20
r.v
Rotterdams Dagblad
Maandag 3 maart 1997
Uitslagen
KNVB Zaterdag West XV
Hoofdklasse A: ARC-Schpveningen 24.
Quick Boys-Kozakken Boys ]-3. KloeUnge*
FC Lisse 3-3, Noordwyk-Vsere 4-0, Achilles
Veeen-ASWH 1-1, Hoek-Katwyk 0-0, Heer-
jansdam-Rijnsburgse Boys 0-2.
Schevenm, 15-36 Kozakken B 14-21
ASWH 15-26 Bijnsb.Boys 14-18
Nbordwyk 15-26 ARC 14-17
AchiUesV 14-25 Quick Boys 15-16
FC Lisse 15-25 Woetinge 15-12
Katwijk 15-24 Veere 15-10
Hoek 15-22 Heerjansdam 15-10
Scheveningen periodekampioen
Hoofdklasse B: Rozenburg-Marken 0-1,
Zwart Wit"28-IJsselmeervoge]s (W), GVW-
DTS'35 7-0, Huizen-DOVO 1-1, Bennekom-
Barendrecht 1-0, Voiendam-Capeile 1-2,
SHO-Excelsior M 2-0.
GWV 15-28 Bennekom 13-19
Capelle 36-27 Barendrecht 15-19
SHO 15-26 Marken 15-18
Huizen 15-23 DOVO 15-17
IJsselmeerv. 15-23 Volendam 15-16
Rozenburg 14-21 Excel si or M 15-14
Zwart W28 15-20 DTS'35 14-5
SHO periodekampioen
Hoofdkla5S«C:Olympia'28-BlauwWit'341-
1, Be Quick'20-Elburger SC2-2, Elevo Boys-
Drachtster Boys 0-1, HZVV-Ufk 2-3,
Spakenburg-WOG 2-3, DOS Kampen-ACV
0-1SDC Putten-Genemuiden 1-1.
Eerste klasse B: VitesseD-VVORl-l,Dexjo*
Excelsior P 2-1, Strijen-Montfoort 1-1,
DOTO-NS W3-4,TerLeede-Ajax 1-0, Sport-
lust'46-ZwaluwenVl 1-0.
TerLeede 14-36 Montfoort 14-16
VVOR 14-26 Vitesse D 14-15
AJAX 14-25 NSW 14-15
DEVJO 14-21 Excelsior P 13-13
Strijen 13-17 DOTO 14-13
Zwaluwen VI 14-16 Sportlust'46 14-13
Ter Leede periodekampioen
Eerste klasse C; Groote Lindt-Yereeke 1-2,
GoodLuck-Roda Boys l-3,Ocslkapel!e-Dm-
teloord 1-0, Wilhelmina'26-Spijkenisse 0-0,
Altena-BLC 54LRWH-WGZ 1-1.
RWH 14-26 Groote Lindt 14-20
Altena 15-26 RodaBoys 14-17
Dinteloord 14-25 Yerseke 15-17
Spijkenisse 15-24 OostkapeUe 13-16
Wilhelm'26 13-22 Good Luck 13-10
WGZ 14-22 BLC 14-2
Spijkenisse periodekampioen
Tweede Klasse C: Deltasport-HVO 2-0,
Monster-KMD 3-0, KRV-HBSS 2-2, Lyra-'s-
Gravenzande 0-0, Naaldwijlt-Xenxes 1-1,
DSVP-RCL1-0.
Monster 14-29 LYRA 14-18
KRV 14-28 Deltasport 14-17
KMD 14-21 HVO 14-16
DSVP 15-21 's-Gravenz. 15-14
Xerxes 13-20 Naaldwijk 13-11
RCL 14-19 HBSS 14-10
KRV periodekampioen
Tweede klasse D; Jodan Boys-Stellendam
1-0, Smitshoek-Bolnes 0-2, Spirit-Rijsoord
2-2, Zevenhoven-TOGR 0-3, Floreant-Hei-
nenoord 1-1, Nieuw-Lekkerland-ROH-
DA'76l-3.
Rijsoord 13-29 Zevenhoven 14-17
TOGR 14-29 Heinenoord 14-16
Stellendam 14-26 NwLekkerl 13-14
Spirit 14-22 Jodan Boys 13-12
Bolnes 13-19 Smitshoek 14-12
ROHDA76 14-18 Floreant 14-12
Derde k|||F!BrimW-Die«lB5^,
MaasdijkJAC 4-0,
NootdoJöUèiHoekK Boys-PECDenaaag
0-1, SV35-Honse]ersdijk 2-8, Dwsdumen-
"BMT1-L
DieHaghe 153Ï2 Maasdijk 15-1B
Honselersd. 15-30 BMT 13-17
•s-Gravenz SV15-30 MW27 14-14
PECDHaag 13-27 loos duinen 14-»
JAC 14-24 Nootdorp 15-10
Hoekse Boys 15-19 SV35 14- 9
Honselersdijkperiodekampioen
Derde klasse C: De Zwervers-Groen Wit R
0-2, Leonidas-Öergambacht 5-3, Soccer
Boys-SrVEO'60 2-1, Be Fair-WDS 2-0,
Schiebroek"94-CrON 1-3.
Soccer Boys 14-33 GroenWit R 14-20
De Zwervers 14-28 Leonidas 14-15
CION 14-28 Reeuwijk 13-14
BVCB 13-23 SIVEO'60 14-14
WDS 14-23 Schiebroek'94 14- 8
Be Fair 14-21 Bergambacht 14- 3
WDS periodekampioen
Derde klasse D: ZBVH-Zuidland 0-4, SSS-
NBSVV 3-1, SC Botlek-WK 4-5, Gouds-
waardse Boys-GOZ 0-2, NTVV-Rijnroond
Hoogvliet Sport 0-0. PPSC-DVO'321-0.
WK 14-34 PPSC 13-17
RHS 14-30 SC Botlek 14-15
SSS 14-26 DVO'32 14-14
NBSW 14-21 NTW 14-14
Zuidland 14-19 ZBVH 13-12
GOZ 14-19 Gouiw Boys 14-12
WK periodekampioen
Vierde klasse A: Linschoten-BUuwZwart 6-
0, Lugdunum-Abbenes 4-4, Koudekerk-
Zwammerdam4- l,Berkel-MVKV 0-2,Moer-
kapelle-LSVWO 0-1. Woubrugge-Aar-
landerveen 5-2.
Lugdüntnn 13-29 Linschoten 14-17
Moerkapelle 14-28 Abbenes 15-16
Berkel 14-24 Koudekerk 15-16
LSW70 14-23 BlauwZwart 13-14
MVKV 15-23 Woubrugge 15-13
Aar tanden,' 14-19 Zwammerd- 14- 8
Vierde klasse C: GGK-Oudewater 0-3,
Schoanhoven-Gouda 4-1, GTB-Alexan-
dria'66 5-2, PKC85-Perkouw 5-3, Egelantier
Boys-Boszoom 2-2, DZB/Zevenkamp-TSB
2-1-
Alexandria'66 14-26 GTB 14-18
Oudewater 14-25 Perkouw 14-15
DZB/Zevenk. 14-24 FC Boszoom 14-15
TSB 14-21 Schoonhoven 14-15
Gouda 34-21 PKC85 14-15
Egelantier B 14-20 GCK 14-13
Alexandria'66 period ekampioen
Vierde klasse Ik Puttershoek-Herkingen 5-
0, Den Bommel-Bemisse 3-1Maasdam-Ou
de Maas 2-1, Hellevoetsluis-Rockanje 6-0,
WFB-SNS 2-1, Rhoon-Melissant 3-1.
Herkingen 14-20 Rhöjn 14-22
Maasdam 14-27 Bemisse 14-16
Oude Maas 14-23 Melissant 14-15
Den Bommel 14-23 SNS 14-11
Puttershoek 14-22 Rockanje 14-10
WFB 14-22 Hellev,sluis 14- 9
Herkin gen peri odekampioen
Vijfde klasse D: Rynstieek-Lombarduen2-
0, Sporting Lodewijk Pioniers-SDV 0-6,
CCO/ONIT-DOS'32 0-6, SPVBl-Steeds Vol
harden 3-fl, Maluku-Hermandad 6-4, Natio
nale Nederlanden-Sportief Q-2.
Hermandad 14-36 Sportief 14-21
SDV 13-35 Rijnstreek 14-17
DOS*32 14-26 Sp.Lod/Pion. 14-16
Lombardyen 13-23 Maluku 14-10
Steeds Volh. 13-23 Nat.Nederl. 14- 4
SFV81 14-21 CCO/ONIT 13- 0
SDV periodekampioen
Vyfde klasse E: RSM-OFB 3-2, Flakkee-
Piershi! 2-0. SCVoome-FC Vlothrue J-l SC
Zuiderpark-DES'67 141, Zwartewaal-Si-
monshaven 2-2, ZW-Zinkwegse Boys 2-1
Zinkw.Bqys 14-31 Zuidopark 14-20
Voorne 14-31 Piershil 13-14
ZW 14-29 RSM 13-12
Simonshaven 14-25 Flakkee 13-32
DES*67 14-24 Zwartewaal 14-10
Vlotbrug 14-21 QFB 13- 7
SC Voorne periodekampioen
VUfde klasse F: WOH-Nelson/LSV 2*0,
Torarica-Jai Hind 2-2, DRGS-KSC 2-1, Ra
dios Boys-DHL 3-0. Wamca Star-MASC 1-1.
DVC-Nedl3oyd'70R4-2.
WOH 34-35 DVC 14-16
JaiHind 13-29 BadiosBoys 13-13
HSC 14-28 DHL 13-12
Torarica 14-23 Nels7LSV88 13-10
MASC 13-21 WanicaStar 14- 7
DRGS 14-21 Nedlloyd'70 13- 0
WOH periodekampioen
Reserve Hoofdklasse A: ARC2-Terleede2
1-2. Rijnsburgse Boys 2-Noordwyk 2 1-3.
Katwijk 2-Lisse 2 2-3, Rozenburg 2-Spijke-
nisse 22-1. Scheveningen 2-SHO 2 3-3, Qui
ck BoYs2-ExcelsiorM20-4;Res.le klasse A:
DEVJO 2-RCL 2 3-2, ARC 3-Zevenhove3n 2
64) GravSV2-Katwiik30.2,LYRA2-DSVP2
2-3,Lisse3-Barendrecht21-18, RWH2-Qui-
ckBoys31-1; B; Jodan Boys 2-YWZwerv 2
l-l.Strijen 2-ExceIs P21-1, Zw Wit'28 2-RV-
VH 3 0-2.Quick Boys 4-Capelle 2 0-0, Baren-
dr 3-NSW 2 5-4, Sportlust'46 2-Zwaluwen 2
6-2; Res^e klasse C; Deita Sp 2-HVO 2 3-2.
Zwaluwen 3-Rozenburg3 2-3, Spirit 2-WQR
21-1, DOTO 2-Excelsior M 3 3-3, Floreant 2-
YW Zwerv 3 3-0; Klasse D: Heinenoord 2-
Stellendam 2 3-0, Smitshoek 2-DÖT03 5-1,
NSW3-Rozenburg4 2-3, SSS2-Spijkenisse
3 1-2, Zuidland 2-TOGR 2 0-2, Zw Wit'28 3-
Spint 3 ö-fl; ResJïe klasse C: CapeJle 3-Bol-
nes 2 2-3, HBSS 2-BVCB 23-3, Soccer Boys 2-
PPSC 21-1 ,DVO,322.WDS23-l, Rohda'762-
Spirit43-0gest,WK2-TSB26-0: D: Ro2en-
burg5-ZBVH 24-2, T0GR3-SH031-2, Stry-
en3-Puttershk24-0,!ExceLsP3-Barednr41-
0, WFB 2-fiynm/Hoogvl Sp 21-2, Capelie 4-
Spijkenisse 42-1, Rhoon 2-GOZ 21-8; Rcs.4e
klasse B; DeltaSp3-PRGS2 7-2.HV03-Be
Fair 414). DZB Z'kamp 2-Excels M 4 3-1. Jo
dan Boys4-DOS'3221-1. BVCB 3-Groen Wit
R 2 3-3; C; Delta Sp 4-WOR 3 1-2. RijnnV
Hoogvl Sp3-SDV23-4,TOGR 4-RWH4 2-3,
Rozenburg ^Smitshoek 31-2, Bolnes3-Ou-
de maas 21-4, Alex'66 3-Zw Wif28 4 2-1; D:
Melissant 2-Herkingen 2 5-2, flakkee 2-
Spijkenisse 53-1, Botlek 2-NSW 4 n.v.o„ Sl-
monshaven2-Heinenoord 34-3Stellendam
3-SHO 4 2-2, Maasdam 2-SSS 3 1-3; Res.Se
klasse B: Zwammerdam 3-Sportiust'46 5 4-
3, Capelle 5-BVCB 41-2. Bergambacht 2-Jo-
dan Boys 6 0-3, SDV3-Spirit 5 3-0. Moerka-
pelle2-Oudewater4 4-1, PKC'85 2-Maluku2
1-6; C: Spirit 6-Moerkapeile34-l,Torarica2-
GGK22-3,RWH5-Sportlust'4665-9,SDV4-
Leonidas 2 2-0, Xerxes 2-CapelIe 6 4-0,
Schiebroek 2-YW Zwerv 4 0-1D; DVO'323-
TSB3 M,HSC2-WK45-1,GTB2-PPSC32-
2.CION 2-Excels M5 7-0, HVO 4-HBSS 31-5,
Zwaluwen 4-MW27 3 0-1; Spijkenisse 6-
Rhoon 31-O.MW274-Botlek32-1,HBSS4-
Rynm/Hoogvl Sp4 2-l;F! Zuiderpark 2-Zw2
14, DOT05-Maasdam32-Ï, EgelantBoysS-
Strijen 4 1-4, Oude Maas 4-SHO 5 2-3: G:
Flakkee 3-Zuidland 3 0-1, Rijnm/Hoogvl sp
5-WFB3 2-2. Voorn e 2-Rockarye 23-3, Hellev
sl 2-DES'67 2 2-2, Barendr 7-SNS 2 4-3; H:
SHO 6-WFB 4 8-0, Voorne 3-Barendr 6 14,
GoudswBoys 2-NSW 5 2-2, Piershil 2-DO-
TO 6 l-l,Zw3-Strijer.5 W); Res.6e klasseC:
SDV5-Eterkel3 2-1, Bergambacht3-Moerka-
pelle 5 2-1, SPV812-RWH 6 6-3, WOR 4-
BVCB 55-3, DZB Z'kamp3-Soccer Boys 41-
1; D; DZB Zluimp 4-WOR 51-2, GCK3-RV-
VH 71-3, Sp Lod Pion 2-Berkel404DO S*32
3-Groen Wit R 3 3-1. PKC'85 3-SDV 64-2; E:
DVO'32 5-Berkel 5 1-4, HBSS 5-SDV 7 24,
Excels M 7-Delta Sp 5 1-1; F: Excels M 8-
WOR 7 7-1, PPSC 4-CION 4 64. TSB 4-
Schiebr 4 6-6, WK 5-HSC 3 4-1, HVO 6-Sp
LodPion324,DOS'324-NedUoyd'70R25-l;
G; Zwaluwen 6-SDV824,ZwWit'28 6-WK6
34, WOH 2-Barendr 9 74, Excels P 4-Ro-
zenburg 7 2-1, WOR8-YW Zwerv51-6,TSB
5-ExcelsMSWiKt RWH8-NelsoiVLSV22-
.2, BamiHf Il^Pnburg'Ö 5-1, Excels P 5-
ExceBM 10 l-S.Hbincnoc'rd 4-OudeMaas 5
3-1, Etfelant BojriiïUjnrh/Hoogvl Sp 6 4-3,
Rhoon 4-Lombardyen 2 10-0; 1; DOTO 7-
Spijkenisse 85-3,Botlek 4-ExcelsP61-1,Ro-
zenburg 9-Zw Wit'28 7 2-0, YW Zwerv 6-
Smitshoek54-1,GOZ3-RWH95-1;J:SHO
7-Hellevsl3 0-l.ExcelsM 12-SSS 4124, RV-
VH 10-Botlek 5 3-1, YW Zwerv 7-Zinkw
Boys 2 04, Vlotbrug 3-ZBVH31-2; K- Vlof-
bnjg 4-YW Zwerv 82-5. NSW6-ExcelsM 33
9-2 Barendr 11-Voorne 4 2-8, Zwartewaal 2-
RWH115-3,Rockanje3-Putterahk 34-1: L
Zinkw Boys 3-Voome 5 3-0, NSW 7-RVVH
12 6-3, Maasdam 4-Puttershk 4 fi-1, OFB 2-
Zuidland 4 3-1; Res.7e klasse B: Maluku 3-
Capelle 71-0, Floreant 6-Gouda 5 4-1, Per-
kouw3-Soccer B<ys5 5-1, Berkel 6-WDS6 9-
3, Sportlust'4610-Spirit 8 3-2, Linschoten 4-
Jodan Boys 9 3-3; C: WOR9-Floreant 7 3-3,
Sportlust 46 11-DZB Z'kamp 6 2-6, SDV 9-
DOS'32 5 3-1, Capelle 8-Hermandad 2 2-2,
Spirit 9-Boszooro 2 0-11; D: Hermandad 3-
Capelle93-0,Leonj das 3-Spiril 105-0,GrWit
R 4-St Volhard 2 5-2, SDV 10- RVVH13 4-0,
DZB Z'kamp 7-Sportlust'46121-0; E: Spirit
1 l-GrWitR5 0-2,Leonidas 4-Schiebroek52-
0, Bolnes 4-PPSC 514,SDV11-VDL24;F:
Oude Maas 6-Bolnes 54-1, HVO 0-DVO'32 6
M, Egelant Boys 4-Excels P7 5-0, MW27 6-
Botlek 6 3-3, SDV 12-VDL 2 1-1, HSC 4-Ro-
zenburg 10 1-11; G: BVCB 7-Torarica3 0-5,
CION 5-HVO 4-6, Xences 3-WK 7 4-1,
DOS'32 6-PPSC 6 34, GTB 3-DRGS 3 1-1,
HBSS 6-GGK4 0-1;CION 6-DV0'32 71-1,
Zuiderpark 4-Zwaluwen 105-1, Delta Sp 6-
G{JK 5 2-2, TOGR 5-Zw 4 3-2, Sp"keni«i-a> 0.
VDL 3 1-1, HVO lö-Exeels P 8 4^2; I: Zw 7-
Rhoon 60-9, Lombardijen 3-Nelson/LSV 3 2-
1, RSM 2-HVO 115-2, Smitshoek 6-MASC 2
1-8, Barednr 12-SHO B 6-0; J: Melissant 4-
Den B oomel 3 3-2, Flakkee 4-Hellev sl 4 0-2,
TOGR6-GoudswBoys310-2, RWH 15-Vlot-
hrug54-l;K:NBSW3-RWH182-i,SH09-
Zinkw Boys 4 2-2, Piershil 3-Zw 6 5-2, Hellev
sl5-TOGR76-0, Puttershk5-Zuiderpark53-
4; L: Spijkenisse 12-WFB 504), Vlotbrug 6-
Botlek 7 3-5, Herkingen 3-Flakkee 5 3-1,
SHO lO-Sleüendam 53*3; Res.Se klasse A:
Zwaluwen 7-SDV132-0.WOH3-PKC8550-
2,CCO/ONlT2-ExcelsM 140-3,Xerxes 4-Le-
onidas 5 4-0, HVO l2-Tomrica 4 t.n.o.. Bos
zoom 4-ZBVH 40-0 gesL; B: Lambard ijen4-
DOTO 0 3-3, GOZ 4-Barendr 13 34, Smits-
hoek7-Rhoon 71 -1 .Maasdam 5-Heinenoord
5 3-0, Strijen 6-NBSW 4 3-2, Oude maas 7-
RSM 3 2-4C: Strijen 7-SNS4 3-1Bemisse 3-
Vlotbrug 7 4-0, Rozenburg 31-Zwartewaal 3
14, Hellev sl6-Rockar\je41-1,WFB6-Smits-
b oek 8 2-0; E: YWZwerv 0.Lombardijen5 2-
5, MASC 4-Badios Boys 21-0, Smitshoek 9-
NBSW544, SHO 12-RWH 363-10, Baren
dr 14-Strijen 8 0-3; F: Vlotbrug8-Strijen91-2,
Simonshaven 4-NTW 3 4-1, Rockarye 5-
Bemisse 4 4-2, Herkmgen 4-NSW 8 1-5.
OFB 3-Den Bommel 5 5-2. Rozneubrg 12-
ZinkwBoys51-0;G;WDS7-DONK31-3, Jo
dan Boys 10-SPV814 6-2, Soccer Boys 6-Ca-
pcllel02-3,Be Fair 9-Gouda 74-1, Sportief4-
ZwaluwenS l-3,CVCReeuwijk7-Rohda'767
7-2: H: YW Zwerv 11-ZBVH 5 Y.n.o.JRWH
17-RSM 4 8-0, Zuiderpark 6-Barednr 15 0-3,
Lombardijen6-Heinenoord6 l-3,Excels P9-
Stryen 10 7-fl; h MW27 7-PPSC 7 2-3, Zwa
luwen 11-Jai Hind 2 1-11, VVOH 4-Zwalu-
wen 9 1-1, WK 8-HBSS 7 3-2, Berkel 7-Ex-
eels M15 2-2, HVO 13-Delta Sp 7 4-7; J: Bol
nes 6-Voome61-3, Excels M 16-Capelle 117-
1,Egelant Boys5-TSB 63-8, DeltaSpS^DV
14 ll-l, Schiebroek 6-Spijkenisse 13 4-6:
Meerkerk 15-36 Süedrecht 15-19
Hardinxveld 15-27 Lekvogels 15-17
Gicssen 15-27 Asperen 14-15
Scheiluinen 13-26 Arkel 14-12
's-Gravenaeel 14-26 Kerkwyk 13- 8
Streefkerk 15-23 Wieldrecht 14- 0
ScheUuinenenMeerberkperiodekampioen
Vijfde klasse B: DFC-Sparta'30 3-2, Zun-
dert-Veerse Boys 1-0, Bakestem-WNC 3-1,
Gorkum-Terheyden 2-1
Bakestein 13-30 Rig'ntOH 9- 6
Terhejjden 13-26 Zundert ]2- 6
DFC 11-25 MoerseBovs 12- 4
WNC 13-24 VeerseBoys 11- 3
Sparta'30 11-23
SCGorkum 13-22 Vijfde klasse C:
Ameide-Aiblasserdam 3-0, IFC-Dübbeldam
4-2, Stedoco-ODS 1-2, Peursum-Noordeloos
2-2, Stadspolders-SVS'65 3-0;
SVW 13-34 Noordeloos 14-18
Ameide 13-30 Stedoco 13-12
ODS 24-30 SVS'65 14- 8
Peursum 14-28 IFC 13- 7
Alblasserdam 14-22 Siadspolders 12- 4
Dubbeldam 14-20
Landeiyke Jeugd
Eredivisie: Sparta-FC Twente 2-2, AZ-Vo-
Iendam 1-1, Heerenveen-Feyenoord 1-1,
Groningen-Wrllem II1-1, Vitesse-PSV 4-2,
ADO Den Haag-GA Eagles 2-2, Ajax-FC
Utrecht 2-0.
Ajax 18-47 FC Twente 16-22
Vitesse 15-34 FCUtrecht 17-22
AZ 17-28 Groningen 18-21
PSV 17-26 Heerenveen 17-17
Feyenoord 16-25 Sparta 17-13
Volendam 17-24 GA Eagles 17-11
ADQDH 18-23 Willem It 18-10
Eerste divisie A; Veendam-Telstar 0-2, Ex-
celsior-SCCambuurO-l,Ajax2-Argon 1-0,
AFC-Haarlem 1-2, DV/S-FC Zwolle 2-4, SC
Feyenoord-Eünkwyk 0-2
Ajax2 14-32 SCVeendam 14-21
Telstar 15-31 SCCambuur 14-17
Elinkwyk 15-28 DWS 14-12
Haarlem 15-27 Excelsior 15-12
FC2wolle 14-26 Argon 15- 9
SC Feyenoord 14-24 AFC 15- 4
Vrouwen
Hoofdklasse: Puck Deventer-Buitenvel-
dert l-O.TerLeede-Stedoco2-2, Wartburgia-
Zwart Wit'28 2-1, Velocitas-WFC 2-1,
Rijsoord-ODCO-3.
Saestum 11-33 Zwart Wit'28 13-14
Puck 11-30 TerLeede 12-12
Velocitas 13-25 Buitenveldert 13*11
Stedoco 12-21 Wartburgia 13-10
WFC 13-20 Rijsoord 12- 2
ODC 13-16
Eerste divide At SC t Zand-Unitas'28 0-1,
RVC'33-Ohveo 1-1, Oostkapelle-Braakhui-
zen 1-3, Eendracht-WRW M.Herptse Boys-
KFC'711-3.
KNVB Zondag West IV
Hoofdklasse A: TONEGIDO-OSV 2-0.
AFC'34-Sinkwuk 1-0.DHC-AFC 1-0, DCG-
Papendrecht 1-2. Holland-Holiandia 4-2,
DWV-UVS0-1, SC feyenoord-VCS 1-1.
AFC'34 15-34 DHC 15-22
SC Feyenoord 15-30 UVS 16-21
Hollandia 16-27 TONEGIDO 15-20
Elinkwijk 16-26 AFC 15-14
DWV 15-24 DCG 14-12
Holland 15-24 OSV 16-10
VCS 16-24 Papendrecht 16- 6
SC Feyenoord periodekampioen
Hoofdklasse B: Geldrop/AEK-WSC 0-1,
Deurne-DBS 1-0, Wilhelmina'08-EHC/No-
rad 1-0, Halsteren-Panningen 5-0, SVN-Vol-
harding 4-0, TSC-De Barome 3-2. SV Meers-
scn-Gemert 1-2.
Hoofdklasse C: Achüles'94-Appingedam 0-
0, HsC'21-Quick'20 5-3, Rheden-Enschede
1-0. Drachten-De Treffers 0-1, Hatert-Bab-
berich 2-1, FVC-Stevo 0-6. OVC85-SVBO 3-
KNVB Zaterdag Zuid I
Derde klasse C: GW63-Almkerk 3-1, Pa-
pendrecht-G root Ammers 0-2, De Alblas-De
Zwerver 3-3, WAC-GJS 1-2, HSSC'61-
Drechts treek 2-0, Oranje Wii-Pehkaan 1-3.
GWo 15.36 GrAmmers 15-19
GJS 15-27 DeAlbias 15-17
Pelikaan 14-24 Oranje Wit 15-16
WAC 15-23 HSSC61 14-13
De Zwerver 14-22 Aimkerk 14-12
Papendrecht 14.20 Drechtstreek 14- 8
GVV63 periodekampioen
Vierde klasse C: Asperen-Streefkerk 2-2,
Hardinxveld-Arkel 4-L Giessen-Wieldrecht
4-1, Meerkerk-'s-Giavendeel 1*1, Slie-
dreeht-Scheiluinen 1-1» Lekvogels-Kerk-
wyk2-0.
Eerste klasse B: ZPC-RVC 44, Unitas-SMC
2-2, VIOS-VELO 3-2, Wilhelmus-Neptunus
1-2, Quick-ADO Den Haag 0-0, Alphense
Boys-KBVO-2.
Unitas 18-30 VIOS 14*22
Neptunus 15-?7 5MC 15-21
Wilhelmus 15-26 AlphenseB 15-16
ZPC 16-25 ADODH 15-13
Velo 14-22 KBV 15-12
Quick 14-22 RVC 14-11
SMC periodekampioen
Tweede klasse C: DSO-Foreholte3-l, Ver-
burch-Voorburg 4-1, Lugdunum-Roóden-
burg 2-0, SW-HMSH 3-0, Lens-SJC 0-0,
WSB-Blauw Zwart 1-2.
BlauwZwart 16-34 SJC 14-20
Lugdunum 16-29" Forehoite 14-19
WSB 15-26 Verburch 15-17
HMSH 15-26 Roodenburg 15-15
DSO 14-24 Lens 15- 8
SW 14-21 Voorburg 15- 5
WSB periodekampioen
Tweede klasse D: Alblasserdam-Hekelin-
gen 1-2, Sliedrecht-Skkkerveer 2-3, DCV-
EBOH 4-1, Nieuwenhoorn-Leonidas 2*1,
DFC-SVW 0-0, DRLZwijndrecht 3-2.
Nieuwenh 1640 DRL 16-20
EBOH 16-31 Zwijndrecht 14-17
Leonidas 15-24 Sliedrccht 15-17
DFC 15-22 SVW 16-16
DCV 14-21 Alblasserdam 16- 8
Slikkerveer 15-21 Hekelingen 15- 5
Nieuwenhoom periodekampioen
DerdekIasseB:RAVA-HoekvanHollandO-
2,Xerxes-GDS0-0,Sparta-REMO 1-1, Groen
Wit'58-DHL 1-5, TOGB-RKSVM 2-1, Sche-
veningen-Westlandia 4-2.
Schwenin 16-33 REMO 16-19
Westlandia 15-32 Sparta 15-16
Xerxes 15-30 TOGB 15-16
Hoek van H 16-2? GDS 16-15
Groen Wit'58 16-26 RAVA 15-11
DHL 16-26 RKSVM 15- 6
Westlandia en Scheveningen periodekam
pioen
Derde klasse C: SMV Hillegersberg-UNIO
1*3, Olympta-ONA 1-2, Stol'Mjk-Overmaas
0-1, DONK-CKC 0-0, Zwervers-VEP 0-0,
Akxandria'66-HI0N24.
Zwervers 15-32 VEP 16-21
UNIO 15-32 DONK 15-18
Olympia 15-25 HION 15-17
Overmaas 15-22 ONA 15-16
Stolwijk 16-22 SMVH.berg 14-13
Alexandna'66 16-22 CKC 15- 7
Derde klasseD: PFC-HermesD VS3-0i Coal-
Hellei'oetsluis 2-3, Fortuna Vl-DHZ 1-1.
LMO-DRGS 5-3. Spartaan'20-DeMusschen
4-!,DBGC-PuUershoekl4
Spartaan'20 15-29 HcrmesDVS 16-18
LMO 16-29 F, '.una VI 13-17
PFC 14-28 HtdJev.sluis 15-16
Puttershoek 14-24 DHZ 16-16
DBGC 16*24 DRGS 16-15
DeMusschen 15-18 Coal 16- 9
Spartaan'20 periodekampioen
Vierde klasse B: Naaldwyk-Deliïa ö-ö,
Dëft-Wippolder 1-3, Concordia-Schiplui-
den 6-2, Lyra-VFC2-2, VDLRKDEO 14.
Quintus-Den Hoom 0-2.
Concordia 16*37 Delft 15-15
RKDEO 15-34 VDL 16-15
Den Hoom 15*33 Lyra 16-15
Delfia 15*22 Schipluiden 14-14
Qurntus 16-21 Naaldwijk 15-14
Wïppoider 16-20 VFC 15-13
Concordia periodekampioen
Vierde klasse E: GSV-Waddmxveen 6-0,
Woerden-Soecer Boys 1-1, Cabauw-Moor-
drecht 0-3, Gouda-Haastrecht 4-2, WSE-
Schoonboven 8-0, Gouderak-Groeneweg
2-0
WSE 16-35 GSV 16-19
Cabauw 16-29 Woerden 35-18
Moordrecht 15-28 Groeneweg 14-16
Gouderak 15-28 Haastrecht 15-15
Gouda 15-28 Schoonheien 16- 9
Soccer Boys 16-23 Waddinxveen 15- 5
WSE periodekampioen
Vierde klasse F; Tediro-Excekior R 0-3An-
tibarban-SVS 3-1, HOV-CW 0*0, SV Om
moord-Belvédère 3-1. Transvaha-Diiettant
1-2, Zwarte Pyl-NOC 2-0.
HOV 11-26 Antibarban 13-17
Transvalia 12-23 Tedirc 12-36
Belvédère 13-23 Dilettant 13-16
NOC 12-19 DEH 12-15
SVOmmoord 13-19 Zwarte Pyl 13-12
Excelsior R 13-19 SVS 13- 3
CW 12-17
Vierde klasseG: Steeds Volharden-DJSCR
2-1, RFC-EDS 1-4. VOC-Ursus 2-2. HWD-
Germinal 2-1, Ëxcelsior'20-Schiebroek'94
1-1, RKWIK-Sporting Lodewijk Pioniers
1-0.
Ursus 13-29 HWD 13-18
Excelsior'20 14-28 DJSCR 14-14
EDS 15-27 Sp Lod/Pian. 14-13
RKtVIK 13-26 Germinal 13-12
Schiebroek'94 14-22 RFC 14- 7
VOC 13-21 Steeds Volh. 14- 7
Aeolus 12-19
Vierde klasse H: Oud-Beijerland-OHW 6-
2. WCR-OW 3-5, WRW-FIOS 0-0, SCO'63*
BZC'95 1-2. Abbcnbroek-Flakkee 0-3,
Meeuwenplaat-Poortugaal 3-3.
OHW 14-33 Flakkee 15-20
WCR 15-30 Meeuwenpl 15-16
OW 15-30 SCO"63 15-55
Abbenbroek 15-25 FIOS 15-15
WRW 15-22 Oud-Beijerl. 15-14
Poorlugaal 13-20 BZC'95 14- 8
OHW periodekampioen
Vijfde klasse C: Nieuwerkerk-Bodegraven
ll J.n Hmd*GarudaO-0,Lekkerkerk-DZB/
2e\t-nkamp 0-1, Bolnes-GLZ 04, Bergam-
bacht-Blydorpl-2,
GLZ 13-32 Blijdorp 12-17
JaiHmd 14*26 DZE'Zevenk. 13-16
Btxiegraven 13*24 Bergambacht 13-14
Lekkerkerk 14-22 Bolnes 14-12
ESTO 13-18 Garuda 14- 6
Nieuwerkerk 15*13
Vijfde klasse D: RDM-SVDFW 14. Dirks-
land-Rockanje 2-6, Maasstad-FC Blanken
burg 1-1, ODC Schiedam-DCL0-0, Pretoria-
Steeds Hooger 1-3.
SVDPW 14-33 Rockapje 12-15
DCL 13-29 HSC 12-14
Maasstad 14-22 RDM 13-13
ODCS'dam 13-19 Steeds H 13-12
Blankenburg 13-17 Dirksland 14- 7
Pretoria R. 13-16
Zesde klasse C: Noorderkwartier-MSV? 1
1-1, Demos-Dynamo'67 2-1, RFC'95-Te
Werve 14, NlVO-Tempo 0-5, VÖB-
Schiedamse Boys 6-2.
MS\r71 13-35 TeWerve 13-20
VOB 13-27 Noorderk. 14-16
Demos 13-26 Dynamo'87 13- 8
RFC'95 14-22 SchiedBoys 13- 6
Tempo 11-21 NIVO 13- 6
VOGEL 12*20
MSV71 periodekampioen
Zesde klasse D: Real Parbo-Ammetstol 14,
Voorwaarts-PKC'85 2-2, Kralingeii-Centro
Portugues 3-0, VND-De Roef 3-3, Oudewa*
ter-SwiftBDys04,WiCO*RVC33 2-3.
Ammerstol 15-37 PKC'85^ 14-18
-C.Portugues 1530- KraUngfro 14-17
RVG33 15-25 Raflparbo 15-15
Swift Boys 14-24 \roorw8«rts 15-14
WICO 12*23 Oudewater 15- 7
SC De Roef 14-21 VND 14-6
Ammerstol periodekampioen
Zesde klasse E:DeGroenWitten*PAC'93 1-
0,RET-The Harvards 1-5.DOZ-AVS4-0.HjI-
lesluis-Vierpolders 2*2.
TheHarvards 13-34 Aetivitas 12-15
DOZ 15-23 RET 16-15
AVS 13-22 RTG 11-13
DeGrWitten 15*21 Torarica 13*11
Vierpolders 12*18 PAC'93 15- 3
Hillesluis 14-17
The Harvards periodekampioen
Reserve Hoofdklasse A: Westlandia 2-VE
LO 21-1, ADO Haag 2-Wilhelmus 21*3, UVS
2-Feycnoord AV 2 0-2, Nieuwenhoom 2-
DHC 2 2*0, Slikkerveer 2-VUC 2 5*1; Res. Ie
klas» B: CW Zwerv 2*Excels'20 2 3-2, DCV
2-EDS 21-2, neptunus2-SW 2 l-2,Hekelin-
gen 2-DRL 2 3-0, DHC 4-UNIO 2 0-2, Spar
taan'20 2-Sparta(AV)23-lRes. 2e klasse B:
DHL 2*Oliveo3 3-fl, Concordia 2-Den Hoorn
2 1-2,SMC2-Westlandia31-1, Quick 3-RK-
DEO 1-1, ODC Schiedam 2-VEL03 04; C:
Ommoord 2-Groeneweg 2 1-1, Stohmjk 2-
Xerxes 20-1, DONK 2-Leonidas 2 3-2, VDL 2-
AeoSus 2 3-S.' CKC 2-ONA 2 0-0; D; CW 2-
DHZ 2 0-3, OW 2-Overmaas 2 3-0. Slikker
veer 3-Coal 21-0, DBGC2-PFC 2 0-3; Res. 3e
klasse C:Naaldwijk2-Westlandia53-l,Delft
2-Quintus3 0-2, verburch2-Postduiven 24-2,
Hennes DVS2-VEL04U-2, HBS3-VFC21-0,
CDA 2-Fortuna VI3 3-2; D; GSV 2-Nieuwer-
kerk 21-1, VEP 2-Bodegraven 2 4-0, Alex'68
2-Gouda21-3.DÜ ettan 12-D CV3 0-2, E STO 2-
Woerden 22-1, Moordrecht 2-Ommoord 3 8-
0; E: SMV/H'berg 2-Hermes DVS 3 1-7,
TOGB 2-Excels'20 3 2-0, DRGS2-RFC 2 7-2,
HOV3-Neptunus3 5-1, VOC 2-DJSCR 204);
F: Oud-Be ijerl 2-DBGC 31-1, WCR Z-KeUev
s! 21-2. DCL 2-VOC 3 34, Nieuwenhoom 3-
WRW 2 0-1. LMO 2-Poortugaal 2 0-2, Over
maas 3-Puttershk 2 3-2; Res. 4e klasse A:
Nieuwkoop 2-ESTO 3 2-5, Woerden 3-SVS 2
4-2, Cabauw 2-DCV41-0, WSE 2-HlON 21-2,
UNl03-TOGB30-2,NSV482-NicolaasBoys
2 0-2;B: St Volhard 2-CW Zwerv 30-5, DCV
5-DZB Z'kamp 2 3-fl, SVS 3-Lekkerkerk 2 3-
0, UNIO 4-Sp Lod/Pio23-1, Bergambacht 1-
SMV/H'berg 3 14; C: Aeolus 3-HWD 2 8-2,
Xerxes 3-Neptunus4 2-l,Germinal2-VOC4
2-2, EDS 3-Sparta(AV) 3 2-2, Olympia 3-St
Hooger 2 3-1, Excels^O 4-VFC 3 2-3; D:
Poortugaal 3-Spartaan'20 3 2-1, RK WIK 2-
Excels'20 5 4-1, VFC4-MSV71214, VDL 3-
SpartafAV)42-2, Ursus2-DCV63*1,RFC3-
CW Zwerv 4 2-1; E: Coal 3-BZC95 2 4-1,
Maasstad 2-Hitlesluis 2 4-1, Bolnes 2-Feye-
noord AV 31-9, h ekelingen 3-DRL4 O-O, DCV
7-Sühkervecr 4 2-0; F: Flakkee 2-SC0'83 31-
0, Hellevoet sl 3-FIOS 3 3-3, Meeuwenpl 2-
Tediro2 M,OHW2-DEH22-2;Res.5eklas-
se B; ONA 4-Cabauw 3 4-2, Olympia 4-
Schoonhoven 2 3-1, Lekkerkerk 3-Haast-
rech (224, DONK 4-Drlettant 31-2, Groene-
weg4-VEP4 2-5,Gouderak2-Nieuwerkerk3
7-l;C: Real Parbo2-CWZwerv51-1,Soccer
Boys 3-Swift Boys 2 3-2, CKC 4-DCV 8 34,
DZB Z'kamp 3-Zwarte Pyl 2 0-9; D: CVV
Zwerv 6-Aeolus 4 0-O, Excels R2-ZwartePijl
3Z.no ;E; JaiHind 2-EDS54-l,Kralmgen3-
HOV4 2-2, AVS3-Leonidas504, Sp Lod/Pio
3-DJSCR4 D.n.o.; F: St. Volhard 3-SW3 3-1,
Sp Lod/Pio 4-AVS 4 A.n.o., Antibarb 2-DZB
Z'kamp 41-0.VOC5-DRGS31*0; G: Hermes
DVS 4-HSC 2 4*3, ODC Schiedam 3-Sp Lod/
P10 51-3,VOC 6-Fortuna VI43-1, CW Zwerv
7-RKWIK3 1-7. WCO 2-Floreanl20-fl; H:
Ursus 3-SW4 l-0,ODCSchiedam4*VFC50-
6, DEH 3-Feyenoord AV 4 0-3; I: Groen Wit
ten 2-DEH 4 2-1, Musschen 4-LNO 3 4*1,
Feyenoord AV5-CW4 0-5, SW5-RK WIK 4
1-1. Overmaas 4*Poortugaal 4 2-2; J; PFC 3*
Transvaha 2 0-1, Nieuwenh 4-Overmaas 54-
1,8ZG95 3-LMO 41-0, RDM 2-Hekehngen 5
3-1: K: Slikkerveer 6-Abbenbroek 3 3-0,
WCR 3-Rockanje 2 3-0. BZC95 4-Hekeün-
gen 65-1Overmaas 6-WRW 32-3 .Transvaha
3-OW31-2. DBGC5-PFC43-1;L: PFC5-Bd1-
nes 314Vierpolders 2-WRW 4 1-1Abben
broek 4-Hekelingen 7 7-3; Res. 6e klasse A:
CSV3-EST04 5-1, Woerden 5-DONK 5 44.
Nieuwkoop 3-Moordrecht 4 1*3, NSV"46 4-
Alex'66 4 0-5. Nicolaas Boys 4-VEP 5 1-0,
TOGB 5-R VC'33 3 0-1; D: CWZwerv8-WSE
5 4-3, Spartaan'20 5-Dilettant 4 D.n 0.. Anti
barb 3-£xcels R 3 3-0, UNIO 6-DCV 9 7-1,
Waddinxveen 4*AJex'66 5 3-1, Nieuwerkerk
6-Bergambacht3 0-0; E: ONA5-Excels R43-
1Alex'66 6-SVS 401, Ant ibarb 4-Ommoord
4 2-1. VEP 8-CLZ 3 0-7. Waddiim-eenó-NOC
3 4-3,TOGB 6-St Volhard 41-0; F: Garuda 3-
VOC 7 2-0, Schiebroek 3-PKC85 2 34). NOC
4-Ommoord 5 3-3. SVS 5-GLZ 4 04. Sp Lod'
PioS-Jai Hmd32-1, G:VOB2-TOGB7 3-2,St
Hooger 3-PKC85 3 2-l.DJSCR5-Garuda41-
1 gest., St Volhard 5-VOC814, H: SpLod/Pio
7-garuda 512-0, Sparta(AV) 6-Ommoord 7 3-
1. HION 3-TOGB 8 4-1. VOC 9*Jai Hmd 4
J.n 0.. SMV/H'berg 7-St Volhard 6 1-2:1:
Noorderkwartier 2-Jai Hind 5 2-0, SMC 4-
Germinal 3 4-3, HWD 5-Activilas 3 8-1; J:
DRGS 4-VDL 4 1-5. VOB 3-BIijdorp 2 2-1,
Noptunus S-Exwls'20 7 2-5, SMC 5-RKWIK
52-3. HSC5-Sparta(AV)710-1, RFC 4-VND2
M;K SW6-HSC61-1. RKWK6-Blanken-
burg 3 7-1. Excels'20 8-VDL 51-3, MSV'713-
Schied Boys 2 6-2: L: Todiro3-HSC 7 13-0.
Poortugaal 5-SMC 7 3-2. MSV7I4-CW56-5,
SW7-Meeuwenpl 3 l-lPretoria 2-WCR4 0-
0. Excels'20 9-Slikkerveer 714. M: Putters-
hk 3-Hekehngen 8 2-2, OW 4-PFC 6 6-1.
WR\V5-Fiakkee3 4-2, PKC'85 5-Poortugaal 6
1-2. DBGC 7-Nieuwenh 5 34, Meeuwenpl 4-
SCO'63 41-6; N: Oud- Beijerl 3-PAC93 29-1,
Slikkerveer 3-Tediro 4 3-1, BZC'95 6-DOZ 2
2-1DRL 5-Maasstad 3 3-3. DCL4-Musschen
5 5-2, Belvedere 2-WCR 5 11-0,0: Slikker
veer 9-Belvedere 3 2-2. LMO 5-BZC95 7 3-1,
Groen Witten 3-DEH 5 3-10, P: Puttcrshk4-
Maasstad 4 MO, DRL 7-BZC95 8 2-1. WRW
6-Belvcdcre 4 l-0gesi„ CW 6-Musschen 7 6-
1DHZ 4-Öud-Beijerl524Res. 7e klasseC:
Ommoord 8-Groeneweg 7 1-3. Dilettant 5-
CW Zwerv 9 5-1. DCV 10-Gouderak 4 04,
Gouda5-Nieuwerkerk844,TOGB9-VEP 1
6-0, Moordrecht 5-Soccer Boys 5 5-2. D: Ex
cels R 6-HION 4 04, Antibarb 5-SVS 6 5-0,
Kralmgen 4-Nteuwerkerk 9 4-2, CW Zwerv
10-TOGB10 2-2, Da' 11-Gouda 6 5-2, Dilet
tant O-Ommoord 9 6-1: E: Swift Boys 3-Sp
Lod/Pio 8 3-2, Schiebroek 4-Excels R 7 3-3,
Kralmgen 5-CKC 51-3, PKC'85 6-GLZ 51-3,
DZB Z'kamp 5-CWZwm* 11 0-1. NOC 5-
SMV/H'berg 8 2-5; F: CW Zwerv 12-SMV/
H'berg 9 3-5, Antibarb 6-CKC 6 2-0, Kralm
gen 6-HION 5 3-2, Sp Lod/Pio 9-NOC 8 2-3.
Swift Bovs4-HOV53-2.Schiebrock 5-E\cels
R83-5;G: Demos 3-SVDPW 41-3, St Hooger
4-SMC 818-0, Ursus 4-RK WTK7 6-0. EDS 7-
Excels'2010 0*2, MSV715-Hermes DVS 5 2-
1II: Demos 4-ODC Schiedam 7 2-0. Fortuna
V) 6-Excels'20110-1.SVDPW5-MSV7166*2,
SMC 9-Hermes DVS 6 4-2, RK WIK 8-DRGS
7 2-3; I: DRGS B-Garuda 60-5, EDS 8-De Roef
4 0-0 gest.. Hermes DVS 7-Voorwaarts 4 4-0,
Jai Hmd B-VOB 43-5; J:Jai Hind7-VOB53-5.
Leonidas 6-SpLod/Pio 10 0-2. Blijdorp 3-ga-
ruda 7 7-0, Excels R 9*Xerxes 52*3. Aeolus 6-
VOC II 3-3, De Roof 3-W1CO 3 3-3; K:
Poortugaal 7-Pretoria 3 34, CW 7-DKZ 5 0-
3. LMO S-DCL 5 S-2, RET 3-Maasstad 5 4-2,
Tiansvalia 5-Groen Witten 4 5-1; L: Groen
Witten5-PAC9338-5,Overmaas7-Harvards
3 1-3, DRL 8-Transvalia 6 1-3, Hillesluis
Nieuwenh 654, Maasstad 6-RET4 1-2, CW
8-Slikkerveer 106-0, M: SCO'63 5-Maasstad
71-6, Poortugaal B-TransvaLia 7 5*0, Vierpol
ders 3-Nieuwenh 7 5-0, Hellev sl 4-OW5 2-7.
OHW 3-Heketingen 9 04, Rockartje 4-Ab-
benbroek55-2; N: SCO'63 6-Abbenbroek6 3-
7, FIOS 4-Blankenburg 4 2-2, Rockanje 5-
Vierpolders 4 1-5, Nieuwenh 8-Hekelingen
101-3, Flakkee 4-DirksUmd 3 4-1; O: Coal 5-
Meeuwenpl 6 2-3, RET 5-DRL 9 0-6,
Poortugaal 9-0 W 71 -5, Maasstad 8-CW 9 2-
0,DCL6-Pretoria45-3;P:Pretoria5-Slikker-
veer 113-2, Feyenoord AV 7-Hitleslui6 4 5-3,
DRL lO-Transvaiia 8 7*1, Belvedere 5-Mus-
schen 92-3, BZC95 9-Spartaan'208 l*l;Res.
8e klasse E: Groeneweg &-UN10.13 J-l,
Lekkerkerk Ö-TOGB 110-5, Moordrecht 8-
GSV7 6-1, SVS 7-Gouderak51-1, Nieuwer
kerk 11-CVV Zwerv 13 4-0, HION 6-Zwarte
PijI43-2; F: VFC7-DCV12 3-2, Vierpolders 5-
Overmaas 8 3-1, DHZ 6-DCL 7 3-1, DEH &-
WRW72-I3, Spartaan *208-Bolnes424,GLZ
6-Tediro 64-1G: Antibarb7-SMV/H'berg 10
5-0,TOGB 12-Schiebroek684), DZB Z'kamp
6-Zwarte Pyl 5 04, DJSCR 7-VOC12 0-3; H:
De Roef 5-VND 3 8-0, NOC 8-Centro Por*
tugues32-5,AVS5-HWD60-0,Voorwaarts5-
Zwarte Pijl 6 4-3, Schied Boys 3-Blydorp 4 4-
1; I: Slikkerveer 12-LMQ 7 4-0, Hekelingen
12-Vierpolders62-3.DCL8-DRL 112-3, DHZ
7-DEH 724, DOZ3-RDM4 l-5,GLZ7-meeu-
wenpl 810-2; J: Hekelingen 13-Hellev sl 61-
1Vierpolders 7-SC0'63 7 2-2, DBGC &-OH-
W 4 3-fl. WRW 8-Flakkee 5 1-2; K: Schied
Boys 4-VDL 6 3-11, Excels'2012-VND4 3-7,
SMC10-SVDPW61-0.MSV718-SW82-11.
Germinal 4-VOC13 34), Hekelingen 14-ODC
Schiedam 83-1; L RealParbo3-St Volhard?
1-2, leonidas 7-Hekelingen 15 5*1, DCV 13-
Feyenoord AV 8 8-1Meeuwenpl 7-Alex'66 7
6-3, VOC 14-Jai Hind 81-3; M; Musschen 10-
Belvedere 1-10, Dilettant 7-Hermes DVS 9
D.n.o., Germinal 5-BZC9510 2-5, Blanken
burg 5*5CO'G387-0, Spartaan'20 7-Transva-
Üa 9 5-0, DCL 10-Bolnes 5 B.ao., N: BZC95
11-DCL 9 1*5, Kermes DVS 8-RDM 5 15*1,
WSE9-Demos5 04Moerkapelle-0 lympia 9
7*0, Aetivitas 5-ONA10 5-3.
KNVB Zondag Zuid I
VJjW<»klawC:OSS^MprwestevnO-2. Groot
Alexander-IFC 0-3, Groen Wit-DMC 3-2, Ge-
lukvogels-Advendo 0-1, Fluks-TVC39 5*1,
BeReady-Waspik 1-0.
Advendo 14-31 IFC 14-18
Meiwesteyn 14-28 TVC39 14*17
GroenWit 14-27 Waspik 14-14
Be Ready 14*27 DMC 14*12
Geiukvogels 14-20 OSS 14-11
Fluks 14-20 Gr. Alexander 14- 2
Merwesteijn periodekampioen
Atletiek
Sindelflngen. indoor. Mannen, 60 m: 1.
Christie (GBr) 6,512. Asahara (Jap) 6,55,3.
Mare Blume (Dui) 6,57; 1500 m: 1. Stenzei
(Dui) 3^7,012. Liefers(Ned)3.39B3 (Neder
lands jeugdrecord); btnkstapsprong: 1Ur-
rutia(Cub) 17,83 (wereldrecord).
Vrouwen, 800 m: 1Vriesde (Sur) 1.59^2,2.
Formanova (Tsj) 2.00,42, 3. Vaga (Hon)
2.06^1,5. Jongmans (Ned) 2.06,58.
Liévin (Fra). Interland Frankrijk-Enge-
land-Itallé-Benelux. Resultaten Neder
landers: Mannen. 60 m: Van Balkom 6,82;
260 m: Van Balkom 21,35; polshoog: Blom
5,35 m; kogeU Vet 17,62,
Vrouwen. 200 m: Kramer 23,67, Poelman
24,06; hiakstap springen: Hendriks 12,73
(Nederlands record); polshoog: De Wilt 3,75
(NR); kogel: De Bruin 18,16 (NR).
Eindstand: 1. Frankrijk250punten,2. Italië
240,5,3. Benelux 181,5,4. Groot-Brittannië
160,5; Mannen: 1. Italië 121,5,2. Frankrijk
118,3. Groot-Brittannië 103,4. Benelux78,5;
Vrouwen: 1. Frankrijk 132,2. Italië 119,5,3.
Benelux 102,4. Groot-Bmtanniê 57,5.
Peking, Ekiden estafetten]aratbon vrou
wen. 1. Ethiopië 2.15.10,2, China 2.17.17,3.
Japan 2,17.23.13. Nederland 2.27.57<Kamp5
km in 17.34, Van Sehuppen 1 Qkm33.57,Sou-
verem 5 km 17.36, Homminga 10km 36.06,
Rustidge 5 km 17.06, Hombergen 7,195 km
25.38).
Apeldoorn, N'K veldloop. Mannen, 12 J kra:
1. Maase (Leiden Atletiek) 37.04,2. Wolde-
mariam (Eth/AchillesTop)37.17,3. Godlieb
(Zuidwa))37.20,4.Aitnafa(Eth/PSV)38.01,5.
Simon Vroemen (Ciko*66) 38.09, 0. Wolde-
meskel (Eth/PSV)38.09,7. Otten(PH)38.20,
8. Laros (Spnnt) 38.21,9. Van Hest (Tilburg
RR) 38.24, Iö. Van Erp (Stap Vooruit Run-
ners)38.27.
Vrouwen, 6J525m: 1. Koens (Ciko'66)21.27,
2. Vijverberg (Caesar) 21.33, 3. Hofmans
(Sprint) 21.41,6 Van Onna (PAC? 21,52.
Stein.Zesuorsloop: Vrouwen: 1. Lennartz
(Dui)75141 m, 2. Loenstadt (Den) 74.956 m,
3. Van Eutsele(Bel)70.935m,5. Bouwmees-
tet (AV Waterweg) 62.633 m.
Drnnen, halve marat homvrouwen: 1, Mie-
ke Hombergen (PAO 1.14.50,2. Van VÜet
(DAK) 1.2354,3. Barten (Scorpio) U7.31.
Brielle, 25 km; 1. De Maertelaere (Bel)
152.59.2. Padmos (Voorne Atletiek) 1.24.22.
3.Timmermans (Voorne Atletiek) 124.31,4.
Elsaye (Parthenon) 1^7.38, 5. Van Kleef
(Spark) 1.27.55,6.Boer(Roiterdam Atletiek)
1.29.08. Vrouwen; 1. Ophorst (Olympus'70)
1.39.09,2. Lust (Voorne Atletiek) 1.41.10,3.
Van Ast (AV Flakkee) 1.43.36.
Snelwandelen. Rotterdam, 10 km: 1. Luc
Nicque'Bel)45.03,2. Plasman(OLAT) 47.21
3. Van GernerKDeLatHT 24,4 KeesLamb-
regts (OLAT) 4741, 5. Cees Lambregts
(OLAT) 49 45, 6 Leyenaar (RWV) 52.13
Vrouwen: 1. Radder (RWV) 1.00.28.
Biljarten
Rijswijk- Driebanden, eredirisie VDN.
vijftiende ronde. IJsselzicht-Multimos2-6.
Van Mierlo-Koorcvaar 43-50/51 beurten, Ar-
kesteijn-Van der Stappen 20-50/36, Beem-
sterboer-Van Manen 31-50/43, Mui-Hop
mans 50-39/54. Zegam-Horecabon 4-4 Te-
gelhal Zuid-Minkels Products 1-7. De Klei-
ne-Say gmer50-50/33. Van der Ven-Dielis 29*
50/36, Verkijk-Weyenburg 33-50'46 Van
Donge/deRooPatlySemce Ockenburgh 5-
3. Poppebers-Zutex 2-6 Strauss Biljarts-
ProCall Profs 2-6. Stand: 1, Van Donge/De
Roo 15-27 (91-29), 2. ProCall Profs 15-26(90-
30). 3. Minkels Products 15-2 J (83-37), 4, Zu-
tex 15-21 (77-43).5. Ockenburgh 15-15(55-65.1
.6. Strauss Biljarts 15*I2'52-68), 7. Mulümos
15-12 (49-71), 8 Poppeliers 15-12 (48-72). 9
Horecabon 15-11 (50-70), 10 Zegam 15-9(50-
70.11. Tegelhal Zuid 15-9 (45-75), 12. IJssel*
zicht 15-5(30-90)
Ddistrictkampioenschapen bandstoten
derde klasse: Jan van Kleeff (R'dam) 10-
2 2l-n,Henk\*anSchyndel(R'dam)lO-190-
15, Arno de Leest (R'dam) 8-2.05-14, Andree
v. Vliet (Poortugaal) 8-1.94-10, Jan v.d. Ent
(Barendrecht7- 5.79-16, Jan de Vos (R'dam)
6-2.10-21Ed Bakarbessy Cap. a/d IJsse!5-
2.25-19, EdMeeuwsent'B dracht) 2-1.66-11.
Handbal
Vrouwen, eredivisie: play-offs: Swift-Hel-
las 29-15. Een O-SEW 21-16; le div.B: PSV-
BlauwWit 19-23, UDSV-DWS 28- 3 C,Fortissi-
mo-Verburch 11*16, Aalsmeer-OSC 19-28,
Lason-Slttardia DVO10-11, UVG-Westland
2 22*14.2e div.C: Stomnwyk-EMM 9-9, In-
temos-Tachos 5-19, PS V 2-Westlandia 6*12,
UVG 2-Groone Ster 20-18, Hermes-EBHV
28-15 Hermes kampioen* 3e div.G: Cosmos*
Gemini 5-11Hercules-Veio 15-9. Saturnus-
Aneora 2 8*17, ODIS-HVC 14-12; H: Snel-
wiek-Achilles 26*10, HVO-ËIshout 22*8,
HVT-Wero Dt 15-12, HavedoHeerle 16-16.
M.Stars-WIK 16-9 HVO kampioen;
Mannen. Eredivisie: ESCA-Tachos 22-25,
Blauw Wit-Aalsmeer 24-23, UDSV-Caesar
19-25, E en O-AHV Snift 29-24, ESCA gede-
gr.; ledivA: Satunrus'72-SatumusL25-24;
le div.B: Heüas-W1K27-16, Atomium-EMZ
21-22, Sittardia 2-DES 19-20, Satumus 2-
Groene Ster 22-22, Aalsmeer 2-Bevo HC 22-
20. EDH-Quintus 14-21:2e div.C: Snelwiek-
EMM19-24, Hercules-Della Sp 13-26, HEG
Westlandia 29-26, Aalsmeer 3-Roda 16-13,
Hermes-DWS 19-20, Herc.em hennes gede-
gr.; 3« div.G: Snelwiek 2-Wmgs 15-20, Vires-
Unita s 24-23Quintu s 2-Ancora 24-21, Hellas
2-EMC 25-13, Gemini-HVC 32-18; H: 08V-
Witte Ster 18-20, Intemos-Tachos 2 14-21,
GHV-Were Di 29-10, Avanb-UVC 21-19,
M.Stars-ASC 19-18;
Afdeling Rotterdam. Vrouwen. IA: GSC-
HVC 2 17-9, Oliveo-Vires 11-14, Sprong-
schot-Hollandiaan 13-14; lB;Snelwiek2-In-
dus s.n.o.,Spm(-01ympus 11-13; 2A: HVC3-
DES 212-11, MO K-ËTC 7-7; 2B: UVG 3-D WS
3 15-2, Hollandtaan 2-Atomium 2 fi-18; SA:
Atomium3*Rowah 10-11,Snelwiek 3-WIK2
12-20;3B: HeUus 2-Orion 21^,Obveo2-ETC
215*6, Satumus 3-TOG 2 8-6, Spirit2-Olym-
pus 211-11;
Manner IA: OiiveoAchilles21-15; IB: WIK
2-Helius 23*18; 2A: Cosmos 2*Helius216*32,
Satumus 3-ASC 218*16, Spirit-Walburg 18-
25, ASC 2-Indus 7-19; 2B: Atomium 3-Cos*
mos 12-26, Vires 2-HVC2 26-8, WK 3-Roda 2
18-23; 3A: De meeuwen-Walcheren 9-15;3B:
MOK-GSC.2 9-13, Vires 3*Oiiveo 2 9-17;
Hockey
Mannen. Hoofdklasse: Bl.daal-Pinoke 1-3,
Oranje Zw.-Kampong 1-3, KL Zwits-Den
Bosch 3-1 .Tilburg -HGC 2-11HDM-Amster*
dam 3*4, EHV-Groningen 1-3. Overgangs
klasse A: EMHC-SCHC3-I, Ede-Breda 0-6.
Union-Venlo 1-3, Gooische-DSHC 1-4, Alk-
maar-Leonidas 0-0, Voord aar,-Victoria 0-1.
B; Hudito-Hurley 0-10, Wageningen-Hat*
tem 2-2,Nymegen-Sch.weyde l-l.Eapidity-
Push 2-1, Rotterdam-MEP 0-0, MOP-Laren
44. Eerste klasse A: WereDi-Forescale 3-5.
Ring Pass-Kieviten 2-2,Zwart-Wit-Leiden3-
1, Cartouche-Tempo 6-1, Dopie-Warande 4-
4. Tweede klasse A: Groen Geel-Zoeter-
meer 4-0, Westland-Voome 0*2, Alphen-
RoodWit 1*2, Strawberr.-Leidse $t. 3*1,
HDS Alliance 3-5. B: Huizen-Dordrecht2-ö,
Waalwijk-Oude Maas 0-3, Krimpen-Krom-
hout 4-1, Haaskamp-Keep Fit 1*5, Vianen-
Doom 5-7, Maarssen-Myra 0-5.
Vrouwen. Hoofdklasse; Laren-Amsterdam
1-0, Den Bosch-Rotterdam 1-2, Oranje Zw.-
Alecto 1-3. BI. daa 1-HGC 0-2, Hurley-M OP 3-
2, HDM-Karopong 1 -0. Overgangsklasse B:
EMHC-Warande3-2,Ede-Kl.Zwits. M.Nij-
megen-EHV i-ü, Gooiscne-Tilburg 2-1, Gru-
ningen-GCHC0-2, PinokoVictoria 3-1. Eer
ste klasse A: Craeyenh.-Forescate3-2, Hudi-
to-Breda 2-0, Kieviten-Ring Pass 2-2, Voor-
ne-Push 1-3, Spirit-Zwart-Wit 0-0, Tempo-
Dordrecht 4-0. Tweede klasse A: Reigers-
Zoetermeer 1-5, Alkmaar-Strawben. 0-1,
Spandersb.-Roomburg2-l,Cartouche-Leid-
se St. 4*3. AMVJ-Evergreen 1*1, Benne-
broek-Weesp 4-0. B: Malburgen-Oosterbeek
4-1, Leonidas-AMHC65 1-1, Shinty-Aeolus
2-0, Oude Maas-Etten Leur 0-0, Drunen-
Souburgh0-3.
Judo
Boedapest, Int A-loemool Mannen. -60
kg: 1, Matusek (Slw), 2. Hesse(Dui), 7. Van
Oostrum (Ned). -86 kg: 1, Johoda (Oos), 2.
Batnicky (Dui), 5. Foels (Ned).-95 kg: IGün-
schner (Dui), 2. Soares (Por), 3. Sonnemans
(Ned), Jaks (Tsj). +95 kg: 1. Van der Geest
04ed),2.Labus(Joe).
Vrouwen. -52 kg: 1- Baillargeon(Can),2. Im-
briani(Dui),3. Munoz(Spa). 5. Meijer (Ned).
-66kg: l.Zwiers(Ned),2.Zavacha(Slw),3.
Tsjehangvirioes (Rus), Abdellatif (Fra). -72
kg: 1. Bacher(Dui), 2. Richter (Dui), 5. Kien-
huis(Ned).
Korfbal
Hoofdklasse A: SCO-DKOD 2M6, Die
Haghe-PKC 35-20, ROHDA-Ready 26-18,
Oost Arnhem-Groen Geel 18-25; B: Or.Wit
(DLDOS'46 14-26, Deetos-NlC 29-19, For-
tuna-BlauwWit 19-29, AKC-VADA'25 22-2 D;
Overgangsklasse A: Nseuwerkerk-Swift
(M) 12-11. Nieuwerkerk-Meeuwen 15-19: B:
LUTO-Achilles21-15;C:WitBlauw.LDODK
22-25; D: Sport.Trigon-SSS 20-16; Eerste
klasse: E: Danaiden-DKC 14-14; F: KOAG-
Snel 18-15; Tweede klasse G: Tempo-HKC
13-15Kapellen-Ventura Sport 19-19Derde
klasse: L: Stormvogels-VogeL7-08, GKV(H)-
Soesterkw. 24-16; M: TOGO-Ör.Nassau8-13;
Paardensport
Parijs. CS UW. Kwalificatiewedstrijd we
reldbeker, na barrage: 1. John Whitaker
(GBr) Weiham 0-36,81, 2. Godignon (Fra)
Unie du PerchisO-38,62,3. Bilbngton(GBr)
It's Otto 0-40,25,4. MeJliger (Zwi>Calvaroö-
40,77, 5. Nagei (Dui/ Winuy 0-43,34, C.
Mandb-McNaught (Zwi) Duif 0-43,48. 11.
Tops (Ned) Operettela Silla4-42,87,14 en ae
quo o a. Van der Schans/Global Leroy
Brown 4-91.62.27- ex aequo o.a. Lansink
Rex Z8-8957. Van der Vleuten/Vink Dieja
sper T 6-84,17, Bril/BoUvorm's Burggravin
8-88,66. Stand: 1. Haymakers (Ned)72pun
ten, 2. Michael Whitaker (GBr) 65,3. John
Whitaker, Ludger Beerbaum (Dui) 62, 5.
Sloothaak(Dui)57.6. LedermannfFra) 56,7.
Nieberg (Dui), Mandü-McNaught 52, 9.
Molliger 51,10 Biümgton 50
Rugby
Ereklasse. Play-offs: A'damse AC-0 Oys
ters 25-12. Castric.RC-RC Delft 36-6. Delft-
seSRC-RCHilvers 24-0. Ascium-RC Eem-
land 15-13.
Tafeltennis
Rotterdam. NK. Kwartfinales: Keen-San-
tic3-0(21-1221-521-2). Bakker-Derkx3-2( 21
1522-24 21 -1317-2121-17Muller-Dü Haas 3-
0(21-14 21421-17), Hooman-Tebbe3-Ö(21-12
21-1121-i2)HaIve finales: Keen-Bakker3-(l
(21-321-14 21-10),Hooman-Mulier3-l (21-18
21-11 !9-2l2M9).Finale:Kecn-Hooman3-0
(21-1221-1121-12)
Dubbel, halve finales: Hooman/Keen-
Tanck/Vonk 2-1 (21-1618-21 21-18). Muller/
Hengstmar,-Bakker/De Haas 2-0 (21-14 21-
18). Finale: Hooman/Kcen-Hengstmarv'
Muller 2-0 (21 -] 0 21 -18).
Mannen. Enkeleerste ronde: DeCock-Ver-
haegh 3-0 (21-7 24-22 2l-12j, De Boer-Wey-
land3-1 (20-22 21-15 21-6 21-14), Vyvcrberg-
Leefennk 3- 0 (21-17 21-14 21.18). Tweede
ronde: DeCock-Bottram3-0(2l-142Ml 21-
15),Smiyic-Vyverberg3-0(2M42M 622-20)
Du Boer-Comehssen 3-0(21-8 21-17 21-12).
Kwartfinales: Keen-Boute 3-1 (16-23 21*9
21*921-12). De Boer-Smajic 3-2 (21-15 21*15
19-2114-21 21-14), Heister-Verhuist 3-0 '21-
1321-1121-15), ChcnSung-Do Cock 3-U17-
2121-7 21-19 21-13). Halve finales: Keen-De
Boer 3-0 (21-14 21-17 21-32). Heister-Chen
Sung3-0 (23-15 21-521-17J Finale: Heisler-
Kccn 3-0(22-2021-1621 14)
Dubbel, halve finales; HfisiffChenSung-
De Boer/V ijverberg 2-0(2117 21-111, Boute'
Verhulst-De Brum/Kahn 2-0 (21-19 21-19).
Finale: Chen Sungfficister-Boute/Verhulst
2-1(13-2121-16 21-14).
Gcmengddubbcl, halve finales: Muller/Ka-
hn-SchoonewilleA'ar, do Braak 2-0 (21-1721-
15), Derkx/Vyverbcrg-Santic'Bottram 2-0
<21*16 21-16). Finale: Muller/Kahn-Derkx/
Vy verberg 2-1 (21-1710-2121-161
Schaatsen
Inzeil (DuiWereld beker. Mannen. 500 me
ten 1 Shimizu (Jap) 36,76,2. Honi (Jap) en
Klevsjerya (Rus) 36,86; 13. Van Velde (Ned)
38,00, 14. Wennemars (Ned) 38,06, Eind
stand WB: 1, Shimizu 380 punten. 2 Hom
375,3. Klevsjerya 345,4, Jaegal285,5 Inoue
275.6. Fitzrandolph245.15. Van Velde93.20.
Bos 45,22. Wennemars 36.
1006 meter: 1, Honi (Jap) 113,612. iór.dral
(Noo) 3.13.68, 3. Bos (Ned) 1.13.89;7.
Hersman (Ned) 1.14,34,12, Van Velde (Ned)
1.15,6!; Eindstand WB: t. Horti 315.2. Fit-
zrandolph 275,3. Klevsjerya 255,4 Bos 253,
5. Jaegal 228,6, Van Velde 220.22. Hersman
40, 27. Straathof 20, 28, Wennemars en
Leeuwangh 19.
1506 m: 1. RitSma (Ned) 1.51,87,2. Hersman
1.52,36,3. Shirahata (Jap) 1,53,82; 6. Postma
(Ned) 1.54.89,9. Romme (Ned) 1.55.52, 13,
Straathof (Ned) 1.58,06; Eindstand WB; 1,
Rits ma 165,2. Neal Marshall 155,3. Noake
150. 4. Straathof 147. 5. Postma 136, 8.
Hersman 117,11. Romme 43,18. Veldkamp
(Bel) 26,19. Zandslra 25.
Vrouwen.500meten l.XueRuthong(Chn)
40,32,2. Okazaki (Jap) 40,33,3, Shirr,azaki
(Jap) 40,46; 7. Timmer (Ned) 40,74; Eind
stand WB: 1. Xue 385 punten, 2. Schenk
(Dui) 345,3. Okazaki 340; 8. Timmer 205.
1000 m: 1. Timmer 1.19,15 (NR), 2. Völker
1.21,64, 3. Schenk (Dui) 1.21,81; 13. Witty
(VSt) 1-23,48, B-groep; 1. Thomas 1.21,01;
Eindstand WB: 1. Schenk335.2 Witty305,3
Völker 292,4. Timmer 280; 16. Zwolle 72,17.
WysmanSfl^.TTiomasM. 1 1
1500 meter: 1. Niemann (Dui) 1.59,90 (baan
record), Bazjanova, (Rus) 2.Ö3.36, 3.
Fnesinger (Dui) 2.03,60; 5. Timmer (Ned)
2.04,72,6. De Jong (Ned) 2.05.21.8. De Loor
(Nedl 2.05,72,9. Thomas (Ned)2.06,91 .Eind
stand WB: 1. Niemann 195 punten, 2, De
Jong 179,3. Bazjanova 150,5, De Loor 112,8.
Timmer 106,11. Thomas 70.
3000 m: 1. Niemann 4,12,11, 2. Pechstein
4,16,44, 3. Friesmger 4.16,69, 4. De Jong
4.20,67,6. Zijlstra 4.22,97,9. De Loor4.27.22;
Eindstand WB 3/5 km: l,DeJong2flO,2-N:e-
mann 190,3. Zijlstra 160,4. Pechstein 160,5.
Holum(VSt) 150,6. De Loor 140,17. Thomas
42.
Skiën
Kvitfjell Mannen, wereldbeker. Afdaling:
l.Kjus(Noo) 1,27.12,2. ViUlim(Ita) 127,26,
3. Podivinsky (Can) 1.27,56,5. Alphand(Fra)
128,10,6. Fntz Strobl (Oos) 1.28.18,10.Che-
dina (Ita) IJ28.61. Stand WB afdaling: 1. Alp
hand 750 (winnaar), 2, Ghedtna 620,3. Fntz
Strobl 471.
Super G: I. Josef Strobl (O05) 124,95,2.
Schifferer (Oos) 1,25,63, 3. Kjus (Noo)
125,87;. 4. Maler (Oos) en Alphand (Fra)
1,26,02, WB-klassenwnt Super G: 1. Alp
hand 322,2. Josef Strobl 253,3. Maier 230.
WB-klassement algemeen: Alphand
1072,2. Aamodt 879,3. Ghcdina (Ita) 850,4.
Josef Strobl 824,5. Sykora(Oo3)668.
Hakuba. Vrouwen, wereldbeker. Afdaling:
1. Zclenskaja (Rus) 125,64,2. Wiberg(Zwe)
1.36,09,3. Gótschl (Oos) 1.36,11; Stand WB
afdaling: 1, Zelenskaja 423,2. Zurbriggen
421,3. Uötschl 403,4. Scizmger(Dut) 325,5.
Kostner 315,6. Wiberg 312. Stand WB alge
meen: 1. Wiberg 1555,2. Seizinger 1004,3,
Gerg 884,4. Compagnoni (Ita) 787,5. Zur
briggen 686.
Trondheim.WK Noordse nummers. Vrou
wen, 30 km, klassieke stijl: 1. Valbe(Rus)
I.23.04,9,2. Belmondo (Ita) 1.23.33,2,3. Mik-
kelsplass (Noo) 1.24.55,7; Mannen, 50 km,
klassieke stijl: 1. Myllyla(Fin) 2.16.37,5,2.
Jevne (Noo) 2.1722,4, 3. Dahlie (Noo)
2,.18.36,0.
Grote schans: l. Harada(Jap)252,1 punten,
2. Thoma (Dui}244.9,3, Freiholz (Zwi)237,3.
Tennis
Fed Cup, eerste ronde. Wereldgroep I.
Haarlem. Nederland-Verenigde Staten 3-2.
Oremans-Mary Joe Fernandez 6-1 64,
Schultz-McCarty-Rubin644-83-6, Sehultz-
Fernandez 1-6 64 9-7. Oremans-Rubin 6*3 6-
0, Bollegraf/Boogert-Po/Femandez 3-6 2-6,
Sprimont Beigiê-Spanje 5-0. Callens-San-
che2Vicario6*3 7-6, Appelmans-Seraa 6-14-
6 8-3,Appelmans-Sanchez Vicario6-32-68-6,
Callens -Sema 6-16-3, Callens/Feber-Garaa/
Ruano 5*7 6-26-2.
Tokyo. Japan-Frankrijk 14. Sawamatsu*
Pierce 0-6 6-7, Sugiyama-Tauziat 64 5-7 4-6,
Sugiyama-Pierce 7*5 6-7 64. Sawamatsu-
Tauziat 5-7 6-4 15-37, Kijimuta'Nagatsuka-
Fusai/Sidot 5-7 4-6.
Mannheim. Duitsland-Tsjechi& 2*3. Wein-
gartner-Richterova3-67-56-3,Rittner-Gersi
4-62-6,Rittner-Richteroval-6 4-6, Weingart-
ner-Gersi 2-6 2-6, Rïttner/Wagner-Martin-
cova/richterova 7-66-2. Indeling halve fina
les: Tsjechiê-Nederland, Frankryk-België,
Philadelphia. Mannen, 1,25 mRjoen gul
den. Kwartfinales: Stafford (ZAfl-Stolle
(Aus)646-2,Santpras(VSt/I>-F]ach(VSt)64
6-2, Rafter (AusJ-Black (Zim) 6-31-6 6-1. Hal
ve finales: Sampras (VSi/lhSchalkentNed)
3-57-5 6-3, Rafter(Aus>StaffordfZAf)6364.
Finale: Sampras-Rafter5-77-66-3.
Milaan. Mannc n, 1,4 miljoen gulden. Halve
finale: Ivanisevic (Kro/l)-Prinosil (Dui) 64)
7-6. Bruguera (SpayKiefer (Dui) 6-3 64. Fi
nale: Ivanisevic-Bruguera 6-26-2. Dubbelfi-
nale: Albano/Nyborg (ArgZwehAdams/Ol-
hovski (ZaffRus/3) 64 7-6.
Volleybal
Mannen. Eredivisie: Martinus-Brevok 0-3
(8-15,15-17.10*15), Zwolle-AMVJ 3*1 (10-15,
15-13,15-9,15-5),DunpL Ekspalvo -Dynamo
1-3(26-14,9-15,2* 15,6-15), RentokiiZVH-Al-
comCapetle 0-3 (13-15,9-15,13-15), Sudosa-
Vrevok 1-3 (6-15.13-15,15-10,12-15). Eerste
divisie A: R/ZVH 2-Lycurgus 3-2 (15-11,15-
II,4-15,9-15,15-11), Donitas-AMVJ 34), US-
SSS 2-3,Zaanstad-VoC 3-0.1B; Sliedrecht-
Orion 1-3 (8-15,15-12,11-15,12-15)PSV-
VCG 3-5, Jchovocomca-EAW 3-0 (15-fi. 15-
12.15-8).Ficopa-WC3-0. Tweededivisie C:
US 2- Sovcos 3-2, De Schaïmcrs -MESR 3-
O.Hands Ua-Radius 2-3, G/Kangoeroes-To-
ncgido Ü-3,WS-A/Capdie 2 3-1De rde divi
sie E: R'ZVi 3-Switch 3-0. M\'C- Woerden 3-
0. Jupiter-Tonegido 2 3-1.3F: Sbedrecht 2-
WSO-3. DiSchalmers 2-MESR23-2. De Ze-
bra's-Mevo')-3. Gavok-Atak 1-3, YVCV-Ti-
VoC0-3
Vrouwen. EiedMsie: Martinus-Sudosa 3-0.
Foropa-AMU 1-3(14-16. G-15.15-11,101-5).
Volco-OS34)'l 5-8.15-6.15-6)."VVC-P<)lilx3-2
110-15, 5-9,15-10,9-15.15-8Eerste divisie
B: MESR-Longa 3-0, DynamoR/ZVH 3-0
(15-7.15-8, ü*©,Activja-Switch3-2.Germni-
C/Kangocroes 3-2, Brevok-Rijnmond 1-3
(15-11,8-15,14)6.13-151 Tweede divisie C:
Sbedrecht 2-5ovicos 3-1. De Schaimers-
Gcpdae 1-3. Rijswijk-Sart 0 3-1. Zovoc-To-
negido 0-3. Dtrde divisie E: Leython-
Utrecht 21-3. Air /'Erasmus-Be Fair 2-3
District 17. Minnen. Promotieklasse:
Smash-Schovoe 11-3. Smash-Spint 1-3; le
klas* A: Schovic 3-Hou Sl 34), Alc/Cap 3-
AWA 3-0, B; Yam-Fik/Lek 2-2. V'Quick-
Bernsse23-I.
Vrcuven. 2e klasie A: Eur/OKK-Haaften2-
2, B: amash-VCO'Er4 0-3. C: AlcCapS-Bor-
kei 21-3. Schovoc 2-Hou St 2 2-2
Waterpolo
Mamen. Hoofdklasse: AZPC-LZ188614-4,
Zyl'lGB-ZWL' Nereus 4-13. Polar Bcars-
Robben 9-7, HZ Z!AN-Dt- Ham 4-6.
Van Luia'Brandenburg-AZC 9-13, ZPB
Profui-Damixa Ravyn 7-2 Stand: AZC19-
36, AlPC 19-31. Polar Beare 19-28. ZPB
Profui 19-26. HVK De Robben 19-25. De-
Ham 0-17, Darmxa Ravyn 19-lfi. ZWV Ne
reus 11-13, Van Luin/Brandenburg 19-31,
HZZm 19-ll.LZ 1886 IS- lO.Zyl/LÖB 194
Eerste jla5sc: Vivax-VZC Veoncndaal 17-9.
Gouwcitaete-DZV 54. BZPC Bodegraven-
De Wahisch 38-8. AJliance-Rapido'82 6-11,
UZSC-tWK 12-7, PSV-Keller Donk 12-11
Stand: JZPC Bodegraven 16-26. Vivax 16-
25, UZSt 16-23. Rapido'8216-21. PSV 16-20,
Keiler lonk 16-16, Alliance 16-15, Gou-
westaetd 6-33, DWK16-12. DZV16-11, VZC
Veencndal 16*9, De Walvisch 16-1 2A: BZC-
KZC 13*5 Kalwijk-Sassenheim 5-10, NVA'
HHC-SVF6-6, De Dolfijn-Hoorn 5-11. Rot-
terdam-Ktidekerk 11-13, De Ryr.-WZK 11-
3 Stand: «assenheim 16-26. De Run 16-25,
Hoom 169, Katwijk I6.36.WZK 16-15,SVH
16-15, BZQ6' 14, Koudekerk 16-14. KZC lfi-
13, NV'AHIC 16-13, Rotterdam 16-12. De
Dolfijn 16(0 2C: De Warande-Zeester
Meerval 74 Wieksiag-De Meer 8-6, Nau-
tilus-Esea 810, Kjord Veldhoven-Aqua Nd-
vio'94 8-6, fiferwede-Neptunus Arnhem 16-
6, Zegenweb-N'ayade 8-7. Stand; Njord
Veldhoven 6-27. Merwede 16-27, Zeester
Meerval 16-14, Neptunus Arnhem 16-21.
Aqua Novio'S 1649, DeMeer 16*18, De Wa
rande ]fl-16JNauttius 16*14, Esca 16-12,
Wiekslag 16-ÜNayade 164. Zegenwerp 16-
2.3D: B&O (Iters Het Gooi-Wocrden 54,
ZPS-'/AZ 4*11 Watervlo-De Lansingh 9-6,
Zeist-UWV Wukracht 8-7, RZV-De Amer 6-
10, De Futen-IZC 4-6. Stand: WVZ 16-25,
Woerden 36-2IDe Futen 16-20, GZC 16-20,
UWVWilskracit 15-16. RZV16-16, BAOOt-
tersHet Gooi lllC, Zeist 16-14,De Amer 15-
13, Watervlo 1612. De Lansingh 16-11, ZPS
16-2. 3E: Hierinymus-ZDHC 74. RWV-
NVO/Barracud3l4-8, De Kempvis-Walrus,'
Shell 6-4, RaketPoseidon'56 6-6, SZC-Spar-
taan 4-11. DS2~)e Stormvogel 6-7. Stand:
WalruriSholI 1827, Hieronymus 16-27, Po-
seidon'56 16-24 De Stonnvogel 16-24, De
Kempvis 16-23DSZ16-18, RWV 16-16.ZD-
HClC'lQ.NVO/l&rracuda 16-8, Spartaan 16-
6, Raket 164, Sip 16-3,
Vrouwen, Hoelklassc: OZPC Oldenzpal-
DeFfam9-lf. War Bwrf-ZPB Profus m,
Gouwestaete-Drr.ixa Ravijn 44. Van Lum'
Brandenburg-Klier Donk 7-13, PSV-ZWV
Nereus 6-18, D<Futen-GZC 7-12, Stand:
ZWV Nereus 1(36. Damixa Ravijn 19-33,
Keiler Donk 1(80, Polar Bears 19-28, Gcu-
westacte 19-25ZPB Profus 19-17, GZC 19-
16. PSV 19-14, Yn Luin/Brandenburg 19-14,
De Futen 19-6, )e Ham 19-7. OZPC Oiden-
zaal 19-2.2B: Vfekslag-Argo 2-7, Van Luln
Brandenburg 2KellerDonk 2 12-1, Water-
vlo-TRB/RES M, UZSC-Arethusa 84,
Njord Veldhova-ZPB Profus 2 !l-3.Esca2-
Esca 12-3, St&iü: Watervlo 16-24, Njord
Veldhoven 15-21 ZPB Profus215-22,Esca2
5-20, Van LuinBrandenburg 216-20, Argo
16-19, UZSC16-17, TRB/RES16-15. Arethu-
sa 16*1 l.WieksIig 15-9, Keiler Donk 216-5,
Esca 464.
Wielrennen
Omloop Bet Volk 1. Van Petegem (Bel) 200
km in 5.W.OO (38,96 km/u), 2, Steels (Bel)
0.06,3. Caoiot (Bel), 4. Redant (Bet), 5.Tsjmil
(Mol), 6. Bailermi (1U!,7. Kirsipuu(Est)0.27,
8, Hoffrtan (Ned),'9, Mengin (Fra), 10.
Planckast (Bei), 11. Feys (Bel), 12. Barthe
(Fra), 13.Capelle (Fra) 1-07,14. Klier (Dui),
15. Magnfcn (Fra). 20. Koerts (Ned), 37, Den
Bakker (ïjed), 38. Van de Meulenhof (Ned),
40. Dekkq (Ned), 43. Vierhouten (Ned), 59.
DeVries(Bed) 1.34,80, enlaatsteBouwmans
(Ned). 1
Kaurne-Bussel-Ku urne. 1Museeuw(Bel),
2. Barthe, 3. Bescardm 'Ha! 4 Sörrnsen
(Den), 5. Péters (Bel); 17. Vierhouten (Ned)
5.03,20. Ena?ls(Ned), 24. Talen (Ned), 37. De
Jongh (Nea
Ronde van Valencia. Rit 5, eerste deel. 1.
Fagnini (Iti. 2. Svorada (Pol), 3. Chanteur
(Fra). 4. Liis (Zwe), 5. Leons (Ita), 78.
BreukinkUfed) 0.17.110. Jonker (Ned), 115.
Boven (Nedl 130. Voskamp, (Ned) 0.36,131
Boogerd (bid). 142. Moerenhout (Ned).
Tweede deel tijdrit. 1. Boardman (GBr) 10
km in 23,36,1 Dominguez(Spa)fl.l2,3. De
Las Cuevas ta)0.36,4. Gamito (Por)0.37,5.
Moreau (Fra^.38,17. Breukink 1.10,23. Jon
ker 1.27,31.Viskmapl ,50. Eindstand: 1Do-
minguez 20.4,44,2. De Las Cuevas 0.24,3.
Moreau 0.26; 13. jonker 2.50,37. Breukink
2.59,72,Voskmp21.59.
Clasica Almeaa. Strazrerdta) 188 km in
4,43.51,2. Vat Heeswijk (Ned), 3. Svorada
(Slw),4. Smetinine (Eus), 5. Hunt (GBr).
Canicatli. Tnfeo Pantalica, 1. CoppotiUo
(Ita) 17 7 km in],47.57 (36.88 km/u),2. Colom
bo (Ita).3. Boriheresi (Ita) ö.l,4.Colage(Ita)
0.25.5. Conté (ta).
Ronde van drötna. IConté (Ita) 156 km in
4,02.00 (38,677<m/u), 2. Ba]dato (Ita), 3. Mar-
tinello (Ita), 4.Balducci (Ita), 5. Mori (Ita).
Ster van Zwole (169 km). Elite. 1. Gosink
(Coevorden), L Hey (Veghel) op 0.15, 3
Tbeus (Bergejck) ,4. Kroes (Hattem). 5. Van
Steen (Dcmgetj, 6, De Leeuw (Ermelo), 7.
Olijve (Needel 8. Van Elven (Rucphen), 9.
Spaenhove(B4), 10. Hiemstra (Marum).
Oosterhoul. loutse Unies. Elite, vrije
wedstrijd. 1. Biurstede (StWilübrord) 144
km in 3.40.33,2 Van Steen (Dongen), 3. Ak-
kermans (Zev©bergen). 10. Van Dongen
(Capelle a/d/1 JsielJ.
Rotterdam-Ahiy'. A-klasse: l.Tonvan Dui-
venbode (Noorqjdjkerhout), 2. Piet de Rid
der (NoordwijkiS. André van Wijngaarden
(Montfoort). 4, Nartin Dijkhuizen (Sche\'e-
ningen). 5. Michri DuijnmeijerfDen Haag),
6, Peter Master, 1 René den Boer(Vlaardm-
gen),8. Ronald R»os (Zoetermeer), 9. Marcel
van Baak (Woerden), 10. Robert Karremans
(Alphen a/d Rijn).
Dordrecht-De MoLA-klasse: 1, Come Cas-
tein (Meerkerk), 2. Herman Woudenberg
(Nw.Lekkerland), 3, Pieter van der Ree
(Nieuwenhoom), 4. Jeroen van Hoom (Rot
terdam), 5 Rob Slenders (Zvrimdrecht)
Maassluis-De Coureur-A-klasse: 1. Ronald
van der Wal (Ylaaidingen), 2. Rene Huls
man, 3. Jaco Tettelaar, 4. Louis de Haas, 5.
Jaco ran der Mark.
De Haag-Open kampioenschap, A-klasse:
1Ronald Roos (Zoetenneer).2. Michel Duy-
meijer (Den Haagi, 3. Martin Jutte. 4. Ennn
Vrauwdeunt (Ryswijk).5. Patrick Smit (Ca
pelle a/d Ussel). Junioren: l.Chns Kipping
(Den Haag),2. FuleovanGulik(Roiterdam),
3. Peter Noordam.