26 Excelsior Maassluis moet diep gaan voor een punt Zwaluwen knijpt handen dicht met een puntje Marco Klein mist derby Rijnmond-vrouwen met beide benen op de grond HVO komt sterk terug Eindelijk weer winst voor HBSS Trainer Mark Nijssen: 'Ik heb er weer veel grijze haren bij' MW'27 krijgt een pak slaag DVO'32 geteisterd door blessuregolf Zwemster Renee Snoek is al vroeg in vorm Geen revanche voor De Korenbeurs O— Rotterdams Dagblad Maandag 11 november 1996 's Gravenzande Ondanks dat zijn ploeg met slechts één puntje huiswaarts keerde, mocht HVO- trainer Dick Suiker niet geheel ontevreden zijn met de puntende- ling (2-2). Want de Vlaardingers hadden met een man minder balgoochelaar. Mare Maatsen werd voor de derde maal dit sei zoen met rood van het veld gezon den een 2-0 achterstand omge bogen in een gelijkspel. HVO knokte zich vanuit een uit zichtloze positie terug. De ploeg van Dick Suiker keek tegen een 2- 0 achterstand aan toen Mare Maatsen werd weggestuurd. Het laag op de ranglijst genoteerde 's- Gravenzande kwam al in de vier de minuut op een voorsprong. Zelfs de verdubbeling van de sco re was gezien het spelbeeld lo gisch. Slechts de spits van de thuisploeg was bij de les bij een verre inworp en liet doelman Mark van der Kroon voor de twee de maal vissen. In de tweede helft schroefde de Vlaardingse tweedeklasser het tempo op, beseffend dat het ge vaar van de counter levensgroot was. De gedreven Mare Maatsen trok bij zo'n counter de doorge broken spits aan zijn shirt tegen het gras en moest vroegtijdig gaan douchen. De uitsluiting werkte als een rode lap op Maat- sens teamgenoten. De getalen teerde Jorden Westerhout scoorde op fraaie wijze de aansluitings treffer na een 'lange' vrije trap van Peter Simons. Vijf minuten later was het gelijk. Patrick Har- tog zag zijn inzet klutsen maar kon nog net een teen tegen het leer krijgen om de gelijkmaker over de lijn te krijgen. HVO-doel- man Mark van der Kroon ontpop te zich tot de absolute uitblinker. Schiedam HBSS-trainer Jos Houweling kon eindelijk weer eens drie punten in zijn zak ste ken. De Schiedamse rode lan taarndragervan de tweede klasse C, waarin de wedstrijd van Delta- sport tegen Xerxes werd afge keurd, toonde tegen KMD volop inzet en bleef met 3-1 aan de goe de kant van de score. 'Daar gaan we weer', moet Hou weling gedacht hebben toen zijn ploeg na legio kansen ongelukkig op een 1-0 achterstand kwam. Maar HBSS toonde dit keer wél mentale weerbaarheid te hebben. Met uitblinker John van der Zou- wen en Maurice van der Put voor op in de strijd werkte de Harga- ploeg aan een goed resultaat. Nog voor de theepauze kreeg HBSS loon naar werken. Jaco van Til- borg rondde een vloeiende aanval schitterend af: 1-1. Op basis van do juiste inzet en vol op strijd schiep.de thuisploeg na de rust kans op kans. De thuis ploeg kwam dan ook terecht op een 2-1 toen Aijan Gijze een voor zet van John van der Zouwen te gen het net aankopte. Invaller Ron de Jager stelde de zege hele maal veilig en tikte 3-1 binnen. Door Sander Sonnemans Maassluis Logisch dat er bjj Excelsior Maassluis-trainer Mark Nijssen na de ontmoeting met het bezoekende Rozen burg ondanks het 3-3 gelijkspel een lachje af kon. Zijn ploeg had dan niet te volle winst gegrepen, maar op een puntende- ling had de oefenmeester gedurende een aanzienlijk deel van de wedstrijd ook niet meer gerekend. Zijn collega Wim Schwillens waarschijnlijk ook niet, want met de 1-3 voor sprong leek er voor Rozenburg geen vuiltje aan de lucht. Maar met een gezonde dosis werklust knokten de Maassluizers zich precies op tijd terug in de wedstrijd en sleepten fco vlak voor het scheiden van de markt nog een verdiend punt uit de strijd. Excelsior Maassluis moest in het siotkvvartiertje diep gaan waar het eerder in de magere vertoning bij vlagen ook diep was gezonken. De gastheren gingen wel voortva rend van start en hadden dat bin nen tien minuten al beloond kun nen zien irK twee treffers, maar Harold Loeve en Edwin Marijs wisten niet hoe ze met de vroege mogelijkheden om moesten springen. Rozenburg had aan één - en uitgerekend de eerste kans genoeg om de score te ope nen. Glenn Brown stond op de juiste plek om aan het onzekere optreden in de Maasluise defensie een eind te maken en joeg on houdbaar de 0-1 achter doelman Rob Grauwmeijer die de concur rentiestrijd met Dennis van Eek voorlopig in zijn voordeel heeft beslist „Dennis," legde Mark Nijssen de mutatie uit, ..speelde tc onrustig. En hij had de pech dat er steeds meer druk op de verde diging kwam te liggen omdat ze de bal er voorin niet werd inscho ten. Logisch ook dat hij baalt." Behendig Precies tien minuten na de eerste Rozenburg-treffer zorgde Edwm Marys voor de gelijkmaker na goed voorbereidend werk van Ha rold Loeve aan de rechterkant. De middenvelder deponeerde de bal bij de eerste paal waar Marijs be hendig behandelde om 'm vervol gens subtiel achter doelman Per ry Hoogstad te mikken. Vanzelf sprekend had de naar Rozenburg overgestapte Mikos Gouka tegen zijn oude club graag willen sco ren, maar verder dan een kopba! op de paal, een door Grauwmeyei gepareerde m/et en een assist' kwam dc donkere krullenbol niet. Maar met de doeltreffende afron ding van zijn doorgekople bal (1-2 met links binnen geknald door Rob Vuik) was de Maassluizer net zo bhj. Nadat Brown dankbaar had geprofiteerd 1-3) van een ver keerde terugspeelbal van Edwin van Buren leek 'Maassluis' rijp voor de slachting. Maar Rozen burg weigerde de genadeklap uit de delen, hielp de thuisploeg zo weer in het zadel en kwam daar dank/y de schuiver van Marys (2- 3) nog steviger in te zitten met nog tien minuten op de klok Ex celsior Maassluis- kreeg tenslotte waar het recht op had. Het was in valler Tom Bijkerk die toonde niet voor niets als aanstormend talent tc worden betiteld en jaste' de gelijkmaker in de touwen. ..Ik heb er vandaag weer veel grij ze haren bij gekregen." doelde trainer Mark Nijssen op het feit dat zijn ploeg het zichzelf onnodig moeilijk had gemaakt. „Maar ik moet dc ploeg een compliment ge ven voor de werklust. Er is keihard gevochten. Excelsior 1 oefl echt geen degradatievoetbal te gaan spelen. Heus, die overwin ningen komen ook wel weer. Daar ben ik zeker van." Excelsior Maassluis-Rozenburg 3-3 (1-1). 12 Glenr. Brown U 1,22 Edwin Marijs 1-1. 55 Rob Vink 1-2, l>!) Glenn Brown 1-3 7() Edvrcn Mjtij- 2 3 ff) Tom Bijkeik'I i Bij zonderheden: Hossel Hazcwindus. Ruud den Engelsman (beulen Excelsior M Roy \ar. Duppen en Enk san de Ridder kregen geel Excelsior Maassluis: Grauwmetjer. Bell ïö2 Tom Vissei i,Frehe. Hazewindus,Bunt, Loexe. Wiegman (156 Bijkerk i. Louter. Marijs (85 Robert Viseer), Van Buren, Den Engelsman Rozenburg: Hoogstad, Lima. Van Duppen. Sdla, Shew-Aljon. Van Dok- kum. Rob Vuik, Gouka (72 Van Kalker), Brown 1(50 Sneek l. Van de Ridder. Brcukel i-lfi Vermeulen) Door Erwin van der Lee Honselersdijk Het zit niet goed bij MW27. Trainer Leon Booij en het bestuur praten alleen op zake lijk gebied met elkaar en de pres taties van de hoofdmacht blijven ondanks de versterking ver bene den niveau. Zaterdag kreeg de Maaslandse formatie een gevoelig pak slag. MW27, zonder Cor van Hoeven, Remco Rodenrijs (bei den geblesseerd) en Steven Cho- bin (geschorst), moest met een 6-0 nederlaag huiswaai Is keren. Binnen zes minuten keek MW27 al tegen een 2-0 achterstand aan, doelpunten die vanaf de straf schopstip werden gescoord. Eerst veroorzaakte Lesley Wigmore met het neerhalen van een tegenstan der een penalty strafschop en kort daarna werd ook een handsbal van Hugo Goos gehonoreerd met een 'pingel'. Wigmore werd voor zijn wandaad gestraft met geel, „Ons plan viel daarmee wel in duigen," keek trainer Leon Booij terug op het duel. „Want we wis ten hoe Honselersdijk zou spelen en hadden voor de wedstrijd de zaken goed besproken. Dat het dan voor de rust zelfs 4-0 werd, viel misschien ook nog wel te ver wachten. Wij moesten op jacht naar een doelpunt en Honselers dijk maakte daar met counters dankbaar gebruik van." Na de thee kreeg Ronald van der End een gele en Remco Jansen een rode kaart, „Hij was gefrus treerd omdat de scheidsrechter hem de hele wedstrijd liep te zoe ken," aldus Booij over Jansens uitsluiting." Overigens lijkt Booij zijn langste tijd te hebben gehad in Maasland. En kennelijk voelt hij dat zelf ook zo. „Ik denk dat er van de week wel een paar dingen duidelijk worden," zegt hij. Vlaardingen De family? Molen dijk zal altijd wisselen^ gevoe lens overhouden aan het sport complex van Zwaluwen, Danny maakte zowel als speler als trai ner diverse hoogtepunten mee. Zijn broer Joop ervoer zaterdag bet bezoek aan de Zwaluwensin gel heel anders. De thuisploeg hield DEVJO immers van scoren af. Met het nodige geluk én volgens Joop Molendijk de hulp van arbiter Van Ast Omdat ook de Vlaardingers voorin geen potten konden breken, bleef het O-O. De druiven waren zuur voor de Voorburgers, die op basis van het overwicht en het aantal kansen recht hadden op een overwin ning, Dus kreeg de man in het zwart de Zwarte Het toegescho ven. De Bergschenhoeker Van 'Ast zou met twee maten hebben gemeten en DEVJO een 'zekere* strafschop door de neus hebben geboord.' De twee gewraakte mo menten waar de bijna vuur spu wende Joop Molendijk in de cata comben aan memoreerde, von den plaats in de eerste helft. Ten eerste kreeg AndréLourens in de ogen van Molendijk éen onte rechte gele kaart na een charge'' van achteren richting bal op de enkels van Stefan Geldof. Maar het wegwuiven van een penalty na een 'duidelijke' handsbal ge tuigde volgens de getergde oe- Tenmeester al helemaal niet van objectiviteit. Voor het gemak"ver gat de Molendijk dat de bal na de overigens ongelukkige handsbal uit diezelfde situatie voor de voe-' ten van zijn aanvoerder Wim Westenberg belandde. Hij mikte alleen voor doelman Ronald Bun- te het spelvoordeel als er al sprake was van een overtreding op de binnenkant van de paai. Het missen van de mooiste kan sen was eigenlijk het enige dat DEVJO verweten kon worden. De geheel nieuwe ploeg acteerde met veel overleg en speelde lange tijd met het gehavende Zwalu wen. De thuisploeg kon als ex cuus aanvoeren dat het een aan tal bepalende spelers miste. Den nis Wijsbroek (knie), Martin van Ballegooyen (beenbreuk), Arjan van den Bos, en Johan Hammer- stein (beiden geschorst) ontbra ken in de basiself. Daarnaast hadden diverse spelers last van kleine kwaaltjes. Vandaar ook dat trainer Wim van Til op de donderdagtraining had gevraagd 'vooral niet tegen elkaar op te lo pen' omdat hij niet op nog meer blessures zat te wachten. „Daar door zijn we minder scherp m de wedstrijden," aldus de kleine ge neraal van de Zwanensingel die zsch niet wenste te verschuilen achter de blessuregolf. Dat hoef de ook niet want de 'invallers' scoorden qua werklust allemaal een ruime voldoende,, „We had den alleen veel agressiever en brutaler moeten zijn," Die brutaliteit liet de voor Carlos Herrera in het veld gekomen Marlijn Hook wel zien. Koud een minuut binnen de lijnen eiste hij na een handsbal de toegekende vrije trap op. De lange 'Zwaluw' had echter alle pech dat de bal schitterend over de muur ver dween maar op de binnenkant van de kruising belandde. Doel man Raymond van Turnhout was vervolgens zo slim om te blikken waardoor de bal via zijn rug over de achterlijn stuiterde. Een klei ne tien minuten hadden de be zoekers het moeilijk. Stefan Geldof verdiende in zijn eentje een kans door op een onmogelij ke bal te jagen en die ook te ver overen, De kleine middenvelder kon echter geen medespeler vin den om zijn werk af te ronden. Pas vijf minuten voor tijd kreeg DEVJO weer grip op de wed strijd. De gasten scoorden ook fraai maar zagen tot hun ontzet ting dat arbiter Van Ast bet vlag- signaal van grensrechter Sjaak Voogt zonder enige twijfel over nam zodat Zwaluwen met een punt in de knip in de handjes mocht wryven. Zwalawen-Devjo 0-Ó. Bijzonderheden: De sterk leidende arbiter Van Ast gaf geel aan 'Zwaluw' Youn BiAtel en de DEVJO- spelers André 1/wrens on Marco Wynonts. Zwaluwen: Bunte. Baan, Van Dijk (46. Trommel). Noordzij. Opschoor, Herrem (70 Prook). Budel, Kok, Schepen, Witte ling, Géldüf Devjo: Van Turnhout, Van Bunge, Berkouwer, Purvis, Lourens, Van DelR, Van Lochem, Stolze, Wynants, Lentz, Westenberg. Door Wim Broere Schiedam De volleybal-vrou wen van het Schiedamse Rijn mond, opererend in de eerste divi sie B, zijn zaterdag in Sporthal Groenoord door het Bredase TDK/ Brevok met 3-0 met beide benen op de grond gezet. Het team van Hans van Setten was na twee overwinningen opgeklommen naar een vijfde plaats, maar kwam in het duel tegen de nummer vier duidelijk tekort „Ik had vooraf het idee datwe met een 3-2 overwinning zouden kun nen laten zien dat we dit seizoen in de middenmoot thuishoren," verklaarde Van Setten na afloop. „Maar heel duidelijk werd het weer dat het team nog de klasse ontbeert die nodig is om een der gelijke geroutineerde ploeg te verslaan." Het bewijs voor zijn uitspraak kreeg de Vlaardingse oefenmees ter aan het eind van de tweede en derde set waarbij de thuisploeg kansen op setwinst niet kon ver zilveren omdat er geen speelster is die de rust en kalmte kan bewa ren als het echt spannend wordt. Spannend wordt het tn het volley bal pas als beide teams boven de tien punten om de setwinst gaan vechten. Dat Rijnmond na het verlies van de eerste set (11-15) overigens nog tweemaal de kans kreeg om het Brevok moeilijk te maken, was wel weer een verdienste van de ploeg. Alleen was het wat zuur voor Van Setten dat zijn team de tegpnstander eerst naar 6-7 (tn de tweede set) en zelfs 2-11 (in de der de set) liet weglopen. Zonder de geblesseerde Danielle Bot en de voor haar studie in Amerika verblijvende Maureen van der Vugl knokte Rijnmond zich tweemaal naar een stand die perspectief op setwinst bood. Maar na het verlies van 14-16 in de tweede set was zelfs een 14-12 stand in de derde niet voldoende voor setwinst. De Brabantse gas ten met als uitblinkster midden speelster Denise Vink en de door haar knalharde sprongservice bij Rijnmond geweeste Bernice Bek kers wonnen opnieuw met 14-16. „Zulke speelsters maken nu pre cies het verschil," analiseerde Van Setten. „En die hebben wij niet, al heeft nieuweling Merit Beernik (ex-Sliedrecht Sport) het volgens mij in zich om zo'n rol bij ons te gaan vervullen." De 21-jan- ge libero-aanvalster beschikt over een harde aanval en neemt daar bij een flinke portie vechtlust mee. In de eerste divisie B bij de man nen versloeg Rijnmond zaterdag middag in Delft Delta met 1-3 waardoor de ploeg van Dinco van der Stoep opklom naar een ge deelde derde plaats maar wel al met vijf punten achterstand op de koploper Fakopa/Weert. Ondanks de winst (9-15,15-12,7-15 en 4-15) was Rijnmonds oefenmeester niet tevreden over het vertoonde spel. „Stoppend en verdedigt ziet het er allemaal redelijk u,„ maar aanvallend kan alleen Jorgen Nielsen mij echt bekoren. Daar naast vind ik het team zelfs by een stand van 2-U nog onzeker spelen Bij zo'n stand moet je dc tegenstander wegspelen cn niet aan jezelf twijfelen." Schiedam WK houdt er reke ning mee dat Marco Klein de der by van komende zaterdag tegen PPSC aan zich voorbij moet laten gaan. De scherpschutter van de Kethel-club liep zaterdag wegens spelbederf zijn zoveelste gele kaart op en kan ei- op rekenen te worden geschorst Scoren deed Klein eergisteren ook weer. WK tractcerdc NBSVV op een 4-2 (2-1) nederlaag en twee van de vier treffers nam dc aanvaller voor /ijn rekening. Dc andere twee doelpunten kv» urnen van Robin Smallcgange. WK deelde 'in de eerste helft de lakens uit, maar wist niet alle kan sen te benutten. Kiem en Smalle- gange gingen wél doeltreffend met de mogelijkheden om en wa ren na het theekartiertje weder om succesvol. De bezoekers, die met een 2-1 achterstand aan de tweede episode begonnen, kwa men nog wel terug tot 3-2 maar uitgerekend op het moment dat ze dachten een gelijkspel tc kun nen forceren sloeg Klein weer toe. Geheel onnodig liet de doelpun tenmaker zich vervolgens nog be keuren Uit woede over ccn aibi tl ale beslissing trapte hij de bal weg. Oveugens scoorde NBSW beide tegentreffers vanaf elf me ter. De strafschoppen (ongelukki ge handsbal en overtreding) wer den veroorzaakt door Wim van Baarie die wel gevrijwaard bleef van geel. WK, dat vorig seizoen in de naeompetitie werd uitge schakeld voor promotie, is koplo per in de derde klasse D met ne gentien punten uit acht wedstrij den. Nummer twee is Rijnmond Hoogvliet Sport met het negen tien uit negen. Het cruciale duel om dc eeutc periodctitel tegen Zuidland wordt naar alli waar schijnlijkheid zaterdag 21 decem ber gespeeld. Gert-JanBunt heeft In de enerverende slotfase uit een scrimma ge de bal ont vangenen legt 'm voor zijn goede been om uitte halen. Zijn schot trof geen doel. Foto Peter Malkenboer RobinSmalle- gangegaatop de solotoer. De aanvoer der van WK is volledig her steld van zijn liesblessure en nam twee van de vier treffers voor zijn rekening. Foto Dennes van der Wel/Roel Dijkstra Vlaardingen Hoewel hy een aanzienlijk deel van de wedstryd moest missen, zal elftalleider Cor de Ligt de wedstrijd van DVO'32 tegen SSS waarschijnlijk niet zo snel vergeten. De Vlaardinger vertoefde zater dag geruime tijd in het ziekenhuis met maar liefst drie DVO'ers. Terwijl De Ligt met verdediger Ron van "VVienngen by de EHBO zat te wachten, zag hij de ene na de andere voetballer binnenkomen. Wim Mul ders en Patrick Verschoor werden zelfs samen in één ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. DVO'32 kon door de blessuregolf het bezoekende SSS niet de baas blijx en en verloor met 3-0. Volgens trainer Jaap van der Nol was het hoofdveld nauwelijks bespeelbaar. Eerst had het tweede elftal er op gespeeld en zodoende was de drassige grasmat veranderd in een hobbelige weide. Het duurde overi gens geruime tijd voordat de hoofdmacht aan de slag kon, want de scheidsrechter kwam met opdagen. De Schiedamse arbiter J. Dekker, die eerder net tweede had gefloten, was bereid ook het eerste te leiden. Bij de rust (0-0) was er nog geen vuiltje aan de lucht. Maar nadat Van Wiermgen, Mulders en Verschoor gekwetst van het strijdtoneel waren verdwenen, kon DVO'32 de be/oekers niet langer van het lijf houden. Doelman Jan Struis, die zijn ploeg met enkele fabu leuze reddingen op de been had gehouden, moest tenslotte driemaal de gang naar hel net maken. Ron van Wiermgen, die door zijn enkel was gegaan, heeft waarschijnlijk beschadigde enkelbanden maar door de /welling is nog niet vast tc stellen vrat hij precies mankeert. De blessure van Wim Mulders (botsing) viel achteraf mee. Hij kwam niet een flinke bloeduit storting op ijn scheenbeen terug uit het ziekenhuis. Verdediger Patrick Verschoor is er erger aan toe. Hij zit thuis met een gebroken sleutelbeen Vlaardingen Bij nationale zwemwedstrijden in Veenendaai beeft Renee Snoek van VZC aangetoond vroeg in vorm tc zijn. De zwemster logde op de 8(10 meter vnjc slag beslag op de eerste plaats in 9.15.2 minuten. Die tijd was ruim onder de limiet voor deel name aan de nationale winterkampioenschappen. Ook Annie Buitelaar van VZC wist zich te verzekeren van een toegangsbewijs voor het NK op 6.7 cn 8 de cember in Utrecht. Zij liet op het/elfde nummer 9.40.9 minuten noteren. Raoul Pietcrz kwam twee keer tot een bronzen me daille: op de 100 meter rugslag in 1.06.6 en op de 100 meter vrije slag in 58 seconden. Mignon Henneken zwom zich naar twee gouden medailles en een zilve ren plak. Zij werd eerste op de 100 meter vrije slag in 1.03 en op de 100 meter vlinderslag m 1.14,7. Verder kwam zij tol een tweede plaats op de 100 meter schoolslag in 1.25. Jaap Buitelaar realiseerde de snel ste tijd op de 100 meter schoolslag in 1.13.4 en behaal de zilver op de 100 meter wisselslag m 1.05.4. Schiedam De Korenbeurs heeft zich niet kunnen revancheren voor de 6*4 nederlaag tegen Integer Groep. Werd het half oktober m Krommenie nog 6-4, zaterdagavond trokken de Schiedamse tafeltennis sers in de beurs met 3-7 aan het kortste eind. De ne derlaag blijft voor De Korenbeurs zonder gevolgen. Had trainer coach Luc Janssen vooraf nog verwacht om een rol van betekenis te kunnen spelen, dat naar boven kijken is er al lang niet meer bij. Omdat Rijns oever en Pecos 2 gedoemd zyn te degraderen, kan De Korenbeurs de resterende twee wedstrijden zonder zorgen uitspelen. Met Nermin Smajic gaat het in de returns minder dan tijdens de eerste oompetitiehelft. Tegen Integer wist hij slechts één potje te winnen. Duur verlies van PPSC Cion-CVC Rccuwijk 0-0. Cion speelde Reen beste wed stryd. Vooral door het gebrek aan scherpte voorin bleef het bij de bnlstand. Voor rust had Cion het moeilijk en de emge die in het eerste deel een pluim verdiende was Ben Schenkel De grensrechter van de Vlaardingers ging tn de 30ste miuut al vlaggend onderuit maar bleef tot geluk en hilariteit van de thuisploeg op zyn rug liggend vlaggen wegens buitenspel. De arbiter honoreerde het signaal en keurde vervolgens het doelpunt van de bezoe kers af Na de thee kreeg Cion de betere kansen John van Spronsen en Michel Verschoor zagen hun pogingen echter strandden op de doelman. Raymond Sprank kreeg geel Goudswaardse Boys-PPSC 1-0 (1-0). PPSC liet na de overwinning op voormalig koploper NTW dure punten liggen tn Goudswaard De trainer van de thuisploeg ver ontschuldigde zich zelfs na afloop worde uitslag. De eni ge keer dat Gaudswaardsc Boys op de helft van 'PP' ver scheen, was genoeg voor de voüe buit. PPSC ueeu vervol gens alles om de met man en macht gemetselde muur te slechten, maar de ploeg uit sportpark Thurlede bleek machteloos Hoekse Boys-Loosduincn 5-3 (1-0). De thuisploeg zakte na een hele sterke periode ver terug. By de rust was het slechts 1-0 maar twintig minuten na de theo waren de 'Boys' uitgelopen naar 4-0. De verslapping die volgde, werd Hoekse Boys byna fataal Loosduinen kwam terug tot 4-3 Vier minuien voor tijd werd de overwinning pas veiliggesteld. Arthur van Wieren (twee treffers), zyn broer Marcel, John van den Bos en Barry Knipscheer zoi gden voor de Hoekse treffers. Vierde klasse TSB overtuigt tegen Schoonhoven TSB-Sehoonhoven 3-0 (2-0). TSB scoorde op beslissende momenten. AJ in de derde minuut werd René Tjepkema onderuit geschoffeld waarna Jorg Boekhout de penalty benutte. Ken minuut voor rust pikte Leo de Jonge het leer op het middenveld op en hel beheerst het net bollen Na de thee speelden dc gasten alles of niets. Slechts Jorg Boekhout profiteerde eenmaal van de ruimte achter de verdediging. Dennis Vnjenhoek kreeg geel. Egelantier Boys-GTB 1-0 (0-0), De rode lantaarndrager krijgt klap na klap. Zevenhg mmuten lang was de ploeg van trainer Leen Kooijman de betere Slechts één mo ment van onachtzaamheid was genoeg om opnieuw m mineur af te reizen naar Schiedam Patrick van de Hoek (GTB) hep tegen con gele kaart aan. Vijfde klasse HSC morst weer punten HSC-Jai Hind 0-0 (0-0). De laatste woken /it de klad er by HSC in. Al zes punten hebben de mannen van trainer Ar- win Verburgh laten liggen in de jacht op de koppositie. In de topper tegen Jai Hmd kwam hel ditmaal zelfs niet tot scoren. Het ontbreken van Marcel Zeebregts —-de aan valler kampt met een liesblessure was aaar mede de bet aan. Arjan Philip ontsnapte in het slaapverwekkende duel aan een rode kaart na een o vet treding op een door gebroken speler en kreeg alechts geel Wanïea St.-DRGS 0-1 (0-0). In een uiterst sportieve wed strijd was DRGS de heten» plneg Trainer Hans Schoffel meer moest eehtei lang wachten op het verdiende doel punt. Pas in de blessuretijd rondde Mauo Mostciro een voorat van broertje Mno doeltreffend af

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 4