19 In cricketpap zit geen krent meer Landskampioenschap blijft Schiedamse aangelegenheid Excelsior is snel klaar Tennisser Van Assendelft imponeert bij VLTC Wielerronde in Maassluis Kromme verliest tennisfïnale Dubbel verlies softbalsters Onderzoeknaar prestaties Kenya Schaakploeg zonder Piket Tennisci Honkbalcoach Johan Korpel bij Euro Stars op non-actief Nieuwstraten vervult glansrol op Harga Honkballers Holy halen flink uit DRGS-zaterdag verrast met halve finale Programma bekervoetbai Maandag 12 augustus 1996 Maassluis Aan de wielerronde van Maassluis, die vanavond aan de Troelstraweg wordt verreden doet een groot aantal toppers mee. Bij de amateurs/cyelospor- tieven die om 19.00 ur worden ge start, zijn de bekendste coureurs Louis de Koning, Tommy Post, Rob Slenders, Patrick en Maurice Barendse, Jan Goedendorp, Peny Bothof, terwijl de eer uit de regio worden opgehouden door Martin Schouten. Vooraf rijden er recran- ten. Die gaan om 17.45 uur van start. Rotterdam Leon Niemantsver- dnet zette de goede vorm van de afgelopen tijdens het toernooi van LTC Rhoon voort. De Maasdam mer versloeg in de spannende fi nale de talentvolle Jeroen Krom me. Niemantsverdriet werd de te rechte winnaar, want de nummer zes uit de BI-tussenstand van het Rotterdams Dagblad Tenniscir- cuit versloeg in de aanloop naar de eindstryd onder meer Stef Veldhoven, Stephen Meindert en Raymond Schot, Jeroen Kromme van Bequick Maassluis mocht van geluk spreken, dat hij de finale bereikte. De als eerste geplaatste Albert Baan uit Zwijndrecht gaf op match-point in de halve eind strijd zijn partij op, omdat hij een dag later op vakantie ging. Een domper voor de wedstrijdleiding, maar aan de andere kant een ge luk voor de organisatie van de Masters. Baan zal aan de finale- week van het ten niscircuit deel nemen en behoort in de Bl-klasse zeker tot één van de kanshebbers op de titel. Utrecht De softbalsters van Schiedam hebben in de reguliere competitie blijkbaar al ruim vol doende punten verzameld om van de na-competitie een soort zomer avond-aangelegenheid te maken. In Utrecht verloor de ploeg van coach Leo Buiteman in de 'dub bel' twee keer (2-1 en 2-1) van UW. In de eerste wedstrijd verzil verden de Utrechtsen overigens de winst pas in de tweede verlen ging nadat twee loopsters van Schiedam in de negende slag beurt op de thuisplaat sneuvel den. Pauline van Leeuwen liep na een botsing vermoedelijk een her senschudding op. NairobiIn Kenya gaat een onaf hankelijke onderzoekscommissie proberen de redenen van het fa len van de Kenyaanse ploeg tij dens de Olympische Spelen te achterhalen. Met één keer goud voor Joseph Keter op de 3000 me ter steeple, vier keer zilver en drie keer brons stelde de équipe vol gens Nyiva Mwenda, minister van Cultuur en Sociale Zaken, teleur, „We moeten zoeken naar de wor tel van het falen van de gehele sport in Kenya," aldus Mwenda in een Kenyaanse krant. Vooral de boksers hebben in Atlanta een slechte indruk achtergelaten. Het hooggeachte gezelschap kwam niet verder dan de eerste ronde. De medailles zijn allemaal be haald in de atletiek. Al in de voorbereiding raakten en kele sporters in conflict met de teamleiding. Zo lieten veel atleten in juli het trainingskamp in de Verenigde Staten schieten ten fa veure van dikbetaalde atletiek wedstrijden in Europa. Kipchoge Keino, teamleider van de atietiekploeg, beschuldigde managers ervan zijn sporters met geld naar de wedstrijden te heb ben gelokt. Bij terugkeer in Nairobi voelden de Olympische sporters de teleur stelling van de regering aan den lijve. Op het vliegveld moesten ze extra belasting betalen over de eleetronische apparaten die ze hadden rpeegenomen uit Atlanta. Na de Spelen van 1988 en 1992 werden ze nog met open armen ontvangen. Den HaagDe Nederlandse man- nenploeg moet het tijdens de schaakolympiade in Erevan (Ar menië) zonder Jeroen Piket doen. De Leidenaar heeft een te druk programma ten tijde van de olym piade, die van 16 september tot en met 4 oktober wordt gehouden. Nederland reist naar Erevan met de volgende spelers: JanTimman, Louk van Wely, Paul van der Ster ren, John van der Wiel, Friso Nij- boer en Genua Sosonko. Laatstge noemde fungeert als aanvoerder. Door Sander Sonnemans Schiedam Ook na het 'dubbele' weekeinde, waarin de derby tussen beide Schiedamse cricketploegen stond geprogrammeerd, delen Excelsior en Hermes DVS op het hoogste ni veau nog altijd de koppositie. Nattigheid voorkwam zaterdag in de directe confrontatie der aartsrivalen dat een van de twee titelkan didaten de ander pootje kon lichten. Het duel werd 's avonds even voor de klok van achten verregend verklaard door de umpires Ohm en Tovey, die overigens beiden niet helemaal 'ongeschonden' uit de onbesliste strijd kwa men. Gisteren veranderde er wederom wei nig op de ranglijst. Zowel Excelsior als Her mes pakte de winst, zodat de clubs twee pun ten voorsprong behouden op achtervolger VRA (17-22), dat overigens wel twee wedstrij den meer heeft gespeeld. De derby's tussen Hermes en Ex celsior zijn voor het Schiedamse publiek al jaren de krenten in de cricketpap. Ondanks dat beide ontmoetingen dit seizoen letter lijk en figuurlijk in het water zijn gevallen, blijft er voor de cricket- liefhebbers toch een smaakvol vervolg over want het landskam pioenschap wordt weer m Schiedam gevierd. Dat kan, met n og vier wedstrijden voor de boeg. bijna niet anders meer. Of beide topploegen moeten nog een mis stap maken, maar gezien de vorm waarin ze verkeren lijkt het daar niet van te komen. Een beslis singswedstrijd tussen de Schiedamse formaties zou na tuurlijk een droomscenario zijn. En als KNCB-voorzitter Steven van Hoogstraten van de KNCB daarna toch de bokaal aan Her mes of regerend landskampioen Excelsior komt uitreiken, doet hij er goed aan hier en daar te vragen hoe men denkt over de program mering van de Schiedamse der by's op een zaterdag. Er klopt meer niet aan de competitie. Ver regende wedstrijden worden niet ingehaald en hoewel men daar in middels wel aan gewend is, kan worden gesproken van. competi- tievervaising. Een club diekampi oen wordt zonder de directe con current te hebben bestreden, is op z'n zachtst gezegd eigenaardig. Voor wat betreft de organisatie rondom de plaatselijke ontmoe ting van afgelopen zaterdag had gastheer Hermes het wél goed voor elkaar. Het veld lag er prima bij, in de horeca-hoek konden de ruim duizend bezoekers zich te goed doen aan allerhande versna peringen en speaker Ted Hart man maakte de sfeervolle omlijs ting compleet. Jammer dat de in spanningen op Harga niet werden beantwoord met een resultaat waaraan ongetijfeld de nodige spanning vooraf gegaan zou zijn. De toeschouwers, die wel runs za gen van de Excelsior-jongens Erik Gouka (38), Luuk van Troost (52), Marcel Sehewe (56) en het Her- mes-taient Jasper Beyer (59), ble ven verstoken van spetterend cricket. Excelsior was gekomen tot een totaal van 227 runs en ver der dan 119 voor 4 in 33 overs kwam Hermes niet. Twee overs verwijderd van het aantal dat een resultaat oplevert, lieten de umpi res de zeilen aanrukken om ten slotte te besluiten het duel defini tief af te gelasten. Beide scheidsrechters hadden eerder op de dag een niet geheel anonieme rol opgeeist. Umpire Steve Tovey werd door een gesla gen bal van Jacob-Jan Esmeijer op de voet geraakt en moest het duel geblesseerd vervolgen. Col lega Duco Ohm haalde een frats uit die wellicht nooit eerder op een cricketveld te zien is geweest en de nodige gevolgen met zich mee kan brengen. In een reactie op commentaar van Excelsior- batsman Emerson Trotman maakte de arbiter een obsceen ge baar richting Trotman en trac- teerde hem ook nog op een officie- Ie waarschuwing. Gisteren maak te Excelsiors cricketvoorzitter Vlnce Marron bekend een schrif telijke klacht over Ohms optreden bij de bond in te dienen. Knappe winst Hermes boekte de volgende dag een knappe overwinning op Qui ck Haag. De eerst battende Schiedammers met Nick Statham (66) en Lou Borrani (60 not out) in de hoofdrol sloegen 224 (voor 7) runs by elkaar. Vooral dankzij Kenny Jackson (63) spartelde Qui ck dapper tegen en kwam de winst zelfs dichtbij voor de Hage naars. Doch Phil Keukelaar maakte een eind aan die illusie. De Hermes-bowler nam de wiek- - ets van Quicks laatste twee bats- SchiedamHet was dat Diede- rick Visee nog 25 runs op de mat legde voordat zya hékwerkdoor Excelsior-bowler Sebastiaan Gokke aan duigen werd ge gooid, anders zou HBS nog er ger voor schut zijn gezet. De Haagse club kreeg gisteren op Thurlede een pak slaag van je welste. Een kwartier voor de lunchtijd had Excelsior de oppo nent al aan de kant en slechts 57 runs (in 24 overs) stonden in de boeken. Mark Atkinson nam'weer een£f' een Sink aantal wickets (5/6/8), en ook dé jonge Sebastiaan Gok- 1 ke liet zich niet onbetuigd (3/25f 10). Carl Sehewe en Erik Gouka kregen bij het publiek de han- Door Roland van Wageningen Vlaardingen Twee jaar verkeer de tennisser Jeroen van Assen delft in het A-circuit en het was aan hem te zien, gisteren op de ba nen van VLTC. Met snoeiharde opslagen en krachtige 'ground- strokes' denderde de Vlaardinger in de B-finale van het open toer nooi over Sander Penning heen: 64, 6-3. Het optreden van de ge doodverfde favoriet, gadeslagen door honderd toeschouwers, zes ballenjongens en een umpire, vol deed daarmee aan de verwachtin gen. Een imposante verschyning toch, die Van Assendelft. Bijna twee meter lang, het woeste haar sa mengebonden in een felgekleur de band en om de brede schou ders een gitzwart t-shirt. Een'ver schijning die past bij de gretig heid waarmee de linkshandige Vlaardinger zijn tegenstander gis teren te lijf ging. „Ik had totaal geen zin in lange railey's," blikte Van Assendelft (21) terug. „Ik probeerde het tem po hoog te houden door snel en hard te slaan, zoals ook op de A- toemooien wordt gespeeld. Sinds ik in Schiedam een sportzaak leidt, blijft er weinig tijd over om te trainen of overdag toernooien te spelen. Ik heb bewust een stap je terug gedaan." „Ik had al verwacht datikzou ver liezen," erkende Penning, die Van Assendelft door en door kent. Het tweetal speelde dit seizoen sa men competitie voor Holy. „Ik schatte de kansen 6040 in zijn voordeel. Hij slaat ontzettend hard, vooral zijn service is erg sterk." In de finale mannendubbel-B pakte Penning (26) alsnog een eerste prijs. Met Enrico de Roer versloeg hij het koppel Wim Le- mckert/Stef van der Meer van TV Hiaten. De partij werd lange tijd opgehouden door een plotse hoos bui, die in luttele minuten alle ze ven tennisbanen blank zette. Wedstrijdleider Theo Maat ver trok echter geen spier: „We wach ten even, gaan de banen oplappen en droogpompen en gaan verder met het toernooi." En zo geschied de. Esther Muda werd tot beste enkel speelster van de VLTC Open ge kroond. De Vlaardingse tennis ster van TSF troefde in de finale De verbetenheid is Jeroen van Assendelft van hetgezichtte lezen. Met agressief spel ging de Vlaar dingse tennisser gisteren tijdens de VLTC Open Sander Penning te lijf, en met succes: 6-4,6-3. Foto Peter Molkenboer van het zwak bezette C-toemooi - zes inschrijvingen, drie catego riespeelsters - Linda Lechle af. Muda, winnares bij Bequick en vorige week by Soenda nog verlie zend finaliste tegen Maqon Koks, won in twee sets: 6-2,6-2. Zenuwachtig „In de eerste set speelde ik heel lekker, maar in de tweede niet," keek Esther Muda (25) terug. „Gek hè, dat heb ik nou altijd. Dan word ik zenuwachtig of zo iets. Onbewust houd je je toch be zig met de punten die er op het spel staan. In de tweede set heb ik niet meer het initiatief genomen, alleen maar voorzichtig gespeeld. Terugbrengen dus. Maar ik heb nu wel de punten voor mijn B2- status." „Met haar dubbelhandige back hand kan ze heel goed verdedi gen," prees Lmda Lechle (Holy) de defensieve kwaliteiten-" van haar opponente. „Die ballen kwa men steeds weer terug en dwar relden dan net binnen de lijnen. Net zolang totdat ik de fout maak te. Ik ben van nature nogal onge duldig en probeer tempo te spelen en het punt te scoien. Vandaag had ik weinig puf. Vooral aan het net maakte ik te veel onnodige fouten." In de mannenfmale op C-niveau trachtte Mike MacLennan de he gemonie van xRob Houdijk te doorbreken, zoals dubbelspelpart ner Serge van der Rruijk vorige week bij Soenda deed. Houdijk echter schitterde weer als van ouds, kwam zelfs af en toe naar het net en pakte zijn vijfde toer- nooï-overwinning deze zomer: 6-2, 6-3. MacLennan en Van der Kruijk toonden zich in de dubbel- finale, tegen Kramer en Van Da len, wel de sterksten. Oc k John Pauls slaagde met in e< n dubbelslag te slaan, De 29-ja- r ge Vlaardinger trok bij de D-spe- iers boven de 25 jaar het enkelspel naar zich toe door winst op Emiel de Groot (1-6, 7-6, 6-2), maar ver loor met Guido de Jong het dub belspel. Dat gebeurde met de ake lige setstanden 7-6 (9-7), 7-6 (7-5). „Tja, het was een dubbeltje op z'n kant," lachtte Pauls na afloop sportief. Een babbeltje met de winnaars Emanuel Atvarenga en Michel Klouwens verzachtte de pijn. „De gezelligheid onder elkaar is voor ons belangrijk. Dat heb je met die kleine apen toch een stuk minder." Door Hans Kerbert 'Rain stop play'. Bij de stand van 119 voor 4 is de cricketderby wegens de re gen stilge legd. De um pires Duco Ohm (rechts) en Steve To vey zien de bui al hangen. De wedstrijd werd niet uit gespeeld. Foto Peter Molkenboer lieden Dick en Henk Kramer. Vier overs voor het einde stokte het to taal op 208 runs en konden de Schiedammers tevreden en opge lucht onder de douche. den op elkaar door op schitter- dende wijze respectievelijk Ro bert van Oosterom 'ftn Reinoud Scholte uit te vangen. - Excelsior was snel Maar met het karwei, maar het kostte de thuis ploeg nog wel de wickets van Gouka (13) en Marcel Sehewe. Carl Sehewe (17) en Arjan Ruts 1 (8) bleven ongeslagen en doe- gen nog voor half «tóe 60 voor 2 in 26 overs op het scorebord. Het resterende programma voor Excelsior en Hermes. Ex- roêïsior: 18/8 KönmkTpé BUDf* (uit), 24/8 VGC (mtl 25/BTCC "(thuis) en 31/8 ACC (uit). Ha* mes: 18/8 Kampong (thuis), 24/8 HCC (thuis), 25/6 Rood-en WiL (uit) en 31/8 VRA (thuis)., Capelle aan den Ussel— Het rom melde al enige tijd by de Capelse honkbalclub honkbalclub Chrys ler Euro Stars, maar tot een uit barsting was het nog niet geko men. Tot vorige week zaterdag. Toen noopte een uit de hand gelo pen ruzie tussen pitcher Leo Voogd en catcher Robert Regts het bestuur tot ingrijpen. Voorzit ter John de Vos: „We wilden een gesprek met de coaches, Wendell Hato en Johan Korpel. Over de sportieve prestaties waren we zeer tevreden, over de presentatie van het team als zodanig niet, En wij vonden dat we als vereniging wat moesten doen; dat is niet al leen een taak van de coaches. Wij hebben gemeend Voogd en Regts te moeten schorsen." „Er stond geen eenheid op het veld," vervolgt De Vos, „En ook tussen de coaches onderling was stress. Daarom dachten we er goed aan te doen, beiden te ver zoeken de rest van het seizoen thuis te blijven. We wilden niet voor één van beiden hoeven kie zen. Daar had Wendell Hato het erg moeilijk mee. Hij zei: 'Ik ben nog nooit ergens weggestuurd en bovendien doe ik mijn stinkende best.' Schiedammer Johan Korpel had er meer begrip voor. Hij zou volgend jaar Hato opvolgen als hoofdcoach, maar daar was een belangrijk deel van de selectie op tegen. Zodoende is besloten dat Korpel volgend jaar geen hoofd coach zou worden. Daarover was hij zeer teleurgesteld. Johan Kor pel wilde gisteren nog niet reage ren. Inmiddels was er natuurlijk wel een probleem: wie zou de ploeg de rest van deze jaargang moeten lei den? John de Vós: .Afgelopen dinsdag hebben we de situatie aan de spelersgroep voorgelegd. De jongens hebben gezegd dat Wendell Hato het verdiende om de rest van het seizoen af te ma ken. Daarmee gingen wij, het be stuur, akkoord, We hebben wel van de ploeg geéist dat ze als een echt team zouden optreden. Of ze dan winnen of verliezen maakt niet zo heel veel uit." SchiedamDe uitslag, 14-6, doet het niet zo vermoe den, maar de honkbMlers van Schiedam hebben te gen de reserves van Rotterdam Orioles de overwin ning bepaald niet cadeau gekregen. Met name in de eerste drie innings spande het er behoorlijk om en konden de Rotterdammers in de derde inning zelfs een 34 voorsprong opbouwen. Maar in de gelijkma kende slagbeurt haalde de Amerikaan Douglas Juen- ke stevig uit en bracht Schiedam op 54. Een glansrol was weggelegd voor Edwin Nieuwstra ten, die tot twee keer toe aan de basis van een fraai dubbelspel stond. In de vierde Rotterdamse slag beurt had Orioles twee honken bezet en een degelij ke tik leek rijp voor een home run, maar Nieuwstra ten kon met een uiterste krachtsinspanning nog net zijn handschoen achter de bal krygen. Den BoschDe tijd begint een beetje te dringen voor Vlaardingen Holy. In de honkbalcompetitie rest de ploeg van coach John Jonkers nog zeven wedstrijden en op de ranglijst zijn inmiddels nipt HBS en Alcao Zwijndrecht gepasseerd. De vrees van de coach was gistermiddag dat zijn ploeg de nederlaag van vorige week nog niet te boven zou zijn. Toen barstte het slaggeweld los en won Holy in acht innings tenslotte met 12-1Het succes was een compositie van degelijk slagwerk (17 honkslagen) van de gehele ploeg en een goed defensief concept. Met name pitcher Danny Rossoni gooide een van zijn beste wedstrijden van dit seizoen en was voor de Bossche slagploeg een bij na onneembare hindernis. Hij zag maar zeven honk slagen voorbijkomen die nauwelijks gevaarlijk wa ren. Alleen in de vijfde inning 'wankelde' de Holy-de- fensie even en kon HBS tegenscoren, maar de Vlaar- dingers leidden op dat moment al met 0-5. Schiedam Een wolkbreuk schopte het programma van het Schiedams Kampioenschap op dinsdag da nig in de war. Zodoende moest het inhaalweekend er aan te pas komen om de halve finalisten van dins dag- en woensdagavond aan tè wijzen. Ursus kreeg •zodoende een druk programma in de maag gesplitst en moest vroeger terugkomen van het trainings kamp om tegen SVDPW aan te treden. Slechts één vereniging verraste met het doordringen naar de hal ve eindstrijd; het DRGS van Hans Schoffelmeer. De overige drie verenigingen waren min of meer fa voriet in de poule. Het veld van PPSC doorstond de test als enige na de regenbui van afgelopen dinsdag. Na de 3-1 overwinning op de eeuwige rivaal WK, werd ODC aan de zegekar gebonden (4-2). De tegen stander van 'PP', DRGS-zaterdag, verraste met twee zeges. GTB en Demos werden beiden met 2-1 versla gen. Morgenavond om 19.00 uur treden de twee za terdagclubs aan om uit te maken wie zaterdagmid dag om 16.30 in de finale staat. De tegenstander zal in elk geval een zondagclub zijn. Ursus versloeg SVDPW met het kleinst mogelijke verschil: 1-0. Te genstander van de nieuwe vierdeklasser is eveneens een kampioen van vorig jaar, SW, Het treffen heeft plaats op woensdag (19.00) op het Ursus-veld. Vanavond staan de wedstrijden van de verliezers op het programma. Hennes bestrijdt thuis goede buur HBSS. WK treedt aan tegen DRGS-zondag en De mos neemt het op tegen de Schiedamse Boys. In een vroeg stadium was het tweede elftal van SW bereid gevonden om als tegenstander te fungeren voor die gene die als laatste in de poule met vier verenigingen zou eindigen. Hans Bassants ODC speelt zodoende dinsdagavond thuis en moet donderdagavond naar Harga. SVDPW-GTB wordt w 'dag gespeeld. Eerste ronde districtsbeker, dinsdag 20 augustus (18.30 uur): Aeolus-Activitas, Steeds Volharden (zop Excelsior 2, DRL-Steeds Hooger, Linschoten-Soccer Boys (za), HVO-Stolwijk, VOC-FC Vlotbrug, Bemis- se-AVS, Melissant-NBSW, Bolnes (za)-FC Maluku, Egelantier Boys-HBSS, NTW-Demos, Olympia-Co- al, De Zwervers-DCV, Ursus-SSS, ZW-Zwartewaal, Moerkapelle-Schiebroek'94 (zo), HSC (zopSparta, DZB/Zevenkamp (zoPNelson/LSV, Spirit-Bolnes (zo) Zwammerdam-Transvalia, Maasdam-HSC (za), Sportlust'46-NSV (zo), SVS-SPV81, SVDPW-Soccer Boys (zo), RVC'33-Schoonhoven (zo), Nieuwerkerk- ROHDA'76, DEH-RTG, Perkouw-RKWIK, Sportief- Oudewater (zo), WFB-Rockanje (zo), WOR-Oud- Beijerland, Lombardyen-VEP, Leonidas (zaPSC De Roef, NSW-Zinkwegse Boys, DRGS (zaPDeltasport Nicolaas Boys-CVC Reeuwijk, Ammerstol-Be Fair, Swift Boys-The Harvards, AIexandria'66 (zaPSpar- taan'20, MASC-Groen Wit R, Bodegraven (zoPDZB/ Zevenkamp (za), PKC'85 (za)-Steeds Volharden (za), ZBVH-DRGS (zo), Rijnstreek-Bergambacht (za), DVO'32-Feyenoord 2, Slikkerveer-DOTO, SW-CION OFB-De Groen Witten, GOZ-RET, Jodan Boys-Strij- en, Zevenhoven-BVCB, OHW-Abbenbroek,Hemen- oord-HeUevoetsluis (zo), TSB-Flakkee (zo), SCO'63- SMC, Stellendam-Exc'elsior P, Oude Maas-GGK, Dirksland-Goudswaardse Boys, HION-WDS, Wad- dinxveen-Germinal, Overmaas-Piershil, CCO/ONIT- Real Parbo, Nieuwkoop-Berkel, VOB-SC Voome, TO- GR-MW27, Hermes DVS-Floreant (za), DJSCR-Ex- celsior'20, DONK-Capelle, Barendrecht-Dilettant, Neptunus-Leonidas (zo), FIOS-WRW, MSV71-SC Maasstad, Meeuwenplaat-VND, CW-Belvédère, Nieuwenhoom-Hekelingen, VFC-LMO, EDS-HWD, Jai Hind (zo)-Nat. Nederlanden, DBGC-PFC, Gouda (zaPCKC, Oudewater (zaPGSV, Haastreeht-NOC, DHZ-DOZ, GTB-Jai Hind (za), Herkingen-OW,Ba- dios Boys-DOS'32, Schoonhoven (zapTediro, SC Kra lingen-Sporting Lodewijk Pioniers (zo), Gouderak- Blijdorp, Groeneweg-Zwart Wit'28, Hermandad- TOGB, PPSC-Xerxes (zo), Rockanje (za)-WICO, Put- tershoek (za)-DCL, WK-FC Boszoom (zaterdag 17/8), Rhoon-Den Bommel, ONA-Zwaluwen VI, WOH- Alexandria'66 (zo), UNIO-FIoreant (zo), Helle- voetsluis (za)-PKC'85 (zo), Zuidland-ODC Schiedam, HOV-Gouda (zo), WCR-Flakkee (za), Xerxes (za)-SRA Torarica (zo), De Musschen-Sporting Lodewijk Pio niers (za), Lekkerkerk-SRA Torarica (za), Hillesluis- RFC, BZC'95-Bergamabacht (zo), SC Zuiderpark-SC Botlek, SNS-PAC'93, Spijkenisse-SMV Hiilegers- berg, Smitshoek-SDV, Siveo-Aarlanderveen, Ex celsior R-SHO, Schiebroek'94 (zaPSchiedamseBoys GLZ-RDM, RWH-RHS, Woerden-Rozenburg, Si- monshaven-RSM, DES'67-SCV Garuda, Cabauw- WSE, Poortugaal-C. Portugues, Moordrecht-Ex- celsior M, Fortuna Vl-Puttershoek (zo), FC Pretoria R-Vierpolders, FC Blankenburg-Antibarbari, SV Om- moord-VDL, Zwarte Pjjl-ESTO.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 5