonkt naar het walhalla van het za terdagvoetbal. Het ontbrak de ploeg vooral aan vernuft om het Spirit moeilijk te maken. Daarbij werden bijna alle duels verloren zodat door de gastheren veelal achter hun tegenstanders aan moesten lopen. „Je kan een wed strijd niet winnen als vier man verzaken," brieste Molendijk na afloop. „Maar ook een geblesseer de speler als Remon Clumper moet eens een keer de verant woordelijkheid nemen die ie mand van zijn kaliber hoort te ne- tik tegen zijn enkel maar pas afge lopen donderdag liet hij die be handelen, Dat noem ik erg onpro fessioneel voor iemand die al heel wat jaren meedraait." Het verwijt aan het adres van de middenvelder kwam voort uit frustratie van het genus van een bepalende speler als Remon Clumper. Juist hij had zaterdag het verschil in opbouwend op zicht kunnen maken. Nu moesten zowel Nico Konijnenburg als Ar jan van de Bos zich drie slagen in de rondte rennen om het spel te verdelen. De 'roofbouw' gepleegd op beide spelers in de eerste helft deed zich de tweede helft gelden. Konijnenburg zocht leeggespeeld voortijdig de kleedkamer op en Van de Bos kon het onmogelijk meer opbrengen de hele rechter kant te bestrijken. Spirit profi teerde pas diep in de tweede helft van de ruimte. Want hoewel de gasten m de eerste helft het mees te balbezit hadden, creëerden ze geen enkele uitgespeelde kans. Slechts eenmaal sloeg doelman Rob Grauwmeijer de sehnk om het hart toen verdediger man Ro bert de Heer van ver verwoestend uithaalde. Het leer zeilde echter rakelings naast. Zwaluwen daar entegen beperkte zich tot verde digen maar kwam tegen de ver houding m wel op voorsprong. Vanaf de comervlag trok Arjan van de Bos de bal hoog voor het doel waar keeper Gert Nobel zich hopeloos op de voorzet verkeek. Harry Boekholt stond achter de misgraaiende Nobel op de jtrste plek om 1-0 binnen te koppen. De doelman van Spirit hield zijn van slag zijnde ploeg echter twee minuten later in de wedstrijd door Stefan Geldof het scoren te belet ten De jonge middenvelder zocht alleen voor Nobel de lange hoek maar vond siechts de keepers handschoenen van Spirits num mer één. Het uitvallen van Nico Konijnenburg na driekwart wed strijd had meteen gevolgen Zwa- luwens spelverdeler zat am er op de bank of de gelijkmaker lag ai binnen. Martin van Vuuren draai de een vrije trap boven op de kruising, spits Arne van Gelder reageerde als enige en streepte de vallende bal onder de lat: 1-1. De winnende treffer deed de ros sige haren van de Zwaluwen trai ner helemaal recht overeind staan, Marco Vuik 'mocht' oo het middenveld lange tijd nadenken wat hij voor moois zou kunnen doen De steekpass op Ame van Gelder was de beste oplossing want Van Gelder promoveerde de pass lotde winnende 2-1. Zwaluwen-Spirit 34 Hany Boek holt, 1-0 li Ame van Celder, 1-1 S3 Arne van Gelder 1-2 Bijzonderheden: Arjan van de Bos (Zwaluwen) en Martin van Vuuren kregen geel Zwaluw en: Grauwmeijer.Opschoor. Baile- gooyen, Van Dijk, Wijsbroek. Van de Bos, Budel, Geldof. Boekholt, Konijnenburg (73 Vclihoven), Sloots. Spirit: Nobel, Balvert, Vuuren. De Heer. Advocaat. Brumstroop (60 Zylstra). Hoo- gendijk. Vuik, Van de Poel Van Gelder. N"oordergraaf(85 Eleinendorst) Door Ton deLecdc Schiedam 2J Net als1 in' Gouda gingHBSS zaterdag eigen huis tegen Jodan Boys met 0-3 onderuit. De pupillen Van Jos Houweling, de' oefenmeester van d^SchiecÊmsedecdeklasse^lie-^ 'vteri E& vooral in de tweede Helft afbluffen door de bezoekers. Voor de aftrap had HBSS, met negentien punten uit 'dertien wedstrijden een grauwe midden moter, nog alle reden -ivoor* een feestje. Met vol bombarie werd de nieuwe shirtsponsor gepresen- teerd en kregen alle aanwezige jeugdleden op het hoofdveld een prachtig, door enkele bestuursle den zelf ontworpen shirt omhan- gen. De jeugdleden vormden na dien eefi erehaag voor hun 'ido len' die hog vol goede moed het jveld betraden. Jodan Boys, nog. volop in de race voor de titel (ze ker na het verrassende verlies pyan VVpR tegen het bezoekende -"stand dp koploper- WOR, was hietbepaald onder de indruk van het ten toon gespreide commer ciële geluk van de gastheren, tn vair'': enige gi sprake, zeker-wat "de. kansen be tref, De twee HBSS-spitsen, Jim my van öudheusden en nond. Bloot, waren niet koel -v-dpbg Jodan helman A^vanJNieuw- koop. Zo verknalde 'staartje' Van - Öudheusden twee mogeljjkbe- den, eentje na eenheerlijke solis tische voorbereiding: van' links back Arjan Gijze en produceerde Bloot, drukker met zjjnrmond dan met zijn voeten, eed afzwaai er op aangeven van Adrie Bier- huizen. Aan de andere kant kon 1 Komell Kramer, de solide sluit post van HBSS, rijn handen war men aan afstandschoten van de gevaarlijke voorwaartsen Wim Westenberg en Peter Vergeer, zonder werkelijk in gevaar te ko men. ""Toaan'Boys'poeUte'de dubbel-' blanke ruststand reeds in "de tweede minuut na de onderbre king weg. Vanaf de linkerkant gaf Chris de Jong een haarscher pe voorzet die door Vergeer net genoeg met de kruin werd ge schampt (0-1). Met Tom Gunter in enkele weken, van non-ac- tiefnaar basisspeler spelend op van maatje Ton van der Leije 'geleende' schoenen, meer in vooruitgeschoven positie en Van Öudheusden op het middenveld hoopte trainer Houweling het tij te keren. Ook het inbrengen van Ronnie de Jager voor 'meubel stuk' Wout Griep en in een later stadium aanvaller Michel van Straten voor middenvelder Mar tin Hidenaar kon de aanvals- drang van de Goudse gasten niet beteugelen. Een knullige overtre ding in de beruchte zone van Ron af elf meter de 0-2 achter Kramer te knallen. Het laatste kwartier had misschien heet kunnen wor den ware het niet dat Jaco van Tilborg een strafschop op de bui tenkantvan de paal mikte In die zelfde minuut liet Remco Blok, die ondanks het vlagsignaal van de als vanouds vreemd wappe rende HBSS-grensrechter Elbert Bijl op doelman Kramer mocht afstevenen, voor de derde maal het net bollen. „We hebben verdiend verloren," constateerde Houweling onder koeld, „van een volwassen ploeg, die voor de titel gaat Na rust ga ven we hen teveel ruimte over de flankenen verzuimden we on schuldige overtredingen tetrad- ken, Wij moeten'de punten" ge woon van andere ploegen pak ken." HBSS-Jodan Boys 0-3 (0-0). 46. "Péter Vergeer 0-1, 69. Wim Wes tenberg 0-2 (strafschop), 76. Rem co Blok 0-3. Bijzonderheden: De Vlaardingse scheidsrechter Vink, invaller voor J.C. de Graaf, gaf geel aan HBSS-speler Adrie Bier huizen en Olivier Wolters. HBSS: Kramer, Volk, Van 151- borg, Van Roon, Gijze, Griep (60, De Jager), Hillenaar (72. Van Straten), Bierhuizen, Van Öud heusden, Gunter, Bloot Jodan Boys: Van Nieuwkoop (46. De Bruijn), Radder (40. Kama), De Bruin, Wolters, A, de Jong, Blok, Keus, C. de Jong, Blok, Westenberg, Vergeer. Schiedam Een merkwaardige situatie maakte zaterdag een vroegtijdig einde aan de basket- balwedstnjd tussen Juventus en Jumpers bij de stand van 72-65. De rmg van één van de twee bas kets moest na een dunk van de bezoekende basketbalploeg voor de derde keer worden vastge draaid, De scheidsrechters meen den dat de dunker de ring onno dig teisterde en deelden een tech nische fout uit. Bij de Hagenaars schoot deze beslissing in het ver keerde keelgat: ze pakten hun tassen, vertrokken richting kleed kamer en keerden niet meer te rug. De kans dat de wedstrijd dient te worden uitgespeeld is vrijwel nihil. Afgaande op de reputatie van de Nederlandse Basketbal- bond, ook wel Nederlandse Boete- bond genoemd, zal de sanctie voor Jumpers met mals zijn. Op een voordelige uitspraak hoeft de eer- stedivisionist al helemaal niet te rekenen. De basis voor de vierde overwin ning op Jumpers legde Juventus in de eerste helft. Hoewel coach Frans Wentholt een gebrek aan tempo en scherpte waarnam, leid de zijn ploeg bij rust met 46-33. De Schiedammers, die de voorsprong zonder veel moeite vasthielden, kregen zeventien punten van cen ter Attila Gultuna. Ronald van Ooijen droeg dertien punten bij, Jan Stolk tien. Volgend weekeinde ontmoet Ju ventus wederom een laag geplaat ste tegenstander: PSV/ALmonte. Daarna volgt een serie zware wed strijden, waarin de nummer drie van de ranglijst een plek m de promotiedivisie kan veilig stellen. Door Wim Broere Schiedam „De knuppel in het hoenderhok gooien,"zo om schreef Rijnmond- coach Hans van Setten zaterdag na afloop zijn opvallende wissels in het begin van het volleybalduel. tegen het bezoekende Somas/Activia in de eerste divisie van de vrouwen competitie. Veel haalde dat overi gens niet uit want de Schiedam- sen moesten later een 3-1 neder laag incasseren Bij de tussenstand van 0-7 haalde de Vlaardingse coach vijf van zijn speelsters naar de kant, daar waar de wissel van de in die fase zwak' spelende Manon Wormgoor meer voor de hand lag. „Ik weet ook wel dat Manon momenteel niet echt in vorm is, maar ik erger me ai voor de wedstrijd aan de stem ming in het team. Er heerste een sfeer van tevredenheid, zeker na de onverwachte zege vorige week. Maar we konden op onze vingers natellen dat Activia getergd naar Schiedam zou komen. Dat had twee redenen. Ten eerste hadden wij in Brabant met 0-3 gewonnen, waarbij zelfs een set zat die 15-0 werd gewonnen. Ten tweede wa ren hun kansen op het ontlopen van de promotie-degradatieduels aan het eind van het seizoen bij winst van ons wel erg klem gewor den. Ik heb ervoor gewaarschuwd maar de ploeg is met in staat ge bleken als eenheid aan deze wed strijd te beginnen. Toen vervol gens in mijn ogen iedereen wat gelaten naar de fouten van Manon stond te kijken, heb ik vanuit mijn ergernis een opvallende daad willen stellen." Daarin slaagde Van Setten aan vankelijk wel, want op de gezich ten van de gewisselde speelsters waren alle schakeringen van menselijke gevoelens te lezen. Blikken van onbegrip naar elkaar, boosheid en verdriet, kort om voldoende ingrediënten voor enkele afleveringen van een soap serie. Helaas voor Hans van Set ten bakte ook zijn 'nieuwe opstel ling' er niet veel van en denderde Activia naar een 3-15 setzege. Met de basis van de eerste set begon Rijnmond vervolgens aan de op gave terug te komen en de gasten alsnog te verslaan. Dat lukte in de tweede set nog niet, want vla 10-15 werd het 0-2. De volgende set kreeg Van Setten het bewijs van zijn speelsters dat de Brabantse ploeg voor Rijn mond te pakken was geweest. Via een 10-0 tussenstand bracht de thuisploeg na 154 de spanning in de wedstrijd terug, maar omdat aan het eind van de vierde set de ploeg uit Sint Anthonis net wat meer geluk had, werd het via 14- 16,1-3 waardoor de ploegen op de ranglijst van plaats wisselen en Rijnmond nu twee punten achter- Rijnmond zet tevergeefs een blok. De Schiedamsen gingen met 3-1 ten onder in de eigen Groenoordhal. Foto Peter Molkenboer stand heeft. Dat er de komende dagen tussen coach en spveMera het nodige te hespreken valt be sefte Hans van Setten na afloop wel, maar hij ging ook zelfkritiek met uit de weg. „Ik ben helaas niet in staat ge weest de ploeg goed aan de start te brengen en achterafhad tk mis schien wat rationeler moeten coa chen. Maar helaas won myn boos heid het," aldus de Vlaardinger. MaaslandZonder de zieke trai ner John Kloppers aan het roer heeft PPSC het bezoekje aan MW27 in Maasland met een l-ö nederlaag afgesloten. De Schiedammers werden enigszins door de scheidsrechter gedu peerd, want al in de zevende mi nuut werd Erik van Krugten met rood van hetveld gezonden waar een gele kaart beter op z'n plaats was geweest. Ondanks het besef dat arbiter E Kuik zijn stempel op de wed strijd had gedrukt, bleven de 'PP'ers'en de elftalbegeleiding na afloop heel correct Gelegen- heidscoach Rob van Vliet weiger de zelfs de scheidsrechter als zondebok aan te wfjzen. Hij stak de hand in eigen boezem en wist dat doelman Jerco Wïnia niet vrij-uit was gegaan bij de treffer van Adam Chobin. Ook besefte hij dat PPSC in de slotfase ten minste gelijk had moeten ma ken. Jan 't Hoen schoot tegen de kee per op en Eric van Harmeien zag zijn vrije trap via de handen van doelman Nico Bennik en de paal uit het veld verdwijnen. Remco Magni verzuimde eveneens te scoren. Hij kopte vlak voor tyd naast in plaats van m de gapende daelmond. Niet lang daarna werd MWer Gregory Aaron nog we gens natrappen weggezonden. Eilat Windsurfer Remco Otten is bij de WK race board m de m aargewicht-klasse op de tweede plaats geëindigd. De Schiedammer, die gisteren in Neder land terugkeerde, won de eerste race, stond na de drie daarop volgende races op de vierde positie en pakte door de twee laatste wedstrijden te winnen uit eindelijk de zilveren plak. Otten moest noodgedwongen m de zwaargewicht- klasse uitkomen Als gevolg van darmklachten was de surfer m gewicht toegenomen Vorig jaar werd Ot ten wereldkampioen m de hchtgewicht-kiasse en werd naar aanleiding daarvan winnaar van de Schiedamse sportpnjs KNVB vierde klasse zaterdag WK-Se Botlek 14 (0-0). Intenm-lramer Bram Scholte is met zyn ploeg al twee weken ongeslagen dankzij Bart Raaymakers De hnkspooi lepelde een voorzet richting doei, maar zag tot zijn blijdschap dat de bal in het nel dwarrelde Voor de rust waren de beste kansen voor dt bezoekers, na de thee verruimden Marco Klem en Robin SmaUegange de score voor de 'Kethelïappers' ie openen Hoekse Boys-KMD 1-4 (0-2), KMD was sterker en kwam met twee fortuinlijke treffers op een voorsprong Na de 0 3 sputterden de Hoekers met een doelpunt van Marcel van Wieren nog even tegen, maar een vervolg bleef uit Koen Sommebng hep tegen een gele kaart op Den BomraeJ-DVO'32 1-2 (0-0), Vöomtter Harry Meijer was uitermate in zijn nopjes met de tweede zege na de wintenstop Wim Mulders bracht DV032 aan de leiding maar miste vervolgens de nodige kansen Ook John Nau- joks en Robert Kortleven verruimden hun ploeg aan een riante marge te helpen Na de gelijkmaker maakte Nau joks zijn foutjes goed door met de punt van ?yn schoen de winnende treffer tc scoren Cion-Schicbroek'54 14 (1-2). De verjaardag \an Cion trainer Cees Goudswaard kreeg een wat wrang bijsmaak je Na twintig minuten moest Cion-doclman Jan Buis de eerste gang na hel net maken en tien minuten later was het weer raak Michel Verschoor tekende voor de enige Vlaardingse treffer Buis werd op geel getractecrd we gens het onderuit halen van een tegenstander buiten het strafschopgebied RVB zaterdag Piershil-GTB 1-2(0-1). In en tegen Piershil zag Hans Hoogendoorn een ouderwets GTB dat dankzij Bud Loomans op voorsprong kwam Na de gelijkmaker kort na de rust liep GTB dankzy de winnende treffer van 'good old' Frans Schaap twee punten in op koploper PKC Leonidas-HSC 7-0 (3-0). HSC kwam al vroeg in de wedstrijd op een onoverbrugbare achterstand van 3-D In de tweede helft legden de gastheren HSC op de pijnbank Pas by 7-0 was het leed voorde Vlaardingers geleden Goudsw aardse Boys-TSB 1-0 (1-0). Trainer Pim van Rcy beleefde weinig plezier aan zyn zaterdagmiddag Zelfs tegen uen tegenstanders kon TSB de opgelopen achterstand met ombuigen VDL-Naüonale Nederlanden 3-7 (0-1Na de 0-1 ruststand gokte trainer Ane JJsseistem verkeerd door één op één te gaan spelen Elke aanval was raak Arend Koudyzer, Marco Byl en Goof Garcia namen de Maassluise doelpunten voor hun rekening KNVB derde klasse zondag DRGS-Zwervers 04. Een goed resultaat van de Schiedammers tegen Zwervers dat samen met SVV en Alexandna'Gö in de bovenste regionen van de derde klas se D meedraait Het duel kende wemig spectaculaire uit schieters, zodat de doelpuntloze puntcndelmg de verhou ding volledig weergaf George Andrade (DRGS) kreeg èen gele kaart Hermes D VS-VOC 6-2 (3-2). Scott Wulferdinge 14 en 2-6 Eton Post 2-1 en 2-2 (beiden strafschoppen). Oscar Bies heuvel 3-2, Scott Wulferdinge 4-2, Oscar Biesheuvel 5-2. Scott Wulferdinge 6-2 Hermes zakte een kwartier voor de rust even weg, maar nam toch het heft weer volledig in handen Voorstopper Roberto Costa was volgens trainer Frans Schaap de uitblinker by de blauwhemden RAVA-Hoek van Holland 6-2 (04). De Hoekers speelden door schorsingen en blessures slechts met vyf vaste ba sisspelers. Het niveau van het Hoekse spei was zeer be droevend en hel was te danken aan doelman Marcel Jan sen dat zyn ploeg met volledig werd afgedroogd KNVB vierde klasse zondag Naald wij k-E*celsior3 0-2 (04). Luuk van Troost 0-1, Ermle Smits 0-2 Net als vonge week tegen Genmnal was Excelsior'20 ook gisterer. m Naatdwyk oppermachtig Ook nu kregen we weer veel goede kansen Gelukkig houden we het nu ook achterin dicht, doordat we met Luuk van Troost als laatste man iets meer zekerheid heb ben ingebouwd", aldus trainer Hans de Rover Van Troost scoorde met alleen. De lange verdediger kreeg ook nog een gele kaart wegens aanmerkingen op de arbitra ge. De Rover gokt op succes inde derde periode zodat als nog voor promotie gestreden kan worden Steeds Hooger-VFC 0-0. Ir» een zeer matige wedstryd kregen alleen Achmed Bouchnt en Thomas Raaymae- kers een goede scormgsmogelykheid Door dit resultaat- staat VFC samen met Groen Wit'58 (reeds m bezit van eerste penodetitei) bovenaan in het klassement van dp tweede penode Met nog twee wedstrijden voor de boeg heeft VFC alles nog ui eigen hand cm binnenkort een feestje te kunnen vieren. DJSCR-RKWIK 6-5 (6-2). Danny van Bruggen 0-1Jeroen, Ploeg 0-2, Guus van Adnchem 0-3 en 04, Gilian Rabehng 0-5. De ploeg van trainer Gcr Mulder domineerde de ge hele wedstrijd. Het enige verwijt dat men het gemoti veerde 'WIK' zou kunnen maken, is dat het gezien hef, aantal kansen nog enigszins mild was voor de laag ge klasseerde Rotterdammers ODC-WCR 24(14), Marcel de Koning 1-0, Ene Jansen 2- 0 Henny van Buuren staat met meer onder de lat by de hoofdmacht van ODC. Hem werd naar aanleiding van een conflict met een teamgenoot door het bestuur van ODC een schorsing voor één wedstryd opgelegd De doel man pikte dat met en stapte subiet op. Trainer Hans Bas- sant was zodoende genoodzaakt Dave Hey uit het derde elftal tegen WCR m het doel te posteren RVBzondag HSC-Blijdorp 3-1 (04), Martin Zagwyn 1-3, Sjaak van dei- Have 2-1 en 3-1. HSC moest het eerste half uur wennen aan de fysieke tegenstand van de gasten In deel twee le ken de Vlaardingers doordrongen van het feit dat ze echt tot de bodem moesten gaan om geen verhesparty te in casseren. Met tien punten voorsprong op de nummer twee lykt de titel nu al binnen handbereik voor HSC SC De Roef-Demos 5-1 (2-8). Richard SJagmoIen 4-1 De mos was duidelijk niet bij de les wat goed werd afgestraft door de gastheren Doelman Marvin Jansen werd na aan merkingen op de leiding door scheidend Demos-tramer Jan van der Hurk naar de kant gehaald Na afloop in de kleedkamer kreeg de getergde sluitpost naar aanleiding van zyn uitlatingen alsnog de rode kaart van de arbiter voorgeschoteld Tips voor deze rubriek kunl u doorgeven aan de sportredaktie van deze krant, poslbus 490», 3130 KC Vlaardingen. De sportre daktie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2340055 en in de avondo ren onder 0104004420. MAANDAG 11 MAART Zaalvoetbal. 20 00 Hermes DVS-Etcha ZW (MaignethaD, 20 5Q, SVDPW-RHS {Margriethal), 2030 MSV7i-Groene Olifant (Weth. Snuthal)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 8