'25 De Rover berust in lot Excelsior'20 Hermes DVS gaat met zege wachtkamer in Holy ondanks nederlaag toch nog optimistisch 'Sportieve plicht doen en hopen op een wonder' Va De Walrus met Shell in zee 4K i Schiedam wil groter complex Medailleregen voor VZC Thurledeclubs rond de tafel Cricketers Hermes DVS verpletteren ACC Juenke voelt zich bevoorrecht coach Rotterdams Dagblad .fV v.-i-1-'; Maandag 20 mei 1996 Schiedam Het bestuur van honk- en softbalvereniging Schiedam wil, als het in de toe komst is aangewezen op een nieuw complex, er een extra speelveld bij. Dat heeft voorzitter Ton Ebben sportwethouder Luub Hafkamp en Jan van Vugt, direc teur van de Dienst Sport Recra- tie, tijdens een recent onderhoud meegedeeld. Over de toekomst van Schiedam bestaat overigens nog geen en kele duidelijkheid. De gemeente Schiedam en Rijkswaterstaat zijn het nog altijd niet eens over het bedrag dat het Rijk moet ophoes ten voor de aanleg vqn de 'tweede' Beneluxtunnel en daarmee ge paard gaande onherroepelijke wijzigende infrastructuur in het nabijgelegen gebied. Ook is met wethouder Hafkamp m verband met voornoemde ont wikkeling gesproken over een tij delijk verblijf elders vooreen jaar. De lokatie Bijdorp is een optie, waarna Schiedam eventueel weer terugkan op het oude complex, dat dan wel enkele tientallen me ters moet worden opgeschoven richting het terrein van voetbal vereniging SW. „We hebben beide heren gewezen op de fmanciele consequenties en dan ook aangegeven dat we in zijn voor een andere lokatie, zodat di rect een nieuw complex aange legd zou kunnen worden," schrijft Ebben in het clubblad. „Te den ken valt aan Sehiedam-Noord (Woudhoek/Spaland)," voegt hij er aan toe. Wethouder Hafkamp heeft toege1 zegd de mogelijkheden te onder zoeken. Gaardingen VZC heeft ook in het tweede weekeinde de jacht op medailles bij de Kringkampioen schappen met succes voortgezet. In bad Aquapulca in Dordrecht werden veertig medailles be haald: achttien gouden, vijftien zilveren en zeven bronzen. Verder werden door de Vlaar- dingse zwemmers tien limieten gehaald voor deelname aan de na- tionale zwemkampioensehappen. Zaterdag werden Kringkampi oen: Dustin van Horik, Annie Bui telaar, Finn van de Bas, Stefan Aartsen, Eddy van Vliet, Jasper van de Bocgert, Mignon van Hen- neken, Renske Huffmeier en Wil- ma Veldhoen. Zondag werden Kringkampioen: Wilma van Hofwegen, Finn van de Bas, Eddy van Vliet, Connor Vermeer, Renske Huffmeier en Wilma Veldhoen. De zwemmers Thamar Henne- ken, Rene Snoek en Chantal Lamet ontbraken vanwege een in ternationale zwemwedstrijd in het Franse Caen. SchiedamHet bestuur van voet balvereniging SMC zit morgen avond met de clubleiding van voordeurdeler PPSC rond de tafel om de verbetering van het com- „plex in sportpark Tburlede te be praten, SMC wil nu het eerste elf tal is gepromoveeerd naar de eer ste klasse, de accommodatie aan die status aanpassen en zou onder andere de huidige tribune graag vervangen zien door een nieuwe. Ook wordt gedacht aan een staan- tribune aan de andere kant van hethoofdveld. PPSC-secretaris Walter van Har- melen zegt bij afwezigheid van voorzitter Jos van Oers (vakantie) open te staan voor de plannen die van SMC-zijde te verwachten zijn. „Maar we kunnen voor wat betreft de verbetering van het complex niet meer doen dan vanuit onze fi nanciële situatie mogelijk is," zegt hij. „Het is niet waarschijn lijk dat PPSC de komende jaren een grote investering in het com plex kan doen. Daar ligt onze prio riteit ook niet. Die ligt op het ge bied van de interne organisatie en het opwaarderen van het vereni gingsleven. Daar hechten we mo menteel meer waarde aan. Veel meer kan ik er nog niet over zeg gen, want we horen morgen pas welke plannen SMC heeft. Dat de tribune, om een voorbeeld te noe men, aan vervanging toe is, lijkt me duidelijk." De Schiedamse Sportraad heeft zich nog niet over de ontwikkelin gen gebogen. „We hebben daartoe van SMC ook nog geen verzoek gekregen," reageert voorzitter Frans van Krugten. „Ik ben overi gens wel van oordeel dat deze ac commodatie eerste klasse-on waardig is. Of er gerekend kan worden op een gemeentelijke subsidie? Dat weet ik niet. Er is nu zeker geen geld voor. Mis schien dat er fondsen zijn aan te .wenden of er iets uit het potje on voorziene uitgaven gehaald kan worden. Daar hebben we als Sportraad echtei; geen inzicht in." Door Sander Sonnemans Schiedam Vijf seizoenen geleden onder toenmalig coach Ed van der Roer, lukte het niet, twee seizoenen geleden met trainer Roel den Hartog lukte het niet en ook deze voetbaljaargang lijkt het er niet van te komen. Het moet raar, erg raar lopen wil Excelsior'20 uit het nacompetitie-vuur nog een succesje kunnen slepen. Met een 3-1 nederlaag moest de ploeg van trainer Hans de Ro ver na de ontmoeting met TOGB gedesillusioneerd onder de douche. Als blikken konden do den. Ex celsiors geie- genheïds- spits Richard van der Meer (rechts) tracht door te dringen tot de gedachten van de scheidsrech terdie zich met zijn in consequente beslissingen meermalen de woede van de thuisploeg op zijn hals haalde. Foto Dannes van der Wel/Roel Dijkstra Alsof die nog niet koud genoeg was, zakte de temperatuur nog verder, want als gevolg van het viertal gele kaarten die Ex celsior'20 kreeg te incasseren moet de Thurledeploeg het zater dag in de uitwedstrijd tegen Transvalia zonder drie vaste krachten stellen. Hoe dan ook, De Rover constateerde na de ontluis terende nederlaag dat Excelsiors rol zo goed als zeker is uitge speeld. „We moeten nu alleen nog proberen tegen Alexandria'66 on ze sportieve plicht te vervullen en dan maar hopen op een wonder tje. Al geloof ik daar niet echt in." Om TOGB het hoofd te kunnen bieden liet de oefenmeester zijn ploeg met een kwartet aanvallers, onder wie 'tweede keus' Richard van der Meer, opereren en had hij in defensief ook ingespeeld op het twee spitsen-systeem van de be zoekers. Aanvankelijk leek dat een goede zet, want al in de tiende minuut stond Excelsior'20 op een 1-0 voorsprong. Aanvoerder Luuk van Troost kopte bij de tweede paal een voorzet in, maar die leek door Menno Stolk van de lijn te worden gehaald. De verdediger wist zich echter geen raad met de bal cn jaste 'm in het eigen doel. Ondanks de goede uitgangsposi tie slaagde de Thurlede-formatie er niet in de bal in de ploeg te la ten circuleren? in een poging een opening te vinden. Daar was voor al het fysieke en vroeg storende werk van TOGB debet aan en juist dat bleek later voor het suc ces van de bezoekers doorslagge vend te zijn. Granaat Nadat in deel een Jeffry Vermeu len eerst een decimetertje te kort kwam om in vrije positie in te tik ken, kopte hij in de daaruit voort vloeiende hoekschop wederom ongehinderd de gelijkmaker ach ter Exeelsior'20-doeiman Jan Floktra. Op slag van rust deed Re- mco van de Stam er nog een schepje boven op door een cross pass van Jeffry Vermeulen met buitenkantje rechts dioganaal als een granaat in te laten slaan: 1-2. Slechts het eerste kwartier na de theepauze toonde de thuisploeg weer karakter en leek het offen sief loon naar werken op te leve ren. Een vliegende schot van Erik Ruts verdween echter langs de verkeerde kant van de paal en een steenhard ingekopte hoekschop van Luuk van Troost werd op mi raculeuze wijze door TOGB-doel- man Maunce Langstraat onder de dwarsligger vandaan gehaald. Pas in het slot viel er op het bijveld weer wat te beleven, maar dan wel voor het doel van Excelsior'20. TOGB-invaller Vincent Switzar profiteerde van het foutje van ver dediger Dennis Egging en bepaal de gelijk de eindstand. „Over bezieling," blikte Hans de Rover terug op de twee voorgaan de duels, „had ik ditmaal niet te klagen. Maar TOGB had aanval lend gewoon meer te brengen dan wij. Bovendien lopen daar in de ploeg wél elf jongens die tot de laatste minuut strijd kunnen leve ren. Ze zaten er zo verschrikkelijk kort op dat wjj ons eigen spelletje niet konden spelen. TOGB is de terechte winnaar." Excelsior'20-TOGB 1-3 (1-2). 10 Mer.no Stolk ü-l(e d.),30 Jeffry Vermeulen 1-1,44. Remco van de Stam 1-2,86. Vmcent Swit zar 1-3 Bijzonderheden: De niet bepaald consequent leidende scheidsrechter A. Boer slingerde Dennis Egging, Luuk van Troost, Erwin. van Deventer en Enk Ruts (alien Exce!sior*20)en TOGB'er Jan van de Burg op de bon Excelsior'20: Flokstra, Egging, Van 't Zelf de, Van Troost, Van Deventer, Smits, Ja- link, Tan (80. Van der Heiden), Van der Meer (85 Etman), Hanunerstein {55. Van Dun). TOGB: Langstraat, Stolk, Van de Burg, Greesnicht, Mensen, Jeffry Vermeulen, Sander verroeulen, Robin Krielen, Patnek Vermeulen, Van de Stam (80. Switzar), Lex- mond DoorMikos Gouka Schiedam Terwijl zijn noten al lang en breed onder de douche stonden, zat Hermes DVS- doelverdediger Manuel Teixeira nog altijd op de staantribune. On danks de verdiende 3-2 overwin ning op Alexandria'66 waren er gemengde gevoelens. De thuis ploeg gaf in de slotfase van het eerste nacompetitieduel bijna de riante 3-0 voorsprong weg en mocht van geluk spreken dat de steenharde kopbal van Alexan- dria-invaller Jerry Ramzan op de lat uiteenspatte. Als geen ander besefte Teixeira dat de twee onno dige tegentreffers wel eens van cruciaal belang kunnen zijn als aan het eind van het competitie toetje de rekening word opge maakt en mogelijk het doelsaldo bepalend is. De mannen van trainer Frans Schaap kunnen nu het resultaat van het duel Alexandria'66- Zwervers Capelle (zaterdag) af wachten om vervolgens Tweede Pinksterdag zelf in Capelle het begeerde beslissingsduel om pro motie af te dwingen. „We hebben alles nog in eigen hand maar heb ben het onszelf moeilijker ge maakt dan eigenlijk nodig was ge weest," analyseerde Schaap. Dat er na negentig minuten vijf treffers op het scorebord zouden prijken, had in de rust zelfs de meest optimistische toeschouwer niet durven voorspellen. De eer ste rondgang was slaapverwek kend en zeker niet van nacompe- titie-mveau waar doorgaans de vonken vanaf vliegen. Het enige moment voor rust dat bij het pu bliek de handen op elkaar bracht was een combinatie tussen Scott Wulferdingen en Oscar Biesheu vel. Biesheuvel werd echter zo ver naar de zijkant gedreven dat hem niets anders restte dan de bat te rug te leggen naar Ron Strór- mann (evenals doelman Teixeira volgend jaar spelend bij Leoni- das-zondag; red.). Diens voorzet werd door Wulferdingen rake lings over gekopt. Direct na de thee bleek dat met name de thuisploeg met betere bedoelingen uit de kleedruimtes was gekomen. Eerst werd Marlijn van der Lee op 'randje buitenspel' nog teruggefloten door de uitste kend leidende scheidsrechter Van het Einde. Dat moment was ech ter wel het sein voor Hermes DVS om de onzekere André de Waard onder de lat van de bezoekers op de proef te stellen. Tien minuten later profiteerde Wulferdingen als eerste van het grabbelwerk van de doelman. Zijn kopbal was goed voor 1-0 en nadat de doelpunten maker ook de nummer twee voor zijn rekening had genomen leek de strijd definitief beslist. Hermes DVS stuurde Alexan dria'66 van het kastje naar de muur en het wachten was op meer doelpunten. Doelpunten die straks van doorslaggevend belang kunnen zijn. Wulferdingen bood Van der Lee een niet te missen kans en de 3-0 was een feit. Een schitterende uitgangspositie, wa re het niet dat gemakzucht en per soonlijke fouten aan de kant van de thuisploeg een hele andere wending aan de wedstrijd gaven dan werd verwacht Eerst was er de volledig onnodige overtreding van voorstopper Roberto Costa op Maurice Oomens met een straf schop als resultaat. Oomens zelf verzilverde het buitenkansje. Daarna faalde de Hermes-defen- sie, Teixeira incluis, en was het voor Oomens een koud kunstje om "met zijn tweede treffer de spanning terug te brengen. Omdat de Hermes DVS-voor- waartsen geen gebruik wensten te maken van de enorme hoeveel heid ruimte die hen geboden werd, kreeg de Harga-ploeg nog bijna de deksel op de neus door toedoen van Jerry Ramzan. Zyn kopbal belandde echter op de lat zodat Hermes opgelucht en ver diend met drie punten van het veld stapte. Hermes DVS-Alexan dria'66 3-2 (0-0), 53. en 60. Scott Wulferdin gen 1-0 en 2-0,72. Marlijn van der Lee 3-0, 77. en 85, Maunce Oomens 3*1 en 3-2. Bij- zonderheden: Scheidsrechter Van het Ein de gaf geel aan Roberto Costa, Wilco Beren schot, Laurens van Dijk (allen Hermes DVS) en Maunce Oomens, Bob Verwoerd (Alexandna'66) Voor Löurens> van Dyk is het seuoen over. Hu ontving zyn zevende prent en kan een schorsing van dne wed strijden tegemoet zien Hennes DVS: Teixeira, Silva Ramos, Baert Costa, Van Dijk, Snel, Strörmann, Berenschot, Biesheuvel, Van der Lee {80, Dijkstra), Wulferdingen (85 Mwamki). Alexandria'66: De Waard, Hartman (70. Ramzan), Van Someren (65. Barzilay), Van Noort, Stam de Jonge, Oomens, Banffer (45. Verwoerd), Rysdijk, Slotboom, Bres- ser, Ceelen Door Nick van der Sluis Gaardingen De teleurstellende nederlaag op Hemelsvaartdag in en tegen Tilburg, maar vooral de teleurstellende instelling van bij na de complete ploeg tegen de koploper in de hoofdklasse Zuid, heeft de honkballers van Vïaar- dingen-Holy blijkbaar toch aan het denken gezet. Intern is er dui delijk van gedachten gewisseld met als opvallend resultaat dat er gistermiddag aan de Zwaluwen laan in elk geval een gemotiveer de ploeg stond. Dat leidde niet tot een overwinning het Nijmeeg se De Hazenkamp won in zeven innings met 3-13 maar coach John Jonkers en zijn ploeg kon den na afloop met opgeheven hoofden van het veld gaan. De Hazenkamp was een maatje te groot voor Holy. „Maar de spelers hebben voor het best mogelijke resultaat geknokt. Nee, ik ben niet tevreden, maar zeker niet te leurgesteld," stelde de Vlaar- dingse coach na afloop eerlijk en nuchter vast. De vele toeschouwers en Jonkers hebben moeten vaststellen dat Holy gistermiddag een pitchers probleem had. Danny Rossoni, de openingswerper moest na vier in nings, negen honkslagen en een 2-6 achterstand van de plaat ge haald worden, maar ook Ronald Tarmond hiel niet lang stand In die fase van de wedstrijd liep De Hazenkamp weg naar een 2-1! voorsprong. De laatste hoop van Jonkers was toen gericht op Ste fan Droog. Deze jeugdige pitcher behoefde nog maar twee keer te zwichten voor het Nijmeegse aan- Concentratie btj de honk ballers van Holy (links) en Hazenkamp, Devlaardin- gers verforen met 13-3, maar konden met opgehe ven hoofd het veld verlaten. der Wel/Roef Dijkstra valsgeweld, maar omdat Holy via Danny Rossoni in de zesde Vlaar- dingse slagbeurt maar een keer kon tegenscoren, moest de ploeg van Jonkers na zeven volledige innings capituleren. „We hebben aanvallend niet slecht gespeeld, maar moesten vooral in de beginfase teveel lo pers op de honken achterlaten. Op dat moment kwamen de honk slagen niet om te profiteren van de mogelijkheden. Daarmee werd de druk op de pitchers, maar ook op het veld groot. Te groot soms." Jonkers kan nog met de teleur stellingen leven, evenals zijn spe lers. Daarom was hij zo gelukkig met de opmerking van Eric Tar mond gisteren in de nabespre king, die degelijk vaststelde dat „als we maar weer eens winnen, de druk van de ketel gaat. Maar we moeten als ploeg die wedstrijd winnen en vertrouwen krijgen." Jonkers constaterde dan ook ver heugd dat 'dat het vertrouwen er dus nog steeds is'. „We hebben pas zeven wedstrijden gespeeld, erwachten nog vijftien tegenstan ders. Met die instelling kan deze ploeg heus nog ver komen." HOLY000 021 0XX=3 DE HAZENKAMP....„000 155 2XX=13 Holy: Rossom/Taririond/Droog 10-6-154 De Hazenkamp 7-6-9-1 Stand hoofdklasse Zuid: Tilburg 7-14, Braves 7-10, Jeka 7-10, Spykemsse 7-10, SAT Tigers 7-10, Feyenoord 2 7-6, All Stars 7-6, The Hawks 7-6, De Hazenkamp 7-6, Ho ly 7-2, HBS 7-2, Alcoa Zwijndrecht 7-2 Gaardingen Het bestuur van de Vlaar- dingse waterpolovereniging De Walrus heeft tijdens de recente ledenvergadering toestemming gekregen om een samen werkingsverband aan te gaan met de Shell, Daarvan wordt in het laatste club blad medkng gemaakt. Op sportpark De Vïjfsluizen zijn de per spectieven voor het waterpolo gezien de smalle basis niet al te best Voor de Walrus is het interessant dat de polo-afdeling kan worden verbreed met een mogelijke selec tie van een aantal ambitieuze waterpolos- spelers. Dat zyn in hoofdlijnen de aanlei ding voor een mogelijke samenwerking. De vormgeving van de samenwerking kan worden uitgevoerd met een zoge noemde startgemeenschap. Dat houdt in dat de nu afzonderlijke verenigingen on der één naam aan de polo-competitie gaat deelnemen. De naam De Walrus/Shell is daarbij denkbaar. Een speciale commissie beheert de startgemeenschap en organi seert de competitie. De leden blijven tot hun eigen vereniging behoren. Amstelveen Een partnership van 220 runs tussen Roger Bradley en Nick Statham legde gisteren in Amstelveen voor de cricketers van Hermes DVS de basis voor de ruime overwinning op ACC. Mede door de inbreng van het ontketende duo eindigde een waar battingspektaket van de Schiedammers na 55 overs op 317 runs voor het verlies van vier wickets. ACC kreeg van Hermes geen kans om ook maar enigszins in de buurt te komen van haar totaal en kwam niet verder dan 201 runs, met verbazenderwijs nog een wicket achter de hand. De Schiedamse opening, na tosswinst een terechte keuze, had in de persoon van Jasper Beijer een nieuw gezicht. De telg van oud-topper John Beijer had de plaats ingenomen van Gavin McRae, die de laatste twee wedstrijden als openingsbatsman had teleurgesteld. Beijer scoorde slechts één run en ook mede-opener Henk Kornet kon geen potten breken getuige zijn 16 runs. Met Roger Bradley en Nick Statham op de mat kwam de teller pas echt in beweging. De aanval van de Am- stelveners kon geen enkele grip krijgen op het prach tige slagenpark dat de'oude vos' en zijn 'leerling' ten toon spreidden. Of het nou Quentin Ferreira (1 voor 74 in 14 overs), gezien als een van de rappere jongens in de hoofdklasse, Jan Balk (1 voor 61 in 14) of Gary Philips (0 voor 79 in 13) was die aan kwam stormen, de batslieden raakten niet bepaald onder de indruk. Bradley presteerde het om in 144 ballen tot een in drukwekkende monsterscore van 155 runs, waaron der negentien vieren en één zes, te komen. Geen kans gaf de oud-international weg of het moest een run-out zijn, op het eind van zijn toch wel vermoeid makende innings. Ook Nick Statham liet zich niet onbetuigd en maak te, na één keer volledig en een keer half te zijn ge mist, 84 runs. Toen beide 'toppers' in de 52ste over op het bowlen van Cedric de Breet, een speler die uit pu re wanhoop was aangezet, uitgingen, zagen Gavin McRae (11 not out) en John Verweij (27 not out, met twee viertjes en twee zessen) hun geduldig wachten nog aardig beloond Aan de thuisploeg was de schone taak om de mega score van Hermes te overtreffen niet besteed. Zeker gezien het ontbreken van Flavian Aponso. De 'left hander' met de fluwelen techniek had Verplichtin gen in zijn geboorteland Sri Lanka en werd node ge mist, zowel in de aanval als bij het batten. Slechts opener Steven Evers, die het presteerde om in 42 overs 63 punten te maken, daarmee illustrerend dat hij zijn innings als een training opvatte en nooit seri eus voor de winst ging, en batsman nummer vier Quentin Ferreira (44) sloegen zich aardig in de dub bels. Hoger dan 201 voor 9 liet de gevarieerde Schiedamse aanval het totaal van ACGniet komen. De openingbowlers Philip Keukelaar (3/54/14) en Ro bin ter Plegt (2/21/5) gaven het goede voorbeeld dat door Steven Lubbers (1/18/14) en de 'dure' Lou Borra- ni (1/56/14) op gepaste wijze werd afgerond. Vermel denswaard waren voorts de prachtige fieldingacties waarmee Erik Hartong, te geblesseerd om te voetbal len maar wel in staat om te cricketen, en Nick Sta tham een run-out veroorzaakten. Komend weekeinde wacht Hermes een zware dub bel. In twee Rijnmond-'derby's', zondag thuis tegen VOC en de dag erna tegen Excelsior, mag de Harga- ploeg bewyzen wel degelijk de intentie te hebben om zich te mengen in de titelstrijd. Schiedam Het honkbalduel tussen Schiedam en Feniks/Twins bracht gistermiddag niet meer sfeer en spanning dan verwacht mocht worden. De Schiedamse formatie haalde in het slagperk tegen.de Oosterhoutse combinatie vier "keer degelyk uit, liet daarmee een 15-0 voorsprong op het scorebord ver melden en nam met die cijfers uiteindelijk genoegen als eindstand. Douglas Juenke voelt zich op Harga een bevoorrech te coach, „Werken met deze jongens is mijn lust en leven," kon hij na afloop van de overtuigend gewon nen wedstrijd met trots vaststellen, „De gehele groep speelt ook in de interregionale jeugdcompetitie, is jong en ambitieus en is bereid heel veel, zo niet alles voor het honkballen te laten. Deze groep speelt bijna wekelijks twee volledige competitiewedstrijden." Het harde werken werpt zijn vruchten af. Na vijf wedstrijden in de overgangsklasse is Schiedam nog de enig ongeslagen ploeg, ook al is Juenke zich ervan bewust dat een aantal sterke tegenstanders nog wachten. „We praten dan ook niet over kampioen worden. Elke wedstrijd staat op zichzelf, met de week wordt d'e pressie ook steeds groter. Deze jongens zijn allemaal nog zo jong. Ze staan allemaal nog aan het begin van een honkbalcarrière en daarom moetje ze, althans niet in dit stadium van de competitie, titelk- ansen aanpraten. We gaan natuurlijk ons best doen om zo hoog mogelijk te eindigen. Daar zai deze ploeg het nog zwaar genoeg mee krijgen." Wat niet wegnam dat Schiedam de Feniks/Twins Combinatie gisteren geen centimeter ruimte gaf om te scoren. Openingspitcher Edwin Nieuwstraten en David Gerkema kregen van Douglas Juenke die zelf vier innings gooide, de ruimte om ervaring op te doen. Beide werpers kregen slechts een honkslag te gen. AI in de eerste inning nam Schiedam afstand en bouwde een 4-0 voorsprong op. In de tweede slag beurt werd de voorsprong tot 8-0 en in de derde in ning tot 10-0 uitgebouwd. De genadeklap kreeg Fe niks in de vierde inning toen de voorsprong op 15-0 bepaald werd. Uiteindelijk zou Schiedam zeventien honkslagen in de boeken brengen. Kort en Bondig Gisteren waren even twee oud-trainers van Ex celsior'20 op Thuriede: John Kloppers en Eric Gudde Ze namen deel aan het SMC-toemooi voor oud-eer ste elftallen en togen tussen de wedstrijden door naar hun oude club om te zien of daar nog steeds wordt gecricket Voormalig eerste elftalspeler Rob Koevermans was er ook en hem werd prompt ge waagd waarom hij niet mee voetbalde „Ja zeg, ik ga een beetje met die ouwefjes lopen pillen," reageer de hij4 Overigens gaat Gudde niet bij de Feyenoord- jeugd aan de slag en heeft hij een aanbod van Ex celsior Rotterdam (tweede) laten schietenDankzij het gulle gebaar van de vrienden van VFC kunnen, de voetballers in de kantine weer televisie kijken Frans van Krugten, voorzitter van de Schiedamse sportraad heeft zaterdag een PPSC-clublied op de melodie van het Sparta-üed gecomponeerd: 'PP, SS, CC' WK"er Marco Klein is teruggekomen op zijn voornemen naar Excelsior'20 over te stappen Ook bestuurslid en sigarenkoning Willem van Ravens blijft gewoon bij WK De Fortuna-Runners hebben de Eifeltoren gehaald4 Atleet Cees Smulders oogde daags na de terugkeer uit Parijs opvallend fit4 K& Bi' altiidinvorm.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 5