134 Middenstander ergert zich aan slechte imago van binnenstad Wapen van Maassluis viert jubileum met cd 'De Uitspraak' ;fe"' Ir. Waardevolle tradities Knutselfeest in De Blauwe Brug Bouwplannen voor scholen ter inzage Laatste tentoonstelling 'Maaslandse Kunst' Rotterdams Dagblad Vrijdag 28 februari 1937 Ongeveer half twee in de middag was het vorige week. toen ik op mijn schouder werd getikt door een collega. „Daar beginnen ze zo met het zeven-uur-joumaal voor Pakistan," We staan op dat moment midden in de Newsroom van het BBC Tele vision Centre in Londen. Twee strepen op de grond, achter een stoel, waarvan de rugleuning is volgeplakt met allerlei papiertjes vol waar schuwingen, geven aan dat op dit deel van de rommelige zaal een ca mera gericht staat. Een lichtje aar, de wand waarschuwt dat het eerste avopdjoumaal van BBC World voor de Pakistani is begonnen. De nieuwslezeres op de beplakte stoel spreekt de Aziaten toe. Naast en achter haar werken andere BBC-medewerkers aan. de samenstelling van volgende uit zendingen. Ze lezen of schrijven teksten, beoordelen beelden of be spreken de aanpak van een nieuwsonderwerp. Tussen de bureaus is weinig loopruimte. Aan de zijkanten staan kasten met naslagwerken en onder het mede delingenbord ligt een wereldatlas opengeslagen op de bladzijde met een kaart van Zuid-Engeland. Tegen een van de wanden hangen klokken, die aangeven hoe laat het in de verschillende steden van de wereld is. Na het journaal voor Pakistan volgen die voor India, Thai land, China, Japan, Australië. Over ongeveer 18 uur zal Europa aan de beurt zijn. Klokje rond worden hier nieuwsuitzendingen gemaakt Als leden van de Rotterdamse Journalistenvereniging zijn wij deze vrijdag te gast van BBC World. Het past goed in het programma van onze Londen-trip en de Engelse televisiemakers tonen ons graaghun werkwijze nu ze in Nederland voet aan de grond proberen te krijgen. Bij wjjze van proef komen ze thans ook op de kabelnetten van Rotter dam en Schiedam door. Waarom niet in Vlaardingen is mij onduide lijk. De op waardevolle en traditioneel goede wijze van zorgvuldige BBC- joumalistiek samengestelde nieuwsuitzendingen en documentaires zouden hier niet misstaan. De op commerciële basis geschoeide nieuwe televisiemaatschappij bouwt voort op de rijke ervaring van BBC World Service als internationale radiozender, Hoewel, en dat be seffen ze daar in Londen best, wij ook al door de voor Engeland ge maakte BBC1 en BBC2-uitzendingen aardig bediend worden. Heen en weer met de Harwichboot van Stena Line maakt ook deel uit van onze trip. Je kan het zien als het afscheid van een oude traditie, de mini-cruise met tweemaal een overnachting op de veerboot naar Engeland. Immers, vanaf 2 juni zet Stena Line op dit traject veel snellere HSS-catamarans in, die je in 3,5 uur overvaren. Die hebben maar een passagiersdek en geen hutten of slaapstoelen meer. Wat blijft, voor wie geen auto meeneemt, is de traditionele treinreis van en naar Londen met de aloude Great Eastern Railway Company. Op de terugreis moetje opletten om op Maddington over te stappen naar Harwich International. Anders kan je, net als ik deze keer, in Ipswich tot de ontdekking komen dat je een station te ver in een stil staande trein zit. Geen nood overigens want die trein rijdt even later weer terug nae/ het overstapstationnetje, Traditioneel met keurig geverfde gietijze ren spanten, klassificaties in wachtkamers en een kleine pub aan het eind. Daar haalde ik een pint om de wachttijd te doden, waarvan ik tfehelft liet staan toen de trein naar Harwich vijf minuten eerder arriveerde dan aangekondigd. Ik wilde geen risico lopen, pakte mijn koffer en stapte ïn. Op dat moment tikte weer iemand op mijn schouder. Het was geen collega maar de barkeeper uit de pub. Hij had het door mij achterge laten bier in een plastic bekertje gegoten. Voor onderweg. BEN VAN HAREN In het wijkcentrum de Blauwe Brug wordt van 3 tot en mei 6 maart het kinderfilm- en knutsel feest ge houden. Kinderen van zes toten met twaalfjaar kun nen iedere dag een spetterende film- en knutselaeti- viteit beleven onder leiding van enthousiaste vrijwil ligers. De kosten bedragen 2,50 gulden per dag, een passe partout (voor alle vier dagen geldig) kost slechts 7,50 gulden. De kaarten kunnen van te voren worden ge kocht bij de receptie van de Blauwe Brug aan het Bachplein 590, De openingstijden zijn van maandag tot en met vrij dag van 9,00 tot 12.30 uur tot 13.00 tot 16.00 uur. Er worden maximaal zestig kaarten per dag verkocht. Meer informatie: (010)4701049. De bouwplannen die voor vier voormalige schoollo- caties in Maassluis zijn ingediend, liggen tot maan dag 10 maart voor belangstellenden ter inzage in het stadhuis, Het gaat om de woningbouw aan de Ple vierstraat/Kievitstraat, het Vonderpark, Tooroplaan/ Blommerslaan en Kwartellaan/Korhoenstraat. Om nieuwbouw mogelijk te maken, moeten de bestem mingsplannen worden aangepast. De artikel 19-pro- cedure uit de WRO maakt het mogelijk dat de bouw plannen sneller kunnen worden gerealiseerd. Zo'n twee jaar gelden zijn de eerste nieuwbouwplannen gemaakt. De in onbruik geraakte schoolgebouwen werden ge sloopt. Bij drie van de vier locaties gaat het om aan vragen voor de bouw van eengezinswoningen. Aan de Tooroplaan zouden twintig eengezinswoningen moeten komen, aan de Bosboom/Toussaintstraat (Vondelpark) 51 en aan de Plevierstraat 32, Voor de locatie aan de Kwartellaan/Korhoenstraat is een an der soort bouwplan ontwikkeld. Het gaat hier om een woongroepvorm voor ouderen. Iedereen kan gedurende twee weken op de bouw plannen reageren. Bezwaarschriften kunnen schrif telijk worden ingediend bij het college van burge meester en wethouders, Postbus 55,3140 AB Maas sluis. Na de geslaagde tweejaarlijkse tentoonstelling in ge bouw Tavenu van Maaslandse Kunst', is het de beurt aan Gwénaële Diascorn. De Frangaise, geboren in 1957 in Bretagne, heeft de eer de zesde en tevens laatste tentoonstelling van het seizoen '96-'97 voor haar rekening te mogen nemen, Diascorn exposeert in Maasland met schilderijen en ruimtelijk werk. De opening is vandaag De expositie duurt tot en met 23 maart. Dat de kunstenares aan zee geboren is, komt in haar werk tot uiting. Maar de laatste tijd is zij ook met bomen bezig geweest. Op de expositie in het aan het Pynasplein gevestigde Tavenu, zijn van haar on dermeer schilderijen te zien in gemengde techniek op papier en hout, aquarellen, schetsen, keramiek en karton objecten. De openingstijden: dinsdag t/m donderdag van 3 tot 5 uur en m het weekeinde van 2 tot 5 uur. De toegang is, zoals gebruikelijk, gratis. Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, DanlëlSe Hermans, Desireevan der Jagt, Mariëtte Olsthoom, Jan Rozendaal. Over de Vesten 3, 3116AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Sander Son nemans Telefoon 2732700 4004310 Door Desiree van der Jagt Schiedam De loop zit er dan misschien nog niet goed in, maar over klandizie hebben Piet en Judith, de eigenaren van Fromagerie Chez Pierre, niets te klagen. „De binnenstad wordt veel te negatief benaderd. Er komen hier weieens men sen binnen die vragen of we veel spullen moeten weggooien, omdat ze er vanuit gaan dat er niet veel klanten komen. Dat is echt complete onzin/' zegt Piet van Dongen fel Piet en Judith ergeren zich groen en geel aan het negatieve beeld dat rond de Scfiiedamse binnen stad hangt. „Het gaat dadehjk van kwaad tot erger. Als we niet op passen wordt iedereen in een ne gatieve spiraal meegetrokken," vindt hij. De winkeliers zouden volgens de twee jonge ondernemers veel meer het heft in eigen handen moeten nemen. „Ga uit van het positieve, zorg dat je winkel er goed uitziet, want daar kunnen al leen maar positieve dingen uit voort komen. Als overal op de eta lages maar het woordje uitver koop staat, dan krijg je onherroe pelijk een dumpimago. Vandaar dat wij ook niet meer werken met aanbiedingen." Piet en Judith hebben sinds sep tember 1995 een verswinkel aan het Broersveld. Ook in het begin hadden ze aanloopproblemen, maar sinds een half jaar zijn ze dik tevreden. Op werkdagen heb ben ze vaste klanten en die wor den in het weekeinde nog aange vuld met passanten. Maar het tot versstraat omge doopte gedeelte van de Nieuwe Passage blijft achter, dat besef is er ook bij Van Dongen. „Oke, bij het bestraten zyn ze vergeten het zand tussen de stenen te doen." Maar ook is er leegstand in het Broersveld. Net een week geleden sloot de Hema de deuren van de gebakkraam in de versstraat. Vol- Piet van Dongen van Fromagerie Chez Pierre is het slechte Imago van de binnenstad zat. „De winke liers moeten eens van het positieve uitgaan." Foto Roei Dijkstra gens Van Dongen is dat voor een groot deel ook aan de winkelier zelf te wijten. „De Hema had een jaarcontract, maar heeft er eigen lijk nooit zelf iets aan gedaan om hier wat van te maken. Uiteinde lijk moeten de winkeliers toch zelfzorgen dat de klanten worden aangetrokken," is zijn mening. Dat besef moet wel doorklinken bij alle winkeliers, want De Nieuw Passage, de Hoogstraat en de Broersvest moeten volgens Van Dongen niet los van elkaar wor den gezien. „Eigenlijk moet hier een soort promotor komen, die met allerlei activiteiten het pu bliek kan aantrekken." Met zijn eigen bedrijf gaat het steeds beter, maar net als de meeste winkeliers hikt hij wel aan tegen de hoge huur. „Dat is voor velen toch een probleem. Die hu ren zijn gebaseerd op een bepaald aanloopcijfer van klanten en nu die niet komen wordt het voor sommige bedrijven gewoon moei lijk." Ais die negatieve spiraal niet snel wordt omgezet, ziet Van Dongen nog maar één oplossing. „De huren moeten naar beneden, anders krijg je als de contracten verlengd moeten worden een enorme leegstand. Dat zou echt funest zijn," zegt hij. Het zal even duren voordat de binnenstad goed zal lopen, maar Piet en Judith hebben wel goede verwachtingen. „Het kan niet zo zijn dat nu in één keer alles goed moet zijn. Ze konden Keulen toch ook niet in één dag bouwen." Door Anke van Bree Maassluis Ze zijn een begrip in Maassluis en ook in binnen- en buitenland geniet de drumfanfare Wapen van Maassluis grote be kendheid. In Maassluis zijn zij de enige band die lopend en op eigen initiatief regelmatig straatoptre dens verzorgen. Vorig jaar waren dat er alleen al in Maassluis twaalf. De drumfanfare Wapen van Maas sluis is in 1972 opgericht in Maas sluis en is ontstaan dooreen fusie van twee verenigingen. Bestuurs lid Daan van der End is al vanaf de oprichtingsvergadering bij de band betrokken. Tijdens de nieuwjaarsviering werd hij al flink in het zonnetje gezet. Hij speelt al vanaf het begin de trom en heeft de eerste beginselen nog van zijn vader geleerd. Het is volgens de bestuursleden tekenend voor de goede sfeer dat deze band een vaste kern van spe lers heeft die ook al zo'n vijftien jaar bij de vereniging zijn aange sloten. Het is ongetwijfeld prima voor de saamhorigheid geweest dat de leden samen het gehele clubgebouw hebben verbouwd en opgeknapt toen dit ruim vier jaar geleden hun nieuwe repetitie ruimte werd. Ter gelegenheid van het vijfen twintigjarig jubileum wordt een compact disc uitgebracht. Ook uit het publiek is er veel vraag naar. Afgelopen maandag is het eerste exemplaar aan burgemeester J. Sterkenburg overhandigd. Van der End cn dc bestuursleden Remco Inpijn en Jan Groeneveld vertellen met enige trots dat de vereniging nog steeds groeit en bloeit, want niet alleen het leden tal is gegroeid tot 36, maar ook het niveau is aanzienlijk hoger ge worden. Eredivisie Nieuwe leden zijn altijd van harte welkom, zo laten de feestvierende Het Wapen van Maassluis wordt gekenmerkt door een goede sfeer. Foto Roei Dijkstra bestuursleden weten. Die kunnen meestal binnen de vereniging hun opleiding krijgen. De betrok kenheid met het bedrijfsleven en de gemeente Maassluis is groot en de band wordt daarom bij tal van festiviteiten gevraagd, zoals de avondvierdaagse en de intocht van Sinterklaas. De band neemt tevens regelmatig deel aan con coursen en speelt sinds jaren in de hoogst mogelijk eredivisie voor drumfanfares. Dirigent Marcel van Raay zwaait al sinds 12,5 jaar op inspirerende wijze de scepter en dit leidt met alleen tot goede resultaten, maar ook tot de saamhorigheid en ge zelligheid, hetgeen bij bestuur en leden hoog in het vaandel staat. Slagwerker Pim is met 2ijn elf jaar het jongste lid en slaat keurig zijn partijtje mee op de trom. Van Raay zelf maakt alle arrange menten en op de repetitie-avond is daarvan al een fraai stukje te horen. „Nog een keer, de opmaat was ongelijk," en zonder com mentaar reageert de band op zijn aanwijzingen. „Goed zo, nog wat meer voordragen, maar verder moet het zo lukken." De discipli ne en concentratie van de greep is groot en volgens Daan -was dat ook bij de opname van de cd een reden voor complimenten van de technici. Hoogtepunten in de afgelopen ja ren waren onder meer het optre den bij de Taptoe van Breda, de Sterrenpiaybackshow van Henny Huisman en de optredens in. Parijs waar grote aantallen men sen de straat op kwamen om naar de muziek te luisteren. Op de cd 'A Musical Adventure' zijn Engels getinte marsen, nieu we nummers uit de show en selec ties uit bekende musicals als The Phantom en Les Miserables te be luisteren. Bestuurslid Remco In- pijn merkt op dat ook de opname van deze cd heel bewust in het Maassluise Schuurkerktheater is Wijze, originele, typerendeduraze en opvallende uitspraken van be kende en onbekende streekgeno ten, m februari gehoord door ver slaggevers uan liet Rotterdams Dagblad. Oudere cynische Schiedammer zegt op een vrijdagmiddag op de Markt, als even na een uur een jong, stralend nieuw echtpaar de trappen afdaalt, tegen zijn buurman die het romantisch tafe reel ook gadeslaat: ,/t Is toch al tijd maar afwachten wat je trouwt, hè?" Burgemeester Sterkenburg-Ver- sluis lijdt een nederlaag over de plaats van de toekomstige brand weerkazerne in Maassluis, Ook van de PvdA krijgt ze geen steun Volgens PvdA-fractievoorzitter P. Kromdijk moet de burgemeester het maar van de zonnige kant be kijken: „Voorzitter, u weet dat wij oppositie zijn. Ons vertrouwen had u al niet, dus u kunt het toch niet meer verliezen." Van de spierballentaal van burge meester Sterkenburg san de raadscommissie is Kromdijk met onder de indruk. „Wij nemen af stand van uw wee-uw-gebeente- randvoorwaarden." Wethouder Storm doet of hij het verkeerd verstaan heeft: Wat zegt u, wee uw gemeente?" Kromdjjk: „Dat maakt geen verschil. Het rammelt soms allebei." PvdA-lid en oud-senator J. Si mons wil het woord nemen tij dens de ledenvergadering van de Schiedamse PvdA. Van achter de bestuurstafel verzoekt voorzitter C. Zijdeveld Simons eerst naar vo ren te komen om de microfoon te grijpen. Simons, op dat moment nog kandidaat voor een nieuwe bestuursfunctie, verbergt zijn am bities met als hij naar voren loopt. „Hoe ver wilt u dat ik naar voren kom?" Hoe maak je politiek toegankelijk voor jongeren? Nou, in elk geval niet door ze als schoolleiding mar een vergadering van de raads commissie voor sociale zaken en welzijn te sturen. Maar drie mei den van een jaar of 17 moesten de ze maand wel. Het ging over het PIN dat opging in het PEC, wat weer onder de ROC gaat vallen. Zelfs toen een behulpzaam raads lid de afkortingen uitlegde: Pro ject Integratie Nieuwkomers, Plaatselijk Educatief Centrum, Regionale Opleidingen Centra, maakte dat er met veel beter op. Ze schreven blaadje na blaadje vol van hun schrijfblok. Maar de vraag aan het eind van de verga dering was veelzeggend: „Waar ging het nu eigenlijk over?" Drugsdeskundige van de politie Rotterdam-Rijnmond was deze maand in Vlaardingen om de frac tievoorzitters van de politieke partijen en de burgemeester het één en ander te vertellen over drugs. Daarbij kwam uiteraard ook de xtc aan de orde. Het in de uïtgaanswereld populaire pilletje beeft een stimulerende en be wustzijnsverruimende werking. „Behalve dat het alerter en wak kerder houdt, word je ook aardi ger. Tegenstellingen vallen weg." En na een korte stilte, vervolgt hij: „Het zou eigenlijk niet zo'n gek pilletje zijn voor politici." De WD-fractie in de Vlaardingse gemeenteraad blijft wat lang weg van een schorsing tijdens het de bat over wel of met parkeren op het Veerplein. PvdA-fractievoor zitter Annie Attema quasi veront rust tegen parkeerwethouder Ton van der Steen: „Ik zou maar even buiten gaan kijken Ton, want de WD-fractie is de keien rond het Veerplein aan het wegslepen zo dat de auto's erweer op kunnen." De SP in Vlaardingen staat er vooral om bekend dat de partij overal tegen is. Ook tegen de sloop van woningen. Maar als dan het voorstel ter sprake komt om de vergoeding te verhogen voor mensen die hun woning uit moe ten (zoals in de Westwijk) omdat deze tegen de vlakte gaat, ver zucht spreekbuis A. Vugts: „Ik ben bang dat we hier wel voor moeten zijn." D66-raadsIid Leo den Hoedt heeft in de Demokrant van de Vlaar dingse afdeling van zijn partij een Vrijdag 28 februari SCHIEDAM Theater De Teerstoof. Comeoy Ex plosion, 20.30u. Filmhuis. Nwon, 21.30u. Podium. Vnjdag-avond cd's, 21.00u.Bibliotheek Bach plein. Schnjversavond met hafid Bouazza. Aanvang 20.15 uur. Wc Dreesplein. Kleding- en speelgoed beurs. 9,00 tot 11.00 uur. VLAARDINGEN Dc de Bijenkorf. Bloemstukken ma ken. Muziekcentrum OpMaat. Voorspeelavondblokfiuit, 19.00uur. MAASLAND Tavenu. Opening tentoonstelling 'Maaslandse kunst', u. ROTTERDAM Dansateliers. De Rotterdamse Dansgroep, 20.30u. lantaren 1. (M£AT),21u, Lantaren2.Zero,21u. Rotterdamse Schouwburg Gr 2. Nederlands DansTheaterl,2Q.15u. Kl.z. Het huis van Bernards Alba, 2C.30U. Zaterdag 1 maart SCHIEDAM Teerstoof. Postbank Klemkunstfes- trval. Aanvang 20.30 uur. De Harg. BertMante. Grote of SintJanskerte Gemengd koor Senectute en Kees Passchier, koororgei, 15.00u, De Amsteibron. Voorronde Nederland se Karaokekamptoenen vanaf 20.00 uur. Filmhuis. Nixon, 20.3Gu. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Back in Town. Het Groot, 20.00u. MAASSLUIS Groote Kerk.Bachcantate, 19.00u. TheaterSchuurkerk. Kikf Heessels, 20.30u. HOEK VAN HOLLAND De Hoekstee. Hookstock II,De Hoekstee, grote zaal The Clarks. Aanvang20.00 uur. ROTTERDAM Lantaren 1. (MEAD. 21u. Lantaren 2. Zero, 21u. Rotterdamse Schouwburg Gr.z. Nederlands Dans Theater 1,20.15u. KI 2. Hethuisvan BemardaAIba, 2Q.30U. Bioscopen gedaan om vooral een geheel Maassluis product te kunnen ma ken. Twee dagen heeft Het Wapen van Maassluis over de opname ge daan en volgens het bestuur wer den stukken meerdere keren op genomen om alleen de allermooi ste op cd te kunnen zetten. De le den werden dinsdag totaal verrast toen zij eerst per touringcar naar een andere plek werden vervoerd en daar de cd kregen uitgereikt. De officiële presentatie van de cd voor de Maassluizers is zaterdag 1 maart om 20.00 uur in zaal De Ark waar de band ook een aantal num mer van de cd zal laten horen. De cd is vanaf 8 maart te krijgen. stukje geschreven over de ont wikkelingen van sport in de Broekpolder en de verhuizing van het Shell-sportpark. Hy ziet nog wel wat problemen en komt tot de slotconclusie 'dat er nog heel wat water door de Vlaardingse Vaart zal stromen voordat dit mul tifunctionele sportcomplex verre zen zal zijn in de Broekpolder', Dat kan inderdaad nog wel een tijdje duren in aanmerking geno men dat het water in de Vlaar dingse Vaart niet stroomt. Het Maassluise WD-raadsiid L. de Zeeuw had afgelopen week bij de commissievergadering stads en milieubeheer een paar op drachten meegekregen ^an zijn fractievoorzitter J, F. Scheerstra. Als hij voor de derde keer een lystie met vragen voor moet gaan lezen, leidt hij in: „Ik heb weer wat vragen ontvangen van de op- pergoeroe." Na de eerste drie, van anderhalf A4-tje vol, zegt commis sievoorzitter J. Storm: „Stop maar, ik heb de vragen ook en zal die meenemen in mijn beant woording. Dat scheelt u weer een voorleesbeurt." ROTTERDAM Calypso 1: "The portrait of a lady' (16) dag. 18.15-21.15. Calypso 2: 'Secrets and lies' (ai) dag.12.45- 15.30-18.15-21.15. Calypso 3: 'Mtcrocosmos' (af) dag.13.15-16- 18.45-2,1.30, Cinerama liThefi ret Wives Club" (al) dag,13.15-16- 18.45-21.30. Cinerama 2: 'Ran som' (16) dag.18.45-21.30. Cine rama 3: 'EWta' (al) dag. 12,15- 15.15-18.15-21.15. Cinerama 4: The long kiss goodnight" (16) dag.18.45-21.30, do.vr.ma.di.ook 13.15-16. Cinerama 5: The nutty professor1 (al) dag, 13,15-16- 18.45. 'Daytight' (12) dag.21.30. Corso: '101 echte Dalmatièrs' (al) dag. 13.15-16-18.45. The Glim- merman* (16) dag.21.30. iuiax Theater: 'Ring of fire' (al) dag.14- 16. 'Special Effects' (al) dag. 13-15. 'Star Trek: First contact' (12) dag.18.30-22. 'Microcosmos' (al) dag.17-20.30. 'Space Jam'(al) za.t/ m wo. 11.15. Venster 1: 'ün air de familie' (al) dag. (beh. ma.) 19,30- 22, do.vr.zo.wo. ook 14.30. 'Kolya *al) ma.20. 'Sneak Preview' ma.22.30. Venster 3: 'From the journals of Jean Seberg' (16) dag, 20. Trees Lounge' (16) dag.22, do- .vr.wo. ook 14.30. Venster 4: 'Bound' (al) dag. 19.30-22. Venster 2: Tnal on the road' (ai) ma.di- wo. 19.30, do.vr.zo.wo. 14.30. 'A bout de souffle' (al) do.zo.19,30. 'Saint Joan' (al) do.vr.21.30. 'Uiith' (al) vr.za. 19.30. 'Les hautes soritu- des'(al)zazo.2Ï,30.zo.l4.30(V3). 'Jean Seberg, Amencan actress, ma- .di.wo. 21.30. Lumfère 1: Therelic' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lumière 2: 'Ransom' (16) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Lumière 3: 'The first wives club' (al) dag. 18.45-21.30 do.vr.ook 13.15-16, Lumière 4:Dragonhead' (al) dag. 13.15-16-18.45-21.30. Rexane: 'Her name was Usa' (16) do.t/m 20- .doorl.voorst. 'Up and coming' (16) ma.t/m wo. doorl.voorst. Pathé 1: 'Space Jam' (al) dag.ll.35(beh.za- .zo.)-13.45*15.50-17.55-20- 22.05. Pathé2: 'StarTrek: first con tact' (12) dag.11.15-14-16.30-19- 21.35. Pathé 3: The mirror has two taces' (a!) dag.18.40-21.25, do .vr.ook 11.15-15. Pathé 4: 'Romeo Juliet' (16) dag.11.45-14.55- 18.05-21,15. Pathé 5: '101 Dal matians* (al) dag.11.10 (beh.zo.)- 13.30-16-19-21.30.Pathé 6: 'Shi ne* (al) dag. 16.25-18.50-21.20, do.vr.ook 11.20-13.50, Pathé 7: The English patient' (12) dag.11.05-14.20-17.35-20.50. Nachtvoorstellingen: Lumière 1; Therelic'(16)vr.za.00.15. Lumière 2: 'Ransom' (16) vr.za. 00.15. Lu mière 3: 'Space Jam' (16) vr^a. 00.15. Lumière 4: The Glimmer- man' (16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Calypso 1: '101 echte Dalmatiëre'dag.13.15-16. Ci nerama 2; 'Space Jam'dag.13.15- 16. Cinerama 4: 'Matilda' za.V m.wo.13.15-16. Lumière 3: 'De klokkenluider van de Notre Dame' za.t/m wo. 13.15-16. Pathé: 'De klokkenluider van de Notre Dame' za.t/m wo.H.30-13.45-16. 'De avonturen van Pinokkio' za.t/m wo.11.40-13.50. Venster 4: 'Rüdy Racebig'zo.ma.dlwo.14.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3