15,: 'In de rotzooi zitten is geen pretje' 'Fietsen wordt onvoldoende gestimuleerd' j7Q& Renovatie PLN-flats valt sommige bewoners zwaar tegen Karton van Ron van de Ven Accordeons in Stadsgehoorzaal Lezingen bij Historische Vereniging Rommelmarkt in Zuid Bijles wis- en natuurkunde Voorjaarsconcert Telemann-ensemble Lentewandeling bij het strand Digitaal eiland werkelijkheid Rotterdams Dagblad Vrijdag 21 maart 1997 Vlaardingen In de Galerie Hollandia is tot 11 april een expositie te zien van Ron van de Ven. Van de Ven laat zijn monu mentaal werk zien en zijn kartonafdrukken. De kun stenaar geeft zijn werken vaak een titel die te maken hebben met gevoelens, wensen en daden. Zijn ont werpen hebben voor hem een duidelijke menselijke waaide. De tentoonstelling wordt vanavond om 20.00 uur ge opend. De andere openingstijden zijn dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur en donderdag- en vrijdagavond van 19.00 tot 21.00 uur. De galerie ligt aan de Oosthavenkade 42. De accordeonvereniging Harry van Wezel geeft za terdag haar jaarlijks orkest m de Stadsgehoorzaal in Vlaardingen. Het programma is zeer gevarieerd, van house tot tango en meezingmuziek. Jongenszang groep De Buddy's uit Delft zingen vrolijke liedjes. Het concert begint om 20.00 uur en de toegang be draagt 10 gulden. De jaarlijkse ledenvergadering van de Historische Vereniging wordt gehouden op dinsdagavond, 25 maart. Er zullen voor zowel leden als niet-leden lezin gen gegeven worden. De vergadering begint om 20.3ÖU. De bijeenkomst wordt zoals gewoonlijk ge houden in de grote zaal van het Wijkcentrum Holy. De toegang is gratis. Klubhuis Zuid houdt zondag een rommelmarkt. De tafels zijn nog niet allemaal verhuurd. Dus wie zijn oude spullen nog een voor leuk prijsje wil verkopen, kan voor 12,50 gulden een tafel huren. Alles kan in de verkoop, behalve oud eten. Verkoop-talent is niet no dig, want professionele verkopers zijn niet welkom. De rommelmarkt start om 12.00 uur en om 15.00 uur moet alles verkocht zijn. Bezoekers betalen één gul den entree, kinderen mogen gratis over de rommel markt snuffelen. De opbrengst van de tafelverhuur en de entree zjjn bestemd voor de kinderen van het zomerkamp. Klubhuis Zuid is gelegen aan de Dwars straat 42 in Schiedam Voor meer informatie: (010) 4267297 Na hard blokken toch nog onvoldoendes voor wis- of natuurkunde? Het ontmoetingshuis 'De Weerklank' in Groenoord biedt de oplossing door studie- en huis werkbegeleiding te organiseren. Scholieren van alle niveau's kunnen hier, tegen een kleine vergoeding worden bijgespijkerd in deze twee exacte vakken. De bijles wordt gegeven op dinsdagavond van 19.00 tot 20,00 uur in 'De Weerklank' aan de Cornelia van Zantenplein 51 in Schiedam. Geïnteresseerden kun nen contact opnemen mti Bas Gravendeel, tel. 010 - 4715509 Het Telemann-ensemble uit Maassluis geeft zater dag haar voorjaarsconcert. Het concert staat onder leiding van dirigent Marten Sybrandy. Het Tele mann-ensemble zal de volgende werken ten gehore brengen: Old Wine ir. New Bottles van Gordon Jacob, 'Der Morgen' uit Die Tageszeiten van G. Ph. Tele- mann en de Symphonie no 1 in D van C. Gounod. Voorafgaand is er een optreden van de speelgroep Telemarm onder leiding van Erie van Dalum. Het concert wordt gehouden in de Koningshof aan de Uiverlaan en begint om 29.00 uur. Toegangsprijs is 7,50 gulden (CJP en Pas 85+: zes gulden). Hoek van Holland Onder het motto 'Er op uit in 'l groen?... Doen!' houdt Groenservice Zuid-Holland komende zondag samen met Recreatie Rotterdam een lentewandeling in de buurt van Hoek van Holland. Er zijn twee wandel tochten uitgezet van respectievelijk vijf kilometer (met puzzelopdrachten voor de kinderen) en tien ki lometer. Deelnemers kunnen starten om elf uur 's morgens en drie uur 's middags vanaf het recreatiecentrum 'Bos en Duin' aan de Kerkhofweg. Het is ook mogelijk om onder begeleiding van een deskundige gids deel te nemen aan een natuur-excursie die om twee uur be gint. Deelnemers aan dit onderdeel wordt aangeraden een verrekijker mee te nemen. Meedoen aan de wande ling of excursie kost twee gulden voor volwassenen en een gulden voorkinderen tot en met 12 jaar. Er is voor alle deelnemers een attentie. Het digitale eiland wordt vandaag in de bibliotheek van Maasland in gebruik genomen. Maasland is de tweede gemeente in het Westiand die haar inwoners de mogelijkheid biedt Internet te raadplegen. Delft was de eerste gemeente. Om 17.00 uur zal burgemeester M.M. Kokxhoom-Pa- penhove het Intemet-scherm in de bibliotheek ope- Door Ben van Haren Vlaardingen ,/t Is begrijpelijk dat er mensen zijn die moppe ren. Want het geeft natuurlijk overlast en is heel ingrijpend. Aan de andere kant, tijdelijk verhuizen naar een wisselwo ning is ook geen pretje." Redactie Waterweg: Menno Haddeman, Ben van Haren, Daniëlle Herman?, Desiree van der Jagt, Judith van Kfaveren, Mariëtte OJsthoom, Jan Rozendaal Over de Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: SanderSon nemans Telefoon 2732700 4004310 Henk Rijkee, opzichter van Bokx Bouw bij de renovatie van de PLN-flats in de Vlaardingse Zuid- buurt, kan zich heel goed ver plaatsen in de gevoelens van de bewoners van het eerste flatblok aan de Dr. Wiardi Beckmansingel dat onder handen is genomen. In november is het karwei gestart en nu zijn de bouwvakkers genaderd tot de laatste strengen van vier boven elkaar gelegen flats van het complex van 45 woningen. Isola tie- en andere werkzaamheden aan het dak en onder de vloer, het verbouwen van de algemene ruimten met bergingen, postkas- ten en trapportalen en het plaat sen van de lift in een nieuwe toe gangshal volgen nog. Emmertje „Vier weken lang zitje in de rot zooi. Je huis wordt letterlijk hele maal ondersteboven gehaald. Met een emmertje water moetje twee weken de losse pot in je WC door spoelen, De douche kan je niet ge bruiken en aan je wasmachine zit ten tijdelijke aansluitingen, wat niet bevorderlijk is voor de kwali teit. Zelf heb ik dan ook nog twee dagen zonder verwarming en dus in de kou gezeten. Ik heb een lon gontsteking opgelopen en zit nu viereneenhalve week in de zieke- wet," moppert een van de teleur gestelde bewoners. „Van zulke klachten hebben wij niet gehoord," reageren Rijkee en zijn uitvoerders Gerard van der Kruit en Henk Carpentier. „We hebben een zeer strakke organi satie, waarin gebrek aan mate riaal of personeel niet voor kan komen. De eerste twee weken zijn voor het slopen en grofbouwwerk, maar elke avond zorgen we er voor dat er water en gas is. De ou de gaskachel wordt pas afgesloten als de nieuwe centrale verwar ming is aangesloten, Eén keer hebbed wê het niet gedaan toen we op een lekke, gasleiding stuit ten. De keuze hebben we toen aan de bewoners gelaten en het werk een dag later afgemaakt." Ze wijzen op een foto aan de muur in hun als bouwkantoor in ge bruik genomen woning op de be gane grond. Hij hangt naast een Jdeurig volgeschreven tekening van het flatgebouw in dwarsdoor- snee op het planningsbord. Twee medewerkers van Woningbedrijf Vlaardingen zitten op de foto met hun armen over elkaar. Hij wordt gezien als symbool. „Deze mensen zijn hier iedere dag om klachten aan te horen maar je ziet nooit huurders. Wij hebben ervaring met zulk renova tiewerk en weten dat we'overlast veroorzaken, daarom houden we rekening met de mensen. Bewo ners worden om die reden ook vooraf benaderd, zodat ze welen wat ze kunnen verwachten. Er zijn erbij die een paar dagen weg gaan, anderen blijven erbij en ruimen de rommel elke avond weer aan kant." Maatwerk Andre' Rouwers, adjunct-direc teur van het woningbedrijf, toont ook begrip. „Het verbaast me hoe creatief sommige mensen zijn om de ergste overlast uit de weg te gaan. De mensen zitten natuur lijk echt drie weken in de troep. We doen er daarom zoveel moge lijk aan om het zo kort mogelijk en zo draaglijk mogelijk te ma ken. We overleggen van tevoren, zijn voortdurend aanwezigen zoe ken oplossingen voor proble men." „We hebben zelfs elders in de wijk een wisselwoning ingericht voor wie dat per se wil, maar de meeste mensen blijven liever zitten. Bij voorbeeld ook een oude wouw met gezondheidsproblemen. Zij heeft in die tijd extra begeleiding gehad, vooral ook van haar fami lie. We leveren echt maatwerk aan hulp, maar herrie en stof kan ik niet wegnemen." Aad van Embden, voorzitter van de strijdvaardige bewonersver eniging, erkent ook: „Het is geen pretje om in de rotzooi te zitten. Dat word je gauw zat. Maar ieder een is gewaarschuwd. Mij is niks bekend van mensen met klach ten, maar er zijn er natuurlijk al tijd die niet goed luisteren. Stof en vuil, logisch dat ze daar mee te maken krijgen, en ook als ze bij de buren in de weer zijn, merken de andere bewoners dat. Maar wij zien dat alles loopt volgens het af gesproken schema." 'Prachtig' -r Een bejaard stel, hij 74 en zij 68 jaar, waarvan de woning al is op geknapt, leidt ons trots rond langs alle nieuwe voorzieningen. Het keukenblok met bovenkastjes tot aan het plafond, waarin ook de combiketel voor centrale verwar ming en warmwater is verwerkt, krijgen we het eerst te zien. De nieuwe betegeling, ook in de nieu we douche, de WC met afzuiging, nieuwe kozijnen en overal dubbe le ramen. „We hebben vier weken in de rot zooi gezeten, verschrikkelijk. Als ik het van tevoren echt geweten had, was ik weggegaan; had ik geen 'ja' gezegd. De hele voorkant De bewoners van het eerste renovatieblok van 45 PLN-wonlngen in de Zuidbuurt zitten al sindsno- vember inde troep. In demeeste huizen zijn dewerkzaamheden afgerond, maardaarmeeishetniet over. Aannemerszijnnogbezigindegrondonderdehulzen, op tietdakenaandealgemenerulmten, terwijl ook de lift nog moet komen. Foto Roei Dijkstra ging eruit en op dag dat het gas was afgesloten, stierven we wel van de kou. Maar het is prachtig opgeknapt en nu hebben we in al le kamers verwarming. Voorheen was dat niet." De man des huizes, long- en hart patiënt, vindt het echter niet juist om te klagen. „Ze moeten niet overdrijven. De werklui hebben hun uiterste best gedaan. Ik kreeg van meneer Rijkee telkens te horen: Denk erom, dat u niet gaat sjouwen. Als er wat ver plaatst moet worden dan doen wij dat wel." Zij vrouw valt hem bü: „Ja, geen kwaad woord over die jongens. Ze hebben nergens vuile voeten ge maakt. Overal werden zeilen neergelegd en de meubels afge dekt. Inderdaad moesten we een tijdje met een emmertje het toilet doorspoelen, maar dat went ook." Vergoeding Als het gehele flatgebouw klaar is, geldt de nieuwe huurprijs die on geveer 200 gulden hoger uitkomt. Op dat moment krijgen de bewo ners ook hun 'ongeriefsvergoe- ding' van 1250 gulden uitgekeerd, zoals overeengekomen in het met ieder afzonderlijk gesloten reno vatiecontract. Een van de mopperaars zegt: „Dat bedrag vind ik niet in verhouding staan tot de overlast die we heb ben gehad. De bewoners van de huizen aan de overkant krijgen 4500 gulden, terwijl zij geen rom mel hebben maar zo naar een an dere woning kunnen verhuizen als hun flat wordt gesloopt." Voorzitter Van Embden: „Over de vergoedingshoogte praat ik niet meer. Het Woningbedrijf kwam met een bod van 900 gulden, wij vroegen 2500. Het is 1250 gewor den en daar hebben de bewoners zich akkoord mee verklaard. En een vergelijking met de sloophui- zen gaat natuurlijk helemaal niet op." „Ikzelf ook wil mijn huis niet uit, maar wij worden gedwongen te verhuizen omdat ze onze flat te gen de vlakte gooien. Trouwens: of we 4500 gulden vergoeding krijgen, zoals in de krant heeft ge staan, weet ik nog steeds niet offi cieel, want de bewonersvereni ging heeft van het gemeentebe stuur nog geen bericht gekre gen." Door Judith van Klaveren Maassluis De Maassluise leden van de fietsersbond ENFB kun nen binnenkort een uitnodiging in de bus verwachten voor een kennismakingsbijeenkomst. John Moens, verwoed fietser, wil wel eens weten wie er in zyn woonplaats allemaal lid zijn 'van die club'. Daarbij wil hij het fietsen stimule ren. „De ENFB moet meer bete kenen dan lid zijn en contributie betalen. Ik wil de andere leden le ren kennen en ze zelf meer laten fietsen." Concrete plannen, zijner bijvoorbeeld voor een avondfiets driedaagse en een Ronde van Ne derland. Begin april is de streefdatum van Moens. Dan zou hij de ruim veer tig ENFB'ers uit Maassluis bij elkaar willen krijgen. „Ik nodig ze uit om kennis te maken en ze en thousiast te kragen voor de avondfietsdriedaagse. Ik hoop dat ze willen meedoen en eventueel willen helpen organiseren." „Kijk, fietsen kun je overal. In elke stad kun je een fietsroute op vragen. Maar het wordt niet gesti muleerd." De avondfietsdriedaagse zou eind juni plaats moeten hebben, van dinsdag 24 tot en met donderdag 26 juni. Onder voorbehoud dat er die dager, geen zwem- of wandel vierdaagse of iets dergelijks wordt gehouden. Moens kiest spe ciaal voor drie dagen in plaats van vier. Want, zo motiveert hij: „Op maandag moeten de mensen nog bijkomen van het weekeinde en vrijdag hebben ze wel weer ande re dingen te doen." Het doel is dan ook zo veel mogelijk deelne mers te trekken. Om diezelfde reden worden ook de afstanden niet te lang: zo'n 25 tot 30 kilometer per avond. „Het is Verwoed flet- ser John Moens uit Maassiulswil het fietsen onderzijn plaatsgeno ten stimule ren. Foto Roel Dijkstra gericht op gezinnen," zegt Moens. „Grote afstanden schrikken af. Het accent ligt op het recreatieve. Daarom delen we vaantjes uit voor degenen die de tocht uitfiet sen, en krijgen de oudste en de jongste deelnemer een eervolle vermelding. Net als de grootste pechvogel. Dat hoort allemaal bij de aankleding. Zo is er ook hal verwege elke etappe een stop, waarbij de deelnemers een stuk fruit en een drankje krijgen." De organisatie doet Moens samen met Wimjo Brouwer, een goede kennis, die technische zaken als materiaalvoorziening voor 2ijn re kening neemt. Moens heeft het in gedachten allemaal al rond. Voor organiseren draait hij zijn hand niet om. „Ik ben een ervaren orga nisator en kan goed improvise ren," zegt hij nuchter. „Het is na tuurlijk anders wanneer je een wedstrijd organiseert. Dan moet je de spelregels op een rijtje heb ben, scheidsrechters, noem maar op. Maar hier telt alleen de sfeer." Genieten Sfeer en genieten. Het zijn de twee trefwoorden die invulling geven aan het leven van Moens. Ze zijn de voorwaarde voor onge veer alles wat de 60-jarige ener gieke Maassluizer onderneemt. Hij past ze zoveel mogelijk toe bij de cursussen jeugdvoetbaltrai ning die hij geeft, en bij de lessen sportieve vorming aan dc Hoge school Rotterdam Omstreken, waar hij docent is. De 23 kilome ter vanaf zijn huis in de Steen- dijkpolder naar het Hogeschool gebouw aan de Rotterdamse Ro- chussenstraat, legt hij dagelijks af c.p de fiets. „Ik kom elke dag een stukje door het bos, heerlijk. Als ik dan naar die brikken op de weg kjjk, ben ik blij dat ik op de fiets zit." En, ter wijl hij een blik op de vroege voor jaarszon werpt: „Ik kan me er nu al op verheugen straks weer naar huis te fietsen." Het enthousiasme van Moens reikt zo ver dat hij in 1986 de Tourfietsclub (TFC) Maassluis op richtte. De club telt zo'n vijftig le den en fietst allerlei 'klassiekers'. Elk jaar in mei is er een fietsweek, bijvoorbeeld naar Sauerland, de Ardennen en de Vogezen. Dit jaar rijden achttien van de leden de Ronde van Nederland: een tocht van ruim duizend kilometer die door vrijwel alle provincies voert. Er wordt overnacht in jeugdher bergen. Maar ook hier geldt: „Het gaat om de sfeer. Presteren mag, maar moet niet. Je fietst voor je plezier. Een atleet bijvoorbeeld denkt al tijd in tijden. Je mag best preste ren, maar de prestatie mag nooit ten koste gaan van het plezier." Datzelfde wordt uitgedragen bij TFC Maassluis. Elk weekeinde zijn er activiteiten, waarbij tel kens een ander verantwoordelijk is voor de organisatie en waarbij het iedereen vrij staat al dan niet mee te doen. Zo is er komende za terdag een Rondje Zevenhuizen en volgende week een tocht naar Luik. In de winter - van oktober tot en met februari- bestaat het programma uit veldritten, waarbij de mountainbikes van stal wor den gehaald, 's Zomers gaat het fietsen voornamelijk over de weg. Dan gebruikt Moens zijn race fiets. Verder maakt de club elke dins dag- en donderdagavond oefenrit- ten van veei tig a vijftig kilometer. En hoewel er in stevig tempo wordt gefietst, ligt de nadruk op het plezier. Moens: „Je moet de sfeer bewaken. Er moet gepraat worden. Als het stil valt, weet ik dat ze te hard fietsen. En dan fluit ik de koplopers terug." Om het fietsen in Maassluis te promoten zal Moens samenwer king zoeken met plaatselijke rij wielhandelaren („voor de sponso ring") en de Stichting Promotie Maassluis.Misschien dat we de start van Nederland Rond, de offi ciële naam voor de duizend-kilo- melertocht, daar onderbrengen. Het is tenslotte toch uniek dat Maassluizers dat doen." De ENFB heeft volgens Moens po sitief gereageerd op zijn plannen. „Ze vinden het een leuke gedach te fietsers vanuit een andere hoek te benaderen. Zelf zijn ze voorna melijk politiek bezig, met de kwa liteit van fietspaden en zo. Dit idee stimuleren ze. Ze boden spontaan aan de ruimte voor de bijeenkomst té vergoeden. Het gaat om een gering bedrag, maar het gebaar is sympathiek." Vrijdag 21 maart SCHIEDAM Theater de Teerstoof. De Sphinx, 'Op huwelijkse voorwaarden', 20.30u. Filmhuis. Underground, 21.30u. Podium. Vrijdagavond cd's 'HenryMctlveen\21,00u,Stedelijk Museum. Boekenweekavond, 20.00u, toegang 5,-. VLAARDINGEN Muziekcentrum OpMaat Voor speelavond piano, keyboard en ac cordeon, 19.30u. Vrije Academie. Lezing over Italiaanse kunst en cul tuur, 20.00u. Hollandia Galerie. Opening expositie Ron van de Ven, 20.00u. Grote Kerk. Orgelconcert Peter van Dijk, 20,15u. MAASSLUIS Bibliotheek Maasland, opening di gitale eiland, 17.00u ROTTERDAM SKVR Muziekschool Ringdijk. Leerlingenuitvoering piano, 20u, De' Doelen Gr.z, Rotterdams Philharmo- msch Orkest, 20.15u. KJ.z. Meesters aan het Klavier, 20.15u. Theater Zuidplein Gr.z. De twaalf gezwore nen, 20.15u. Kl.z. Bram Vermeulen, 20.30u. De Vlerk. NRA Burning Heads, 22u. Popular. Wereldmu- ziekconcert,22u. Zaterdag 22 maart SCHIEDAM Schiespoor. Open dag, 10.00- 16.00u. Stedelijk Museum. Astrid de Koning (orgelconcert), 14.00U. De Harg. Zaterdagmiddag-bingo, 14.00u, Theater de Teerstoof. Job Schuring, 'Eindelijk', 20.30u. Film huis. Underground, 2i.30u. MAASSLUIS Grote Kerk. Jan van Westenbrugge 'Orgelconcert', 20.00u. HOEK VAN HOLLAND De Hoekse Lijn. Open Dag, 10.00- lö.OOu. ROTTERDAM Paradijskerk. Passie van Rossi, 20.15u. De Evenaar. Vershki da Ko- reshi, 20.15u. De Larenkamp. Gi psy Boys, 20.15u. Bibliotheek theater. Alex Roeka,20.30u. Thea ter Zuidplein Gr.z. Jules Deelder, 20.15u. KLz. Bram Vermeulen, 20,30u, Popular. Jazz in Popular, 21u. ROTTERDAM Calypso 1: 'Michael Coliins' (16) dag.12.45-15.30-18.30-21.15. Calypso 2: 'Shine* (ai) dag. 18.45- 21.30, vr,ma.di.ookl3.15-16. Ca lypso 3: "The people vs. Larry tfynt' (12) dag.13.15-16-13.45-21.30. Cinerama 1: 'Fierce creatures' (af) dag.13.15-16-18.45-21.30. Cine rama 2: 'Metro' (16) dag. 18.45- 21.30, vr.ma.di.ook 13.15-16. Ci nerama 3: 'Mars attacks! (12) dag.13.15-16-18,45-21.30. Cine rama 4: 'Evita' (al) dag.18.15- 21,15, vr.ma.di.ook 12.15-15.15. Cinerama 5: 'StarTrekrfifstcontact' (12) dag, 13.15-16-18.45-21.30. Imax Theater: 'Ring of fire' (a!) dag. (beh.ma.) 14-16. 'Special Effects' (al) dag. (beh.ma.) 15-20.45, ma.a!- leen 20.45, za.zo.ook!3. 'StarWars special edition' (al) dag.18.30- 21.45. 'Microcosmos' (al) dag.17, za.zo.ook 11.30. Venster 1: 'Kolya' (al) dag,(beh.ma.22) 19.30-22, (do.in V4) vr.zo.wo. ook 14.30. 'Sneak Preview' ma.22. Venster 3: The Pillowbook' (16) dag.19.30-22 vr.zo.wo. ook 14.30. Venster 4: 'Sa- lutcousm' (16) dag, 20. 'Secretsand lies' (ai)vr.wo,14.Venster2: 'China town' (16) ma.di. wo.19.30, vr.zo.wo.ook 14.30. 'Loveisafat wo man' (al) vr.19.30-22. 'Secret wed ding' (al) za.19,30-22. 'El acta en cuestion' (al) zo,14 (tn V4) 'Luba, de held en de hoer (al) zo.19.30-22. 'Modem crimes' (al) wo.22. 'Buenos Aires vice versa' vr.t/m wo.in V2 om 22). Lumière 1: 'StarWars special edition' (al) dag.13.15-16-18.45- 21.30. Lumière 2: The relic' (16) dag. 18,45-21.30, vr.ma.di.ook 13.15-16. Lumière 3: The first wi ves ciub' (al) dag. 13.15-16-18.45- 21.30. Lumière 4: 'Ransom' (16) dag. 13.15-16-18,45-21.30. Rexane: 'Stoute schoolmeisjes' (16) 1/m zo.doorl.voorst. Path A 1: 'Metro' (16) dag.ll,20-13.55- 16.30-19.05-21.40.Pathé2:101 Dalmatians' (al)dag.(beh.di.)11.10- 13.35-16-19-21.50. Pathé 3: 'Ro meo Juliet' (16) dag.(beh.di.) 18.05-21.20, vr.ma.di.ook 11.50- 14.55. Pathé 4: The English pati ënt' (12) dag.{beh.di.) 11-14.20- 17,35-20.50. Pathé 5: 'Star Wars special edition' (al) dag.roeh.di.) 11.25-14.40-17.55-21.10. Pathé 6: "Space Jam' (al) dag,(beh.di.) 11.40-13.45-15.50-17.55-20- 22.05. Pathé 7: 'Jerry Maguire' (al) dag.{beh.di.)11.30-14.30-18-21. Nachtvoorstellingen: Lumière 1: 'Star Warsspeciai edition' (16)vr.za. 00.15. Lumière 2: The relic' (16) vr.za. 00.15. Lumière 3: The long kiss goodnight'(16) vr.za.OQ.15. üi- mière 4: The Gummerrnan' (16) vr.za. 00.15, Kindermatinees: Calypso 2: '101 echte Dalmaners' za.zo.wo.13.15- 16. Cinerama 2: 'Space Jam' za- ,zo.wo.!3.15-16.CInerama 4: 'Ma tilda' za.zo.wo.13.15-16. Lumière 2: '101 echte Dalmatiërs' za- .zo.wo,13.15-16.Pathé3:'Dekiok- kenluider van de Notre Dame' za- -zo.wo.11.50-14.20.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 3