15 Maker Negende van OMA te gast in Pand Paulus De Wouthof wordt aangepast aan bewoners STAATSLOTEN Meepraten over inrichten centrum Lieve Lidia, Politie informeert bewoners van Holy Spacebails and flatheads-part 3 Ballonnenprotest tegen vliegverkeer Vrekkenechtpaar bezoek het Nivon Kleuren-etsen in Tavenu 'Destijds deden de mensen eigenlijk alles zelf VERKOOPADRESSEN GEEN MOOIER LOT DAN EEN STAATSLOT flgenda Rotterdams Dagblad W SS E Woensdag 9 oktober 1996 - Vergeef me de brutale aanhef, maar dadelijk zul je wel begrepen v/aarom ik je met 'Lieve' aanspreek. Allereerst mijn hartelijke felici taties met je benoeming tot directeur Stadsbeheer, vorige woensdag door de Vlaardingse gemeenteraad- Alhoewel drie raadsleden tegen je benoeming stemden, heb je nu de buit binnen en kun je beginnen de bezem door dat verambtelijkte zooitje te halen. En dat is hard nodig, constateerde ik vorige week aan de Westhaven- kade. Twee dagen achtereen lekte er een waterleiding en stroomde het water over het wegdek. Niemand van je dienst kwam in actie. Al dat kostelijke water zocht zich een weg langs de stoeprand, stak de weg over en verdween in de Oude Haven. Waarom werd dat lek niet eerder gerepareerd? Of redeneren je ondergeschikten: da's werk voor ENECO, daar hebben wij niks mee te maken? Hadden ze dan niet even kunnen bellen? Mag ik je trouwens een tip geven? Ik zou op de wekelijkse gemeente pagina in Groot Vlaardingen een brievenrubriek beginnen. Gezien de overeenkomst van je voornaam met Lita(je weet wel, van Lieve Lila), moetje die rubriek Lieve Lidia noemen; dat klinkt goed Je be antwoordt in die rubriek brieven van burgers, die bijvoorbeeld kla gen over lekkende waterleidingen die maar niet gerepareerd wor den. Uiteraard moetje dat in begrijpelijke taal doen, want jouw baas hecht sinds kort aan duidelijke taal. Deze maand mogen burgers brieven van de gemeente terugsturen, die ze niet snappen. Waarom de actie maar een maand duurt, begrijp ik niet goed. Zouden alle ambtenaren vanaf 1 november alleen nog maar duidelijke brieven schrijven? Ik mag het hopen, maar ik vrees het ergste. En nog wat, Lidia: je moet toch wat doen aan dat gezuipbjj je dienst Dinsdagochtend 11 september in Oostvoome zaten twee van je men sen al aan de alcohoL Dat kan natuurlijk niet 's ochtends vroeg aan het bier en de wijn. Nu weet ik wel dat jullie over de fusie tussen Stadswerk en Milieu praatten (voorwaar een zwaar onderwerp), maar daar moetje toch je hoofd helder by houden. Gelukkig was jij zo ver standig om chocomel te drinken. Goed zo, Lidia. afstand houden van je ondergeschikten. Ja, het komt wel goed met Stadsbeheer onder jouw alcoholvrije leiding. Je (onbezoldigd) adviseur, DICK VAN DEBLUGT Vlaardingen De Vlaardingse politie houdt vnjdag 11 oktober een. informatiemiddag voor bewoners van de wijken Ho- ly-Noord en Holy-Zuid, Tijdens de actie informeert en adviseert de politie mensen over het voorkomen van inbraken in woningen en auto's, diefstallen van auto's en fietsen, vuurwerkpreventie, 'doe effe nor maal' en de werving van nieuw personeel. Daarnaast doet een aantal plaatselijke ondernemers mee aan de actie. Belangstellenden kunnen er te recht voor het laten graveren van de postcode in een fiets of het graveren van het kenteken in de autoruit, maar ook voorde aanschaf van een secu-strip, hang en sluitwerk of een auto-alarm. De informatiemiddag wordt gehouden op het plein van winkelcentrum De Loper tussen 14.00 en 20.00 uur. Zeefdrukken en aquarellen van de Maassluise kun stenaar Jack Moerman zyn tot 26 oktober te zien in Galerie Pervelie aan de Fransenstraat in Vlaardin gen. Terwijl de meeste kunstenaars in hun werk op zoek zijn naarzicïtzelf, hooptMoermao deze confron tatie te kunnen vermijden door zijn fantasie zoveel mogelijk de vrije hand te geven. Zijn werk is uiterst precies vervaardigd en geeft door toepassing vin nostaügische stijlelementen een gereduceerde wer kelijkheid weer. Ook worden anatomische proporties opgerekt zodat de menselijke gestalte een futuris tisch aanzien krijgt. De expositie is tijdens de norma le winkeluren van de galerie te bezichtigen. Leden van Milieu Defensie Schiedam bieden zater dag 12 oktober ballonnen te koop aan in de Passage en in het ABC-complex. Deze ballonnen maken deel uit van een landelyke protestmanifestatie op 27 okto ber op Schiphol. Honderden mensen zullen dan bal lonnen en vliegers oplaten voorzien van zilverpapier. Daarmee wordt Schiphol gedwongen het luchtver keer twee uur stil te leggen. De actie is gericht tegen de groei van het vliegverkeer en wordt op veilige wij ze uitgevoerd. De ballonnen worden met touwen vastgebonden waardoor ze gemakkelijk uit de lucht te halen zijn. De luchthaven is op de hoogte gesteld van het protest. Het vrekkenechtpaar iïanneke van Veen en Bob van Eeden komt zondag 13 oktober in natuurcentrum De Boshoek vertellen hoe zij aan hun naam komen en wat zij doen om die vreemde naam gestand te hou den. Het paar komt aan het Bospad praten op uitno diging van het Nivon. Een lezing kortom over 'slim, zuinig, milieuvriende lijk, goedgeefs en een beetje gek', omschrijven ze zelf. Door de grappen heen, schrijft de organisatie in de aankondiging, kan iedereen slimme ideeën op doen om de kosten te drukken. De lezing begint 's ochtends om 10.00 uur en de en tree bedraagt een rijksdaalder (voor leden) of drie piek. Vooraf aanmelden bij C. van den Hoek (4714442) of D. Jansen (4704193). De eerste expositie in het nieuwe seizoen betreft kleuren-etsen en objecten van de in Maasland gebo ren (1967) kunstenares Els Masson. Tijdens haar op leiding tekenen/schilderen en grafiek aan de Konin klijke Academie voor Beeldende kunsten in Den Haag heeft ze niet gekozen voor de traditionele ma nier van schilderen. De techniek die zij gebruikt bij haar ruimtelijke objecten heeft zij zichzelf aange leerd. Els Masson werkt in haar atelier in Sehevenin- gen met MDF-plaat in combinatie met hout en 'ge vonden' hout Tevens maakt zij kleuren-etsen. De expositie van haar werk is te zien tot en met 27 ok tober in gebouw Tavenu aan het Pynasplein 5. Ope ningstijden dinsdag, woensdag en donderdag van 15.1)1) lot 17.UÜ uur. Zaterdag en zondag van 14.01) tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Deslroo van derjagt, Marietta Olsthoom, Jan Rozendaal, Carel van der Velden Westhaven- pfaats 22 3131BT Vlaardingen Postbus4008 3130 KA Vlaardingen Telefoon 2340055 Telefax 4349754 Sportredac tie: SanderSon- nemans Telefoon 2340055 4004310 Schiedam In "Vlaardingen strui kelde ooit bijna een college over het kunstwerk 'De negende van OMA' van John Körmeling. Het werk van 2,5 ton werd uiteindelijk wel betaald, doch nooit geplaatst op het Veerplein, Wie toch werk van Körmeling wil zien. kan te recht in het Sehiedamse Pand Paulus. De Eindhovenaar is uitge nodigd op de eerste tentoonstel ling die Stichting Kunstwerkt in het gerenoveerde pand houdt. Körmeling heeft zijn fascinatie voor het alfabet nog niet verloren, blijkt uit de aankondiging van de expositie. In Vlaardingen liet hij vyf jaar geleden op drie letters na (de x, y en z), de letters van het al fabet op het dak van de nieuwe bi bliotheek plaatsen. De ontbreken de drie letters zouden worden ge plaatst op de luifel van het post kantoor op de overzijde. Voor het dak van dit gebouw had Körme ling in neon de tekst 'de Negende van OMA' bedacht. De ciyptische tekst sloeg volgens de kunstenaar op het feit dat het voor ouderen huisvesting gebouwde flatge bouw het negende ontwerp betrof van OMA OMA staat voor Office of Metropo litan Architecture, het bureau van de op dit moment weer veelbe sproken architect Rem Koolhaas. De kunstopdracht was reeds voor de bouw verstrekt, zonder dat toe komstige bewoners werden inge licht door de gemeente. Toen de nieuwkomers lucht kregen van het ontwerp was de boot echter aan. Als ouderen wensten zij niet dagelijks te worden geconfron teerd met de volgens hen denigre rende tekst. Het was het begin van een mooie, doch peperdure dorpsklucht. De gemeente zwichtte en besloot van plaatsing af te zien. Eerst werd Körmeling gevraagd een andere tekst te bedenken, maar dat be schouwde de kunstenaar als een aantasting van zijn artistieke vrij heid Körmeling eiste vervolgens in een juridische procedure dat het kunstwerk alsnog zou worden geplaatst. Hij procedeerde door tot de Hoge Raad, zichzelf en de gemeente Vlaardingen flink op kosten jagend. De gemeente kreeg nog een andere tegenvaller te verwerken. Nu het kunstwerk er niet kwam, weigerde de PTT als mede-financier een deel van het honorarium van Körmeling te betalen. Uiteindelijk oordeelde de Hoge Raad dat de kunstenaar welis waar een evident belang bij plaat sing had, maar dat de neonletters in strijd zijn met de zwaarwegen de belangen van bewoners. Het betekende een Pymis-overwin- ning voor de gemeente. Inclusief alle jurdisehe kosten was zij naar schatting een half miljoen kwijt. De gemeente Schiedam is nu stukken goedkoper uit. Er wordt niks gekocht en toch is er wat te zien van Körmeling. Voor Pand Paulus verknipte de kunstenaar de Volkskrant en ordende alle verhalen op land. Vervolgens maakte hij een nieuwe versie van het ochtendblad, waarin hy in al fabetische volgorde (Albanië eerst, vervolgens België) alle arti kelen plakte. Met het werk poogt de kunstenaar een nieuwe dimen sie aan het nieuws te geven Körmeling is niet de enige opval lende gast in de opemngstentoon- stelling. Daniélle Kraay toont een video waarop wordt gepoogd een baby-achtige pop te voeren. Het lukt niet. In Paulus kunnen meer vervreemdende ervaringen wor den ondergaan. Zo toont Joost Co- nijn een fiets, die slechts bestaat uit een voor- en een achteras met wielen. De kunstenaar zelf fun geert als frame. Aan de openingstentoonstelling wordt verder meegewerkt door Karin Ey, Wessel Holleman, Wim Salki en Bart Gorter. De tentoon stelling is vanaf vrijdag 11 okto ber te zien tot 27 oktober, van 13.00 tot 18.00 uur. Door Desiree van der Jagt Vlaardingen Van achterstal lig onderhoud is in De Wout hof geen sprake. Wel moet er snel wat gebeuren om het Vlaardingse seniorencom plex voor de bewoners van nu aan te passen. De gemid delde leeftijd in het twintig jaar oude gebouw in Holy- Noord is de afgelopen jaren gestegen en de mensen zijn daardoor minder mobiel ge worden. De drempels en de loodzware deuren zorgen dan ook voor problemen voor de ouderen met een rollator, een looprek op wielen. En de meeste bewoners beschik ken inmiddels over zo'n loop rek. De Stichting Woningbedrijf Vlaardingen en de Regionale Or ganisatie Gehan^jcaptenvoorzie- ningen (ROG) zyn momenteel be zig met een inventarisatie van de problemen in De Wouthof. Eind van dit jaar zal een rapport op ta fel liggen met daarin alle benodig de aanpassingen. De beheerder van het complex, de Algemene Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden (AS- HVB), hoopt dat daama zo snel mogelijk kan worden begonnen met het nemen van maatregelen. De Wouthof stamt uit het eind van de jaren zeventig. Het senioren- complex is een typisch product van die tijd. Alle zeven gebouwen hebben een eigen aparte vorm. Het complex is daardoor lastig om aan te passen. Zo vindt ook de be- Door het stijgen van de gemiddelde leeftijd moeten de voorzieningen in de Wouthof worden aangepast. Foto Roei Dijkstra heerder, de ASHVB. „Maar er moet wat gebeuren, dat is duide lijk," zegt algemeen-directeur Re- né Vastbinder Al langere tijd is duidelijk dat de Schiedam Tabakshop Jacqueline St. LiduinastraatSS. Tel. 010-4267613 Schiedam Tabaksspeciaalzaak B.P.H. Janse Broersvest 8A. Tel. 010-4268804 Schiedam Tabakshop Gonneke de Bof Winkelcentrum Hof van Spaland 6. Tel 010-4714083 Schiedam De Blockshop Groenelaan 103. Tel. 010-2730720 Schiedam Sigarenmagazijn Het Heekje Boerhaavelaan 80. Tel. 010-4265513 Schiedam Primera Wil van Velzee Geuzenplein 17, W.C. de Woudftoek. Tel. 010-4705470 Schiedam WV Schiedam Buitenhavenweg 9. Tel. 010-4733000 Maassluis Jan Booster-Lederwaren Koningshoek 923-14. Tel. 010-5913243 Vlaardingen Multishop Boden Dr. W. Beckmansingel 53. Tel. 010-4359164 Vlaardingen VVV/ANWB Markt 12. Tel010-4346666 appartementen niet meer voldoen voor de huidige bewoners. Dat komt vooral door de stijging van de gemiddelde leeftijd van de be woners. In het hele complex-wo ningen en de omgeving - moeten maatregelen worden genomen om het gebouw voor iedereen toegankelijk te houden. „Een groot deel van de bewoners woont al jaren in de appartemen ten. De gemiddeide leeftijd is daardoor veel hoger geworden. En in de loop der jaren zij n de behoef ten van de bewoners veranderd. Zo zijn veel mensen slecht ter been en dan is het lastig als er overal drempels zyn." vertelt Vastbinder. Een bijkomend probleem van de toegankelijkheid is dat ook onbe voegden makkelijk binnen ko men. De daardoor toenemende onveiligheidsgevoelens van de bewoners vormden het uitgangs punt voor het onderzoek naar het complex. De onveiligheidsgevoelens wor den vooral veroorzaakt doordat vee) jongeren elkaar bij De Wout hof opzoeken. „Door alle bossages is De Wouthof voor jongeren een ideale plek om rond te hangen en dat geeft de bewoners een onvei lig gevoel. Het is bovendien een openbaar gebouw, dus iedereen kki naar binnen." Het complex werd ongeveer twin tig jaar geleden gebouwd voor mensen vanaf 55 jaar. Maar by de bouw was destijds geen rekening gehouden met het feit dat de be woners daar langere tijd zouden wonen. De gemiddelde leeftijd ligt nu ver boven de zeventig. „Destijds waren de mensen goed mobiel en deden eigenlijk alles zelf," vertelt Vastbinder. Nu al -nog voordat het rapport op tafel ligt - is duidelijk dat er iets moet worden gedaan aan de zware tussendeuren en dat aller lei drempels in het pand moeten worden verwijderd. De onveilig heidsgevoelens kunnen bij de be woners worden weggenomen als het gebouw wordt afgesloten. Dit ligt heel moeilijk, omdat De Wout hof een openbaar gebouw is. Vast binder: „Er wordt gedacht aan het plaatsen van een intercomsys teem, maar het gebouw wordt dan wel afgesloten voor de buiten wacht." Verzoeken De tekenen dat er iets aan De Wouthof moet worden gedaan zijn al langere tyd aanwezig. Bij het ROG rollen regelmatig individu ele verzoeken van de bewoners binnen voor aanpassingen. Het aantal klachten is volgens Vast binder een teken aan de wand. „Maar het is nu eenmaal een feit dat de eigenaar niet alle gebou wen tegelijk kan opknappen. On langs is De Valkenhof geheel ge renoveerd en nu is De Wouthof aan de beurt." De toestand van De Wouthof baart ook de politiek zorgen. Onlangs werden aan het college van b en w vragen gesteld door D6B over ach terstallig onderhoud en het ver dwijnen van diensten. De ge meente Vlaardingen was tot begin vorig jaar eigenaar van het com plex. „Dat van het achterstallig onderhoud, dat bestrijd ik," zegt Vastbinder. „Natuurlijk moeten er na twintig jaar wel zaken ver vangen worden zoals de vloerbe dekking en alles moet binnen worden geschilderd, maar van achterstallig onderhoud is geen sprake. Het is nog altijd een zeer mooi complex." Ook bestrijdt de directeur dat door toedoen van beheerder en ei genaar van het complex allerlei diensten zoals dé zusterpost, de huismeester en het postagen- schap zijn verdwenen. „De zuster post is jaren geleden verdwenen na overleg met de bewonerscom missie. Dat had een verlaging van de servicekosten tot gevolg. Alle bewoners zijn sindsdien aange sloten op het meldsysteem van de ASHVB. „Bij een acute melding zijn we er binnen twintig minu ten." Ook is in overleg met de bewoners volgens Vastbinder gekozen om de huismeester te vervangen. „De huismeester zorgde voor de tech nische mankementen en voor so ciale contacten. Dat laatste kostte steeds meer tyd. Nu hebben we een aparte consulente voor de contacten en voor de mankemen ten wordt de technische dienst in geschakeld." De problemen in De Wouthof staan niet op ziclizelf. Het is een feit dat de Vlaardingse bevolking steeds ouder wordt. En de meeste ouderen willen zelfstandig blijven wonen. Met de nodige aanpassin gen kunnen de bewoners volgens Vastbinder weer vele jaren in De Wouthof blijven wonen zonder dat ze last hebben van allerlei ob stakels. Maar ook in de ouderen zorg gaan de ontwikkelingen snel. „Over tien jaar ligt het mis schien weer heel anders. Als de bevolking van het seniorencom plex verandert, dan is er weer er gens anders behoefte aan. De Wouthof is dan wel voorbereid op alle soort senioren, mobiel of niet." Vlaa rd in ge nDe gemeente Vlaar dingen heeft twee inspraakavon den gepland waarvoor onderne mers en bewoners worden uitge nodigd om mee te praten over herinrichting van delen van het centrum. Op maandag 14 oktober wordt ge sproken over de opknapbeurt van het deel van de Hoogstraat tussen Markt en Korte Hoogstraat. Ook de Blokmakersplaats, Vleersteeg, Brede Havenstraat en Smalle Ha venstraat worden aangepakt. Het gaat daarbij om de verlichting, straatstenen en prullebakken. Ook bestaan er plannen om de terrassen en uitstallingen te ver anderen. Donderdag 17 oktober staat de herinrichting van het Veerplein op het programma. Het Veerplein moet veranderen van een par keerplaats in 'een aantrekkelijk plein waar het goed toeven is', al dus de gemeente. Bovendien is het de bedoeling dat de woensdagmarkt er gehouden gaat worden. Op beide avonden kunnen bewoners en onderne mers van de betrokken straten hun visie geven over de gemeen telijke plannen, die vanaf maan dag 14 oktober vier weken ter in zage liggen bij de Dienst Stads werk aan de Hoflaan 27 (van 8.30 tot 16.30 uur). De inspraakavon den in het stadhuis beginnen steeds om 20.00 uur. Ook kan tot vier weken na 14 oktober schrifte lijk worden gereageerd op de plannen. Woensdag 9 oktober VLAARDINGEN Grote Kerk. Canllonconcert, IB.OOu. MAASSLUIS Jeugdbibliotheek. Voorlezen sprookjes, 16.00u. ROTTERDAM De Doelen Gr.z. Herman van Veen, 20.15u. Luxor Theater. Willeke Al- berti, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg Kl.z. Molly Sweeney, 20.3ÖU, Gr.z. Wim Vandekeybus/UI- tima Vez, 20.15u. The Act. Jamses sie, 21u. Dizzy. Tno Rem de Graaf, 22u. Bibliotheektheater. Lof der Zotheid, 20.30u. Hal 4. Nenetteet les Zezettes, 20.30u. Lantaren 1. Dne Zusters, 20.3Ou. Vester 2. Playtime, 19.30a Zaal de Unie. NCRV Volgspot Live, 20.30u. Popu lar. Taaltheater, 20.30u. Donderdag 10 oktober SCHIEDAM Teerstoof, Paul Haenen (tiy-out), 20.30u. Podium. Oorsmeer: Mynko van der Graaf, 21.00u. VLAARDINGEN Grote Kerk. Canllonconcert, 12,45u. DC Vier Molens. Lezing over medicamenten, reumatoloog Dr. PAH.M.vanderLubbe, 19.30a ROTTERDAM De Doelen. Kl.z. Leerlmgenconcert Ma mix Gymnasium, 19.30u, Gr.z. Herman van Veen, 20.15u. Luxor Theater. Willeke Albert, 20.15u. Bi bliotheektheater. Lof der Zotheid, 20.30u. Hal 4. Nenetteet les Zezet tes, 20.30u. Rotterdamse Schouwburg, Kl.z. Molly Sweeney, 20.3ÜU, Gr.z. Wim Vandekeybus/Ui- tima Vez, 20.15u. Popular. Open Podium Rotterdam, 20.15u. Lanta ren 2. Rien neva plus, 21u. Goethe Instltut. Duitsland hetbewogen hart van europa, 20u. ROTTERDAM Calypso 1: Trainspotting' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: 'De nieuwe moeder' (al) dag. 1.15-4- 6.45-9.30. Calypso 3: 'Jude' (16) dag. 1,15-4-6.45-9.30. Cinerama 1: 'independence Day' i!2) dag. 12.15-3.15-6.15-9.15. Cinerama 2: Two Much' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 3: Twister' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Cinerama 4: The Crossing Guard' (16) dag. 6.45-9.30, do. vr.ma.di .ook 1.15-4. Cinerama 5:'ATime to Kill'(16) dag. 6.15-9.15, do.vr.ma.di,ook 2. Cor so: 'Independence Day' (12) dag, 12-3-6-9.15. Imax Theater 'Spe cial Effects' (al) dagjbeh.ma.) 2-4- 8.15,do.vr.ookll,ma.aileen8.15. 'Survival Island'(al) dag, (beh.ma.) 3, za.zo.ook 1. '2-m-l show' (al) do.vr.di.wo. 12. 'Independence Day' (12) dag. 5.15-9.15 zo. ook 10.15. Venster 1: Trainspotting' (16) dag. 8-10, ma. venster 4- SneaK Preview ma. 10. Venster 2: 'Playtime' (16) ma.di.wo. 7.30, do.vr.zo.wo.ook 2. zo. vanaf 2 Tati-marathon, het com plete werk van Tati :'Les vacances de monsieur Hulot' 2-10 'Jour de Fête' 3,30.'Soigne tongauche/l'ecoledes facteurs' 2-7.30 'Playtime' 2.30 Talkshow met o.a. Wilfned de Jong5, 'Mon Oncle' 8. Japanse cinema: Lantaren lconcert:Xenakis-Ensem- ble speeltwerken vanïoruTakemitsu dl. 8.30, The Assassin' do.7.30 vr.10, 'Double Suicide' do.10zo.10, 'Inn of Evil' vr.7.30 za.wo. 10, 'Ba nished'za.7.30, Twin sisters in Kyo to' zo.7.30, 'Summer Soldieri ma- .di.lO.'Venster 3: 'Brothers McMuI- len' (a!) dag. 7.30. 'Breaking the waves' (16) dag. 9.30, do.vr.zo.wo. ook 2. Venster 4: 'Paiookav.lle' (16) dag. beh^o. 8-10 ma.alleen 8. Lu mlère 1: The Quest' (16) dag. 1.15- 4-6.45-9.30. Lumlère 2: 'Crying Freeman' (16) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Lumlère 3: Twister' (12) dag. 6.45-9.30, do. vr.ma.di. ook 13.15- 4. Uimière 4: 'Striptease' (12) dag. 6.45-9.30, do.vr.ma.di.ookl.15-4. Pathé 1: "Independence Day* (12) dag. 12.10-3.10-6.10-9.10. Pathé 2: 'Phenomenon' (al) dag,6.45- 9.30 za.zo.wo.ook3.30. Pathé 3: The Rock' (16) dag. 6.25-9.20 za- .zo.wo,ook3.30. Pathé 4: 'ATimeTo Kill' (16) dag. 11.45-2.50-5.55-9. Pathé 5: Twister' (12) dag. (beh- .zo. 11.20) 11.20-1.55-4,30-7.20- 9.50. Pathé 6: 'Eraser' (16) dag. (beh.ma.4.50) 11.50-2.20-4.50- 7.20-9.50. Pathé 7: "Mission: Im possible' (12) dag. 11.10-1.45- 4.20-6.55-9.30. Nachtvoorstelllngen: Lumlère 1: 'Independence Day' (16) vr.za.00.15. Lumlère 2: 'Crying Freeman' (16) vr.za.OO. 15. Lumlère 3: Twister'(16) vr.za.00.15. Lumlè re 4: The Quest' (16) vr.za.00.15. Kindermatinees: Cinerama 4: 'Ba be' (N) za.zo.wo, 1.15-4. Cinerama 5:'Fiipper'za.zo.wo. 1.15-4. Lumlè re 3: 'lttakestwo'za.zo,wo. 1.15-4. Lumière 4: A Goofy Movie' (N) za .zo.wo. 1.15-4. Pathé: Toy Story' (N) za.zo.wo, 11.10-1.15. 'A Goofy Movte' (N) za.zo.wo. 11-1. Informatie over bezorging van de krant: maandag t/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur J"*-—**** zaterdag van tegSffj 14.00 tot 16.00 uur F^gTeiéfoon: 010 -4004 444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3