Vlaardinger voor even jetsetter tussen Pavarotti en Berlusconi Jubilerende Meerpaal is met de tijd meegegroeid Barbertje 'Burenruzie' eindigt in finaleplaats Zwaluwen Fietstocht door polder Nieuwe uitgave evenementenblad Beter milieu Voor Jan van den Berg werd droom werkelijkheid tijdens EC-finale in Rome René Oomen trainer VFC PART-TIME VERKOPER genda Rotterdams Dagblad Vrijdag 24 mei 1996 Hetonderzoek, dat de rest van de gemeenteraad wil instellen naar de mogelijkheden om het raadslid Leo ten Have van W2000 te straffen, dientdireet gestaakt te worden. Het is weggooien van geld, wat in het armlastige Gaardingen verboden is, en zal zeker niet leiden tot een verhoging van het democratische gehalte van de besluitvorming in deze stad. Ten Have heeft de woede van het raadsestablishment op zijn hals ge haald door tegenover onze krant te openbaren welke financiële risi co's het gemeentebestuur loopt met het heenzenden van een mana ger, die zij minder dan vier jaar terug van voldoende gewicht vond om een van de zwaarste ambtelijke organisaties te gaan leiden. Hij zwengelde de financiële consequenties aan van een besluit, dat wy ook van andere betrouwbare zijden bevestigd hadden gekregen. Barbertje moet hangen, redeneerden burgemeester Stam, zijn wet houders en de rest van de gemeenteraad. Vertrouwelijke informatie, in besloten bijeenkomsten verstrekt en genotuleerd, zou Ten Have ons hebben meegedeeld. En dat mag niet! Barbertje moet hangen, redeneerden ook de ambtenaren, die al eer der de aanzegging tot vertrek van de betreffende manager op hun beeldscherm tegenkwamen. Schreiner krijgt de schuld van de hape ringen in de gemeentelijke organisatie, die een opstapeling zijn van nadelige gevolgen van managementsvernieuwing, herschikkingen, doorlichtingen, bezuinigingen, cultuuromslag en kortere werktijden. Ten Have, ambtenaar van professie en politiek dier in vrije tijd, had al vaker in commissies en het veelvuldig voorkomende achterkamer- tjesoverleg tegen collega-raadsleden gezegd, dat het college verant woordelijk is voor veel onrust en haperingen in de gemeentelijke or ganisatie. „Wat wilt u nu eigenlijk," vroeg hij diverse keren aan per- soneelswethouder Kool, die telkens het antwoord ontweek. Al maanden rook Ten Have zijn prooi en deze keer wilde hij hem niet meer de kans geven weg te vluchten in het onzichtbaar makende struikgewas. Hij sloeg toe toen de raadsagenda en nieuwsgierige journalisten hem aanleiding gaven. Hij had groot gelijk. De ingrijpende bezuinigingsvoorstellen contra een gouden hand druk en alweer een reorganisatie (fusie van de diensten Stadswerk en Milieu) met nieuwe stoelendans zijn zaken die de politiek in volle" openheid behoort te bespreken. „Deze periode zal worden gewerkt aan een wijze van besturen, die zo veel mogelijk voor alle burgers open en inzichtelijk is," staat boven aan hoofdstuk 1 van het collegeprogramma van PvdA, WD, CDA en D66. Een discussie over het (kunnen) functioneren van de top van de ge meentelijke organisatie mag daarvan natuurlijk niet worden uitge sloten. De Vlaardingse gemeenteraad moet snel gaan schrappen in zijn lijstje van besloten, informele en achterkamertjesoverleg. Dat zou pas een echte bezuiniging zjjn. BEN VAN HAREN VI aardingen Het recreatieschap Midden-Delfland houdt op zon dag 26 mei, eerste pinksterdag, samen met deGroen- service Zuid-Holland, de gemeente Vlaardingen en de WV in Vlaardingen een fietstocht door het recre atiegebied Midden-Delfland. Deelnemers kunnen tussen 11.00 en 15.00 uur starten vanaf de parkeer plaats bij Paviljoen Krabbeplas aan de gelijknamige plas. Geïnteresseerden kunnen kiezen uit twee rou tes van respectievelijk 22 en 28 kilometer lang. De fietstocht voert door een typisch Hollands polder landschap doorsneden door vaarten en vlieten, over smalle polderweggetjes langs statige boerderijen. Het is ook mogelijk deel te nemen aan een tocht on der leiding van een gids. Deze start om 14.00 uur van af dezelfde plek. Deelname aan de fietstocht kost vijf gulden. Dit bedrag is inclusief een kopje koffie en een plak cake in Paviljoen De Krabbeplas en een gratis over tocht met veerpont De Kwakel vanaf de Trekkade naar de Broekpolder. Meer informatie is te krijgen bij het recreatieschap Midden Delfland op nummer 010-5112166 tst. 114 en bij de VWin Vlaardingen op nummer 010-4346666. Hóek van Holland De nieuwe uitgave van het evenementenblad van de VW, dat deze week is verschenen, biedt zowel inwo ners als bezoekers van Hoek van Holland een com pleet beeld van de gebeurtenissen in het komende seizoen. De zomeragenda is volledig en ook de ge beurtenissen voor het na-seizoen zijn alvast vermeld. Het evenementenblad is in tal van winkels en uiter aard bij dé VW, de deelgemeente en De Hoekstee gratis verkrijgbaar. Behalve de chronologische op somming van festiviteiten en uitgaansmogelijkhe den, wordt in het blad ook dieper op een aantal zaken ingegaan. Zo worden onder meerde Hoekse Haven dagen, de VW-rondleidingen, de avondvierdaagse en het beachvolleybaltoernooi apart belicht. Wandei- en fietsmogelijkheden krijgen aandacht en ook de musea worden besproken. De zomerbezoekers hebben veel aan telefoonnum mers van artsen, apotheek, banken, speeltuin, zwem bad en tal van andere voorzieningen in Hoek van Holland. Op de beperkte plattegrond in het blad wor den geen straatnamen aangegeven. Wel staan er een aantal belangrijke plaatsen op vermeld. In het Rotterdams Dagblad van 21 mei stond, onder het kopje 'Beter mi lieu', een column van Sander Sonnemans. Daarin prijst hij het gemeen tebestuur voor de wijze waarop de volgende fase van het Schicdamse milieubeleid wordt vormgegeven en uit hij kritiek op het parkeerbeleid. Er is wel inspraak, maar hij zal er geen gebruik van maken, want het helpt toch niet. Dat noem ik nog eens makkelijk! Zijn belangen laat hij liever behartigen door de Oost Reporter, de wijk krant voor Oost. Hij roept de redactie op de bewoners te mobiliseren en het stadskantoor te bezoeken om het parkeerplan van tafel te vegen. Het lijkt handig erop te wijzen dat de redactie van de Oost Reporter geen ac tiegroep is, maar registreert wat onder de ménsen leeft. Wat dat betreft wordt hij op zijn wenken bediend, want in het volgende nummer staat een artikel over het parkeerplan. Dat lag overigens al bij de eindredactie toen zijn column geplaatst werd. Tenslotte beklaagt hij zich erover dat zijn ingezonden brief nog steeds niet geplaatst is. Als hij de zojuist verschenen Oost Reporter leest ziet hij hem afgedrukt. Debrief kon niet meer in het vorige nummer worden geplaatst omdat de kopij al bij de drukker lag. Bij de Oost Reporter werkt het allemaal wat trager dan bij een dagblad. Maar waarom hij zich via een column in zijn krant voorbarig beklaagt, terwijl hij met een sim pel telefoontje op de hoogte had kunnen zijn, mag hij nog eens aan de le zers van het RD uitleggen. Voorlopig hou ik het op dezelfde gemakzucht die hem al meer parten speelde. Rob Wark, redactielid Oost Reporter Door Marcel van der Kraan Rome/VJaardingen Niet al zijn dromen kwamen uit. Daarvoor had Ajax in het Sta- dio Olimpico de kroon op het werk moeten steken. Maar zijn mooiste droom, als VIP naar de finale van de Cham pions League in Rome, werd wel degelijk realiteit. Vlaar- dinger Jan van den Berg keerde gisteravond ondanks alles met een voldaan gevoel terug uit Rome. Hij had alle finales van Ajax al meegemaakt. In 1969 (de eerste) zat hij al meteen gebreide, rood witte sjaal van zijn moeder in het snikhete Bemabeu-stadion van Madrid. Vorig jaar ging hjj met zijn autootje naar Wenen. Maar als winnaar van een prijsvraag bij 's lands grootste bierbrouwer be leefde hij in Italië de mooiste dag van zijn teven. Met een speciale, door Amstel be taalde en geregelde, vlucht kwam hij woensdagmorgen in alle vroegte aan in de Italiaanse hoofdstad. Daar viel hij van de ene verbazing in de andere. Een super-de-luxe hotel met zwem bad, terrassen, bediendes die als lakeien het eten serveerden onder de palmbomen, alcoholische ver snaperingen van de vriendelijke sponsor in overvloed, je kon het zo gek niet opnoemen of het was er. Vanaf de luchthaven had de bus, waarin hij met andere genodig den vertoefde, zelfs politiebege leiding naar het hotel gekregen. Van den Berg mocht zich de hele dag te goed doen aan de duurste lekkernijen. Hij genoot van de rondleiding door het antieke Ro me, waar hij op het plein van de Sint Pieter samen met zo'n 5000 Ajax-fans de paus zijn weke lijkse audiëntie zag houden, 's Avonds, uren voor de wedstrijd, werd hjj ontvangen in het VIP- dorp dat voor de belangrijkste gasten en relaties van de UEFA was gebouwd. Hij liep er rond tus sen wereldsterren als Pavarotii, Eros Ramazzotti, Michel Platini, Bobby Charlton, de Italiaanse pre- De V aar dtngse Ajaxted Jan van den Berg had het als VIP best naar zijn zin in Ro me. zoals hier bij het zwem bad van zijn luxe hotel Foto GPD sident Scalfaro, premier Prodi en AC Milan-voorzitter Silvio Ber lusconi. Andermaal waren de tafels goed gevuld, was er drank in overvloed en zorgden danseressen en Itali aanse muziekbands voor de ver dere aankleding van het feest. Het werd een dag tussen de jet set van Europa. Hoofdprijs „Fantastisch dat ik dit allemaal mag meemaken," glunderde Jan van den Berg, die alleen bij de douane 's ochtends een tegenval ler had gekend. De overspannen 'carabinieri', gewapend met gum miknuppels, drugshonden en ka rabijnen, pakten zijn tax-free ge kochte fles whisky af. „Nergens voor nodig. Ze denken zeker dat ze heel Rome kunnen droogleg gen op de dag dat er twintigdui zend Ajax-fans aankomen." Zijn hoofdprijs bij de bierbrouwer was in alle opzichten een uit komst. Van den Berg had eerder vergeefs geprobeerd langs officië le weg een kaartje voor de finale te bemachtigen. „Ik had 1365 gul den in een envelop gedaan en op gestuurd naar het reisbureau van Ajax. Mijn geld heb ik teruggekre gen, maar verder heb ik nooit meer iets gehoord. Schandalig, vond ik dat. Nu lach ik iedereen uit, want dit maak je nooit meer mee." Op de hoofdtribune ('recht boven de middenlijn, beter kon ik niet zitten') streek hij tijdens de wed strijd bijna het vaantje van de spanning. Tijdens de zinderende strafsehoppenserie durfde hij te midden van duizenden Juven- tus-aanhangers amper te kijken. Toch bleek hij een sportief verlie zer. De levensgrote, zilverkleuri ge opblaas Europa Cup overhan digde hij na de winnende straf schop aan zijn door emoties over mande en van vreugde huilende buurman uit Turij n. „Mijn periode als Ajax-fan kan niet meer stuk," blikte hij op de terugweg in het vliegtuig terug. „Ik ben maar ee i gewone huisva der uit Vlaardingen. Ik heb de mooiste trip van mijn leven ge maakt. Toch kijk ik met net zo veel plezier terug op de andere Europa Cup-finales. Dat Ajax een keer verliest, is niet erg. Het gaat erom datje het allemaal mag beleven." In 1969 had De Vlaardinger ook een prijs gewonnen. „Ik moest me een dag voor de finale in Madrid op Schiphol melden. Kwam ik daar, was het bedrid dat de prijs vraag had uitge* ureven failliet. Ik kon wel ja^en. De mensen van luchtvaartmaatschappij vonden net zo sneu, dat ik van hen toch mocht meevliegen naar Spanje. Zodoende zag ik daar mijn eerste finale." „Ik heb nog foto's van de finale op Wembley in 1971 tegen Panathi- naikos. Zie je mij in Trafalgar Square zwemmen. Dat is toen ook vastgelegd door The Times. Stond ik levensgroot op de voorpagina van dt Engelse kranten. In 1972 zat ik in de Kuip bij toeval naast Wim van Hanegem. Die zag ik na de rust niet meer terug. Ik had toen een 12-tonige hoorn bij me en die liet ik voortdurend afgaan. Van 'Hanegem werd daar hele maal gestoord van, ha,ha." Door Danielle Hermans VlaardingenZe hielp de voorma lige directrice nog met de inrich ting van de tuin rond het complex van het nieuwe service- en zorg centrum De Meerpaal in Holy- Zuid. Sindsdien woont de oudste bewoonster, mevrouw Oerlemans (102), met veel plezier in het jubi lerende zorgcentrum. Inmiddels is dat vijfentwintig jaar. De bewoonster laat zich alleen maar positief uit over de zorg en de behandeling in de Vlaardings instelling. „Ik heb niets te klagen. Nooit gehad ook. Het eten en drin ken is goed en ik word aan alle kanten geholpen. Het is alleen jammer dat ik sinds kort niet meer kan lopen. Maar ja, dan blijf ik toch zitten. Ik lees graag, dus ik verveel me niet," aldus mevrouw Oerlemans, die nog goed bij de tijdis. Ze heeft vroeger veel gezongen en genoot van de jubileum-musical die afgelopen week twee keer werd opgevoerd door 73 bewo ners, medewerkers en vrijwilli gers van De Meerpaal. Een andere bewoonster van het centrum, mevrouw Van Es, schreef alle liedjes. „Het optreden was fantas tisch. Ik vond vooral de samen werking tussen de bewoners en medewerkers 20 goed. Het straal de veel eenheid uit," vertelt G.A.H. Beke, sinds 1987 direc teur van De Meerpaal. Onder zijn leiding fuseerde de Meerpaal twee jaar geleden met de Wetering tot de Stichting Zorg centra Meerpaal/Wetering. Het sa mengaan van de zorgaanbieders werpt volgens Beke vruchten af. „Door het oprichten van een breed netwerk van zorgaanbie ders kun je aan praktisch alle vra gen op dat gebied voldoen. Je moet marktgericht denken. De zorgvraag is de laatste jaren ver anderd." „Vroeger zaten ouderen die licht hulpbehoevend waren jarenlang in een bejaardentehuis. Tegen woordig woont die groep langer zelfstandig met behulp van de thuiszorg. Ook zijn er naast de zorgcentra, aanleunwoningen en luxere service-woningen geko- len. De vraag naar zorg wisselt Mnu en daar moet je op in span gen," aldus de directeur. Beke is blij dat de verzorgings- en verpleeginstellingen afwillen van het 'hokjesdenken' en steeds meer gaan samenwerken. Beke: „In ons centrum wordt zorg en (aanvullende) verpleging steeds meer geïntegreerd. Hierdoor hoeft een bewoner die plotsklaps meer verpleging nodig heeft niet meer te verhuizen naar een ande re instelling. We kunnen dat in tern oplossen." Deze ontwikkeling leidde twee jaar geleden tot de oprichting van het zorgcentrum Soenda in het centrum van Vlaardingen, waar de verschillende zorgtaken wor den gecombineerd. Daarnaast ging de Meerpaal/Wetering vorig jaar samenwerken met de Stich ting Verpleeghuizen Nieuwe Wa terweg Noord. De Meerpaal heeft daardoor naast de gewone verzor gingsplaatsen, de honderd aan leunwoningen en de dienstverle ning in de wijk, ook 32 plaatsen voor aanvullende verpleeghuis zorg samen met verpleeghuis Driemaasstede. Het netwerk van de Vlaardingse zorgaanbieder blijft groeien. Eind dit jaar komen de 55 luxe service- appartementen De Heemstede gereed. De bewoners kunnen te gen betaling gebruik maken van de diënsten van de direct aan grenzende Meerpaal. „Er was on der de Vlaardingse ouderen be hoefte aan luxere appartementen en hulp op afroep. Dan probeerje als stichting aan deze wensen te voldoen. Alle appartementen zijn al verhuurd," aldus Beke. Mevrouw Oerlemans in gesprek met direct jurG. Beke van service- en zorgcentrum De Meerpaal in Holy-Zuid. De 102-jarige bewoonster is tevreden over de zorg in de Vlaardingse instelling die zijn 25-jarig jubileum viert. 'Ik heb niets te klagen.' Foto Raei Dijkstra Door Sander Sonnemans VlaardingenDeltasport moet het in de finale van het Vlaardings Voetbalkampioenschap op zater dag 1 juni tegen Zwaluwen opne men. De ploeg van schei'dend trai ner Danny Molendijk plaatste zich voor de eindstrijd door op ei gen terrein 'aartsrivaal' en over buurman HVO met 2-0 te ver slaan. ïn de Holywijk viel gisteravond meer te beleven dan dinsdag avond aan de Marathonweg, waar strafschoppen de eerste halve fi nale tussen Deltasport en Fortuna moesten beslissen. Bij Zwaluwen- HVO werd wél strüd geleverd, al trachtten beide ploegen de gren zen van het toelaatbare steeds te verleggen. Dat resulteerde in gele kaarten voor de HVO'ers Mark Maatsen en Patrick Hartog (twee maal geel, dus rood) alsmede Mar tin van Baüegooijen, Nico Konij nenburg en Marco Kok van Zwa luwen. Consequenties hebben de bekeuringen voor de nieuwe com petitie niet, want de kaarten werd niet op het officiële wedstrijdfor mulier vermeld. Beide ploegen deden in de eerste rondgang niet voor elkaar onder en hielden ook het aantal sco ringskansen in evenwicht. Een vrije trap van HVO'er Ad de Jong zeilde net langs de kruising en Zwaluwen-doelman Rob Grauw- meijer, van wie wordt beweerd dat hij volgend seizoen bij Excelsior Maassluis onder de lat staat, moest gestrekt naar de hoek om een pegel van Partick Hartog on schadelijk te maken. Daar tegen over stonden evenzoveel moge lijkheden voor Zwaluwen waar van de beste voor de voeten kwam van Roel Jongeling. De spits zag zijn schot in de kruising echter door doelman Mark van der Kroon over de lat gewerkt. Hoewel de ploegen in de tweede ronde steeds minder ontzag voor elkaar toonden en het duel als maar grimmiger werd, konden ook fraaie acties én doelpunten worden aanschouwd. Nadat Mark Maatsen keeper Grauwmeijer an dermaal op de proef had gesteld en Glenn Brown een verraderlijk balletje in het zijnet had zien ver dwijnen, tekende Zwaluwen-ver dediger Marco van Dijk voor de openingstreffer. Hij profiteerde bij een hoekschop van de botsing tussen doelman Van der Kroon en Vlaardingen Voetbalvereni ging VFC heeft de opvolger van oefenmeester Henri van Leeuwen vastgelegd. Komend seizoen wordt de club getraind door René Oomen. Momenteel is Oomen bij Hermes DVS ac tief als assistent-trainer en jeugdcoördinator. De nieuwe trainer en VFC kwamen een contract voor een jaar overeen, met een optie voor nog een sei zoen. zijn libero Ad de Jong, waar overi gens 'Zwaluw3 Martin van Baüe gooijen bij beirokken was. Terwijl voornoemd duo nog dizzy op de grond lag, pegelde Van Dijk de bal hoog in de touwen en zag de tref fer door scheidsrechter P. van Gils (Rotterdam) gehonoreerd. Het was de scheidsrechter kenne lijk ontgaan dat de HVO'ers geha vend uit het duel waren gekomen, want terwijl de twee nog plat la- gen.liethij alwaar aftrappen. Har tog, die daar de scheidsrechter op attendeerde, kreeg* prompt geel en kon later na een overtreding van achteren op Van Ballegooijen van het veld verdwijnen. Zo'n vijf minuten voor tijd beslis te invaller Raymond Herpes de wedstrijd. Hij liet John Sam-Sim op snelheid links liggen en schoof vervolgens Zwaluwens tweede treffer langs de inmiddels onder de lat verschenen Peter de Ruiter in het doel. PIONIER SPORT is een grote allround-sportzaak buiten Rotterdam, Daarbij zijn wij sterk gespecialiseerd in Tennis. Ski Snowboard, Zaal en Veldsporten plus enorme collectie sportlife vrjjetijds/sport kleding. Wij willen graag ons team uitbreiden met een goede Behalve met verkoop krijg je ook te maken met montage van winter- sportmatenaal en rackets. Technisch inzicht en handigheid is dus nodig Wij bieden je een interessante job in een goed team en een prachtige zaak met sportieve klanten. Voor deze funktie heb je minimaal een bagage nodig: ervaring als tennisser, skier en/of snowboarder maar liefst ook in andere sporten. Sportieve houding en klantgerichte instelling Werk/verkoopervaring mag aansluiten Leeftijd 20 jaar "Je werkt voornamelijk zaterdagen vrijdagmiddag plus in overleg op anderedagen. Ideaal dus naast je studie... Heb je (interesse en voldoet jouw beschrijving met wat we zoeken? Maak dan een afspraak. Bel of schrijf naar, PIONIER SPORT ta.v. G.j. van Rooijen, IJsseldijk 355. 2922 BK Krimpen a/d Ijssei. Telefoon 0180 - 512000 Vrijdag 24 mei VLAARDINGEN VIletlanden. Tocht op een platbo dem, 19.00u. MAASSLUIS PolitiebureauRijvaardigheidstest 55-plussers. ROTTERDAM Rotterdams Conservatorium. Masterclass Brass, lO.OOu. Grote- of St.Laurenskerk. Middagpauze orgelconcert, 12.45u. Museum Boi- jmans Van Beuningen. Erasmus kamerkoor, 2O.O0u. Ahoy. Tina Tur ner, 20.0Gu. Rotterdamse Schouwburg. Gr.z. Auftieg und fall der Stadt Mahagonny, 20.15u. De Doelen. Gr.z. BerlinerSymphomker, 20.15u. Podium Café. Ruud Berga- mm Combo, 21.00u. C5 Jazz,SKVR Jamsessie, 21.30u, Luxor Theater. Harrie Jekkers, 20.15u. De Eve naar. Ma Rabia, 20.15u. Bonheur. Tussen Moskou en December, 20,30u. R'dams Centrum voor Theater. De Ontmoeting, 20.30u. Jeugdtheater Hofplein. Sneeuw witje, 19.00u. Chaka. Campus Tal kradio, 15.30u. Zaterdag 25 mei SCHIEDAM Filmhuis. Heavenly Creatures, 20.30u. Schiespoor. Schiespoordag, 10.00-16,OOu. Grote Kerk. Orgelconcert mmv koor CarmtnaAmantes, 15.00u. Kinder boerderij. Schaapscheerdersfeest, 13.00u. VLAARDINGEN Broekpolder. Wildexcursie, 7.30u. Li esve I dLu rlak-feest,08.00u. HOEK VAN HOLLAND Feesttent Strandweg. Gala-avond meto.a. Marco Borsato, lö.OOu. Grote-of St. Laurenskerk. Pink sterconcert, 15.00u. Het Requiem van Micael Haydn, 20.15u. De Buurman. Collector's item. Para- dijskerk. Orgelconcert, 16.00u. boy. TinaTumer,20.00u. Popular, Jazz tn Popular, 21.00u. L'Esprit. BrotherBooze, 22.00u. Sansi Café. Suburbs, 22.00u. Matrix. Akwaaba, 22-OOu, Luxor Theater. Harne Jek kers, 20.15u. De Evenaar. Ma Ra- b">, 20.15u. Bonheur. Tussen Mos kou en December, 20.30u, Rotter damse Schouwburg. Kl.z. De To neelmaker, 20.30u. Gr.z. Scapino Rotterdam, 20.15u. Jeugdtheater Hofplein. Sreeuwwitje, 19.00u. Oude Haven. Dommelsch Boggieen Blues Festival. ROTTERDAM Calypso 1: 'Sense and Sensibility' (ai) dag. 12,45-3.30-6.15-9.15. Calypso 2: 'Casino' (16) dag. 8. Ca lypso 3: 'Antonia' (16) dag. 4-6.45. Calypso 4: 'Shanghai Trtad' (16) dag. 1.15-9.30. Calypso 2 Riksbio scoop: 'Lang leve de Koningin' (al) dag. 12.45-3.30. Cinerama 1: The Juror' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'MoneyTram' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'GetShorty' (al) dag. 9.30. Toy Story' OV (al) dag. 1.15-4-6.45: Cinerama 4: 'Dead Man Walking' (16) dag. I.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'Strange Days' (16) dag. 5.30-8.45. do.vr.di. ook 1.30. Corso: 'Primal Fear' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Survival Island' (al) dag. 2-4. The LivirgSea' (al) dag. 3. za.zo.ma. ook 1. '12 Monkeys' (12) dag, 7.15-9.45. Venster 1: 'Fallen Angels' (12) dag. 8-10. ma. alleen 8. Venster 2: 'II Conformista' (16) do. 9.30vr.t/mwo. 7.3Q.'71Fragmente emercbronologie deszufalls' (16) vr. t/m wo. 10. Lantaren 2: The White Balloon' (16) dag. 8. 'Smal! Faces' (16) dag. 10. Lumière 1: 'Cutthroat lsfand'(12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Diaboliqi.e' (16) dag. 4- 6.45-9.30. do.vr.di. ook 1.15. Lu mière 3: 'Broken Arrow' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.dr. ook 1.15-4. Lu mière 4: 'Heat' (16) dag. 8.30. do.vr.di. ook 1-4.30. Pathé 1: The Birdcage' (ai) dag. 11.00-1.40- 4.20-7-9.40. Pathé 2: 'Critica! De- cision' (16) dag. 3.55-6.40-9.25. do.vr.di. ook HO. Pathé 3: 'Leaving Las Vegas (16) dag. 11.30-2-4,30- 7-9.30. Pathé 4: Things to do in Denver'Whenyou're dead. (16) dag. II.25-2-4.35-7.10-9.45. Pathé 5: '12 Monkeys' (12) dag. 12.40-3.30- 6.20-9.10. Pathé 6: 'Copycat' (16) dag. 3.35-6.25-9.15. do.vr.di. 00k 12.45. Pathé 7: 'Up close Perso nal' (a!) dag. 1.05-3.50-6.35-9.20. Rex: 'Public Affair' (18) dag. vanaf 12.00. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Pnmal Fear' (16) vr.za. 00.15. Lu mière 2: 'Hellraiser IV: Bloodline' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'Lawn- mower Man 2Beyond Cyberspace. (16) vr.za. 00.15. Lumière 4: 'Lord of Illusions' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Cinerama 5: 'De Boefjes' (al) za.zo.ma.wo. 1-3. Imax: Toy Stoiy' NV (al) za.zo.ma. 11.30-5.15. Lumière 2: Toy Stoiy' (al) NV za.zo.ma.wo. 1.15. Lumière 3'Dunston Checks m' (al) za.zo.ma .wo. 1.15-4. Lumière 4: 'Babe' NV (al) za.zo.ma.wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story' NV (al) za.zo.ma.wo. 11.45-1.50. 'Dunston checks in'(al) za.zo.ma.wo. 11.15-1.25.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3