Oranje heeft 't naar de zin in Zwijndrecht KV Vlaardingen slacht Het Zuiden flink af Coach weg bij Nieuwerkerk Tiende plaats Angad-Gatir Albert Heath sterk aan tafel Johnson en Bailey niet naar WK Handbalsters: licht op groen Tafeltennisvrouwen te gast bij Shot'65; 'Wie had dat ooit kunnen denken?' Engel wil andere opzet Superliga Denemarken: na Olympisch ook Europees goud Atomium-coach kondigt maatregelen aan Hockeysters beginnen winterstop met tevreden gevoel Slowaakse volleyballer Rostar naar Capelle Alcazar/Erasmus op fouten gewezen Basketbalsters zetten Prisma Collega opzij Kortsjnoj kan knoeiende kornuiten niet redden Biljarters Multimos komen één punt te kort De Heer en zijn poloërs komen in problemen Rotterdams Dagblad Maandag 16 december 1996 Rotterdam Korfbalvereniging Nieuwerkerk heeft gebroken met trainer Henk van der Vliet. Vol gens voorzitter Alfons Flik klikte het niet tussen de spelersgroep en de oefenmeester die pas vier maanden aan de slag was bij de overgangsklassen Nieuwerkerk won nog geen enkele wedstrijd. De slechte resultaten waren ech ter niet de aanleiding voor het ontslag, aldus Alfons Flik. „Wij wisten dat we het moeilijk zouden krygen met deze jonge ploeg." Vorig jaar hield trainer Bon Westerkamp het nog geen twee weken uit op sportpark Dorre- stem. Voorlopig verzorgt jeugd trainer IJsbrand Maaskant de trainingen. Alfons Flik zal tijdens de wedstrijden op de bank zitten. Tunis Floretschermster Indra Angad-Gaur is bij het wereldbe kertoernooi van Tunis als tiende geëindigd. De Rotterdamse werd met 15-14 uitgeschakeld door de Franchise ClotildeMagnan. Rotterdam In de finale van het districtskampioenschap in de tweede klasse libre heeft Albert Heath de titel behaald. De biljar ter uit Capelle aan den f Jssel pak te twaalf punten en had in de voorwedstrijden al de promotie naar de eerste klasse bereikt. Hennie Odijk (DR Spijkenisse) werd met elf punten tweede en Koos Veenendaal (Boulevard Zuid) derde met tien punten. Winston Olivieira en Hans Gaert- man, beiden woonachtig in Hoog vliet en lid van de Rotterdamse biljartvereniging Nieuw Rubroek, hebben in Wijehen geen beslag kunnen leggen op een prijs in de NK-finale spelsoort kader 38/2. Olivieira werd vierde met zes punten, Gaertman eindigde met drie punten als voorlaatste. De Limburger Frans Borgignons werd kampioen. Monte Carlo De Canadese atleet Donovan Bailey, de wereldrecord houder op de 100 meter, en zijn Amerikaanse collega Michael Jo hnson, de tweevoudige Olym pisch kampioen (200 en 400 me ter), hebben de IAAF al in een vroeg stadium meegedeeld dat ze niet zullen meedoen aan de WK. indoor. De titelstrijd in Parijs (7-9 maart) past niet in hun voorberei ding op het buitenseizoen. De twee sprinters zyn nog wel vastbesloten volgend jaar tegen elkaar in actie te komen om vast te stellen wie de snelste man ter wereld is. Die strijd, waarschijn lijk in mei, zal gaan over een af standvan 150 meter. Papendal—De algemene vergade ring van het Nederlands Handbal Verbond (NHV) is akkoord ge gaan met het uit de competitie ne men van de speelsters van het Ne derlands team. Dat was een voor waarde om het zogenaamde 'Oranje-plan' in te kunnen voe ren. Vanaf volgend seizoen ko men de vrouwelijke internatio nals, onder wie de Ancora-speel- sters Renate Erkelens en Claire Thompson, alleen nog uit voor Oranje en niet meer voor club teams. De vergadering stemde za terdag na bijna twee uur vergade ren met ruime meerderheid in. Hel bestuur kreeg het mandaat om de plannen verder uit te wer ken. Enkele maanden geleden presenteerde het NHV de revolu- tionare opzet, die doet denken aan de wijze waarop de Oranje- volleyballers ooit de weg naar het Olympisch goud insloegen. Het project kost twee miljoen gulden en moet over twee jaar zijn eerste vruchten afwerpen bij het EK Het uiteindelijk doel is een plaats op de Olympische Spelen in Syd ney, in 2000. De clubs reageerden de afgelopen maanden furieus op het plan van bondscoach Bert Bouwer. Vooral E&O uit Emmen, dat het gros van de internationals levert, was fel tegen. Het district Drenthe was zaterdag dan ook tegen het voor stel, maar kreeg niet voldoende steun. Van de 111 afgevaardigden stemden 85 in met de plannen. Het komende jaar zal Oranje pro beren de kwalificatie voor het WK97 in Duitsland af te dwingen. Bij de loting werd de ploeg inge deeld in de poule bij Rusland en Georgië. De eerste wedstrijd is be gin maart, in Georgië. Door Simon van Zuilen ZwijndrechtHet Wilhelmus klonk zaterdag niet alleen in het Koning Boudewijn Stadion in Brussel. Ook in een gymzaaltje aan de Satumusstraat te Zwijndrecht werd het volkslied ge speeld, ter gelegenheid van de tafeltennisinterland tussen de vrouwen van Nederland en Tsjechië (4-0). Het Zwijndrechtse Shot'65 be reikte pas drie weken terug het verzoek om de organisatie van de wedstrijd tegen Tsjechië op zich te nemen. De club van voorzitter Zwijndrecht Terwijl zijn speel sters tegen Tsjechië een stap zet ten in de richting van terugkeer in de Europese Superliga, maakte bondscoach Peter Engel een pas op de plaats. De opzet van het eve nement is aan verandering toe, luidt de mening van de Duitse ta- feltennistrainer. „Maak er een jeugdtoemooi voor 17- tot 21-jan- gen van óf geef het de status van een echt Europees iandenkampi- oenschap." Volgens Engel heeft de tafelten niswereld te veel internationale ontmoetingen. WK EK European Team Cup, Europese Liga; de wedstrijden vallen voor de in bin nen- en buitenlandse competitie spelende toppers steeds moeilij ker in te passen. Steeds meer spe lers laten de Europese liga links liggen. Hooman had in het week einde (goed betalende) competi tieverplichtingen in Duitsland. Tsjechië kende hetzelfde pro bleem en stuurde drie jonge speelsters ter vervanging van de ervaren basis. „Als ze van dit toer nooi een apart Europees kampi oenschap maken, dan staat er ten minste iets op het spel," vond En gel. Ben Korteweg en pr-man Bram de Muijnck, die als vaste speaker van NTTB-evenementen het idee voor de interland bij zijn vereni ging lanceerde, nam de uitdaging aan. „Dus zat ik hier toch een beetje met samengeknepen bil len," zei Korteweg na afloop. Maar de tafeltennisfccnd was uiterst te vreden, zo liet topsportmanager Ton van Happen weten. Tribunes Het was uiteraard mooi meegeno men dat de vrouwen van Oranje de interland met 4-0 wonnen. Dat verhoogde de feeststemming in het met ongeveer 250 supporters volgepropte gymzaaltje, de thuis haven van Shot'65. Er waren tri bunes geplaatst om iedereen een plaatsje te kunnen bieden. Korteweg: „Dit was toch beter dan in een grote sporthal, die maar voor de helft is gevuld? Wie had ooit kunnen bedenken dat wij ais kleine tafeltennisvereniging met bescheiden faciliteiten een inter land binnen de poorten zouden krijgen? Dit was een absoluut hoogtepunt voor onze vereni ging." Aanwezig was ook het Zwijn drechtse gemeentebestuur, dat Shot financieel te hulp was ge schoten. Net als een aantal spon sors. Zodat er na afloop ook een koud buffet aan beide teams en de genodigden kon worden aangebo den. Burgemeester D. Corporaal sloeg samen met reserve Evelien Hengstman de eerste bal voor de ze interland, waarin Oranje alle partijen won. Daardoor blijven de vrouwen in de race voor de promotie naar de Superliga. Als straks in januari ook de tweede halve finalewed strijd van Tsjechië wordt gewon nen, komt Oranje in de finale uit tegen Rusland of Slowakije. Door de 4-0 zege lijkt de return voor het team van bondscoach Pe ter Engel geen enkel probleem. Temeer daar Oranje in Zwijn drecht niet eens in de sterkste op stelling achter de tafel kwam. En gel kon niet beschikken over Mir jam Hooman en Diana Bakker, die competitieverplichtingen had den in de Duitse Bundesliga. Met Emily Noor, Melisa Muller en nationaal kampioen Gerdie Keen bleek Oranje veel te sterk voor het uit Renata Strbikova (17), Aiena Suchankova (22) en Marketta Myskova (19) heel jonge Tsjechi sche team. Een team dat in de an dere poule van Israël en Slovenië had gewonnen, maar van Slowa kije verloor en daardoor als twee de was geëindigd. Tegen Tsjechië kon Engel zich het gemis van Hooman en Bakker wel permitteren. Engel: „Maar straks in de finale heb ik ze nodig. Want Rusland en Slowakije zijn veel sterker. Maar Gerdie, Melisa en Emily hebben het tegen Tsjechië heel goed gedaan. Ze hebben hun tegenstandsters niet onderschat." De winnaars van de halve finales spelen op 15 en 22 fe bruari in een uit- en thuiswed strijd om promotie naar de Super- Door André Kouwenhoven Rotterdam In de vijfde ronde van de zaalkorfbalcompetitie is Het Zuiden er niet in geslaagd iets aan de bescheiden positie in de eerste klasse H te doen. Door de zware 10-21 nederlaag tegen koploper Vlaardingen én de winst van Bolnes bij Keizer Karei (8-20) zakten de Tuindorpers zelfs naar de voorlaatste plaats. Zonder de geblesseerde Simone Pijl wist Het Zuiden het op alle fronten dominerende Vlaardin gen slechts tien minuten lastig te maken. Toen hield het de score door knappe treffers van Alex Groeneveld en Peter Tamminga op 3-3. Maar toen overspeelden de gasten onder leiding van coach Jan de Jager de thuisclub, die zich wel met hand en tand verzette maar na de eerste doorgang op 5- 11 werd gezet Na de pauze bleven de gasten heersen en draaide het uit op een 10-21 nederlaag voor de Rotter dammers, Het Zuiden-coach Aad van Herk gaf zijn ploeg veel com plimenten, maar was over de lei ding van arbiter Van Driel minder te spreken. „Wij hadden zeker vier strafworpen meer moeten hebben. Dit was meten met twee maten." De verhouding in 'stip pen' was 2-5 voor Vlaardingen, maar die ploeg miste er daarente gen ook twee. Scores Het Zuiden: Alex Groene veld 4; Peter Tamminga 3; Natasja van de Rest 2; Chrisje van der Meer 1. WION WION trok naar Tilburg en had het daar knap moeilijk. De thuis club startte sterk en leidde met 10-5, maar Erik van Viersens team herstelde zich knap: 10-10, Via 12- 10 bij de rust namen de Rotter dammers het iniatief over (15-16), maar weer leek het mis te gaan: 18-16. In de slotfase redden Hans Sies en Jim van Nijnatten het punt voor de Rotterdammers: 18- 18. Voor WION -waren Monique Kemner (4x), Peter Nederlof (4x) en Hans Sies (3x) het ^est op schot. In de eerste klasse E blijft De Overkanters het verrassend goed doen. Nu werd in Delft het onge slagen Excelsior verslagen met 18-17. Bij de pauze was het nog 6- 7, maar daarna waren de spelers van coach Rob van Nijnatten heer en meester en bouwden zij een mooie 18-12 score op. In hel slot kwam de thuisclub opzetten, maar de zege kwam niet in ge vaar: 17-18, Topscorer was Edwin Oudshoorn met vijf goals. Trekvogels werd bij Futura min of meer weggeschoten want via 5*5 werd met een 9*6 tussenstand 'ge rust', waarna de Hagenaars het heft stevig in handen namen en met 17-10 wonnen. Els de Roode was met vijf treffers in ouderwet se doen. De door routinier Gerrle van Jaarsveld (m) geleide defen sie van Ancora probeert deze aanval van De Volewijckers af te slaan. Door het verlies te gen de Amsterdamsen blijven de Rotterdamsen op de voor laatste plaats in de eredivisie. Foto Cot Vos Heming Denemarken heeft in eigen land de Europese handbaltitel voor vrouW'^e- prülongeerd. In de finale zege- vierde de thuisploeg voor het dolenthousiaste -publiek .in Heming met 25-23 „over Noorwegen Bij de rust washet -nog gelijk; 10-10. Het was het tweede succes voor de Deen- sen, die deze zomer in Atlanta heel 'verrassend de Olym- pische titel ontfutselden aan Zuid-Korea in een zinderende finalewedstrijd. Het EK-brons ging naar Oostenrijk dat met 30-23 Duitsland versloeg. Bij de rust van dit duel was de margetien punten (18-8). Onder leiding van coach Ulrik Wilbek was Denemarken op permachtig tijdens dit EK. Geen enkele wedstrijd ging verloren. Tanderup en Kolling waren' met ieder vijf doelpun ten topscorer in de spannende eindstrijd,die onder meer werd gevolgd door duizend uit Noorwegen meegereisde sup porters. Stafmedewerker Jan de Vos van Rotterdam Topsport zat eveneens op de tribune in Her- ning. Het volgende EK wordt immers over twee jaar (van 10 t/ia 20 december *89) gehouden in Rotterdam. Rotterdam In de slotfase van een spannende wedstrijd moes ten de handbalsters van Ancora de punten laten aan De Volewijck ers: 21-24. Bij Atomium'61 was het weer eens bal. Het verbale gedeel te won het van de handbalkwali teiten, wat leidde tot een 24-22 ne derlaag tegen de reserves van Sa- tumus'72, Coach Lotfi Ben Salah kondigde maatregelen aan tegen sommige van zyn spelers om de negatieve tendens te stoppen, In de tweede divisie moet Snelwiek voorlopig genoegen nemen met een te bescheiden rol na de 20-14 nederlaag tegen 'runner-up' EMM. De vrouwen van Ancora speelden in de eredivisie een zeer attractie ve en spannende wedstrijd tegen De Volewijckers. De Amsterdam sen namen al snel een 2-6 voor sprong, maar gaandeweg de eer ste helft liep Ancora weer in. Dat leidde tot een 12-12 ruststand. Ook na de pauze bleef het een ge- lykopgaande strijd. Maar in de laatste zes minuten -bij 20-20- nam De Volewijckers definitief het heft in handen: 21-24. Toch was trainer Peter Hendrikse tevreden over zyn ploeg, omdat zijn vrouwen weer vol overgave en zelfvertrouwen speelden. De routiniers Gerrie van Jaarsveld en Simone Lakeman scoorden ieder zes keer, terwijl Miranda Nossent een prima indruk achterliet en vier maal scoorde. Atomium had de eerste twintig minuten een technisch overwicht tegen Saturnus 2. Vanaf die fase tergde de ploeg trainer Lotfi Ben Salah door veel commentaar te geven op de leiding. Na een 14-11 achterstand bij rust bleef het on rustig bij Atomium. Dat leverde vele tijdstraffen op. Tot zyn grote ergernis zag Salah deze vierpun tenwedstrijd nog verloren gaan ook, waardoor hij en zijn spelers maar geen afstand kunnen ne men van de degradatiezone. Snelwiek hoopte door winst op EMM weer volledig aansluiting bij de top van de tweede divisie te krygen, maar de Middelburgers stuurden de Rotterdammers ge desillusioneerd naar huis. In de eerste helft leek er geen vuillje aan de lucht (8-7), maar in het tweede gedeelte brak het gebrek aan schotkracht van de opbou wers Snelwiek op. Op de 20-15 eindstand viel niets af te dingen. Roda behaalde een belangrijke overwinning in een poging de de gradatiezone achter zich te laten. Aalsmeer kwam er met 30-16 to taal niet aan te pas. Rotterdam De situatie van de hockeysters van Rotterdam in de hoofdklasse is enigszins verbe terd door de royale 4-0 overwin ning op Alecto. Het duel duurde gistermiddag slechts 57 minuten. De rerste dertien minuten wer den enkele weken geleden ge speeld. Toen moest het treffen vanwege de regenval worden ge staakt. Gisteren had HC Rotterdam in Leidschendam voortdurend het initiatief. Florïen Comelis stond aan de basis van de eerste treffer, die door Karlijn Petri werd bin- nengetikt: 0-1. Het duurde lang voordat de Rotterdammers erin slaagden de voorsprong te vergro ten. Kansen waren er in over vloed, maar het vizier van de Rot terdamsen stond niet op scheip. Pas na rust scoorde Florien Cor nells uit een assist van Boukje Vermeulen de 0-2. Simone Mar tens besloot een solo met een fraai (derde) doelpunt en uit een straf- comer maakte Janneke Schop- man er 04 van. Rotterdam staat op de helft van de competitie veilig in de midden moot. Na een sterke start, met on der andere een 4-0 zege op Blue- mendaal, viel de ploeg terug. Trai ner Robbert-Paul Aalbregt wijt dit aan het gebrekkige scorend ver mogen. „Vrywel elke wedstrijd hebben we het initiatief, maar eenmaal voor doel weten we er geen raad mee. Deze keer ging het eindelijk weer eens ouderwets en de 4-0 overwinning op Alecto was nodig om het zelfvertrouwen op te vijzelen." Op 12 januari start Rotterdam met de zaalcompetitie in de hoofdklasse. Op 14 januari begin nen de trainingen weer voor de veldcompetitïe die op 23 februari begint. Victoria Hans Reuchlin, die een half jaar op stage was in Argenti nie, drukte bij Victoria zijn stempel op het in- haalduel in en tegen Breda. De Kralingers vonden dat de arbitra ge ver onder niveau was in het duel dat zij met 1-0 wonnen, In het begin werd een treffer van Victo ria om onduidelijke reden afge keurd. Trainer Frank van Duiven- bode: „Toen ik in de rust naar de reden vroeg, gaf hij geen ant woord. Na afloop gaf de scheids rechter zijn fout toe." De Kralingers behielden ook na rust het initiatief. Toen schonk Kees Kraythoff Victoria de over winning. Het voorbereidende werk was van Hans Reuchlin. Bij de Kralingers ontbrak Stephan Arkenbout vanwege een kniebles sure. Ook Michel Schreve ontbrak door studieredenen. Capelle aan den Ussel Volleybalvereniging Alcorn Capelle heeft dit weekeinde de Slowaakse speler Vla dimir Rostar gecontracteerd. De 27-jarige passer/lo per, die ender meer uitkwam voor Bratislava, was_tot 1994 international in de ploeg van Tsjechoslowakye. Rostar is komende woensdag nog niet speelgerech tigd voor het inhaalduel met Piet Zoomers/Dynamo (29.00 uur), maar hij zal overmorgen wel worden ge presenteerd aan het Capeise publiek. Rotterdam De volleybalsters van Alcazar/Erasmus hebben tegen het bijna onderaanstaande Spivo een leiyke steek laten vallen. Aleazar verloor met 3-0 (set standen 15-12,15-9 en 15-8). Tony Boer, de coach van de Rotterdamse studentes, zag zyn team 'zonder in spiratie' spelen. Boer: „Onze pass was goed, de spel- verdeling ging wel, maar de aanval scoorde niet." Al eazar blijft nog wel op een vierde plaats, maar is er nu ook weer van doordrongen dat het van bijna alle teams in de derde divisie E kan verliezen. Rotterdam Dat de eerste divisie voor de reserves van Prisma College duidelijk te hoog gegrepen is, be wijst de positie van de Utrechtse formatie op de rang lijst. Idétrading/RB benadrukte dit weekeinde nog eens de zwakte van de Prisma-vrouwen door niet al leen met 74-39 te winnen, maar ook de strijd eigenlijk al in de eerste helft (rust 38-8) te beslissen. Na de hervatting werd aan Rotterdamse zijde de druk van de ketel gehaald zonder dat Prisma College daar echt van kon profiteren. Ria Hoogland (18 pun ten), Robina Breeveld (16) en Antoinette de Koning (15) waren de Rotterdamse topscorers. Het was afge laden vol in de Zwijndrecht se gymzaal van Shot'65. De organise rende club was opgeto gen, de tafel- tennisbond ook, In die In tieme ambi ance kwamen de Oranje vrouwen tot een 4-0 zege op Tsjechië. Leeuwarden Viktor Kortsjnoj heeft zijn team Rot terdam, in de wedstrijd tegen Philidor in de vierde ronde van de schaakcompetitie niet voor een 51/2- 41/2 nederlaag kunnen behoeden. De voormalige WK-fmalist zegevierde over de sterke Fries Yge Vis ser. Maar na nóg een overwinning van Fred van der Vliet bleken de Rotterdammers aan het einde van hun latijn. Ze staan nu vijfde in de ranglijst. Hans Böhm, Marcel Piket, Michieï. Besseling, Tom Middelburg en invaller Gerard Kool bleken niet bij machte hun veelbelovende stellingen tot winst te voeren (allen remise). Jaap de Jager, Ek Oei en Den nis Helvensteyn (hij sloeg een remise-aanbod af) hadden hun dag ook al niet. Door deze opstapeling van tegenvallers zal het voor Rotterdam een hele op gave worden de play-offs (de vier hoogst geëindigde ploegen) alsnog te bereiken, omdat zij nog een zwaar programma voor de boeg hebben. Rotterdam Multimos is er niet in geslaagd op de laatste speeldag van 1996 in de eredivisie driebanden één punt te verzamelen. Tegen Strauss Biljarts uit het Brabantse Hoeven verloren de Rotterdammers met 3-5. Dat kwam door die ene carambole die John van der Stappen niet kon maken in zijn ontmoeting tegen Eddy Leppens. Van der Stappen kwam met 47- 50 achter en had nog de gelijkmakende beurt Daarin kwam hij tot twee caramboles. Be laatste, een moei lijk te maken 'losbrander', miste hij. Aangezien Bert van Manen met tegenstander Her man van Daalen wel had geremiseerd en Wim van den Berg met 41-50 in 50 beurten van Roland Uytde- willegen had gewonnen, stuurde kopman Ad Koore- vaar Multimos in de goede richting. Frans de Vries werd met 50-24 in maar 32 pogingen vernederd. Tegelhal Zuid kon in Utrecht bij Poppeliers wel op een 44 gelijkspel aansturen. Jan Verkijk won er van Hans van der Wurf (35-50 in 60 beurten) en ook Har de van de Ven was in goede doen, want hij gunde Paul Stroobants met 39-50 in maar 33 pogingen geen kans. De deling.kwam tot stand door het weinige ver weer van Frans iBelderbos tegen de weer uit Nigeria teruggekeerde Kurt Ceulemans, die met 50-23 in der tig beurten won. Kopman Christ van der Smissen was veel te sterk voor Anno de Kleine, die in zijn 27 beurten overigens nog wel 38 caramboles maakte. Multimos deelt na deze resultaten de voorlaatste plaats, terwijl Tegelhal Zuid na het eerste deel van de competitie éér punt meer heeft verzameld. Rotterdam—Voor het waterpoloteam van Rotterdam was er in de laatste wedstrijd voor de winterstop een vervelende nederlaag. Hekkensluiter KZC zegevier de met 4-6 in het Sportfondsenbad Noord aan de Van Maanenstraat. Het zevental van coach Krijn de Heer is daardoor in de degradatiezone van de tweede klas se A beland. In de beginfase van de competitie was dat nauwelijks denkbaar. Met een tweede plaats op de ranglijst ver keerde Rotterdam zelfs in hogere sferen. Tegen KZC kon de thuisclub die faam in elk geval niet waarma ken. De 'R' miste daarvoor te veel opgelegde kansen. In de derde periode eiste dit z*n tol. Herstel was in het laatste part niet meer mogelijk. Eelco Vrolijk en Pim Bouwman schoten voor Rotterdam ieder twee keer raak. Voor SVH was er in 2A een ontluisterende 8-0 neder laag bij het laaggeklasseerde BZC. Zonder vaste waarde en routinier Mare Peter Verveer waren de Rotterdammers zelfs niet in staat om een enkel doel- puntje te produceren. Keihard werken behoeft niet altijd tot het maximale resultaat te leiden. Spartaan ondervond dat in de der de klasse E bij De Kempvis. Een 11-6 nederlaag was het gevolg. Na een gelijke stand bij het begin van het derde part legden de Rotterdammers het vooral op het conditionele vlak af. Trainer-coach Leo Hendriks kon niet echt ontevreden zijn. Meer zat er bij subtop per De Kempvis voor Spartaan eenvoudig niet in. Ook RWVstelde in 3E teleur, al was de tegenstander Walrus/Shell dat dit seizoen verwoed jacht maakt op het kampioenschap. Tegen die dadendrang waren de Rotterdammers lange tijd opgewassen. Niettemin trokken de bezoekers met een 4-7 score aan het lang ste eind.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1996 | | pagina 3