26 Spert Van Hoeven schaamt zich voor MW'27 'Anti-voetbal' van HBSS legt tekortkoming Deltasport bloot HVO pakt punt en zakt plaats Hoekse Boys moet oppassen WK werkt aan „jjuwen Juventus suelt langs BV Wyba Middeldorp is lekker op dreef Remco Jansen redder in Maasland met twee treffers in slotfase Rijnmond-coach wil niets kwijt over komend seizoen Grauwmeijer vervult wederom een hoofdrol Formidabel WÊÊIÊêÈÊêêBSSSSè doet NO D het De Korenbeurs heeft de punten nog hard nodig Cion onderuit in topper Loomans grote man bij GTB Routine HSC laat bet afweten Rood voor Morris en Verspuy Ursus verspeelt koppositie 'i' SVDFW 'ruikt' kampioenschap. Van der Hork weer trefzeker Rotterdam* Dagblad Maandag 24 maart 1997 Vlaardingen HVO pakte na een aantal weken eindelijk weer eens een punt (1-1), maar zakte op basis van het doelsaldo op de ranglijst tot onder de rode streep. Toch heeft Dick Suiker vertrouwen. ,Jk heb genoten van de inzet die tot de 1-1 leidde," aldus de trainer. Al na tien minuten kwam HVO op achterstand en even moeide wed strijd (7-2 verlies) van vorige week door de hoofden hebben ge spookt. Peter Zonneveld sneed door de verdediging en tekende de 1-0 aan. Maar met een dosis in zet, die niet tot kansen leidde, hielden de Vlaardingers de scha de beperkt Na de thee was het John Sara-Sin die met een vrije trap de gelijkmaker binnen schoot De hoop is gevestigd op Mare Maatsen (volgende week weer van de partij tegen concur rent 's-Gravezande) die HVO van de broodnodige creativiteit moet voorzien om de dreigende degra datie te voorkomen. Beide ploe gen hebben 17 punten uit 17 wed strijden. Hoek van Holland Derdeklaseer Hoekse Boys moet oppassen niet in degradatiegevaar te komen. Na •het 2-1 verlies tegen BMT daalde de ploeg van Louis Knipscheer tot boven de beruchte streep. ^Mentaal zit het niet goed bij de ""Boys'. Daarbij had de ploeg ook nog eens alle pech. Dotten van kansen werden onbenut gelaten waarna Hoekse Boys ook nog eens ongelukkig op achterstand kwam. Na de snelle 1-1 van John van de Bos was hetderemtineaeh- terin die het verlies inleidde. On benullig uitverdedigen zette de thuisploeg op een 'dramatische' achterstand die niet meer kon worden weggewerkt „PjiKheeftzater- dag het zelfvertrouwen behoorlijk opgekrikt. Drie treffers van Mar- iCD Klein en Robin Smallegange zorgden dat de nederlagen van de afgelopen weken werden weg ge spoeld. Het arme ZBVH moest flink geloven aan de dadendrang van de 'Kethellappers'; 0-8. Het doelpuntenfestyh werd ge opend door Klein die wegens een schorsing en 'wintersport sinds december niet meer had ge speeld. De rechtsbuiten verzilver de een strafschop waarna de jacht op meer werd geopend. Wederom Klein en'Robin Smallegange zorg den voor de 3-0 ruststand. Na de pauze gingen de Schiedam mers vrolijk verder. Richard Kreischer en Ronald van Harmeien lieten ook het net bol len. Schiedam In een snelle wed strijd hebben de basketballers van Juventus gistermiddag BV Wyba afgetroefd. De Schiedam mers liepen in de Margriethal talloze fast-breaks en voerden hun totaal op tot byna honderd: 99-88. In november was Wyba thuis nog veel te sterk voor de ploeg van coach Aijan de Bruin. Vladan Jankovic werd aan Schiedamse zijde topscorer met 25 punten. AttUa Gültuna volgde met 17. „Het was vandaag een kwestie van rennen, rennen, rennen," ver klaarde Jankovic de hoge score. >Het was een leuke wedstrijd om naar te kijken, denk ik. We heb ben vanaf het begin voor gestaan en eigenlijk 2ijn we allemaal aan onze puntjes gekomen." In de promotiedivisie heeft Ju ventus nu tien keer gewonnen en vijftien keer verloren. De zege op Wyba, negende op de ranglijst, komt de ploeg met het oog op lijfs behoud zeer goed uit. Waddkam&i De vrouwen van Juventus werkten vrijdagavond in sporthal De Duikelaar in Wad- dinxveen een spannend duel af met het plaatselijke Flyers. De Schiedamsen beslisten het duel door in de slotfase enkele keren op ry te scoren: 4ï-42. „Beide ploegen speelden lange rijd een zone-verdediging zei Ju- ventus-coach Martm van Dijk. Daardoor viel de score zo laag uit" Juventus begon voortvarend (1- 12) en leidde bij rust (17-25). Fly ers, subtopper in de eerste klasse rayon, trok het initiatief echter naar zich toe. Dankzij Nancy Mid deldorp (16 punten) pakte Juven tus toch de winst Door Sander Sonnemans Maasland 'VHistoire se ré- pète. De geschiedenis her haalt zich. Voor het thuisduel van MW27 tegen Noordqrp lieten de aanwezige be stuursleden van beide clubs in degradatienood de eerste ontmoeting in deze competi tie nog even de revue passe ren. Ver in blessuretijd, wist iedereen zich nog als de dag van gisteren te herinneren, kwam MW27 in Nootdorp langszij (3-3). Zaterdag lever den de Maaslanders de me de-degradatiekandidaat na genoeg exact de zelfde streek. Met nog iets minder dan negen minuten op de klok keek de ploeg van trai ner/speler Oor van Hoeven nog tegen een 4-2 achter stand aan, maar dankzij libe ro Remco Jansen werd er dan toch nog een gelijkspel uit het vuur gesleept (4-4). Ondanks de verrassende punten- deling vielen er in de MW27- kleedkamer na afloop geen la chende gezichten te zien. Teke nénd was vooral de tronie waar mee Remco Jansen, die in de enerverende slotfase eerst met een kopbal voor 34 en in de laat ste minuut met een loepzuiver om de muur gekrulde vrije trap voor 44 had gezorgd, van het veld stap te. Hij kon er met zijn pet niet bij dat tegen het zwakke Nootdorp niet de volle winst was gepakt „Schandalig," sloot Cor van Hoe ven, trainer en speler van de Maaslandse derdeklasser, zich bij zijn teammaatje aan, „dat je door zo'n tegenstander wordt afge- De onder zijn Nootdorps gemaakt en Ronald van de End lijkt ach al bij gen. MW27 toch nog langszij. Foto troefd op de instelling. De oudste speler moet de boel op sleeptouw nemen. Sommigen mogen dan zeggen lat Jansen een grote bek heeft, maar hij steekt er wel bo venuit. Ik proefde in de rust ai dat het merendeel van de spelers ver slapte. Maar goed, ik beschouw dit als een incident. We redden het dit seizoen. Absoluut." Vroege tegentreffer Hoewel er op het hobbelige veld acht doelpunten werden geprodu ceerd, was het spel het aanzien nauwelijks waard. MW27 toonde weliswaar meer in huis te hebben, maar slaagde er mede door de vroege tegentreffer van Jeroen van de Akker niet in het spel naar zich toe te trekken. Toch gingen de Maaslanders met een lekker gevoel de rust in. Want nadat Ar no van Nierop tevergeefs een tref fer had geclaimd, rondde Remco Rodenrijs een fraaie aanval en een dito persoonlijke actie doel treffend af met een diagonale pe gel en werd de thuisploeg door Nootdorp-doelman Patrick Meul- meester (simpel schot Ronald van de End door zijn handen én be nen) verder in het zadel geholpen. Na de thee werd de gemachtzucht van MW27 op rigoureuze wijze afgestraft door Jeroen van de Ak ker, zoon van de interim-trainer Pleun van de Akker. De spits' schoot zyn ploeg op gelijke hoog te en maakte er met een intikker ook nog eens 2-3 van waarna in valler Stefan van de Bos er nog een schepje bovenop deed. Remco Jansen, die verbaal nadrukkelijk aanwezig was geweest om zijn ploeggenoten te bewegen tot meer strijdlust, zette in het slot zijn woorden in daden om, daar mee MW27 een goede dienst be wijzend. Want een nederlaag zou zijn club naar de voorlaatste plaats hebben laten duikelen. Nu blijft Nootdorp (18-14) daar op staan. SV35 (17-12) is ondanks de winst op Loosduinen (17-18) nog hekkensluiter. MW27 (17-16) kroop wel een stukje richting middenmoot, maar blijft niette min ook de hete adem van het de gradatiespook in de nek voelen. MWZ7-Nw>Uoip 44 (2-3). 7. Jeroen van de Akker 0-1,13. Remco Rodenrijs 1-1,38. Ronald van de End 2-1, 60. en 85. Jeroen van de Akker 2-2 en 2-3,75 Stefan van de Bos 2-4,82. en 9D. Remco Jansen 3-4 en 44. MW27: Benmk, Goos, Edward Lansber gen, Jansen, Chobin, Marco Lansbergen, Van Hoeven (87. Vermeulen), Van de End, Van Nierop, Rodenrijs (75- Moorman), Van der Gaag (67. Aaron). Nootdorp: Meulmeester, De Leur, Lin deman, Van Hulst, Van Til berg, Matla, Hanemayer (50. Sandino), Van Venrooy, Van de Vlist(42. Van de Bos), Van de Akker (76. De Jong), Van der Helm. DoorErwin van der Lee Vlaardfngefl— HBSS-trainer Jos Houweling haalde na afloop by voorbaat al zijn schouders op. „Het gezeur over onze speelwijze zal wel niet van de lucht zijn." Zijn collega spuwde in de cata comben inderdaad zijn gal. Ton Pattinaraa, oefenmeester van Del tasport, kon niet begrijpen dat ook maar één HBSS'er 'met dit anti-voetbal plezier in het spelle tje had beleefd'. De botsende speelstijlen leverden beide ploe gen (1-1) een punt op. De semi-derby maakte geen mo ment aanspraak op de schoon heidsprijs. En met de puntende- ling lijken beide ploegen ook geen steek op te schieten. HBSS heeft de laatste vier wedstrijden niet verloren, maar de gelijke spelen tilden de ploeg ook niet boven de rode streep. Ook Deltasport kan de hoog gespannen verwachtin gen van het begin van het seizoen niet waarmaken. De Vlaardingers kunnen hun jaar nog redden met het behalen van een periodetitel. Vandaar dat Deltasport teleurge steld was over het verloop van de wedstrijd Want de door Jos Hou weling hoog ingeschatte kwalitei ten van de Vlaardingse voetbal lers liepen stuk op de door hem opgeworpen muur van verdedi gers. Slechts Faust van der Meer was voorin de eenzame HBSS-spits zodat Deltasport een groot optisch overwicht kon creëren. Het over wicht reikte echter tot net buiten de 'zestien meter' waarna de crea tiviteit hen in de steek liet en geen enkele kans te noteren viel, HBSS bleef zodoende gemakke lijk overeind, iets dat Houweling niet verwacht had, „Op basis van de slechte trainingsinstelling van donderdag had ik niet gedacht dat geen vijf minuten na de aanslag overleefde hij een aantal slidings en leek hij de bal te ver voor zich uit te spelen richting Marco La- rooy. De doelman schrok zó van de snelheid van Maanster en diens poging de bal te spelen dat hij over de bal heen dook. Ter gend langzaam hobbelde het leer vervolgens naar de 1-0. HBSS kon nog geen vijf minuten genieten van de voorsprong. Na enig gerommel van Bartho Wes- terdijk pikte Jamo van der Wilde, die later nog op de lat zou mikken, de bal op en had hij heel weinig ruimte nodig om uit te halen: 1-1. Het was een van de weinige hoog tepunten van Deltasport. Stef Kluiters probeerde het van ver maar raakte slechts de buitenkant van de paal Daarna was de rechts back de indirecte aanleiding voor de rode kaart van Richard Zee- bregts. Kluiters liep zich vast op - de zeer solide spelende Wim An- driessen waarna Dwight Maanster op links vertrok. Ri chard Zeebregts al na drie mi nuten op geel getrakteerd door de strak beginnende maar later los jes leidende arbiter Lex Stof- kooper schoffelde Maanster vervolgens onder de zoden. Het kwam de nummer zes op zijn tweede gele kaart te staan, maar zelfs met tien man bleef Delta sport domineren. Deltasport-l ster, 0-1.61 Hoewel hij dit kopduel verliest, kwam Deltasporter Jamo van der Wilde (rechts) wel aan scoren toe. Hij produceerde de gelijkma ker en mikte daarna nog op de lat Foto Peter Molenboer ze hier negentig minuten zouden werken." Ook na de thee concentreerde HBSS zich vooral op verdedigen, hopend op dat ene moment. De noeste arbeid van de Schiedam mers irriteerde Deltasport vooral in deel twee. Dat kwam onder an dere tot uiting in een forse over treding van Stef Kluiters. Hij deed geen enkele poging de bal te spelen en raakte de snelle Dwight Maanster. De wraak van de 'pseu- do-linksbuiten' was zoet. Nog 1 (Wt 50. Dwight Maanster, van der Wilde, 1-1. Büunderiicdcn: Arbi ter Lex Stofkooper gaf de Deltasporters Etien Westdjjk, Stef Kluiters en Hamid Bouchrit geeL Richard Zeebregts kreeg tweemaal geel en moest voortijdig douchen. Jaco van Tilborg eü Rene Snij ders van HBSS zagen eveneens geel, Deltasport: Larooy, Kluiters, Westdük, Lenselmk, Van der Weegen, Zeebregts, Hulspas, Van der Wilde, Westerdijk, Aeh- med Bouchrit (78. John van Leeuwen), Ha mid Bouchrit (65. John Sousa). HBSS: Kra mer, Snijders (60. Gij ze), An dries sen, Van Hoon, Jaco van Tilborg (65. Ron de Jager), Sander van Tilborg, Van der Zouwen, Van der Meer, Van der Put, Evers (88. Griep), Maanster. Door Wim Broere Schiedam Ook de vrouwen- ploeg van volleybalvereniging Rijnmond is er zaterdagmiddag in Sporthal Groenoord niet in ge slaagd koploopster PZ/Dynamo het eerste puntenverlies ir» de eer ste divisie toe te brengen. De ploeg uit Apeldoorn had vijf kwar tier nodig om met een 0-3 zege huiswaarts te kunnen keren. Ondanks de nederlaag was Rijn- monds coach Hans van Setten niet geheel ontevreden over het vertoonde spel van zijn ploeg. „Zeker in de eerste sets konden we Dynamo redetijk bijhouden, al merk je natuurlijk wel dat die ploeg over veel meer vastheid be schikt en met even iets meer inzet de zaken naar haar hand kan zet ten." Inderdaad hield Rijnmond het tot 8-9 in de eerste (8-11) er, 11-11 in de tweede set (5-15) aardig vol, maar daarna toonde de toekomsti ge eredivisieploeg heel duidelijk het verschil aan. In de laatste set was er van een wedstrijd al geen sprake meer en stond de Gelderse ploeg Rijnmond slechts vijf pun ten toe. In Arnhem experimenteerde mannen coach Dineo van der Stoep in het duel tegen degrada tiekandidaat EAW vooral met zijn opstelling om een aantal spe lers te kunnen beoordelen in een wedstrijd. „De training is toch heel iets anders." aldus de man die Rijnmond dit seizoen voor het eerst onder zijn hoede heeft en reeds met de technische commis sie aan tafel heeft gezeten over het komende jaar. „We hebben af gesproken daar voorlopig niets over te zeggen." Opvallend in de beginopstelling was dat Van der Stoep zijn libero Jürgen Nielsen aan de kant hield. „Tegen dit soort ploegen begint de ploeg vaak wat tam en ik wilde het team prikkelen om een wat onbekende situatie goed op te los sen," verklaarde Rijnmonds coach. Dat lukte want via 3-15 startte Rijnmond prima. Na de 10- 15 van de volgende set liet de Schiedamse ploeg volledige winst in de derde set lopen waardoor EHVV via 16-14 op 1-2 kon komen en mede door dit experiment van de gasten ook de vierde set met 15-10 kon winnen. Met 13-15 in de laatste set hield Rijnmond toch nog de (2-3) winst vast. BennekomExcelsior Maassluis is er zaterdag in en tegen Bennekom niet in geslaagd op de ranglijst van de hoofdklasse B op te klimmen naar de bovenste plek van het rechterrijtje. De formatie van trainer Mark Nijssen kwam in de uitwedstrijd slechts tot een gelukspel (1-1) en handhaafde zodoende de tiende plaats, die nog totaal niet als veilig kan worden be schouwd. DTS'35 (17-6) is gedoemd te degraderen, maar wie eveneens een regelrechte duikeling maakt en wie aan het eind van de rit een belissingswedstryd moet spelen om degradatie af te wenden, valt nog niet te zeggen. Onderin ritten DOVO (18-18), Volendam (18- 20), Marken (18-20), Excelsior Maassluis (18-21), Ben nekom (16-21) en Rozenburg (16-21) akalig dicht bij elkaar. Het kan dus nog een spannend competitieslot worden. Gastheer Bennekom kwam na een klein halfuur door een treffer van Albert van Velsen niet geheel volgens de verhoudingen op een voorsprong. De aanvaller profiteerde dankbaar van de aarzeling in de Maas- si uise defensie, omzeilde buitenspel en schoof de 1-0 langs doelman Rob Grauwmeijer. Kort na rust trok aanvaller Edwin Marijs de stand alweer gelijk vanaf elf meter. Bennekom-verdediger Sander Witvliet haalde de aan de rechterflank opgekomen Harold Loeve onderuit en Marijs vonniste: 1-1. Met Tom Bijkerk in de plaats van Dennis Dekker, de Schiedammer die in Maassluise dienst niet bepaald zijn gelukkigste seizoen doormaakt, en de van een blessure herstelde Miehei van Strien voor de ge kwetst uitgevallen Edwin van Buren, dacht Excelsior door te kunnen drukken. Maar dat pakte bijna nog verkeerd uit want in de dadendrang de winst mee in de bus naar huis te nemen, liet 'Maassluis' achterin meerdere steekjes vallen. Doelman Rob Grauwmeijer, die dit seizoen Dennis van Eek uit de basis keepte en in een alsmaar groter wordende vorm verkeert, hield zijn team echter met enkele formidabele reddingen op de been. Excelsior maakte een enigszins benauwd laatste kwartiertje door, maar stak dan toch het meer dan verdiende punt op zak. fAD &ed^|ntódè^weeanvaS«3 Sditedam De Korenbeurs mag met het contracte ren van Danny Maas en Nermin Smajie dan bruisen van de ambitie om door te stoten naar de eredivisie, vooralsnog hebben diezelfde Smajie en zijn huidige teamgenoten Mark Heemskerk en Aijan Karbaat de punten nog hard nodig om zich te handhaven in de eerste divisie. Zeker nu de thuiswedstrijd tegen Inte ger Groep met 4-6 verloren ging. Bleef Smqjic destyds in Krommenie nog ongeslagen, ditmaal moest hij in Scott zijn meerdere erkennen. Met zijn winstpartijen op Van Elferen en Hoevers was de Bosniër niettemin toch goed op dreef. Mark Heemskerk en Arjan Karbaat wonnen iederéén par ty. Smajie en Heemskerk verloren de 'dubbel'. Zaterdag komt De Korenbeurs niet achter de tafel. De wedstrijd tegen TTW is verzet naar 19 april. De vrouwen van De Korenbeurs hebben na hun ster ke start in deze competitie te kampen met een lichte terugslag. Zaterdagavond werd in de 'eigen' Beurs met 4-6 van het Zaandam se Z7TC verloren. Om het behoud in de derde divisie niet in gevaar te laten ko men, moeten Danielle Maas, CarolaThalen en Sylvia Waterreus in de resterende duels weer wat potjes winnen. Ondertussen moet er ook worden uitgeke ken naar een nieuwe speelster, die de naar Zwolle verhuizende Thalen moet vervangen. Diezelfde Tha- len bleef met lege handen. De vier Schiedamse te- genpunten kwamen van Maas en Waterreus. KNVB zaterdag derde klasse Soccer Boys-Cion 3-2 (2-0). Cion verloor de topper tegen de lijstaanvoerder omdat het nauwelijks een antwoord had op het countervoetbal van de thuisploeg, De trainer van Soccer Boys schaamde zich zelfs, maar kan wel bijna de kampioensvlag uithangen. Pas na de rust maakten Zee Baltaci en Michel Verschoor de achterstand goed. Namens de gastheren scoorde Jacco van Vliet tweemaal. Goudswaard se Boys-DVO'32 2-3 (1-1). DVO'32 maakte het zichzelf erg moeilijk door de mooiste kansen te ver morsen. John Naujoks was voor rust echter wel bij de tijd om 3-1 binnen te schieten en vijf minuten voor tyd de 2-2 te produceren. In de extra tijd maakte Robert Kortleven het Vlaardingse feest compleet. PPSC-NTW 0-0 (0-0). De beste kansen waren niet aan de 'PP'-voorwaartsen besteed. Remco Magni trof de onder kant van de lat en kon ook de tweede helft de NTW-doel- man niet verslaan. Met 21 punten uit 16 wedstrijden staan de Schiedammers veilig in het rechterrijtje. vierde klasse GTB-Boszoom 4-2 (2-2). In deel twee sloeg GTB toe, na in de eerste helft tweemaal een achterstand gelijk te heb ben getrokken. Bud Loomans was de grote man bij GTB. De lange spits scoorde driemaal. Benito de Lange voegde ook een goal aan zijn totaal toe. PKC85-TSB l-I (1-0). TSB verloor in de strijd om de bo venste plaats twee punten van een "kleine ploeg. Drie punten is TSB nu verwijderd van de koppositie en dat was te wyten aan een matige wedstrijd, Jorg Boekhout redde een punt met een schitterende vrije trap. ri'Jsïl i WOH-HSC 3-0 (l-O). De routine van HSC liet het zater dag afweten. Martin Witvliet miste by een (M) stand een strafschop. Vijf minuten later schoot Johan de Zwart in eigen doel. Na de thee besliste de koploper de topper bin nen een minuut en liep uit naar 3-0. DRGS-Masc 3-2 (3-0). DRGS maakte het zichzelf erg moeilijk. Na de 2-0 via Rob Sebel en Joost van Dijk kwam Masc de tweede helft goed terug. Jean-Paul Meijer miste vervolgens een 'pingel', maar maakte dat drie minuten later goed met de winnende kopbaL Raymond Ooster- veer kreeg rood wegens praten. KNVB zondag derde klasse Hoek van Hotland-GDS 0-1 (04)). Met nog vier wedstrij den te spelen bevindt de ploeg uit 'de Hoek' zich in de derde klasse op een gedeelde vierde plaats. De gastheren kwamen niet tot scoren en vijf minuten voor tijd miste Jeroen Kramer een strafschop die was toegekend nadat Martijn Wessels onderuit was gehaald. Jemy Smits, Mi chel Timmerman en André Sterrenberg kregen geel. COAL-DRGS 4-2 (1-2). Voor DRGS is het doek bijna ge vallen. De ploeg kwam op voorsprong door twee treffers van Marco Verspuy. Na ae thee werd net spel grimmiger en agressiever. Verspuy en 'good old' Mike Morris wer den met rood van het veld gestuurd. Bovendien zag de scheidsrechter zich gedwongen de wedstrijd tweemaal te staken wegens irritaties. Voor de Rotterdammers scoor den De Mu nnik en Van Bodegom. Vierde klasse Delft-VFC 2-2 (1-1). De Vlaardingers bevinden zich-nog altijd in een kritieke fase. De ploeg van trainer^René Oomen is nog niet gevrijwaard van degradatiegevaar. „Na volgend weekeinde zal duidelijk worden of we blij ven of degraderen," aldus Oomen. Het eerste doelpunt was afkomstig van een Delft-speler en de eindstand werd bepaald door Gerard Bakker. Hans Bot en Aijan de Willi gen kregen een gele kaart. Steeds Volharden-Ursus 1-1 (0-1). Door het gelijkspel kan de ploeg uit Schiedam zich niet meer als lijstaan voerder beschouwen. Het enige doelpunt kwam van Mar co Herben die een 'pingel' netjes benutte. Over de leiding werd in het Ursus-kamp flink geklaagd: binnen tien mi nuten werden twee doelpunten afgekeurd wegens bui tenspel. Voorts negeerde de scheidsrechter volgens de 'Harganezen' een handsbal die met een strafschop beant woord had moeten worden. Ursus is nagenoeg verzekerd van nacompetitie. Het team van trainer Jan van Velden heeft nog een puntje nodig voor de eerste periodetitel. Vijfde klasse SVDPW-Rockanje 2-2 (1-1). Met een voorsprong van vyf punten cm de nummer twee van de lijst en met nog dne wedstrijden in het vooruitzicht, kijken de Schiedammers uit naar net kampioenschap. ,JÜs we de stand willen handhaven, moeten we niet te makkelijk gaan denken en voetballen. Doordat we periodekampioen zijn, denken veel spelers dat we er al zijn," aldus trainer Rob van Vliet Mutti en Robin Voets waren de doelpuntenmakers. HSC-Pretoria 0-3 (0-1). Een wedstrijd met in de eerste vijf minuten al twee kansen voor de Vlaardingers die niet benut werden. De bezoekende ploeg counterde naar har telust en lieten de kansen niet onbenut „Met nog vijf wedstrijden te gaan moeten we in feite twee keer winnen om uit de degradatie-zone te komen," luidde het com mentaar van trainer Piet Kattestaart. Zescté klasse Demos-Vogel 0-1(0-0). Door het slimme counterwork van de bezoekende ploeg en met al te best voetbal van de Schiedammers, zag de Schiedamse formatie geen kans om de punten binnen te halen. Trainer Henk van Loe- nen: „Met nog vier wedstrijden te gaan en wat degelijke resultaten kunnen we by de eerste drie eindigen." BFC95-Schiedamse Boys 3-3 (1-1), Hoewel de Schiedam mers in de beginfase aanzienlijk sterker waren en vrijwel direct een voorsprong namen, kwam de ontvangende ploeg sterk terug. De doelpunten kwamen van Robert Schoenmakers en Dave van de Hurk (2x), de zoon van de na dit seizoen vertrekkende trainer Jan van de Hurk. t

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1997 | | pagina 4