11,; Tweespalt in D66 Vlaardingen 11 Ook jonge kinderen beleven avondje uit Helft van bezoekers WB vindt vrijwilligersbaan Zonnescherm schiet door auto 3 Engelse theetuin op Lange Haven Faillissement voor klimcentrum Caillou 0-^ nii i^g5| Gered van verdrinking Zwanen in nood Gestolen auto uit Frankrijk Kleuter gewond bij het spelen Brandweer blust kleine brandjes Rijden onder invloed Mishandeling Schiedammer Bedreiging met mes Hoofdbestuur moet bemiddelen tussen dissidenten en 'regenteske' partijtop Omwonenden herrie Nieuwe klagen over Passage Rotterdams Dagblad Maandag i juk 1996 I Schiedam Een 58-jarige Schiedammer, die vrijdagmiddag ter hoogte van de Jachthavenlaan in het water was gevallen, is door omstanders van de verdrinkings dood gered. Het slachtoffer ver keerde onder invloed van alcohol en moest na zijn redding met on- derkoeiingsverschijnselen naar het Schieland Ziekenhuis worden gebracht. De hond, die de man by zich had, is na het incident naar de wonmg van zijn baasje gerend. Daar trof de politie het dier zit tend voor de deur aan. Op het mo ment dat een politieman de hond wilde pakken, beet de viervoeter de agent in de arm. Deze is toen voor nader onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. De hond is in de woning achtergelaten. Hoek van Holland In de Bergha- ven zijn gisteravond vijftien door olie vervuilde zwanen gesigna leerd. De dierenambulance, de brandweer en de Roteb visten er voor het donker drie te vangen. Vandaag wordt de hulpactie voortgezet. Vlaardingen De Vlaardingse po litie heeft zondagmiddag op de Westlandseweg een gestolen auto met een Frans kenteken aange houden. De twee inzittenden, bei den 32 jaar en afkomstig uit Rot terdam, zijn ingesloten. Schiedam Een 5-jange kleuter is zaterdagavond in een woning tijdens het spelen door een keu kenraam gevallen. Het slachtof fertje liep daarbij flinke snijwon- den op in beide bovenarmen. Het kind is naar het Sophia Kinderzie kenhuis gebracht. Vlaardingen/Maassluis De brandweer moest zondag drie keer uitrukken om kleine brand jes te blussen. Twee keer in Vlaar dingen en een keer in Maassluis. In een buurthuis aan de Prof. Tel* derstraat in Vlaardingen ontstond rond elf uur vuur, dat vermoede lijk door kortsluiting in een lamp was veroorzaakt, 's Middags werd rook gesignaleerd uit een be drijfspand in de Waalstraat, waar waarschijnlijk de rookmstallatie brand had gevat Om 19.00 uur vloog een auto die geparkeerd stond bij de Westlandseweg m de fik. De politie vermoedt dat ook deze brand door kortsluiting is veroorzaakt. De auto is later weg gesleept. Vlaardingen Op de Van Hogen- dorplaan botsten twee personen auto's zondagnacht om half een op elkaar. De veroorzaker van de aanrijding, een 31-jange Viaar- dinger, bleek te veel te hebben ge dronken. Hij moest zijn rijbewijs inleveren en kreeg een proces verbaal. Een 27-jarige Rotterdammer kreeg vanochtend vroeg een pro ces-verbaal, omdat hij onder in vloed van alcohol over de Vul- caanweg reed. Vlaardingen Op de Oosthaven- kade m Vlaardingen is in de nacht van zaterdag op zondag een 19-ja- rige Schiedammer mishandeld. De dader van de mishandeling, een 20-jarige Vlaaxdinger, is enige tijd later op de Westhavenkade aangehouden. De verdachte is naar het bureau gebracht en heeft daarbekend. Vlaardingen Op de Koningin Wilhetainahaven in Vlaardmgeri is zondagnacht een 18-jarige man aangehouden wegens bedreiging met een mes. Even daarvoor was de verdachte door het personeel van een discotheek aan de haven buiten gezet, omdat hij zich bin nen misdroeg en andere bezoe kers lastig viel. Toen hij vervol gens weer naar binnen wilde en hem dat werd geweigerd, pakte de man een mes en zwaaide ermee naar het personeel van de disco theek. De man is naar het politie bureau gebracht. Door Carel van der Velden Vlaardingen Een groepje jonge partijleden van D66 in Vlaar dingen heeft frontaal de aanval geopend op de gevestigde macht in de afdeling, de raadsfractie en het bestuur. De dissi denten houden de partijtop onder meer verantwoordelijk voor de dramatische teruggang van het aantal leden. Het bestuur wordt verder verweten dat voor het voeren van de raadsver kiezingen in 1994 geld is ontvangen van een plaatselijke on dernemer. Volgens de dissidenten is dit in strijd met de inter ne richtlijn van D66. De groep dissidenten staat onder leiding van J. T. Knieriem en J. de Wit. Achter de schermen rommelt het sinds de raadsverkiezingen, waarbij D66 in Vlaardingen een raadszetel moest inleveren. In vergelijking met andere steden boekte D66 daarmee een opmer kelijk slecht resultaat. „Een door het bestuur aangekondigd onder zoek naar dit verpletterende ver lies is nog steeds met uitgevoerd," schrijven de dissidenten. Knieriem en De Wit stellen vast dat het aantal stemgerechtigde le den in nauwelijks twee jaar tijd is gedaald van 64 naar 42, een terug gang van 34 procent. Het bestuur zegt dat er op dit moment vijftig leden zijn, al wordt erkend dat nog niet alle D66'ers" m Ylaardm- gen hun contributie hebben be taald. In een persbericht schrijven de dissidenten dat zij sinds eind vo rig jaar pogen de crisis binnen D66 Vlaardingen aan de orde te stellen. „Het plaatselijk bestuur verzuimde al meer dan een half jaar een gewone ledenvergade ring bijeen te roepen. Het bestuur weigerde onze aanvraag tot het houden van een vergadering, hoe wel ons verzoek aan alle binnen de partij geldende regels voldeed en volgens de statuten gehono reerd (kende te worden." Afdelingsvoorzitter M. van der Marei erkent dat de beloofde eva luatie er nog met is. „De kritiek is voorstelbaar, ai bestaat het be stuur uit drukbezette vrijwilli gers, maar de leden die nu zo hard roepen hadden zelf aan de evalu atie mee kunnen doen. Het valt bovendien niet mee een juist beeld van de verkiezingsneder laag te krijgen. Er is inmiddels een PR-werkgroep opgericht die de verkiezingscampagne gaat vooorbereiden. Op hun verslag kunnen we voortborduren." Het hoofdbestuur van D66 ziet het conflict in de Vlaardingse gelede ren met lede ogen aan. Naast de dissidenten zijn vanavond drie bestuursleden en D66-wethouder T. W. van der Steen op het partij kantoor in Den Haag ontboden om de situatie te bespreken. Een ledenvergadering wordt morgen avond voor het eerst sinds ruim een halfjaar gehouden. Voorzitter Van der Marei ontkent echter dat de ledenvergadering is uitgeschreven onder druk van het hoofdbestuur en de verontruste leden. „Donderdag 6 juni zjjn de uitnodigingen de deur uitgegaan. Het verzoek van deze leden om een vergadering te houden, be reikte ons een dag later." Campagne De verontruste leden eisen op de vergadering onder meer 'volstrekte opheldering' over een gift aan het verkiezingsfonds. Een anonieme ondernemer zou 2500 gulden hebben geschonken voor het voeren van campagne. „Dat is volstrekt in strijd met onze uitgangspunten," zegt Knieriem. „De democratische beginselen worden hiermee geschonden." Voorzitter Van der Marei erkent dat er 2500 gulden is geschonken. De gulle gever was echter geen ondernemer, maar een particu lier. „Onze richtlijnen sluiten een dergelijke gift niet uit. De afreke ning van het verkiezingsfonds is in het openbaar toegelicht op een ledenvergadering. Het rapport is bij die gelegenheid uitgereikt. Maar dan moetje wel op zo'n ver gadering komen." De verontruste D66'ers menen verder dat het bestuur slecht functioneert in het samenspel met de fractie. Een deel van de raadsfractie wordt een 'regen teske houding' verweten. Het ge- dachtengoed van D66 wordt vol gens de verontruste leden boven dien onvoldoende uitgedragen. Het laatste punt strookt met het beeld dat andere partijen in Vlaar dingen van de D66-?ractie heb ben. Het valt raadsleden op dat hun collega's van D66 zeer vaak de vergaderingen van de vakcom- missies laten schieten. Alleen raadslid Den Hoedt is er aitnd," zegt B. E, van der Velde (Groen links). „De anderen komen vaker niet dan wel. Naar mijn oordeel is dat onverantwoord en gênant. Ze ker als D66 in de raad waagt of be paalde zaken in de commissie be handeld kunnen worden. Daar ko men ze namelijk niet." De brandweer moest er zaterdagmiddag aan te pas komen om op de Vlaardingse Hoogs traat de restanten van een aan gort gereden zonnescherm uit een vrachtwagen te zagen. Het scherm werd geramd door een 26-jarige Krïmpenaar, die zojuist met een gehuurde au to zijn nieuwe meubelen had afgehaald. De zijstang van het scherm schoot als gevolg van de druk door de vrachtwagen heen. De be stuurder bleef ongedeerd. De chauffeur zag het zonnescherm vermoede lijk over het hoofd, doordat zijn aandacht was gericht op een aantal geparkeerde fietsen aan de andere zijde van de winkelstraat. De stan gen kwamen klem te zitten tussen de pui en de vrachtwagen. De ophanging bezweek onder de druk, waarop de stangen werden gelanceerd. De stang schoot boven het hoofd van de chauffeur door hef laadruim en kwam er aan de zijkant van het voertuig weer uit. Het schadebedrag is on bekend. Foto Roel Dijkstra Door Anke van Bree Schiedam Ze heeft stralende ogen van voorpret en ze mag zelfs een beetje lipstick op omdat ze een avondje uit is. De 5-jarige Emelde heeft samen met haar moeder het zomerconcert van kinderkoor Jong Begin in kerk centrum De Ark in Schiedam be zocht. Het is voor haar en de vele anderen toch een hele klus om ge concentreerd te blijven luisteren. Ook de kinderen van Jong Begin zelf, variërend in leeftijd van vijf tot twaalf jaar, hebben tijdens hun optreden daar nogal wat moeite mee gehad. Gefriemel aan de ha ren, kriebelende armen en onbe dwingbare geeuw-aanvalien heb ben een optimale concentratie verhinderd. De twintig kinderen die deze avond voor het laatst onder lei ding van hun dirigente Elly Meij- boom zongen, begonnen deson danks goed met het 'Er is iemand die om mij geeft'. Het zijn vooral de maniertjes die ze met groot en thousiasme laten zien. Het programma voor de pauze be stond uit geestelijke liederen, waarvan een groot deel zelfs twee stemmig werd uitgevoerd. Hun eerste aandeel besloten ze met 'Op het puntje van mijn'stoel', waarin de solo werd gezongen door Elise en Carolien. De vaak nog heel jonge kinderen lieten hierin heel geconcentreerd een mooi, zacht gezongen gedeelte ho ren, zodat ook het publiek op het puntje van de stoel zat. Tienerkoor Canzonette kwam met drie Engelstalige liederen. Deze zeven dames en heer lieten alles tweestemmig horen. Daarbij waren de hoge nootjes soms wat te krap genomen en kwam de tweede stem wat te zwaar voor het voetlicht. Een verdiend applaus kregen ze voor het swingende 'All over the world', wat heel goed uit de verf kwam. Fraaie stem Elly Meijboom besloot voor de pauze als soliste met het lied 'Let there he peace on earth', waarbij ze werd begeleid door Pieter de Chocolade-atelier De Bonte Koe aan de Lange Haven in Schiedam werd gistermiddag even her schapen in een Engelse theetuin. Het weer liet de geplande tea-party op een ponton niet toe, maar van de nood werd in de ambachtelijke winkel een deugd gemaakt. De winkel werd omge bouwd tot een echte tea-room, waar vijfenzestig mensen van een 'high tea* genoten. Het feest bracht 650 gulden op voor de herbouw van molen De Walvisch. Van thee en chocolade werd genoten onder de klassieke klanken van ensemble English Delight Naast Schiedammers waren er mensen uit Gouda, Amsterdam en Utrecht onder de gasten. Op het verzoek van vee! gasten om snel weer een tea-party te houden gaat De Bonte Koe echter niet in. „Het is een enorme organisatie," zegt Carmel Klein-Kelly. „Maar volgend jaar bestaan we vijf jaar en dan willen we uiteraard weer iets biizonders doen."' Foto Dennes van derWei/Roei Dijkstra Ruiter. Elly heeft met fraaie stem een muzikaal bewogen voor dracht laten horen, maar het geheel was hier en daar wat on rustig. Jammer dat ook by zo'n grote, volwassen stem gebruik wordt gemaakt van een micro foon. Daardoor wordt veel schoon heid uit de stem weggehaald. Het is ook een nadeel dat het pu bliek totaal geen moeite hoeft te doen om het gezongene te horen en dat maakt de concentratie en dus aandacht er niet beter op. Bij de veelal jonge solisten is het mi- crofoongebruik wel te billijken, maar over het algemeen worden de stemmetjes teveel vervormd en is de verstaanbaarheid en zui verheid maar matig geweest. Het programma na de pauze was heel gevarieerd en de 6-jarige Shanti en Emelde zaten zich dan ook enorm te verheugen op de hen be kende liedjes die op het program ma staan. Jong Begin schoot direct in de roos met het bekende 'Beertje Pippeloentje' van Annie M.G. Schmidt. Niet alleen de hartver- overende zang, maar ook het beertje met de rode pet heeft voor veel plezier gezorgd. Het is voor de kinderen ontzettend aantrek kelijk wat uit te beelden, verkleed te zijn en zich omringd te weten door allerlei attributen zoals ko nijnenmaskers, een giraffe en een vervaarlijk uitziende leeuw. Zij kregen een heel verdiend en en thousiast applaus voor hun laatste optreden met 'De leeuw is los' en 'DikkertjeDap'. De grote verrassing van de avond was het twirlteam The Yellow Rainbows van Harpe Davids die onder leiding stond van Marije Gelderblom. De 25 jongedames lieten met batons, gekleurde lin ten en goudkleurige ballen een boeiend en gunstig stukje bewe ging zien op muziek uit de leken- jwfilin 'Pocahontas' van Walt Disney. Tienerkoor Canzonette wist met bekende stukjes uit de film 'Grease' het publiek te boei en, al waren het met name de soli van Maarten en Linda die door de microfoon te horen waren. Schiedam De gemeente Schiedam moet optreden tegen de geluidsoverlast die wordt ver oorzaakt door de luchtverver singsinstallatie van winkelcen trum de Nieuwe Passage. Dat vinden omwonenden uit de Boomgaardstraat en omgeving. De bewoners hebben zich ver enigd in een vereniging van ei genaren. De huiseigenaren wonen sinds een half jaar in de Schiedamse binnenstad. De woningen bevin den zich in het appartementen complex op de hoek van het Broersveld en de Boomgaard straat. Ook de bewoners van een rijtje eengezinswoningen die uitkijken op de tuin van het vroegere weeshuis aan de Lange Achterweg ondervinden over last. Beide woningbouwprojec ten zijn gebouwd als markering van het overdekte winkelcen trum, dat In september van het vorig jaar werd geopend, „Met name op warme dagen is de overlast gigantisch," vertelt woordvoerder F. Hogendorp van de verenigde bewoners. „Als het warm is loeit de airconditioning van het winkelcentrum 's avonds op volle toeren. Kinde ren kunnen er niet van slapen. De geluidsproductie komt ver boven de wettelijke norm uit" De gemeente Schiedam is in middels op de hoogte is van. de problemen. Als handhaver van de plaatselijke milieuwet is de DCMR. Milieudienst Rijnmond gevraagd een onderzoek in te stellen. Een woordvoerder van., de milieudienst zegt dat er spra ke is van een tamelijk complex probleem. „In het winkelcen trum zitten vijftig bedrijven, die elk over een airconditioiiing be schikken. Hetkangebeurendat bedrijven individueel aan de ge luidsnormen voldoen, maar dat er toch overlast ontstaat als alle installaties tegelijkertijd aan slaan. De som van het geheel kan teveel zijn." Metde klagende bewoners heeft de DCMR inmiddels afgespro ken dat er direct wordt gebeld als er overlast optreedt, „Dan kunnen we uitrukken en direct metingen verrichten." Inmiddels is duidelijk geworden dat de afzuiginstallaties van de Hema en de centrale ruimten van het winkelcentrum tot de grote boosdoeners behoren. „Het winkelcentrum beschikt niet over de vereiste vergunning voor haar afzuiginstallatie," meldt de woordvoerder. „De Nieuwe Passage moet voor 13ju- ii een nieuwe vergunning aan vragen." Schiedam Klimcentrum Caillou is failliet, nadat in mei uitstel van betaling was verleend. Curator G. A. M, W. Bakx noemt te hoge vaste lasten, geen fatsoenlijke boekhouding en een moeilijke markt als oorzaken voor de teloor gang van het bedrijf aan de Jan van Riebeeckweg 15. Eigenaresse Iris Hoek heeft het ontslag voor de vijf personeelsle den reeds aangevraagd- Het per soneel blijft nog een "kleine maand aan het werk om enkele opdrachten af te handelen. Het publiek kan in die periode nog in de hal terecht om de felgekleurde wanden te beklimmen. „Graag zelfs, we willen het nog zo gezellig mogelijk houden en als we dan toch over de kop gaan, willen we de boel op een leuke manier af sluiten," aldus een personeelslid. Het voorlopige uitstel geeft de cu rator gelegenheid in relatieve rust op zoek te gaan naar nieuwe fi nanciers. „Er zijn verschillende geïnteresseerden" weet ze te melden. Mocht het reddingsplan toch niet lukken, dan wordt de in boedel verkocht en de opbrengst verdeeld over de dne belangrijk ste schuldeisers: de eigenaar van het pand, de bank en het energie bedrijf. Caillou was sinds november 1994 gevestigd in de voormalige ma chinefabriek van de gebroeders Scheffers in de Spaanse Polder. Iris Hoek en haar partner Peter Veenstra hadden daarvoor jaren lang een klimcentrum in Kralin- gen gerund, waar het zo druk was dat de klanten zelfs wegliepen. Het stel had ambitieuze plannen met het nieuwe centrum: ze wil den het laten uitgroeien tot het grootste en modernste klimcen trum van Nederland. Een maand na de opening hadden de klimmers 1200 vierkante me ter ter beschikking. Dat hadden er veel meer kunnen worden, als er ook meer publiek op af was ge komen. De opkomst bleef echter achter bij de verwachtingen. Cu rator Bakx: „Er kwam een rede lijk aantal bezoekers naar de hal, maar het was onvoldoende om de zaak aan de gang te houden. Er was teveel concurrentie in de re gio" Caillou hield zich ook bezig met de produktie van klimwanden en klimgereedsehap. Ook hier bleef de omzet achter bij de plannen. De eigenaresse heeft geprobeerd de cijfers iets positiever te krijgen door te beknibbelen op personele kosten. „Maar dat haalde weinig uit, -want ze had al weinig en bo vendien goedkoop personeel," al dus de curatOT. Bakx weet niet wanneer het pre cies fout is gegaan met het cen trum. „Volgens mij heeft het al een paar jaar scheefgezeten, want een deugdelijke administratie ontbreekt. Ik kan by de reddings operatie dus slechts afgaan op de cijfers van de laatste maanden." Vlaardingen Iets minder men-, sen wisten het afgelopen jaar de weg naar de Vlaardingse Vrijwil ligers Vacature Bank (WB) te vinden dan het jaar ervoor. In 1995 gingen 121 mensen op zoek naar eenvrijwilligersbaantje in gebouw Triangel, waar de WB sinds 1994 is gehuisvest In 1994 waren dat er een recordaantal van 144. Het verschil wijt de WB aan de toentertijd grote publici teit rondom de huisvestingspro blemen. Ruim vijftig procent van de be zoekers vond uiteindelijk een functie in het vrijwilligerswerk. Na bemiddeling van de WB ko men de meeste bezoekers te recht in het ouderenwerk of de maatschappelijke dienstverle ning, sectoren waarin het aantal vacatures voor vrijwilligers toe neemt Buurthuizen en dien stencentra vormen een goede derde. Uit het jaarverslag dat de vacatu rebank onlangs publiceerde blijkt dat meer vrouwen dan mannen het afgelopen jaar een bezoek brachten aan de WB. Dat is deels te verklaren door deelname aan het project 'Vrou wen Kiezen' van het Centrum voor Werk en Scholing, PEC, Stichting Welzijn en Stichting Coerke. Binnen het project wor den informatiebijeenkomsten gehouden over onbetaald werk en scholing. Zo deden tien vrou wen via Trouwen Kiezen' een beroep op de Vrijwilligers Vaca ture Bank. Verder blijkt dat bezoekers vaak behoefte hebben aan aandacht voor hun persoonlijke situatie Sommigen zijn arbeidsonge schikt verklaard, anderen zijn langdurig werkloos. Ook klop pen veel vrouwen aan zonder be taalde baan, die buitenshuis, iets willen ondernemen. Groter wordt de groep mensen die naast hun betaalde baan vrij willigerswerk willen doen. Ook het aantal afgestudeerde acade mici en hbo'ers die nog geen werk hebben, groeit in het be stand. Bezoekers die uiteindelijk niet als vrijwilliger aan de slag gaan, vinden of alsnog een betaalde baan of zijn 'onplaatsbaar'. Deze mensen zijn om de een of andere reden niet in staat in de" maat schappij te functioneren, hebben met gezondheidsproblemenof andere moeilijkheden te kam pen. De Vrijwilligers Vacture Bank is op dinsdag- en donderdagoch tend geopend van 10,00 tot 12.00' uur in gebouw Triangel 'aan de! Fransenstraat Maandag 1 juli ROTTERDAM SKVR Muziekschool Centrum- West Presentatie Jazzschool, 20.00u. Dinsdag 2 juli De Pelgrim. El Fuego, 22.00u. ROTTERDAM Calypso 1* The Birdcage' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: '12 Monkeys' (12) dag. 6.45-9.30. Ca lypso 3: 'Mighty Aphrodite' (al) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di.ookl.15-4. Calypso 2 Riksbioscoop: While you were sleeping' (al) dag. 12.45- 3.30. Cinerama 1: 'Barb Wire' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 2: 'Critical Decision' (16) dag) 1.15- 4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'Nick of Time' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: The Juror' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 5t'A walk in the clouds' (al) dag. 6.45- 9.30 do.vr.ma.dt. ook 1.15-4. Cor so: The Rock' (16) dag. 12.45- 3.30-6.15-9.15. Imax Theater 'Survival Island' (ai) dag. beh.ma. 2: 4. wo.ook 10.30. TheLivingSea' (ai) dag. beh.ma. 3. za.zo. ookl. di. ook ÏO.OO. The Rock' (16) dag. 7 -9.30. Lantaren 1: 'Blue' (16) do.vr. 8. 'Blanc' (16) za.zo. 8. 'Rouge' (16) ma.di.wo. 8. 'Celluloid Closet' (16) dag. 10.15. Venster 1; The garden' (al) dag. 8-10. Venster 2: 'Stalker' (16) dag. 7.30. Lantaren 2:Circle ofFnends'(16)dag. 8. 'Rendez-Vous de Pans' (16) dag. 10. Lumière 1: 'Spy Hard* (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 2: 'Pnmai Fear' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Lumière 3: 'Copycat' (16) dag. 6.45-9.30. do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Lumière 4: 'Heat' (16) dag. 8.30, do.vr.ma.di. ook 1-4.30. Pa- thé 1: The Rock' (16) dag. 12.40- 3,35-6,30-9.25,Pathé2: 'UpClose Personal' (al) dag. 15.50-6.35- 9.20. do.vr. ma.di. ook 1.05. Pathé 3: Things todorn Denver'Whenyou- 're dead. (16) dag. il.10-1.45- 4.20-6.55-9.30. Pathé 4: 'Barb Wi re' (16) dag 1.05-5.20-7.35-9.50. do.vr.ma.di. ook 12.50. Pathé 5: 'Spy Hard' (a!) dag. 11.50-1.55*4- 6.05-8.10-10,15. Pathé 6: 'Ri chard lil' (16) dag. 12.25-2.45- 5.05-7.25-9.45. Pathé 7: 'Vampire in Brooklyn' (16) dag. 12.00-2.25- 4.50-7.15-9.40. Rex: 'Let's make physical' (18) dag. vanaf 12.00. "Sex games' (18) dag. vanaf 12.00,

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1