?l^ 15^ i 'Zelf weten wat ik gemaakt heb, is voor mij genoeg' Pontje vol trekpaarden in Maassluis Bouwvakker niet zo nodig r hoeft net z'n naam de de gevel Uit de Boekje over 'Vlaardingen zoals het had moeten blijven' genda Oude havens en eigen landbouw Daders van mishandeling vrijgelaten Abonneeservice Rotterdams Dagblad Zaterdag 20 juli 1996 De CoolsirBfji Aan de rand van oud Delfshaven kun je bij Bla Bla voortreffelijk vegetarisch eten. Het is alsof je bij een eco-boer aan tafel wordt ge nood, maar je zit wel middenin de grote stad, die combinatie maakt het nog smakelijker. Goed nieuws voor freaks en fijnproevers: het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland wil de biologi sche groenteteelt stimuleren, vooral ook door nieuwe, typische streekproducten te subsidiëren. Hier opent zich een markt voor Brielse bloemkolen, Strijense sla, Kethelse kaas en bonen uit de B- driehoek. De Rijnmond beschikt tot dusver veel te weinig over streekgerechten, alleen van Schiedamse j enever en Vlaar- dingse ijzerkoekjes met schelvis- pekel kun je niet leven, en daar om biedt de beleidsvisie van de provincie Zuid-Holland een kans om in de food-sector een Groot- Rotterdamse identiteit te verster ken. 'Gezond uit de Rijnmond', 'Jamjam in Rotterdam', ik zie de reclamebordjes al voor me boven de bakken vol sappige aardbeien uit Abbenbroek en pruimen uit Piershil. Streekproducten uit het stadsgewest Rotterdam. Alleen, je ku nt er gif op innemen, zeggen de gedeputeerden er wel bij, dat de landbouwsector realis tisch moet zijn en rekening moet houden met verstedelijking en wegenbouw. De mainport Rotter dam verkeertin ernstige ruimte nood, nieuwe bedrijvigheid moet worden gevonden op een Tweede Maasvlakte en - na 2005 - in de Hoeksche Waard. De provincie wal onzekerheid bij de agrariërs rond Rotterdam wegnemen door ook voor de verdere toekomst aan te geven waar de land- en tuin bouw zich kan redden temidden van woningbouw, infrastructuur en bedrijvenparken. In dit meest geagglomerecrde deel van Neder land zal de provincie inderdaad rpeer waarborgen moeten geven voor de - liefst biologisch-dyna- misehe - landbouw. Het is met ondernemers als met inwoners: ze willen steeds groter wonen. En meer werknemers, net als kinderen, willen eerder op ei gen benen staan. Dat is ook een soort emancipatie, met voordelen, maar het nadeel is dat de Rotter damse regio uit z'n jasje groeit. Vandaar een stukje inpoldering van de Noordzee, vandaar de claims op de Hoeksche Waard, vandaar de grondaankopen op de Moerdijk, in feite al een Rotter dams industrieterrein. Vandaar de Vinex-lopaties bij Bergschen- hoek, Berkél en Rodenrijs, Bleis- wijk, Niéuwerkerk aan den IJssel, Albrandswaard en Barendrecht, als gevolg waarvan weilanden en volkstuinen verdwijnen. Omdat de uitbreiding niet ongebreideld kan doorgaan, proberen steden als Rotterdam, Schiedam en Spij- kenisse compacter te bouwen, waarbij de leefbaarheid binnen de bebouwde kom onder druk komt te staan. Het gaat met vallen en opstaan. Nu weer verkeert de her structurering van de rivierzones van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Spijkenisse in een patstelling, bij gebrek aan visie en finaneiëlemiddelen. In Spykenis- se en Maassluis is de neiging het grootst om bedrijfsterrein langs de Oude Maas en de Nieuwe Wa terweg een woonfunctie te geven, in Vlaardingen is er een voorkeur voor behoud van de bedrijvigheid, evenals in Schiedam dat echter ook ruimte voor woningen en groen (het oude Sterrebos) zou willen reserveren. Een zware commissie met de Rotterdamse oud-wethouder Pim Vermeulen krijgt de taak de herstructurering op gang te helpen, waarbij het vooral een uitdaging is de plan nen af te stemmen op ruimtelijke ordening en milieu (ROM) in de rest van de Rijnmond. Het voortgangsrapport over het RÖM-projeet Rijnmond heefteen sombere ondertoon. Te somber, volgens de bestuurlijke partners van rijk, provincie, Stadsregio en. bedrijfsleven. 'Realistisch'vindt gedeputeerde George Brouwer hetrapport, en dan weet u het wel. Als een politicus iets realistisch noemt, is het niet al te gunstig, an ders zou hij wel 'fantastisch!' zeg gen. Het is daarom benauwend dat de gemeenteraden verdacht weinig belangstelling voor de pro blematiek hebben. Ze laten het over aan een niet democratisch gekozen Bestuurlijk Overleg. DoorMariètte Olsthoorn Vlaardingen —Op elk gebouw een bordje met de makers? Dat is toch geen porem, roept timmerman Dennis Lamers uit. „Op elk ge bouw een hele lijst met de naam van het bouwbedrijf, de elektri ciens, de metselaars, de loodgie ter, de timmerlui, de kraanmachi nist, de uitvoerder, en noem maar op. Hangt de hele gevel meteen vol." Begin maart is de 24-jarige tim merman aan de slag gegaan op de hoek van de Hoogstraat en het Liesveldviaduct, in het centrum van Vlaardingen, waar sinds vorig jaar wordt gewerkt aan de bouw van het nieuwe A-filiaal. Van de éne op de andere dag werd hij bij het nieuwe AH-fiiliaal in Spa- land (Schiedam) weggeplukt om hier te beginnen. Een thuiswed strijd voor de Vlaardinger, die da gelijks om zeven uur 's morgens op zijn ligfiets naar het werk komt. „Zo gaat het vaker," ver klaart hij die plotselinge verande ring van werkplek. „Een uitvoer der moet zich eerst voorbereiden op een klus. Dat geldt niet voor ons. Het is al leen te hopen dat je dicht bij huis komt te zitten." Hij kan zich er niet druk om maken dat de gene die uit eindelijk met de eer strijkt de architect van het gebouw is. „De architect ontwerpt 't en krijgt de meeste aandacht, dat is nu een maal zo." Toch vindt hij het 'wel een lullige zaak' als de architect een foutje maakt, vervolgens ner gens te bekennen is en de werklui ervoor opdraaien. Het komt nogal eens voor dat ar chitecten 'het onmogelijke' wil len, is zijn ervaring. „Alles is mo gelijk tegenwoordig, maar alleen niet altijd op de manier zoals zij het willen. Op een tekening past alles, maar in werkelijkheid kan er weieens iets in de weg zitten dat zij net over het hoofd hebben gezien." Kleine aanpassingen Bijna iedereen vindt het vanzelfsprekend dat de kerk zondagochtend op or de is voorde dienst, de bur gemeester op tijd een jubi lerend bruidspaar bezoekt en grote theatersterren prachtig uitgelicht op het podium staan. Zonder hulp zoudendebiikvangers ech ter niet ver komen. Een se rie over mensen die achter de schermen belangrijk werk verrichten. Timmerman Dennis Lamers: 'De architect ontwerpt'ten krijgt de meeste aandacht, dat is nu eenmaal zo." Foto Roei Dijkstra voert hij zelf uit - 'als het resul taat maar hetzelfde is' - voor an dere klopt hij aan bij de uitvoer der. Een beetje meer waardering voor s de mensen die het werk leveren zou volgens hem echter niet mis staan. „Vroeger werd het slaan van de eerste paal of het bereiken van het hoogste punt nog gevierd. Dat werkte motiverend. Een schouderklopje voor de timmer man. Nu is dat er nauwelijks nog bij. De opdrachtgever vindt dat te duur. Jammer, want het komt de sfeer ten goede en geeft mensen het gevoel dat ze gewaardeerd worden," stelt Lamers. „Hoewel," relativeert hy. „als er ineens een rayonleider voor de ploeg zou staan die zou roepen dat het allemaal zo fantastisch is wat ze doen, zouden ze er ook weer iets achter zoeken. En 'gore slijm- bal' roepen als 'ie weg is. Dat wordt dan ook weer verkeerd uit gelegd." Met de waardering in het dage lijks leven is het overigens ook droevig gesteld, heeft de timmer man moeten concluderen. "Wat doet uw man.' imiteert hij een conversatie die zich in zijn bijzijn afspeelde. 'Hij is timmerman.' 'Nou ja, daar kunt u ook niks aan doen.' Lamers: „Dat zegt genoeg over hoe mensen tegen ons be roep aankijken." De Vlaardingse timmerman heeft het vak van huis uit meegekre gen. Z'n hele familie zit in de bouw. Zijn vader zei altijd: 'Leer met je handen werken, want dan is er altijd wat te doen.' Niet dat hij z'n hele leven timmerman wil blijven. Integendeel. Lamers heeft voor zichzelf wel meer in petto. Hij heeft immers niet voor niets de mts richting bouwkunde in Schiedam gevolgd en in de avonduren zitten blokken voor di verse cursussen, Daarmee kan hij in principe aan de slag als uitvoer der of opzichter. Voor hem was het echter belangrijker om eerst een tijdje zelf op de werkvloer te verkeren, voordat hij anderen gaat vertellen wat ze moeten doen. Voorlopig heeft hij het best naar zijn zin als timmerman. Het is een vak apart, zegt hij erover. Gebou wen worden steeds leuker. Vroeger waren het blokkendozen die 20 snel mogelijk uit de grond gestampt moesten worden. Te genwoordig mag het weer wat geld kosten, heeft hij het idee, en dat komt de vorm ten goede. Wat dat betreft heeft hij het ge troffen bij zijn huidige werkgever Slavenburg. „Die doet bijna geen woningbouw, waarbij alles op het zelfde neerkomt. Het bouwbedrijf is gespecialiseerd in utiliteits bouw, zet kantoren neer, die elke keer weer anders zijnvertelt La mers. Als het nieuwe pand van C&A over twee maanden klaar is, denkt de timmerman dat het 'best een aardig gebouwtje' is gewor den. „Het is een combinatie van metselwerk met natuursteen," schetst hij. „Met een half ronde gevel, bij de trap allemaal ronde kozijntjes en in het metselwerk allerlei 'speelserijen'. Dat vind ik wel leuk." Door zijn werk als tim merman is hij vi ;1 meer gaan let ten op details. „Als leek kijk je irieer naar het geheel. Goh, leuk huisje, zei een vriend van me een keer. Ja, alleen jammer dat er geen goot aanzit, reageerde ik. Dat had hij niet eens gezien en daar let ik dan weer op. Maar dat brengt elk beroep met zich mee," stelt Lamers. „Een lasser zal op elke lasnaad letten." Als de nieuwe C&A er straks staat en hij tussen het winkelend publiek door 'zijn creatie' slen tert, geeft hem dat best een goed gevoel, wil de Vlaardingse tim merman wel toegeven. En het schouderklopje? trAeh, waarde ring zal er best wel zijn, maar wordt alleen nooit geuit. Wat maakt het ook uit wie het heeft gemaakt," besluit hij. „Dat ik het zelfweet, is voor my genoeg." Door Menno Haddeman Vlaardingen Onder het genot van een glaasje bier, fris of beker tje Zwarte Kip met slagroom nam gistermiddag een aantal 'Vlaar dingse hotemetoten' het nieuwste boekje van 'stads grootste woord goochelaar Pieter Kornelis van Ebscheuten', oftewel Peter de Jong in ontvangst. Vlaardingen heen en weer' heet zijn verhalen bundel, die handelt over Van Eb- scheutens herinneringen aan 'de wederopbouw' van zijn stad. In zijn bundel noemt De Jong dit tijdvak 'de periode van stilstand die in de volksmond wederop bouw is genaamd en het begin was van de lokale afbraak'. De Jong, een groot criticus van bijna alle stadsvernieuwingsprojecten in de Vlaardingse binnenstad, verhaalt in zijn boekje over de tijd dat Vlaardingen was zoals het vol gens hem had moeten blijven. De üjd dat De Jong jong was en hij, samen met zyn moeder langs het naakte beeld in het Hof liep of met pa bootjes ging kijken aan de Vaart. De verhalen in de bundel van De Jong laten voor veel Vlaardingers tal van herinneringen opborrelen. Zoals het verhaal over de naaima chinewinkel in de Fransenstraat. 'Een winkel in bollen wol en naai machines. Met in de rechter etala ge een plateau-opstelling met het nieuwste of het oudste model naaimachine dat op dat moment in de aanbieding was. En alhoe wel ik er thuis niet aan dacht om met poppen te spelen, was het mij onmogelijk aan de verlokking van deze interactieve reclamewerving weerstand te bieden. Dat plateau draaide en draaide... Dan kon je het naaien aan alle kanten goed zien. Maar het ging mij natuurlijk om het knopje dat aan de buiten- 'kant van de etalage zat... Want daarmee kon je het machien laten naaien. En dat vond ik toen al leuk.' Het grappigste verhaal in de bun del gaat over De Jongs vader die op zaterdagmiddag op het achter plaatsje tóppen slachtte voor de buurt. De kinderen, onder wie De Jong zelf, die de afgehakte pootjes van de arme dieren kregen om er mee te spelen. 'Pa liet de pees lek ker lang zodat je de tenen krom kon trekken en tantes de zenu wen laten schrikken.' Hilarisch wordt het verhaal als De Jong in ondubbelzinnig Vlaar- dings vertelt dat pa de kippen met een hakbijl de kop af sloeg en de beesten over het plaatsje renden. 'Buurvrouw De Licht kreeg is een keer een rolberoerte toen ze naar de plee moest. De plee was een houten hokje met een halve deur achter op de plaats. Net zit ze te poepen, vliegt er een kip met veel kakel kabaal en zonder kop over de schutting zo bij d'r op schoot. Het dak barstte bekant van het schijthuis zo ging dat mens te keer. En alle ome's op de plaats kregen een staande besterving van het lachen. Dus wat dat aan gaat kan ik wel zeggen: kip een zeer veelzijdig stukje vlees.' Een geinig boekje dat in een aan tal Vlaardingse boekenwinkels voor/12,50 te koop is. De Belgischetrekpaarden trokken opdemarktin Maassluis veel belangstelling. Foto Roel Dijkstra Maassluis Een paar honderd mensen stonden gistermiddag te gen vier uur bij het veer in Maas sluis om een stoet Belgische trek paarden op te wachten. Eén pont was zelfs te klein om de twaalf wa gens met paarden over de Nieuwe Waterweg te zetten. Een zesspan, met daarachter een wagen waarop maar liefst 28 biervaten waren ge propt, moest een pontje wachten. Dat gaf de toegestroomde belang stellenden, uitgerust met videoca- mara's en fototoestellen, de moge lijkheid om op het gemak de unie ke stoet vast te leggen. En de paarden zelf rustten ook. Om even, zoals de kenners dat noe men, op drie benen te staan. Dan hangen de dieren met hun kont in het zware, leren tuig en laten dan één been, half opgetrokken, rus ten. Challenge Palm Vorige week. op zaterdag, vertrok ken de dieren van de Grote Markt in Brussel en het is de bedoeling om komend weekeinde in Am sterdam te eindigen. De driehon derd kilometer lange rally is be doeld om het Belgische trekpaard extra in de belangstelling te bren gen. Authentieke brouwerijwa gens en een enkele verhuiswagen van Vandergoten uit Brussel zyn aangespannen met één, twee, drie, vier of zes spannen trekpaar den. De speciaal geselecteerde stamboektrekpaarden strijden om de 'Challenge Palm', die wordt uitgereikt aan het team dat de keuringen en vaardigheidsproe- ven het best doorstaat. Eén van de kanshebbers voor de ereprijs is J. G. Wilbers uit Vai- kenswaard. De timmerman uit Noord-Brabant heeft zijn Barry van Wilbershof in januari ge kocht „Speciaal voor deze tocht," zegt hij. De vier jaar oude Barry viel Wilbers op vanwege zijn spe ciale bruine kleur. „Moetje maar eens rond kyken, dat zie je wei nig. En de brouwerij stelde als voorwaarde aan de deelnemers dat er een grote verscheidenheid aan kleur zou zijn." Verder valt aan Barry op dat hy een stuk korter, meer gedrongen is dan de meeste andere trekpaar den. Mede daardoor heeft het paard een mooie loop. „En," zegt de trotse baas, „Barry is al gauw zo'n tweehonderd kilo lichter dan de andere paarden. Hoeveel hy weegt? De meeste trekpaarden wegen tussen de negenhonderd en duizend kilo, dus reken maar uit." Eenmaal in Amsterdam is Barry nogeens zo'n honderd kilogram kwijtgeraakt door alle inspannin gen, Behalve de dagelijkse dertig kilometer moet hij onder meer dit weekeinde in Den Haag op het Malieveld een flink aantal proe ven afleggen. „Maar dat geeft niks hoor, dat gewichtsverlies. Daardoor wordt 'ie juist mooier. De spieren komen voor de dag en hij wordt bloot op de ribben," al dus Wilbers, die het 'puur voor m'n hobby' doet. „Ik koop een Belgisch trekpaard en probeer hem dan aan te leren. En als ie mand hem dan wil kopen, ver koop ik'm weer." Vorig jaar was Wilbers de enige 'Hollander' die meedeed aan de eerste 'Challenge Palm', die toen langs de Belgische kust voerde. Dit jaar is het deelnemersveld half Belgisch, half Nederlands. Wildroosters Helemaal zonder risico is de tocht overigens niet. Op de eerste dag, zaterdag 13 juli, gleed een grote wagen weg over de gladde keien en kantelde bovenop een perso nenauto. Ook de tocht van don derdag verliep niet helemaal zon der problemen. Aan het einde van de Brouwersdam liep de stoel een uur vertraging op omdat daar wildroosters in het wegdek lagen. En daar konden de paarden niet met hun gladde hoeven overheen. Daardoor moest worden gewacht op rubber matten voordat de tocht kon worden voortgezet naar Hei- levoetsluis. Gisteren werd de weg via Brielle en Rozenburg vervolgd naar Maassluis. Op het parkeer terrein bij winkelcentrum Ko ningshoek was een zogenoemd paardendorp ingericht om de nacht door te brengen. Daar was het 's avonds een drukte van be lang. Velen kwamen een kijkje nemen en een enkeling mocht een handje helpen bij het verzor gen van de paarden. Vanmorgen is de karavaan via Maasland en Delft naar Den Haag getrokken. Vlaardingen De politie van Vlaardingen heeft deze week vier Vlaardingers aangehou den diehebben bekend een 35- jarige Vlaardinger en zyn 33- jarige vrouw te hebben mis handeld. De slachtoffers wer den op het Veerplein geschopt en'geslagen. Tegen de daders, - is proces-verbaal opgemaakt Zij zijn inmiddels 1 den. Afgelopen maandag reden de man en de vrouw met hun auto over het Veerplein. Er waren op dat moment veel voetgan gers op de been. Een 19-jarige töaardinger ergerde zïeh aan de rijstijl van het slachtoffer en gaf een schop tegen zyn auto. Toen de bestuurder uitstapte en vroeg waarom de druktema ker tegen zijn auto schopte, werd hij door de Vlaardinger en zijn vrienden afgetuigd. De vrouw van het slachtoffer zag dat gebeuren en begon zich ermee te bemoeien. Ook zij kreeg van de vier mannen een pak rammel. Zy verloor daarbij haar portemonnee die door één van de agressievelin gen werd meegenomen. Zowel de man als de vrouw bleven met verwondingen aan het ge zicht achter. De gealarmeerde politie kon in eerste instantie direct twee van de vier mannen aanhou den. De 19-jarige Vlaardinger en een 20-jarige stadsgenoot werden meegenomen naar het bureau. Later kon de politie een 17-jarige mededader aan houden. Hij meldde zich vrij willig aan het bureau. De poli tie was overigens al naar hem op zoek geweest. Ze wisten wie ze moesten hebben en het werd de 17-jarige waarschijn lijk te heet onder de voeten. Een dag later kon de politie de vierde verdachte, een 26-jarige Vlaardmger, aanhouden. Hij heeft naast de mishandeling van de twee slachtoffers ook de diefstal van de portemonnee op zijn kerfstok. Zaterdag 20 juli SCHIEDAM Oud-Katholieke Kerk. SUmmerfair, 11.00-15.00. Koemarktplein. Jeugdland: Ronell's circusspektakel r 14.30u. Podiumcafé. Coverband Loos, 22.00u. VLAARDINGEN Grote Kerk. Wandelconcert, 15.00- 17.00u. ROTTERDAM Ahoy'. Keith Sweat, 20.00u. St.Laurenskerk. Orgelconcert, 15.00u. De Pelgrim. El Fuego, 22.00u. Oude Haven, Overblaak. Waterstad Levensliederenfestivai. Delfshaven. Geurweekend; am bachten, expo, demo's, bloemen markt, proevenjen, geur/smaaktes ten. Gehele dag. De Vlerk. Ballroom Hits, 22.00u. Leuvehaven en Wijn haven. Black Box, 11.00-17.00u. Zaal De Unie. NesTWORKm de Unie. Zondag 21 juli SCHIEDAM Dienstencentrum De Woudhoek. Dansmrddag met quiz, 14.00- 16.00u. ROTTERDAM De Buurman. Jamsessie, 17.00u. De Pelgrim. El Fuego, 22.00u. Delfshaven. Geurweekend; am bachten, expo, demo's, bloemen markt, proevenjen, geur/smaaktes ten. Gehele dag. Museumpark. Openluchttheater; Met om 13.00u.: Het Rotterdams Volkstheater met 'Het Wereidcircus', poppentheater en kinderkunstprogramma Kleur- bende.0ml4.30u.: HetRotteraams Volkstheater met 'HetWereldcircus', circus, muziek, theater en dans. Om 16.00u.: Obilaya, West-Afnkaanse muziek en dans. 13.00-14.30- l&GOu. Maandag 22 juli SCHIEDAM Koemarktplein. Jeugdland: Straat- theater Aad de Koning, 14.30u. Schoolplein de Regenboog. Spel- circuit, 14.15U. ook op het Dr. Wi- bautplein, 10,15u. s Edïsonpletn. Creativiteit, lO.OOu. ook op hetWil- helminaplem, 14.00u. Bioscopen ROTTERDAM Calypso 1: 'From dusk till dawn' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: Richard 111' (16) dag. 6.45-9.30.Ca- lypso 3: The Birdcage' (ai) dag, l,15-4-6,45*9.30.Calypso2 Riks- bioscoop: 'Father of the bride 2' (aJ) dag. 12.45-3.30. Cinerama 1: 'Mis sion: Impossible' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 2: 'Down Pe riscope(al) dag.1,15-4-6.45-9.30. Cinerama 3: 'NickofTïme' (12) dag. 6.45-9.30. Cinerama 4: The Juror' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 5: 'Critical Decision' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Corso: 'Mis sion: Impossible' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Imax Theater: 'Survival Island' (al) dag. 2-4. The Living Sea' (al) dag. 1-3. The Rock' (16) dag. 7.15. 'Mission: Impossible' (12) dag 5-9.45. Lantaren 1: dag. 9.30 (16): 'Pnscilla, queen of the desert' do. 'Ja de'vr. 'Smoke'za. 'De Vliegende Hol lander' zo. 'Secret Wedding' ma. 'Li ving in Oblivion' di. 'Chunking Ex press' wo. Lantaren 2: 'Dos Crimt- nes' (16) dag. 10. Venster 1: 'Dead Man' (ai) dag. 9.30. Venster 2: 'Pa- risTexas' (16) dag. 9.45. Lumière 1: The Rock' (16) dag. 12.45-3,30- 6.15-9.15. Lumière 2: 'Ittakestwo' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumiè re 3: 'Hetmonstervan LcchNess' (ai) dag. 1.15t4-6.45. 'Spy Hard* (al) dag. 9.30. Lumière 4: 'Primal Fear' (16) dag. 6.45-9.30. Pathé 1: The Rock' (16) dag. 12.40-3,35-6.30- 9.25. Pathé 2: 'Never talk to stran gers' (16) dag. 12.05-2.30-4.55- 7.20-9.45. Pathé 3: Things to do in Denver' (16) dag. 6.55-9.30. Pathé 4: 'City Hall' (16) dag. 12.50-3.50- 6.40-9.30. Pathé 5: 'Spy Hard' (al) dag. 11.50-1.55-4-6.05-8.10- 10.15. Pathé 6: 'Up close and per sonal'(al) dag. 6.35-9.20, Pathé 7: Vamptre tn Brooklyn' (16) dag. 12.00-2.25-4.50-7.15-9.40. Rex: 'Smalltown Girls' 'Cattails' (18) dag. vanaf 12.00. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: The Rock' (16) vr.za. 00.15. Lumiè re 2: 'Mission: Impossible' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: 'Spy Hard' (16) vr.za. 00.15. Lumière 4: 'Primal Fe ar" (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees:Cinerama 3: Ba be' (N) dag. 1.15-4. Imax: ToyStoiy' (N)dag, 11.30. Lumière 4: 'A Goofy Movie' (N) dag. 1.15-4. Pathé: 'Toy Story' (N) dag. 11.40-1.45-3.50. 'A Goofy Movie' (N) dag. 12.20-2.25- 4.30. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/mvrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: 010-4004 444 Rotterdams Dagblad

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 1