19 7 DCV vindt DRL maar mazzelploeg HOV soepel langs mak Zwarte Pijl De Roode hoeft Neptunus geen rondje te geven ïV itw slisï Neptunus naar buurman RFC Periodetitel voor Westlandia Gelijkspel AFC'34 Knappe zege Leonidas Xerxes knokt terug DEH langs CW SC Feyenoord moeizaam .uZÊÊÈ Rotterdams Dagblad Maandag 24 februari 1997 -■£ J - r '-'/tIs? Door Hans Schelling RotterdamHeel Neptunus hield in de negentigste minuut van de thuiswedstrijd tegen RVC bij een 2-1 voorsprong zijn hart vast. De dnetanders hadden een groot aantal kansen verprutst, waar door de thuisclub op de valreep onnodig in de problemen kwam. Ron de Roode mocht namens de Rijswijkse bezoekers een straf schop nemen. Dat de drie punten in de Maasstad bleven, was te danken aan Neptunus-doelman Marco van Krevel. De aanvoerder keerde met een snoekduik de elf- metertrap van de voormalige prof. „Mareo van Krevel ontpopt zich steeds meer ais een strafschop- penspecialist," benadrukte Nep- tunus-trainer Wim Schouten. „Dat komt natuurlijk niet zo maar ineens. Elke vrijdagavond wer ken we na de training een straf- schoppenserie af. De verliezer moet een rondje weggeven en dat kan iemand zo'n zestig gulden kosten. Ook in de strijd om de Rotterdams Dagblad Trofee is Neptunus tijdens een strafschop- penreeks door de reddingen van Marco van Krevel een ronde ver der gekomen." Schouten had zijn spelers de afge lopen week op het belang van het duel tegen RVC gewezen. „Het was erop of eronder," vervolgde de Spijkenisser. „Na het 0-0 gelij ke spel van vorige week tegen Quick mochten we geen misstap meer maken, omdat Neptunus an ders de aansluiting met de koplo pers wel eens zou kunnen verlie zen. Mijn spelers hebben de les goed opgepikt. Over de jarige Yal- mar Kusten en Quirien van Suyle- kom was ik bijzonder tevreden. Alleen de rechtsbackpositie baart mij enige zorgen door de schor sing van Bobby Radojevic," De openingsfase aan de Abraham van Stolkweg was om te smullen. De thuisclub ging direct na het eerste fluitsignaal van arbiter Leo Verbeek op jacht naar de ope ningstreffer. Het offensief iesyl- teerde al snel in een doelpunt. In de vierde minuut bereikte een pass van Robert Ouwendijk de diepgaande Raymond Kraaybeek. De aanvaller maakte alleen vopr-, RVC-sluitpostLennert Hcgiezrjn "faam als goaltjesdièfwaai?PÖ!^'r' Binnen zestig seconden was de stand weer rechtgetrokken. Net binnen de beruchte lijnen werd RVC-spits Michel Lier door Qui rien van Suylekom aangetikt. Ron de Roode benutte de straf schop koelbloedig: 1-1. De gelijkmaker verstoorde geens zins de aanvalsgolfen van Nep tunus. De thuisclub combineerde naar hartelust, maar verzuimde te scoren. Zo knalde Raymond Kraaybeek na een vloeiende aan val tegen de benen van doelman Lennert Hegïe. Aan de kant toon de Van Krevel zyn kwaliteiten na ue inzet van Kelton Manuela. Rotterdam Zondag eerste klasser Neptunus speelt vanaf 1 april zijn thuiswedstrijden op het veld van buurman RFC aan de Essenburgsingel. Het hoofdveldaan de Abraham van Stolkweg gaat er uit vanwege de nieuwbouw voor het honk balstadion. Voor Neptunus staan deze competitie nog de vier thuis wedstrijden tegen VIOS (9 maart), SMC, VELO, ZPC en een eventuele nacompetiüe op In de 34ste minuut nam Neptunus opnieuw de leiding. Na een com binatie met Amilcar dos Santos kreeg Raymond Kraaybeek we derom een vnje doorgang. Zijn tweede doelpunt was een kopie van de openingstreffer: 2-1. Eigenlijk kwam Neptunus na de voorsprong met meer in de pro blemen. Het enige verwijt rich ting de Rotterdammers was het niet verzilveren van de kansen. RVC kreeg in het ^weede bedrijf geen enkele uitgespeelde moge lijkheid. Tot de laatste minuut van de sportieve ontmoeting. Raymond Urbanus verkeek zich op de schijnbeweging van RVC- aanvaJler Kelton Manuela, waar na de foutloos leidende Verbeek resoluut naar de stip wees. Ron de Roode faalde vanaf elf meter, omdat Marco van Krevel de goede hoek koos. De sluitpost werd ge lijk tot 'man of the match' gebom bardeerd. En terecht. Het zou niet de eerste keer zijn dat Neptunus vlak voor tijd de winst uit handen laat glippen. „De winst is binnen," glunderde Wim Schouten, „Over het cree*i., van de kansen ben ik v!tonnate tevreden. We zullen koi ide week maar extra aandacht a.-n de afwerking besteden, want er eer den een hoop kansen gemist. Neptunus behoudt de derde posi tie. Volgende week wacht de be langrijke uitwedstrijd bij Wilhel mus, dat een plaat^Jiogenstaat." In Voorburg heeft Neptunus nog een appeltje teosetailie», lomdat eerder dit seizoen met maar liefst 5-1 op eigen veld van Wilhelmus werd verloren. Neptunns-KVC 2-1 (2-1). 4, Raymond Kraaybeek I-Ö, 5 Ron de Roode 1-1 (straf schop), 34 Rayrt jnd Kraaybeek 2-1 Bij zonderheden: Arbiter Leo Verbeek toonde gele kaarten aan Peter Roos (Neptunus) en Peter Wijsman (RVC) Neptunus heeft nog steeds mets van de KNVB vernomen van de rode kaarten, die Raymond Urbanus en Bobby Radojevic op 15 december van het vonge jaar ontvingen Neptunus: Van Krevel; Urbanus, HiU, Roos, Kusten; Van Suylekom, Ouwendijk (30 Aboulasn), Prins, Buitendijk, Dos San tos (79 Ramalho), Kraaybeek, RVC: Hegie; Wijsman, De Lange, Raymond van Otterloo, John van Otterloo (38 Heg mans), Chanté, Van der Toom (59 Kotan), Koegler (75 Stapert), Manuela, Lier, De Door Perry Menexis Rotterdam Het treffen tussen Sparta en Westlandia kende giste ren twee winnaars. De bezoekers uit Naaldwijk behaalden door de zwaarbevochten 0-1 zege het kam pioenschap van de eerste periode in 3 B. De toeschouwers, van wie ongeveer tweehonderd man van uit het Westland kwamen, waren echter de grootste overwinnaars. Zij zagen een hele leuke en sport ieve wedstrijd, waarin beide ploe gen hun hele ziel en zaligheid voor de winst streden. Het treffen op Nieuw Vreelust was dus ware propaganda voor het voetbaL Dat er slechts één treffer werd gescoord, was vooral de verdienste van de beide defen sies. Met uitzondering van de be ginfase van het tweede bedrijf, was er voor beide doelen constant dreiging. Omdat aan beide kan ten telkens een verdediger het ge vaar tijdig wist te keren, bleef een dc""'rpuntenfestijn uit. Een verdedigingsfout van Michel van Vïanen, acht minuten voor rust, zou uiteindelijk de wedstrijd beslissen. Leo Schellevis profi teerde er optimaal van dat zyn be waker zich in de bal verslikte. De ex-prof pikte de bal aan de rand van het strafschopgebied op, moest vervolgens nog drie keer om de ongelukkige Van Vianen draaien om vanuit een moeilijke positie de bal steenhard achter Jim Nederhand in de touwen te jagen: 0-1. „Dat uitgerekend myn beste man zoiets moet overkomen," baalde Jan van der Laan na afloop. „Wy hebben in deze boeiende wed strijd de beste kansen gehad, maar deze niet benut. Uiteinde lijk zyn we dan niet alleen eervol, maar ook schlemielig de boot in gegaan," Desondanks roemde Van der Laan het spel van zijn tegenstan der. „Qua veldspel was de tegen stander betei. Het is een schande voor het voetbal als deze ploeg geen kampioen wordt. Westlandia is een complete ploeg, waar de spelers een professionele mentali teit heboen." Hoewel de productie van de be zoekers gistermiddag opéén bleef steken, maakten de spelers toch duidelijk dat zy met afstand de meest schotvaardige ploeg (veer tig treffers in veertien duels, red.) in de poule hebben. De brigade van trainer Richard Grootschol- ten liet meteen vanaf de aftrap weten dat het aanvarende bedoe lingen heeft, Johan Vis trof na een minuut al de paal en nog geen twintig seconden later behoedde Jim Nederhand de Spartanen voor een vroege achterstand door een harde inzet van Charley Vij verberg te keren. Met name in de eerste helft was het aanval troef en was er voort- diend dreiging voor de doelen van Jim Nederhand en Patrick Saarloos. De Sparta-defensie had vooral zijn handen vol aan de ra zendsnelle Johan Vis, die echter de raffimteit miste om echt ge vaarlijk te worden. Richard Grootscholten was na af loop duidelijk tevreden met de winst. „Er is goed en gediscipli neerd gespeeld en bovendien heb ben wy wemg kansen weggege ven. Het is alleen jammer dat het veld hier smal is. Dat is altijd in het nadeel van de aanvallende ploeg." Sparta-Westlandia 0-1 (0-1). 37 Leo Schel levis 0-1 Bijzonderheden: invaller- scheidsrechter Joop Wijnholds hoefde m dit sportieve duel geen kaarten te trekken Sparta: Nederhand, Byl (6! De Pma Gomes), Van Vianen, Van DnyvenSodc, Pools,Vermaas, DaFonseca(B4 Vliet), Van Kneken; Spencer, Pmto. Den Otter (76 Si- dorov) Westlandia: Saarloos. Van de Berg, Groe nwegen, Van Marrewijk, Duyvestem, Schermer, Vgverberg (72 Rene van Sehie), Rick van Sciue, Schellevis, Vijverberg, Vis Door Ed Voortmeyer Rotterdam Lucky Ajax kennen we, een elftal met die naam bestaat zelfs echt; oud- Ajaeieden die links en rechts nog een balletje trappen. En kele DCV-supporters intro duceerden gistermiddag de titel lucky DRL. Inderdaad: DRL zwijnde toen Ben van Drunen in blessuretijd na een lange pass van Fred van Zon en een doorkopbal van Sacha Schalier met gestrekt been op de vertwijfelde DCV- goalie Edwin van Ooijen mocht afgaan en... passeren. Het naar de middenstip wij zende vingertje van de overi gens voortreffelijk leidende arbiter Van der Kilst bete kende voor de Riebom-briga- de vervolgens een niet meer verwacht cadeautje: 1-0. Van pure ellende vielen ze bijna één voor één om, de spelers van DCV. Een tijd lang dicht bij een verdiend gelijkspel, na 92 minu ten opeens met lege handen. Met afgunst bekeken de onfortuinlij ke Krimpenaren de snel in massa toenemende berg van DRL-spe- lers, met matchwinnaar Van Dru nen nu als fundament. De teleurstelling over het uit han den gegeven punt droop van het gezicht van Peter Brunings. „Ik baal hiervan als een stekker. Het is vooral frustrerend voor onze verdedigers, die de laatste wed strijden nogal wat tegengoals moesten incasseren, maar nu meer dan negentig minuten het hoofd boven water hebben gehou den. Die goal was trouwens ty pisch een voorbeeld" van Rotter damse bluf. Je kunt bij zo'n actie slechts gokken: de scheidsrechter fluit wel of de scheidsrechter fluit met. Ik ben er heilig van over tuigd, dat negen van de tien arbi ters die treffer hadden afge keurd," mijmerde de DCV-trainer en oud-doelman. Hoewel hij zich terdege raliseerde dat de Dt-nauwde zege nauwelijks aanleiding gaf om het hosanna aan te heffen vond DRL-collega Stanley Riebom deze op ^rond van het aantal scoringskansen 'onomstreden'. De dolgelukkige Spijkenisser gaf zelfs volmondig toe dat zijn ploeg voor rust niet best had gespeeld. Het sur place- en lange lellenspel van DRL was in die fase dan ook niet om aan te zien. Er zat te wei nig beweging in de Rotterdamse ploeg, die zich gelukkig mocht prijzen dat de technisch superieu re opponent vooral overtuigings kracht miste. De Krimpense for matie speelde te krampachtig. Te weinig met overleg en raffinesse. Het gevolg was een slaapverwek kende eerste helft, waarin de counterspecialisten uit Lombar dyen nog behoorlijke kansen kre gen. Ben van Drunen, een voortduren de plaag voor de vijandelijke ver dedigers, die hij meer dan eens de baas was, had in de twaalfde mi nuut bijna de 1-0 op zyn naam ge schreven. Zijn vuurpijl suisde echter rakelings naast en vervol gens lieten Sacha Schalier en de sterk acterende Gerard van Ro- sengarten het voor open doel af weten. Tegen de verwachtingen van DCV-preses Nol Braams junior in gingen zijn spelers na de pauze niet beter voetballen, eigenlijk een stuk slechter. Dat lag aan het krachtenverslindende spel, dat hen door het fysiek sterkere DRL werd opgedrongen. De gretig en dynamisch spelende Rotterdam se 'leeuwen' grepen het initiatief en joegen hun tegenstanders te rug op de eigen helft. Een door Michel Phielix over Van Ooijen gekopte bal leek in de 52ste mi nuut het verschil te zullen maken, maar invaller Mike Streur bracht met een onnavolgbare actie op de doellijn redding. Het verrassende was dat DCV in het vervolg bij uitbraken de mees te kansen creëerde. Maar in navolging van hun DRL-collega's in deel één lieten Danny Trouw borst en Michel van Wattum het nu schromelijk afweten. Vandaar dat het merendeel van de 600 toe schouwers vrede kon hebben met de zich steeds sterker aftekenen de 0-0. Doorzettertje Van Drunen besliste anders. DRLrDCVl-C(G-0),92 Ben van Drunen 1-0 Bijzonderheden: Arbiter Ronald van der Hilst, met afstand de beste man van het veld, gaf geel aan de DRL-spelers Ruud Rysdijk enMogammi Choua DRL: Seton, Mareo de Groot, Rgsdylt, Van der Linden, Choua, Van Rosengarten (77. Klein), Van Drunen, Van Zon, Gravelijn: Phiehx(86 Leeuwin), Schalier. DCV: Van Ooijen; Sedney (46 Streur), Ro nald Comelisse, Van der Reijdert, Joia; Marco de Groot, Den Boer, Weel, Van Watt um, Roos (79 Ruperti), Trouwborst (86 Treurniet). DRL's Edwin van der Lin den wordt in de rug gelo pen door Dan ny Trouwborst van DCV. Foto CorVos Door Sjoerd Bootsma Rotterdam De verwachtingen van HOV en Z /arte Pijl zijn dit seizoen een wereld van verschil. Waar HOV hoopt om de vierde klasse eindelijk te kunnen verla ten door middel van promotie, daar is Zwarte Pijl tevreden als hetaan de onderkant van de rang lijst niet hetzelfde overkomt. Het hoe en het waarom, dat werd gis termiddag aan de Bosdreef duide lijk. De Crooswykers, sinds giste ren koploper van 4 F, walsten met 7-0 over de bezoekers. „Dit zat er een keer aan te ko men," wist trainer André Wasi- man, „We hebben tijdens de win terstop nauwelijks kunnen trai nen, omdat we niet op de velden konden. Ja, we konden het bos rondlopen. De jongens hadden dat na drie keer ook wel gezien. Daarom hebben we deze eerste paar wedstrijden nodig om het rit me te hervinden. HOV deed het in elk geval goed doer ons niet te la ten voetballen. Zodoende kwa men wij niet in ons spel." Revalideren Wasiman weet nog niet of hy vol gend seizoen trainer van de vier de klasser is. De voetballer van Dordrecht'90 probeert al drie maanden te revalideren na een blessure aan zijn linkerknie. Het herstel vordert echter niet. Ook Hans Loovens, die ooit met SW tegenover het Excelsior van Wasiman stond, is met rond voor de nieuwe competitie. „Ik moet met het bestuur van HOV nog ove: enkele details praten." De trainer van de Bosdreef-club heeft in elk geval de sfeer mee. Hoewel het verzet van Zwarte Pyl giste ren te zwak was om als serieuze graadmeter te dienen, werd één ding wel duidelijk: het plezier in voetbal is weer terug. „Gelukkig troffen we in Zwarte Pijl een voetballende ploeg," be sefte Loovens, „De meeste tegen standers gaan direct met tien man achter de bal. Nu konden we ten minste lekker spelen. Alles gaat nog niet zoals het moet, maar het gaat wel steeds beter. We trainen ook hard op een onderdeel als bal circulatie. Daarnaast hebben we in Zwanenburg en Bontes tvtee spelers die belangrijk zijn voor de organisatie binnen het elftal. Die kunnen we goed gebruiken, zeker Maksutajvan HOV wordt vallen door Zwarte Pijl-li bero Steven Ebecilio. Foto Cor Vos als we naar de derde klasse wil len." HOV is als lijstaanvoerder een voorname kanshebber voor pro motie. Met nog dertien duels voor de boeg is het te vroeg om te spre ken van een uitgesproken favo riet. Kwalitatief doen de Crooswij- kers voor niemand onder Daar naast heeft de ploeg voldoende balans. Aanvallend staan de Rot terdammers zeker hun mannetje. Het doelsaldo van +22 zegt vol doende. Tegen Zwarte Pijl had HOV overigens wel de hulp van doelman Elgers Almeida nodig. Tot halverwege de eerste helft stond de thuisclub nog droog. Toen ging de goedwillende goalie by te eerste drie treffers niet vrij uit en leidden de gastheren bij rust comfortabel met 4-0. Na de pauze was van enig verweer nauwelijks sprake Enige opval lende speler was Ramon Kort- zorg, wiens aanvallende kwalitei ten by de kenners al langer be kend zyn. De aanvoerder kon doelman Alberto LarmzalÜ echter niet verschalken. Met die 'nul' was heel HOV dan ook best bly. HOV-Zwarte Pij! 7-0 (M). 26. R,chaxd Steen 1-0,29 Oswaldo Rosano Süva Neves 2-0. ,34 Jan Bontes 3-0,43 Hakan Agu) 4-0, 60 Richard Steen 5-0,70 en 84 NeesMak- sutaj 6-0 en 7-0 Bijzonderheden: scheids rechter Bart Hilt stond veel toe en hield de kaarten op zak. HOV: Larmzalli. Lugtmeijer, Zwanenburg, Steenbergen (46 Öudenhuijsen). De Jong, Bontes (fifi El Hamdaouil Nees Maksutaj Miftar Maksutay, Agul (66 Van der Graaf), Steen, Rosano Silva Neves. Zwarte PJjL' Almeida, Polak, Ebeciüo, Sa* bajo (BS Van der Est), Hoefraad, Hasnoam. Matias, Fotes, Ruperti, Kort2org, Sat (36 Van Engel) Zondag hoofdklasse Rotterdam Sportclub Feyenoord, dat door beker verplichtingen het restant tegen DOG niet speelde, zag koploper AFC'34 gelijkspelen tegen DWV; 1-1. Het gat tussen de clubs is twee punten. VCS liet ach in de Haagse derby door TONEGIDO afbluffen: 14. Zondag tweede klasse Leonidas bewees koploper Nieuwenhoom (7-1 winst op Sliedrecht) een goede dienst door EBOH met 1-0 te verslaan. De Dordtenaren hebben het binnenha len van de tweede periodetitel dan ook even moeten uitstellen. D: Leonidas-EBOH 1-0 {1*0). Brian Mo Ajok 1-0. De bezoekers konden op het veld van de concurrent pe riodekampioen worden. Leonidas heeft de strijd om een plaatsje in de top echter ook niet opgegevfen. Na het teleurstellende verlies tegen DFC werd de andere Dordtse formatie uit de tweede klasse een lesje in voetbal geleerd. Brian Mo Ajok zorgde met een lek ker doelpunt voor de verdiende zege. Zondag derde klasse Xerxes toonde zich tegen RKSVM van z'n beste kant door van een achterstand terug te knokken: 4-2. De eerste twee periodetitels van 3 B gingen wel naar Westlandia en Scheveningen. Overmaas viel vérder terug in 3 C na de 4-2 nederlaag bij UNIO. Coal krijgt het heel moeilijk om zich te handhaven in de derde klasse. Puttershoek versloeg de Rotterdammens met 3-1. LMO heeft na de winst met dezelfde cyfers op DBGC de hoop op een succesje nog niet opgegeven. B: Xerxes-RKSVM 4-2 (1-1). John van de Arend'(M, Edwin Eger 1-1John van de Arend 1-2, Patrick Rüter 2-2, Jeffrey Lang 3-2, Zico Ramos 4-2. Er was^ha de openingstreffer waarschijnlijk sprake van ónder schatting. De thuisclub werd pas in het tweede be drijf wakker geschud. Het herstelde zich prima. C: UNIO-Ovennaas 4-2 (1-1). Jeroen Boere 1-0, Ródney Dumee 1-1, Salim Kasudasi (eigen doelpunt) 2-1, Ber- no Brouwers 3-1, Silvester Hoogveen 4-1, Remco Koenen 4-2. De Varkenoorders verloren het hoofd, nadat zo voor de tweede maal op achterstand kwa men. D: LMO-DBGC 3-1 (1-0). Peter Theeuwen i-0, Patrick de Held 2-0 en 3-0, Wïlco Pulleman 3-1. Pa trick de Held bly ft een opvallende rol vertolken in de spits van LMO. Het duel werd na de pauze eenkwar tier onderbraken. DBGC-doelman De Konjsg; be moeide zich met een voorval tussen twee andelè Spe lers, waarna scheidsrechter Ben Ali het duel stilleg- de. Puttershoek-Coal 3-1 (2-0). Wim Los l-0.eh 2-0, PatrickMolendijk 3-0,Dave de Munnik3-1. Eeideelf- tallen speelden de laatste tien minuten met tienman. Tamar Okay (Coal) ging te hard door op doelveidedi- ger Peter van Efferen, waarvoor hij zijn tweede gele kaart kreeg. De keeper nam wraak met een kopstoot en kreeg eveneens de rode kaart. Zondag vierde klasse Soccer Boys veroverde in de vierde klasse E drie du re punten bij Moordrecht. CW liet zich in 4 F in de Charloise derby verrassen door DEH. HWD verspeel de in G een 2-0 voorsprong tegen koplopef, Ex- celsior'20. Meeuwenplaat (4H) vierde feest na de 4-1 victorie over WRW, *y> E: Moordrecbt-Soccer Boys 0-1 (0-0), Fahfar^Ëen- chamac 0-1. Het jonge elftal van de BleisWijkeis speelde slimmer dan het op de aanval spetende Moordrecht Soccer Boys vertoeft inmiddels; in de veilige middenmoot. F: DEH-CW 2-1 (1-1). Peter Mom 0-1, JeroemDeïho 1- 1 en 2-1. Een goede beurt van de thuisclub, die. pas enkele minuten voor tijd langszij kwam. De-Afred- strijd begon twintig minuten later, omdat de'aapge- we2en arbiter zich had afgemeld en een vervanger niet direct aanwezig was. SV Ommoord-AntibdrBhri 1-2 (1-0). Eric Hartman 1-0, Frank Fraza l-'teEüWin Rein 1-2. Ommoord was op de goede weg. Töeh de thuisclub Martin Weerheim met een gecompliceerde beenbreuk verloor, waren de Ommoorders uiteraard van slag. Antibarbari profiteerde dankbaar van die omstandigheden. - G: Steeds Volhardec-Aeolus l-l(l-l).LloydWynalda 0-1, Serge Posthoorn 1-1. Een rommeMge wedstrijd, die geen winnaar verdiende. Het betekende he't vier de puntje voor de thuisclub. HWD-Excelsior1202-3 (2-1). Ronald Frehé 1-0 en 2-0, Jurgen van Dun 2-1, Ri chard van de Meer 2-2, Jurgen van Dun 3-2, UWD leek aan de hand van Ronald Frehé op rozen te zit ten. De Schiedammers, die zich langzamerhand'Aan de interne perikelen lijken te herstellen, herstelden zich echter opvallend. Excelsior^O is weer koploper. De bezoekers die zwak begonnen herstelden zich goed. Schiebroek'94-EDS 0-0. Een spannende Wed strijd, met als uitblinkers de beide doelverdedigers. Beide teams schoten met het ene punt weihig.bp en zag de concurrentie uitlopen. H: Meeuwenplaat-WRW 4-1 (2-ï). Aijen Broeders 1-0, Skip van Seventer 1-1, Rob van Gilst 2-1, Arjen Broe ders 3-1Rob van Gilst 4-1. Het countervoetbal'yan de thuisploeg was zorgvuldiger dan dat van debezbe- kerSo De Hoogvlieters waren blij met de dure RÜhten, WRW verloor zag de aansluiting met de subtof#-' Districtsbeker Sportclub Feyenoord haalde met moeite de vblgènde ronde van het toernooi om de districtsbeker. Pas vlak voor het einde schoot Marco van Brouwershaven vanaf de stip het enige doelpunt binnen bij Bolnes zaterdag: 0-1. Danny Kalden en de teruggekeerde Mi chel Spierings vielen met blessures uit. Sparta 2 werd in Oud-Beijerland verslagëö door hoofdklasser SHO: 4-2. Barry Dubbeldemaji trof twee keer de roos voor de reserves. SMV Hiilegers- berg verloor door een late treffer van Jos van Eek bij Rozenburg. Scheidsrechter Adne Letterman toonde de Rotterdammers Augen Jones, Jendel DóiÉn èn Berry Brandenburg de gele kaart. Carlos deXeon mocht na twee kartonnetjes voortijdig infü&ken. Marco van Velzen kreeg na afloop wegens bö&Sgmg van de arbiter nog rood. i BeMusschen zegevierde met 1-0 bij SVS. Daftrfy van 't Wout maakte vanuit een strafschop vijf minuten voor het einde het doelpunt. Zyn broer Marii^riel na een klap van SVS'er Gert Stubbe (rode kaart>|eblés- seerd uit Diens teamgenoot Patrick van Nerumjiad in het eerste bedrijf met twee keer geel reeds heiveld geruimd. RVVK won na strafschoppen vanUHW. De stand na 96 minuten was 1-1. Excelsior M vfjfsfóeg Zevenhoven met 4-1, rV-W*'

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 7