11, Van der Steen wil fiets terug in oude Smalle Havenstraat WV stuurt fietsers door Broekpolder m Met lekkende olietank naar Raad van State Vier dagen grandioos Hoeks spektakel jongens nemen auto van moeder Vloeistof in put geloosd Straatroof Inbraak inwoning Controle op alcoholgebruik Hengelaar bestolen Spectrumfestival pakt groot uit met jubileum Jubileumconcert besluit met kippengetok en hanengekraai Politie pakt drugsdealer jgenda Rotterdams Dagblad Dinsdag 28 mei 1996 Door Ben van Haren Vlaardingen Als het aan verkeerswethouder T. W. van der Steen ligt, rijden er straks weer fietsen door de Smalle Haven straat. De fietsroute Westwijk-Vlaardingen Oost kan na de - bouw van een fietstunnel tussen Curarjaolaan en Dijklaan vol gens hem het beste door het oude centrum voeren. sinds vorig jaar niet meer door het ministerie van Verkeer en Water staat aan gemeenten verstrekt, maar aan de stadsregio die zorg draagt voor de verdeling op grond van het RWP, Daarin is onder meer opgenomen, dat alleen geld De raadscommissie voor verkeer, vervoer en groen buigt zich van avond ovef het voorstel, dat verre- rgaande consequenties zal hebben. De geringe breedte van de Smalle Havenstraat, de aanwezigheid van vele terrassen en de ommu- ringvanhet beeld de Staasomroe- r per aan de Westhavenplaats zijn bij vöorbaat punten van discussie, f De aanpassing van de fietsroute komt aan de orde bij de bespre- king van een toetsing van het pas uit 1993 daterende Fietsplan Vlaardingen aan het Regionale Verkeer- en Vervoerplan (RWP) van de Stadsregio. Subsidies voor de .aanleg van fietsroutes worden beschikbaar komt voor regionale fietsverbindingen, die direct en snel zijn. Op grond van die over weging is bijvoorbeeld bijna 300.000 gulden subsidie toege zegd door de stadsregio voor de aanleg van een fietstunnel naast de nieuwe mini-rotonde op de Maassluissedijk. Aan beide zijden van die, een half miljoen gulden en enkele bomen Vlaardingen De politie heeft de afgelopen nacht twee 16-jarige jongens uit Vlaardingen aange houden die er met de auto van de moeder van één van de knapen vandoor waren gegaan. De politie kreeg rond twee uur een melding dat twee personen in de Kemper straat in Vlaardingen een rode Su zuki met gedoofde lichten aan het wegduwen waren. Op de Mr. L. A Kesperweg zag de politie de ver- dachten rijden, maar het tweetal negeerde het stopteken van de agenten. Op de Slachthuislaan in Schiedam kwam het voertuig te gen een .boom tot stilstand. Beide verdachten zijn aangehouden. Schiedam De politie van Schiedam heeft tegen een 55-jari- I -ge Rotterdammer proces-verbaal j -opgemaakt. De man wordt er van verdacht illegaal vloeistof in een ;put op de Parkweg te hebben la- 1 ten lopen. De politie, die door een voorbijganger was gewaar schuwd, volgde het spoor van de .donkere vloeistof en kwam uit bij van de Rotterdammer. De .man-draait in elk geval op voor kosten van het leegzuigen van de pubDat wordt geraamd op enkele honderden guldens. Vlaardingen In de Van de Spie gelstraat in Vlaardingen is een 49- jarige man beroofd. De man werd zóiidag, even na middernacht, door twee mannen met een mes bedreigd. H>. tweetal ging er met de portemonnee van de Vlaardin ger.'vandoor. Maassluis Bij een inbraak in een woning aan de Guido Gezelle- straat in Maassluis is een videore corder gestolen. De inbreker, van wié elk spoor ontbreekt, wist bin nen-te komen door een slaapka merraam dat op een kier stond. Vlaardingen Bij een alcoholcon trole op de Mr. L. A Kesperweg, Holysingel en Burgemeester Heusdenslaan in Vlaardingen zijn zaterdagmiddag en -avond 125 be stuurders langs de kant gezet om fërWazen, Vijf van hen moesten voor nader onderzoek mee naar het politiebureau, waar uiteinde lijk tegen twee automobilisten proces-verbaal werd opgemaakt omdat ze te veel hadden gedron ken. Van één van hen is meteen het rijbewijs ingevorderd. Vlaardingen In de nacht van vrijdag op zaterdag is een henge laar bestolen. De man was langs de Trekkade aan de Vlaardingse Vaart aan het vissen. In een onbe waakt moment zijn een hengel en wat andere visspullen ter waarde van zo'n tweehonderd gulden weggehaald. SchiedamVoor de vijfde ach- tereenvolgende keer-barsf zon dag 16 juni in het Schiedamse Beatrixpark het Spectrumfes- tiva' los. Muziekgroepen, c ans- eis en zangkoren vanuit aller- lei delen van de wereld betre- den tussen Tl.OÖ en 20.00 uur de vier podia. Met een speciaal op jongeren gericht program ma viert het festival -dit jaar jjzijnjubileum, f Het was lange tijd onduidelijk of het multiculturele festival in Schiedam ditlustrumhou kun nen -vieren. Sen:tekort", aan 'geld was de voornaamste, re den. Een flinke zak duiten van deEi rope Cër missie én an kderelnstaiit^ le Post oJe 3 oterijenhêf^ SB fonds zorgen er echter .voor dat het-sjtèktakèl 'dit ja£T- gróter dart ooit kan uitpakken. ;:;iJ)enr^inïs^yah is trots op het aantrekken van de Zuid-Afrikaanse zangeres Busi Mhlongo en haar band Twasa Mhlongo zong in ver schalende Zuid-Afrikaahse kmusicalsvehj'heéft^in'jNed^!: 'land een aantal plateriopgeno men Zt] staat na Dilan jTar- kjj'lal- efcde act gepland op het hoofdpodium. D» bands Double Rock (Suriname), Ashraf Marokko), -Salrmata pliënte {latijnsAmerika) bétre- den.tussen 14.30. uur en 20.00 uur het podium Gp het B-podium treden dit jaar '"e-schillende koren op. Om 11.30:uur is als eerste het koor Excélsis uit Suriname te 1. horen. Daarna volgen onder meer een koor ifit Zaöe,-M&r rokko. Mozambique en Tur- 1 Irije. Het Nederlandse kooi (het RET-Mannenkoor) bestaat net als de Mozambikaanse groep uit zingende busschauf- ö-feurs. --'ri v-')v tt)vg;:y-. dit jaar is het house punk- en rappodium, gericht op de jongeren inde gemeente; .Rond 16.00 uur treedt hierde N'ederlandse punkformalie De Helderób yes ip Verder word hétpodium bezocht door onder. - v andere de mannen van de-Ne- derhop Leeft Toer en de uit Zuid-Afrika afkomstige rap groep Prophets of da city. Op het festivalterrein in het- i 'psrk wordt verder - veel .aan- dacht besteed aan de verschil- lende culturen in de wereld. In been grote circustent, de enige plek die bij regen droog blijft, zijn verschillende optredens' vair' Nederlandse enbuiten- landse-volksvefmakers'telaah- schouwen. Om 20.00 uur wordt het.'multicultureie festival ,aï- gésloteri.vreef-'jk.- kostende, tunnel komen voor de fietser nieuwe paden te liggen. Via de Curagaolaan komt er een aansluiting op de Mamixlaan, bij de Marathonweg. Via de Dijklaan, Westnieuwland én Schoolstraat bereikt men met de tweewieler de historische Markt. In hun voorstel wijzen de adviseurs van Van der Steen op het voordeel, dat de fiet ser niet meer omhoog hoeft te rij den naar de Maassluissedijk. Uit de toetsing van het fietsplan aan het RWP blijkt tevens, dat een oorspronkelijk langs het poli tiebureau gepland fietspad, in het verlengde van het Jaagpad, door burgemeester en wethouders is geschrapt. De langs de Vlaar dingse Vaart in oostelijke richting rijdende fietser zal volgens'de nieuwe plannen de brug in de Westlandseweg moeten overste ken om aan de overzijde van de Vaart langs de Willibrorduskerk in de Havenstraat terecht te ko men. Vlaardingen heeft straks volgens het RWP zes regionale fietsroutes, die in aanmerking ko men voor subsidie. Naast de ver binding tussen Broekpolder en Vlaardingen Oost (via Haven straat) en tussen West- en Oost- wijk (via Smalle Havenstraat) zijn dat een route van de Vaart naar de pont naar Pemis, van de Vaart langs de toekomstige metro via De Loper naar Schiedam, van De Loper via Gouverneurpad en Am bacht naar Vlaardingen Oost en een door de Babberspolder naar de Schiedamse Hargalaan. Met deze laatste heeft Vlaaidingen geen haast De keuze voor de terugkeer van de fietser in de Smalle Haven straat, die vanouds de verbinding van het oostelijk stadsdeel met de centrale Markt vormde maar een tiental jaren geleden als voetgan gersgebied werd ingericht, is ove- -rigêns nog niét definitief. In zijn voorstel aan de raadscommissie voor verkeer, vervoer en groen houdt Van der Steen het voorlopig op een onderzoek in die richting. Veel fietsers toerden met plezier door de Broekpolder. FoiosijthoffPers Door Marion Rhoen Vlaardingen - Midden-Delfland is een puzzel Natuur, recreatie en landbouw zijn ingewikkeld met elkaar vervlochten. De fiets is het vervoermiddel bij uitstek om die verschillende functies van het groengebied tussen Rotterdam en Delft in ogenschouw te nemen. Ruim honderd mensen vonden dat ook en deden op'eerste Pink sterdag mee aan een fietstocht door de Broekpolder. Ze konden 18 of 22 kilometer fietsen en ver trokken vanaf de Krabbeplas. Het recreatieschap Midden-Delfland, de Groenservice Zuid-Holland en de Vlaardingse WV die de tocht organiseerden, willen het recre atiegebied met dit soort activitei ten meer bekendheid geven. De Broekpolder is geen uitzonde ring op de Midden-Delfland-puzz- le. Fazanten zijn er bijvoorbeeld volop in dit voormalige 'polder landschap. Ze komen er echter van oorsprong niet voor. Na de aanleg van het 'productiebos', een •aanplant van beuken en essen die verwerkt worden tot veilingkist jes, deden de vogels hun intrede. Omdat de bezoekers de fazanten mooi vinden mogen ze blijven. Maar hun aantal moet beperkt blijven, want anders verwoesten ze de velden van de boer in het ge bied, weet gids Ger Westerhoet. Hij is gids van de Vlaardingse WV en trekt deze dag, die na een zonnige ochtend een bewolkte maar vrijwel droge middag kent, met vijftien leergierige fietsers door het gebied. Het is dat het Rotterdamse ha- venslib waarmee de Broekpolder boven Nieuw Amsterdams Peil werd getild ernstig vervuild bleek. Anders was de Broekpolder nu een woonwijk geweest en had den er geen konijnen gehupt ern geen reigers en Nijlganzen ge-.; broed. En was het rietland langs de Vlaardinger Vaart verdwenen en daarmee.het fluitekruid en de paarse orchideeën, vaste bewo ners van het natte landschap. En hadden de fietsers, ondanks een bij vlagen straffe tegenwind, niet kunnengeniéten „yan groen, in de verte gestopt door een gele grens van koolzaad en een donkergroene bosrand. De fietsroute voert langs het golf terrein Broekpolder, dicht langs het riet van de Vlaardinger Vaart en langs de Wetlanden. Op een eiland in dat natuurreservaat nes telt een kolonie reigers. Maar ze houden zich schuil. Naar hun smaak zijn er al te veel scheepjes, fietsers en wandelaars op de been. Wie hen wil zien moet heel vroeg opstaan. Ook de vogeluitkijktoren vlakbij de Krabbeplas, die uitzicht biedt over de Vlietlanden, biedt alleen vroege vogels een kijk pp hun soortgenoten. 'Kistjes-bos' Het laatstédeel van déroute voert langs ecologisch beheerde akkers (de boer houdt met het maaien yan gewas rekening met broedseh zoenen van weidevogels) en door het 'kistjes-bos'. De ai flink ge groeide brandnetels zijn een ze gen voor het bos, legt gids Wester hoet uit. Daardoor wagen de be zoekers zich wijselijk niet tussen de bomen en zijn geen hekken no dig. Hoogtepunt voor de meeste fietsers, vrijwel allen Vlaardin- gers, is echter het bezoek* aan de voormalige praktijk van wijlen dokter Moerman aan het begin van de fietsroute. De praktijk van de huisarts die een dieet ontwik kelde om kanker te bestrijden, is nog onveranderd. Veel fietsers hadden altijd al een kijkje willen nemen in de oude boerderij waar de praktijk was gevestigd en ver gapen zich aan zijn salon en huis kamer vol ouderwets meubilair en muffe lucht. In de behandelka mer op de eerste verdieping lig gen nog ouderwetse spuiten van ijzer en glas en in zijn spreekka mer hangt een getuigschrift van zedelijk gédragvHetis uitgegeven door de. burgemeester van Vlaar dingen óp 28 augustus 1913, voor de leges van 25 cent Daarbij ver bleekt toch enigszins het bezoek aan het archeologisch museum en de belangwekkende vondsten uit de steentijd. Al dateren de vond sten van het toenmalige Vlaardin gen van bijna 5000 jaar geleden. De rust is teruggekeerd in Hoek van Holland. Vier dagen lang is er gefeest. Tienduizenden, kwamen naar het stranddorp voor de tweede editie van Hoek van Holland Grandioos. Zater dagavond was het pronkstuk. De gala-avond in een reusachtige tent op het parkeerterrein aan de Strandweg was met 1200 bezoekers geheel uitverkocht. Rond een uur of negen gingen ze allemaal uit hun bol onder leiding van Sugar Lee Hooper. Zij sloot haar optreden af met een schitterende drumsolo. Marco Borsato sloot rond halfeen de muzikale avond succesvol af. Vrijdagavond begon het festijn, georganiseerd door Aad Moerman, Henk Süg- man en Theo van Eijk, met een bridgedrive, Op eerste Pinksterdag stond alles in het teken van de Jan Knippenberg Memorial Loop. Jer nagedachtenis aan de onlangste vroeg over leden Hoekse sportman hadden vrienden van Knippenberg besloten een wens van hem te doen uitkomen: een ultra-lange afstand loop van Den Helder naar Hoek van Holland. Met een verschil van negen minuten kwam winnaar Ron Teunlssen uit Castricum na 13 uur en 53 minuten over de streep. Voetballer Ron Janssen van Hoek van Holland won gisteren een penaitywedstrijd en daar mee een verzorgde reis naar de wedstrijd Ne derland-Engeland op Wemb/ey. Voor de Hit Veronica Drive In Show met Gijs Staverman als presentator, en optredens van onder meer 2 Brothers on The 4th Floor en CB Milton, had den een dikke 500 jeugdigen graag de toe gangsprijs van 30 gulden over. Het weer was op de laatste dag spelbreker, maar over alle dagen gerekend was het echt Hoek van Hol la nd Gra ndioos. Foto Westlands Fotohuro Door Anke van Bree Vlaardingen Een gratis concert onder een stralend nepzonnetje maakt het voor velen wel heel aantrekkelijk om naar een optre den te gaan. Tegen een exotische achtergrond, met groene palmen en fleurige vlaggen, gaf het Shell Mannenkoor samen met een gast koor uit Oostenrijk Zaterdag avond een welluidend concert in dè sporthal van De Vijfsluizen. De reden van dit feestelijke con cert was het 50-jarig bestaan van de Rotterdamse Ontspanning Vereniging van de Shell en een uitwisselingsconcert met de San- geminde Die Vogelweider. Het Shell mannenkoor liet voor de pauze een aantal, deels beken de, werken horen van laat-roman- tische componisten als Verdi, Wagner en Gounod. De heren, on der leiding van Ton van Nierop, beten het spits af met 'Ernani' van Verdi, aan de piano begeleid door de zeer bekwame Jacqueline van der Zee. Het koor heeft een fraaie, homo gene klank met soms wat minder gecultiveerde klanken bij de teno ren. Opvallend is dat de langza mere werken muzikaal heel boei end zijn en vrij goed verstaan baar. Anders ligt het bij snellere stukken zoals 'Emani' waarbij de articulatie veel rapper zou moeten om de verstaanbaarheid van te-<i en noten te verbeteren. Een golf van herkenning ging door het publiek tijdens de piano- inleiding van het beroemde Sol- datenkoor uit de opera Faust van Gounod. Dit werk liet het koor bij zonder goed klinken waarbij de rijke dynamische schakeringen en zuiverheid opvielen. De Oostenrijkse gasten lieten een geheel a eapeila programma ho- maassluis/Den Haag - Een be woonster van de Korte Buurt in Maassluis heeft de Raad van State in Den Haag te hulp geroepen bij haar verzet tegen een dwangsom van 500 gulden, die de gemeente haar heeft opgelegd voor elke dag dat zij weigert bodemonderzoek uit te voeren bij een lekkende olietank naast haar zadel- en tuig- makerij. Mevrouw L. de Gruyter vindt het merkwaardig dat zij is aange schreven om het onderzoek uit te voeren. De grond waarop de tank staat is immers niet van haar. Zij huurt de tank, maar niet het ter rein waarop de tank staat. De Gruyter heeft de gemeente zeifin oktober vorig jaar gebeld toen de olietank een lekkage vertoonde, omdat z(j al in een juridische pro cedure zat met de huiseigenaar over achterstallig onderhoud. Zij meent dat de olietank daar ook deel uit van maakt. Groot was dan ook haar verbazing toen zij eerst werd gelast de tank te legen, waardoor zij in de winter maanden zonder verwarming kwam te zitten en vervolgens een dwangsom kreeg opgelegd omdat zij geen kostbaar bodemonder zoek uit wilde voeren in grond die niet van haar is. Volgens de ge meente Maassluis heeft De Gruy ter als huurster wel de onder houdsplicht van de olietank. Op die basis kon de gemeente haar dan ook aanschrijven. De ge meente vindt het belangrijk dat snel onderzocht wordt hoe ver de bodemvervuiling is gevorderd om vervolgens te kunnen beslissen wat er met de bodem moet gebeu ren. De Raad van State doet op 31 mei uitspraak op het verzoek van Gruyter om het gemeentelijke be sluit ongedaan te maken en voor lopig te schorsen. ren wat door zuiverheid, goede verstaanbaarheid, fraaie voor dracht. en een mooi uitgebalan ceerde koorklank veel indruk maakte op het publiek. De 24 zan gers maakten met hun jeugdige dirigent Mario-Planer een goede indruk met onder andere twee meerstemmige werken van G. P. Palestrina. Terecht kregen zij echter een daverend applaus voor het 'Obadwarts' van G. Hering- Marsai waarbij lichtheid en een vrolijk, zuiver holadidee een To rnier sfeertje brachten. Na de pauze die door velen zowel binnen ais buiten op het terras ge zellig babbelend werd doorge bracht, vervolgde het Shell Man nenkoor met het wat lichtere genre. Pianiste Jacqueline van der Zee maakte indruk met haar gevoelige begeleiding van het heel muzikaal gezongen 'Softly as I leave you' van A de la Vita. De Shell-mannen kregen een zeer verdiend daverend applaus voor het bekende "You'll never walk alone1 van R. Rodgers. Het zeer Nederlandse werk was deze avond de kikkercantate van C. Hennig. Dit zeer snelle en onge twijfeld humoristisch bedoelde werk kwam minder goed tot zijn recht door een slechte verstaan baarheid, al kon het publiek het enthousiasme van de mannen en h et gekwaak duidelijk waarderen. De Sangerrunde Die Vogelweider besloten het concert met een tweede optreden. Zij oogstten veel waardering met het Italiaan se 'Signore delle cime' van G. de Marei waarin zij met bijzonder veel gevoel lieten horen ook in het Italiaans goed en verstaanbaar te kunnen musiceren. Het was het door enkele tenoren, met kippengetok en hanenge kraai verrassende 'Das Hen- nelock'n' van A. Kanetschneider wat veel hilariteit veroorzaakte. Het ging er by de luisteraars in als koek. Het publiek bedankte met een staande ovatie en er waren bloemen, voor de medewerkers. Ton van Nierop stond de zijne di rect af aan de wat onattent verge ten assistent van de pianiste. Het is jammer dat dit concert niet werd besloten met een door beide koren gezamenlijk gezongen werk Het zou een grotere een heid van de avond hebben' ge maakt en tevens de verbonden heid van twee zo verschillende ko ren hebben benadrukt. Hoek van Holland Bij een inval in een woning aan de Prins Hery drikstraat in Hoek van Holland heeft de politie zaterdagavond dè 31 -jarige bewoner opgepakt. De man wordt er onder meer van ver dacht vanuit zijn woning drugs te verkopen. Behalve speed en xtc, troffen de agenten in de woning ook explosieven om een vuur- werkbom te maken, verpakkingsr materiaal en een snijapparaat. De man zit nog vast.' In de woning aan de Prins Hen drikstraat werd ook een 29-jarige vrouw aangehouden. Zij is als ge tuige verhoord. De politie heeft buiten de woning nog vier person en en aangehouden. Zij worden ervan verdacht - vlak voor de ii£ val - drugs te hebben gekocht bij de hoofdverdachte. Het ging oift drie inwoners (17, 19 en 20 jaar) uit Hoek van Holland en een 24- jarige Katwijker. Dinsdag 28 mei SCHIEDAM Podium. Jamsessie olv Richard; 21.30U. VLAARDINGEN 1 J.C. Europe, Voorlichtingoverdrugs-' 20,00u Vlietlanden .Tocht met platr bodem, 19.30u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg. Gr.ri Wereld-muziekthèaterféstival1996; 20.15u. Klx Iztoc Kovac&en-Kanp, 20.30u, Podium Café. Jamsessie, 21.3ÖU. Dizzy, Ugly White Belly; 22,OOu, Luxor Theater. HarrieJekr kers, 20.15u. (uitverkocht). Bon- heur. Tussen Moskou en December, 20.3ÖU. R'dams Centrum voor Theater. Het Verlangen/de Sade, 20.30u. Woensdag 29 mei SCHIEDAM De 4 Molens. Zomeravond-Koers- bal, 19.30u.: VLAARDINGEN J.C. Europe. Tafelvoetbaltoemooi, 19.30Ü. Natuur- eri milieucentrum 't Hof.Cursus bloemschikken mét wilde planten, 19.30u ROTTERDAM De Doelen. Gr.z. Lunchconcert, 12.45u,'r'"-The Act; 'Jamsessie, 21.00u. Doelencafé. Latin Jazz Jam Session, 22.00u, Luxor Theater. Ha rrie Jekkers, 20.15u. (uitverkocht) Rotterdamse Schouwburg. Gr.z. Dantons Dood, 2Q45u. Kl.z.; lztoc Kovac En-Knap, 2Q.30a Bon- heur. Tussen Moskou en December, 20.30u. De Rotonde. De Brand, 2Q.3Gu. Amphitheater. Rik De Kik ker, 15.00u, Zaal De Unie. Modeka- fee, 20.00a Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: 'Sense and Sensibility' (al) dag. 12.45-3.30-6.15-9.15. Calypso 2: 'Casino(16) dag. 8, Ca lypso 3: 'Antonia' (16) dag. 4-6.45. Calypso 4: 'Shanghai Triad' (16) dag. 1.15-9.30. Calypso2 Riksbio scoop: 'Lang leve de Koningin(al) dag, 12.45-3.30. Cinerama 1: The Juror' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'MoneyTrain' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Get Shorty'(al) dag. 9.30. Toy Story' OV(al)dag. 1.15-4-6.45. Cinerama 4; 'Dead Man Walking' (16) dag. I.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5: 'Strange Days' (16) dag. 5,30-8.45. do.vr.di. ook 1.30. Corso: 'Prima! Fear' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Survival Island' (al) dag. 2-4. 'The Living Sea' (al) dag. 3. za.zo.ma. ook 1. '12 Monkeys' (12) dag. 7.15-9.45. Venster 1: 'Fallen. Angeis' (12) dag. 8-10. ma. alleen 8. Venster 2: Tl Conformists' (16) dó. 9.30 vr.t/m wo. 7.30. '7 lFragmente einer chronologie des zufalls' (16) vr. t/m wo. 10. Lantaren 2: The White Balloon' (16) dag. 8. 'Small Faces' (16) dag. 10. Lumière 1: 'Cutthroat Island* (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 2: 'Diabolique' (16) dag. 4- 6.45-9.30. do.vr.di. ook 1.15. Lu mière 3: 'Broken Arrow' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.di,ookl.l5-4.Lu- mière 4: 'Heat' (16) dag. 8.30. do.vr.di. ook 1-4.30. Pathé 1: The Birdcage' (af) dag. 11.00-1.4Ó- 4.20-7-9,40. Pathé 2: 'Critical De cision" (16) dag. 3.55-6.40-9.25. do.vr.di. ookl.10. Pathé 3:'Leaving Las Vegas (16) dag. 11.30-2-4.30- 7-9.30. Pathé 4: Things to do in Denver' When you're dead. (16) dag. II.25-2-4.35-7.10-9.45.Pathé5: '12 Monkeys' (12) dag. 12.40-3.30- 6.20-9.10. Pathé 6: 'Copycat' (16) dag. 3.35-6.25-9.15. do.vr.di. ook 12.45. Pathé 7: 'Up close Perso- nal' (al) dag. 1.05-3.50-6.35-9.20. Kindermatinees: Cinerama 5. 'De Beetjes' (al) za.zo.ma .wo. 1-3. Imax: Toy Story' NV (al) za.zo.ma. 11.30-5.15. Lumière 2: Toy Story' (ai) NV za.zo.ma.wo. 1,15. Lumière 3: 'Dunston Checks in' (al) za.zo.ma .wo. 1.15-4. Lumière 4: 'Babe' NV (al) za.zo.ma.wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story' NV (al) za.zo.ma.wo. 11.45-1.50. 'Dunston checks in'(al) za.zo.ma .wo. 11.15-1.25.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1