24 Deltasport heeft de wind in de rug Stuurloos HBSS keldert naar voorlaatste plaats Excelsior Maassluis krijgt loon naar werken De Korenbeurs kan promotie vergeten Zwaluwen op fysieke kracht verslagen Mare Maatsen ziet weer rood Cion geeft punten weg Verliefdheid helpt Vader Oranje Nassau gaat aan kop ODO op het vinkentouw Spill Veel kaarten op zaterdag GTB speelt ongeïnspireerd HSC pakt lekker uit Eerste overwinning voor DRGS Verhagen mist 'pingel' SVDPW nog ongeslagen Scheidsrechter gul met geel Rotterdams Dagblad Maandag 21 oktober 1996 Wateringen— HVO wist niet of het moest huilen of juichen na de wedstrijd tegen KMD. De ploeg van Dick Suiker won weliswaar met 2-0 maar verloor Mare Maat sen en zag dat de trainer achter de reclameborden plaats, moest ne men. Maatsen kreeg de rode kaart nadat de arbiter meende dat de HVO-spits hem had gehaakt „Het gebeurde een halfuur voor het einde aldus de 13005006061'. „Ik had drie minuten eerder voor 2-0 gezorgd. Na een duel trapte ik de bal weg waarvoor ik terecht geel kreeg. Nadat ik verhaal had gehaald zeiden ploeggenoten op eens dat 'ie rood had getrokken." Het overkwam de donkere HVO- spits al eerder dit seizoen. Ook te gen Monster scoorde Maatsen maar zag net na zijn doelpunt een tweede gele kaart. HVO dat dankzij Patrick Hartog op 1-0 was gekomen, kwam niet meer in de problemen. Hartog, Berrie Sala en Mark van der Kroon kregen geel. Vtaardingen— Cion had zaterdag het gelijkspel tegen Soccer Boys (2-2) vooral te wijten aan de instel ling waarmee de eerste helft ge speeld werd. Pas na de thee maak te de thuisploeg gelyk. De gasten kregen slechts twee mogelijkheden, maar benutten die weL De tweede helft trok don pas ouderwets van leer. Sander Spanjersberg bracht na voorberei dend werk van John van Spjron- sen'de spanning terug. Ed van Zelm maakte uit een vrije trap ge lijk. Cion had daarna zelfs recht opmeer. Maar John van Spronsen zag zjjn doelpunt wegens ver meend buitenspel afgekeurd wor den. Raymond Sprank kreeg geel- Vteartfingen TSB dankte zater dag opnieuw Martin Vader. De spits is verlieft, verkeert in de vorm van zijn leven en maakte al le,treffers inde met 3-2 gewonnen wedstrijd tegen PKC'85. Marcö van Basten zei ooit dat hij de bes te periode in zijn voetballoopbaan te danken had gehad aan zyn ver liefdheid. Martin Vader lijkt het zelfde door te maken op de Vlaar- dingse velden. De TSB-spits stond de eerste helft binnen tien minuten tweemaal op de juiste plek. Een domper voor de rust was het eigen doelpunt van Peter Daskalakis die daardoor ongewild PKC'85 terugbracht in de wed strijd. Maar Martin Vader besliste de wedstrijd door een voorzet van Bob Brusse tot 3-1 te verlengen. TSB is nog altijd ongeslagen. VtaardinganDoor een prachtige 9-7 zege op Korbis heeft Oranje Nassau zich aan de kop van de ranglijst gevestigd Met Weidevo gels en het zaterdag verslagen Korbis zullen de korfballers waar schijnlijk gaan streden voor pro motie naar de tweede klasse. „We speelden een redelijke wed strijd,^ keek Oranje Nassau- speelster Monique Doomink te vreden terug, „waarin de zege geen moment in gevaar is ge weest Het is datwete laks met de. kansen omsprongen, anders had den we bij de rust niet met 3-2 rasnr met zeker 9-2 voorgestaan." Na dé hervatting egaliseerden de WaddhMörèners de 74 achter stand en leken de Vlaardingers alsnog in de penarie te raken. Een strafworp van Marco van der Ha rast en een afstandsworp van Mo nique Doomink zorgden er uit eindelijk voor dat de punten in Vlaardingen bleven. - De korfballers van ODO blijven de vrind in de zeilen hou den na de makkelijke winst van 11*16 bij Sparta. Door de zege be houden de Maaslanders hun met Swift gedeelde tweede paats op de ranglijst in de overgangsklasse A. „De laatste twee jaar," verwoord de ODOspeler Erik Passchier de gemengde gevoelens waarmee de ploeg van trainer Hob Siemer naar Nijkerk afreisde, „hadden wehet altyd erg moeilijk bij Spar ta. Steeds wisten we maar net met één puntje verschil te winnen. De ze keer waren we echter duidelijk veel beter en was de spanning ver te zoeken." Al snel nam de Maaslandse ploeg een 1-3 voorsprong die wed uitge breid tot 3-7. Sparta kwam nog eventjes terug in de wedstrijd. Verder dan op twee doelpunten verschil kwamen ze niet zodat ODO nooit inproblemen kwam. HBSS'er Ron de Jager heeft moeite om de bal ondercon trole en Delta sporter John Sousa (rechts) van het lijf te hou den. De Jager kwam in het veld voor Re- né Snijders. Foto Peter Molken boer Door Sander Sonnemans SchiedamHet Vlaardingse Deltasport heeft zaterdag in sportpark Harga goede zaken ge daan. Dankzij een 3-2 overwinning op gast heer HBSS én de nederlagen van de concur renten (Lyra en Xerxes) voor wat betreft de koppositie steeg de ploeg van trainer Ton Pat- tinama naar de tweede plaats en kelderden de Schiedammers naar de voorlaatste positie op de ranglijst. Het beladen streekduel ontaard de in een draak van een wedstrijd waarin wonder boven wonder nog vijf doelpunten vielen ook. En hoewel de treffers ook nog van een zekere schoonheid waren, bleef het niveau van het gebodene ver beneden de maat Pattinama stond daar na afloop niet al te lang bij stil „De eerste helft speelden beiden partijen slecht, daarna was het iets beter," keek hij terug op de wanvertoning. „We maakten op de goede momenten de doel punten en ja, dan knakt er na tuurlijk iets bij HBSS. Ami allebei de kanten zijn weinig uitgespeel de kansen gecreëerd. Jos (Houwe- ling; red.) zei dat Ie vond dat we onterecht hebben gewonnen, ik vind het een terechte uitslag. Qua individuele kwaliteteiten hebben we meer in huis, alleen is het na deel dat sommigen vaak iets te makkelijk spelen. Vandaag was dat ook weer zo. Zodra we op een voorspring kwamen, dacht een aantal spelers er te eenvoudig over en kon HBSS terugkomen." Deltasport, dat aantrad zonder Bartho Westerdijk (blessure), Leo van Ree (Pattinama: „Hij valt even buiten de boot") en John van Leeuwen (geblesseerd), kan komend weekeinde rustig vanaf een afstandje bekijken of de eer ste periodetitel tot de mogelijkhe den behoort De Vlaardingse der deklasser is dan vrij en weet wat het de week erop moet doen om eventueel een feestje te kunnen vieren. Bij HBSS zal er waar schijnlijk voorlopig nog geen ho sanna-stemming heersen. Voor malig voorzitter Nico van Willigen maakte er in de zomerstop geen geheim van persoonlijk te inves teren in de spelersgroep om de Harga-club naar een hoger niveau te brengen. Zolang de gehaalde jongens er niet in'slagen van HBSS een ploeg te maken dié vol gens een bepaald concept kan spélen,moet straks misschien' nog worden gevreesd voor degra datie. Tegen Deltasport viel er in elk geval geen lijn te ontdekken in het spel van de gastheren. Dat uitgerekend invaller Michel van Straten, waar Faust van der Meer wéér onopvallend bleef, tweemaal op schitterende wijze voor de ge lijkmaker zorgde, zegt misschien ook wel genoeg. Voor de Vlaar dingse treffers zorgden Jamo van der "Wilde (0-1), invaller Richard Zeebregts (1-2) en Achmed Bouchriet 2-3. De goal van Bouchriet kwam als een geschenk uit de hemel. Want waar Delta sport dacht genoegen te moeten nemen met een puntje sleepte hij twee minuten voor tijd de volle buit mee naar de Broekpolder. „Gênant," mokte Houweling na het verlies, „hoe die 1 -tot stand komen. Dat is geen ver dienste van de tegenstander, maar heeft te maken met niet ade quaat optreden achterin. Tegen alle veldverhoudingen in gingen we met een 0-1 achterstand de rustin..Wij hadden twee doelrijpe kansen gehad, Deltasport slechts een halve. Deltasport wordt kam pioen." - Over het uitblijven van de ver wachtingen wilde Houweling niets kwijt „Als je vindt dat de in vesteringen niet goed funtione-. ren, schrijf dat dan. Ik houd mijn mening intern." HBSS-DeJtasport 2-3 (0-1). 39. 0-1 Jaroo van der Wilde, 64.1 -1 Michel Verstraten, 65. 1-2 Richard Zeebregts, 87. Michel Verstra ten 2-2,88. Achmed Bouchriet 2-3. Bijzon derheden: Scheidsrechter J.MA. Luiken gaf geel aan de Deltasporters Patrick Len selink en John Sousa. HBSS: Kramer, Snijders (59. De Jager), Van der Roer, Van Roon, Maanster, Ver hoeven, Van Tilborg, Olivier, Van Oud- heusden (46. Verstratan), Van der Meer (Evers), Van de Put. Deltasport: Larooy, Kuiters, Westdiik, Lenselink, Van de Wee gen (30, Zeebregts), Sousa, Hulspas, Van der Wilde, Meuldijk, Achmed Bouchriet, Hamit Bouchriet Door Erwin van der Lee Maassluis— Van fouten leert men zoals Excelsior Maassluis tegen GVW aantoonde. Maar sommige fouten lijken te. zijn ingesleten waardoor daar steeds weer in wordt vervallen. De thuisploeg bewees zeker de tweede helft dat het voor een resultaat kan knok ken, dit in tegenstelling tot eerde re wedstrijden. Maar de manier waarop de gasten uit Venendaal tweemaal scoorden, rnoet trainer Mark Nijssen slapeloze nachten en waarschijnlijk oefenstof bezor gen. Gelukkig voor Excelsior, en Raymond Frehe zelf, schoot de laatste man drie minuten voor tijd schitterend de verdiende 2-2 bin nen. Bijna de gehele wedstrijd speelde Raymond Frehe meer tegen zich zelf dan tegen GWV. Dat had na tuurlijk alles te maken met het verzaken van de afspraken die vooraf door Mark Nijssen waren gemaakt,Jlaymond zou die door komende nummer vier (Johan de Man) oppakken. Dat gebeurde overduidelijk niet want tweemaal mocht hij zomaar raak koppen." Het gevolg van het 'wegzakken' van Frehe, die de twee tegentref fers zichzelf zichtbaar ook aanre kende, was dat Excelsior Maas sluis onrustig en onzeker ging spelen. En dat terwijl de 'tricolo res' zo goed waren begonnen. Twintig minuten lang had de thuisploeg GVW in de tang en scooide dus ook. Voorstopper Michel van Strien, de 'alleskun- ner' speelde de gevaarlijke Meirik Beukers uit de wedstrijd, won een kopduel op basis van felheid en kopkraeht en schoot vervolgens keihard voor. Ruud den Engels man stond natuurlijk op de goede plaats en hoefde alleen zyn voet tegen de voorzet te zetten, 1-0. Óp- nieuw genoot Excelsior Maassluis echter te lang van de goal Want drie minuten tater dook Johan de Edwin Marijs (links) slaat de verrichtingen gade vanzijn ploegmaat. ExcelsiorMaassluis kwam met de schrik vrij door de late gelijkmaker van Raymond Frehé. peto Peter Molenboer Man vogelvrij op in de zestien uu kopte de vrije trap langs Dennis van Eek. ,Jk moet van de week maar op de attendheid bij dode spelmomenten gaan trainen," mopperde Mark Nijssen na aflo- op.,Élke keer zijn we een seconde te laat" Excelsior leek echter niet ónder de indruk van de gelijkma ker. Vanaf de aftrap vertrok Ruud den Engelsman en vond vanaf de achterlijn de vrijstaande Edwin •Marijs. De 'andere' spits toonde echter aan totaal uit vorm te zijn en kopte de afgemeten voorzet over. De gelijkmaker in combina tie met het missen van de kans miste nu de uitwerking niet Ex celsior Maassluis zakte ver terug en leek na rust zelfs een minuut of tien -rijp voor een slachting. Want uit een corner van Andre Zondag kopte opnieuw Johan de Man raak, 2-1. Rechterspits Jan' van Rabenswaay snelde keer op keer langs Gert Jan Bunt en het was slechts aan het falen in de af werking te danken dat Maassluis nog leefde. De gevaarlijkste GW- Ver Berto Smit trof in de korte hoek het uitgestoken handje van Dennis van Eek en Meirik Beu kers zag tweemaal zijn schot over vliegen. Verdedigend bleef GVW gemakkelijk overeind Slechts Ruud den Engelsman snelde een maal langs alles en iedereen maar trof slechts het zijnet Totdat Raymond Frehe drie minuten voor tijd de schroom van zich af gooide en misschien toch met een lekker gevoel onder de douche stapte. Want de knal vanaf zo'n 18 meter was zo precies in de hoek geplaatst dat niets meer tussen al en paal in kon. Het betekende ..e bevrjdmde 2-2 en loon naar werken.. Excelsior Maasslois-GWV 2-2 (1-1). 15. Ruud den Engelsman 1-0. 18. Johan de Man 1-1. 52. Johan de Man 1-2. 87. Raymond Frehe 2-1 Byxonderheden: De sterk,leidende arbiterVan Leeuwen gaf geel aan Paul Louter van Excelsior Maas sluis en Andre Zondag van GVW. Excelsi or Maassluis: Van Eek, Dlidge, Fre he, Van S tri en, Bunt, Uxve (57. Bijkerk), Visser (43. Wiegman), Louter, Marijs, Van Buren, Der Engelsman. GVW: Van de Peppel, Larossi, Aaibers, De Man, Van de Paveit, Van de Pol, Zondag (56. Goes), Ad Beukers, Van Rabenswaay (76. Van der Haar), Meirik Beukers, Smit Schiedam Halverwege de na jaarscompetitie kunnen de tafel tennissers van Be Korenbeurs de kans op promotie wel vergeten. De 64 nederlaag van de Schiedamse formatie tegen Inte ger Groep laat daarover amper twijfel bestaan. De verliesbeu rt lag niet aan inval ler Afjan Karbaat, die de plaats van de verhinderde Hans Ungen innam. Kartéat deed met twee keer winst eigenlijk meer dan van hem werd verwacht. Nermin Sma- jic had dit keer duidelijk zijn dag niet De getalenteerde Bosniër in Schiedamse dienst won slechts één partij. Zijn teamgenoot Mark Heemskerk bleef met lege han den. Smajic en Heem--kerk won nen wel het dubbel. Stadgenoot en voorccurdeler NO- AD boekte tegen De Treffers 2 een verrassende overwinning. De in haalwedstrijd werd met maar liefst 8-2 in winst omgezet Ri chard Kalmedjer enPeter He- ijstek wisten hun drie partijen te winnen, Ronald van Kampen bleef wat achter en scoorde slechts één keer. Het achtste punt kwam uit de dubbel In de eerste 'return' staan NOAD en De Tref fers zaterdag opnieuw tegenover elkaar, maar dan in Roelofarends- veen. Na een reeks van grote nederla gen boekte het Maassluise TOG tegen Pecos 6 eindelijk een beter resultaat Ivar Weslerholt, Frans Pleysier en Charles van der Hoe ven slaagden er niet in de eerste seizoenszege in de boeken te slaan, maar hielden het wel óp 5-5. Omdat er twee teams degraderen kan TOG het behoud in de promo tieklasse halverwege de competi tie al bijna op z'n buik schrijven. BoorTondeLeede i—Ook voorde voetballers van Zwaluwen bestaat een wedstrijd uit twee helften, die elk vijfen veertig minuten duren. Eén helft goed spelen en af sluiten met een 1-0 voorsprong, wil niet zeggen dat de drie punten dan in de knip zitten. Dat bleek wel te gen DOTO dat in deel twee de achterstand in een om mezien ongedaan maakte en met een 1-3 zege rich ting Pemis vertrok. Het zag er voor de thuisploeg allemaal zo mooi uit in het eerste part van het duèl tegen DOTO, dat uit vijf gespeelde partijen pas vier punten had weten te peu ren. Reeds binnen de minuut had Brian Witteling de score kunnen openbreken. De aan de linkerkant diep gestuurde Martin Schepen legde dé bal panklaar voor de voeten van de donkere aanvalsleider die ech ter met zijn zwakke linkerbeen de bal naast liet rol len. Een stief kwartiertje later belandde een halfge- raakte inzet van Arjan van den Bos op het kroeshaar van Witteling: de bal scheerde over de lat. Zo kreeg Witteling nog enkele grote mogelijkheden om zijn ploeg met een flinke voorsprong de rust in te laten gaan. Telkens ontbrak net de precisie in zijn afwer king of werd hij met handen en voeten door 'voor- schopper' Marco Reijken het spelen onmogelijk ge maakt. Ongestraft door de lankmoedige scheidsrech ter J,C. de Graaf, die voor de thee absoluut weigerde een kaart te trekken/mocht Reijken alle middelen aanwenden om Witteling uit te schakelen. Dat de Vlaardingers toch met een 1-0 voorsprong mochten gaan rusten was aan DOTO-libero' Jan Lecker te danken. De oud-prof verslikte zich in de storende Witteling waarna, hem niets anders Testte dan de doorbrekende Schepen bij het shirt te grijpen. De enige straf die de arbiter uitdeelde was een straf schop die door Jeffrey Noordzij, in tegenstelling tot drie ploeggenoten eerder dit seizoen, onberispelijk benutte (1-0). „De scheids hield Jan Lecker in het veld," hekelde Zwaluwen-trainer Wim van Til het arbitrale optre den, „terwijl hij in mijn ogen gewoon rood had moe ten krijgen. Dat was beslissend voor de wedstrijd want Jan hield daarna de organisatie bij DOTO strak in handen en wij kwamen er nog nauwelijks aan te pas." Inderdaad was Zwaluwen na de thee geen schim meer van het aanvallende en enthousiaste elf tal dat op 1-0 was gekomen. DOTO bleef de ploeg die meer in balbezit was, maar de Pernissers wisten nu ook gevaarlijk voor de neus van Zwaluwen-doelman Jeroen van GenLD,v-n op te duiken. Helaas kon de in valler, spelend voor de met een enkelblessure tob bende Ronald Bunte, de druk niet aan en wist hij Zwaluwen niet van de vierde nederlaag op rij af te houden, ,,'s Ochtends om negen uur viel Ronald af," nam Wim van Til de invaller in bescherming, „en kreeg Jeroen te horen dat hij in één moest keepen. Hij heeft zijn uiterste best gedaan maar het verliep allemaal heel ongelukkig, We kunnen hem echt niets verwijten. Dat we ons zo hebben laten afbluffen vind ik wel verschrikkelijk. DOTO was veel brutaler en agressiever, het heeft ons op fysieke kracht versla gen." Zwiluveo-DOTO 1-3 (1-0). 23. Jeffrey Noordzij 1-0 (strafschop). 54. AJex Gwvits 1-1,6L Alex Gerrits 1-2,7?- Michel Ardon 1*3. Bijzonderheden: Scheidsrechter J.G de Graaf uit Stompwijk gee! aan Nuri Sendur (DOTO) en Brian Witteling van Zwaluw. Johan Hammeretein is voorde komende vier partijen geschorst Zwaluwen: Van Geneugten, Noordzij, Van Ballegooijen, Van Dijk. B3an, Geldof, BudeL Herreira (57. Hammerslein), Van den Bos (80. Kok),Vlttelinn *'n Schepen (70 Jongeling). DOTO: Wesset, Van der Leer. lecker.::en. Visser, De Rek, Sendur, Gerrits, Krasman (79. Kooijnv;^ j, A-tiort (90. Booij), De Bruin. Zaterdagvoetbai derde klasse Nootdorp-MW27 3-5 (1-1). De warrig leidende arbiter drukte een erg groot stempel op de wedstrijd. Liefst elf maal geel en drie maal róód trok deleidsman. Gevoetbald en gescoord werd er ook. Arno van Nierop, die later rood kreeg, zette "MVV27 op voorsprong maar vlak voor rust egaliseerde Nootdorp ae stand. De tweede helft trokken Remeo Rodenrijs en Hugo Goos de stand gelijk. BMT-Hoekse Boys 0-1 (0-0). Hoekse Boys sleepte de over winning weg 'voor de poorten van de hel'. De terechte maar nipte zege kreeg pas de tweede helft gestalte toen de met geel beboete Ernie Keij een actie van Barry Knip- scheer afrondde. WK-ZBVH 3-1 (2-0). WK begon ouderwets, maar zakte de tweede helft weg. Toen zat het al op rozen dankzij 'Roos'van Harmeien, Robin Smallegange en Marcel van de Ven. Pas in de 8Gste minuut zag WK de beloofde 'taart-voor-de-nul' door de neus geboord, Ron Huisman werd door arbiter S. Bootsma op bon geslingerd. NTW-PPSC 0-0 (0-0). In tegenstelling tot wat de uitslag doet vermoeden, gebeurde er veel in Nieuwe Tonge. Na de rode kaart voor Rob van Vliet draaide PPSC de knop om en begon te voetballen. Het had zelfs recht op de vü,*-ii winst maar Cees van Lelieveld misté een 'pingel'. Remco van der Lugt, Jeremy Hagestein en Zakaria Mehjed kre gen geel. DVO'32-Goudswaardse Boys 0-1 (0-0). De druiven waren zuur voor Jaap van der Mols équipe. Het missen van de grootste kansen brak de Vlaardingers zwaar op. In de blessuretijd scoorden de bezoekers de winnende treffer. Vierde klasse Boszoom-GTB 4-0 (2-0). GTB lijkt beland te zijn in de hoek waar de klappen vallen. Ondanks dat elftalleider Hans Hoogendoom de spelers ervan tracht te overtuigen dat de ploeg met z'n ziel en zaligheid moet acteren, speel den de Schiedammers ongeïnspireerd. Vijfde klasse HSC-WOH 4-1 (2-0). „Een keurige wedstrijd," klonk HSC-voorzitter Herman Berkhout tevreden. Dat kon ook bijna niet anders want zijn club pakte met een 4-1 zege lekker uit en er werden geen kaarten uitgedeeld. De doel puntenmakers bij HSC waren Islam Perigha, Martin Wit vliet, Marcel Zeebregts en John Stuifzand. Masc-DRGS 1-2 (1-0). Trainer Hans Schoffelmeer prees zijn doelman Timo van der Sluis. De keeper hield zijn ploeg op de been waardoor Raymond Oosterveer en Dave Röring DRGS op voorsprong konden schieten. Doelpun tenmaker Oosterveer viel later met een ernstige knieb lessure uit en werd naar het ziekenhuis vervodrd, Jean Paul Meijer kreeg geel. Zondagvoetbal derde klasse GDS-Hoek van Holland1-3 (9-1), AI na vijf minuten kwa- men de 'Hoekers', op voorsprong door een doelpunt van Frank Malzer, Na rust was GDS aanzienlijk sterker, maar door uitstekend verdedigingswerk hield Hoek van Hol land stand. Paniek rond het doel van GDS zorgde voor te gentreffer nummer twee. Edwin Roelvink en Marlijn Wessels kregen geel. DRGS-COAL 2-0 (1-0). Voorzitter Joep den Brinker had eindelijk weer eens reden tot lachen. Eindelijk boekte de zondagtak van de fusieclub de eerste zege. Een domine rend DRGS kreeg voor de rust redelijkwat kansen om tot scoren te komenRichard Lecker profiteerde daarvan en maakte 1-0. COAL voerde de druk op maar vijf minuten voor tijd 'prikte' John Machielsen de bal achter de doel man en bepaalde zo de eindstand, Hellevoetsluis-Hermes DVS1-1 (0-0). Beide partijen gin gen in de wedstrijd gelijkwaardig op en hielden elkaar in evenwicht. Door een doelpunt van Lisboa kwamen de Schiedammers op voorsprong. Ze waren echter niet in staat die vast te houden. Mussat kreeg een gele kaart en de eerder trefzekere Lisboa een rode. Musschen-Fortuna Vlaardingen 2-1 (1-0). Een povere wedstrijd met daarin weinig kansen voor de Vlaardin gers. Verdediger Marco Bravenboer zorgde vlak na de rust voor de gelijkmaker, maar door een goed afgemaak te voorzet van de Musschen werd de eindstand bepaald. Leen Muis kreeg.een gele kaart. Vierde klasse VDL-Quintus 2-5 (1-2). Eer. redelijk spelend VDL kon toch niet de broodnodige drie punten pakken. Kansen waren er wel maar werden niet Benut. „VDL had voor de rust al voor moeten staan," aldus de woordvoerder.. Aan voerder René Verhagen en Rob Visser scoorden de doel punten. Verhagexi miste in de tweede helft van de wed strijd een penalty. Rockanje-SVDPW 0-9. Een spannende, doch wat nerveu ze wedstrijd. „SVDPW liet zich meeslepen in het spel van de tegenpartij en ging hetzelfde voetbal spelen, aldus trainer Rob van Vliet. Robin Voets en Jaco Verhoef kre- Pretor ia-HSC 04 (0-2). Al counterend kwam HSC tot een ruime overwinning. Doelpuntenmakers waren Dennis Hoogwerf, Sjaak van de Have, André Vink en Luca Tau- rozzi. Aad van de Vaart, Martin Zagwijn en Andy Koe mans waren volgens trainer Piet Kattestaart de uitblin kers. MSV71-Tempo 1-0 (1-0). Ondanks een rods en zes gele kaarten, waarvan eentje voor MSV71 (Virgil), was het een spannende wedstrijd. In het laatste kwartier werd veel druk uitgeoefend op het doel van de MSVers, hoewel dat niet meer mocht baten. Het enige doelpunt kwam van Tim Koolmus. Schiedamse Boys-RFC 2-3 (2-0). De terugkeer van een aantal oud eerste elftalspelers kon de Schiedammers niet aan de winst helpen.' Voor rust werden de twee doelpun ten verzorgd door Dave van den Hurk, Door fouten in de defensie wérd de voorsprong weer teniet gedaan. Er werd rood getrokken voor een van de bezoekers. VOGEL-Demos 1-3 .(1-1). Een verdiende overwinning voor de Schiedamse club. Het eerste doelpunt werd via een speler van VOGEL achter zijn eigen doelman ge schopt. Peet Monster zorgde voor het tweede en Juan Be nito voor het derde doelpunt. Korten Bondig Komendfe weekeinde staat in het teken'van het in haalprogramma Het Schiedamse WK ontvangt zaterdag 26 oktober in Kethel Botlek Aanvang: 14.30 uur HSC (vijfde klasse F) uit Vlaardingen speelt het regioduel tegen DRGS De fusieclubs trappen in sportpark 't Nieuwelant af om 14.00 uur In de reserve tweede klasse C ontmoeten de scha duwelftallen van HVO en Deltasport elkaar Aan de Zwanensingel klinkt om 12.15 uur het beginsïgnaal VDL'er John de Roo is vader geworden Zijn zoon. heeft de naam Ryan gekregen By SMC had men zondag nog niet gerekend op de periodetitel Zodoende waren er ook geen bloemen beschikbaar voor de ploeg van trainer Paul de Roos Eindelijk worden erbij HBSS weer Jan Hagels gepresenteerd bij de koffie En omdat Deltasport op bezoek kwam, waren er zelfs opgemaakte koekjes bij de koffie Consul Otto Jung en WK-manusje van alles Wil lem van Ravens hebben er zelfs geld voor over om in de krant te komen WK*s tweede trainer wil daar juist uit blijven Bij K B heb je niets te willen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 4