24 on WK gelooft het wel na de rust KV Vlaardingen is rijp voor de overgangsklasse MW'27 kan titel en toetje wel vergeten Achterstand op koploper slinkt tot drie punten DVO'32: veilig en kans op extraatje II s Excelsior M morst punten HVO degradeert ondanks winst Cion vergooit kans op prijsje CKC Maassluis 'veegt' Vios HBSS-vrouwen gaan aan kop Zwaluwen is vermoeid Deltasport scoort te weinig Spelbederf redt Hoekse Boys GTB is klaar voor topper Hoekers tonen geen medelijden 'Periode' gloort voor Excelsior'2Ö HSC nu ook kampioen ODC heeft kandidaat voor opvolging Kersen j Rotterdams Dagblad Maandag 22 april 1996 Ridderkerk Koploper Excelsior Maassluis heeft ongewild voor ex tra spanning in de tweede klasse B gezorgd door in het duel tegen RWH twee punten te morsen. De ploeg-van scheidend trainer Aad Andriessen kwam in Ridderkerk niet verder dan een doelpuntloze puntendeling waardoor Rijns- burgse Boys de lij staanvoerder tot één punt kon naderen. Omdat Tom Visser (geblesseerd) en Hessel Hazewindus (schor sing) ontbraken moest Andries sen het een en ander omgooien. Ruud den Engelsman opereerde zodoende als diepe spits met Paul Louter kort daarachter. Veel sco ringskansen kreeg liet aanvals- duo niet. 'Maassluis' krijgt Zevenhoven, Geinoord en HVO nog. „Die ploe gen moeten we gewoon kunnen pakken," blikt Andriessen voor uit. „Naar Rïjnsburgse Boys kij ken we niet We moeten zelf alles winnen. En wie weet iaat Rijns burg nog wel een steekje vallen." Delft Ondanks de 3-2 winst op Vitesse Delft is voor HVO het doek gevallen. Omdat ook de con currenten zaterdag punten pak ten is degradatie van de Vlaar- dingse tweedeklasser een feit. In Delft maakte de ploeg van inte rim-trainer Jaap van der Nol ein delijk de kansen af die het kreeg. Glenn Brown vond na weken weer eens het het en schoot de ruststand op het bord: l-ö. Na rust verdubbelde het met vier inval lers spelende HVO de voorsprong via Johan Visser, die met zijn eer ste balcontact 2-0 aantekende. De thuisploeg kwam terug tot 1-2 voordat Mare Maatsen ogen schijnlijk de beslissing binnen schoot. Maar vijf minuten voor tijd werd het toch nog 2-3. Doel man Mark van der Kroon keek in de slotfase nog een penalty naast. Door Sander Sonnemans Schiedam Met drie wedstrijden voor de boeg doet WK nog volop mee voor de prij zen in de vierde klasse C. De ploeg uit Kethel won zelf met 2-0 van Zuidland terwijl koploper TOGR zich in Maasland door MVV27 twee punten liet afsnoepen. WK's (19-33) achter stand op de lijstaanvoerder slonk tot drie punten en ook voor wat betreft de derde pe- riodetitei zijn de 'Ketheliapers' in de markt Daarin gaat SSS (4-9) aan kop met DVO'32 en WK (4-8) op een gedeelde tweede plaats. Vteardingen—Cion is na de neder laag tegen SSS (0-1) uitgescha keld voor de,derde .periodetitel De Haaswalers hadden aan één doeltreffende counter, genoeg om de-koppositie in de strijd om die derde periode te verstevigen en een concurrent af te schudden. Ondanks het veelvuldige balbezit van de thuisclub waren de spitsen voor het doel niet scherp genoeg. Zelfs met een extra spits kon Cion de SSS-defensie nietslechten. Het leverde, wel een boeiend schouwspel op met mogelijkhe den voor Cion.Erwin van Rooy knalde echter net over en Johan van Toom net naast. Numansdorp Met de 2-9 over winning op Vios heeft CKC Maas sluis zich veilig gespeeld in de derde klasse. Door onnodig punt verlies in voorgaande partijen hadden de Maassluizers alle hoop op een eventuele titelstrijd al op moeten gever.. „Het was natuurlijk verschrikke lijk heet/' overdreef Maassluis- speler Lennard van der Vaart enigszins, „waardoor je toch ver rast werd. Maargelukkig stelde tegenstander Vios helemaal niets voor, hoewel ze vorige week toch met maar één puntje verschil van topper Dijkvogels had verloren." Maassluis speelde een flitsende eerste helft waarin de combina ties liepen zoals hét hoort: vlot en doeltreffend. Invaller-coach Jan- Henk de Vast Frits Broers moest zelf in Drachten korfballen zag tot zijn genoegen dat Maas sluis met een 0-5 voorsprong de rust inging. Ook na de hervatting hadden de Numansdorpers niets in te brengen en hep Maassluis gestaag naar de 2-9 zege toe. Voor Maassluis scoorden: Jan Boog (3), Mariska Renzen (2), Mar leen Dekker, Chris van Hezel, Ed win Zeegers en Lennard van der Vaart (allen eenmaal). Schiedam—Met negen punten uit drie duels gaat het team van HBSS aan de leiding in het Schiedams voetbalkampioen schap voor vrouwen. De Harga- formatie won de laatste wedstrijd met 5-1 van SMC en scoorde tot op heden 22 doelpunten en kreeg er slechts drie tegen. PPSC (2-6) kan vanavond op gelij ke hoogte komen als het wint van hekkesluiter WK (2-0). Lang zal in dat geval de koppositie niet worden gedeeld, want donderdag 25. april ontmoeten HBSS en PPSC elkaar op Harga (18.45). De omhelzing van het trainersduo Bram Seholte/Gerard Heijdra het tweetal dat WK na het ver trek van oefenmeester Jan Klein geld weer helemaal tot leven bracht na het laatste fluitsig naal was gezien voornoemde ont wikkelingen natuurlijk te begrij pen, maar voor het vertoonde spel hoefden de twee elkaar niet om de nek te vliegen. Want hun volgelin gen geloofden het met de 2-ü voor sprong na de theepauze we! en bakten er nadien maar weinig meer van. Overigens mochten ze ergens nog dankbaar zijn dat Zuidland kort na de rusteen straf schop miste, anders had WK het nog wel eens moeilijk kunnen krijgen. De thuisploeg met uitzicht op de titel kwam al in de tweede minuut op een voorsprong enigszins met de hulp van de arbiter. In een ac tie van de met een liesblessure spelende Robin Smallegange waarmee hij de gevarenzone trachtte te penetreren, liep WK's aanvoerder zich vast. De man in het zwart had een overtreding ge zien, legde de bal op 'randje zes tien' en Theo Smit pegelde het ca deautje achter Zuidland-doelman Marcel van Meurs: 1-0. Na de tref fer waren "het lange tijd de. bezoe kers die de dienst uitmaakten. Dat werd bijna beloond met de ge lijkmaker toen de voortdurend et terende Arie vanSintemaartens dijk ondanks het buitenspelsig- naal van de grensrechter-alleen Robin Smalle gange (7) so leert richting gebied. De WK-aanvoer der kwam niet aan scoren toe en bleef op negentien treffers steken. Foto Peter MolKenboar op doelman Stefan van Hagen mocht afgaan. De sluitpost verliet echter op tijd zijn honk en grab belde de bal van zijn schoen af. Later in het eerste deel hield Van Hagen Zuidlands spits wederom van scoren af door een vlammen de schot in de korte hoek met zijn vuisten tot corner te degraderen. Kogel Ook WK, dat zich na verloop van tijd hervond,, kreeg enkete sco ringskansen. Eerst knalde Marco Kleimin het zijnet, waarna Smal legange oog in oog met de doel man recht in zijn handen mikte. Vijf minuten voor de rust kwam Voetbal Vereniging Kethel op flu- weel te zitten. Richard Lecker was er als de kippen bij om de half ge keerde kogel van Marco Klein over de doellijn te drukken. Zoals viel te verwachten trachtte Zuidland vroeg in de tweede epi sode de aansluitingstreffer te for ceren en die leek er te komen toen Arie van Sintmaartensdijk tegen het gras werd getrokken. De punt- speler stelde er prijs op het vonnis zelf te véllen, maar mikte op de paal, Vervolgens ebde het offen sief even snel weer weg en leek WK zonder problemen de score op te kunnen gaan vijzelen. Maar de Kethelse formatie weigerde het publiek te verwennen hoewel er mogelijkheden zat waren de marge te verruimen. Te veel spe lers waren uit op eigen roem en brachten daarmee hun eigen de fensie onnodig in de problemen. Met vallen en opstaan hield WK de nul, met dank aan doelman Van Hagen die toch ook een aan tal malen prima handelend moest optreden ora zijn ploeg op de been te houden. Het hoogtepunt van zijn optreden was zijn reactie op een kopbal van Cees van Sint- maartensdijk. De Zuidland-bank rekende al op een treffer, maar op miraculeuze wijze werd die onder de lat vandaan getikt. WK-Zuidiatd U> (3-0). 2. Theo Smit 1-0, 40. Richard Lecker 2-0. Bijzonderheden: Scheidsrechter J.C.M. Knuppe toonde Cees Bevaart, Kaap Kweekei, Wim Pronk (allen Zuidland) en WK's doelpuntenmakers het gele kartonnetje. WK: Van Hagen, Scholte, Huisman (65, Van Mil), Van Baarle, Raaymakers, Van der Ven, Smallegange {Weerdenburg), Klein, Van de helm, Lecker, Smit. Zuidland: Van Meurs, Molengraaf, Cees Bevaart, Arie Bevaart, De Leeuw-Van Weenen, Jaap Kweekei, Cees van Sint maartensdijk, Pronk (60. Jan Kweekei), Braam, Arie van Sintmaaxtensdvjk, Wami- ong (80. Carlo van Sintmaartensdijk). Door Ton de.Leede Vlaardingen Voor KV Vlaardin gen lonkt de titel nadrukkelijk na de overduidelijke 22-10 overwin ning op Merwede. De korfballers van trainer-coach René Zwets, na twee opeenvolgende nederlagen in een 'dip' beland, speelden za terdag bij vlagen oogstrelend eri toonden rijp te zijn voor promotie naar de overgangsklasse. De Vlaardingse korfbaltrots had met vijf punten voorsprong op naaste belager WION de eerste veldhelft afgesloten en leek de eerste klasse al met één pas te hebben verlaten. Maar plots kwam de klad in alle euforie rond de eeuwige ambitie om hogerop te willen.. „Een misser als tegen Phoenix," vergoeiljjkt 'korfbalprofessor' Zwets, „dat kan en mag een toekomstig kampioen overkomen? Maar zoals we vorige week speelden bij Danaïden mag natuurlijk nooit. Ik bad vooraf nog zo aangegeven dat de accep tatie naar elkaar beter moest zijn. Maar toch ging men weer tegen elkaar lopen schelden en moppe ren. In de rust had ik echt willen ingrijpen, maar de mogelijkhe den ontbraken mij. Het eerste, tweede en derde team speelden tegelijk dus had ik geen wissels tot mijn beschikking die verande ringen hadden gebracht. Ik heb de afgelopen week met een aantal spelers gesproken en met hen doorgenomen wat me het meest dwarszit. Gelukkig toonden ze be grip en ik hoopte dat ze tegen Merwede, een simpele midden moter waar ik niet van onder de indruk ben, iets naar zichzelf, naar. raij en naar de vereniging goed maken. De partij tussen de koploper, die haar voorsprong tot één punt heeft zien slinken, en Merwede kende voor de thuisploeg een stroef begin. Het achttal leek meer moeite te hebben met het hoge gras én de zomerse tempera tuur dan met de Sliedrechtse op ponent. Merwede liep na tien mi nuten naar een 1-3 voorsprong uit geholpen door Vlaardingen, dat te vaak stil stond, op de meest on voorstelbare manieren balverlies leed en de tegenstander elk duel liet winnen. Het was Roel van Leeuwen, die even ervoor nog de ergernis van zijn luidkeels reage rende coach opwekte door te schieten en niet eens de korf te ra- Felle strijd onder de korf van Merwede waar de aanval van KV Vlaardingen onschadelijk werd gemaakt. De Vlaardingers won nen en lijken rijp voor een niveautje hoger. Foto Peter Molenboer ken, die zijn pïoeg op sleeptouw nam. Het korfbaldier, een soms niets ontziende terriër die zelfs niet schroomt met de elleboog zijn directe tegenstander op af stand te houden, scoorde de aan sluitingstreffer en luidde het her stel van zijn ploeg in. Vlaardingen had waarschijnlijk twintig minuten nodig gehad om zich over het dode punt heen te zetten. Ineens werden er weer du els duels uitgevochten, werd voor elke meter geknokt en soms was zelfs een vleugje 'samba' te her kennen. Dat frivoie spei dat Vlaar dingen ten toonspreidt als het lek ker in het velletje steekt. Nog voor rust nam de Zwets-brigade een 9- 6 voorsprong, die meteen na de hervatting op ongelooflijk fraaie wijze werd uitgebreid. De mooiste aanvallen, combinaties en af standschoten lieten de toeschou wers soms likkebaarden. En Merwede? Dat keek vol ontzag en vanzelfsprekend ook vol afgrijzen naar de al .maar oplopende score die pas stopte bij 22-10. „Over de uitslag ben ik wel tevre den," sprak Zwets na afloop. „Niet over de gele kaart voor Ro nald Verweij (die kwaad een bal wegtrapte; red.), want nu krijgt hij een schorsing van één partij. Dan houdt dan in dat hij volgende week, in het allesbeslissende duel tegen WION, niet kan meespelen. Dat wordt dé wedstrijd tussen twee voor elkaar angstige ploegen die heel graag kampioen willen worden." Doelpuntenmakers KV Vlaardin gen: Johan Langbroek (6), Astrid van Huët (4), Peter Hoornweg (4), Roel van Leeuwen (3), Ronald Verweij (3), Cindy van Hulst en HediMookhoek. Poot Marcel Slootwg Maasiand Een zeperd van de eerste or de. Zo valt de teleurstellende puntende- ling (irl> tussen MW27ëh Koploper TO GR te omschrijven. Wat op papier de kra ker van de vierde klasse C was, bleek na. negentig minuten voetbal voor de neutra- 'Ie toeschouwer een grote sof.. De Maaslanders schoten niets óp met-het gelijkspel want het gat met de Rotterdam se lijstaanvoerder blijft zes puntenDe la chende derde was WK, dat.2elf met 2-0 van. Zuidland won en de achterstand op. TOGR zag slinken tot drie punten met nog drie wedstrijden te spelen. Ook de na v competitie, door middel van het winnen ran de derde periodetitel, kan iIW27 op z'n buik schrijven. Daarvoor hebben SSS, WK en DVO'32 momenteel de beste pa pieren.. Hoewel de belangen dus groot waren •bleek dit niet uit het spel van de thuis ploeg, die ais een kip zonder kop over het hobbelige véld rond rende. Of beter ge zegd wandelde, wantMW27 speelde in een zomeravondtempo. Niets lukte bij de gastheren, die er amper in slaagden het vijandelijke doelgebied te bereiken. TO GR waande zich in luilekkerland bü.-zoj weinig tegengas van hel door Leon Booy - getramde elftal, In tegenstelling tot de pn- 1 niekerig aandoende, spielopbouw van MW27ftiet'de Rotterdamse, kampioens- kandidaat bet balletje lekker-rond gaan, i óverigens.zondev grote kansen te creëren. TOGR nam ziifs de leiding door het ge- i knoei van de Maaslanders.' Aan de openingstreffer van Dave de Mnn- nik ging een'veelvoud aan fouten vooraf. -Allereerst was het de slordige dieptebal 1 vanuit de MW-defensie waardoor TOGR- spits Daniël Los .pardoes in balbezit kwam. Diens schop verdween nog via een - Maaslands been naast, maar in de daarop volgende hoekschop kreeg De Munnik al- ie gelegenheid om dè 1-0 binnen te :kni- ;_ken. jv'fgji;:®! Nonchalance, MW27.tralner Leon Booy moet des dui vers zijn geweest over zoveel nonchalance bij ftjn spelers. In ieder geval.tapten zij na s de theepauze uit een ander vaatje. De du- eis wérden veel feller aangegaan en MW27 ging eerder storen; w'aardoor TO GR niet het niveau van voor de rust iaal- de. De reeds door TOGR-bestuursieden tftdons do nist aangehaalde rnarc dat hun ploeg maar één helft goed kan spelen, werd dan ook bewaarheid. In de twaalfde, minuut van de tweede helft liet invaller Ad.van der Poort een mogelijkheid opde 1 gelijkmaker onbenut -Zijn ploeggenoot Stoven Chobm deed het een kwartier.voor het einde veel beter. Uit een voorzet van Remco Rodenrijs koptê .uitgerekend de /kleinste mat, van hei veld de gelijkmaker achter dé geslagen TOGR-doelroan Ruud - Boessen: l-l;-Meer zat er echter.niet op sportpark De Commandeur, waar de toe schouwers onder zomerse omslandighe- deneen treurspel moesten aanschouwen. MVY-ft.TOGR Miil-l). Jt Om deMmbik 0-1/70. Steven Cbobin 5-1.- "v.v B(jwjiderheden: Sch^dsrecbter RA.de. Graaf gaf geel aan Wim Put en Ruud van den Hout (MW27X- MYV27: Bennüc, Goos, Van der Hout, Put,Rumard, Kraayenboscb, Landsbergen (46. Van der End), Ch* /bin, Rodenrijs, Aaron (46. Davidse), Van der Gaag(62, VanNierop). - - Vlaardingen—Voetbaltrainer Jaap van der Nol hoeft niet bang meer bang te zijn vol gend seizoen by een degTadant aan de slag te moeten, DVO'32, zijn toekomstige club, stelde zaterdag dankzij de 2-1 zege op PPSC bet vierdeklasseschap veilig. Met de winst deden de Vlaardingers overi gens nog meer goede zaken, want ze draaien volop mee in de race om de derde periodetiel. PPSC gaf in de streekontmoeting tegen DVO'32 in alle opzichten .niet thuis. Trai ner John Kloppers telde zeker 'achttien opgelegde kansen' waarvan er slechts één achter DVO'32-doelman Jan Struis ver dween. Ruud opden Brouw scoorde voor rust de enige treffer. We zitten helemaal vast," aldus de vertrekkende trainer.„Ik weet ook niet wie bij ons nog voor de na- competitie het roer om kan gooien." Geheel volgens de voetbalwetten brak de ondoeltreffendheid PPSC op. DVO'32 gaf echter pas ha de rust kleur aan het feest dat was georganiseerd voor Robert Kortle ven. De spits speelde zijn 250ste wedstrijd voor DVO'32, bekroonde dat niet met een doelpunt maar kon met 'zijn' ploeg wel tweemaal juichen. Walter van Pemis zorg de tien 'minuten na de thee voor de ver diende gelijkmaker. Twee minuten voor tijd kopte Wim Mulders de winnende tref fer binnen. KNVB tweede klasse zaterdag Zwaluwen Vlaardingen-Excelsior Pernis 1-3. Het over volle programma van Zwaluwen begint zijn tol in de com petitie te eisen. Voeg daarbij het gebrek aan beleving en de nederlaag te gen Excelsior Pernis is verklaard. Slechts een half uur voetbalden de wart-witten aardig. Arjan Sloots scoorde ook de terechte 1-0. Een wissel bij Excelsior zorgde echter voor zoveel chaos in de defensie van de thuisploeg dat de gasten van dicht bij op gelijke hoogte konden komen: 1-1. Na rust haalden de Pemissers moeiteloos het potje uit. KNVB derde klasse zaterdag HBSS-RHS1-1 (0-1). Pas in het vertrouwde systeem met twee spitsen kon HBSS tegenstander RHS onder druk zetten. Voor de rust waren het de gasten die domineerden en op voorsprong kwamen. Na de thee zorgde HBSS voor de druk en kwam via Jaco van Tilborg terug 1-1. Deltasport-Rijsoord 3-312-1). Deltasport kwam driemaal op voorsprong maar zag die ook telkens gelijk getrokken. John van Spronsen en tweemaal Leo van Ree vanaf de strafschopstip zorgden voor de Vlaardingse treffers, die niet genoeg bleken voor de drie punten. KNVB vierde klasse zaterdag Die Haghe-Hoekse Boys 1-1 (0-0). Hoekse Boys dacht met een 1-0 nederlaag huiswaarts te moeten keren. Spelbe derf van de Haagse doelman vlak voor tijd werd gehono reerd met een indirecte vrije trap op een paar meter vóór de doellijn. Marco van de Bos knalde die in de kruising1. RVB zaterdag Melissant-DRGS 3-1 (1-1). Met zes invallers deed DRGS het verbazingwekkend goed. Ab Versteeg zette 'de Schiedammers zelfs op voorsprong. Na de 1-1 vlak vopr rust knapte er echter iets waarna Melissant rustig uitliep. HSC-HelIevoetsIuis 0-1 (0-1). Voor Heltevoetsluis storid nog een hoop op het spel. Al na zes minuten kwam dat tot uitdrukking in het enige een doelpunt van het duel. Oude Maas-TSB 2-2 (1-1). TSB is eindelijk weer op schal en beschikt ook over wilskracht. Vincent de Voogd kopte de 1-0 binnen. Vijf minuten voor tijd keek TSB plots te gen een 2-1 achterstand aan. Peter Daskalak pakte alsnog een punt voor zij n ploeg. DES'67-GTB 0-1 (0-0). Koploper GTB versloeg 'rcuzendb- der' DES'67 niet zonder slag of stoot. Trainer Hans Hrio- gendoorn werd buiten de lijnen gestuurd door de volgens hem 'arrogant leidende arbiter'. Twee GTB'ers van wie Hoogendoorn de namen niet wilde noemen, kregen gepl alvorens Bud Loomans vijf minuten voor tijd de .1-0 bin nenschoot. KNVB derde klasse zondag GONA-Hoek van Holland 1-3 (0-2). De bezoekers hadden duidelijk geen medelijden met de degradatiekandidaat en dompelden de thuisploeg in nog diepere zorgen. Plet Boon (strafschop) en Edwin Roelvinck scoorden de eersfe twee treffers. Na de thee kwam Arthur van Wieren drie maal alleen voor de doelman, maar de mogelijkheden wa ren niet aan hem besteed. Frenk van der Berg schoot na de 2-1 de hoop van GONA aan barrels, KNVB vierde klasse zondag Tediro-Excelsior'20 2-2(1-1).Excelsior'20 was door de af wezigheid van Dennis Egging, Allan Haleplioglu, Dennis Gouka en Glenn Ton (geblesseerd) gehavend en keken twee maal tegen een achterstand aan. Johan Hammer- stein en Luuk van Troost behoedden hun club voor een nederlaag zodat de Thurledeclub in dubbel opzicht in de race blijft voor een periodetitel. Steeds Volharden-VFC 2-2 (2-1). In de openingsfase keer de VFC-doelman Mike de Vette een afstandschot, maar de terugketsende bal werd vervolgens vrij gemakkelijk ingeschotenErik Deekman bracht VFC terug in de wed strijd en na de pauze kon ook Rob Robbemond raak mik ken. De thuisploeg kwam in de slotfase alsnog langszyn EDS-RKWIK 7-2 (4-1). Het als derde geklasseerde EDS was oppermachtig en liet geen spaan heel van het laco niek spelende 'WIK'. De zware nederlaag was dan oöKte wijten aan de flegmatieke instelling van de blauw-wittén, Patrick Wijzenbroek liet de Vlaardingse treffers noterejï. RVB zondag SVDPW-Tbe Harvar ds 2-1 (1-1). H w tieduel dat het aanzien nauwelijks waard was, werd vól gens 'DPW-trainer Rob van Vliet door de gelukkigste ge wonnen. Mutti brak de wedstrijd open, maarvijf minuten voor rust moesten de Schiedammers de gelijkmaker in casseren. Wim van Rij haalde in de slotfase verwoestend uit en bracht hiermee de zeer belangrijke beslissing, 'i'" NOC-ürsos 1-1 (0-0). Beide doelpunten.vielen in'de aller laatste minuut. Marti Schoenmakers snoepte het nadr promotie snakkende NOC alsnog een punt af. Marco Her ben werd na afloop benoemd tot de beste speler van hst seizoen, De jaarlijks te vergeven eretitel 'groene kikker' ging naar 'mister Ursus' Marti Schoenmakers, Excelsior (R)-MSV711-0 (0-0). Een dure nederlaag voor de Maassluizers die in de laatste wedstrijd tegen NOC ai- les moeten geven om degradatie te kunnen ontlopen. Een afstandschot in de kruising nekte MSV71. f Torarica-HSC 1-4 (0-2). HSC heeft door de zege igisteren ook het kampioenschap behaald. „Feesten doen we van avond niet meer, want dat hebben we vorige week afge daan," aldus trainer Piet Kattestaart. André, Vink $n Sjaak van der Have (3x) scoorden het kwartet treffers. r Demos-Portugues 4-6 (2-4). Demos keek al vrij sheltegép een 4-0 achterstand aan. Dave van der Hurk scoorde eén hattrick, Portugues liet Demos behoudens een 'treffer van Remco van der Steen niet verder komen. Louis Ra mos kreeg rood', Schiedamse Boys-Blij dorp 0-2 (0-0), Cock Bruinsd ver ving voor het laatst de geschorste trainer Leen Kooiman. Afgelopen donderdag speelden de 'Boys' ook het inhaq)- duel tegen Torarica. Die werd bij de stand van 0-1 ge staakt omdat de scheidsrechter ziek werd. Schiedam —Het bestuur van ODC, hééft een kandi daat gevonden om de onlangs opgestapte voorzitter Joost Kerssen op te volgen. Diek de Jong, voorzitter van het jeugdbestuur en thans revaliderend van een hernia-operatie heeft zich bereid verklaard dé hamer ter hand te willen nemen. „Diek had in een eerder stadium al eens te kennen gegeven wel iets voor die functie te voelen," zegt vj- ce-voorzitter Ria Kaiabogias." Tijdens de ledenver gadering in juni moet De Jong worden gekozen. Sportagenda MAANDAG 22 APRIL Schiedams Voetbalkampioenschap voor vrouwen.* 18.30 PPSC-WK DINSDAG 23 APRIL - Rotterdams Dagblad Trofee: (tussenronde) 18.30 Capelle-MW27, (tweede ronde) VFC-GLZ, Hermés DVS-Antibarbari, Zwaluwen Vlaardingen-SW. i

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 6