25 VOC geeft Excelsior een gevoelig lesje Grote spons redt tennistoernooi van ROVS Holy leeft weer. En hoe! RKWIK eert bijzondere leden Ancora weer de sterkste op het strand Den Bosch in hoofdtoernooi Rentree Nota in cricketploeg opzienbarend Robin ter Plegt met vijf wickets en vang Hermes' beul op Haagse grond Tennisc Softbalsters Schiedam in de wachtkamer 'Met drie honkslagen kan je niet winnen' Indeling KNVB met volop verrassingen Rotterdams Dagblad Maandag ljuli 1996 Vlaardlngen Sinds de ledenver gadering van 12 juni heeft RKWIK m de persoon van Gerard Poldervaart een nieuwe voorzit ter. Ook heeft de Vlaardingse club er drie leden van verdienste by: Ries van Rossum, Hans Wijzen- broek en Ad Kruidenier. Bertus van Rossum en Ton Odyk kregen m verband met respectie velijk hun 40- en 25-jangjubileum de bijbehorende versierselen op gespeld Vrouwenpolder— De handbalsters van Broekhuis Traimng/Ancora hebben op het strand van Vrou wenpolderhun nationale titel be- achhandbal geprolongeerd. Daar mee kreeg het gezellige toernooi een winnaar van formaat. Ancora was bij de vrouwen de enige deel nemer uit de eredivisie. By de mannen was de finale een onder onsje tussen de eerstedivisionis- ten Saturnus '72 en DES '72, waar bij de Ridderkerkers na shoot- outs de titel pakten. Het Nederlands Handbal Ver bond (NHV) is druk doende het beachhandbal te promoten, waar bij de nadruk op ontspanning wordt gelegd. Helaas het het deel nemersveld in Zeeland nogal te wenden over. De samenstelling van Ancora (fysieke kracht, snel heid en trefzekerheid) bleek een garantie voor succes. Ook by de handballers viel slechts één eredivisiedeelnemer te ont dekken. Het toernooi bij de man nen telde echter meer kansheb bers. Uiteindelijk ontmoetten DES en Saturnus elkaar m de eindstrijd. Was DES in de poule wedstrijd voor Saturnus nog te sterk na shoot-outs, in de finale was het precies andersom. München Het basketbalteam van landskampioen Den Bosch is in Munchen bij de loting voor de Europa Cup direct ingedeeld in het hoofdtoernooi van het Euro- Cup-toernooi, het vroegere toer nooi voor de bekerwinnaars. De Brabanders komen uit in groep E met Iraklis Saloniki (uit Grieken land), Achileas Nicosia (Cyprus), Zadar (Kroatië), KBBK Gent (Beï- gie) en Lask Wroclaw (Polen). De basketballers van Den Helder hebben een Portugese tegenstan der geloot in de voorronde van het toernooi om de Europa Cup 3. De ploeg speelt op 11 september uit tegen Queluz Lissabon. Een week later staat de return op het pro gramma. Den HaagMare Nota maakte za terdag na vijfjaar zijn rentree in het Nederlands cricketteam. Tij dens zijn tweede interland, tegen de county Leicestershire, scoorde de speler van Voorburg het op zienbarende aantal van 88 runs. In 1991 speelde Nota tijdens een tournee door Denemarken één in terland. Nota werd dit weekeinde voor Oranje opgeroepen omdat het na tionaal team moest aantreden zonder Tim de Leede (ziek) en een aantal andere spelers (werkzaam heden). Met vijf invallers scoorde Nederland 196 runs, voordat de regen een voortydïg einde maak te aan het treffen. De Britten kwa men niet meer aan bat. Toch opende deze wedstrijd per spectieven voor het Nederlandse team. Mare Nota produceerde 88 fraaie runs, waaronder zes vieren en vier zessen. Bij zijn club VCC is Nota als bowler en batsman bezig aan een sterk seizoen en in deze vorm verdient hij zeker een plaats by de geselecteerden. Ook inval ler Luuk van Troost komt hier voor in aanmerking. Van Troost, die als bowler en batsman bij Ex celsior op de voorgrond treedt, scoorde tegen Leicestershire 28 runs. De Schiedammer was behoorlijk in zijn sas met de oproep en is er op gebrand voorlopig een vaste klant van Oranje, waar ook zijn teamgenoten Marcel Schewe, Enk Dulfer en Erik Gouka deel van uitmaken, te blijven, „Ik stond lekker tegen Leicestershi re," blikte Van Troost terug op het duel dat ook werd bekeken door zyn 'broertje' André, prof bij het Engelse Somerset die een week endje over was. „Ik wil er graag bij blijven. Er komen immers leu ke tourtjes aan." Overigens was Van Troost daags na zijn optreden in Oranje minder succesvol. In het duel tegen VOC ging hij met slechts één run bow led door Eldert Krank. Door Sander Sonnemans Schiedam Het heeft er alle schijn van dat de reputatie van Excelsiors cricketploeg landskampioen van de oneven ja ren deze competitie nog meer gestalte krijgt. Hoewel de Thurlede-formatie ploeg in de top van de hoofdklasse mee draait, heeft die wel tegen de opponenten van formaat het on derspit moeten delven. Eerst werd Excelsior door VCC van de koppositie verstoten en gisteren kregen de Schiedammers een gevoelige les van het bezoekende VOC, dat nu samen met VCC de ranglijst aanvoert. Dankzij een imposant 'part nership' van coach Brad White en Klaas-jan van Noortwyk sloeg VOC een riant totaal op het score bord: 231 voor 4. Excelsior dat in het winderige Beatnxpark een wel heel erg koude start kende, kwam al gauw in de problemen en mocht bly zyn dat Emerson Trot- man wel lekker het hout er onder kreeg, andeis was de Rotterdam se afstraffing waarschijnlijk nog gevoeliger geweest' Excelsior 180 all out m 50 overs. Als een huis Vooi VÜC opende Rob Vos weer met Brad White en waar hy vorige week tegen HCC nog een halve 'century' achter zijn naam liet no teren, moest Vos (lbw) het door toedoen van Excelsiors coach en meest succesvolle bowler Mark Atkmson (3/54/12) ditmaal met slechts 4 runs doen. Zyn opvolger Klaas-Jan van Noortwijk impo neerde wél met het bat en deed niet onder voor White die gros siert in monsterscores. Het twee tal vijzelde het totaal op van 30 naar 159 voordat de Zuidafrikaan op het bowlen van Erik Gouka (1/ 46/11) achter de palen werd inge rekend door wicketkeeper Marcel Schewe. Maar daarmee was de Rotterdam se koek nog met op. Van Noort wijk stond als een huis, maakte in Gouka's eerste over korte metten door hem met twee zessen de tuin uit te rammelen en stevende met bravoure op zyn 'century' af. Met die mylpaal in zicht strandde de topscorer vijf runs verwyderd van zijn honderd in de handen van Dulfer. Van Noortwijk was enigs zins ontstemd over de gemiste kans, maar had zyn ploeg wél in een kansrijke positie gemanou- evreerd. De tweehonderd runs waren in middels gepasseerd en Dave Bak ker (bowled Atkmson) voegde er nog eens 17 aan toe. Verder was de enige opmerkelijke prestatie aan Excelsior-zyde van de zuinig 'spinnende' Erik Dulfer die schijnbaar moeiteloos in veertien overs slechts 30 runs moest toe staan. Geen indruk Excelsior kon met het slaghout van meet af aan geen enkele in druk maken. Zowel Dennis Gou ka (4) als Carl Schewe (6) werd binnen vijf overs door Brad White (5/31/11) met de assistentie van de nog altijd razendsnalle René Schoonheim naar de kant gediri geerd. Erik Gouka (20) en Jacob- Jan Esmeijer (5) waren ook al geen lang leven beschoren en zelfs Mark Atkinson (20) en Luuk van Troost (1), onlangs weer gese lecteerd voor Oranje, alsmede Marcel Schewe (5) waren niet in staat het tij te doen keren. De laat ste hoop was gevestigd op Emer son Trotman. De kleine Westin- dier bracht met de voltooiing van zyn halve 'century' in de 44-ste over de stand op 147 voor 7, gmg vroly k verder totdat hij een niet te missen kans weggaf. Klaas-Jan van Noortwyk kreeg het 'sitterlje' echter niet onder controle, maar tot zijn opluchting verwerkte Ste ven van Dyk het hekwerk van 'Trottie' tot kreupelhout en was meteen de Schiedamse tegen stand definitief gebroken. Als zijnde een routineklus werd ver volgens de 'korte' Excelsior-staart opgeruimd. Winst Hermes Door de nederlaag en de spectacu laire winst die stadgenoot Hermes in Den Haag boekte tegen HCC delen de Schiedamse 'aartsriva len' de tweede positie op de rang lijst. Hermes-bowler Robin ter Plegt manifesteerde zich aan de Van Hogenhoucklaanals een beul die meedogenloos keer op keer de quillotine met een klap liet neer komen. In een schier uitzichtloze positie (Hermes was gestrand op slechts 120 runs) sleepte hij zyn ploeg er met 5 voor 27 in 14 door heen en velde met nog drie ballen te gaan met een gouden vang het vonnis De Schiedammers won nen met drie runs verschil, HCC, dat als promovendus de competi tie zo verrassend van start was ge gaan, gedesillusioneerd achterla tend. Omdat namens Hennes alleen. Gavin McRae (51) met het bat tot acceptabele prestaties kwam, le ken de Schiedammers voor een onmogMyk taak te staan. Chris Prmgle boekte weer eens indruk wekkende bolwmgcijfers (5/25/14) en maakte John Verwey (3), Lou Borrani (5), Phil Keukelaar (1), Berry de Raaij (5) en McRae tot zijn slachtoffers. Maar Hermes heeft Ter Plegt en ook hij rekende met de een na de ander af. Met nog één over te gaan stond HCC op 116 voor 9 en steeg de spanning ten top. Totdat HC- C'er Edward Sleyffers (5) een bal van Verwey (3/22/13) over 'mid-on' probeerde te tillen waar Ter Plegt precies op tijd. de handen op elkaar kreeg. Hoewe VO C'er Klaas- Jan van Noort wijk aansta] ten maakt de zoveelste bal weg te 'pe ren', legde hij het spm-bal- letje van Eric Dulfer keurig neer. Achter het wicket kijkt Marcel toe. Foto oennes van der Wel/Roel Dijkstra Door Roland van Wagèningen Schiedam Centimeters water stonden er zaterdagmiddag op de tennisbanen van ROVS, de perso neelsvereniging van Shell. Maar dankzij de inzet van Rinus Wes- dorp en de zijnen vonden de halve finales van het open toernooi toch doorgang en kon de eindstrijd gis teren tijdig beginnen. In de be langrijkste finale de herenen- kel-Clboekte Rob Houdijk een klinkende overwinning. Ook Ri chard van den Berg (C2), Brenda Deegeling (C2) en Debbie Touten- burg (Dl) zegevierden. „Alles stond blank zaterdagmid dag om vijf uur," wist Rinus Wes- dorp, die samen met Jan de Graaf en Jan Schipper voor de organisa tie zorg droeg. „Toen hebben we met grote sponzen de banen aan gedweild. Vervolgens snel de spe lers opgebeld en om zeven uur werd er weer getennist. Zodoende konden zondagmorgen de wed strijden op tijd beginnen." Op Vijfsluizen, het knusse com plex van de Rotterdamse Ont- spannings Vereniging Shell in Gaardingen-Oost, kwam de 24-ja- rige Brenda Deegeling als winna res in het damesenkel-C2 uit de bus. De speelster van VLTC gmg diep. De eerste set moest ze af staan aan Carla den Dekker, die van zowel ROVS als Holy lid is. Deegeling trok met verbeten ge zicht de tweede set naar zich toe en pakte ook de derde: 1-6,7-5,6-1. „Het einde van de tweede set was cruciaal. Tot 5-5 ging het gelijk op," blikte Den Dekker terug. De verliezend fmaliste vierde giste ren haar 38-jarige verjaardag, maar bleef uiteindelijk met lege handen achter. „Brenda kwam steeds beter in haar spel en pakte enkele cruciale punten. In de laat ste set ging het leeftijdsverschil een woordje meespreken." In het damesdubbel-D bleken Ria Wesdorp en Marijke de Ronde de sterkste, in het mixed dubbel Nel van Well en Bert de Rooy (allen ROVS). Ook Debbie Toutenburg hield de eer van de organiserende vereniging hoog. De 20-jarige speelster het Loes Parrin in twee sets kansloos: 6-2 en 64 „Mijn opponente had nogal pro blemen met mijn service. Verder beperkte ik me.tot terugbrengen en wachtte ik op een foutje van haar kant," verklaarde Touten burg, die zeer gelukkig was met haar toernooizege. „Winnen op je eigen club is iets bijzonders. Ik Zr ff t heb nu genoeg punten verdiend voor mijn C2-status. Dat komt goed uit, want ik ben klaar met het CIOS en op zoek naar een baan als tennislerares." Het C-toemooi bij de mannen werd beheerst door de hardhitters Rob Houdijk en Richard van den Berg. Van den Berg, vorige week winnaar bij Yellow Smash, startte tegen Wileo Gamaat stroef, maar boekte een keurige winst: 64,64. Houdijk boekte zijn tweede toer- nooi-overwinmng in drie weken - eerder won de tennisser van Holy bij TSN - door Mike MacLennan te verslaan: 6-2 en 6-2. In de aller laatste game miste MacLennan een eenvoudige volley, op match point sloeg hij een dubbelfout. „Het was typerend voor mijn spel," vond MacLennan (20), die later in het mannendubbel met Sander van der Kruyk meer suc ces had. „Ik wilde service/volley spelen, maar ik kreeg geen opslag in In de rally was Rob gewoon be ter. Hy stond vandaag heel goed te spelen. Het was de eerste keer dat ik tegen hem uitkwam, maar we kennen elkaar wel. Dit seizoen speelden we in de competitie voor hetzelfde team van Holy." „Ik ben heel tevreden," glunderde Hou dijk. „Het gmg tien keer beter dan verwacht'" Door Nick van der Sluis TilburgNet op het moment dat iedereen bij Gaardingen Holy het er roerend over eens t dat er nodig weer iets moest g ren, sloeg de ploeg van codin John Jonkers degelijk toe en werd eren niet zomaar!dui delijk gewonnen van SATTigers: 11-15. „We zijn dolgelukkig," was het eerste dat de Vlaardingse coach na afloop met emoties liet weten. „De ploeg heeft grandioos ge speeld en dat tegen een tegen stander die op de ranglijst duide lijk beter geklasseerd staat dan Holy. Vooraf heb ik in de kleed kamer nog dringend op de spe lers ingepraat, in de hoop ze er van te kunnen overtuigen dat Holy niet alleen goed kan honk ballen, maar dat deze ploeg voor geen enkele tegenstander bang hoeft te zyn. Het is dan achteraf altijd leuk als er vervolgens ge wonnen wordt. Maar Holy heeft verdiend de winst gepakt" Jonkers en zijn spelers hadden voor de wedstrijd tegen SAT Ti gers een taktiek uitgestippeld die kans van slagen moest hebben. De Antilliaanse ploeg speelt met fantasie, is beweeglijk en rekent een beetje op een flexibele pitcher van de tegenstander. Jon kers wist uit zijn eigen herinne ring, daterend uit zijn actieve Sparta-tijd, dat Antilliaanse spe lers niet zo goed uit de weg kun nen met curve-ballea Jonkers: „En daar heb ik dan ook op ge gokt. Onze startende pitcher, Ro nald Tarmond, wist precies wat er van hem verwacht werd en stond bijna de gehele wedstrijd met overtuiging op de heuvel Tarmond gooide veel gevarieerde curve-ballen en daar had SAT de grootste moeite mee." Grand slara Defensief had Holy de Tilburgse tegenstander derhalve aardig on der controle, maar ook aanval lend gebeurde er het een en an der. Met name in de derde Vlaar dingse slagbeurt Holy ai eer der een 34 voorsprong genomen werd het een waar festijn in het slagperk. Zeven spelers kwa men over de thuisplaat, impone rend waren de home runs van Di- mitrï de Smit (een grand slam met drie Vlaardingers op de hon ken, goed voor 4 punten dus) en Michael Janson, die ook al twee ploegmaats van de honken mee nam. SAT Tigers was daarna, bij een 3-11 achterstand, mentaal duidelijk aangetiktmaar nog niet verslagen. Met name in de zesde inning had de ploeg van Jonkers het even moeilijk. De schade kon echter tot vier Tilburgse punten (9-14) beperkt blijven. Overigens niet nadat de Holy-coach even Ronald Tarmond bij al hetTilburgs slag- geweid van de plaat had gehaald om Danny Rossoni de slagploeg van SAT aan banden te leggen. Bij Holy waren Rainaldo Rooze- boom (4 uit 5). Michael Janson (3 uit 5) en Dimitri de Smit (2 uit 5, waaronder een nuttige home run) het best op dreef in het slagperk. SATTIGERSÖ30 204 020=11 HOLY.—227 300 100=15 Werp cijfers. SAT Tigers: {dne pitchers) 24-15CV2 Holy: RooaldTarmond 5-8-10-3, Danny Rossoni 3-2-3-0 Stand hoofdklasse Zuid: Tilburg 13-24, Spijkenisse 13-20. SAT Tigers 13-18, Jeka 15-18, Feyenoortl 2 13-1B, All Stars 13-14, The Hawks 13-12, Braves 13-10, De Hazen- kamp 14-10, Holy 13-8, HBS 13-6, Zwijn- drechtl4-fi Rob Houdijk concentreert zich op een backhand slag. De 17 jarige tennis ser boekte gisteren op ROVS ten kos te van Mike MacLennan zijn tweede toernooizege. Foto Dennes van a er Wel/Roel Dijkstra Hoofddorp Nog altijd staat de softbalformatie van Schiedam op de tweede plaats van de ranglyst in de eerste klasse A en nog steeds heeft de ploeg van coach Leo Buiteman daarmee het uitzicht op een plaats in de play offs, de afsluitende promotie-com petitie voor twee plaatsen in de hoofdklasse, behou den. Maar in eigen hand hebben deSchiedamsen het verdere competitieverloop niet, want zaterdag werd in Hoofddorp tegen Pioniers de reguliere competitie, met twee zeges (1-3 en 2-7) al afgesloten. Schiedam is voor de voorzetting van het wedstrijd programma de play offs of een serie wedstrijden in de degradatiecompetitieafhankelijk van het resul taat van de 'dubbel' tussen UW en het Haarlemse Onze Gezellen, komende zondag in Utrecht. Verliest de Haarlemse ploeg een van die twee wedstrijden, dan is, dankzij een beter onderling resultaat met On ze Gezellen, Schiedam zeker van de tweede plaats. Vanessa van Duuren was in Hoofddorp aanvallend de uitblinkster in de Schiedamse ploeg. In de eerste wedstryd sloeg zy in de zesde inning (bij 1-1 op het scorebord) een fraaie home run met Yiid' z Veugelers op de honken. Eerder al was Van Duuren op een honkslag van Gyselle Korpel over de thuisplaat geko men. Ook in de tweede wedstrijd scoorde Vanessa van Duuren en liet ze Veugelers op een honkslag sco ren. In dat duel viel weer het frisse en veelbelovende spel van de jeugdige talenten Monique Deuze, Mijke Debets (scoorde ook) en pitcher Elske ten Hoope op. Ten Hoope, 15jaar pas. gooide de gehele wedstryd en hield de Hoofddorpse slagploeg degelijk onder con trole. Stand eerste klasse A: Ducks 22-34, Schiedam 24-30, Onze Gezellen 22-28. UW 20-20, Pioniers 22-18, Kin- heim 22-16, Sparta 22-6. Schiedam Douglas Juenke, de nonkbalcoaeh van Schiedam, behoefde na de 3-6 nederlaag tegen Rid derkerk Rowdies niet lang te zoeken naar de oorzaak voor het verrassende verlies van zyn ploeg. „We heb ben de wedstrijd eigenlijk al in de tweede inning ver loren. Toen maakte het Schiedamse veld een serie fouten die achteraf bezien beslissend waren voor het resultaat.' Drie, om precies te zijn, maar de attent spelende Rid- derkerkse slagploeg buitte die mogelijkheden voor de volle honderd procent uit. Bovendien stond Koen Schelling bij de Rowdies een prima wedstrijd te gooi en („Heel gecontroleerd en goed op snelheid," vond Juenke na Jloop) en hoefde maar drie honkslagen, te incasseren. „En als je maar dne honkslagen. slaat, kan en mag je gewoon niet winnen," stelde de Sehiedam-coaeh nuchter vast. Alleen Koen Breed- veld het zien dat hy aanvallend goed m de wedstrijd zat. In de vierde en achtste Schiedamse slagbeuzt kwamh'y, na honkslagen, over de thuisplaat. Robert Meijers tekende voor het derde punt. Stand overgangsklasse Zuid: Euro Stars 2 11-20, Schiedam 12-20, Jeka 2 12-20, Rowdies 12-14, Orio les 2 11-13, Zwijndrecht 2 12-9, blue Stars 11-6, Fe niks 11-4, Braves 2 13-3, Boosters 11-1. RotterdamDe herstructurering van de Koninklyke Nederlandse Voetbal Bond zal niet door alle clubs uit Rotterdam en omgeving met vreugde worden ont vangen als het de nieuwe indeling voor standaardelf- tallen betreft. De samenvoeging van de afdelingRot- terdam en Gouda in district West IV betekent niet dat alle clubs uit die gebieden volgend seizoen in één competitie uitkomen. Met de diverse aangrenzende districten (Zuid-West) en West III hebben uitwisse lingen plaats gehad, waardoor sommige clubs een zaam en alleen in een 'vreemde' klasse uitkomen. In de zondag-afdeling maakt SW in de tweede klas se als enige regionale club de reis richting Den Haag en Leiden. In 4 D moeten VFC en VDL naar het West- land. De indeling toont ook een aantal nieuwe clubs. Op de zaterdag zijn SRA en Torarica samengegaan, terwijl OS Badios onder de naam Badios Boys terug keert. Jai Hind begint met een zaterdagtak. Op zon dag is RTG een nieuwe, oude bekende. Zaterdag Eerste klasse B; Ajax, DEVJO, DOTO, Excelsior P, MonÜbort, NS- W, Sportlust'46, Stryen, Ter Leede, Vitesse D, WOR, Zwaluwen VI, C: Altena, BLC, DintelGood Luck, Groots Luidt, Oostkapeile, Roda Boys. RWH, Spijkenisse, WGZ, Wdhelmma'26, Yerseke. Tweede klasse C: 's Gravenzande, Deltasport.DSVP, HBSS.HVO, KMD, Lyra, Monster, Naaldwijk, RCL, X ;rxes, D: Bolnes, Floreant, Hemeno._rd, De Jodan Boys. Nieuw-l/Jckerland, Rysoord, RÖH- DA 1b, Srrutshoek. Spirit Stellendam, TOGR, Zevenhoven Derde klasse B: BMT, Die Haghe, Hoekse Boys, Honselersdijk, JAC, Loosduinen, Maasdijk, MW27, Nootdorp. PEC, 's-Graven- zandse SV, SV35, C: Be Fair, Bergambacht. BVCB, CION, Reeu- wijk, Groen Wit R, Leomdas, Schiebroek'ö4, SfVEO'60, Soccer Boys, WDS, De Zwervers, D: SC Botlek, DVO'32, Goudswaardse Boys, GOZ, NBSW, NTW, PFSC, Rijnmond Hoogvliet Sport, SSS, WK, ZBVH, Zuidland Vierde klasse A: Aarlanderveen, Abbenes, Berke', Blauw Zwart, Koudekerk, Luischoter LSW, Lugdunum, Moerkapeüe, MVKV, Woubrugge, Zwammerdam, C: Alexandria^, DZB/Zevenkamp, Egelantier Boys, FC Boszoom. GGK. Gouda, GTB, Oudewater, Per- kouw, PKC'85, Schoonhoven, TSB, D; Bemisse, Den Bommel, Hel- lovoetsluis, Herkmgen, Maasdam, Melissant,öude Maas, Putters- hoek, Rhoon, Rockanje, SNS, WFB Vijfde klasse D: CCO, DOS'32, Hermandad, Lombardyen,Maluku, Nat Nederlanden, Rijnstreek, SDV, Sporting Lodewyk Pioniers, Sportief, SPV. Steeds Volharden, E: DES'87, Flakkee, OFB, Piere- hil, RSM, Simonshaven. FC VlotbTug,SC Voorne, Zutkwegse Boys, SC Zuiderpark, ZW, Zwartewaal, F: DHL, DRGS, DVC, HSC, MASC, Nedlloyd*?0 R, Nelson/LSY88, Badios Boys, SKAjToranea, WOH, Jai Hmd Zondag Eerste klasse B: Alpheuse Boys, ADO Den Haag, KBV, Neptunus, Quick, RVC, SMC, Unitas, VELO, VIOS, Wilhelmus, ZPC Tweede klasse C: Blauw Zwart. DSÖ, Foreholte, HMSH, LenS, Lugdunum. Roodenburg, SJC, SVV, Verburch, Voorburg, VVSB; D: Alblasserdam, DCV, DFC, DRL, EBOH, Hekelingen, Leomdas, Nieuwenhoom, Sliedrecbt Slikkerveer, SVW, Zwijndrecht Derde klasse B: DHL, GDS, Groen Wit'58, Hoek van Holland, RA- VA. REMO, RKSVM, Schevemngen, Sparta, TOGB, Westlandia, Xerxes C: Alexandna'66, CKC. DONK, HION, Olympia, ÜNA. Overmaa, SMV HiUegersberg, Stolwijk, UNIO, VEP, Zwervers, D: Coal, DBGC, DHZ, ORGS, Fortuna VI, Hellevoetsluas, Hermes DVS. LMO, De Musschen, PFC, Puttershoek. Spartaan'2ö Vierde klasse D: Concordia, Deifia. Delft, Den Hoorn, Lyra, Naald wijk, Qumtus, RKDEO. Schipluiden, VDL, VFC, Wippolder, E: Ca- bauw, Gouda, Gouderak, Groeneweg, GSV, Haastrecht, Moor drecht, Schoonhoven, Soccer Boys, Waddmxveen, Woerden, WSE; F: Antibarban Belvedere, CW, DEH, Dilettant, Excelsior R,HOV, NOC, SV Ommoord, SVS, Tediro, Transvalia, Zwarte Pijl; G: Aeo lus, DJSCR, EDS, ExcelsioFZÖ, Germinal, HWD, RFC, RKWIK, Sehiebroek'94, Sporting Lodewyk Pioniers, Steeds Volharden, Ur- 5U5, VOC. H: Abbenbroek, BZC'95, FLOS. Flakkee, Meeuwenplaat, OHW, OW, Oud-Beyerland, Foortugaal, SCO'63, WCR, WRW. Vijfde klasse C: Bergambacht, Biijdorp, Bodegraven, Bolnes, SCV Garuda, DZB/Zovenkamp, ESTO, GLZ, Jai Huid, Lekkerketk, Nieuwerkerk, D: FC Blankenburg, DCL, Dirksiand, HSC, SC Maas stad O DC Schiedam, FC Pretoria R, RDM, Rockarye, Steeds Hoo- ger.SVDPW Zesde klasse C: Demos. Dynamo'b?. MSV'71, N1VO, Noorderkwar tier, RFC'95, Schiedamse Boys, Te Werve, Tempo, VOB, VOGEL; D: Ammerstol C Portugues, SC Kralmgen, Oudewater. PKC'85, Real parbo, RVC'33, SC De Roef, Swift Boys, VND, Voorwaarts, WI- CO, E: Activitas, AVS, DOZ, De Groen Witten, Hillesluis, PAC93, RET, RTG, SRAfToranca.The HarvardsV lerpoldets

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3