22 ««ess Knap herstel Schiedam na personeelsproblemen Luuk van Troost houdt Excelsior op de been Van den Berg steekt boven iedereen uit iir 'Deze triathlon hoort thuis aan de Waterweg' Na Jennifer Kymble ook Danitsja Korpel voorlopig in ziekenboeg Tenniscipc Hermes strandt in laatste over van ingekort duel Gouden ingreep van Holy-coach Jonkers Karlijn Petri verslaat Eiles Kromme bij TOEG Rotterdams Dagblad Maandag 24 juni 1996 Bergschenhoek—Er is een tijd ge weest dat relatief veel Neder landers by het horen van het woord triathlon een aangenaam gevoel kregen. De triathlon im mers, stond gelijk aan vrijheid. Aan zwemmen, fietsen en lopen. Van 's morgens vroeg tot iaat in de middag. Het ultieme teken van ongebon denheid. Eén zijn met de natuur, I knokken tegen eigen ellende. Ve- len wilden het. Waren jaloers op degenen die het déden. Een bond werd opgericht, een or ganisatiestructuur werd op poten gezet en inmiddels dient de eerste generatie kinderen van de tri-at leten van het eerste uur zieh aan. Het aantal beoefenaars groeit nog steeds en een kleine handvol van hen is zelfs in staat zich te meten met de wereldtop. 'Maar Hilver sum,' zo viel gisteren vóór, tijdens en na de kwart ROOK-triathlon in Bergschenhoek (1500 meter zwemmen, 40 kilometer fietsen en 10 kilometer hardlopen) te be-, luisteren, 'doet er alles aan de tri athlon voor het grote publiek te vermoorden. Hilversum zwijgt de triathlon nagenoeg dood.' Organisaties zijn derhalve blij met een eenvoudig berichtje in ee.i plaatselijke krant. Zeker waar het ook nog eens een krachtme ting betreft, die zich door onver mogen van de lokale overheid ge noodzaakt ziet te verkassen naar een nieuwe lokaüe. Bijna acht kilometer parcours was er gisteren uitgezet in het fraaie landschap van buitensportcen trum Tiekamp. Een zwaarder par cours overigens dan dat in de Vlaardingse Broekpolder, twaalf jaar lang het decor van het door triathlonvereniging Rijnmond ge organiseerde evenement. Tot dus de organisatie van de ROOK-triathlon vorig jaar bij de gemeente Vlaardingen de wens uitte zich vanaf 1996 sterk te wil len maken voor een wedstrijd met allure. Voor een wedstrijd met een SPC-status, (meetellend dus voor het Super Prestige Circuit), voor een wedstrijd niet louter en alleen meer gericht op de recreant. De problemen zijn inmiddels be kend. De politie was niet in staat een meer uitgebreid parcours vol doende te kunnen beveiligen. Het was definitief stoppen of op zoek gaan naar een alternatief. Terugkeer Ondanks die gedwongen verhui zing sluit organisator Rob Van Zanten een terugkeer naar Vlaar dingen volgend jaar niet uit. „Bergschenhoek zou eenmalig kunnen zijn. Een weerzien naar Vlaardingen behoort tót de moge lijkheden. Maar alleen als we er een grote wedstrijd van kunnen maken." In z'n streven terug te keren, weet Vlaardinger Van Zanten zich ge steund door veel stadgenoten. „Reacties waren er genoeg. Velen betreuren dat de triathlon hen is ontnomen. Na twaalf jaar is het evenement uitgegroeid tot een traditie en tradities zijn er om in ere te worden gehouden." Regionale betekenis Een uitspraak waarin ook Fenje Folkers zich kan vinden. „Met veel deelnemers uit Schiedam en Vlaardingen hoort deze triathlon thuis aan de Waterweg," stelt de teamleidster van het gisteren suc cesvolle ROOK-triathlonteam. Hoe groot de regionale betekenis is, bewijst een blik op de uitsla genlijst: drie 'ROOKers' bij de eerste vier en een overwinning bij de vrouwen, waar Joke Hitman overigens de enige vrouwwas, die het koude water (zestien graden) durfde te trotseren en derhalve ook als enige finishte, „Maar het is natuurlijk niet zo, dat alleen Vlaardingen zaligma kend is," besluit Folkers. „Het belangrijkste is, dat er geor ganiseerd wordt. Dat de triathlon vereniging Rijnmond op een posi tieve manier naar buiten treedt en dat - maar dat is eigenbelang - het ROÖK-team aan de weg tim mert. De triathlon is al te lang een ondergeschoven kind. Veel men sen denken nog steeds dat triath lon een bizarre sport is, waar men sen kotsend over de finish strui kelen. Zulke gedachten heb ik vroeger ook gehad. Ik dacht ook dat tri-atleten volkomen gestoord waren. Sinds ik zelf ook een beoe fenaar ben, weet ik beter.'Men moet maar komen kijken." Uitslagen: Kwart triathlon mannen: 1. Carlo van den Bergh (Rotterdam) 2.00.49, 2. Miguel van Tongeren (Arnemuiden) 2.02.14. 3. Leo de Bruyn (Nieuw Lekkeriand) 2.05,04, 4. Richard de Groot {Schiedam) 2.06.15, 6. Erik Voor den Dag (Ridderkerk) 2.Ö8 08, 8 Cees van Loon (Den Haag) 2.09.30, 7. Amit de Vogel (Amsterdam) 2.10.25, 8. Eric Hoggenes (Berg schenhoek) 2.12.28,9. Dennis van de Worp (Maassluis) 2.12.32, 10. Rob Visser (Vlaardingen) 2.13.55. Vrouwen: 1. Joke Hitman (Schiedam)2.30.01. Door Nick van der Sluis Schiedam Geplaagd door blessures hebben de softbalsters van Schiedam zaterdag in de 'dubbel' tegen het Haarlemse Kinheim op Harga de schade beperkt kunnen houden. Kin- heim won het eerste duel overtuigend met 4-0, maar in de tweede wedstrijd was het aanvankelijk gehandicapte en aan geslagen Schiedam onverwacht duidelijk sterker en zegevier de zowaar met 3-1- Het feit dat de zaken keung in evenwicht werden gehouden was meer de verdienste van de ploeg van Leo Buiteman dan van de Haarlemse tegenstander. Vooral aan de tweede ontmoeting zat een verhaal, zoals er momenteel ach ter de gehele prestatiecurve van de Schiedamse formatie een ver haal zit. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst. Dat gezegde gaat voor Schiedam dubbel en dwars op. Leo Buiteman werd zaterdag plotseling met personeelsproble men opgezadeld die niet gemak kelijk leken op te lossen. De Ame rikaanse Jennifer Kymble zal ge handicapt door een ernstige knie blessure, niet meer voor Schiedam in actie komen en vlak voor het duel tegen Kinheim moest ook Danitsja Korpel afha ken. Tijdens het inspelen bles seerde zij zich aan een vinger en moest ze voor medisch onderzoek naar het ziekenhuis. Botsplinters in een wijsvinger doen in de na- bije toekomst het ergste vrezen voor de sportieve carrière van de eerste honkvrouw. Kon Buiteman in de eerste wed strijd nog een beroep doen op pitcher Sandy van Koert in de spits van de verdediging, voor de herhaling moest de coach noodge- dwongen terugvallen op het jeugdige talent Elske ten Hoope. Amper 15 jaar is de Zoetermeerse en toch werd ze afgelopen week einde in het diepe gegooid. Aan vankelijk stond Ten Hoope stijf van de zenuwen, maar naarmate het duel vorderde groeide ze meer en meer in de wedstrijd. Zeven Haarlemse slagbeurten stond ze op de plaat, gesteud door een trouw en attent veld. Daarin excelleerden ook al twee jeugdspeelsters: Marijke Debets (17) en Monique Deuze (16). Ook in het siagperk was de jeugd op dreef. Nadat Kinheim in de twee de inning op 0-1 was gekomen, herstelde Deuze in de vierde Schiedamse slagbeurt het even wicht en bracht Debets haar ploeg aan de leiding (2-1). Martelgang De eerste wedstrijd op Harga te gen Kinheim was een ware mar telgang voor de softbalsters ge weest. De Haarlemse pitcher San dra Rampasad was onbespeelbaar voor de Schiedamse slagploeg die slechts drie loopsters (Vanessa van üuuren, Sandy van Koert en Gyselle Korpel) op de honken kreeg. Van Koert blesseerde zich daarbij dermate aan een scheen been dat ze de laatste inning met een van pijn verwrongen gezicht moest uitgooien. Kinheim, dat tot dan toe leidde met 0-1, profiteerde van de zwakte en bracht de voor sprong op 0-4. In de gelijkmaken de slagbeurt kwam Gyselle Kor pel nog wel op het derde honk, maar tot scoren kwam de thuis ploeg niet meer. Zorgelijk is de positie van Schiedam in de eerste klasse A nog niet, maar of de ploeg van coach Leo Buiteman binnenkort daadwerkelijk een plaats in de play offs mogen opeisen, valt nog te bezien. De formatie sukkelt naar het einde van de reguliere competitie waarin alleen de 'dub bels' tegen Sparta en het Hoofd- dorpse Pioniers nog resten. De toppositie van Ducks uit Boxtel is inmiddels onaantastbaar. Voor de uiterst belangrijke tweede plaats heeft Schiedam, zonder het com petitieverloop in eigen hand te hebben, alleen niets te vrezen van het Rotterdamse Sparta. On2e Ge zellen, UW en Pioniers zijn dege lijke concurrenten en zelfs Kin- heim is nog niet kansloos. VVerpcijfers. Schiedam: Sandy van Koort 9-0-0-4 Kinheim: Sandra Rampasad 7-0-2 2 SCHIEDAM060 210 X*3 KINHEIM .018 600 0=1 Werpcgfers. Schiedam: Elske ten Hoope 4- 1-3-0 Kinheim: Miqam Bakker 4-0-4-2. Spelmoment uit het 'dubbele weekeinde'van Schiedam. De softbalsters wisten Kinheim in één van de twee duels van winst af te houden. FotoRoei Dijkstra Door Erwin van der Lee Schiedam Diep weggedoken in de jassen trotseerde een handje vol toeschouwers zaterdag de kou op het complex van Excelsior'20. De echte 'cricket-gekken' hadden een lange zit aan het duel tegen ACC. Pas in de laatste over pakte de thuisploeg de volle winst (201/7 tegen 197/8). Twee punten die de Thurledebewoners vooral te dan ken hadden aan Luuk van Troost. De lange cricketer was 's och tends met de bal goed voor drie wickets en 's middags met het bat uitstekend op dreef (60 not out). Flavian Aponso en Amoud Velle- koop wisten tussen de buitjes door tot vroeg in de middag wel raad met de Excelsior-aanval. Zestig runs prijkten op het score bord toen Aponso met een bijdra ge van 45 runs werd ingerekend door een fraaie vang van Carl Schewe op het bowlen van aan voerder Erik Dulfer. Zijn 'vervan- ger' Steven Evers zorgde echter voor nieuwe problemen. Het ACC- bat rammelde schijnbaar achte loos zijn halve century bijeen al vorens te werden 'gearresteerd' door bowler Luuk van Troost in samenwerking met Mark Atkin-, son die de handjes op tijd op elkaar kreeg. Daarna was het ge daan met de acceptabele produc ties van de Amstelveense ploeg. Slechts Benno Honsdrecht(21) en Ernst Xnüpfer (17) verdedigden met enige verve hun houtwerk maar de scalp van Honsdrecht kwam natuurlijk op naam van Luuk van Troost en Knupfer ging run out. De bezoekers eindigde zodoende op 197 runs voor het verlies van acht wickets. De opening van Excelsior stond in schril contrast met die van ACC, Drie wickets waren al veroverd voordat bet openingstotaal van de gasten werd gehaaid. Carl Schewe moest met slechts drie runs naar de kant en Eric Gouka werd na rijn productie van 21 runs (1x6, 2x4) uitgevangen dooi Aponso. Gouka had het openingswerk van 'rijn broer Dennis overgenomen omdat hij eerder in de wedstrijd geblesseerd was geraakt: In de vijftiende over waren de ACC- bowlers en fielders vooral verbaal aanwezig. Tevergeefs Met Emerson Trotman aan bat claimden de Amstelveners drie maal achtereen tevergeefs en vol gens het thuispubliek op een wij ze die in het honkbal niet zou mis staan, zijn scalp. 'Trottie' bleek toch onder de indruk want twee ballen later bowlde Gary Phillips rijn hekwerk aan barrels, bijna een unicum in het Beatrixpark. Met het partnership van Marcel Schewe en Mark Atkinson werd het Schiedamse totaal aanzienlijk opgevijzeld. De Excelsior-wicket- keeper had daarbij het 'geluk' dat een op het gehoor duidelijke tik en een vang van zijn ACC-collega niet door de umpires werd geho noreerd met 'het vingertje'. Sche we kwam tenslotte tot 37 rans. Partner Mark Atkinson timmerde er in het begin lustig op los. Twee zessen vlogen over de tribune en twee vieren stuiterden het veld uit Slowbowler Flavian Aponso zorgde echter dat Atkinson met 39 runs naar de spelersbank terug moest. Daar zagen hij en zijn teamgenoten hoe Luuk van Troost zich langzaam opwarmde op het koude Exeelsior-eomplex. De lange batsman kwam voor Marcel Schewe by een stand 115 voor 4 het veld in en zorgde bijna alleen (60 runs: 4x4,4x6) voor het passeren van het ACC-totaal. Spannend hielden Van Troost en de zuinige ACC-bowlers het ech ter wel. Drie maidens achtereen zorgden ervoor dat het hout er toch nog onder moest. De eerste bal in de voorlaatste over ging voor zes de bossen in en tilde Van Troosts totaal naar 54 runs en dat van Excelsior naar 195- Een klein beetje regen zorgde in de laatste over voor een onnodige onderbre king tot ergernis van heel Ex celsior en, gelet op het tijdstip (19,20 uur), vooral bij de voetbal liefhebbers die Oranjes kwartfi nale wilde zien. Vijf minuten later stond alles toch weer op het veld en vloeg de eerste de beste bal op topscoorder Luuk van Troost op nieuw over de hekken. Het bracht het totaal van Excelsior op 201 rans en zorgde voor een deceptie bij ACC dat voor de derde achter eenvolgende keer met een mi niem aantal runs verschil verloor. Door de overwinning blijft de hui dige landskampioen op het vinke- touw achter het Voorburgse VCC met twee punten achterstand. Door Roland van Wageningen De vrouwen lieten het afweten en het weer viel vies tegen, toch leverde de nieuwste editie van het open toernooi van Yellow Smash gisteren interes sante finales en verrassende win naars op. Grote man was Richard van den Berg. Qe ruim twee meter lange tennisser van VLTC stak in de klassen Cl en C2 boven ieder een uit. In de herenenkel C2 maakte Van den Berg (18) gehakt van Ton Bunschoten, de veertiger van TSN, Het klasse verschil bleek groot op de binnenbaan van Kack- etcentrum Vlaardingen: 6-0, 6-1. „Mijn eigen service liep niet zo lekker," vond Van den Berg. „Maar de zijne kon ik goed retour neren. Deze binnenbaan is lekker snel. Voor mijn tegenstander is 'ie net wat te snel, denk ik, maar ik speel er graag op. Ik hoop dat ik straks de Cl-fmale ook binnen mag afwerken. Buiten waalt het bovendien." De bescheiden lobby van Van den Berg aan het adres van wedstrijd- leidster Nel Rijnsburger sorteer de geen effect. De lucht was opge klaard, dus diende Van den Berg zijn partij tegen Christian Weymarshausen (16) in de open lucht af te werken. Rijnsburger: „Bij slecht weer vluchten we de Vlaardinger Richard van den Bergstak in dubbel opzicht boven alles en iedereen uit Metzijn lengte en zijn overwinningen in zowel de Cl- en C2-finale. Foto Roei Dijkstra tennisbal in. Dat is afgelopen week een uitkomst gebleken. Van de 210 partijen zijn er wel zeven tig binnen gespeeld. Maar zo gauw het weer het toelaat gaan we naar buiten." Maar ook de op hardcourt-buiten- baan kon de laconiek ogende, hard serverende Van der» Berg uitstekend uit de voeten. In twee sets werd Weymarshausen afge serveerd: 6-4, 6-2. „Hij heeft een opslag waar je eng van wordt," sprak de verliezende finalist van tennisvereniging Holy met ont zag. Vooral in de tweede set de monstreerde Van den Berg zijn servicekracht, „Ik ga graag naar het net. In de eerste set lukte dat alleen op de service van Christian, maar in de tweede ging ik beter serveren en kon ik het aan het net afmaken," analyseerde Van den Berg, die nog steeds als C2-speler in de boeken staat, maar weldra voldoende punten heeft voor de Cl-status. Slaapverwekkend Van vrouwentennis op C-niveau viel by Yellow Smash niet te ge nieten. „De vrouwen laten het af weten. Dit jaar hadden we maar vier inschrijvingen in de C2, dat is zelfs voor een poule erg weinig," verklaarde de wedstrydleidster. Voor de liefhebber restten slechts de D-fmaies. In het damesdubbel- D2 boekten de goedlachse twee ling Debbie en Karin Meyerink (17) een overwinning op de vetera nen De Koning en Vermeer. In de enkelspelen-Dl en -D2 trok Han- neke Zachariasse twee maal aan het korste eind. De VLTC-speei- ster verloor van respectievelijk Kelly van Rooyen (6-7,4-6) en Am- nemarie van Genderen (1-6,7-6,3- 6). De slaapverwekkende party te gen Van Genderen, die voor eigen publiek optrad, duurde liefst drie uur. Van Genderen na afloop doodleuk: „Tja, we dachten, laten we er maar eens mee ophouden." Echt aantrekkelijk tennis werd de toeschouwers door Wim Huigen en Peter van der Giessen voorge schoteld. De veteranen van Yel low Smash (beiden 48) kaapten dankzij hun uitstekende wed- strijdmentaliteit de titel in het he- rendubbel C2-toernooi weg voor de neuzen van de tieners Wolkan Boersma en Tjarko Bras. Voor het oog van zoon Björn Huigen en dochter Bianca van der Giessen wonnen de enthousiastelingen verrassend in twee sets: 6-3.6-4. „Wij zijn een team1" jubelde Hui gen. „Wy houden van elkaar," vulde Van der Giessen aan. Het duo laatbloeiers - de voetballers van huis uit begonnen pas tien jaar geleden met tennis - won eerder dit seizoen het dubbelspel bij Spieringshoek. AmstelveenDe cricketploeg van Hermes is er zater dag in de zenuwslopende wedstrijd tegen het Am- stelveense VRA met ingeslaagd de gedeelde tweede plaats op de ranglijst te behouden. De Schiedammers hadden de winst binnen handbereik, maar kwamen tenslotte twee runs te kort om in jubelstemming de terugreis te aanvaarden. In het wegens de regen tot 41 overs gereduceerde duel sloeg VRA 138 runs op het scorebord. Hermes bleef steken op 137 runs. Door de nederlaag duikelde Hennes (9-12) naar de vijfde positie op de ladder van de hoofdklasse-com petitie. Koploper VCC (10-16) maakte tegen Quick Haag geen fout en ook Excelsior (9-14) pakte vooral dankzij Luuk van Troost de punten tegen ACC. Het Rotterdamse VOC (10-lt), dat afrekende met het dit seizoen zo verrassend begonnen HCC, neemt samen met VRA de derde plaats in. Op het terrein aan de Nieuwe Kalfjeslaan werden gastheer VRA en Hermes geplaagd door Pluvius en regelmatig moest het duel dan ook worden onderbro ken om te schuilen. Zodoende werd het aantal te spe len overs teruggebracht tot 41 en daarin kwamen de Amstelveners tot 'slechts' 138 (voor 7) runs. Doordat wicketkeeper Henk Kornet en Steven Lubbers met hun vang al vrij vlot een eind maakten aan het optre den van respectievelijk Danny Thampmayagam (4) en Darrin Murray (6) verwierf Hermes zich met de stand van 42 voor 2 een goede uitgangspositie. Toen vervolgens ook opemngsbatsman Maunts Hou- ben (23) op het bowlen van John Verwey (3/52/14) door Roger Bradley was ingerekend en Ewoud de Man ('caught behind' Kornet) zonder runs weer kon vertrekken, waren door VRA maar vijf runs aan het schamele totaaltje toegevoegd. 1Duck' Tjade Groot (32) en Gary Gravesande (25) zorgden voor de opleving en met dat duo op de mat werd de 'honderd' gepasseerd waarna ook Asim Kahn (17) nog een duit m het zakje deed. Met drie wickets (ten koste van 21 runs in 9 overs) openbaarde Robin ter Plegt zich als Hermes' 'goedkoopst' opererende bow ler. Met het oog op het beperkte aantal overs opende Gavin McRae dit keer de 'battingside' van Hermes en deed dat met 38 runs niet onverdienstelyk. Daar entegen Heten Henk Kornet en Roger Bradley het met een 'duck' (nul runs) volledig afweten. Beide slagmannen waren geen lang leven beschoren. Kor net, altijd wel goed voor dubbele cijfers, moest ha twee overs op de mat te hebben vertoefd alweer in rukken en diens opvolger hield het precies één over langer uit. Bradley, de laatste weken opvallend pro ductief, had eveneens geen antwoord op het bowling- geweld van Asim Kahn die in veertien overs ten kos te van slechts 43 runs vier wickets nam. De schrik sloeg de Schiedammers om het hart en hoewel Nick Statham (15) en Steven Lubbers (24) voor een redelijke bijdrage zorgden, pakten door het vertrek van Jasper Beijer (3) en John Verweij (8) waarmee de stand op 85 voor 7 was gekomen, in voor Hermes letterlijke zin donkere wolken zich samen boven Amstelveen. Bij het eind van Lubbers' optre den was het totaal opgevijzeld tot 114 rans (voor 7) en klaarde door toedoen van Lou Borrani de lucht enigs zins op. Wei waren inmiddelsde overs 'doorgetikt'en moest Hermes in de laatste over, met Borrani en Phil Keu kei aar tussen de wickets, de winst zien te force ren. Met nog zes ballen in het verschiet hadden de Schiedammers 134 runsin de boeken staan. Vijf runs verwijderd van de zege moesten logischerwijs de no dige risico's worden genomen waarvan eerst Keuke- laar (10; run out) het slachtoffer werd. Op de laatste bal, met nog twee rur.s nodig voor de winst, moest Borrani (22) op identieke wijze capituleren. Vlaardingen Zeven innings lang moest John Jon kers, de honkbalcoach van Vlaardingen Holy, lijd zaam aanzien dat zijn ploeg niet slecht speelde maar aanvallend geen vuist kon maken tegen Braves. Een gouden ingreep van de Delftenaar bracht in de acht ste Vlaardingse slagbeurt een volledige ommekeer in het wedstrijdverloop waardoor Holy in één ruk een 0- 4 achterstand konden omzetten in een 6-4 voor sprong, de uiteindelijke eindstand. Aanvallend kwam de slagploeg van Holy innings lang niet voorbij de Goudse pitcher. Er werd wel de gelijk geslagen, uiteindelijk kreeg de pitcher van Braves liefst veertien bonkslagen om de oren, maar het Goudse veld kon de Vlaardingse aanval op de be slissende momenten goed de baas. „Ik moest aanval lend het roer dus wel omgooien, omdat die hatelijke 4-0 achterstand duidelijk tegen de veldverhouding was," liet* Jonkers na afloop tevreden weten. „We hebben druk op de Goudse verdediging gezet, aan vallend voor een andere takhek gekozen en vooral met kort, snel slagwerk punten kunnen scoren." Michael Janson opende overigens met een twee- honksiag en kwam ook als eerste over de plaat, ge volgd door Danny Rossoni, Lars Cramm, Ronald Tar- mond, Raymond Zevenbergen en Stefan Droog. „Op het juiste moment sloeg de ploeg, die barstte van zelfVertouwen, toe," aldus Jonkers. Hy was dik tevre den over pitcher Danny Rossoni, die met tien keer drie slag heer en meester opde heuvel was. „We had den deze overwinning hard nodig, ook al omdat we er de afgelopen weken in zyn blijven geloven. We heb ben voortdurend de mogelijkheden gehad om te win nen, vanmiddag kregen wé het gelijk aan onze zijde. RotterdamDe B2-finale voor vrouwen by de Rotter damse tennisvereniging TOEG is een aangelegen heid geworden tussen twee speelsters van Bequick uit Maassluis. De 17-jarige Karlijn Petri klopte op Laag Zestienhoven haar één jaar jongere dubbei- maatje Elles Kromme: 7-5,6-3. Eigenlijk speelde Petri een thuisduel, want zy komt ook uit in de hoofdmacht van hockeyclub Rotterdam dat op hetzelfde complex is gevestigd. Het duo Petri/ Kromme werd poulewinnaar m het dubbelspel. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredaktie van deze krant, postbus 4008,3130 KC Vlaardingen. MAANDAG 24 JUNI Tennis: Start toernooi RQVS, Vlaardingen. DINSDAG 25 JUNI Honkbal 1915 Schiedam-Zwyndrecht 2 Softbal: 20 00 Schiedam-Sparta WOENSDAG 26 JUNI Softbal: 20 30 Sparta-Schiedam Honkbal: 20 00 Schiedam-Sparta

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 6