15, Delta Hotel neemt afscheid van Annie Pa§pa; aanrijding duidelijk wie er nu voorrang Woningstichting werkt aan compromis MOB-complex 'Afgraven tuin in no time gebeurd' Cricketstadion? Excursies naar de eendenkooi Activiteiten voor vrouwen Expositie van Benkó Bloed geven in De Hoekstee 'Ze is misschien wel het gelukkigste personeelslid dat hier ooit heeft gewerkt' Abonnee Service Rotterdams Dagblad Mfi f~2 h£i Dinsdag 10 september 1996 Wat? Een cricketstadion ophetïïemaplem? Als het aan John van Ge stel, voorzitter van de bewonersvereniging Schiedam-Centrum, komt het er. Zou niet gek zijn voor een stad als Schiedam. Runnen we dat torentje waarachter de ruïne Isgt verborgen, en dus net zo goed gesloopt had kunnen worden, meteen een bestemming geven. We maken er een VTP-toren van. Kunnen onze burgemeester, wet houder Hafkamp, de Hermeskisten Will van Wijk, Joh;» Beyer, Rico Borrani, Wim van der Sloot en de tofelemonen Koos Gouka, Henk de Groot, Vince Marron en Koos Oosterhoh daar tijdens de lunch en de thee een flinke borrel nemen en op de monitor de hoogtepunten nog eens bekijken terwijl de bitterballen en vlammetjes rondgaan. Wed den dat dan de verhalen van de 'Dammelaan' weer boven tafel ko men. TVeet je nog? Die bal die door het raam werd geslagen en zó in een pan soep terecht kwam,' gaat het dan als er een bal bij tabakshan delaar De Haard door zijn etalageruit vliegt Maar ik draaf door. Dat stadionnetje komt er niet Nooit Want als ik de geluiden mag geloven staat de voormalige landijsbaan, daar aan de overkant van zaal De Rank in Bydorp, op de nominatie omge ploegd te worden tot cricketveld met... let op... een graspitch. Dat zou dan de tweede zijn in Nederland. Een afvaardiging van hoge heren, zonderiemand van de landskampioen overigens, is immers al in De venter zo'n ding wezen bekijken. De landijsbaan een cricketveld. Voor Hermes en Excelsior samen. Een nobel streven om beide clubs nader bij elkaar te brengen voor een samenwerkingsverband. Maar of het er na die provocerende liederen van de lallende Excelsior-sup porters nog van zou kunnen komen, betwijfel ik. Excelsior en, Her mes horen elkaar te bestrijden. En nu beide clubs hebben bewezen dat het beste (Hermes) en aan trekkelijkste (Excelsior) cricket in Schiedam wordt gespeeld, heb ik een aardige suggestie gehoord om onze stad op sportgebied eens lek ker in de etalage te zetten. En een goede! Organiseer voor elke com petitie een test-match tussen de aartsrivalen. Vier dagen cricketen verdeeld over twee weekeinden. Met een primeur kan je promoten. Als je het goed verkoopt natuurlijk. Op z'n minst moet Reinier Scheeres dan de eerste bal bowlen. In zyn ruitjesbroek! SANDER SONNEMANS VI a afdingen Wie van wandelen en de natuur houdt kan op woens dag 11 september mee met een excursie van de Ver eniging Natuurmonumenten naar de eendenkooi Aalkeetbuiten tussen Vlaardingen en Maasland. Zo'n eendenkooi, waarvan er vroeger honderden wa ren m Midden-Delfland, beslaat uiteen plas met een aantal vangpijpen, gelegen m een stukje bos. Wie mee wil moet zich van te voren aanmelden op het nummer 4741032. Dat kan van dinsdag tot en met donderdag van 9.00 tot 21.00 uur. De wandelexcursies vertrekken bij de ingang van de eendenkooi. Zaterdag om 10 30 uur en woensdag om 19 00 uur. De Stichting Sehiedamse Vrouwen-emancipatie Or ganisaties (SVO) start op 10 septemberweer met een aantal activiteiten. Iedere woensdag- en vrijdagoch tend van 19.00 tot 13.00 uur kan iedereen aan het Broersveld terecht voor een praatje, een drankje of informatie over de activiteiten. Ook kunnen er boe ken worden geleend in de vrouwenbibhotheek. Op vrijdagmorgen 13 september gaat de kinderop vang tijdens markturen voor kinderen tot vier jaar van start. Kinderen kunnen daar maximaal twee uur spelen, onder begeleiding van een leidster van de Stichting Kinderopvang Katja- In het kader van de Semorenschooi begmtdeSVOop die vrijdagmiddag ook met een cursus weerbaarheid/ zelfverdediging voor 55-plussers. Daarin wordt voor al aandacht besteed aan het verbeteren van de hou ding en het reageren op vervelende situaties. Deelne mers Ieren hun stem te gebruiken om aandacht te trekken van de omgeving en los te komen van hun belager. De cursus wordt van 13.30 tot 14.30 uur gege ven in dienstencentrum de 4 Molens aan de Nieuwe Damlaan in Schiedam. Aanmelden kan bij het Cen traal Meldpunt wonen, zorg en welzijn op het num mer 4264022. Marokkaanse vrouwen kunnen vanaf donderdag 12 september twee keer per week naar naailes, op de maandag- en donderdagmorgen van 9.30 tot 11.30 uur. Een docente die zowel Nederlands als Arabisch spreekt leert de deelnemers hoe zij zelf kleding kun nen maken. In het najaar begint de SVO met een cursus vrouwen geschiedenis, een gespreksgroep vrouw, geloof en maatschappij en een assertiviteitscursus. Danslief hebbers kunnen op donderdag 19 september mee doen met een proefles ritme en dans om 19.00 uur in Het Gebouw aan het Broersveld. Het cursusboekje kan, telefonisch (4734545) worden aangevraagd bij de stichting. Werk van de Hongaarse Marianne Benkó is in de maanden september en oktober te zien in het Maas- sluise Gemeentemuseum aan de Zuiddijk. Benkó maakt gobelins: wandkleden die ze creëert naar aan leiding van haar schilderijen. De tentoonstelling in het gemeentemuseum laat de ontwikkeling van haar werk in de afgelopen tien jaar zien. Haar vroegere werk is kleurig en mediterraan. Als ze het Hollandse licht en de witte wolkenluchten ontdekt, wordt haar werk haast doorschijnend. Haar meest recente werk zijn vensters waarin je wordt meegenomen naar een andere wereld. Het werk is abstract, maar er is ook herkenning: menselijke figuren, in een paradijselij ke omgeving. De tentoonstelling van Marianne Ben kó wordt zaterdag 7 september om 15.00 uur geopend door de literatuur-wetenschapper Germinal Civikov. Hoek van Holland De afdeling Maassluis/Maasland/Hoek van Holland van het Rode Kruis houdt vanavond weerde halfjaar lijkse bloedafname-avond. Deze wordt gehouden in De Hoekstee. Alle gezonde inwoners van 18 tot 70 jaar kunnen zich als bloeddonor aanmelden. Ieder mens bezit vyf tot zes liter gezond bloed en daarvan kan men gemakkelijk een halve liter afstaan ten behoeve van een 2ieke of gewonde medemens. Dagelijks worden duizenden transfusies gegeven met bloed en uit bloed gemaakte producten. Dinsdagavond tussen 18.30 en 20.15 uur zyn oude en nieuwe donors van harte welkom in De Hoekstee. Redactie, Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danlèlle Hermans, Desireevan derJagt, Mariètte Olsthoom, Jan Rozendaal, Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus 4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: Sander Son- nemans Telefoon 2340055 4004310 Door Danielle Hermans Vlaardingen In een hoekje van de grote keuken in het Delta Hotel aan de Maasbou levard in Vlaardingen staan een aftands, wit tafeltje en een oude stoel met verscho ten bloemenbekleding. Ieder ander personeelslid zou zich over zo'n schandelijke werk plek gaan beklagen bij de di rectie. Maar Annie Janson met. Al 37 jaar lang zit ze dag in-dag uit aan haór tafeltje zilver te poetsen en bonen te doppen. Toen directeur L. Petit van het hotel vlak nadat hij in dienst kwam Annie wilde verras sen met nieuw meubilair, was de boot aan. Hoe haalde iemand het m zyn hoofd haar spulletjes weg te doen! Daar was ze veel te veel aan gehecht. Na 19 september is de kans echter groot dat het tafel tje en de stoel alsnog in de contai ner verdwijnen. Annie (58) gaat namelijk met pensioen. Op het eerste oog lykt er mets mis met Annie. Zodra ze spreekt wordt pas duidelyk dat ze ver standelijk gehandicapt is, veroor zaakt door een hersenbloeding vlak voor haar eerste verjaardag. Haar moeder, die naaister was in het Delta Hotel, nam Annie als jong meisje mee naar de linnen kamer. Daar mocht ze zilveren dekschalen, juskommen en soep kommen poetsen. „Dat gebeurde nog met een papje van spintus en knjt," herinnert het hoofd van de huishouding, L. van Giesen, zich. Zelf begon ze zo'n twintig jaar ge leden als hnnenverzorgster m het Vlaardingse notel. Geintjes Annie had in de beginjaren heel wat te poetsen. Ze was altijd heel serieus bezig met haar werk en kon het goed vinden met het per soneel. „Al werden er wel een geintjes met haar uitgehaald, Dan deden ze zout in haar koffie en dat dronk ze dan met een stalen ge zicht op, zodat niemand er lol om had. Zejf was ze ook wel m voor Aan héér tafeltje zat Annie Janson 37 jaar lang zilver te poetsen. Foto Roel Dijkstra een grapje. Zo naaide ze eens de broekspijpen en de mouwen van de jasjes van enkele koks en kel ners dicht. En collega's die altijd te laat kwamen, kregen op hun donder," weet Van Giesen nog goed. Na een paar jaar in de linnenka mer te hebben vertoefd, werd er in de keuken een plekje voor Annie in gericht. Dan kon ze zelf het zilver pakken en poetsen. Dat was effi ciënter. Ze mocht ook wel eens helpen met boontjes doppen of het mangelen van theedoeken in de linnenkamer. „Dan heb ik ook eens afwisselend werk," zei ze dan vaak. Toen de moeder van Annie stierf, verhuisde ze naar een gezinsver vangend tehuis, het Herman Frantsenhius. „Ik woon daar wel, maar ik ben niet gek. Ik heb een baan," kreeg iedereen te horen. De werkzaamheden van Annie veranderden in de loop der jaren. Het zilveren eetgerei maakte plaats voor koper en daarna voor roestvrij staal en aardewerk. „Ook aan de groente valt weinig meer schoon te maken, die komt tegen woordig als halffabrikaat de keu ken binnen. Het eenvoudige handwerk komt te vervallen, vertelt directeur Petit. Blinkend Desondanks zit Annie nooit zon der werk. „Het enige zilver dat we nu nog gebruiken, staat alUjd blinkend in de kast," deelt Pe tit mee. „Ze heeft alle bewinden van in totaal zeven directeuren overleefd. An nie is altijd gezien als een vol waardig personeelslid. Iedereen heeft een goede band met haar. Haar aanwezigheid in de keuken schept toch een bepaalde sfeer. Ze is altijd positiëf en niets is voor haar een probleem." Met het vertrek van Annie ver dwijnt ook een werkplek in het Delta Hotel. Petit: „Haar werk zal door het huidige personeel wor den gedaan. We zullen haar alle maal vreselijk missen. Al moest je wel eens je geduld bewaren als ze voor de tiende keer hetzelfde ver haal ging vertellen. Ze was aan de ene kant zeer productief voor het bedrijf en aan de andere kant wa ren wij haar uit sociaal oogpunt van dienst. Ze is misschien wel het gelukkigste personeelslid dat hier ooit heeft gewerkt. Nooit ziek en altijd zonder zorgen." Weg groen, weg schutting, weg vervuilde grond. Foto Roei oijustra DoorMariëtte Olsthoom Maassluis Razendsnel gaat het, In een week was de hele tuin leeg. Weg groen, weg schutting, en eind vorige week is ook de ver vuilde grond in grote vrachtauto's afgevoerd. „We hebben het hele weekeinde in een gat gekeken zo groot als het Kolpabad," vertelt Ellen Troost, bewoonster van de Steendijkpolder-Zuid. Begin vorige week is de laatste losse rommel uit de tuin gehaald. Een dag later denderden de graaf machines al over het asfalt. De be woonster: „Alle deuren stijf dicht en toen begon het graaien in de grond. In vrachtauto's is de ver vuilde grond weggereden. Eigen lijk was het in no time gebeurd. Ze zijn nu precies een week bezig en de tuin wordt nu al weer opge vuld." Soms gaat het zelfs iets té snel, vindt de bewoonster. Zeker als je alles op de voet wilt volgen. „Voor al mijn jongste vindt alles erg boeiend en komt er 's morgens ex tra vroeg zijn bed voor uit Dan zit ie met een cracker voor het raam te koekeloeren tot hij naar school moet. Na schooltijd zit hij er weer." Ook zelf vermaakt zy zich wel in haar steeds veranderende omgeving. „Als je even bent weg geweest, kom je weer m een hele andere situatie terecht." En de herrie? Ellen Troost: „Ontzet tend. En al dat stof, wat dat betreft is er niks veranderd. Al die diesels die staan te ronken maken een vreselijk lawaai. Maar straks als de mannen gaan eten en 's mid dags na vieren als alles wordt stil gelegd, is het weer rustig en dat is best wel lekker." Folie De tuin van de familie Troost ligt nu bezaaid met kleikorrels. „Van ochtend hebben ze zwart folie neergelegd en er vervolgens de korrels opgelegd," vertelt de be woonster. „Dan komt er geloof ik nog een laag folie op en wordt er een drainage aangelegd. Daar over wordt dan weer zand en tumaardegestort. Voorzover ik er ve. stand van heb, zijn ze aan het eind van de week klaar." Opge lucht zegt ze: „Ik sta er versteld van, had nooit gedacht dat alles zo snel zou gaan." Echtgenoot Kees heeft in het weekeinde alvast de waterleiding en de elektriciteitskabels onder het huis doorgetrokken. Het be gin van de nieuwe tuin. „Die leg gen 'de jongens' aan de hand van mijn tekening dan alvast op de juiste plaats voordat de schone grond wordt gestort. Het zou tceh zonde zijn als je daar straks weer alles voor leeg moet halen." Dit is de derde aflevering van een korte serie over de afgra vingswerkzaamheden in de tuin van Ellen Troost, bewoonster van de Steendijkpolder-Zuid. Hoek van Hofland Verkeerssituatie Borden met die. tekst zjjiTin Hoek van Holland geplaatst op 'de kruisingen van de President Jan Leisstraat, de Van Spflber- gestraat, Mahustraat en Tas- manweg, waar die uitkomen op de R|'jpstraat In de afgelopen weken is de Rijpstraat gerecon strueerd. Er zyn nieuw parkeer havens aangebracht en het weg dek is opnieuw bestraat Maar het meest opvallende as pect is de.verandering op de kruising met de vier stratey. Daar heeft de Rypstraat name lijk een doorlopend trottoir ge kregen en er is een soort ver hoogde uitritcojistructie aange- bracht En juist die kruisingen zijn al aanleiding geweest tot een heleboel vragen, met name van automobilisten die via deze zijstraten regelmatig de Rijp straat inrijden. Want de borden met de tekst Tferkiersitüatie gewijzigd' bie- - den geen uitkomst, omdat er niet wordt aangeven wat er nu precies is gewijzigd. Die duide lijkheid kan by de deelgemeen te niet én bij de politie slechts ten dele Vordenverkregen. „Het feit dat de trottoirs nu doorlopen over de rijbaan van de zijstraten, zou er op kunnen wij zen dut er sprake is van een voorrangssituatie. In eerste in stantie zou je kunnen zeggen dat auto's die uit de vier straten komen nu voorrang moeten ver lenen aan het verkeer cp de Rijpstraat," vindt brigadier A. Cordia van de basiseenheid Maassluis/Hoek van Holland. Maar hij voegt eraan toe dat de rechter soms tot andere uitspra ken komt,Er is, weliswaarspra-': kevan een soort uitrit-construc tie, maar de wegen daarachter vormen geen woonerf. Dat maakt hetheel erg moeftyk." Ook het wegenverkeersregle- ment biedt geen pasklare oplos- - sing. By de politie overheerst ;1 het gevoel dat het verkeer in de Rypstraat nu voorrang heeft/" Maar enige zekerheid heeftmen 1 pas wanneer er inderdaad een. aanryding heeft plaats gevon-: den en de rechter daarover eeri-1 uitsprak heeft gedaan. „En die, kan dan nog per kruising ver- schillend zyn," waarschuwt Cor dia. -> Waarmee dus duidelyk is dat er eerst gewacht moet worden op de eerste Map in de nieuwe situ atie. Of eigenlijk zelfs wel vieri klappen, wanneer inderdaad per Muising de situatie anders kan* zyn, - - Het enige dat nu, nadat de werk- - zaamheden vrijwel voltooid zijn, duidelijk is geworden, is dat de snelheid in de Rypstraat duide- lijk is toegenomen. Het door gaande verkeer gaat er kenne lijk al vanuit dat het voorrang heeft Binnenkort zal de Adriaan van, der Kloosterstraat, die in het verlengde van de Rijpstraat ligt, ook worden herbestraai Hier wil men verkeersdrempels aan-v brengen en een 30 kilometer-zo ne instellen. Een aantal bewo ners van de Rypstraat is,vanme ning dat die zone beter meteen vanaf de Harwiehweg kan wor den ingested, zodat de onge veer driehonderd meter lange Rijpstraat dan wordt meegeno men in de snelheidsbeperking. Dinsdag 10 september VLAARDINGEN Buurthuis De Pijpetaar. Bingo, 20.00u. Bibliotheek De Loper, Ex positie beeldend kunstenaar Jon Kreft. Cl SCHIEDAM Stichting Sehiedamse Vrouwen emancipatie Organisaties. Open dag, 13.00-15.00u. Basisschool De Vlinder. Open huis, 13.30- 15.00u. ROTTERDAM De Doelen Kl.z. Stnjkkwartetten in de zomer. Sharon Kwartet, 20.15u, Dizzy. SFEQ, 22u. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. Dood Paard/ 2Skm,20.30u. Lantaren 1. Screen- diggers, 20.30u. SKVR Muziek school Dahveg. Open Huis, 19u, Lantaren/Venster. DEAF, n.n.b. Popular. Eddie Izzard, stand-up co median, 21.30u. Woensdag 11 september VLAARDINGEN DC Woudhoek. Modeshow, lOu. Wijkgebouw De Deel. Senioren bingo, 14.00-16.00u. Eendenkooi. Excursie, 19.00u. Bibliotheek De Loper, Expositie beeldend kunste- naarTon Kreft SCHIEDAM Woon- en Zorgcentrum Thurfede. Bingo, 14.00u. ROTTERDAM Open Hof. Marktconcert, Hu. Luxor Theater. Evita, 20.15u. Do- dorama. Mistress,20.30u.The Act. Jamsessie, 21u. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. Dood Paard/ 2Skm, 20.30u. Gr.z, Soiree Dansan te. 20.15u. Lantaren 1. Screendig- gers, 20.30u. Amphitheater Plas- wijekpark. Een Vreemde Gast, 15u. Droomtheater. Hetvertiaal van Don Quichote en Sancho Pansa, 15u. Lantaren/Venster. DEAF, n.n.b. Maasland Om het voorstel van nieuwbouw van vier hoog door de Maaslandse politiek te krygen, dient er het nodige aan de bebou wing van het MOB-complex te worden gesleuteld. Er wordt hard gewerkt aan het voorbereiden van een compromis, waarmee met na me de fracties van het CDA en de Open Groepering kunnen stem men. Het gemeentebestuur en de wo ningstichting hebben grote haast met de plannen. Op 1 oktober im mers eindigt de termijn waarop aanvragen voor een extra subsidie van 10.000 gulden per huurwo ning moeten zyn ingediend. Omdat het bouwplan ook 36 wo ningen in de huursector omvat, is daarmee zo'n 350.000 gulden ge moeid. En dat is in de totale haal baarheid van het gehele plan (88 woningen) mooi mpegenomen De problemen liggen voorname lijk in de bouwhoogte van het pro ject, dat voor dne appartements gebouwen uit vier woonlagen zou moeten bestaan. In woningbouw projecten is er in het dorp nog niet met vier woonlagen gebouwd. Terwijl de door het architectenbu reau Louter en Van Pelt geteken de appartementsgebouwen, waar van twee in de huursector en de derde in de koopsfeer, vier bouw lagen zouden moeten omvatten. Vooral de CDA-fractie vindt dit voor het specifieke landelijke ka rakter van het dorp in Midden- Delfland, net één etage te hoog. Binnenskamers wordt er daarom getekend aan een compromis. Hoewel de plannen nog niet zijn gepresenteerd, wijst het ontwerp in de richting van het aftoppen van de twee buitenste apparte menten tot drie woonlagen. Het middelste gebouw, in het verleng de van de brede Avenue, zou dan uit vier etages met een schuin dak kunnen bestaan. Eerder had de Vrouwen Advies Commissie de nieuwbouw met vier woonlagen al afgewezen. Hoe de politiek tegenover het te ver wachten compromis-voorstel staat, is nog met bekend. Door in de laagbouw van het plan te schuiven blijft het aantal van 88 huizen overeind. Dat is volgens wethouder D. Hanemaatjer ook noodzakelijk om de woningen be taalbaar te houden. ROTTERDAM Calypso 1: Trainspotting' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2; 'Blind Date' (16) dag. 6.45-9.30. Calypso 3: 'Stealing Beauty' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2 Riksbioscoop: 'Seven' (16) dag, 12.45-3.30. Cinerama li Twister' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cine rama 2: 'Kingpm' (12) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Cinerama 3: 'Eraser' (16) dag. J.15-4-6.45-9.30. Cine rama 4: The Craft' (16) dag. 6.45- 9,30, do. vr.ma.di. ook 115-4. Cine rama 5: The Rock' (16) dag, 6.15- 9.15, do.vr.ma.di.ook 12.45-3.30. Corso: Twister' (12) dag. 1,15-4- 6.45-9.30. imax Theater 'Survival Island' (al) dag.(beh.ma.) 2-4, The living Sea' (al) dag.(beh.ma.) 3, za- .zo.ookl,do.ook 7.15.'2-in-l show' (al) do.vr.di.wo. 12. Twister' (12) dag.(beh.do.ma.) 5.15-7.30-9.45, do.alleen5-8.15-10.15. Venstori: 'Breaking the waves' (al) dag. 8, do- .vr.zo.wo. ook2. Venster2: 'Othello' (16) ma.di.wo. 7.30, do.vr.zo.wo. ook 2.30. 'Profession: reporter* (16) dag. 10, do,vr.za,zo. ook 7.30. Ven ster 3: Trainspotting' (16) dag. 8- 10, ma.alleen 8, do.vr.zo.wo.,ook 2.30. Sneak Preview rrta.10. Ven ster 4: 'En avoir* (16) dagTf'8. 'Guantanamera' (al) dag. 10.' do- .vr.zo.wo.ook 2.30. Lumière 1: 'Stnptease' (12) dag, 1.15-4-6.45- 9.30. Lumière 2: 'Mission: Impossi ble' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Lumière 3: 'Rumble in the Bronx' (16) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di. ook 1.15-4. Lumière 4; 'PnmalFear' (16) dag. 6.45-9,30, do.vr.ma,di. ookl.15-4. Pathé 1:'Phenomenon' (al) dag. 1.10-3.55-6.40-9.25. Pa- thé 2: 'Spy Hard' (al) dag.11.35- I.40-3.45-5.50-7.55-10.Pathé3: 'Moonlight Valentino' (al) dag. 4.30-7.05-9,40, do.vr.ma.de ook II.20-1.55. Pathé 4: The Rock' (16) dag. 12.35-3.30-6.25-9,20. Patjié 5: "Eraser* (16) dag. 2-4.30- 7-9.30, do.vr.za.ma.di. ook 11.30. Pathé 6: 'Beautiful Girls' (12) dag. 4.55-7.20-9.45, do.vr.ma.di.ook 12.05-2.30. Pathé 7: 'Mission: Im possible' (12) dag. 11.15-1.50- 4.25-7-9.35. Rex: 'Dark Angel''Pn- vate Schoolgirls' (18) dag. vanaf 12.00. Nachtvoorstelllngen: Lumière 1: 'Stnptease' (16} vr.za.00.15. Lu mière 2: Twister' (16) vr.za.00.15. Lumière 3: 'Missionrlmpossible' vr.za. 00.15. Lumière 4: 'Eraser' (16) vr.za.00.15. Kindermatinees:Cinerama4riBa- be' (N) za.zo.wo. 1.15-4. Cinerama 5: 'Flipper'za.zo.wo. 1.15-4. Lumiè re 3: 'Ittakes two'za.zo.wo. 1.15*4. Lumière 4: 'A Goofy Movie' (N) za .zo.wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story' (N) za.zo.wo. 12.45-2.50. 'A Goofy Movie' (N) za.zo.wo. 12.30-2.30. Informatie over bezorging van de krant; maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur Telefoon: 010 - 4004 444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3