15 >1 Str()d om oude Brandersbuurt herleeft op openluchttoneel Voetbalclubs tegen verhuisplannen we oo amzsmmm eengo fl genda fes vv ff Blowtje roken Xeutloggers kiezen Prins Pieter I Voorlichting verslaving zoekt vrijwilligers Gratis oma-dagen pij circus Bongo Expositie bij woningstichting Onderzoek borstkanker Roerige jaren zestig keren terug in SCHAT-productie ptSfifisg -r tami Abonneeservice Rotterdams Dagblad Dinsdag 19 november 1996 Goh, wat heeft meneer Van den Eshof mij laten schrikken! Ik ben be nieuwd of de Schiedamse wethouders het tijdens het bezoek van staatssecretaris Kbhnstamm aan Schiedam-Oost ook zo te pakken hebben gekregen. Kennelijk niet, want we hebben geen extra ver lichting in de straat gekregen en er wordt niet frequenter gesurveil leerd in de wijk. Maar volgens de voorzitter van de bewonersvereni ging is meer politie toch echt dringend gewenst, want de jeugd zorgt voor overlast en onveiligheidsgevoelens. Op elke hoek van de straat V,Wordt geblowd (oei, levensgevaarlijk!), de jongeren maken ruzie (eng, heel eng) en ze veroorzaken geluidsoverlast (bnr, angstaanja- >gend). Ja, dat moet maar eens flink worden aangepakt pij Van den Eshof staat de onveiligheid in de buurt met stip op één in zijn lijstje van problemen. En gevaarlijk dat het is! Je zou de straat 4 (£jjna niet meer op durven. En het is toch al zo vroeg donker. Ik heb gelijk een vuurwapen gekocht. En een hond. Maar waar ik ook liep, jUnergens ontwaardde ik hangjongeren die met stenen autoruiten in- ■rgooiden, oude vrouwtjes de stuipen op hetlijf joegen, van plan waren 'de buurtwinkel te beroven of erger nog,een blowtje stonden te roken. Voor alle zekerheid heb ik er mijn verzameling Oost Reporters opna- i geslagen, maar daarin werd nimmer meldinggemaakt van de proble matiek, En bü de wijkkrant zitten toch mensen die raison van een dikke twintigduizend piek zijn opgeleid om op een gedegen wijze nieuws bij elkaar te harken en verslag te doen van wat er in de wijk gebeurt. Dus als het niet in de Oost Reporter staat, zal het ook wel niet Ja, op het Edisonplein ontdekte ik een paar jongeren,basketbal lend. Prompt vloekte er een kale kop met oorbel. Oei, wegwezen hier, dacht ik. Mij te gevaarlijk. Geef de jeugd maar weer de schuld. Niks meer blauw op straat Wat kost dat niet? Meer groen op straat Maar nee, wat doet de gemeente. Zo'n beetje het enige fatsoenlijke voetbalveldje in de wijk - en dan vergeet ik voor het gemak de hondenpoep - daar tussen de Marconi-', weg en Marconistraat is onlangs ook al verdwenen. Op brute en jeugdonterende wijze is het omgeploegd tot één grote stronthoop met daartussen wandelpaden. Logisch, want er is immers een nieuw wooncomplex voor ouderen uit de grond gestampt En de bewoners willen straks in de zomer natuurlijk geen scooterende en scharrelen d-de pubers voor de deur en ballen tegen het raam. En de jeugd? Die gaat dan maar een blowtje roken. En dat geeft me toch een geluids overlast en onveilig gevoel! SANDIRSONNEMANS; Viaardmgen Piet van der Heeden, oftewel Prins Pieter de eerste, is gekozen als Prins van het Buizengat voor het sei zoen '96-*97. De prins neemt 9 februari de stadsleutel tijdelijk over van burgemeester Stam. Hij zal dan samen met de Senaat en de voltallige Raad van Elf over het Buizengat heersen. Deze heer schappij duurt tot 13 februari. De Werkgroep Voorlichting Verslaving zoekt nieuwe leden. De vrijwilligersorganisatie geeft al meer dan twintig jaar voorlichting over het gebruik van versla vende middelen. Sinds enkele jaren wordt in Rotter dam-Zuid en Schiedam samengewerkt met GGD en politie in preventieprojecten op basisscholen. Voor dit jaar hebben ook vijftien scholen in Maas sluis en Hoek van Holland zich opgegeven voor zo'n project. Door de groeiende belangstelling is er drin gend behoefte aan nieuwe leden. Gezocht worden mensen die ervaring hebben met jongerenwerk of die door andere ervaringen inzicht hebben in de be levingswereld van jongeren. De vrijwilligers moeten minimaal twee uur per maand beschikbaar zijn voor het programma in de Idas. In De Groene Luiken aan de Oosthavenkade 8 wordt vanavond om half acht een informatie-avond gehouden. Oma's kunnen gratis naar circus Bongo. Vergezeld -'.van een betalend kleinkind kunnen oma's van vijftig jaar en ouder woensdag 20 november, zaterdag 23 no vember en zondag 24 november de twee uur durende ■circusvoorstelling op het Bachplein in Schiedam gra- "tis bezoeken. Buiten de piste voert nostalgie de boventoon, binnen 'krijgen bezoekers allerlei orginele acts en nieuwe vindingen voorgeschoteld. Zo is er bijvoorbeeld een pony te zien die met een hond de lunch gebruikt. Kinderen uit het publiek worden vaak ingeschakeld om te helpen in de piste. Oma's die gratis mee willen moeten zich een half uur voor aanvang van de voorstelling melden bij de kas sa. De voorstelling begint steeds om 15.00 uur. Kin deren betalen ƒ9,50. In het gebouw van de woningstichting Maassluis zijn kleurrijke kunstwerken te bewonderen van Parviz -Naser Moadel. Deze tentoonstelling bestaat uit ongeveer 25 teke ningen, gouaches, acryl en olieverfschilderijen met -een gemeenschappelijk kenmerk: zij vormen een na tuurgetrouwe weergave van wat zich vasthecht op diet netvlies. *- Hét werk van de Maassluise kunstenaar is tot 4 de cember tijdens openingstijden te zien in het gebouw van de WSM aan de Troelstraweg 6. oek van Holland In het kader van het landelijk bevolkingsonderzoek borstkanker zullen tot 9 december in Hoek van Hol land alle vrouwen tussen 50 en 69 jaar gelegenheid krijgen zich te laten onderzoeken. Het onderzoek wordt uitgevoerd door de Stichting Bevolkingsonderzoek Borstkanker Zuidwest Neder land, een samenwerkingsverband van GGD en het Integraal Kankercentrum Rotterdam (IKR). In Hoek van Holland hebben de meeste vrouwen in de betreffende leeftijdsgroep al een oproep ontvan gen. Op het formulier kan men een voorkeur aange ven voor dag en tijdstip. Het borstonderzoek zal worden uitgevoerd via het verplaatsbaar onderzoekscentrum van het Integraal Kankercentrum leiden. Het informatiecentrum van de GGD Rotterdam verstrekt eventueel nadere infor matie op dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur via het telefoonnummer 010-4134399. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Danielle Hermans, Desireevan derJagt,' Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal, Carel van der Velden Westhaven plaats 22 3131BT Vlaardlngen Postbus4008 3130 KA Vlaardlngen Door Pieter Vermaas Schiedam Met twee thea tervoorstellingen borduurt stichting SCHAT-producties in 1998 voort op een bijna tienjarig succesverhaal, dat zijn epiloog nog lang niet na dert. Mei 1998 vormt het Stadserf het decor voor een openluchtproductie, terwijl in september van dat jaar het in aanbouw zijnde Schiedamse Stadstheater op het Stadserf 'Peer Gynt' als openingsstuk krijgt. Vóórhaar relaties en de gemeente Schiedam presenteerde SCHAT vorige week in stijl haar plannen. Dat gebeurde met zang en toneel. Orkest en koren, sprookjesachti ge decors en effecten, humor en hectische tochten door woest ge bergte. Met die ingrediënten zal. SCHAT naar verwachting weer massa's Schiedammers naar de binnenstad trekken. De openluchtvoorstelling, die Bernard Bredero als artistiek lei der kent, geeft een tijdsbeeld van Schiedam in de roerige jaren zes tig. De Brandersbuurt is dan de inzet van een conflict tussen poli tiek en relschoppers. Tussen esta blishment en aanstormende jeugd. Tussen regenteske be stuurders, die kiezen voor sloop en nieuwbouw, en opstandige ac tievoerders die 'stop de slopers' als motto kiezen. Hoewel beiden met de beste bedoelingen hande len, ontstaat een gezagscrisis, waaraan geen politieknuppel een einde maakt. Het thema sprak burge meester Scheeres, die de plannen van SCHAT of ficieel kreeg overhandigd, wel aan. Heim wee leek hem zelfs even te overmannen. „Ik behoorde toen ook tot die ac- tievelingen," groef de burgemees ter, nu verantwoordelijk voor de openbare orde, in zijn geheugen. „Niet wetende, dat' ik even daarna zelf ook tot de beleidsmakers van de stad zou gsm behoren." Scheeres prees ue prestaties van SCHAT en zegde de theaterma kers alle "steun van de gemeente toe.Tegeljjk greep hy de gelegen- heid aan om promotie te maken voor de het Stadserf-theater, waarvan de eerste contouren zichtbaar worden. „Ik volg het op de voet, het wordt er geweldig." Topkoor 'Peer Gynt' van Henrik Ibsen is jNwtfweede theateistuk^uit de kal- ~7~mere'jaren zestig'van de vorige éeüw," waarvoor SCHAT inmid dels in volle voorbereiding is. De ze familievoorstelling beschrijft de levensloop van een geboren leugenaar en fantast. De beroem de muziek van Edvard Grieg wil SCHAT op een speciale manier in het stuk weven. Het geheel staat onder regie van Winfred van Bu ren.^ Uit alle Schiedamse muziekver enigingen wordt een 'Peer Gynt- orkest' samengesteld. De organi satie verwacht dat het voor Peer ook zal lukken een topkoor samen te stellen. Schiedam bezit immers een groot aantal koren. Bij de zan gers zal, evenals bij de orkestle den, een beroep worden gedaan op hun theatrale kwaliteiten. De spektakelstukken zijn een or- ganisatieklus van de eerste orde, zo bleek in eerdere jaargangen. Een straatje in de Branders buurt. In de woelige jaren zes tig waren sloopplannen voor de buurt aanleiding voor fikse rellen. Foto Roel Dijkstra Naast het werven van voldoende vrijwilligers, vormt het vinden van financiële steun een belang rijke pijler voor succes. In januari legt SCHAT haar eerste begroting neer. In dit overzicht zullen de sponsoropbrengsten van bedrij ven een belangrijke bijdrage vormen. Het VSB-fonds Schiedam-Vlaardingen heeft al uitgesproken zich financieel te willen committeren aan de twee theaterproducties. Er is nog een lange weg te gaan naar zomer 1998. Maar er is geen Schiedammer die vermoedt dat SCHAT haar ambities niet zal waarmaken: adel verplicht im mers. ff;. 3rÜ yy-s Schiedam In Groenoord wordt tegenwoordig graag verwezen *naar Nieuwiand, de wijk waar honderden mil joenen guldens worden geïn vesteerd in de toekomst. Sloop, nieuwbouw, ingrijpen de renovaties, en woningdif ferentiatie behoren tot de or de van de dag. Geen instru ment wordt er onbenut gela ten om de kwaliteit van de wijk te verbeteren. Het zijn structurele ingrepen, die de korte-termijnpolitiek 5 la Groenoord overstijgen, meent men in Schiedam- Noord. Groenoord is ruim tien jaar jonger en vitaler en baart de politiek daarom minder zorgen. Verpaupering, ar moede en leegloop zijn nog relatief onbekende begrip pen. Voqt de bewonersorga nisaties is er geen groter vij and dan deze tevredenheid. „Nu kun je de zaak nog stu ren, over tien jaar kan het te Iaat zijn," zegt Gerard Jan van Leer. De bouwkundig ondersteuner van de bewo nersorganisaties schetst een ideaalbeeld tijdens een wan deling door de wijk. „Voorko men is beter dan blussen." Wijken kennen een cyclus, meent Van Leer. „Na een jaar of vijfentwintig, dertig is het tijd voor onderhoud in een wijk. Dat is een mooi mo ment voor een fundamentele discussie. Wat wil je met zo'n wijk? Is het met bet oog op de toekomst wenselijk om te dif ferentiëren in het woonaan- bod? Moeten daarvoor op den duur ook woningen wor den gesloopt? Verdiepingen bovenop bestaande fiats wor den geplaatst? Gelukkig be gint die politieke discussie nu, maar eigenlijk had dat al eerder moeten gebeuren. Het is het beste om dergelijke vragen te beantwoorden voordat je veel geld inves teert in onderhoud of renova tie." De Schiedamse werkelijk heid is doorgaans wat weer barstiger dan het ideaal beeld. Het Bachplein is opge knapt en ook in Groenoord- Midden is inmiddels veel geld besteed door de sociale verhuurder. En dat zonder beheerplan. De kosten bij het laatste project bedroegen ruim 26 miljoen gulden. Toch is 'veel geld' een relatief be grip. Gerekend per woning was er zo'n 23.000 gulden be schikbaar. Ter vergelijking: op het Bachplein werd per flatwoning het drievoudige geïnvesteerd. „Met structurele ingrepen zorg je dat je voor minimaal vijftien jaar van het onder houd af bent," zegt Van Leer. „Dat is in Groenoord-Midden niet aan de orde." Anton Groenendaal: „Noordvest heeft financiële problemen, dus er was weinig geld be schikbaar. „Maar we zjjn blij dat we in ieder geval weer fa milie kunnen uitnodigen zonder ons te generen." De bouwkundig ondersteu ner: „Er wordt beweerd dat de woningen aan de eisen van de tijd zijn aangepast. Maar daar is wel het een en ander op af te dingen. De flats hebben nog steeds blok- verwarming, dat is toch niet meer helemaal van deze tijd. En mensen die geen extra huur wilden betalen, hebben nog steeds een lavet. Verder was het natuurlijk beter ge weest als de galerijen waren afgesloten en de flatgebou wen helemaal ingepakt Nu is er gedeeltelijk geïsoleerd, waardoor er zogenoemde koudebruggen ontstaan. Groenoord heeft oorwanners gekregen, maar wat we mis sen is een goede bivakmuts." Er was geen geld voor een schilderbeurt. Er zijn proble- De p I af onds van de gale rij en i n Groena ord zijn gra uw en verveloos. Bij het opknappen van de flats was er geen geld om dit verfwerk uit te besteden. In sommige flats wordt nu van denood een deugd gemaakt. Inonderlinge samenwerking nemen bewoners her en der de kwast in hand. Anton Groenendaal juicht dergelijke initiatieven toe. Foto Roel Dijkstra men. met de mechanische ventilatie en veel mensen klagen over tocht. De kunst stof kozijnen werden in de houten frames geplaatst, maar tussen die frames en het metselwerk wil het nog wel eens tochten. De bewo nersorganisatie voert er een interessante corresponden tie overmet de verhuurder. Groenendaal heeft een map vol met klaagbrieven en de antwoorden van de verhuur der. De kieren vormen een onderdeel van het ventilatie systeem, meldt de ene brief. In een ander schrijven van Noordvest dienen de lucht- gaatjes ter voorkoming van rotting van het oude hout. Het gebrek aan geld voor een integrale opknapbeurt wreekt zich her en der. De in het zicht liggende kelder boxen ogen zeer armoedig. Een half jaar na oplevering zijn de eerste tekenen van verval reeds zichtbaar in de vochtige portalen. Het be hang laat los en de verf is aan het afbladderen. Hoe zien de ze portieken eruit over vijf jaar? Of over tien jaar? Is goedkoop weer eens duur koop? Bewoner Groenendaal: Dit noemen ze 'penny wise, pound foolish' in Engeland." Van Leer: „Dit zyn geen structurele verbeteringen die vijftien jaar mee gaan. Noordvest heeft het hoogst noodzakelijke gedaan, maar binnen een beperkt aantal ja ren moeten ze hier opnieuw aan de slag." Nu de geesten langzaam njp worden voor het ontwikkelen van een structurele aanpak, pakt de beperkte opknap beurt in Groenoord-Midden wellicht niet eens zo slecht uit. Gezien de beperkte in vesteringen kan er geen hy potheek van vele tientallen jaren op de flats liggen. De fundamentele discussie kan er dus alsnog komen. Tussen de eerste studie en dc uitvoe ring van plannen ligt ook in Nieuwiand in de praktijk vaak tien jaar. Tegen die tijd is Groenoord-Midden vast weer toe aan een opknap beurt. Door Bas van den Berg Vlaardingen De plannen tot her structurering in de veldsportsec- tor worden niet ondersteund door de voetbalverenigingen Fortuna Vlaardingen, Deltasport, HVO, VFC en Zwaluwen. Dat heeft de KNVB West 4 aan het college van burgemeester en wethouders van Vlaardingen. laten weten. Voor de voetbalbond ontbreekt, na de vele wijzigingen die zijn aangebracht, op dit moment een gemeentelijke (sport)beleidsvisie op de voetbal sport voor 2000. Het huidige be leid is in hoofdzaak gericht op het crccrcn van ruimte voor bedrijfs terreinen en woningbouw waarbij de sport als sluitpost wordt gehan teerd. Volgens districtsmanager Sjaak van de Kroon is de KNVB niet be trokken geweest by het bereiken van overeenstemming met de ver trekkende en ontvangende sport verenigingen en de financiële ra ming van deze plannen. „Genoemde voetbalclubs hebben de KNVB te kennen gegeven niet akkoord te kunnen gaan met de voorstellen die in het rapport van de Begeleidingscommissie Her structurering Veldsportsector (BHV) zijn gepresenteerd." Zo heeft Fortuna VlaaTdmgen geen intentieverklaring getekend en is de dub niet bereid onder de genoemde voorwaarden te ver huizen naar de Broekpolder. Del tasport heeft bezwaar aangete kend tegen het aantal zogenoem de WeTra-velden, dat gerelateerd is aan het aantal elftallen in com binatie met Fortuna Viaardmgen enClON. Duidelijkheid Zwaluwen, VFC en HVO, die niet zijn opgenomen in de herstructu reringsplannen, vragen aandacht voor aanpassing van hun com plexen. Zij vrezen dat voetbal clubs die moeten verhuizen op moderne complexen komen, ter wijl zjj met achterstallig onder houd blijven zitten. Staak van der Kroon: „Dit is een trieste zaak voor de sport in Vlaardingen. Ik noem het dan ook geen herstruc turering die aan de gang is, maar gewoon een verplaatsing van vel den voor de voetbalclubs die het aangaat. Liever zie ik dat de ge meente en de voetbalclubs geza menlijk zoeken naar oplossingen voor de voetbalsport in 2000." Intussen heeft VFC het college in een brief gevraagd de voetbal sport hoger in te schatten. „Wij zijn al zeven jaar met de herstruc turering bezig, maar de clubs we ten nog steeds niet waar ze aan toe zijn," aldus voorzitter Bram den Hamer. „VFC heeft in het ver leden het initatief genomen naar de Broekpolder te gaan, tot sa menwerking bereid te zijn met Zwaluwen, mee te werken aan het plan 2000 van Fortuna Vlaardin gen, maar alle plannen zijn door de gemeente en de herstructure ringscommissie de grond inge boord." „Er wordt totaal niet positief ge reageerd op creatieve voorstellen. We zijn een kleine voetbalvereni ging en staan niet afwijzend te genover samenwerking. Het is verheugend dat we nu twintig jaar aan de Sportlaan mogen blij ven, maar er komt heel wat voor kijken om de dub draaiende te houden en te laten overleven. Evenals HVO en Zwaluwen wor den we ook geconfronteerd met achterstallig onderhoud en aan passing van het complex." Om de daad bij hét woord te voe gen heeft VFC een renovatieplan opgesteld waarbij het ervan uit gaat dat de gemeente de kosten voor zyn rekening neemt. Bram den Hamer: „In de eerste van de drie herstructureringsrapporten die in de loop van de jaren zijn verschenen, is gezegd dat de clubs die niet worden verplaatst ook zouden worden geholpen. In de andere rapporten is daar niks meer van terug te vinden." „De 7RSR is van plan een zelf standig orgaan te worden en er is al gesproken over privatisering van sportcomplexen. Dat bete kent onder meer dat de clubs aan hun lot worden overgelaten en dan vrees ik het ergste. Op een buitengewone algemene leden vergadering deze week heb ik de leden van VFC over de toekomst van de voetbalsport in Vlaardin gen in kennis gesteld. We hebben gesproken over een financiële bij stelling en als gevolg daarvan de contributie al met tien procent verhoogd." Dinsdag 19 november SCHIEDAM Podium. Jamsessie, 21.30u. VLAARDINGEN DC Babberspolder. Spellenmid- dag, 14.00u. Zaal Triangel. Postze- gelveiling,20.15u. ROTTERDAM Rotterdamse Schouwburg. Gr.z. Tosca, 20.15u. KLz. Le beau ma nage, 20.30u. lantaren 2. Trust, 21,00u. De Doelen. KI .z. Strijkkwar tetten (i.s.m. de kamermuztekver.), 20.15u. Dizzy. Mamix Busstra, 22.00u.Zaal DeUnie. Denieuwedi- recteur. Knstm Feireiss, 20.30u. Woensdag 20 november SCHIEDAM Speeltuinvereniging In 't park. Kinderbingo, 13.30-15,30u. Thur- lede. Optreden John Greenfield, 14.00u, DC 4Molens. Bingo, 13.30u. Teerstoof. King Kong in Klem Carré, 19.30u. VLAARDINGEN Wijkgebouw De Deel. Senioren bingo, 14.00-16.00U. Delta-Hotel. Bijeenkomst van dele- aen van het departement Waterweg Noord van de Nederlandse Maat schappij voor Nijverhied en Handel, 12.00 tot 14.00 uur. MAASSLUIS TheaterSchuurkerk. Lebbisen Jan sen, 20.30u (uitverkocht). De Ark. Dia-avond Histonsché Vereniging Maassluis, 20.00 uur.Moriaan. Voorronde talentenjacht, 20.00uur. ROTTERDAM Open Hof. Marktconcert, ll.OOu. De Doelen. Gr.z. Lunchconcert, 12.45u. De Buurman. Jamsession, 19.0Qu. The Act. Jamsessie, 21.00u. Luxor Theater. Cameret- ten 1996, 20.15u. Rotterdamse Schouwburg. Gr.z. Jozef in Dothan, 20.15u. KLz. Le beau manage, 20.30u. Theater Zuldplein. Kl.z. Jetty Marthunn, 20.30u. Lantaren 1. De Reis 4 Ca va pas..., 20.30u. Lantaren 2. Trust, 21.00u. Mu seum Boijmans Van Beuningen. Kinderkunstklassen: Kees van Don gen, 14.00u. de Focus. Kinderthea ter Kijk Haar Nou, 15.0QU. St. Droomtheater. Minos van Knossos, IS.OOu. Zaal De Unie. NCRV Volgspot U ve,20.30u. ROTTERDAM Calypso 1: 'Cable Guy' (12) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Calypso 2: 'Le Huitieme jour1 (at) dag. 6.45-9.30, di. ook 1.15-4. Calypso 3: Train spotting' il6) dag 6.45-9.30, dl- •ookl.15-4. Cinerama 1: TheNutty professor' (al) dag. 1.15-4-6.45- 9.30. Cinerama 2: 'A time to kil!' (16) dag. 12.15-3.15-6.15-9.15. Cïnerama3: 'Fargo'(16) dag 1.15- 4-6.45-9.30. Cinerama 4: 'Inde pendence^ day' (12) dag. 12.15- 3.15-6.15-9.15. Cinerama 5: 'Last man standing' (16) dag. 6.45-9.30, di.ook 1.15-4. Corso: 'Naar de klo te!' (16) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Imax Theater: 'Special Effects' (al) dag. 2-4-8.15. 'Survival Island" (al) dag. 3. '2-in-l show' (al) di.wo. 12. 'Independence Day' <12) dag 5:15- 9.15. Venster 1: 'Beautiful Thing* (16) dag 8-10. Venster 2: 'Mamma Roma' (16) di.wo. 7.30, wo.j»k 2.30. Antomom-retrospectief: 'l'Av- ventura' di. 9.30. 'La Notte' wo. 9.30. Venster 3: 'Breaking the waves' (16) dag 7.30. 'A couch in New York' (al) dag. 10.30. Venster 4: 'Chacun cherche son chat' (16) dag. 8-10. woook2.30. Lumlère 1: 'Cham reaction' (16) dag 1.15-4- 6.45-9,30. üimière 2: 'Sleepers' (16) dag. 8.30, di. ook 1.15-5. Lu- mière 3: 'Escapefrom LA.' (16) dag. 6.45-9.30, di. ook 1.15-4. Lumlère 4: The nutty professor' (al) dag. 1.15-4-6.45-9.30. Pathé 1: 'Slee pers' (16) dag. 11,20-2.30-5.50-9. Pathé 2: Tin Cup' (al) dag. 6.20- 9.20, di. ook 11.30-2.20. Pathé 3: Twister' (12) dag. 11.10-1.45- 4.20-6.55-9.30. wo. alleen 11.10- 1.45. Pathé 4: 'Naar de klote!' (16) dag. 11.55-2.15-4.45-7.15-9,45. Pathé 5: 'The nutty professor* (al) dag. 11.40-2.25-4.50-7.15-9.50. Pathé 6: The fan' (12) dag, 11.15- 1.45-4.15-6.45-9.25. Pathé 7: 'In dependence day* (12) dag 11.50- 2.50-6-9.1Q. Kindermatinees: Calypso 2: 'Lang leve de koningin' (ai)wo. 1.15-4. Ca lypso 3: 'Jamesand theGiantPeach' (at) wo. 1.15-4. Cinerama 5: 'Babe een burtengwonebig'(N)wo. 1,15-4. Lumiére 2: 'A goofy movie' (N) wo. 1.15-4. Lumière 3: Tom and Jerry The Movie' (N) wo. 1.15-4. Pathé: Toy Stoiy' (N) wo. 11.30-1.10- 2.50.Venster3:'My!ifeasadog(al) wo. 2. Informatie overbezorg'ngvan de krant: maandagf/m vrijdag van 18.00 tot 19.00 uur zaterdag van 14.00 tot 16.00 uur Telefoon:010 -4004444

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3