19 Sportclub heeft ook z'n slechte dagen LMO weet ook weer wat thuis winnen is DRL wacht een lang en zwaar seizoen SMV Hillegersberg laat zege uit handen glippen fe Sparta doet zege cadeau WCR onderuit Rotterdams Dagblad #öt Maandag 30 september 1996 N i Door Hans Schelling Rotterdam—AIexandné66-trainer Cor Hazebroek en zijn collega Piet Krieseh van de fusieclub SMV Hillegersberg waren na af loop van de derby in de derde klasse C tevreden met de 2-2 eind stand. Hazebroek mocht zijn han den dichtknijpen, dat zijn elftal uit een kansloze positie nog een punt in de wacht sleepte. On danks het verspelen van een 2-0 voorsprong was er ook voor Piet Krieseh reden tot juichen. „Na drie nederlagen hebben wy eindelijk het eerste punt binnen," meende de oefenmeester van SMV Hillegersberg. „Ook vorig seizoen behaalden wij uit de eer ste vier duels slechts één punt. Alexandria'66 is voor SMV Hille gersberg een lastige tegenstan der. De eerste overwinning was dichtbij. Eigenlyk hadden wij de wedstrijd al voor de rust moeten beslissen, maar de kansen wer den niet benut. Na het eerste te gendoelpunt raakten wij onnodig in paniek," SMV Hillegersberg dankt de ma tige competitiestart aan een aan tal blessures in verdedigend op zicht. Zo ontbraken doelman Fer nando Andrade en laatste man Je roen den Butter. De pas 16-jarige Pascal van den Broek neemt de taken als sluitpost waar. Junior de Man en Vincent Voorn moeten noodgedwonen met een plaats in de defensie genoegen nemen. Koos van Eijk maakte zijn rentree als linkerverdediger. De bezoekers uit Hillegersberg kwamen na een kwartier spelen gelukkig op voorsprong, Alexan- dria'66-verdediger Michel van Noort verkeek zich ondanks waar schuwingen op de acteertalenten van Jack den Haan, die binnen de beruchte lijnen wel erg makkelijk neerging. De toegekende straf schop was voor de gevloerde aan valler een buitenkansje: 0-1. SMV Hillegersberg kreeg vol doende kansen om de score te ver dubbelen, maar Jack den Haan (redding doelman Richard Wei- deman) en de met zijn vorm tob bende Mas Wasiman (schot naast) verzuimden in kansrijke positie toe te slaan. Aan de andere kant toonde jeugdkeeper Pascal van den Broek zijn kwaliteiten na de schoten van Maurice Oomens en Mark Bresser. Op slag van rust was het wederom feest in het Hillegersbergse kamp. Vincent Voorn ontliep de buitenspeival, waarna de gelegen- heidsvoorstopper de bal via de kluts van Richard Weideman in het lege doel inschoot. 0-2. Niets leek de eerste seizoenszege voor SMV Hillegersberg in de weg te staan. De Krieseh-formatie had in verdedigend opzicht de zaken goed voor elkaar, terwijl er voor Alexandna'66 meer een figuran tenrol was weggelegd. Acht minu ten na de hervatting kwam toch de ommekeer. Wendel Piqué maakte in het strafschopgebied een onnodige overtreding op Mark Bresser, waarna Maurice Oomens vanaf elf meter de ach terstand verkleinde (1-2). In de zeventigste minuut kwam Alexandria'66 zelfs op gelijke hoogte. Een overtreding van Juni or de Man, die van geluk mocht spreken dat zijn charge slechts met een gele kaart werd beloond, resulteerde even buiten het zes tienmetergebied in een vrije trap. Doelman Pascal van den Broek kreeg de houdbare inzet van Mark Bresser niet onder controle. Maurice Oomens knalde van dichtbij voor de handen van de grabbelende Van den Broek de gelijkmaker in de touwen: 2-2. „Ik ben bly met een punt," oor deelde Aiexandria'86-trainer Cor Hazebroek, die de vaste krachten André de Waard, Piet Stam de Jonge, Joop Rijsdijk, Bob Ver woerd en Benno Ceelen (Leoni das)"" om uiteenlopende redenen zag vertrekken. „De van VOC overgekomen doelman Patrick Baas moet helaas binnenkort een enkeloperatie ondergaan. We be gonnen in de eerste helft veel te slap. Je weet gewoon dat je SMV Hillegersberg niet moet laten voetballen. Ik heb in de rust één en ander proberen recht te zetten. Uit de paar kansjes hebben wy het maximale rendement ge haald." AIexandria'66-SMV Hillcgersberf Z-Z (0-2) .15 Jack den Haan0-1,45 Vincent VoomO- 2, 53 Maunce Oomens 1-2, 70 Maunce Oomens 2-2 Bljwnderheden: Scheids rechter Brouwer uit Oudewater had gele kaarten in petto voor Richard van Doome- veld (Alexandria'66) cn de SMV Hülegcre- berg-spelers Augen Jones, Jack den Haan. Junior de Man. Wendel Piqué en Willem Deenng Alexandria'66: Weideman, Hartman, Van Noort (62 Ramzan). Van Doomeveld. Boots, Van Someren, Banffcr, Slotboom, Oomens. Bresser. Johan de Ridder (70 Denms de Ridder). SMV HUlefersberg: Van den Broek; Picué, De Man, Voorn, Van Eyk; Jones, Branden burg, Van Veben (62. Burggraaf), Den Haan, Deenng, Wasiman Door Perry Menexis Rotterdam De 3-2 overwinning die LMO gisteren tegen buurman DHZ behaalde, betekende voor de brigade van trainer John Banffer meer dan alleen het binnenhalen van drie punten. Thuiswedstrij den, waarvan er vorig seizoen slechts twee werden gewonnen, dreigden immers voorde club van de Smeetlandseweg een obsessie te worden. Geen wonder dan Ban ffer na afloop vooral verheugd was- dat zijn jongens eindelijk vdor eigen pupliek wonnen. „We mogen dan wel slecht hebben ge speeld, maar door deze zwaar be vochten zege hebben mijn spelers wel het gevoel gekregen dat ze ook thuis kunnen winnen." De nachtmerrie was na het eerste thuisduel alleen maar groter ge worden. „Tegen Hermes DVS speelden we een hele goede wed strijd," haakte Banffer op de situ atie in. „De tegenstander werd volledig zoek gespeeld. Wij maak ten het spel en zij de doelpunten. Op die manier ga je op eigen veld steeds meer tegen jezelf spelen." De zwaar bevochten zege in de derby tegen DHZ betekent wel licht de ommekeer voor LMO. De wedstrijd was nauwelijks het aan zien waard, alleen de geleverde arbeid was opvallend, Aan beide kanten werd de tegenstander geen duimbreed toegegeven, maar de spelers leden wel voort durend balverlies. De spanning vergoedde veel voor het publiek. Na een dikke tien mi nuten kwamen de bezoekers op voorsprong door een treffer van Hussein El Taibi, waarbij de ster ke wind een hoofdrol speelde. De defensie van LMO had immers vooral in de beginfase enorm veel problemen met de hoge ballen van DHZ, die met de grootst mo gelijke moeite onschadelijk wer den gemaakt. Desondanks ging de thuisploeg door treffers van Patrick Put en Dennis Hoekman met een 2-1 voorsprong de rust in. Vooral de tweede treffer, geseoord uit de laatste actie voor het rust- signaal van scheidsrechter De Bruijn, was er één uit het boekje. De verdediger krulde de bal uit een vrije trap om de muur en ach ter doelman John Klein. LMO leek overigens niet lang van die voorsprong te kunnen genie ten. De thuisploeg werd in de be ginfase van de tweede helft door DHZ in het eigen strafschopge bied vastgepind. Het leverde de bezoekers niet meer op dan de op dat moment dik verdiende gelijk maker, omdat Hussien EI Taibi een strafschop benutte: 2-2. Het was de eigen schuld van de pupil len van Hans Ruitenberg dat de winst op dat moment nog niet vei lig was gesteld. De ogenschijnlijk gevaarlijke situaties in het straf schopgebied van LMO leverden niets op, omdat er veel te gehaast met de kansen werd omgespron gen. Uiteindelijk pakte de thuisclub dertien minuten voor tijd nog de drie punten door Ronald Nossent, die de bal in de uiterste hoek kop te. Daarmee redde hij elftalgenoot Dennis Hoekman van een droevi ge zondagavond. De verdediger zag vijf minuten voor de beslis sing zijn strafschop gekeerd door John Klein, die op het laatste mo ment nog zijn voet tegen de bal kreeg. Hans Ruitenberg vond dat winst en verlies in deze wedstrijd heel dicht bij elkaar lagen. „Het score verloop was voor ons natuurlijk erg ongelukkig," verwees de trai ner ongetwijfeld naar de vrije trap van Hoekman op slag van rust. „Wij hadden natuurlijk vlak na de pauze moeten toeslaan, omdat we LMO volledig in onze greep had den. Ik begrijp dan ook niet waar om mijn collega van LMO zegt dat wij geen voetballende ploeg heb ben." LMO-DHZ3-2(2-l) 12. Hussein El Taibi 0-1, 16. Patrick Pot 1*1,45 Denms Hoekman 1,64. Hussein El Taibi (strafschop) 2-2,77. Ronald Nossent 3-2 Bijionderheden: gele kaarten voor René Dorst, Ronald Nossent (LMO) en Orlando Uijterwerff (DHZ). Ra mon Lafour, die een overschrijving naar de zondag-afdeling van Papendrécht had aan gevraagd en dit seizoen een halve beker wedstrijd voor die dub heeft gespeeld, maakte na 69 minuten zijn rentree in de hoofdmacht van LMO. LMO; Holleman: Broeders, Dorst, Van El zen, Hoekman; Thecuwen, Den Toom, Pot (69. Lafour), De Held (89. Rocba), Nossent, Monster. DHZ: Klem; Houroudi, Leentvaar. Snij ders, Samsey, Ed Schut, El Taibi (72 René Schut), Koopal; Uijterwerff, Sahm, Guinot- te(48 Bosch). Door Ed Voortmeijer Rotterdam Veel slechter kan het niet. Nou ja, de eer ste helft was nog om aan te zien. Toen wilde Sportclub Feyenoord. Toen konden de Varkenoorders, die in de 26stè minuut door een suc cesvolle kopbal van Michel Spierings de leiding namen, ook. Daarna wilde Feyenoord alleen, maar kon het niet meer. Gênant om te zien, zoveel onkun de. Een armetierig elftal zonder ziel. Dat het 1-0 bleef tegen het 'nietige' OSV; dat was niet de ei gen verdienste. Nee, dankjewel Amsterdammers. Veel dank voor de drie punten. Want doordat con current AFC'34 remiseerde met AFC (1-1). kwam de Maus-brigade alleen op kop in de hoofdklasse A. De zucht van opluchting was hoorbaar toen arbiter Gerrit van Sprang het tegenvallende duel af floot. Zeker bij Richard van Schijndel. Want de 'held van Utrecht' was tot dat bevrijdende fluitsignaal de schlemiel van de middag, Een kwartier na rust had hij de gemakkelijkste kans van de wedstrijd laten liggen; hij miste de strafschop, waarmee Van Sprang een tweegevecht van in valler Pascal Cammeron met Wes- sel Weezenberg wat al te rijkelijk had beloond... Hoewel deze misser precies paste in het wedstrijdbeeld, wond Hans Maus zich er danig over op. „Van Schijndel had die penalty nooit mogen nemen. Hij zat niet lekker in de wedstrijd en bovendien zijn Michel Spierings en Marco van Brouwershaven de aangewezen mannen om een elfmetertrap te nemen. Toen ik zag, dat Marco naar voren liep, begon ik zijn naam al te noteren. Maar toen ik opkeek zag ik tot m'n verbijste ring, dat Van Schijndel achter de bal stond. Je zou het een moment van onoplettendheid mijnerzijds mogen noemen. Aan de andere kant vind ik, dat de spelers zelf hadden moeten ingrijpen." Je zag Maus echter denken: wat ben ik blij dat die miskleun geen fatale gevolgen heeft gehad. En hardop: „Het had nog véél erger gekund, want we speelden klote. Vrijdagavond, op de bruiloft van Pim Doesburg, ging iedereen tot het uiterste. Hoewel dat goed was voor de onderlinge band, had ik die instelling liever op het veld gezien, want daar konden we geen potten breken." Nu heeft de Sportclub, en welke ploeg eigenlijk niet, het moeilijk tegen teams met een sterk defen sief karakter. Het vereist geduld en creativiteit om dergelijke te genstanders ten val te brengen, Wessel Weezenberg probeert op zijn bekende wijze, met veel inzet, de bal op John van Ooijen (voor grond) te veroveren. Foto cor vos Het rood-witte spel had echter de steriliteit van een operatiekamer. Tot in den treure werd de combi natie gezocht, niemand waagde zich aan een avontuur. Dat was een kolfje naar de hand van de gasten, die gedisciplineerd en compact met veel spelers op de ei gen helft opereerden, Dat hun voorste linie nauwelijks gevaarlij ke situaties wist te creeren, deer de de Amsterdammers niet. „Ons veldspel was niet minder dan dat van de titelfavoriet, tot twintig meter van het doel," zo vatte OSV- trainer Joop Burgers zijn concept in een zin samen. Dat Feyenoord voorde rust de no dige scoringskansen had gekre gen liet Burgers gemakshalve maar even buiten beschouwing. Zo miste de teleurstellende Van Schijndel, in de zeventiende mi nuut, een voortreffelijke moge lijkheid op de openingstreffer. Vrij voor Stemerdink stifte hij de bal over het dak van het doel en vijf minuten later eindigde een kopbal van Spierings, na een fraaie actie van Jan Hendrik Kie- la, op het voorhoofd van de net iets hoger springende Marcel Du ring. Na die gemiste 'opleggertjes' viel overigens wel het enige doelpunt van de wedstrijd. In de 26ste mi nuut was het de bij de tweede paal vogelvrij gelaten Spierings, die een knap voorgebrachte bal van Weezenberg met een boogje over de opgeheven handen van Ste merdink in het doel kopte: 1-0. Het consolideren van deze voor sprong kreeg in het vervolg de voorkeur boven het uitbouwen, waardoor het aanvallend krachte loze OSV via Alex Blanker (voor de rust) en Pascal Cammeron (in deel twee) zelfs nog kansjes kreeg op de gelijkmaker. Beide doelpo gingen eindigden evenwel op de vuisten van Edwin van Zwiete- ren. SC Feyenoord-OSV 1-0 (1-0). 26. Michel Spienngs 1-0 Bijzonderheden; De sterk leidende scheidsrechter Gemt van Sprang gaf geel aan de OSVer Michel Holterman. Ton Stam begon door een knieblessure als Wissel. r SC Feyenoord: Van Zwieteren, Van Brou wershaven, Van der Heide (73 Rohde), Lip- puner, Sturrüs; Weezenberg, Spienngs, Van Schijndel, Kalden, Zanen (89 Stam), Kiela OSV: Stemerdink; Romeo, Holterman, Boekelaar, Dunng, Van Zuijlen, Kroszyns- ki (24. Cammeron), Blanker (63 Beerens), Van Ooijen (84. Gemin), Sduneilz, Hassel- baink. DoorSjoerdBootsma Rotterdam Stanley Riebom was na twee wedstrijden en vier pun ten de koning te rijk. Twee duels en twee nederlagen verder weet de oefenmeester van DRL dat het voor de club van Zuid een lang en zwaar seizoen wordt. Niet alleen de 3-2 thuisnederlaag tegen Al- blasserdam was illustrerend voor de tijding, ook het vertoonde spel. „Ik probeer het lange halen-spel er uit te halen, maar voor dat is ge- Lukt, zullen we wel een tijdje ver der zijn," besefte de Spykenisser, die wel zijn aanspeelpunt Ruud Rijsdijk moest missen. De bal kunstenaar ging de afgelopen week met zijn arm door een ruit. „Maar dat was niet de reden dat we verloren. De eerste zeventig minuten was er geen overtuiging en geen bezieling. We wonnen de duels niet en dan houdt het op. Achterin speelden we zelf te pa niekerig. De onderlinge commu nicatie tussen de diverse spelers was te gebrekkig." Het gebrek aan rust had een do mino-effect op het spel van DRL. Spelers mopperden onderling op elkaar, waardoor de opbouw slor dig werd, de irritatie ten opzichte van de tegenstander groeide werd en er kortom, weinig te genieten viel. Alblasserdam, zonder Kui pers, Verveer, Robart en De Vis ser, werd simpel in de kaart ge speeld. Met Peter Boudewijn als centrale man kreeg het elftal van Martin Klomp - hij vind wel dat zijn aanvoerder nog te veel met zijn krachten smijt - het initiatief in de schoot geworpen. Na negen minuten kopte Gero Dijk de bal op aangeven van de aanvoerder strak in\ doch doelman Rieardo Seton redde knap, Het was één van de zeldzame overtuigende momenten van de keeper. De van Coal overgekomen doelwachter werd niet zekerder van de rare te rugspeelballen van Fred van Zon en John van de Post. De laatste vocht overigens heel scherpe duels uit met Gero Dijk, Beiden schuwden daarbij niet de verboden middelen, doch scheids rechter Clemens Gavers liet beide kemphanen het zelf uitknokken. Gespannen wacht Alblasserdam-spits Gero Dijk op de bal die komen gaat. Schaduw John van de Post (links) is nabij, Louis Vielvoye dekt de eerste paal. Foto Cor Vos De naam van Van de Post ver- druk gezet. De Goede stond iange dienste van Tjesco. Als team heb- dween desondanks in het boekje van de Goudse arbiter. Het bete kende de derde bekeuring in vier duels van de voorstopper. Rie bom: „Hij heeft zijn waarde voor het elftal, maar ook zo zijn kantte keningen. Ach, als ie meer haar zou hebben. Het heeft ook met z'n uiterlijk te maken. Deze keer was het zijn eigen schuld, want hij blijft met vaste noppen spelen. Daarom ging John op zijn snuf ferd en maakt hy die overtre ding." DRL had in de eerste helft nog wel de kansen om een voorsprong te nemen. Twee keer was Michel Phielix de aangever. Sacha Schal ier en Peter Gravelijn vonden ech ter dc uitmuntende Tjcsco dc Goede op hun weg. Op slag van rust sloegen de bezoekers wel toe. Sander Vissers kopte een vrije trap van Boudewijn fraai achter Seton: 0-1. De Rotterdammers begonnen de tweede helft als bekend. Met veel inzet werd Alblasserdam onder tijd de gelijkmaker in de weg. Vooral Ben van Drunen, wiens knal voortreffelijk uit de boven hoek werd geranseld, moest zyn meerdere erkennen in de Alblas- serdamse goalie. Dat halverwege het tweede bedrijf toch de 1-1 op het bord kwam, was niet de schuld van De Goede. Van Zon en Van Drunen brachten Phielix in vrije positie, die vanuit een moei lijke hoek raak mikte. DRL genoot slechts vijf minuten van het evenwicht. Toen mocht Boudewijn van links voorzetten. De gehele Rotterdamse defensie keek toe hoe Peter Koops de bal bij de tweede paal binnen tikte: 1- 2. Vijf minuten later was de ramp spoed compleet. Van Drunen en Phielix mopperden nog, terwijl Henk Klomp het hoofd van we derom Koops vond: 1-3. In het ver volg maakte Peter Gravelijn nog 2-3. Fred van Zon schonk zyn elf-! tal bijna nog een punt. De Goede besliste echter anders. „Maar het was niet alleen de ver ben we een wereldprestatie neer gezet," meende Martin Klomp. „In de eerste helft hadden we de wedstrijd goed onder controle. We wisten dat DRL na de rust zou ko men. Na de gelijkmaker werd het zeker zwaar. Gelukkig liielp de te genstander ons een handje. Na het wisselen van de rechtsachter voor een extra aanvaller ging DRL met drie man op één lijn spe len. Dat maakte het verdedigen voor ons een stukje gemakkelij ker. Nee, dit is een geweldige op steker." DRL-Alblasserdam 2-3 (0-1). 43 Sander Vissers 0-1,68. Michel Phielix 1-1,73 en 78. Peter Koops 1-2 en 1-3,79 Peter Gravebin 2-3 Bijzonderheden: DRL speelde voor het eerste in net tenue van sponsor Klaver En gineering. John van de Post en Michel Phielix (beiden DRL) en Sander Vissers (Alblasserdam) zagen de gele kaart1 DRL; Seton, Van Rosengarten (77 Engel man), Van Zon, Van de Post, Vielvoye; Van Drunen. Everding, Gravelijn, Phielix, Schalier, Van der Linden (64 Klein). Alblasserdam: De Goede, Fenyn, Buse, Kortlever, Vissers, Mannee, Boudewijn, Peverehi, Koops, Dijk, Klomp Zondag hoofdklasse Papendrecht kansloos Rotterdam Papendrecht (hoofdklasse A) verloor de uit wedstrijd by DHC kansloos met 4-2. DHC-Papendrecht 4-2 (1-1), De gelijke stand bij de rust, door treffers van Marco Kogendijk (1-0) en Hans Harmans gaf een verte-"1 kend beeld, In het tweede bedrijf liep de thuisploeg vnj eenvoudig naar een 4-1 voorsprong ua Barry de Poorten- (2-1) en Patrick Petnci (3-1 en 4-1). Het doelpunt vlak voor - tyd van Anton Schreuders (4-2) was een schrale troost voor de kwakkelende ploeg van Arie Romijn. Zondag eerste klasse Neptunus op dreef Neptunus boekte uit tegen Quick zijn derde zege van het, seizoen: 3-1. Quick H-Neptunus 1-3 (0-1). Quick had' të'-1 gen het sterk spelende Neptunus geen schijn van kans.' De Rotterdammers kwamen op een 0-1 voorsprong door! Samir Boukhan, maar verzuimden hierna ruimer alt- stand te nemen. Raymond Kraaybeek en Arrulcar dosr Santos hadden het vizier met op scherp staan. Na de pau ze had Boukhan wel succes: 0-2. Invaller Nil ton Ramalho, die vorige week twee keer raak schoot, maakte er 0-3 vam - Dave Jongejan zorgde voor 1-3. Zondag tweede klasse DFC bedwingt Leonidas In de tweede klasse D hielden DFC en Leonidas elkaar in evenwicht: 0-0. DFC-Leonidas 0-0. Leonidas had het te-* gen bet enthousiaste DFC niet gemakkelijk. De Rotter dammers domineerden voor de rust, DFC was na de pau ze iets sterker. De gasten kropen door het oog van de naald toen Celestmo dos Santos halverwege de tweede helft tegen de onderkant van de lat kopte. Tien minuten voor tijd kwam André Tombroek namens Leonidas dicht bij de winnende treffer. Zondag derde klasse Spaxta verspeelde in 3 B een 3-0 voorsprong tegen GDS. In 3 C kwam Overmaas op kop met Zwervers na de 4-0 bin DONK B: Xerxes-Hoek van Holland 3-0 (0-0). Edwug Eger 1-0 en 2-0, Remy Wolff 3-0. De wedstrijd ging gelijhl op tot aan het tweede bedrijf, want toen verhoogden dtp Rotterdammers het tempo, dat te hoog was voor ten. Sparta-GDS 3-3 (3-0). Rick Cabaret 1-0, Alex van Duyvenbode 2-0, Newallo Pools 3-0, Ronald Mos 3-1, Mi chel Paalvast 3-2, Ron van der Heiden 3-3. De rood-witten verzuimden tot aan de thee de score op te voeren, iS Aï tweede helft waren de amateurs geen schim meertvarr wat ze voor de thee waren. TOGB-DHL 2-2 (0-1). Ei Pothof 0-1, Patrick Vermeulen 1-1, Ben Hoefnagel1 Sander Vermeulen 2-2. TOGB begon sterk aan de mi maar kwam toch op achterstand De geel-zwarten ksWR men goed terug in het tweede bedrijf, maar dooreen goert de actie van Hoefnagel kwamen de Delftenaars toch weer/ op voorsprong. Wederom herstelde TOGB zich en had, zelfs mogelijkheden op meer. C: DONK-Ovemaas 0-4 (0-* I), René van de Avoird 0-1, Milco den Boer 0-2, Marcel2 Roodbergen 0-3, Robert-John van Burg 0-4. De Vatt-l kenoorders hadden in eerste helft meer last van de weér-J somstandigheden dan van hun opponent. In de tweede^ helft hadden de groenwitten de wind in de rug en speel den de wedstrijd simpel uit. HION-VEP 0-0. De laatstè; tien minuten waren de spannendste. De uitblinkende' keeper van VEP, Erik Karlas, voorkwam met een paar/ schitterende reddingen een winnend doelpunt. D: CoaL* Hermes DVS 2-1 (2-0). Michel de Bruin 1-0, Dave deMun- mk (strafschop) 2-0, Angelo Cammarata2-1. In de laatste minuut stopte spits Dick van Bodegem een Schiedamse strafschop, nadat doelman Perry Batenburg een doorgei broken Hermes-speler had gevloerd. Spartaan'20-DRG$h 4-3 (1-1), Marco Verspuij 0-1, Rieardo Willemse 1-1, Pa trick Kok (strafschop) 2-1, Frans Bernardino 3-1, Marco! Verspuij (strafschop) 3-2, Nho Dias de Pina 3-?, Patrick. Kok (strafschop) 4-3. Voor de 'onderbreking ging het ge lijk op, maar na de thee speelde Spartaan'20 veel sterker. Puttershoek-De Musschen 1-1 (1-1). Frans Ruijs 0-1, Pav trick Molendijk 1-1. Goede kansen voor beide partijen, met een einduitslag waar beide teams vrede mee hadden^ Zondag vierde klasse 7A WCR (4 H) leed in de topper tegen OHW de eerste nederrt laag: 1-2. Transvalia en HOV boekten in 4 F de vierde Op*/ eenvolgende zege. E: Cabauw-Soccer Boys 1-3 (0-!),i Raymond Zwarte veld 0-1, Onno Jacobs 9-2, Wes van Baa-^ ren 1-2, Aad de Jong (strafschop) 1-3. De Bleiswijkers be-^ gonnen sterk, maar na de openingstreffer kwamen de Cs»/ bauwers terug in de wedstrijd F: Tediro-SVS 3-1 (l-lte John van de Winden 1-0, Hassan Gebrebrhan 1-1, Pet^p, de Jong 2-L Ben Timmermans 3-1De goed leidende arfcj-i ter trok vier maal de gele kaart Antibarbari-CW 1-5 0K 2). Rick Coomans 0-1, Ruud van Linn 0-2, Antonio Mfeft" des 0-3, Fuad El-Harraoui 0-4, Antonio Mendes 0-5, Mark Waagenmakers 1-5. Een geenszins geflatteerde overwnfl rung voor CW, dat de studentenploeg nog spaarde. Tf HOV-Belvédère 2-1 (0-1). Henry van Westreenen 0-1,'Ar chard Steen 1-1, Oswaldo Rosario da Silva 2*1. Gele Kaör" ten zijn gevallen voor de HOVers Richard Steen, Oswald do Rosario da Sriva en Jan Bontes. Voor de blaUcu-I zwarten kregen Fabian Saro, Richard van Zanten en Pe-; ter van de Pennen geel. SV Ommoord-Dilettant 4-1 (2-0). Leon Versnel 1-0. Wouter Hoogervorst 24), Mike Sporkslede 2-1, Leon Versnel 3-1, Wouter Hoogervorst 1. Geel voor Sporkslede (Dilettant) en Martin Weerheitfi, en Jeroen Gerritae (SV Ommoord). Een mooie overwip rung voor de Ommoorders. Transvalia-NGC 2-1 (1-0). Bq» nald Mulder 1-0, Michel Hoegee 1-1, Huib Rijsdijk 2-1.1 Transvalia-speler Erwin Saarloos zag twee keer geel en' dus rood. Een mooie wedstrijd met veel. kansen. DEH-Ex celsior 3-4 (2-1). Rob van de Most 1-0, Ferry Ettekoven Radjoe Chotkoe 2-1, Mano Meijer 2-2, Ferry Ettekoven 2- 3, Radjoe Chotkoe 3-3, Cleon Dodder 3-4. De DEHPers Ed j Delno en Rob van de Most zagen geeL De wedstrijd wa£[ het aanzien waard, G: Steeds Volharden-EDS 2-4 (0-3L1 Maün Hassankban 0-1, Robert Hoek 0-2, Matin Hassank- han 0-3, Ronald van Essen 1-3, Robin Hassankhan 1-4, Cock Spiering 2-4. Een mooie wedstrijd met weinig ovëEÏ tredingen. RFC-Ursus 0-2 (0-1). Marti Schoenmaker 0-1, Marcel Hosselaar 0-2. Ursus had meerdere kansen en, heeft ze benut. VOC-Germinal 1-4 (1-1). Jean-Paul FiltüSI Q-L Bas Kraan 1-1, Ronald Brandt 1-2, Edwin Buter 1-3fa9 14. Eenmaal geel voor John van de Waal (Germinal). Een- zeer slechte wedstrijd voor VOC, maar met een eerlijke* winst voor de bezoekers. HWD-Schiebroek'94 1-0 ((MILL Lalo Samchand 1-0. Een saaie wedstrijd met zeer weinig' acties, waann de gelukkigste won. Excelsior^O-AeoItrètP 0 (0-0). Een zeer zwak duel met geen enkele actie Ene; Ruts en Altan Haleplioglu (Excelsior'20) zagen beideib geel. RKWIK-DJSSCR1-0 (0-0). Guus van Adrichem 1-0,; Het doelpunt voor de Vlaardingers kwam uit een straf schop. H: WCR-OHW1-2 (0-1). Karei de Blok 0-1, DamëK den Hoed 1-1, Eef van Splunder 1*2. Eef van Splundeï' profiteerde van een verkeerde terugspeelbal, Vertier een! leuke en sportieve wedstrijd. Abbenbroek-BZCÜ5 3-2 (L* 1). Leon Mulder 0-1, Ton van Ooyen 1-1, Michel van Dien! 2-1, Ton van Ooyen 3-1, Steven Linger 3-2. Het was een leuke wedstrijd, waarin de Rotterdammers in de tweedëï helft de punten prijs gaven. Poortugaal-FlakkeeM(O-Qk) Bert van Zielst 0-1, Peter van Oudenaren 0-2, Eelko vanj de Linden 0-3, Tonnïe van de Hulle 0-4. Een vriendschap pelijk wedstrijd met een duidelijke zege voor Flakkee. Meeuwenplaat-Oud-Beijerland3-2, (1-1). Marcel de GoéP 0-1, Dmitn Koch 1-1 (eigen doelpunt), Marcel de Goei 1-2/ Dmitri Koch 2-2 (eigen doelpunt). Frank,van de Laan 3-2n Een mooie wedstrijd met overwicht van Oud-Beijerland, Zondag vijfde klasse Jai Hind laat punt t Jai Hind (5 C) verspeelde het eerste punt in de topper te-* gen Bodegraven. Garuda verloor met 7-1 bij Lekkerkerfci FC Pretoria R en DCL scoorden met m de Oidegaarde- derby m 5 D. Zondag zesde klasse Hillesluis bovenaan VOB haalde in 6 C uit tegen NIVO: 6-0. Voorwaarts (6 verloor ook de vierde wedstrijd: 3-5 tegen Ammerstol Hillesluis (6 E) greep de kop door AVS met 2-1 te verslaan

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 7