Slotfestljn Reijnhart Sound-feest Hoekse Brink wordt hart van dorpscentrum A A Maassluis ergert zich aan de grote mond van Rotterdam Ik wil alles weten Portret- en aquarelles van kunstenaar Liang Basisscholieren op technische toer Laatste rommelmarkt in het oude gebouw Slopen 'We hebben alle groten uit de Nederlandse artiestenwereld wel een keer gehad' Rotterdams Dagblad Woensdag 12 februari 19S7 De D66-fractie inde Vlaardingse gemeenteraad heeft een Idee. Ze wil dat de agenda's van de commissievergaderingen worden gepubli ceerd op de wekelijkse gemeentepagina in Groot Viaardingen, Zo 'wordt de betrokkenheid van de burger met de plaatselijke politiek vergroot', meent de partij, die vorig jaar door een stel keffende jonge honden wakker werd geschud. Wanneer politici gaan zeuren over de kloof tussen politiek en burge rij, en de betrokkenheid van burgers willen vergroten, ben ik altijd op mijn hoede. Waarom zou ik meer betrokken moeten zijn; waarom wordt de betrokkenheid van de plaatselijke politici met de burgerij niet vergroot? Ten slotte krijgen zij maandelijks een leuk zakcentje voor hun gekissebis en daar mogen zij best iets meer voordoen dan kleven aan het pluche. Daarom stel ik voor om niet alleen de agenda's te publiceren, maar ook te vermeiden welke politici te laat komen op de vergadering, wie pas tijdens de vergadering de nietjes uit de envelop met agenda stukken lospulkt. hoeveel kopjes koffie ieder drinkt, welke raadsle den in slaap sukkelen tijdens de vergadering, wie het woord voeren en hoe lang. Daarnaast wil ik weten wat voor bijbaantjes onze lokale volksverte genwoordigers hebben, wie wel eens naar de Stadsgehoorzaal gaat, wie door Midden-Delfland fietst, wie een (klaveijas)kaartje in een be jaardencentrum legt, we gebruik maakt van het voctveer Vlaardin- gen-Pemis, wie mee carnavalt, wie een bingoavond bezoekt, wie door het Hof wandelt, wie wel eens in de wachtkamer van de Sociale Dienst zit en wie boodschappen doet bij Bas van der Heyden. Tk zou deze vragen graag eerlijk beantwoord willen zien. Maar ik be twijfel of de dames en heren aan de Markt dat durven, want mis schien vallen zij dan net zo pijnlijk door de mand als hun landelijke collega's onlangs bij een geschiedenisproefwerkje. DICK VAN DEK LUGT De Vlaardingse kunstenaar Jiangne Liang geeft van af maart twee cursussen portret tekenen/schilderen voor gevorderden op woensdagavond en tekenen/ schilderen (aquarel) voor beginners en gevorderden op dinsdagmiddag. Beide cursussen worden gege ven in de Zuid buurt 83 en de cursussen gaan het hele jaar door. Het is mogelijk om tussentijds met de eur* oödactjfi sus te stoppen. Voor portretles betaalt men 75 gulden per maand en voor de aquarelles 65 gulden. Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Hermans, Deslreevan der Jagt, Marlëtte Olsthoom, Jan Rozendaal, De groepen acht van basisschool De Regenboog brengen donderdag en vrijdag een bezoek aan het bednjf Instrumek, Ze doen dat in het kader van de landelijke actiedag Kies Techniek. De actie is een initiatief van stichting BVL-metaal; een samenwer kingsverband van werkgevers- en werknemersorga nisaties in de metaal. De groepen acht van de Regen boog zijn bezig met de voorbereiding voor het voort gezet onderwijs. De Stichting BVL-Metaal biedt teer lingen de gelegenheid de'link' te leggen tussen scho ling cn de dagelijkse praktijk in een bedrijf. In Klupbuis Oost wordt voor de laatste keer in het ou de gebouw, aan de Galileistraat 8G in Schiedam, een rommelmarkt gehouden. Deze rommelmarkt heeft zondag 16 februari plaats. Om 11.00 uur gaan de deu ren open en de rommelmarkt duurt tot 16.00 uur. Na de verhuizing in maart naar het nieuwe gebouw aan de Boerhaavelaan 79 zullen nieuwe rommelmarkten volgen. Voor meer informatie kunt u bellen naar Klu- phuis Oost, telefoon 4735435. Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 In de editie Waterweg van woensdag 5 februari antwoordt wethouder Hafkamp op vijf vragen over het Schiedamse sloopbeieid. Hu beweert enkele zaken die op zeer gespannen voet staan met de bevindingen van VB Accountants, Moret, Ernst en Young, en Reuderink, Siljée en onder getekende, die alle afzonderlijk onderzoek naar datzelfde sloopbeleid hebben gedaan. En heeft hu echt zo slecht geluisterd naar mijn uiteen zetting tijdens de raadsvergadering twee dagen eerder, of heeft hij een slecht c.q. selectief geheugen? Reden dus voor een reactie. Ik stuurde de drie slopers die ik om een prijs vroeg voor het slopen van SG Ter Schie het hele bestek van gemeentewerken. Tekeningen zoals door de wethouder genoemd maken daar deel van uit. Plus natuurlijk de nota van inlichtingen. Ze hadden dus precies dezelfde informatie als de slopers die door de gemeente werden uitgenodigd. Ik stelde vast, en meldde in de raad, dat het bestek voor Ter Schie zoals gemeentewerken dit heeft opgesteld, een droom voor elke sloper moet zijn. Alle zekerheden worden aan de kant van de sloper gelegd, alle on zekerheden kunnen via de verrekenprijzen aan de gemeente worden doorbelast. De ondernemer loopt geen enkel risico, de gemeente wel. Waarom stelt de gemeente Schiedam zelf dan alles ten nadele van zich zelf op? De wethouder ging hieraan voorbij, Eén van de drie uitgenodigde slopers wees mij er nog op dat voor het werk vjjf tot zes maanden nodig zou zijn. Het bestek geeft echter vyf- honderd werkbare dagen voor de uitvoering van de sloopklus. Waarom geeft de gemeente Schiedam zulke voordeeltjes weg? De wethouder gi ng hieraan voorbij Mijn eerste vraag aan de drie slopers die ik benaderde, of dit verre van perfecte - maar complete - bestek tenminste voldoende was om als ba sis voor een prijscalculatie te dienen. Alle drie beantwoordden deze vraag bevestigend. Overigens hebben alledrie het project bekeken, en bleek het niet afgesloten. De wethouder meent dat de offertes niet seri eus hoeven te worden genomen. Twee van de door mij benaderde drie slopers hebben mij heel nadrukkelijk verklaard geen'stuntprijs' te heb ben afgegeven, maar een reele prijs, waarvoor ze het werk graag zouden willen maken. Ik heb geen enkele reden om daaraan te twijfelen. Vooral niet, omdat wij al eerder hebben geconstateerd dat de door de gemeente Schiedam betaalde pnjzen veel hoger liggen dan in de regio. De mogelijkheid de overeenkomst tot sloop van Ter Schie open te bre ken is natuurlijk aanwezig. Elke overeenkomst kan worden opengebro ken en het gebeurt vaker dan je denkt, niet alleen in de voetballerij. Ook in de Schiedamse sloophistorie zijn er gevallen bekend dat alsnog van uitvoering werd afgezien! Er moet tussen beide partijen voor worden on derhandeld. En je moet natuurlijk eerst gewoon wel willen. Waarom wil de wethouder het niet eens proberen?! Volgens wethouder Hafkamp is er niets gebleken van onoirbaar hande len of strafbare feiten van de firma Bik. Ik kan dat niet weerspreken. Maar ik zet er naast aal er ook geen bewijzen zijn tegen een ambtenaar van de gemeente Schiedam, die door het college wel is geschorst. Omdat er verdenkingen tegen hem bestaan. Ik heb in de raad gezegd, dat het evident is dat wanneer er bedenkingen van deze aard bestaan tegen een ambtenaar, er tenminste ook bedenkingen bestaan tegenover de bedrij ven die actief betrokken waren. Waarom dan wel de ambtenaar buiten spel, maar gewoon doorgaan met de slopers? Theo H.B. Schoenmakers, gemeenteraadslid Platform Schiedam Rik Reijnhart inzaalMid- delhuyse waar zater dag Gerard Joling het po dium beklimt tijdens het tiende Reijn hart Sound- feest van het jaar- 'We heb ben alle gro ten uit de Ne- tiestenwereid al een keer gehad.' Foto Roel Dijkstra Door Mariette Olsthoorn Viaardingen Het Reijnhart Sound-feest van het jaar moet wel bijzonder zijn. Mensen staan uren in de rij om binnen een goed plaatsje te kunnen bemachtigen. Reclame is praktisch niet nodig. Op enkele posters in de snackbar om de hoek en zaal Middelhuyse na. gaat alles van mond tot mond. Zo vlie gen bijna alle tweehonderd kaartjes de deur uit. Maar aan alles komt een emd. Het tiende jaarfeest van de Reijnharts op zaterdag 15 februari is ook te vens de laatste. Elk jaar moet er dik geld bij worden gelegd en dat kan zo met doorgaan, zegt organi sator Rik Reijnhart. „Er is plaats voor zo'n tweehonderd mensen, kaarten kosten veertig gulden. Dat brengt niet genoeg op om een avond van niveau neer te zetten," „Want," zegt Rik. die met zijn zus Marjolein het zangduo Levante vormt, „we willen perfect geluid en licht én een bekende Neder lander op het podium. Die kosten steeds meer en we zyn te klein schalig om sponsors te trekken." „Dan kun je wel zeggen- ga naar een grotere zaal waar meer men sen in kunnen. Maar daar verlies je op qua sfeer," meent hij. Eri dat js nou juist waar het Reijnhart Sound-feest van het jaar om be kend staat: die gemoedelijke ons- kent-ons-sfeer, „Het publiek komt apart of in groepjes, maar het is net of ze elkaar al kennen. Buitenstaan ders snappen er niets van, maar het oogt als een groot familie feest,''vertelt Rik, Dat kómt Volgens de organisator onder meer door de manier van presenteren. Een formule die bij na met is te omschrijven. „We be spelen het publiek. Proeven de sfeer en spelen daar op in. We be ginnen standaard met een foxtrot, dat slaat altijd aan. Later op de avond kunnen we ook met house komen, want daar schrikken mensen in het begin alleen maar van. Zo zorgen we voor een goede opbouw van de avond." Om het de bezoekers van het jaar feest naar de zin te maken is niet veel nodig, is de ervaring van Rik. De vaste kern (zo'n 120 man), die elk jaar van de partij is ongeacht het programma, vermaakt zich wachtend m de rij voor zaal Mid delhuyse al uitstekend. En als om een uur of half negen het eerste dansplaatje wordt gedraaid, schieten de Reijnhart-aanhan- gers, die in leeftijd varieren van twintig lotzevéhtig.van hun stoel en stroomt de dansvloer in een mum van tijd vol. Rik „Iedereen die komt heeft ontzettend veel zin in een feestje, Het is ook zo'n beetje het enige uitje dat ze hebben op dat gebied. Mensen kijken er maanden naar uit. Het voordeel van de zaal is ook dat de artiest m het midden optreedt, waardoor iedereen, bo ven en beneden, het goed kan zien." André Hazes Het eerste Reijnhart Sound-feest werd in 1988 gegeven. Niet eens met het idee om er een jarenlange traditie van te maken, maar ge woon om het begin van de Music Service te vieren, de uitbreiding van Rik's Drive Inn Show met Ge luidsverzorging en duo Levante. „Het werd een hele ongedwongen avond met genodigden," weet Rik zich te herinneren. „Niemand wist het, maar André Hazes zou die avond optreden Je begrijpt dat het dak eraf ging. Iedereen vond het zo leuk dat ze om een volgend feest gingen vragen. Na de tweede kwam de derde en zo groeide het uit tot een tf aditie/*' René Froger, Benny Neymah, Maywood, Corry Konings, Hanny, Marco Borsato, Albert West, Grant Forsyth, Gerard Joling, allen betraden een keer het podium van zaal Middelhuyse. „Zo heb ben we alle groten uit cTe"Neder:' landse artiestenwereld wel een keer gehad. Stuk voor stuk goeie artiesten op hun eigen manier die een zaal weten te bespelen," meent Rik. Aan Gerard Joling de eer om te schitteren op het laatste feest van de Reijnharts. Hij komt nu voor de derde keer omdat zijn optre dens het meeste in de smaak val len en het gewoon 'een jofele vent is om mee samen te werken'. De Vlaardingse Angelina van Dijk is de andere gast op het feest „Ik denk dat we met zo'n Vlaardingse kanjer best af kunnen sluiten," meent Rik. Wis setbokaal De wisselbokaal die elk jaar werd uitgereikt aan een 'bekende' Vlaardinger, zoals vorig jaar aan zanger Peter de Koning, krijgt za terdag een eindbestemming. DeAsganisator zegt de afgelopen tien jaar tnet enigetfots te hebben volgemaakt Hoewel het zaterdag de laatste is, ziet hij erg uit naar het feest. „Het zal hetzelfde zijn als alle andere feesten. Alleen het einde.is anders, want het doek valt," zégt Rij nuchter. Wel zegt Rik door te willen gaan met het organiseren van gezellige avonden. Maar dan op een andere manier. „In september hebben we een buffet-dansant gegeven. Daar kunnen we meer voor vragen omdat mensen er ook bij eten. Misschien kunnen we dat vaker doen. Ook denken we aan thema avonden. Dat is in elk geval goed koper dan een Joling boeken." Hoek van Holland De Hoekse Brink wordt het 'hart' van Hoek van Holland, Een druk en gezellig winkelcentrum moet het worden, aldus hetdeelgemeente'oestuur. Onderzoek heeft uitgewezen dat steeds minder inwoners plezier beleven aan het winkelen in hun Cger d«rn Daardoor i* een nega tieve spiraal ontstaan1 de huidige winkels functioneren met goed, waardoor er mmder mensen ko men en het voor de winkels nog moeilijker wordt om te overleven. Om dat te doorbreken dient het winkelaanbod te worden uitge breid in een aantrekkelijkere om geving. Vorig jaar heeft dedeelge- meenteraad de randvoorwaarden vastgesteld waaraan de nieuwe Hoekse Brink moet voldoen- de weekmarkt blijft, er moet plaats zijn voor evenementen en de be reikbaarheid en parkeergelegen heid dient goed te zijn. Verder zou de hoek van het Herman Visser huis bij de renovatie moeten war den betrokken. Er is nu gekozen voor een koppe ling tussen de achtergevel van het Herman Visserhuis en de winkels op de Brink, Daartoe wordt door Stichting Humamtas de gevel van het Herman Visserhuis aan de Bnnkzude gerenoveerd en voor zien van terrassen. Bij de renova tie van het Herman Visserhuis wordt op de zuidkop van het ge bouw een aantal woningen toege voegd. Om het open karz .ter van het geheel, maar tegelijkertijd de sa menhang tussen de gebouwen tot uiting te laten komen, is het nodig de bomenrij parallel aan liet Her man Visserhuis weg te halen. De kwaliteit van het aaneengesloten winkelcentrum moet goed zijn, zonder overdreven luxe. Hel dak van de winkels aan de westzijde is voorzien van planten, waardoor de bewoners van het Herman Vis serhuis een mooie, onderhouds vrije groenvoorziening voor de deur krijgen. Het is voor hen begaanbaar en te De maquette van de Hoek se Brink Foto Huib Rutten gebruiken als terras. Ook is een blok winkels aan de noordzijde van de Brink gepland. Het plan voorziet verder in (gla zen) luifels, aangepaste bestra ting en verlichting. Op de kop van de Prins Hendrikstraat en de Brink zijn een kiosk, de nu aan wezige Wok en terrassen gepland, zodat het levendige karakter van het plein wordt onderstreept. De overtuiging is dat het huidige plan, ontwikkeld door het Project team Waterwegcentrum Hoek van Holland en het architectenbu reau Atelier Pro Architecten BV, voldoet aan de gestelde randvoor waarden en een positieve impuls geeft aan Hoek van Holland. Op 13 maart wordt het pian in de deelgemeenteraad van Hoek van Holland behandeld. Er zijn drie inspraakbijeenkom sten over dit onderwerp gepland. De openbare bijeenkomst wordt gehouden op woensdag 19 februa ri om 20.00 uur in het deelge meentehuis, Voor geïnteresseer den liggen alle stukken momen teel ter inzage in het deelgemeen tehuis aan de Prins Hendrik straat. Woensdag 12 februari SCHIEDAM Woon- en zorgcentrum Thurfede. Bingo, 14.00u. VIAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Lachspectake!- show met Bassie en Adnaan, 14.00u. Muziekcentrum OpMaat. Voorspeelavond accordeon, key board, piano. 19.30 uur. MAASSLUIS Wethouder SmfthaJ. Demonstratie darten met Schotse wereldkampi oen, 20.00u. Theater Schuurkerk. De LucJer met Brommen, 14.00u. ROTTERDAM De Doelen, Hal gr.z. Lunchconcert, 12.45u, Kj.z. Schubertiade, 20.15u, De Buurman. Jamsession, 19u. Luxor Theater. The Rocky Horror Show, 20.15u. R'damse Schouw burg. Gr.z, Licht, 20.15uHotel New York, Balzaal. Afscheid, 20.30u. Theater Zuidplein, KI.Z. Jan Rot Hans Breetveld, 20.3ÖU, Gr.z. On- deraardsen,20.15u. Lantaren 2. In de eenzaamheid van de katoenvel- den, 21u. Lantaren L De Chatel Norton, 20.30u. Venster 2. Kinder- matinee, 14u. De Larenkamp. Kin dertheater muzikale kindercomedie, 14u. Romeynshof. Kindertheater Graat en Hermien, 14u. Zaal de Unie, Kijk Luister Kinderfilmfesti val, 14.30u. Venster 2. De Lijken- verbrander, 19.30u. Nederlands Architectuurinstituut. Symposium Nederland naar school. Zaal de Unie. NCRV Volgspot Live, 20.30u.' Donderdag 13 februari SCHIEDAM Podium. Oorsmeer: Manen Ken/er/ 21.00u. VIAARDINGEN - Grote Kerk. Lunchconcert, 12.45- 13.15u, MAASSLUIS Koningshof. Lezing Gertrude Jekyll over de ontwikkeling van de tuinar- chitecteur,20.00u. ROTTERDAM Luxor Theater. The Rocky Horror Show, 20.15u. Zaai de Unie. De avond van, 20.30u. R'damse Schouwburg. Gr.z. lucht, 20.15u, Ki.z. Speak Bitterness, 20.30u. Theater Zuidplein. Gr.z. Amanda,- 20.15u, KLz.Jan Rot Hans Breet veld 20.3üuLantaren 2. in de een zaamheid van de Katöenvelden, 21u. Lantaren 1. De ChStel Nor ton, 20.30u. Venster 2. De kleurvari de granaatappel, I4.30u en A Co- media de Deus, 19.30u. ROTTERDAM Calypso Ij *Extrememeasures'{16) 13.15-16-18.45-21.30u. Calypso 2: The portrait of a lady' (16) 18.15- 21.15u. Calypso 3: 'Secrets and Lies' (ai) 18.15-21.15u. Cinerama 1: The first Wives Club' (al) 13.15- 16-18.45-21.30u. Cinerama 2: The nutty professed (al) 13.15-16- 18.45u. The island of dr. Moreau' (16) 21.30u. Cinerama 3: 'Evita' (al) 12.15-15.15-18.15-21.15u. Cinerama 4: The long kiss good-l, night' (16) 18.45-21.30u. Cine rama 5: 'Courage under fire' (16£ 18.45-21.30u. Corso: 'First Strike'. (16) 13.15-16-18.45-21.30u. Imax Theater: 'Special Effects' (alK 14-l6u. 'Survival Island' (al) 15u.- 'StarTrek; First contact' (12) 17.30- 19.45-22u. Venster 1; Trees Loun ge' (al) 14.30-20-22u. Venster 3: 'Bound' (al) 14.30-20-22u. Ven ster 4: 'De Ujkenvertrander' (al) 14.30-19.30u. 'Kinderen van giettj- zeren goden' (al) 21.30. Lumlère l: 'Ransom' (16) 13,15-16-18.45- 21.30u- Lumlère 2: 'Dragonhead' (al) 13.l5-16-18.45-21.30u. Lu- mière 3: 'Daylight' (12) 18.45- 21.30u. Lumlère 4: The Gtimmer- mari (16) 13,15-16-18.45- 21.30u. Rexane:Porno prooi' door- I.voorst Pathé: 'StarTrek: First con tact' (12) 11.50-14.50-16.40- 19.05-21.30u. 'Evita' (al) 14.50- 15-18-2lu, 'Sleepers' (16) 17-50- 21.1ÖU, The First Wives Club' (al) II.45-14.15-16.45-19.15- 21.45u. 'Ransom' (16) 11.30-14- 16.30-19-21.30u. 'Independence Day' (12) 11.20-14.25-17.35- 20.45. 'Slrne' (al) 11.40-14.15- 16.45-19.15-21.45. Door Pieter Vermaas regioraadsiid L. Timmermans keerd in het pulletje." blijkt dat degene voor wie we het overdragen naar de stadsprovin- de definitief heeft ingekleurd, is - De gemeente Maas sluis verwijt Rotterdam dat het de komst van de stadsprovincie onnodig op scherp zet. Met name de drammerige woorden van de Rotterdamse wethouder H. Si mons - 'Zoals Rotterdam het wil, of helemaal niet' - zijn in Maas sluis slecht gevallen. Dat bleek deze week m de raads commissie voor algemene en be stuurszaken. Het Maassluise col lege van b en w, dat gisteren een standpunt innam over de regio vorming. bevestigde die onvrede nog eens. „Rotterdam speelt met vuur," ergert CDA-wethouder en regioraadslid L. Timmermans zich. De regiogemeenten hebben zich op verzoek van het dagelijks be stuur van de Stadsregio terug houdend opgesteld over de kabinetsplannen voor de stads provincie. Rotterdam heeft de re giogemeenten echter gebruus keerd. meent de Maassluise poli tiek. Timmermans, samen met coilegegenoot J. Storm Maasslui se afgevaardigden in de regio raad, meent dat Rotterdam Voor zijn beurt' heeft gepraat Zijn pijlen vuurt hij vooral af op de Rotterdamse wethouder Simons. „Hij valt bij nogal wat mensen, ook bij de staatssecretaris, ver keerd in het pulletje. Maassluis en andere regioge meenten zijn bang voor een te sterke greep van Rotterdam op de stadsprovincie. Dat Rotterdam macht uit handen geeft is voor de omliggende gemeente daarom al tijd een belangrijke voorwaarde geweest voor de vorming van de provincie. De woorden van Si mons duiden erop dat Rotterdam grote moeite heeft om bevoegd heden af te staan aan de stadspro vincie. De Maassluise WD-frac- tievoorzitter J. F. Scheerstra be kritiseert die opstelling van Rot terdam, dat volgens hem juist de meeste baat heeft bij de vorming van een stadsprovincie. „Nu blijkt dat degene voor wie we het doen opnieuw brokken gaat ma ken. Dat hebben ze met dat refe rendum ook al gedaan. De angst die bij ons altijd heeft geheerst, komt nu weer uit. Dan moeten we misschien zeggen: hou er maar mee op." Gisteren nam het Maassluise col lege van b en w een standpunt in over de vorming van eens stads provincie. In grote lijnen onder steunt het college de inzet van het dagelijks bestuur van de Stadsregio, die vanavond in de regioraad aan de orde komt. Dat dagelijks bestuur wil. anders dan het kabinet, de gemeentelijke grondbedrijven niet (geheel) overdragen naar de stadsprovin cie. En het gemeentelijk haven bedrijf zou nog niet de vorming van de pre-provincie - een zwakke voorloper van de stadsprovincie - maar pas bij de instelling van de stadsprovincie moeten overgaan. Daarnaast wil het dagelijks bestuur dat het rijk de pre-provincie rechtstreeks fi nanciert en dat er duidelijkheid is over de rol van de stadsprovin cie bij de oplossing van sociale vraagstukken. Zolang"er twijfel blijft over de bevoegdheden van de stadsprovincie, moet er een pas op de plaats worden gemaakt Pas nadat de Tweede Kamer'het takenpakket van de stadsprovin cie definitief heeft ingekleurd, is voor het dagelijks bes tuur van de stadsregio de kogel door de kérk en kunnen de regio-inwoners naar de stembus om een provin ciebestuur te kiezen. Ten opzichte van wat het kabinet voorstaat levert de variant van de Stadsregio een half jaar uitstel op. Verkiezingen voor een pre- provinciebestuür worden dan pas in het najaar van 1998 gehouden- Het gekozen bestuur treedt eten aan op I januari 1393. MftS.ttlilio steunt de Stadsregio.''wJe gaat toch geen verkiezingen hóuden voor een orgaan dat nog niet le gaal is?" zei WD-leider Scheer- stee T'

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3