Bewoners van Steendijkpolder huiverig voor saneringsoperatie DORZO De nieuwe Clio Renault 'Ik speelde alleen maar een Jantje en Pietje-spelletje' PRIMEUR vanB$ f21.995 Gemeenteraad in arren moede Geraniummarkt in Lange Kerkstraat Rommelmarkt Harpe I Davids Nieuwe sloep neemt nog niet deel aan de Reddingbootdag Tentoonstelling over doneren 1 Ouderenbond kiest nieuwe voorzitter ;Expo Luijendijk geprolongeerd Wandeling door 1 Shiispolder-West Peuterspeelzalen gaan fuseren Nieuw Nieuwe motor in van Renault. De compacte auto van forma*. De Oio Rotterdams Dagblad Donderdag 9 mei 1996 Er is geen armoede in Schiedam, want als de bewonersverenigingen een beroep doen op de huurders om in actie, te komen tegen de huur verhogingen, dan laat het gros het aftveten. Iedereen is namelijk hartstikke blij om de huishaas te mogen, spekken. Zo, nu weet ik in ieder geval dat u dit stukje leest. Er is natuurlijk wel armoede in Schiedam, dat is sinds Zwart-Nazarelh altijd al zo ge weest en dat is met de vergrijzing en de migratie en de sluiting van de scheepswerven bepaald niet minder geworden. Schiedam telt 20 veel minima, dat nu eindelijk ook de regering heeft ingezien dat de problematiek van grootstedelijk niveau is. Eén grote-stadsprobleem is de spreekwoordelijke kloof tussen over heid en burgerij. Burgemeester Scheeres en wethouders Wiegman, Hafkamp, Reijnhout en De Leede grijpen van alles en nog wat aan om die kloof te dichten. Ze bedenken organisatievernieuwing, wijk budgetten, stadsgesprekken, zelfs schijnt serieus overwogen te wor den of de gemeenteraad voortaan een volks vragenkwartiertje kan inlassen, toemaari Ik vrees echter dat er weinig resultaat wordt geboekt als het by for maliteiten blijft Veel belangrijker is de bestuurscultuur, de stijl van besturen, de attitude naar de samenleving toe. Daar schort nog veel aan. Stadsgesprekken over het Hemaplein zijn leuk, al komt er he laas alleen een politiekcorrecte elite van mondige routiniers op af, maar ondertussen worden alledaagse zaken zonder ruggespraak met de bewoners gewijzigd. Ondertussen... wordt de routewijziging van bus 54 zonder inspraak van de passa giers en de betrokken wijken afgehamerd; schroeven de woningcorporaties de huren omhoog, tegen de advie zen van alle wykvertegenwoordigers in; worden spaarzame wijkbewoners bestraft met het weglekken van spaargeld uit de wijkbudgetten. Ik zie de laatste tijd heel wat aetieve Schiedammers die er geen zin meer in hebben. De moed zinkt ze in de schoenen, ze klagen over energieverspilling („waarom zou ik me nog inzetten?") en dat komt omdat de gemeente er te weinig tegenover stelt als mensen zich voortdurend inspannen. Sinds het vroegtijdig aborteren van de so ciale vernieuwing in Schiedam is het besef niet toegenomen dat in spraak en samenlevingsopbouw aantrekkelijk moeten worden ge maakt. Dan helpt geen vragenkwartiertje - al mag het van mij een half uur zijn. Wat wel helpt? De Schiedammers het gevoel geven dat hun in breng welkom is. En dat lukt alleen als je als gemeentebestuurder echt iets met die inbreng doet en als je met de aetieve bewoners mee denkt. Maar kom°n raadsleden wel eens kijken, als er in de Gorzen of in Groenoord ^eopzoomerd wordt? Checken de raadsleden of de af spraken ove: wijkbeheer zorgvuldig en tijdig door gemeentedien sten worden nagekomen? Komen ze met interessante tips voor socia le activering? Nee. Wat ze wel doen, is schraperig het gespaarde geld uit de wijk budgetten terughalen. Een faliekant verkeerde houding. Wat was het nou helemaal voor bedrag, hls je er het actieve kader uit de wijken mee gemotiveerd houdt? Als welwillende wijkbewoners -in het beheeroverieg al suf raken van regenteske boekhouders, dan is het niet zo gek als gewone huurders helemaal niet meer geloven in de mogelijkheid dat ze ooit iets aan bij voorbeeld de woonlasten kunnen doen. Dat ongeloof is pas echte ar moe, motivatie-armoede, bijna hetzelfde als apathie, en die is veroor zaakt door het stadsbestuur. KOR KEGEL j De Koninklijke Maatschappij Tuinbouw en Planten- 1 kunde, afdeling Schiedam, houdt zaterdag 11 mei tussen tien en vier uur weer een traditionele gerani- ummarkt. De markt, die voorheen op het Hema-plein in Schiedam plaats vond, is verhuisd naar de Lange I Kerkstraat. Naast de verkoop van bloemen en plan- 1 ten, is er ook een non-stop bloemschik-demonstratie. Muziekvereniging Harpe Davids houdt zaterdag U mei tussen tien uur en half vier een rommelmarkt op het museumplein aan de Hoogstraat in Schiedam, i De opbrengst van deze markt is bestemd voor de fes tiviteiten en de productie van een cd ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de vereniging dit jaar. Vlaardingen Redactie Waterweg: Gunneweg Menno Haddeman, Ben van Haren Danielle Hermans, Mariette Olsthoorn Rozendaa Care van der Ve den Zo gaat de nieuwereddingboot'Kapiteins Hazewinkel' eruitzien. Tekening KNRM Hoek van Holland De reddings boot 'Javazee' in Hoek van Hol land wordt in de loop van volgend jaar vervangen door de 'Kapiteins Hazewinkel'. De bouw van dit schip start binnenkort en is moge lijk dankzij een gift voor het volle bedrag. Het schip van de Konin klijke Nederlandse Redding Maatschappij gaat anderhalf mil joen gulden kosten. Hoewel niet officieel bekend is gemaakt van wie de gift afkom stig is, komt deze wel terug in de naamgeving van het nieuwe schip, de 'Kapiteins Hazewinkel', een zeemansfamilie uit Gronin gen. De nieuwe reddingsboot wordt compleet anders dan het schip dat nu bij het reddingsstation ligt, mede onder invloed van de in spraak die de bemanning van het station Hoek van Holland bij de voorbereiding heeft gehad. Zo kan het achterschip open om red dingsacties van zeilers, surfers en andere mensen die in zee liggen te vergemakkelijken. Dergelijke acties komen de laatste jaren veel vaker voor dan acties bij scheeps rampen, die door de toegenomen veiligheid steeds meer uitzonde ring zijn geworden. Ook de snelheid van de nieuwe reddingsboot wordt aanmerkelijk groter. De 'Javazee' haalt maxi maal zeventien tot achttien myl, de nieuwe boot kan tot vijfender tig mijl, dat is ruim zestig kilome ter per uur. Twee motoren leveren elk een vermogen van zevenhon derd pk. Een schroef kent de 'Ka piteins Hazewinkel' niet. De aan drijving gebeurt via 'jet' motoren en buizen met waterstuwing. Reddingbootdag Tijdens de Nationale Redding bootdag op zaterdag 11 mei wordt er nog gewerkt met de 'Javazee'. Bij wijze van compensatie scho telt schipper Jan van der Sar het publiek een aantal spectaculaire dingen voor. Tussen negen uur 's morgens en half vijf 's middags zijn er in en rond de Berghaven tal van demonstraties. Om negen uur al beginnen de korte rond vaarten met de 'Javazee'. Dona teurs van de reddingmaatschap pij hebben daarbij voorrang. „Dat geldt overigens ook voor de genen die zich ter plekke als do nateur laten inschrijven," zegt op stapper Ron Zegers. De opvaren de van de 'Javazee', die op afroep beschikbaar is, heeft zich belast met de publiciteit rond de Natio nale Reddingbootdag. „Onze maatschappij bestaat bij de gratie van donaties, giften en legaten. Wij proberen zoveel mogelijk do nateurs te werven. Zij kunnen op 11 mei in ieder geval meevaren, maar als er plaats is mogen na tuurlijk alle liefhebbers mee." De helikopter is tegenwoordig al helemaal geaccepteerd als aan vulling van de reddingsboot. Op 11 mei wordt er 's middags om half twee in en boven de Bergha ven een demonstratie gegeven. Bij massale reddingen vanaf bij voorbeeld passagiersschepen kan ook gebruik worden gemaakt van het loopnet. Wie aan den lijve wil ondervinden hoe dat aanvoelt kan het net proberen om tien uur, half één en om één en drie uur. Aan de Berghaven zijn verder verschil lende nautische stands opgesteld, ook is de reddingsmaatschappij vertegenwoordigd met informatie en een reddingswinkel. Het Maritiem Trainings Centrum (MTC), dat trainingen verzotgt voor mensen die in de 'off shore' werken, is eveneens op deze dag aanwezig met een reddingsvlot Door Jeile Gunneweg Maassluis Ze geloofden er al lang niet meer in. In die hele sa neringsoperatie niet. Want hoe vaak waren die grondafgravmgen nou eigenlijk uitgesteld? En kwam van uitstel niet afstel? Dus plantten de bewoners van de Steendijkpolder-Zuid de laatste jaren elk vooqaar weer nieuwe boompjes en struikjes in hun tui nen. En zetten ze de mooiste schuurtjes neer. Want wie reken de er na dertien jaar wachten nou nog op dat de afgravingen ooit eens zouden plaats vinden? Dat was dus even schrikken voor de bewoners in Maassluis-West, toen ze vorige week een uitnodi ging ontvingen voor een informa tie-avond over de saneringswerk zaamheden in Steendijkpolder- Zuid. Want wat ze niet meer had den verwacht, stond nu echt op de voorkant van de begeleidende in formatiebrochure: 'Het is z.over'. Alsof ze er blij mee moesten zijn dat straks de hele wijk overhoop wordt gegooid, al het groen ver dwijnt en de jarenlang geweiger de huurverhoging weer betaald moet worden. „Van mij hoeft het niet meer zo nodig, die hele toestand niet," meldt een bewoonster van de Du- nantdreef tijdens de inloopbijeen komst in De Koningshof. „Je krijgt er alleen maar troep en el lende van. Ik heb nu een prachti ge tuin, wat krijg ik daar voor te rug? Ik moet straks elk jaar weer de huurverhoging betalen. En alle kinderen zijn al de deur uit, dus als die verontreiniging schadelijk zou zijn geweest is het leed allang geschied." Haar buurvrouw staat liever stil bij de vraag wanneer haar straat aan de beurt is voor De Operatie. „Gelukkig, wy wonen in het eer ste cluster. Dat betekent dat we al in augustus aan de beurt zijn en we ook als eerste van alle ellende af zijn. Het is een gunstige perio de, want we kunnen nog gewoon van de zomer genieten." Ook twee bewoners aan de Sha- wdreef staan niet te juichen bij het idee dat de sanering nu toch uitgevoerd gaat worden. De vrachtwagens die de grond moe ten aan- en afvoeren rijden de ko mende 2,5 jaar dagelijks door hun straat. „Mijn vrouw wordt al ho rendol van het idee dat straks de kinderen in en uit lopen met blub- berige schoenen. Ik vraag me af wat de gemeente daaraan gaat doen. Stofschotten plaatsen? En komen er hekken langs de straat, zodat kinderen niet door die wa gens overreden worden? Ze zijn nu gewend zo de straat op te ren nen want er is een groenstrook. Hoe gaat dat straks?" Anderen uitten tegen de verte genwoordigers van de organisa ties die bij de bodemsanering be trokken zijn hun ongenoegen over de vergoeding, die zij voor het afgraven van de tuinen krij gen. Een taxatiebureau heeft vo rig jaar alle tuinen getaxeerd en daarvan begin dit jaar rapport op gemaakt. Somnuge bewoners is gebleken dat er bij de vergoeding geen onderscheid is gemaakt tus sen jonge en oude bomen. „Dus voor mijn bomen die er al meer dan twintig jaar staan, krijg ik net zoveel geld als mijn buurvrouw met haar éénjarige boompjes. Terwijl ik veel duurder uit ben, ais ik weer volgroeide bomen wil aanschaffen. Dat is toch raar?" Jammer vindt deze vrouw het ook, dat ze straks in een kale wijk komt te wonen, die nu zo groen is. „We moeten weer helemaal van vooraf aan beginnen, alsof we naar een nieuwbouwwijk zijn ver huisd." Onder de 400 tot 500 be zoekers leefden gisteravond ook veel praktische vragen, zoals: is er straks tijdens de werkzaamheden nog voldoende parkeerruimte in t de buurt? Wordt eerst het puinaf- 1 va! uit de kruipruimten gehaald, voor de beschermende laag folie 1 wordt aangebracht? Worden de schuren opgetild tot dezelfde hoogte als de schone leeflaag? En kan er zand in de tuinen gestort worden in plaats van aarde? De vertegenwoordigers van de be- trokken organisaties probeerden op alle vragen een antwoord te ge- I ven, al dan niet met behulp van de j tekeningen aan de panelen en het I informatieve foldermateriaal op de tafels. Bij detailvragen werd doorverwezen naar 5e informatie- j bijeenkomsten, die steeds per cluster voorafgaand aan de sane- f nngen worden verzorgd. Van de mogelijkheid om een formulier in te vullen met op- en aanmerkin gen werd gretig gebruik gemaakt. Een bewoner: „Ik vul dit maar in, want het is 20 druk datje nauwe lijks toe komt aan een goed ge sprek met die mensen. Hopelijk krijg ik per post nog wel ant woord." Schiedam ïn de hal van het Schieland Ziekenhuis in Schiedam is van 13 tot en met 26 mei een tentoonstelling met het thema 'Donor worden, dat doe je voor elkaar' van de Stichting Do norvoorlichting te bekijken. Met de tentoonstelling hoopt het zie kenhuis mensen bewust te ma ken van de noodzaak van het do neren van organen en weefsel. Er is ook een film te zien over het do norschap. Door Menno Haddeman Rotterdam/Schiedam 'Een Jant je en Pietje-spelletje', dat is vol gens de verdachte alles wat er is gebeurd. Het spelletje speelde hij met zijn 5-jarige stiefdochter in bed. Alsof het poppetjes waren stak de verdachte z'n vingers door de gaten in de dekens waar ze sa men onder lagen. „Hallo Piet, dag Jan," zei hij dan. Dat de man in plaats van zijn vingers ook af en toe zijn penis door de gaten stak, is volgens hem onzin. „Misschien dat het in mijn slaap eens is ge beurd Ik heb het nooit bewust ge daan," maakte hij de rechtbank duidelijk. De 47-jarige uit het noorden van het land afkomstige Schiedam mer stond gisteren terecht op ver denking van ontucht en mishan deling van zijn 5-jarige stiefdoch ter. Volgens het meisje en haar moeder heeft de man in oktober De Algemene Nederlandse Bond voor Ouderen in Vlaardingen heeft tijdens de onlangs gehouden alge- f mene vergadering A. Hofman tot nieuwe voorzitter benoemd. De voormalige voorzitter Jan van Leeu- s wen is opgestapt. Van Leeuwen kreeg voor zijn werk voor de MBO het Lidmaatschap van Verdienste uit- gereikt. De fototentoonstelling van Martin Luijendijk in de hal van het stadhuis van Maassluis wordt verlengd tot 10 mei. Vanavond geeft de fotograaf ter plekke tussen 19.00 en 19.30 uur tekst en uitleg hij zijn wer ken. I Het college van b en w brengt dinsdag 14 mei een be zoek aan de wijk Sluispolder-West. Tijdens de wan- j deling, die om twee uur begint, kunnen de wijkbewo ners hun vragen en opmerkingen kwjjt bij de leden I van het gemeentebestuur. Aan de wandeling nemen ook vertegenwoordigers van de WSM, de politie en ENECO deel. Het bezoek wordt om vier uur afgeslo- ten met een inloopbijeenkomst in de recreatieruimte jvan het verzorgingshuis Zonneweelde aan het Von- delpark 2. De inloopbijeenkomst duurt daar tot vijf De peuterspeelzalen Het Trefpunten Harlekijn gaan fuseren. Per 1 september gaat onder de naam Harle kijn een grote peuterspeelzaal van start, gevestigd ,'aan het Annie M.G. Schmidtplein. Vorig jaar werd idaar door Harlekijn een nieuw gebouw betrokken, 1 dat zich uitstekend leent voor een grote groep van 2- jen 3-jarige peuters. Een team van leidsters staat l straks klaar om de kinderen te begeleiden. Advertentie Westhaven plaats 22 vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac- Telefoon 4004310 een nieuw design, een voorbehouden- denngsh.jdrage er. kost in alle opzichten a p„,s inclusief BTW. exdmtef vennij Bel ons voor KSSSS® RENAULT EEN E1QEN MANIER VAN IEVTN De klant centraal, de auto optimaal James WaW/eg 12-14, 3133 KK Vlaardingen. Tel. 010-4353533 vorig jaar in hun huis een seks- spelletje gespeeld. Het meisje ver klaarde bij de politie dat zij tegen haar wil de penis van de man moest vasthouden. De affaire kwam eind vorig jaar aan het licht toen een schooljuf frouw een flinke blauwe plek op een bil van het meisje ontdekte. In een kringgesprek vertelden klasgenootjes aan elkaar wat ze niet leuk vonden. Het meisje trok toen plotseling haar broek naar beneden en liet zien wat zij niet leuk vond. Ze vertelde dat haar stiefvader haar een schop had ge geven. De juf heeft toen direct contact opgenomen met de moeder, die vervolgens samen met haar doch ter naar het politiebureau is ge gaan. Daar deden 2e aangifte van mishandeling en kwam ook het verhaal van de ontucht naar bo ven. De verdachte, die al meerdere ma len met justitie in aanraking is ge weest en verschillende keren in een psychiatrische kliniek heeft gezeten, gaf gisteren tijdens de rechtszitting voor de Rotterdamse srechtbank toe het meisje een keer te hebben geschopt „Het was op mijn verjaardag en ik had teveel gedronken," zegt hij. „Ik had weer last van een psychose en wist niet goed wat ik deed. Dat zij met haar handen aan mijn penis heeft moeten zitten is niet waar. Dat is gelogen." Volgens officier van justitie mr. G. Munnichs is er iets goed mis met de verdachte. De man heeft, vol gens een psychiater die de ver dachte onderzocht, een alcohol probleem en last van psychoses. De officier hecht niet veel waarde aan de ontkenning van de man van het seksspelletje met zijn stiefdochter. „Het meisje heeft tij dens een lang gesprek met agen ten telkens hetzelfde verhaal ver teld Zij i s gehoord op een speciale op kinderen toegespitste onder vragingsmethode." De officier eiste daarom een ge vangenisstraf van een jaar, waar van vier maanden voorwaardelijk. Ook stelde hij dat de man zich verplicht onder behandeling van een psychiater moet stellen. Advocaat mr. C.J. Noppen be pleitte dat zijn cliënt nooit voor de vermeende ontucht kan worden veroordeeld. Het bewijsmateriaal tegen de man rammelt volgens hem aan alle kanten. „Ik heb mijn cliënt leren kennen ais een echte noorderling. Een eerlijke man, die zegt waar het op staat Hy geeft toe dat hij z'n stiefdochter heeft geschopt. Maar de ontucht heeft hij niet gepleegd." De verhoren die de politie heeft afgenomen van het slachtoffer zijn volgens Noppen veel te ten dentieus. „Zon studioverhoor, zo als de methode die de politie op kinderen toepast heet, gebeurt normaal gesproken uiterst zorg vuldig. In dit geval is het meisje op een slechte-manier verhoord. Deze informatie kan dus niet als bewijsmateriaal dienen." Noppen pleitte voor wat betreft de ontucht voor vrijspraak. Voor de mishandeling van de stiefdochter en een winkeldiefstal waar de man ook voor terechtstond, vroeg de raadsman een straf die gelijk is aan de periode dat zijn cliënt in voorarrest heeft gezeten. Noppen was het eens met de eis van de of ficier om de man verplicht te laten behandelen. De rechtbank doet over dertien dagen uitspraak. Donderdag 9 mei j SCHIEDAM DC de 4MoIens. Avondbiljart, j 18.00u. De Teerstoof. Apollo To- i neel,20.30u. Wijkcentrum Nieuw- j land. Psychometrie, met Johan Voorthuizen, 19.30u. Café De Zee- man. Pret-folk met Rapalje. 20.30u. VLAARDINGEN 1 Stadsgehoorzaal. Rasti Rostelli Show,2Q.15u. ROTTERDAM Nighttown. Fear Factory, 20.00u. Matrix. Noite Brasileira, 20.0ÖU. The Little Cave. OpenMuziekpo- dium, 20.Q0u. Luxor Theater. 1 Chess, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg. Gr.2. Wereld-mu- i ziektheater festival 1996, 20.15u, Kl.z,Alpengloeien,20.30u.DeDoe- I len. Gr .z. Meesters aan het klavier, j 20.15u.ZaalDc Unie. Stemmen uit Rusland, 2Ö.30u. De Vlerk.- Vers j Uit De Maas, 22.00Ü. RCf Theater. 1 Three of a kind, 20.15u. Biblio- J tbeektheater. Tien kleine neger- ftes, 20.30u. Hal 4. Bruiloft, 2ö.3Qu. R'dams Centrum voor Theater. I De Naakte Reis, 2Ö.3ÖU. Theater j Zui dplein. Gr.z. Entre Se villa y Ca- 1 diz,20.15u. Vrijdag 10 mei f SCHIEDAM j Filmhuis. Desperate remedies, 21.3ÖU. De Teerstoof. Apollo To- neel, 2Ö.3ÖU. VLAARDINGEN j Stadsgehoorzaal. 'Dag Giraf, j V.O.F. De Kunst Erik van Muis- j winkel, 14.G0u. en 16.00u. Fiets brug Vlaardingse Vaart. Start i vleermuizen-excursie, 22.Ö0U. ROTTERDAM Grote-of St. Laurenskerk. Mid- dagpau2e-orgelconcert, 12.45u. Chaka, Campus Talkradio, 15.30u. 1 ROTTERDAM Calypso 1: 'Sense and Sensibility' 1 (al) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Ca- lypso2:"Casino'(l6)dag.8.Calyp- so 3: 'Shanghai Triad' (16) dag. 1.15-9.30. 'Antonia'(16)dag.4-6.45. Calypso 2 Rikshïoscoop: 'Nine Months' (al) dag. 12.45-3.30. Cine- ramal:'TheJuror'(16) dag. 1.15-4- t 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Lawn- mower Man 2' Beyond Cyberspace I (16) dag. 1.154-6.45-9.30. Cine- rama 3'Advocaat Van de Hanen' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine- rama 4: 'Dead Man Walking' (16) 1 dag. 1,15-4-6.45-9,30. Cinerama 5: 'Lord of Illusions' (16) dag. 6.45- 3 9.30.do.vr.ma.di.ookl.l5-4.Corso: 1 'Critical Decision' (16) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Imax Theater: 'Survival Island' (al) dag. beh.ma. 24. The Living Sea' (al) dag. beh.ma. 3. za- .zo. ook 1. '12 Monkeys' (12) dag. j 7.15-9.45. Venster 1: 'De Jurk' (16) dag. 8. 'Cyclo' 16) dag. beh. ma. 10. Venster 2: '2001, A Space Odyssey1 (l6)do.8.vr.t/mdi.7.3Q.'Eggs'(l6) vr.t/mdi.lO.Lantaren2:TheWhi- j te Balloon' (16) dag. 8-10. Lumière j 1: 'Strange Days' (16) dag. 1.30- 5.30-8.45. Lumière 2: 'Broken Ar- 1 row' (16) dag. 6.45-9.30. do.VT.ma- j .di. ook 1.154. Lumière 3: 'Money i train' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma- .di. ook 1.154. Lumière 4: 'Heat' (16) dag. 8.30. do.vr.ma.di. ook 1- 4.30. Pathé 1: '12 Monkeys' (12) dag. 1-3.50-6.40-9.30. Pathé 2: 'The Birdcage' (al) zat. 9.30. Pathé 3: 'Get Shorty' (al)dag. 4.25-8.50-9.15. do. ook 2. Patbé 4: 'Leaving Las Vegas (16) dag. 11.40-2.104.40- 7.10-9.40. do. geen 11.40. Patbé 5: ThingstodoinDenver'Whenyou- 'redead. (16) dag. 11.00-1.35-4.10- 6.45-9.2G. do. geen 1 l.öö. Patbé 'Up Close Personal' (al) dag. 1- 3.45-6.30-9. Pathé 7: 'Copycat' (16) dag. 12.30-3.20-6.10-9. 'Toy Story' OV (al) dag. 6.05-8.10-10.15. za. al leen 6.05.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3